Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

30 days in Texas

+26
mkatre
Voltaire
Spammer
K7BO
XezepusMECHA
Alexia
Nikuška
Fusion
Quadro'Ye
mAt3s25
Peny
LightBringer
Yulgar
FrActraL
Maťo=)
SimčunQa
Dodes
nucleon
TheBlackKing
G.Z.L
KickPato
Tony from Texas =]
Android
Rybanasuchu
marko221
Peter Leopold
30 posters

Strana 41 z 41 Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Goto down

30 days in Texas - Stránka 41 Empty Re: 30 days in Texas

Odoslať pre Peter Leopold 3/7/2012, 22:50

nucleon napísal:Fandil si Devils? Smejúci sa smajlík 2 Give me five bro! Smejúci sa smajlík 2
Fandil. Here's your five! Smejúci sa smajlík 2

XezepusMECHA napísal:Peťo zase odpovedal na nespočetné množstvo otázok od fanúšikov. Very Happy
A už to robím znova. Smejúci sa smajlík 2 A rád! Wink

mAt3s25 napísal:Peter daj si Ameriku a dones nejakú američanku evil
Budem na teba myslieť, požadované parametre cez SS Razz

Android napísal:Tak potom sa teda ozvi, keď budeš vedieť, kde pôjdeš, som zvedavý, čo si vyberieš. Smile
Už je vybraté Usmiaty smajlík 2 Moje rozhodnutie bude o pár minút v dovolenkovej téme ( https://battleon.slovakforum.net/t1713-topic ) Wink

LightBringer napísal:Peťo chodíš hrávať hokejbal aj mimo ligy? Smile
Nie moc. Momentálne mi stačí aj ligový hokejbal, nieje ho málo, keď rátam aj tréningy, mám toho tak akurát. Smile Ale po ukončení Play-Off sa s ním možno ešte budem stretávať. Wink

KickPato napísal:Peter musím ti niekoho predstaviť Razz
Bolo to veľkolepé predstavenie. x) Stálo to za to. Rolling Eyes

XezepusMECHA napísal:Peťo čo keby si si namiesto dovolenky kúpil vlastné auto a cestoval po šírom svete kedy sa ti len zachce x)
To by bolo dosť nákladné a nemyslím tým len samotné auto. Smejúci sa smajlík 2 Zatiaľ "iba" tie dovolenky. Usmiaty smajlík 2

Spammer napísal:Tipujem, že to bude USA x) keď sú financie, tak prečo nie... mimochodom máš s kým ísť? Usmiaty smajlík 2
Tipol si správne! Wink Áno, ani tento rok nebudem sám (našťastie), dobrá spoločnosť vždy padne vhod. Smile

Android napísal:Mám dve otázočky Usmiaty smajlík 2
1. Pôjdeš na dovolenku (USA, ESP) sám alebo s niekým?
2. Pokiaľ pôjdeš s niekým, bude to ten istý človek či už pôjdeš do USA alebo ESP? Smile
1. Tento rok to bude iba jeden človek, ale aktívny za dvoch. Smejúci sa smajlík 2
2. Nie, s týmto budem dovolenkovať prvý krát. USA bol jeho životný sen a tento rok sa mu to konečne podarilo. Wink

Quadro'Ye napísal:Peťo máš rád Deli tyčinky? Smejúci sa smajlík 2 Akurát jednu pojedám Very Happy
A tak dá sa. Smejúci sa smajlík 2 Pistáciová je najlepšia. Usmiaty smajlík 2

nucleon napísal:
mAt3s25 napísal:Najlepšia tyčinka na svete je MARS. Čokoládový orgazmus.
Najlepšia tyčinka je... evil Leo v) -> 30 days in Texas - Stránka 41 Buy-online-milka-leo-family-pack-12x33gB
Ou. Už viem, čo chcem na narodeniny. Smejúci sa smajlík 2

FrActraL napísal:Peťo ty máš v štúdiu aj súdnu psychológiu?
Nie, tú ani momentálne študovať nemôžem. Smile Môj odbor je kognitívna a sociálna psychológia Rolling Eyes

Yulgar napísal:Peťo... veď ty si dokonalý. Huh?!
Huh?! preboha, nie.

Spammer napísal:Peťo ty doučuješ niekoho angličtinu??
Áno, súkromne dvoch chlapcov. Pre mňa je to skôr začiatočnícke učivo, takže najnáročnejšia vec na doučovaní je robiť to tak, aby ich to bavilo. Smejúci sa smajlík 2

Android napísal:Peťo ktoré anglické a španielsko slovo si sa naučil ako prvé (ak si pamätáš)? Smejúci sa smajlík 2
Mimo štúdia, čiže z okolia to bolo Buenos Dias v ESP a v ENG ťažko povedať. Tam to boli slová, ktoré sa už bežne používajú aj v slovenskom jazyku, napr. okay, yes a pod. Usmiaty smajlík 2 A čo sa týka štúdia, tak to si už fakt nepamätám, to bolo už dávno. Neutral

FrActraL napísal:Peťo komunikuješ tu na Slovensku aj s nejakým človekom s inej krajiny? (myslím osobnú komunikáciu, nie cez internet) Whistle
Áno. S jedným sa stretávam takmer dennodenne. A je fajn vec poznať takých ľudí. Smile

Spammer napísal:Peťo používaš to tradičné, košické "ta"? Ta hej alebo ňe? Huh?!
Ta ňe. Ale občas mi to možno nechtiac "vykĺzne". Smejúci sa smajlík 2

XezepusMECHA napísal:
30 days in Texas - Stránka 41 F9aabce846_82398712_o2
MINI QUESTION TIME
.:From XezepusMECHA to Pietro Rodriguez Maria Menes Chumoles Sachnez Fokomé Leopoldes:.
S dnešným špeciálnym hosťom, pani Máriou Kudláčkovou...

1. Napíš mi tvoju najobľúbenejšiu príchuť: zmzliny, granity, čokolády a ovocného alkoholu (evil)
2. Čoho máš v NB asi najviac (rátame na GB): hier, filmov, iných videí, obrázkov, programov, iných súborov
3. Kedy a kde si bol na tvojej prvej dovolenke v živote (v zahraničí)
4. Nezoberieš si tento rok na dovolenku nejaku fešnú slečnu? pohodak
5. Otázka od Márie - nášho hosťa: Petrík, máš už dievča? Ak nie, nechcel by si Máriu?


6. Letné dievčatá: Tričko na ramienka alebo tričko s krátym rukávom?
7. Aquaparky alebo plavárne?
8. HTC One X alebo iPhone 4S
9. Dievčatá s rovnými (vyžehlenými) vlasmi alebo dievčatá s rozvlnenými (alebo jak to napísať) vlasmi
10. Pop Rock alebo Reggae 30 days in Texas - Stránka 41 352501
Zdravím, pani Kudláčková. Very Happy
1. čokoládová zmzlina, arancia granita, oriešková čokoláda a hruška x)
2. určite filmov
3. r. 1999 - Španielsko pohodak
4. bohužiaľ nie, ale zábavy budem mať dosť aj s kamarátom Smejúci sa smajlík 2
5. nie ešte nemám, doteraz som čakal na tú pravú Máriu Very Happy


6. s krátkym rukávom (ale inak oba Smejúci sa smajlík 2)
7. Aquaparky
8. HTC One X
9. skôr tie rovné
10. Reggae 30 days in Texas - Stránka 41 Smoking-smiley-7579

Android napísal:991. príspevok! Dodržme to, čo sme chceli urobiť a príspevok č. 1,000 nechajme na Peťove odpovede a potom sa téma zamkme a navždy odstane v našich srdciach. 30 days in Texas - Stránka 41 68968
Chutnô x)

Spammer napísal:Ja súhlasím, to je neuveriteľné, koľko príspevkov tu je a, že je táto téma aktívna už takmer rok! Neskutočné a som si istý, že keby sa nezamkla, bola by aktívna naďalej... Usmiaty smajlík 2 Ale v najlepšom treba prestať. Táto bude je legendárna a budeme o nej rozprávať našim deťom. x)

A jedna dôležitá otázka pre Peťa
- Peťo, napíšeš aj ďalší dokonalý príbeh o tvojej dovolenke, či už v USA, ESP alebo niekde úplne inde? Smile
Tak po tom, aká úžasná bola podpora z vašej strany v tejto téme snáď ani len nemám na výber. Wink

LightBringer napísal:Súhlasím Spammer, jednoznačne. Thumbs Up)

Peťo, ktorý zo severských jazykov ti je najsympatickejší? Smile
Fínština 70

Yulgar napísal:Akurát mi prišla kniha Krstný Otec od Maria Puza Usmiaty smajlík 2 Čítaš knihy a máš prečítané nejaké od Puza? Smile
Čítam dosť kníh a od Maria mám prečítané: Krstný Otec a Sicílčan boss

Peny napísal:Peťko máš ma rád? 30 days in Texas - Stránka 41 68968

(995 Thumbs Up) )
Najradšej na svete 30 days in Texas - Stránka 41 68968

XezepusMECHA napísal:Peťo vyplň (ak si pamätáš Razz)

Od koľkých rokov...
... si začal hrať na gitare?
... si sa začal učiť angličtinu?
... si sa začal učiť španielčinu?
... si začal s hokejom?
... si začal hrať s Dargovom hokejbal?
... si začal ľúbiť Tomáša Xezepuska (ya, datz me) x) všetkooo...
... gitara -> od 11. r.
... angličtina -> od 7. r.
... španielčina -> od 12. r.
... hokej -> od 5. r.
... hokejbal za Dargov -> od 16. r.
... Tomáško Xezepusko -> od narodenia x)

marko221 napísal:Peťo bude ti tento topic chýbať?? Smile
Určite áno. Smile Nikdy som si nemyslel, že tu bude taký veľký počet príspevkov, o tisícke sa mi ani len nezdalo. Úžasný pocit vedieť, že sa vám páči niečo, čo som zažil a zaujímate sa o to. Smile Patrí vám veľká vďaka. Thumbs Up)

FrActraL napísal:Peťo nech už ideš kdekoľvek, prajem príjemné dovolenkovanie pohodak
Díky Franta. Wink

XezepusMECHA napísal:A okrem Peťa sem pridávam posledný (999. príspevok), v ktorom ti dám ešte pár dvojíc, z ktorých si budeš vyberať. Leo 2

1. Blues alebo jazz?
2. Doberman alebo Rotvajler?
3. Hawai alebo Karibik?
4. Hruška alebo Jahoda? (alkohol Smejúci sa smajlík 2)
5. Korpiklaani alebo Rammstein?
6. Johny Cash alebo Johnny English? o_O
7. ICQ alebo Skype?
8. Južná Amerika alebo Severná Amerika?
9. Pivo alebo Pivo?
10. Tunely do ucha: Áno alebo nie?
11. Divoké babenky alebo plaché dievčatá? evil
12. Ford Mustang alebo Lamborgini Diablo?
13. Mafia alebo The Godfather? (hra)
14. Slúchadlá alebo slúchatka?
15. Pioneer alebo Sony?
16. Android alebo iOS?
17. HTC One X alebo Samsung Galaxy S III
18. Dievčatá so: modrými očkami alebo zelenými očkami? x)
19. Jim Carey alebo Johnny Depp
20. Vyber si dievča: 18 ročná, dlhé a rovné hnedé vlasy, zelené oči, dokonalá postava, Texaský outfit (roztrhané riflové kraťasky, tričko, biela košela s krátkymi rukávmi vyhrnutá nad bruško, veľké Texaské čižmy a koženný klobúčik) alebo 18 ročná, stredne dlhé vlnité blond vlasy, modré oči, najkrajšia postava na svete, červeno-čierna mini-suknička, čierne tričko na ramienka a botasky.

Yaaaaaaahr Na to posledné sa teším najviac. evil
1. Blues
2. Rotvajlery
3. Karibik
4. Hruštička x)
5. Korpiklaani
6. Huh?! veľmi ťažká voľba... čo tak Johnny Cashish? Neutral
7. Skyúe
8. Severná Amerika
9. Chýba mi tam pivo Shocked
10. Čo sa mňa týka, tak nie, ale na ostatných mi to nevadí
11. Divoké babenky sunny
12. Ford Mustang
13. Mafia
14. Používam aj tie, aj tie, takže tu sa nedá vybrať
15. Pioneer
16. Android
17. Samsung Galaxy S III
18. Dievčatá so zelenými očkami, ale to záleží aj na celkovom vzhľade Smile
19. Johnny Depp
20. Už len chýbajú fotky takýchto dievčat. Smejúci sa smajlík 2 Ale volím si možnosť 1, kedy si po ňu môžem prísť? Razz


Tak, ťažko uveriť, ale príspevok číslo 1000 je napísaný. Čo k tomu napísať. king Snáď sa len poďakovať, že ste do tejto témy nepretržite prispievali, že ste mi po celý rok od dovolenky kládli stále nové a nové otázky a tým ste mi dali najavo, že sa vám príbeh páčil. zamysleny Môžete si byť istý, že tento príbeh nebol mojim posledným. Ešte raz ďakujem 30 days in Texas - Stránka 41 68968

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 396000
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Strana 41 z 41 Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.