Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIX hlášok od klamára Paľka part 5

+17
Nikuška
MišuliK
marko221
Quadro'Ye
nucleon
LightBringer
XezepusMECHA
TheBlackKing
Android
K7BO
Peny
KickPato
Tomáš123
Dodes
Robo0000100
mAt3s25
Peter Leopold
21 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre Peter Leopold 25/4/2011, 19:40

Ostatné časti:
part 1: https://battleon.slovakforum.net/t1400-topic
part 2: https://battleon.slovakforum.net/t1404-topic
part 3: https://battleon.slovakforum.net/t1414-topic
part 4: https://battleon.slovakforum.net/t1443-topic

Ovce ma poslúchajú: Očujte chalani, bol som včera v meste na salaši, lebo môj otec je vlastne salašník a bača, tak musí mať salaš. A má takú krásnu skromnú trojposchodovú kolibu, samozrejme nie z trápneho dreva, ale z mramorového titánu. Zobral som si kabelku, kde som mal drahé jedlo a išiel som k nemu. Potom zrazu pozerám, že mu nejako reku ovce utekajú. Tak sa spýtam, či nepotrebuje pomôcť reku. A on, že reku hej! Tak som prišiel, najprv som porátal všetky ovce (bolo ich spolu sedemnásťtisíc asi ešte tristo koňov. Viete, čo som urobil? Ja viem reč ovcí a koňov, tak som im zapískal ovčiu a konskú pesničku a oni všetci zašli do ohradky. Ale nie len tak! Išli tam takým spôsobom, že vkuse robili kotrmelce, až do ohradky. Je to naozaj, ja vám to dosvedčím.
Facepalms: MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx


Paľko je najlepší plavec na svete: Čaute chľopy, počúvajte ma. Bol som na plaveckej súťaži a neuveríte čo sa mi stalo. VYHRAL som to! Áno plávali sme presne 1000 metrov, čo je vlastne 5 kilometrov a zaplával som to za úžasnú 1 minútu aj 2 sekundy, z toho 25 sekúnd som mal prestavku a 15 sekúnd som počas plávanie dával autogramiádu. K tomu som mal ešte vyvrtnutý členok, natiahnuté zápästie, boľavý chrbát a doráňané všetky prsty na nohách i rukách. Potom ma tam všetci  ospevovali, dokonca i majster sveta v plávaní, ktorému neviem prísť na meno, ale tak ja som už iná trieda ako on. Dali mi zlatú medajlu, asi 40 kilový pohár, ktorý som  chytil v pohode do jednej ruky. Potom ma zavolali, či sa nechcem ísť kúpať do vody s krokodílmi, ale ja chodím iba so žralokmi.
Facepalms: MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx


Zostrojil som najsilnejší laser na svete Neuveríte, čo sa mi stalo. Už dávnejšie, asi 5 rokov dozadu ma NASA vyhlásila za najlepšieho mladého technika na celom svete i v celom vesmíre. Dneska ráno som sa nudil, tak som ukradol otcovy zo skladu nejaké staré súčastky a malú žiarovku. Samozrejme, ja som výborný technik, tak  som z toho viete čo poskladal? Neviete? Tak ja vám to asi poviem! Nie asi, určite vám to poviem. Poskladal som nasilnejšie laserové svetielko na svete! Svieti  samozrejme logicky na červeno a išiel som ho hneď otestovať! Zasvietil som z môjho paneláku niekde do diaľky a onedlho hlásili v rádiu, že v Bratislave zhorela budova v dôsledku (môjho) laserového svetielka! Potom so zasvietil na oblohu a spálil som hviezdu! NAOZAJ! No a nakoniec som zasvietil na auto pod našou bytovkou a viete čo sa stalo? Ja som ho odomkol, samo sa naštartovalo a ževraj bez havárire došlo až do Košickej Novej Vsi bez vodiča. Ževraj ten laser niečo zmenil v systéme a išlo automaticky. Dobré čo?
Facepalms: MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx


Pobil som celý gang: Idem vám raz tak večer po ulici a čo nevidím. V diaľke sa na mňa rúti asi 5 veľkých chlapcov. Prišli až ku mne, zastali a začali mi nadávať. Mali na sebe asi 20 kilo zlatých reťazí, spustené nohavice (asi o tri čísla väčšie, ako by mali mať) a samozrejme mali za opaskom samopaly značky BRUTAL SAMOPALS. Namierili na mňa všetkých 5 samopalov a povedali mi, že ak im nedám peniaze, tak ma zastrelia a spália v sviečke. Mal som pri sebe asi 5,000 eur, tak som neváhal a zaútočil som na nich. Jeden mal 350kg (to vraveli ostatní, naozaj mal toľko), toho som zložil krásnym chmatom. Potom druhý mal asi 2,5 metra, tak som ho kopol medzi nohy a asi zomrel. Ostatní traja boli normálny, takže asi 2 metre a 150 kilo, v pohode som ich dal a ich zbrane som si pochopiteľne zobral a predaj v zbere surovín.
Facepalms: MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx


V meste sa strhol požiar: Idem tak u nás v Košiciach po meste a pozerám, že horí cukráreň AIDA. Tak som neváhal a vošiel som dnu. Dnuka bolo asi desať hasičov, ktorý hasili oheň silnými, prudkými a veľkými hasičskými hadicami, no nie a nie ho uhasiť. AIDA takmer celá zhorela, tak som nehával a začal som hasiť aj ja! A viete ako? No ja vám musím niečo povedať. Asi dva roky dozadu som bol vyhlásený za najlepšieho fúkača Slovenska, takže som začal do ohňa fúkať, až sa pomaly zahasil. (A akoto, že je cukráreň AIDA úplne celá a taká, ako bola aj predtým?) Hah, no to je vec... Ja som ju ešte v ten deň postavil do pôvodného stavu. To je sila, čo?
Facepalms: MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx


Naučil som kravu rozprávať: Čaute chalani, už iste viete, že sa venujem zvieratám a učím ich rozprávať. Naučil som psa rozprávať, koňa rozprávať i muchu som skúšal, ale uletela mi. Tak som sa rozhodol, že naučím rozprávať našu kravu Kunikundu. Prišiel som k nej a začal som jej dookola asi 10 krát rozprávať: AHOJ, AHOJ, AHOJ, AHOJ, AHOJ, AHOJ, AHOJ, AHOJ, AHOJ, AHOJ a ona to zrazu povedala v kravej reči a znelo to asi takto: "Múahój!" Bol som očarený mojím úspechom, tak som sa pustil na ďalšie slová a aj tie povedala veľmi pekne: MLIEKO - "Múékúó!"; OPICA - "Úpisa!"; VÝKAL - "Vúkeal!"; HOVIENKO - "Múminko!"; PRD - "Múprd!" a ďalšie veci ako KRAVA - "Krúve!"; PAĽKO - "Púleako!" atď. No a ešte som ju chcel naučiť, aby povedala DEBIL a viete, čo mi na to povedala? Že: "Chúóď dú piúčé!"
Facepalms: MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx


Milujem Peny: Očujte chalani. Asi 3 dni dozadu som si písal s Maťkou, veď viete ktorou na internete na tom programe IDK (asi myslel ICQ) a proste sme si písali také správy, to bolo už s jasným zámerom, je mi jasné, že som krásny a Maťka ide už dlhšiu dobu po mne. No a ona sa vlastne rozišla s tým svojím Marekom, tak som si s ňou dohodol stretko pri Steel Aréne a Maťka nakoniec prišla. Bolo to večer, tak sme išli na drahú večeru, ktorú som celú zaplatil a potom no, chaľani neviem, či vám mám povedať, čo bolo ďalej. No ja vám to poviem. Išli sme ku mne na byt a bol tam oco, tak som ho vyhodil (vyšiel oknom, je parkúrista) a potom sa to začalo. Búrlivá noc s Maťkou, ktorá trvala asi 2 hodiny a bolo to niečo úžasné, ako keby ste boli v extáze. Na druhý deň som ani vstať nemohol, čo ma tak vyčerpala koťuha jedna. Odvtedy vlastne spolu chodíme, ale teraz nemám moc času, tak tu není so mnou, ale niekedy vám ju ukážem. Povedala, že sa možno za pár rokov aj zoberieme a budeme žiť ako manžel a manželka.
Facepalms: MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx MIX hlášok od klamára Paľka part 5 3emcupx

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 396000
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre mAt3s25 26/4/2011, 08:22

Proste koniec Smejúci sa smajlík 2 na záver to najlepšie a je pravda, že čím to išlo ďalej, tým sa to stupňovalo a bolo to čoraz lepšie... Smejúci sa smajlík 2

Nebudem to komentovať po jednotlivých príbehoch, proste čo príbech, to záchvat smiechu, ale koniec to pribil úplne... xDDD

Chválim Smiley good post +karma
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17024
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1429988
Karma : 2756
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre Robo0000100 26/4/2011, 11:28

plávali sme presne 1000 metrov, čo je vlastne 5 kilometrov

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

_________________
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 BubIEQX

,,Keď človek vyhráva, väčšinou ho hra baví."
Robo0000100
Robo0000100
V.I.P
V.I.P

Príspevky : 2860
Dukáty : 137606
Karma : 55

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre Dodes 26/4/2011, 11:54

brutál Very Happy len niekedy mi to už príde tak prehnané že neviem či to nehovorí iba tak z prdele Very Happy aby ste sa zasmialy.... myslí to vážne?

_________________
uživatel opustil fórum

Dodes
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6257
Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Dukáty : 492385
Karma : 467

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre Tomáš123 26/4/2011, 14:44

Dodes: Áno, on to naozaj myslí vážne. Smile Ja si inak myslím, že on je kúsok mentálne zaostalý a považuje tieto veci sa samozrejmé. Nepríde mi, že si vymýšľa. Ale tieto príbehy sú skvelé. Smile
Tomáš123
Tomáš123
Level 1 | Okoloidúci
Level 1 | Okoloidúci

Príspevky : 1
Dukáty : 94641
Karma : 1

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre KickPato 26/4/2011, 14:56

Zasvietil som z môjho paneláku niekde do diaľky a onedlho hlásili v rádiu, že v Bratislave zhorela budova v dôsledku (môjho) laserového svetielka!
xD xD xD xD xD xD

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829361
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre KickPato 26/4/2011, 14:57

a ešte jeden zabiják Very Happy Very Happy Very Happy

No a ešte som ju chcel naučiť, aby povedala DEBIL a viete, čo mi na to povedala? Že: "Chúóď dú piúčé!"

smokee

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829361
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre Peny 26/4/2011, 15:46

Akože na tom poslednom sa len smejem Very Happy Very Happy Very Happy rovnako ako na ostatných Very Happy ale posledný je najlepší... lol!

Inak krava je perfektná... Jumpers

MLIEKO - "Múékúó!"; OPICA - "Úpisa!"; VÝKAL - "Vúkeal!"; HOVIENKO - "Múminko!"; PRD - "Múprd!" a ďalšie veci ako KRAVA - "Krúve!"; PAĽKO - "Púleako!" atď. No a ešte som ju chcel naučiť, aby povedala DEBIL a viete, čo mi na to povedala? Že: "Chúóď dú piúčé!"

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30704
Dukáty : 1888326
Karma : 4047
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : FEB 2024

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre Peter Leopold 26/4/2011, 16:54

Tomáš123: Aj ty poznáš Paľka? Usmiaty smajlík 2 Odkiaľ si?

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 396000
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre Peny 26/4/2011, 17:05

Toto je inak krásna "pravda" Very Happy Very Happy Very Happy

Asi dva roky dozadu som bol vyhlásený za najlepšieho fúkača Slovenska, takže som začal do ohňa fúkať, až sa pomaly zahasil. (A akoto, že je cukráreň AIDA úplne celá a taká, ako bola aj predtým?) Hah, no to je vec... Ja som ju ešte v ten deň postavil do pôvodného stavu. To je sila, čo?

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30704
Dukáty : 1888326
Karma : 4047
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : FEB 2024

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre K7BO 26/4/2011, 20:52

Najlepší príbeh Very Happy Very Happy Very Happy ja som vedel, že to bude zase kvalitka... Ako všetky príbehy úžasné, grandiózne, tie hlášky ani nejdem vypisovať, urobí to za mňa určite XezepusMecha, ale ten posledný je jednoznačne najlepší z celej histórie Paľkových klamstiev Very Happy Very Happy Very Happy

Chválim Smiley good post +karma

_________________
Hlavný web www.battleon.estranky.cz
Dobrá vec FAQ
Hlavná AQ stránka
TU
Ak chcete rovno hrat kliknite na toto

Zbytočné témy sú pre mna :lock2:
Pekný den vám praje K7BO
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14858
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 841002
Karma : 3306
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre Android 27/4/2011, 14:44

Lejzer a Maťka sú najlepšie príbehy... Jumpers

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24614
Dukáty : 1651394
Karma : 2582
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre KickPato 27/4/2011, 17:06

K tomu som mal ešte vyvrtnutý členok, natiahnuté zápästie, boľavý chrbát a doráňané všetky prsty na nohách i rukách.
xD chudááák xD

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829361
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre TheBlackKing 28/4/2011, 15:30

LOLOL xD

Mal som pri sebe asi 5,000 eur, tak som neváhal a zaútočil som na nich. Jeden mal 350kg (to vraveli ostatní, naozaj mal toľko), toho som zložil krásnym chmatom. Potom druhý mal asi 2,5 metra, tak som ho kopol medzi nohy a asi zomrel. Ostatní traja boli normálny, takže asi 2 metre a 150 kilo

_________________
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 2w6a0d0MIX hlášok od klamára Paľka part 5 A12v4y
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 28ml9ifMIX hlášok od klamára Paľka part 5 2db304p
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 29pxi05MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Nnsk7l
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 24flmkiMIX hlášok od klamára Paľka part 5 Vf8bqr
TheBlackKing
TheBlackKing
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 4234
Vek : 28
Meno : Peťo
Dukáty : 275716
Karma : 70

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre XezepusMECHA 28/4/2011, 15:46

Idem vypísať 3 najlepšie hlášky z každého príbehu... Wink

Ovce ma poslúchajú:
...samozrejme nie z trápneho dreva, ale z mramorového titánu.
...(bolo ich spolu sedemnásťtisíc asi ešte tristo koňov)
...Išli tam takým spôsobom, že vkuse robili kotrmelce, až do ohradky.

Paľko je najlepší plavec na svete:
...Áno plávali sme presne 1000 metrov, čo je vlastne 5 kilometrov a
...zaplával som to za úžasnú 1 minútu aj 2 sekundy, z toho 25 sekúnd som mal prestavku a 15 sekúnd som počas plávanie dával autogramiádu.
...K tomu som mal ešte vyvrtnutý členok, natiahnuté zápästie, boľavý chrbát a doráňané všetky prsty na nohách i rukách.

Zostrojil som najsilnejší laser na svete:
...Už dávnejšie, asi 5 rokov dozadu ma NASA vyhlásila za najlepšieho mladého technika na celom svete i v celom vesmíre.
...Zasvietil som z môjho paneláku niekde do diaľky a onedlho hlásili v rádiu, že v Bratislave zhorela budova v dôsledku (môjho) laserového svetielka!
...Potom so zasvietil na oblohu a spálil som hviezdu! NAOZAJ!

Pobil som celý gang:
...a opaskom samopaly značky BRUTAL SAMOPALS.
...ak im nedám peniaze, tak ma zastrelia a spália v sviečke.
...Mal som pri sebe asi 5,000 eur, tak som neváhal a zaútočil som na nich. Jeden mal 350kg (to vraveli ostatní, naozaj mal toľko), toho som zložil krásnym chmatom. Potom druhý mal asi 2,5 metra, tak som ho kopol medzi nohy a asi zomrel. Ostatní traja boli normálny, takže asi 2 metre a 150 kilo, v pohode som ich dal a ich zbrane som si pochopiteľne zobral a predaj v zbere surovín.

V meste sa strhol požiar:
...Asi dva roky dozadu som bol vyhlásený za najlepšieho fúkača Slovenska
...takže som začal do ohňa fúkať, až sa pomaly zahasil.
...(A akoto, že je cukráreň AIDA úplne celá a taká, ako bola aj predtým?) Hah, no to je vec... Ja som ju ešte v ten deň postavil do pôvodného stavu. To je sila, čo?

Naučil som kravu rozprávať:
...i muchu som skúšal, ale uletela mi.
...MLIEKO - "Múékúó!"; OPICA - "Úpisa!"; VÝKAL - "Vúkeal!"; HOVIENKO - "Múminko!"; PRD - "Múprd!" a ďalšie veci ako KRAVA - "Krúve!"; PAĽKO - "Púleako!"
...No a ešte som ju chcel naučiť, aby povedala DEBIL a viete, čo mi na to povedala? Že: "Chúóď dú piúčé!"

Milujem Peny:
...na tom programe IDK (asi myslel ICQ)
...je mi jasné, že som krásny a Maťka ide už dlhšiu dobu po mne.
...Išli sme ku mne na byt a bol tam oco, tak som ho vyhodil (vyšiel oknom, je parkúrista)

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2114900
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre LightBringer 28/4/2011, 21:49

HOVIENKO - "Múminko!"

f)

_________________
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30491
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2178927
Karma : 4196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre nucleon 29/4/2011, 15:22

Ľudia, neviete kde stiahnem ten Paľkov program "IDK"? Very Happy

_________________
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30019
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Steak_10
Dukáty : 1623887
Karma : 3677
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre K7BO 30/4/2011, 12:43


_________________
Hlavný web www.battleon.estranky.cz
Dobrá vec FAQ
Hlavná AQ stránka
TU
Ak chcete rovno hrat kliknite na toto

Zbytočné témy sú pre mna :lock2:
Pekný den vám praje K7BO
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14858
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 841002
Karma : 3306
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre Quadro'Ye 30/4/2011, 12:55

Najlepšia časť jednoznačne Usmiaty smajlík 2 Paľka uznávam za to, čo robí a Leo teba za to, ako to vieš krásne napísať... Smejúci sa smajlík 2 Dúfam, že sa ešte dákeho Paľka dočkáme alebo už nie? :(

_________________
Jack Sparrow Menej je niekedy viac
Quadro'Ye
Quadro'Ye
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3688
Dukáty : 269732
Karma : 414
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre nucleon 30/4/2011, 15:21

Neviem, zatiaľ nemáme nič v zálohe, ale však Paľko ešte naklame hádam dačo Very Happy

_________________
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30019
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Steak_10
Dukáty : 1623887
Karma : 3677
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre marko221 30/4/2011, 15:37

Tak to čo už sú za ojeby Very Happy haha tak to je moc Very Happy

_________________
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Dukáty : 387034
Karma : 527

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre nucleon 30/4/2011, 15:42

OPICA - "Úpisa!"
xD

_________________
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30019
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Steak_10
Dukáty : 1623887
Karma : 3677
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre MišuliK 30/4/2011, 22:34

Ja poznám ešte jedno od neho, tak ak by ste chceli môžem niekedy napísať alebo poslať Peťkovi na SSku, nech to dá do ďalšej časti. Wink
MišuliK
MišuliK
Level 2 | Začiatočník
Level 2 | Začiatočník

Príspevky : 5
Mesto : Košice
Meno : Michaela
Dukáty : 95174
Karma : 3

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre Peter Leopold 30/4/2011, 23:18

Potom mi povedz Miška, budem rád, pretože ja už skoro nič nemám, ešte ma jeden napadol (celkom dobrý) Wink

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 396000
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre XezepusMECHA 30/4/2011, 23:46

Chceme part 6! Very Happy Very Happy Very Happy ... pravidelná dávka smiechu... Ďakujem ti za to Leo... Wink Chválim Smiley good post

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2114900
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 5 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 5

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.