Paťove recenzie/25

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Paťove recenzie/25 Empty Paťove recenzie/25

Odoslať pre KickPato za 23/1/2017, 01:17

Paťove recenzie/25 CosmicGate-Materia-ChapterOne__RGB__Small-SocialMedia_500

Interpret: Cosmic Gate
Album: Materia Chapter.One
Rok: 2017
Krajina: Paťove recenzie/25 Ru739u Nemecko
Počet pesničiek: 9

1/ Fall Into You & JES
Po nejakom čase som sa rozhodol pre ďalšiu recenziu, zhodou náhod od mojich dvoch obľúbených  pruducentov, ktorých 
som mimochodom recenzoval aj v poslednej recenzii. Myslím, že nemecké trance-ové duo Nic Chagall & Stefan Bossems 
tvoriace Cosmic Gate netreba fanúšikovi tohto žánru vôbec predstavovať. Autori hitov legendárnych hitov ako 
Exploration of Space, FAV, Be Your Sound a iných prišli len pred pár dňami s novým počinom, ktorý nazvali 
Materia Chapter.One, z čoho vyplýva, že album s konečne mimoriadne príťažlivým coverom bude mať aj svoje 
pokračovanie a zrejme aj preto je prvej epizóde len 9 pesničiek. Začíname s trackom nazvatým "Fall Into You"
v produkcii so skvelou vokalistkou JES (v tranci žanri opäť známe meno). Tento song je jedným, ktoré sme mali
možnosť počuť už pred  vydaním albumu a myslím, že väčšina z vás si ho zamilovala už po prvom vypočutí. Albumová 
verzia začína tým, v čom sú  Kozmikáci najlepší - pomalým piánovým rozbehom do refrénu, ktoré začne byť už po prvých
sekundách sprevádzané úžasnými  dreaming vokálmi JES, ktorá naše uši nikdy nedokáže sklamať. Hudba i vokály sa pred
prechodom do refrénu zvyšujú, po chvíli môžeme opäť počuť hrať piáno. Buildup pár sekúnd pred refrénom považujem za 
najlepšiu časť celého songu. BANG! Refrén. Niečo v štýle staršieho Cosmic Gate štýlu s ich novodobejším "big room" trance-om. 
V pozadí opäť zaznie jemný hlas JES a moje  obľúbené piánko. Na úvod veľmi dobrý track, z mojej strany spokojnosť a priam 
ideálny vstup do nového albumu. Dobrá práca chlapíci.
Hodnotenie: 9/10

2/ Spectrum & Ilan Bluestone
Prechádzame k songu číslo 2. Tentokrát v spolupráci s kvalitným producentom Ilanom Bluestone-om. Hneď zo
začiatku začína dosť klasickým, tvrdým kozmikgejťáckim beatom, ktorý už tradične dvíha všetky chĺpčeky na
tele. Po nejakom čase z tvrdšieho beatu dostávame do akého si jemnejšieho rozbehu (buildup by som to asi
veľmi nenazval), po ktorom nasleduje refrén. Ten je mixom oboch spomenutých hudobných prvkov, aj toho
tvrdého, aj toho jemnejšieho, čo spolu pôsobí celkom zaujímavo a počúvateľne. Napriek tomu, že od CG preferujem
nevokálové pesničky, do tejto by som možno nejaký vokál pridal, pesnička síce nedosahuje kvalít prechádzajúcej
"Fall Into You", ale na druhej strane je počúvateľná. Prípadne by som si na ňu vedel určite predstaviť aj nejaký
vhodný remix.
Hodnotenie: 7/10

3/ Edge of Life & Eric Lumiere
Keď som videl meno Eric Lumiere, akosi som tušil, že či to nebude niečo v podobnom štýle ako song "Falling Back", ktorý
s ním nahrali v roku 2014 v rámci albumu "Start To Feel". Mal som pravdu. Už prvé začiatočné beaty zneli celkom
podobne ako v prechádzajúcej spomenutej pesničke, čo ma ale vôbec nenahnevalo, pretože predošlá práca s 
Ericom sa mi veľmi páčila (song som dokonca veľmi rád hrával aj u nás v kluboch a Roba to tešilo). Refrén bol
takisto podobný (štýlovo, nie melodicky) pesničke "Falling Back", takže moje predpovede ohľadom spracovania
songu boli správne ešte predtým ako som si ho vypočul. Napriek tomu, že jednoznačne preferujem ženské vokály
v trance hudbe, Eric je jeden z mála, ktorých znesiem a koniec koncov, Cosmic Gate si k nemu našli cestu, sedí do
ich hudby, takže ani v tomto prípade nemám čo vytknúť. Pekné, veľmi melodické, chytľavé a určite nejde o song
na jedno vypočutie. Dúfam a veľmi sa budem tešiť na ďalšiu prípadnú spoluprácu medzi CG a Ericom Lumierom, už
si myslím, že toto spojenie môže byť veľmi očakávanou zárukou kvality. Pekný song.
Hodnotenie: 8/10

4/ Dynamic Ferry Corsten
Každý sa zrejme tešil na tento song už pri pohľade na koproducenta, s ktorým sa rozhodli track so zaujímavým názvom
"Dynamic" Kozmíci vytvoriť. Ferry Corstena je myslím potrebné predstavovať ešte menej Ako Cosmic Gate, ide o jednu
z najväčších legiend vo svete trance-u, takže aj u tohto tracku som očakával veľkú kvalitu. Opäť sme to prestriedali
a po vokálovke prichádza čisto inštrumentálovka. Melodicky veľmi dynamická (čo môže vysvetľovať názov) a aj napriek
faktu, že song neobsahuje niečo ako refrén alebo podobnú časť, kvality sa mu nedá poprieť. Tvrdé deep beaty sú priam
stvorené do klubov, už samotné počúvanie cez veľké slúchadlá prináša veľký zážitok. Budem veľmi rád, ak tento song
začujem aj niekedy naživo, rád aj osobne od CG alebo Corstena, spolupráca im vyšla na jednotku. Samozrejme by som
si vedel od tejto kolaborácie predstaviť aj niečo väčšie, možno do toho viacej poexperimentovať, pretože kvality majú
ako Cosmic Gate, tak aj Ferry Corsten, ale pri tomto songu stavili na jednoduchosť, v podstate nie je čo vytknúť, taktiež
nie je príliš veľa prvkov na chválenie, ak to mám zhrnúť, tak song je dobrý, určite sa k nemu budem vracať a poteším
sa aj ďalšej spolupráci na niečo ešte možno väčšom ako je Dynamic.
Hodnotenie: 8/10

5/ Fight the Feeling & Alastor
Veľmi temne začínajúci track "Fight the Feeling" nám už od začiatku navodí tú pravú atmosféru, ktorú nám duo Cosmic Gate
vie priniesť. Priznám sa, že meno Alastor mi pred týmto albumu veľa nehovorilo, mám pocit, že som ho už niekde ale
určite počul, len som si ho nevedel k ničomu priradiť. "Temná" hudba je neskôre sprevádzaná nejakým pozadím so
ženskými vokálmi, ktoré sú čoskoro dotvárané ráznou zmenou melódia, ktoré je pred build-upom k hlavnej časti songu.
Podobne ako to bolo pri predchádzajúcom tracku "Dynamic" ani tu by som tú hlavnú časť nenazval refrénom, je to len
základný beat pesničky doplnený o nejaké prvky, avšak atmosféra, ktorou song pôsobí je podľa mňa dobrá, počúvateľná
a možno toto je práve prípad, keby som vokály odobral. Netvrdím, že sú tam úplne nadbytočné, ale inštrumentálna verzia
by možno mohla znieť lepšie. A možno ani nie, neviem.. ale určite by som to aspoň skúsil. Ale inak solídny track.
Hodnotenie: 7.5/10

6/ The Deep End & Tim White
"The Deep End". Ďalší zaujímavý názov pre track s vokalistom Timom Whiteom, ktorý nedávno vydal aj song Sober s
Jochenom Millerom. Teraz sa pustil do spolupráce s Nicom a Stefanom. Už zo začiatku je znova jasne počuť prvky
žánru, ktorým je Cosmic Gate charakteristický a ľahko spoznateľný a to ma aj pri tomto songu potešilo, pretože ich
beaty patrili vždy medzi moje najobľúbenejšie. Na druhej strane, znova by som asi išiel do ženských vokálov, aj napriek
tomu, že tie Timove sa do songu hodia, ale stále a zrejme vždy budem tvrdiť, že ženské vokalistky pri hudbe CG nemôžu
nikdy nič pokaziť. Možno by to chcelo nejakú ďalšiu spoluprácu s Emmou Hewitt, s ktorou majú Cosmic jedny z najlepších
pesničiek vo svojej produkcii vôbec. Inak track "The Deep End" je fajn, refrén veľmi dobrý, vokály môžu byť, takže v
krátkom albume ma zatiaľ nič nesklamalo a keď si pozriem, aké tri songy ma ešte do konca čakajú, tak viem, že ma v
ňom už ani nič nesklame.
Hodnotenie: 7.5/10

7/ am2pm
Oka. Teraz prichádza môj obľúbený moment v recenzii, pretože hodnotenie na najlepšie tracky v albume píšem úplne
najradšej. Kto už am2pm počul, tak vie o čom hovorím, mimochodom je track, ktorý vyšiel spomedzi ostatných v tomto
albume prvý, neviem či nie dokonca ešte predtým, ako sa poriadne roznieslo, že nejaký nový album Cosmic Gate chystajú.
Track s veľmi zaujímavým názvom "am2pm" vás už od začiatku dostne do epického hudobného orgazmu, ktorý budete chcieť
zažiť ešte raz, ešte raz a potom ešte raz. Song "am2pm" by som po melodickej stránke rozdelil na tri časti. Prvá minúta je
build up, ktorý je moýno krajší ako refrény všetkých ostatných pesničiek v tomto albume.. čím nevravím, že ostatné pesničky sú
zlé, ale taký kvalitný začiatok, aký má am2pm som nepočul už veľmi dávno a cca po 15 sekundách, keď do základného beatu
vstúpil nový klávesový prvok, sa mi začali dvíhať chlpy aj na krku. Rozbeh trval približne do jednej minútky a potom prišlo niečo, čo
spravilo tento song jedným z mojich najobľúbenejších od tohto dua. Fenomenálne vyvrcholenie build upu do geniálnej melódie, ktorá
možno nie je až tak pre štýl Cosmic Gate-u príznačná.. ale kašlať to, je to fenomenálne! Track by som si dovolil porovnávať a
momentálne by som ho dokonca označil za lepší ako Exploration of Space. A to nie je všetko.. spomínaná melódia, ktorá ma
odpálila bola len druhá z celkových troch spomínaných častí. Aj tá sA ešte prenesie do melódie, ktorej sound už veľmi nápadne
pripomína starý dobrý Cosmic Gate! Úžasné, dokonalé, perfektné! A ďalších 100 slov, ktorými by som dokázal tento track
vychváliť a aj tak by to nestačilo. Keďže release date songu sa datuje na rok 2017, am2pm bude veľkým favoritom na môj rebríček
TOP 20 of 2017, dovolím si už teraz na začiatku roku tvrdiť, že ak by malo byť niečo pred touto pesničkou, musela by to byť
taká šupa, akú si momentálne ani neviem predstaviť. Momentálne bezpochýb nielen tune of the album ale aj TUNE OF THE YEAR!
Hodnotenie: 10/10

8/ Fireflies Julie Thompson
Po dokonalej "am2pm" prichádza nečakane pomalý, ale prekrásny track "Fireflies" s vokalistkou.. ktorú nerád opisujem, pretože
je taká dobrá, že keby ju začnem opisovať, vyzeralo by to ako nejaký utopistický opis moderného speváka. Už pred vypočutím
songu som vedel, že vokály budú bezchybné.. už som si len prial, aby sa posnažili aj Kozmíci a pripravili pre Julie zaslúžený
hudobný sprievod. Žánrovo možno chill-out trance alebo ako to možno nazvať musí byť naozaj výnimočne dobrý, aby ma
dokázal zaujať. Ale pri producentoch ako Cosmic Gate, Dash Berlin a podobní sa takýchto kvalít nebojím. Ale teraz späť k
"Fireflies". CG nesklamali. Úžasná pomalá hudba v spojení s ešte úžasnejšími vokálmi ešte úžasnejšie úžasnejšej vokalistky
vytvorili spojenie, ktoré si budem pamätať ešte veľmi dlho. Cosmic stále dokazujú, že to vedia "rýchlo aj pomaly", a som rád, že
po energickej "am2pm" ma dokázali očariť aj takouto "uspávankou" (v dobrom slova zmysle), ktorej melódia a vokály mi budú
hrať v hlave ešte veľmi dlho. Kvalita sa dá v podstate hľadať v každom smere.. v tomto tracku sa podarilo všetko čo sa podariť
malo.. beat bol opäť vynikajúci, CG sa zbytočne nehrali s nejakými prvkami navyše, moje obľúbené piáno bolo na mieste, opäť
bez jediného kazu, čo sa dalo čakať a veľmi oceňujem, že sa nechal veľký priestor pre Julie Thompson, ktorej prenádherný hlas
je hlavným prvkom "Fireflies". Podobne ako intro a prechádzajúca pesnička, aj tento track patrí medzi tie, ktoré sa jednoducho
nedajú vypočuť len jedenkrát. Veľmi oceňujem, že Materia ponúka aj niečo takéto.. veľa podobných trackov od Cosmic Gate nie je
a preto by som ocenil, keby sme sa niečo podobného dočkali aj v Chapter.Two, kľudne aj s rovnakou vokalistkou, prípade Emou Hewitt.
Ešte raz, krásne, čisté, bezchybné. Presne ako nucleon.
Hodnotenie: 9.5/10

9/ Halo
A prechádzame k poslednému, deviatemu tracku v albume. Po "am2pm" a "Fall Into You" bol ďalším, ktorý sme si mali možnosť
vypočuť ešte pred vydaním samotného celého albumu. Som rád, že na záver Kozmíci zvolil nevokálovku a ako som už naznačil pri
6. tracku - chlapci si na koniec vybrali skutočne to najlepšie z celého albumu. Presne takto si predstavujem trance track, ktorý
nedokážem len tak prehliadnuť, a nepotrebujem viac vypočutí, aby som mu prišiel na chuť. Práve naopak, stačilo mi pár
sekúnd, ktoré ma presvedčili o tom, že tejto song je vynikajúci, z melodickej stránke veľmi zaujímavý bohatý a veľmi
oceňujem inštrumenty použité v pesničky, opäť možno nie úplne typické pre CG, ako to bolo aj v istých častiach pri "am2pm".
Refrén, ktorý prichádza niekedy za polovicou songu je však už čistou záležitosťou Cosmic Gate, je to tam počuť a môžem
povedať, že sklamanie v tomto prípade nehrozí. Vynikajúci záver vynikajúceho albumu. Takže ak by som to mal zhrnúť..
Materia nesklama, príjemne prekvapila, dočkal som sa toho, čo som čakal, žiadne zbytočné experimentovanie s novými
štýlmi, Cosmic sa v podstate pri takmer každom tracku držali toho, čo im ide najlepšie a koniec koncov, album v ktorom sa
nachádza moja potenciálna TUNE OF THE YEAR nezahodím len tak niekde do priečinka medzi ostatné albumy. Chapter.One
albumu "Materia" bez váhania radím medzi moju obľúbenú tvorbu a s nadšením budem očakávať skorý príchod druhej časti.
Ďakujem Nic, ďakujem Stefan, ďakujem Cosmic Gate.. oplatilo sa na tento album tešiť.
Hodnotenie: 9/10

Celkové hodnotenie albumu: 84,1%

Paťove recenzie/25 2mbjg4
KickPato
KickPato
ASOT Lover
ASOT Lover

Mesto : Košice
Meno : Paťo
Money : 505195
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/25 Empty Re: Paťove recenzie/25

Odoslať pre KickPato za 23/1/2017, 01:21

#7 Cosmic Gate - Sign of the Times (2009) 84,2%
#8 Cosmic Gate - Materia Chapter.One (2017) 84,1%
#9 Tenishia - Memory of a Dream (2012) 84,0%

KickPato
KickPato
ASOT Lover
ASOT Lover

Návrat hore Goto down

Odoslať pre XezepusMECHA za 23/1/2017, 12:53

Ide sa na čítanie! Paťove recenzie/25 68968 .. toto bolo rýchle Usmiaty smajlík 2 Paťove recenzie/25 352501

– Moeka Kiryuu

Paťove recenzie/25 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Paťove recenzie/25 Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Vek : 25
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Paťove recenzie/25 Ninjutsu_mecha Paťove recenzie/25 Combat-Droid-54327
Money : 1216277

Návrat hore Goto down

Odoslať pre XezepusMECHA za 23/1/2017, 13:09

Pekne si sa rozpísal Thumbs Up! Christmas Thumbs UP 
Recenzia na jednotku! Usmiaty smajlík 2 Súhlasím s hodnotením (slovným, aj bodovacím), obzvlášť pri siedmej pesničke, tá je moc dobrá! evil 
Super, máš u mňa kávu, čoskoro dúfam nová recenzia.. Wink 
 Coffee (he)

– Moeka Kiryuu

XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Gaius Julius Caesar za 23/1/2017, 14:06

Vyzerá to zaujímavo. Album som si už objednal od ROMAN DELIVERY s. r. o

Warrior
Warrior

Mesto : Battleon World
Meno : Gaius Julius
Money : 378766

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Mrdofúz za 23/1/2017, 14:59

Skvelá recenzia! Thumbs Up! Thumbs Up) Paťove recenzie/25 658366 Paťove recenzie/25 352501 Určite sťahujem album Usmiaty smajlík 2 (.. teda kupujem evil )
Pekne napísané, popri počúvaniu si ju budem čítať ešte raz, zatiaľ máš u mňa + KARMA Usmiaty smajlík 2

Android User
Android User

Money : 377976

Návrat hore Goto down

Odoslať pre nucleon za 23/1/2017, 15:48

Dobrý album, dobrá recenzia Thumbs Up! evil Máš za ňu u mňa pivko Mr. Wildbeerer Holup (KickPato) 
Najlepšie tracky: Fall Into You, am2pm

Paťove recenzie/25 6gj8d3
nucleon
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Vek : 106
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Paťove recenzie/25 Steak_10
Money : 764934

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Yulgar za 23/1/2017, 15:57

nová recenzia? Wink tak idem na to! Smile

Paťove recenzie/25 500full
Spoiler:
Nocturu:
Paťove recenzie/25 Flagr Clan mesiaca Jún 2010

Paťove recenzie/25 Linechart Momentálne 2. miesto v mesiaci Júl 2010

Paťove recenzie/25 Bookmarkr Clan s najväčším počtom nových hráčov za mesiac Júl 2010
Yulgar
Yulgar
Apple User
Apple User

Vek : 24
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 790284

Návrat hore Goto down

Odoslať pre LightBringer za 23/1/2017, 16:40

Dobrá recenzia Paťo Wink Páči sa mi štýl, akým to píšeš, pravdupovediac, nepoznám nikoho, kto dokáže takto rozpísať jeden jediný song a napísať k nemu aj čosi viac, niečo zaujímavé navyše ako len pouhé hodnotenie, máš môj obdiv. Wink 

Čoskoro dúfam napíšeš aj niečo nové, celkom by som si od teba vedel predstaviť recenziu na Dakotu, neviete niekto kedy by to malo vyjsť a či vôbec?

Battleon Smoker
Battleon Smoker

Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 830131

Návrat hore Goto down

Odoslať pre K7BO za 24/1/2017, 01:34

TOP recenzia, TOP album! Usmiaty smajlík 2 Kiežby sme sa dočkali nejakého koncertu "Kozmíkov" tu u nás, rád by som si vypočul songy z albumu.. Wink Paťove recenzie/25 352501 Inak, som zvedavý, kedy sa bude hovoriť o Chapter.Two, tipujem to na ďalší rok a ak to bude minimálne tak dobrý album ako tento, budem veľmi spokojný.. Wink 
PS: am2pm is more than just a song.. Paťove recenzie/25 68968 
K7BO
K7BO
Zakladateľ Battleon :: Fóra
Zakladateľ Battleon :: Fóra

Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Paťove recenzie/25 Dreadlocks
Money : 538073

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sverige za 24/1/2017, 12:07

Hodnotením si ma prinútil vypočuť si tento album ^_^ Usmiaty smajlík 2 Paťove recenzie/25 352501

Battleon King
Battleon King

Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Money : 548963

Návrat hore Goto down

Odoslať pre LightBringer za 24/1/2017, 12:27

K7BO: Melódia.

Battleon Smoker
Battleon Smoker

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Android za 24/1/2017, 15:35

Paťove recenzie/25 352501 Recenzia bez jedinej chybičky! Usmiaty smajlík 2 
Moje najobľúbenejšie skladby: Fall Into You, Edge of Life, am2pm, Fireflies, Halo

Teším sa na ďalšie recenzie Usmiaty smajlík 2

• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Money : 726849

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Android za 24/1/2017, 15:40

@Gaius Julius Caesar napísal:Vyzerá to zaujímavo. Album som si už objednal od ROMAN DELIVERY s. r. o
 icon_biggrin ROFL xD lol! Very Happy jazyk  Laughing icon_razz Paťove recenzie/25 501855

Naposledy upravil Android dňa 24/1/2017, 15:41, celkom upravené 1 krát.

• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Android za 24/1/2017, 15:41

@LightBringer napísal:Dobrá recenzia Paťo Wink Páči sa mi štýl, akým to píšeš, pravdupovediac, nepoznám nikoho, kto dokáže takto rozpísať jeden jediný song a napísať k nemu aj čosi viac, niečo zaujímavé navyše ako len pouhé hodnotenie, máš môj obdiv. Wink 

Čoskoro dúfam napíšeš aj niečo nové, celkom by som si od teba vedel predstaviť recenziu na Dakotu, neviete niekto kedy by to malo vyjsť a či vôbec?
Hľadal som, ale o Dakote som sa zatiaľ nič nedočítal Usmiaty smajlík 2 Ale sám Markus na svojej fanpage napísal, že by to malo byť tento rok, ak si dobre pamätám Wink

• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Návrat hore Goto down

Odoslať pre FrActraL za 24/1/2017, 18:16

Skvelé Paťo, ako vždy Usmiaty smajlík 2 Nie je čo vytknúť.. album som si stiahol len dnes, keď som čítal recenziu (ráno), vypočul som si presničky popri čítaní tvojich hodnotení, vo veľa veciach sa opäť zhodneme Usmiaty smajlík 2 
 good post + KARMA
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Money : 520622

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Spammer za 24/1/2017, 19:00

Dnes v noci po TOP20 si recenziu prečítam king evil
Spammer
Spammer
Battleon King
Battleon King

Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 604807

Návrat hore Goto down

Odoslať pre LightBringer za 25/1/2017, 14:33

@Android napísal:
@LightBringer napísal:Dobrá recenzia Paťo Wink Páči sa mi štýl, akým to píšeš, pravdupovediac, nepoznám nikoho, kto dokáže takto rozpísať jeden jediný song a napísať k nemu aj čosi viac, niečo zaujímavé navyše ako len pouhé hodnotenie, máš môj obdiv. Wink 

Hľadal som, ale o Dakote som sa zatiaľ nič nedočítal Usmiaty smajlík 2 Ale sám Markus na svojej fanpage napísal, že by to malo byť tento rok, ak si dobre pamätám Wink
Ok, ak dačo, daj vedieť.

Battleon Smoker
Battleon Smoker

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Capt. Rhubarb za 26/1/2017, 00:10

Sleeping Na tento nočný čas sa perfektne hodí song číslo #8! Usmiaty smajlík 2 

Kapitán
Kapitán

Money : 456983

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Gaius Julius Caesar za 26/1/2017, 11:18

Cosmic Gate = Rimania? Rome is coming..

Warrior
Warrior

Mesto : Battleon World
Meno : Gaius Julius
Money : 378766

Návrat hore Goto down

Odoslať pre XezepusMECHA za 26/1/2017, 12:18

Nie, Cosmic Gate Germáni, Gaius. icon_geek Germáni z rodu Trancus. warrior

– Moeka Kiryuu

XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Návrat hore Goto down

Odoslať pre KickPato za 26/1/2017, 15:21

ďakujem za pozitívne hodnotenia Smile Dakota keď výjde, tak sa tu objaví určite Wink

KickPato
KickPato
ASOT Lover
ASOT Lover

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Spammer za 26/1/2017, 16:08

Za dobrú recenziu pozitívne hodnotenie Wink good post Thumbs Up!
Spammer
Spammer
Battleon King
Battleon King

Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 604807

Návrat hore Goto down