chlapec prezil klinicku smrt stretol mrtvu sestru o ktorej nevedel

Goto down

chlapec prezil klinicku smrt stretol mrtvu sestru o ktorej nevedel Empty chlapec prezil klinicku smrt stretol mrtvu sestru o ktorej nevedel

Odoslať pre Dodes za 3/3/2011, 20:20

Colton Burpo ako 4-ročný takmer zomrel počas operácie slepého čreva. Keď sa z nej však zotavil, rozpovedal rodičom neuveriteľný príbeh!
chlapec prezil klinicku smrt stretol mrtvu sestru o ktorej nevedel 302yo13
Dnes 11-ročný Colton tvrdí, že ako štvorročný bol v nebi.

Štvorročnému Coltonovi Burpoovi z Nebrasky zle diagnostikovali zápal slepého čreva.
Podľa servera dailymail lekári jeho rodičom tvrdili, že má len chrípku.
Preto sa rozhodli nezrušiť svoj výlet do Colorada. Keď sa však vrátili domov, chlapček bol už vážne
chorý a musel podstúpiť dve operácie. Kým ho operovali, jeho rodičia Tod a Sonja
verili, že prídu o svojho syna, a keďže sú veriaci, modlili sa k Bohu o jeho záchranu.
Colton sa však onedlho úplne zotavil a svojim prekvapeným rodičom povedal, že sa stretol
so svojou sestrou. Neuveriteľné na tomto príbehu je to, že jeho matka bola tehotná
rok predtým, ako sa narodil Colton, no potratila. O tom však svojmu synovi rodičia nikdy nepovedali.
Colton si však bol istý, že svoju sestru videl: „Začala ma objímať a povedala mi, že je rada, že má
niekoho z rodiny tu hore pri sebe. Povedala, že nikdy nemala meno, pretože
jej žiadne nedali a že nemôže čakať na mamu a ocka, kým prídu do neba za ňou.“
Svojim rodičom tiež opísal, ako ich videl modliť sa. Jeho 41-ročný otec Tod
povedal: „Pozeral som sa naňho v zrkadle, keď mi povedal, že anjeli spievali so mnou.
Tváril sa pritom smrteľne vážne.“
Podľa vlastných slov sa Colton stretol aj s Bohom: „Videl som Ježiša, sedel som
v jeho lone a cítil sa v bezpečí. Okolo nás boli ulice zo zlata a všade bolo plno farieb.“

Keď sa ho spýtali odvekú otázku
, aké vlastne nebo je, ponúkol veľmi presný opis: „Je to miesto, kde sa stretávajú všetky farby
dúhy, miesto krásnych tieňov a farieb. Brány sú zo zlata a žiaria na nich perly.
Nikdy tam nie je tma. Všetci majú krídla a vedia lietať
okrem Ježiša, ktorý sa pohybuje hore a dolu. Všetci majú oblečené biele rúcha a nad hlavami majú svetlá.“
Coltonovi rodičia napísali o jeho zážitkoch knihu a sú presvedčení, že bol naozaj v nebi.
Colton tvrdí, že v nebi stretol aj svojho dedka, ktorý zomrel pred tridsiatimi rokmi.

zdroj: http://www.cas.sk/clanok/192708/chlapec-prezil-klinicku-smrt-stretol-mrtvu-sestru-o-ktorej-nevedel.html

Dodes
TOP prispievateľ
TOP prispievateľ

Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Money : 461305

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

chlapec prezil klinicku smrt stretol mrtvu sestru o ktorej nevedel Empty Re: chlapec prezil klinicku smrt stretol mrtvu sestru o ktorej nevedel

Odoslať pre K7BO za 4/3/2011, 15:15

Neviem, príde mi to skôr len ako detská fantázia, ale nemôžem mu odoprieť to čo povedať. Je to jeho názor a berem to aj tak, že to je dieťa. Keby sa to stalo dospelejšiemu človeku, znelo by to uveriteľnejšie... neviem čo si mám o tom myslieť... Kažopádne som rád, že je chlapec opäť zdravý... Wink

TU
Ak chcete rovno hrat kliknite na toto

Zbytočné témy sú pre mna :lock2:
Pekný den vám praje K7BO
K7BO
K7BO
Zakladateľ Battleon :: Fóra
Zakladateľ Battleon :: Fóra

Vek : 25
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
chlapec prezil klinicku smrt stretol mrtvu sestru o ktorej nevedel Dreadlocks
Money : 539638
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

chlapec prezil klinicku smrt stretol mrtvu sestru o ktorej nevedel Empty Re: chlapec prezil klinicku smrt stretol mrtvu sestru o ktorej nevedel

Odoslať pre nucleon za 4/3/2011, 15:23

Fu, niečo na tom bude, ale asi sa prikloním ku Kubovmu názoru... Ale pekný príbeh, pochybujem, že si to ÚPLNE všetko vymyslel. Možno niečo naozaj videl... Inak citujem a potvrdzujem Kubovu poslednú vetu...

Kažopádne som rád, že je chlapec opäť zdravý...

chlapec prezil klinicku smrt stretol mrtvu sestru o ktorej nevedel 6gj8d3
nucleon
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Vek : 106
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
chlapec prezil klinicku smrt stretol mrtvu sestru o ktorej nevedel Steak_10
Money : 769004

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Spammer za 4/3/2011, 16:19

Ja naozaj neviem čo si o tom mám myslieť... Neutral ... každopádne toho chlapca nepovažujem za blázn a nech sa už stalo, čo sa stalo, hlavne, že je ako povedali Kubo a nucleon zdravý. Wink Ďakujem za tému Dodes, dobre sa mi to čítalo... good post a +karma
Spammer
Spammer
Battleon King
Battleon King

Vek : 25
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 609083

Návrat hore Goto down

Odoslať pre marko221 za 4/3/2011, 18:10

zaujímavé čítanie Smile
a čo si k tomu myslím - chyba bola v tom že lekári ten slepak vobec neriešili
a kto vie možno sa tomu chlapcovi naozaj stalo to čo vravel

Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Vek : 26
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Money : 355753

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Quadro'Ye za 9/3/2011, 17:55

Pekný článok... neviem čo si mám o tom myslieť... good post +karma

Battleon znalec
Battleon znalec

Money : 201177

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Dodes za 9/3/2011, 22:47

hm ako je viacero ludí čo ke´d sa prebralo tvrdeli že boli v nebi a že videli zosnulých o ktorých nevedeli... ale akurát dneska som čítal další podobný článok kde sa píše ckj diem nájsť a citujem: Podla jedného názoru sa jedná o telepaticky prenášané mentálne halucinácie, iný vníma tieto halucinácie ako prejav podprahového vedomia,ktoré stojí mimo čas a priestor. Ďalší pohlad považuje podobné zjavenia za viac či menej bezobsažné zlomky energie zabudnuté v psychicok éteri alebo otlačky a vibrácie pripomínajúce sa do istého predmetu alebo lokality ............ každopádne t´=ymto vetám moc nechápem Very Happy ale ten článok tak tiež v ňom bol chlapec ktorý sa prebral z kómy a hovoril tiež podobné veci a aj opis neba mal docela podobný... Razz ktohovie čo ej an tom.. možno ale iba človek v kóme blúzni ... no ale každopádne veriacim to dá nádej že existuje nebo Very Happy a matúšovy to dodá vieru že má čo vypáliť Very Happy

Dodes
TOP prispievateľ
TOP prispievateľ

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Rybanasuchu za 16/3/2011, 19:40

No, zaujímavé, naozaj. Len... no, neviem. Tiež by som povedala to isté, čo Kubko, ale.... veď malé dieťa si prece nevymýšla, alebo áno? Neviem, neveim...

Moderátor
Moderátor

Vek : 24
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 223704
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Dodes za 16/3/2011, 20:04

deti si furt vymýšlajú...

Dodes
TOP prispievateľ
TOP prispievateľ

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: