Informačná téma

Goto down

Informačná téma Empty Informačná téma

Odoslať pre nucleon za 1/6/2013, 12:00

Informačná téma 1_asvo10
S veľkou radosťou Vám po dlhšej prestávke predstavujeme ďalší hokejbalový turnaj v Košiciach!
Prvý zápas organizovaný PHKE sa odohral 4.4.2010 medzi Ťahanovcami a Sídliskom KVP. Dnešným dňom odvtedy ubehli viac ako 3 roky. 3 roky veľmi úspešného a kvalitného hokejbalu, ktorý bol každým svojim pokračovaním modernejší, spojil mnoho nových ľudí a našiel výborné športové talenty. Posledná časť Priateľského hokejbalového turnaja v Košiciach privíta ďalšieho nováčika - Lorinčík, ktorý v baráži vyradil Šebastovce. Ďalšou výraznou novinkou je vďaka popularite hokejbalu rozšírenie formácií. Piaty hokejbal sa bude hrať na 3 plné formácie a brankára, teda jeden tím bude tvoriť až 16 hráčov. Pred piatym hokejbalom PHKE organizovalo Voľné zápasy, vďaka ktorým sme našli obrovské množstvo nových talentov a mnoho z nich sa rozhodlo pokračovať aj v hokejbalovej lige. Tímy si dopĺňali formácie vďaka draftom a Voľným zápasom. Kvalita každého tímu vzrástla a je ťažké povedať si, ktorý tím sa stane víťazom piateho hokejbalu a zaradí sa k predošlým víťazom, ktorými boli Dargov, Luník 7 Juh, Ťahanovce a Luník 7 Východ.
Vitajte v 5. Priateľskom hokejbalovom turnaji v Košiciach.
Informačná téma 2_zakl10
Počet tímov: 14
Počet hráčov: 224
Zostava tímu: 3 formácie [9 útočníkov - 6 obrancov - 1 brankár]
Počet rozhodcov v PHKE: 7
Počet zápasov v základnej časti: 82
Systém bodovania: výhra/výhra v PP/SN: 2 body
prehra v PP/SN: 1 bod
prehra: 0 bodov
Dĺžka zápasu: 3 tretiny -> predĺženie - samostatné nájazd
1. tretina: 10 minút
Prestávka: 5 minút
2. tretina: 10 minút
Prestávka: 5 minút
3. tretina: 10 minút
Prestávka: 5 minút
Predĺženie: 10 minút
Samostatné nájazdy: 3 základné, 1 rozhodujúci
Odmena pre víťaza základnej časti: 160 €
Zápasy v Play-Off: na 4 víťazné zápasy
• Štvrťfinále [1 vs 8 -- 2 vs 7 -- 3 vs 6 -- 4 vs 5]
• Semifinále
• Finále
Odmena pre víťaza Play-Off:
•Trofej PHKE
• diplom
• hokejka Bauer Vapor X pre každého hráča
• 1000 € pre tím

Informačná téma 3_prav10
Prerušenie hry: nahrávka rukou, ofsajd, zakázané uvoľnenie
Fauly (2 minúty): držanie, faul lakťom, hákovanie, hrubosť, krosček, menšia šarvátka, napadnutie, narazenie, nedovolené bránenie, podrazenie, sekanie, tvrdosť, veľa hráčov za ihrisku, vysoká hokejka
Fauly (5 minút): bitka, faul krv, väčšia šarvátka
Fauly (do konca zápasu): 2x bitka v jednm zápase, faul na hlavu
Fauly (trest na viac zápasov): útok na hráča, ktorý leží na zemi [rozsah trestu udeľuje vedenie PHKE]
Neuznané góly: gól nohou/rukou, gól akoukoľvek časťou tela (platí v prípade, že hráč neurobil úmyselný pohyb telom)

Informačná téma 4_preh10
viac informácií: http://5phke.webnode.sk/phke/
Informačná téma 1_barc11 Barca
Kapitán: Svätopluk Olvecký
Tímové úspechy
Spoiler:
Účasť v Play-Off (4)
Informačná téma 2_darg10 Dargovských hrdinov
Kapitán: Richard Webber
Tímové úspechy
Spoiler:
Víťaz turnaja (1)
Víťaz ZČ (1)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4)
Informačná téma 3_koai10 Košice Juh
Kapitán: Branislav Pawelski
Tímové úspechy
Spoiler:
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4)
Informačná téma 4_koai10 Košická Nová Ves
Kapitán: Martin Fippler
Tímové úspechy
Spoiler:
2. miesto v PO (3)
Účasť v PO (3)
Informačná téma 5_koai10 Košické Kavečany
Kapitán: Anton Petrík
Tímové úspechy
Spoiler:
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Informačná téma 6_lori10 Lorinčík
Kapitán: Milan Tomko
Tímové úspechy
-
Informačná téma 7_luna10 Luník 7 Juh
Kapitán: Lukáš Majerčík
Tímové úspechy
Spoiler:
Víťaz turnaja (2)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Informačná téma 8_luna10 Luník 7 Východ
Kapitán: Robert Riller
Tímové úspechy
Spoiler:
Víťaz turnaja (4)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4)
Informačná téma 9_luna10 Luník 7 Západ
Kapitán: Lukáš Vagner
Tímové úspechy
Spoiler:
2. miesto v PO (2)
Víťaz ZČ (2)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Informačná téma 10_mys10 Myslava
Kapitán: Branislav Toborovský
Tímové úspechy
-
Informačná téma 11_sad10 Sídlisko KVP
Kapitán: Rastislav Richardčík
Tímové úspechy
Spoiler:
Víťaz ZČ (3)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Informačná téma 12_sad10 Sídlisko Ťahanovce
Kapitán: Viliam Podhradský
Tímové úspechy
Spoiler:
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (4)
Informačná téma 13_aac10 Šaca
Kapitán: Tomáš Müller
Tímové úspechy
Spoiler:
2. miesto v PO (4)
Účasť v PO (4)
Informačná téma 14_aah10 Ťahanovce
Kapitán: Kristián Maxa
Tímové úspechy
Spoiler:
Víťaz turnaja (3)
2. miesto v PO (1)
Víťaz ZČ (4)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4)

Informačná téma 5_pohy10

Odchody
Informačná téma 1_barc12 Barca
Vincent Jutník
Peter Vezil

Informačná téma 2_darg11 Dargovských hrdinov
Tomáš Král
Ladislav Vipen

Informačná téma 4_koai11 Košická Nová Ves
Erik Junák
Luke Langlois
Lukáš L.

Informačná téma 5_koai11 Košické Kavečany
Jakub Krypel

Informačná téma 8_luna12 Luník 7 Východ
Matúš Rusnák
Peter Fitipula

Informačná téma 9_luna11 Luník 7 Západ
Rudoslav Garman

Informačná téma 10_mys11 Myslava
Tomáš Ihlička

Informačná téma 12_sad11 Sídlisko KVP
Robert Igner

Informačná téma 12_sad12 Sídlisko Ťahanovce
Tibor Kuzma
Ján Poliak

Informačná téma 14_aah12 Ťahanovce
Peter Todor


Prestupy
Jakub Adamčík > Informačná téma 8_luna12 Luník 7 Východ
Starý tím: Informačná téma 10_mys13 Myslava

Tomáš Andraján > Informačná téma 1_barc12 Barca
Starý tím: Informačná téma 7_luna13 Luník 7 Juh

Martin Fippler > Informačná téma 4_koai11 Košická Nová Ves
Starý tím: Informačná téma 12_sad12 Sídlisko Ťahanovce

Dávid Gustáv > Informačná téma 14_aah12 Ťahanovce
Starý tím: Informačná téma 12_sad12 Sídlisko Ťahanovce

Tibor Herbert > Informačná téma 7_luna13 Luník 7 Juh
Starý tím: Informačná téma 2_darg11 Dargovských hrdinov

Stanislav Holecký > Informačná téma 13_aac12 Šaca
Starý tím: Informačná téma 10_mys13 Myslava

René Janek > Informačná téma 10_mys13 Myslava
Starý tím: Informačná téma 13_aac12 Šaca

Július Javorský (B) > Informačná téma 10_mys13 Myslava
Starý tím: Informačná téma 7_luna13 Luník 7 Juh

Tibor Kozák > Informačná téma 6_lori12 Lorinčík
Starý tím: Informačná téma 3_koai12 Košice Juh

Igor Kremski > Informačná téma 8_luna12 Luník 7 Východ
Starý tím: Informačná téma 3_koai12 Košice Juh

Filip Kristek > Informačná téma 2_darg11 Dargovských hrdinov
Starý tím: Informačná téma 4_koai11 Košická Nová Ves

Eduard Kropp > Informačná téma 3_koai12 Košice Juh
Starý tím: Informačná téma 9_luna11 Luník 7 Západ

Richard Larn > Informačná téma 6_lori12 Lorinčík
Starý tím: Informačná téma 1_barc12 Barca

Jozef Merčík > Informačná téma 9_luna11 Luník 7 Západ
Starý tím: Informačná téma 1_barc12 Barca

Dávid Opáth > Informačná téma 4_koai11 Košická Nová Ves
Starý tím: Informačná téma 5_koai11 Košické Kavečany

Peter Ríznik > Informačná téma 1_barc12 Barca
Starý tím: Informačná téma 13_aac12 Šaca

Jakub Stanislav > Informačná téma 13_aac12 Šaca
Starý tím: Informačná téma 10_mys13 Myslava

Juraj Thoper > Informačná téma 2_darg11 Dargovských hrdinov
Starý tím: Informačná téma 7_luna13 Luník 7 Juh

Juraj Tománek > Informačná téma 5_koai11 Košické Kavečany
Starý tím: Informačná téma 4_koai11 Košická Nová Ves

Martin Vojtyla > Informačná téma 11_sad11 Sídlisko KVP
Starý tím: Informačná téma 4_koai11 Košická Nová Ves

Richard Wilson > Informačná téma 8_luna12 Luník 7 Východ
Starý tím: Informačná téma 14_aah12 Ťahanovce


Noví hráči (draft & Voľné zápasy)
Informačná téma 1_barc12 Barca
Ivan Čierny
Tibor Dávidovský
Gregor Jožo
Ladislav Kováč
Jiří Regner
Matúš Tomek
Július Wickner

Informačná téma 2_darg11 Dargovských hrdinov
Petro Alexandrov
Peter Bín
Ján Petruška
Jaroslav Tabaček
Adam Tománek
Lukáš Topoli

Informačná téma 3_koai12 Košice Juh
Martin Lenhart
Viliam Pospíšil
Samuel Roth
Marek Tkáč
Jozef Urban
Libor Velt

Informačná téma 4_koai11 Košická Nová Ves
Jakub Dalušovský
Martin Dragnáš
Zdeno Bureš
Nikolas Gemžo
Ladislav Jarmocký
Matúš Korbáň
Boris Petráň
Denis Revaj
Matúš Sobotka

Informačná téma 5_koai11 Košické Kavečany
Karol Danko
Peter Jiránka
Richard Martinek
Roman Němec
Juraj Peterka
Pavol Verner

Informačná téma 6_lori12 Lorinčík
Vratko Bažo
Tomáš Janovský
Emil Majer

Informačná téma 7_luna13 Luník 7 Juh
Marti Hoffmann
Tomasz Jaworski
Šimon Okolický
Erdi van der Reest
Branislav Šacho (B)
Dušan Vartoba

Informačná téma 8_luna12 Luník 7 Východ
Robert Alpinský
Peter Jankovič
Vladimír Kubiš (B)
Akiyo Tashima

Informačná téma 9_luna11 Luník 7 Západ
Dominik Kantora
Falcon Mach
Vincent Sokolovský
Daniel Sýkora
Yegor Volkov
Andreas Zeeb

Informačná téma 10_mys11 Myslava
Jakub Čech
Samuel Gárda
Tomáš Janček
Robert Nekvinda
Branislav Toborovský
Lukáš Tozian
Vladimír Tozian
Patrik Varlö

Informačná téma 11_sad11 Sídlisko KVP
Richard Derman
Alexander Jurín
Zuzana Majerová
Štefan Petrakovič
Norbert Záhorský

Informačná téma 12_sad12 Sídlisko Ťahanovce
Martin Balážik
Marek Bartovský
Adam Deráň
Stanislav Grözzer
Ivan Hartáz
Rastislav Hurtaj
Eugén Ješko
Milan Jurčík
Benjamín Skalický

Informačná téma 13_aac12 Šaca
Martin Bárta
Marek Branušovský
Eugen David
Filip Kotas
Rastislav Steiger

Informačná téma 14_aah12 Ťahanovce
Martin Bottler
Jakub Eliáš
Matej Hartel
Kamil Neksner
Ondrej Romančík
Jakub Thurza
nucleon
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 18305
Vek : 106
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Informačná téma Steak_10
Money : 764914
Karma : 2487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.