Informačná téma
:: Voľné témy :: Priateľský hokejbalový turnaj v Košiciach :: 5. priateľský hokejbalový turnaj v Košiciach
Strana 1 z 1
Informačná téma
S veľkou radosťou Vám po dlhšej prestávke predstavujeme ďalší hokejbalový turnaj v Košiciach!
Prvý zápas organizovaný PHKE sa odohral 4.4.2010 medzi Ťahanovcami a Sídliskom KVP. Dnešným dňom odvtedy ubehli viac ako 3 roky. 3 roky veľmi úspešného a kvalitného hokejbalu, ktorý bol každým svojim pokračovaním modernejší, spojil mnoho nových ľudí a našiel výborné športové talenty. Posledná časť Priateľského hokejbalového turnaja v Košiciach privíta ďalšieho nováčika - Lorinčík, ktorý v baráži vyradil Šebastovce. Ďalšou výraznou novinkou je vďaka popularite hokejbalu rozšírenie formácií. Piaty hokejbal sa bude hrať na 3 plné formácie a brankára, teda jeden tím bude tvoriť až 16 hráčov. Pred piatym hokejbalom PHKE organizovalo Voľné zápasy, vďaka ktorým sme našli obrovské množstvo nových talentov a mnoho z nich sa rozhodlo pokračovať aj v hokejbalovej lige. Tímy si dopĺňali formácie vďaka draftom a Voľným zápasom. Kvalita každého tímu vzrástla a je ťažké povedať si, ktorý tím sa stane víťazom piateho hokejbalu a zaradí sa k predošlým víťazom, ktorými boli Dargov, Luník 7 Juh, Ťahanovce a Luník 7 Východ.
Vitajte v 5. Priateľskom hokejbalovom turnaji v Košiciach.
Počet tímov: 14
Počet hráčov: 224
Zostava tímu: 3 formácie [9 útočníkov - 6 obrancov - 1 brankár]
Počet rozhodcov v PHKE: 7
Počet zápasov v základnej časti: 82
Systém bodovania: výhra/výhra v PP/SN: 2 body
prehra v PP/SN: 1 bod
prehra: 0 bodov
Dĺžka zápasu: 3 tretiny -> predĺženie - samostatné nájazd
1. tretina: 10 minút
Prestávka: 5 minút
2. tretina: 10 minút
Prestávka: 5 minút
3. tretina: 10 minút
Prestávka: 5 minút
Predĺženie: 10 minút
Samostatné nájazdy: 3 základné, 1 rozhodujúci
Odmena pre víťaza základnej časti: 160 €
Zápasy v Play-Off: na 4 víťazné zápasy
• Štvrťfinále [1 vs 8 -- 2 vs 7 -- 3 vs 6 -- 4 vs 5]
• Semifinále
• Finále
Odmena pre víťaza Play-Off:
•Trofej PHKE
• diplom
• hokejka Bauer Vapor X pre každého hráča
• 1000 € pre tím
Prerušenie hry: nahrávka rukou, ofsajd, zakázané uvoľnenie
Fauly (2 minúty): držanie, faul lakťom, hákovanie, hrubosť, krosček, menšia šarvátka, napadnutie, narazenie, nedovolené bránenie, podrazenie, sekanie, tvrdosť, veľa hráčov za ihrisku, vysoká hokejka
Fauly (5 minút): bitka, faul krv, väčšia šarvátka
Fauly (do konca zápasu): 2x bitka v jednm zápase, faul na hlavu
Fauly (trest na viac zápasov): útok na hráča, ktorý leží na zemi [rozsah trestu udeľuje vedenie PHKE]
Neuznané góly: gól nohou/rukou, gól akoukoľvek časťou tela (platí v prípade, že hráč neurobil úmyselný pohyb telom)
viac informácií: http://5phke.webnode.sk/phke/
Barca
Kapitán: Svätopluk Olvecký
Tímové úspechy
- Spoiler:
- Účasť v Play-Off (4)
Kapitán: Richard Webber
Tímové úspechy
- Spoiler:
- Víťaz turnaja (1)
Víťaz ZČ (1)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4)
Kapitán: Branislav Pawelski
Tímové úspechy
- Spoiler:
- Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4)
Kapitán: Martin Fippler
Tímové úspechy
- Spoiler:
- 2. miesto v PO (3)
Účasť v PO (3)
Kapitán: Anton Petrík
Tímové úspechy
- Spoiler:
- Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Kapitán: Milan Tomko
Tímové úspechy
-
Luník 7 Juh
Kapitán: Lukáš Majerčík
Tímové úspechy
- Spoiler:
- Víťaz turnaja (2)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Kapitán: Robert Riller
Tímové úspechy
- Spoiler:
- Víťaz turnaja (4)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4)
Kapitán: Lukáš Vagner
Tímové úspechy
- Spoiler:
- 2. miesto v PO (2)
Víťaz ZČ (2)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Kapitán: Branislav Toborovský
Tímové úspechy
-
Sídlisko KVP
Kapitán: Rastislav Richardčík
Tímové úspechy
- Spoiler:
- Víťaz ZČ (3)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Kapitán: Viliam Podhradský
Tímové úspechy
- Spoiler:
- Účasť v PO (1)
Účasť v PO (4)
Kapitán: Tomáš Müller
Tímové úspechy
- Spoiler:
- 2. miesto v PO (4)
Účasť v PO (4)
Kapitán: Kristián Maxa
Tímové úspechy
- Spoiler:
- Víťaz turnaja (3)
2. miesto v PO (1)
Víťaz ZČ (4)
Účasť v PO (1)
Účasť v PO (2)
Účasť v PO (3)
Účasť v PO (4)
Odchody
BarcaVincent Jutník
Peter Vezil
Dargovských hrdinov
Tomáš Král
Ladislav Vipen
Košická Nová Ves
Erik Junák
Luke Langlois
Lukáš L.
Košické Kavečany
Jakub Krypel
Luník 7 Východ
Matúš Rusnák
Peter Fitipula
Luník 7 Západ
Rudoslav Garman
Myslava
Tomáš Ihlička
Sídlisko KVP
Robert Igner
Sídlisko Ťahanovce
Tibor Kuzma
Ján Poliak
Ťahanovce
Peter Todor
Prestupy
Jakub Adamčík > Luník 7 VýchodStarý tím: Myslava
Tomáš Andraján > Barca
Starý tím: Luník 7 Juh
Martin Fippler > Košická Nová Ves
Starý tím: Sídlisko Ťahanovce
Dávid Gustáv > Ťahanovce
Starý tím: Sídlisko Ťahanovce
Tibor Herbert > Luník 7 Juh
Starý tím: Dargovských hrdinov
Stanislav Holecký > Šaca
Starý tím: Myslava
René Janek > Myslava
Starý tím: Šaca
Július Javorský (B) > Myslava
Starý tím: Luník 7 Juh
Tibor Kozák > Lorinčík
Starý tím: Košice Juh
Igor Kremski > Luník 7 Východ
Starý tím: Košice Juh
Filip Kristek > Dargovských hrdinov
Starý tím: Košická Nová Ves
Eduard Kropp > Košice Juh
Starý tím: Luník 7 Západ
Richard Larn > Lorinčík
Starý tím: Barca
Jozef Merčík > Luník 7 Západ
Starý tím: Barca
Dávid Opáth > Košická Nová Ves
Starý tím: Košické Kavečany
Peter Ríznik > Barca
Starý tím: Šaca
Jakub Stanislav > Šaca
Starý tím: Myslava
Juraj Thoper > Dargovských hrdinov
Starý tím: Luník 7 Juh
Juraj Tománek > Košické Kavečany
Starý tím: Košická Nová Ves
Martin Vojtyla > Sídlisko KVP
Starý tím: Košická Nová Ves
Richard Wilson > Luník 7 Východ
Starý tím: Ťahanovce
Noví hráči (draft & Voľné zápasy)
BarcaIvan Čierny
Tibor Dávidovský
Gregor Jožo
Ladislav Kováč
Jiří Regner
Matúš Tomek
Július Wickner
Dargovských hrdinov
Petro Alexandrov
Peter Bín
Ján Petruška
Jaroslav Tabaček
Adam Tománek
Lukáš Topoli
Košice Juh
Martin Lenhart
Viliam Pospíšil
Samuel Roth
Marek Tkáč
Jozef Urban
Libor Velt
Košická Nová Ves
Jakub Dalušovský
Martin Dragnáš
Zdeno Bureš
Nikolas Gemžo
Ladislav Jarmocký
Matúš Korbáň
Boris Petráň
Denis Revaj
Matúš Sobotka
Košické Kavečany
Karol Danko
Peter Jiránka
Richard Martinek
Roman Němec
Juraj Peterka
Pavol Verner
Lorinčík
Vratko Bažo
Tomáš Janovský
Emil Majer
Luník 7 Juh
Marti Hoffmann
Tomasz Jaworski
Šimon Okolický
Erdi van der Reest
Branislav Šacho (B)
Dušan Vartoba
Luník 7 Východ
Robert Alpinský
Peter Jankovič
Vladimír Kubiš (B)
Akiyo Tashima
Luník 7 Západ
Dominik Kantora
Falcon Mach
Vincent Sokolovský
Daniel Sýkora
Yegor Volkov
Andreas Zeeb
Myslava
Jakub Čech
Samuel Gárda
Tomáš Janček
Robert Nekvinda
Branislav Toborovský
Lukáš Tozian
Vladimír Tozian
Patrik Varlö
Sídlisko KVP
Richard Derman
Alexander Jurín
Zuzana Majerová
Štefan Petrakovič
Norbert Záhorský
Sídlisko Ťahanovce
Martin Balážik
Marek Bartovský
Adam Deráň
Stanislav Grözzer
Ivan Hartáz
Rastislav Hurtaj
Eugén Ješko
Milan Jurčík
Benjamín Skalický
Šaca
Martin Bárta
Marek Branušovský
Eugen David
Filip Kotas
Rastislav Steiger
Ťahanovce
Martin Bottler
Jakub Eliáš
Matej Hartel
Kamil Neksner
Ondrej Romančík
Jakub Thurza
nucleon- Level 24 | Legenda
- Príspevky : 30016
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Dukáty : 1623707
Karma : 3677
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii
:: Voľné témy :: Priateľský hokejbalový turnaj v Košiciach :: 5. priateľský hokejbalový turnaj v Košiciach
Strana 1 z 1
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
|
|