Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

+22
Android
Gaius Julius Caesar
nucleon
Spammer
Hiro Hamada
Yulgar
LightBringer
peter12
The Sheriff
Thoper
FrActraL
mAt3s25
Capt. rhubarb
G.Z.L
K7BO
Peny
Peter Leopold
nermal
Quadro'Ye
Nikuška
KickPato
Fusion
26 posters

Strana 1 z 41 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Goto down

Ktorá rasa je vo svete WarCraft najlepšia?

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Avz_et1024%WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Pravz_13 24% 
[ 6 ]
WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Avz_et1028%WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Pravz_13 28% 
[ 7 ]
WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Avz_et1020%WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Pravz_13 20% 
[ 5 ]
WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Avz_et1028%WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Pravz_13 28% 
[ 7 ]
 
Celkom hlasov : 25
 
 
Poll closed

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre K7BO 13/9/2018, 10:51

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] WC3RoC-logo
Vitajte v téme venovanej hre Warcraft III
Reign of Chaos & Frozen Throne

Nájdu sa tu na fóre nejakí obľúbenci tejto kultovej stratégie?
Nedávno som začal od začiatku prechádzať celý Reign of Chaos (čo chvíľa sa vrhnem aj na Frozen Throne), tak mi napadlo pridať túto tému. Slúžiť môže ako diskusia či ako bojisko užívateľov v presadzovaní názorov o tom, ktorá zo štyroch základných rás je najlepšia [hlasujte aj v ankete]. Táto téma by zároveň mohla slúžiť aj ako organizačný prostriedok, v prípade, že by mal niekto záujem si po nete jeden z Warcraftov III zahrať, môžeme sa dohodnúť a trocha sa navzájom pozabíjať (čím viac hráčov, tým lepšie). Tak a teraz do boja proti Plamennej Légii!!
WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] 1c225522056cd013c7e2eeae2400793e
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14858
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 841022
Karma : 3306
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre K7BO 13/9/2018, 10:54

Hlasujem za Orkov, i keď každá rasa má čosi do seba. Keď ale ide do tuhých bojov, spojenie tréning-obrana-útok mi u týchto zelenokožcov prídu najjednoduchšie a najefektívnejšie (hovorím len ako amatérsky hráč, preto sa spolieham na jednoduchosť icon_biggrin )
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14858
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 841022
Karma : 3306
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre Android 13/9/2018, 12:51

Pekná téma! Usmiaty smajlík 2 
WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] _wow__alliance__render__by_popokupingupop90-dam5vym

Mám rád Warcraft, ale dávno som ho už nehral, možno čas si oprášiť si svoje strategické skilly? icon_biggrin
Ja som vždy najradšej hrával za Alianciu (ľudí), prídu mi najvyrovnanejší vo všetkom spomedzi ostatných rás. Majú dobré veľmi kvalitné veže (hlavne majú lukostreleckú aj delovú vežu) a variabilné a silné jednotky. A kľudne by sme si mohli niekedy spolu zahrať, ak by si chcel Ja som určite za! Usmiaty smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24614
Dukáty : 1651414
Karma : 2582
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre G.Z.L 13/9/2018, 14:01

Oooo WarCraft, tak to som už pekne dávno nehral Usmiaty smajlík 2 Tuším že to mám ešte stále nainštalované, zahráme si niekedy? Ale budem sa musieť dostať do cviku, ani nepamätám kedy som to hral naposledy. Akurát viem, že som najradšej hrával za elfov, páčilo sa mi, že ich budovy sa mohli pohybovať a bojovať Smile
G.Z.L
G.Z.L
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11274
Vek : 30
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Dukáty : 863676
Karma : 799
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre Fusion 13/9/2018, 20:44

Strategické Warcrafty som hrával, ale viac som hrával skôr MMORPG WOWko Usmiaty smajlík 2 

Ak sa ale dohodnete na nejakej hre, rád sa ku vám pridám Wink 

WOWko mimochodom stále hrávam, ak by sa chcel niekto pripojiť, som k dispozícii, stačí mi poslať nejakú tú SSku Usmiaty smajlík 2 

Zodpovedávam anketovú otázku: Vždy Aliancia, ľudia a Paladini Usmiaty smajlík 2
Fusion
Fusion
Zabávač
Zabávač

Príspevky : 2580
Mesto : Battleon :: Forum
Meno : Mr.Fusion
Dukáty : 7772596
Karma : 627
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre Spammer 13/9/2018, 22:11

 Mr. Zombie Ideme hrať! Ale pozor na mňa, proti mojej armáde nemrtvých budeš mať čo robiť, aby si ich porazil Smejúci sa smajlík 2 Aký je tvoj obľúbený orkský hrdina Jakub?
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25426
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1664064
Karma : 2084
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre Peny 13/9/2018, 22:23

K7BO napísal:Hlasujem za Orkov, i keď každá rasa má čosi do seba. Keď ale ide do tuhých bojov, spojenie tréning-obrana-útok mi u týchto zelenokožcov prídu najjednoduchšie a najefektívnejšie (hovorím len ako amatérsky hráč, preto sa spolieham na jednoduchosť icon_biggrin )
Tiež som rada hrávala za Orkov, pretože som potrebovala niekoho, kto má dobrú obranu. Milujem dobrú obranu. Dosť bolo klamstiev Crying girl V skutočnosti som len mizerná v útočení, preto som potrebovala rasu, ktorá má dobrú defenzívu a Orkovia mi na to prišli najvhodnejší icon_biggrin Hlavne preto, že tie ich vežičky neboli až také drahé a tuším, že aj celkom rýchlo strieľali po nepriateľoch. No a ešte sa mi páčilo, keď sa dal spraviť jeden upgrade, po ktorom sa pri všetkých budovkách vytvorili také ostne, ktoré zraňovali nepriateľov, ktorí sa k nim priblížili icon_biggrin A rada by som si to zahrala, ale pod jednou podmienkou. Musím byť v tíme s niekým kto vie útočíť a nevadí mu, že bude hrať s niekým, kto útočiť vôbec nevie icon_biggrin Inak idem do toho! WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] 90630

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30704
Dukáty : 1888346
Karma : 4047
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : FEB 2024

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre KickPato 13/9/2018, 22:41

ja som hrával za nemrtvých, najviac sa mi páčili tý čo vedeli bojovať a sekať drevo zároveň Very Happy a potom ešte požierali mŕtvoly zabitých nepriateľov aby sa doživovali Very Happy sa mi zdá že to boli tie úplne základné jednotky z prvej misie Very Happy

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829381
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre Mrdofúz 14/9/2018, 12:23

VŽDY Temní Elfovia. Dôvod podobný ako napísal G.Z.L, páčili sa mi hlavne pri presúvaní celého mesta kvôli novej zlatej bani. A mali najlepšie útočné jednotky (a hlavne mohli byť neviditeľní icon_biggrin ) A tiež mi prišli ako najsilnejší súper v v boji proti nemrtvým + mali najlepších hrdinov spolu s Orkami.

_________________
WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] 11_mrd11 WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966312
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre mAt3s25 14/9/2018, 12:42

Hrával som za nemrtvých, pochopiteľne. Prijateľní boli ešte temní elfovia, ale len preto, že boli temní, inak boli celkom sračkový a nesúhlasím s tým, že mali najsilnejšie jednotky, elfovia nemajú Hnus a povoz těl. Na elfoch bolo akurát dobré, že tie ich bludičky dokázali obliehať stromy bez toho, aby sa stromy strácali a rýhclo ťažili zlato, inak boli v boji mizerní ako Robert v hokejbale.

Hrával som to niekedy aj po sieti, teraz už nie je s kým, všetkých som porazil, ale rád by som si to zahral s vami, ak by sme niečo rozbehli. Ja by som rád dal aj nejakú online tabuľku, kde by sme si rátali výhry a písali štatistiky a potom ich vyhodnotili. Niečo ako tie WCIII online servery, tie som tiež hrával. Mohli by sme hrať aj individuálne, jeden proti jednému a aj tímovo, napr. nemrtví proti orkom proti elfom proti ľuďom. Uvidíme, koľko sa nás do ktorej rasy nazbiera. A na záver už iba jedno: "Za krále Lichů!"

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17024
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1430008
Karma : 2756
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre Nikuška 14/9/2018, 14:43

Prekvapuje ma, že ste to všetci tak aktívne hrávali.
(Lebo ja tiež, až sa hanbím priznať, že som na Frozen Throne niekedy úplne závisláčila)
Peny napísal:
K7BO napísal:Hlasujem za Orkov, i keď každá rasa má čosi do seba. Keď ale ide do tuhých bojov, spojenie tréning-obrana-útok mi u týchto zelenokožcov prídu najjednoduchšie a najefektívnejšie (hovorím len ako amatérsky hráč, preto sa spolieham na jednoduchosť icon_biggrin )
Tiež som rada hrávala za Orkov, pretože som potrebovala niekoho, kto má dobrú obranu. Milujem dobrú obranu. Dosť bolo klamstiev Crying girl V skutočnosti som len mizerná v útočení, preto som potrebovala rasu, ktorá má dobrú defenzívu a Orkovia mi na to prišli najvhodnejší icon_biggrin Hlavne preto, že tie ich vežičky neboli až také drahé a tuším, že aj celkom rýchlo strieľali po nepriateľoch. No a ešte sa mi páčilo, keď sa dal spraviť jeden upgrade, po ktorom sa pri všetkých budovkách vytvorili také ostne, ktoré zraňovali nepriateľov, ktorí sa k nim priblížili icon_biggrin A rada by som si to zahrala, ale pod jednou podmienkou. Musím byť v tíme s niekým kto vie útočíť a nevadí mu, že bude hrať s niekým, kto útočiť vôbec nevie icon_biggrin Inak idem do toho! WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] 90630
Tak to sme proti sebe, ja som mala rada ľudí, Orkov som trieskala jedného za druhým icon_biggrin Teším sa až spoznáš ostrie mojich mečov Very Happy
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 488965
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre Thoper 14/9/2018, 15:04

Začinal som s Orkmi, až neskôr som prišiel na čaro nemrtvých. Akolyté boli dôvod, prečo som mal tých požieračov duší rád. Po ešte pozdnejšom čase som si ale zvykol na ľudí. Keď za nich, tak jedine s Arcimágom. Odkedy som spoznal Jainu, nechcel som hrať za inú rasu a iného hrdinu. Tu máte, posúďte sami. Pesnička o nej:



Ten nápad od Matúša sa mi veľmi páči, vedel by som si na to nájsť čas, dajte to nejak dokopy. Rád pridám ruku do organizácie.
Thoper
Thoper
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6082
Mesto : Košice
Meno : Juraj
Dukáty : 447789
Karma : 742
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre LightBringer 14/9/2018, 15:33

Vy ničomníci, kvôli tejto téme som dostal chuť prebudiť vo mne driemajúcu závislosť na Reign of Chaose. Vytvorte ligu, založím TeamSpeak a môžeme hrať. Hrám za Temných Elfov, koho mám v tíme?

_________________
WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30491
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2178947
Karma : 4196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre K7BO 14/9/2018, 17:03

Peny napísal:
K7BO napísal:Hlasujem za Orkov, i keď každá rasa má čosi do seba. Keď ale ide do tuhých bojov, spojenie tréning-obrana-útok mi u týchto zelenokožcov prídu najjednoduchšie a najefektívnejšie (hovorím len ako amatérsky hráč, preto sa spolieham na jednoduchosť icon_biggrin )
Tiež som rada hrávala za Orkov, pretože som potrebovala niekoho, kto má dobrú obranu. Milujem dobrú obranu. Dosť bolo klamstiev Crying girl V skutočnosti som len mizerná v útočení, preto som potrebovala rasu, ktorá má dobrú defenzívu a Orkovia mi na to prišli najvhodnejší icon_biggrin Hlavne preto, že tie ich vežičky neboli až také drahé a tuším, že aj celkom rýchlo strieľali po nepriateľoch. No a ešte sa mi páčilo, keď sa dal spraviť jeden upgrade, po ktorom sa pri všetkých budovkách vytvorili také ostne, ktoré zraňovali nepriateľov, ktorí sa k nim priblížili icon_biggrin A rada by som si to zahrala, ale pod jednou podmienkou. Musím byť v tíme s niekým kto vie útočíť a nevadí mu, že bude hrať s niekým, kto útočiť vôbec nevie icon_biggrin Inak idem do toho! WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] 90630
Si môj človek! icon_biggrin Tie ostne sú dobré, ale len keď ťa napadnú ne-strelecké pozemné jedotky, inak sú na dve veci. Na okrasu a.. že vyzerajú husto icon_biggrin Ja útočím rád, len mi to trvá dlho, kým s tým začnem, pretože mám tiež vo zvyku si najskôr zabezpečiť dedinku, vylepšiť zbroj a zbrane Orkov na maximum a až potom začať útočiť icon_biggrin Ale do tímu ťa určite beriem. Musíme vziať ešte niekoho, kto je vyslovene útočný typ, dedinku mu už nejako ochránime.
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14858
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 841022
Karma : 3306
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre K7BO 14/9/2018, 17:04

mAt3s25 napísal:Hrával som za nemrtvých, pochopiteľne. Prijateľní boli ešte temní elfovia, ale len preto, že boli temní, inak boli celkom sračkový a nesúhlasím s tým, že mali najsilnejšie jednotky, elfovia nemajú Hnus a povoz těl. Na elfoch bolo akurát dobré, že tie ich bludičky dokázali obliehať stromy bez toho, aby sa stromy strácali a rýhclo ťažili zlato, inak boli v boji mizerní ako Robert v hokejbale.

Hrával som to niekedy aj po sieti, teraz už nie je s kým, všetkých som porazil, ale rád by som si to zahral s vami, ak by sme niečo rozbehli. Ja by som rád dal aj nejakú online tabuľku, kde by sme si rátali výhry a písali štatistiky a potom ich vyhodnotili. Niečo ako tie WCIII online servery, tie som tiež hrával. Mohli by sme hrať aj individuálne, jeden proti jednému a aj tímovo, napr. nemrtví proti orkom proti elfom proti ľuďom. Uvidíme, koľko sa nás do ktorej rasy nazbiera. A na záver už iba jedno: "Za krále Lichů!"
Skvelý nápad! Usmiaty smajlík 2 To čo som ti vyznačil by sme mohli aj zrealizovať, ak by sme sa nazbierali a aktívnejšie by sme to hrávali Usmiaty smajlík 2 Ten TeamSpeak čo Light navrhol môže byť. O tabuľku a podobné veci by som sa postaral ja. Nedáš si so mnou cez víkend jednu testovaciu hru? PS: "Za kladivo zhouby!" icon_biggrin
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14858
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 841022
Karma : 3306
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre KickPato 15/9/2018, 01:46

mAt3s25 napísal:Hrával som za nemrtvých, pochopiteľne. Prijateľní boli ešte temní elfovia, ale len preto, že boli temní, inak boli celkom sračkový a nesúhlasím s tým, že mali najsilnejšie jednotky, elfovia nemajú Hnus a povoz těl. Na elfoch bolo akurát dobré, že tie ich bludičky dokázali obliehať stromy bez toho, aby sa stromy strácali a rýhclo ťažili zlato, inak boli v boji mizerní ako Robert v hokejbale.

Hrával som to niekedy aj po sieti, teraz už nie je s kým, všetkých som porazil, ale rád by som si to zahral s vami, ak by sme niečo rozbehli. Ja by som rád dal aj nejakú online tabuľku, kde by sme si rátali výhry a písali štatistiky a potom ich vyhodnotili. Niečo ako tie WCIII online servery, tie som tiež hrával. Mohli by sme hrať aj individuálne, jeden proti jednému a aj tímovo, napr. nemrtví proti orkom proti elfom proti ľuďom. Uvidíme, koľko sa nás do ktorej rasy nazbiera. A na záver už iba jedno: "Za krále Lichů!"
to mám byť s tebou v tíme? pičééé.. no dobre Very Happy

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829381
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre Gaius Julius Caesar 15/9/2018, 10:55

Napriek tomu, že Rimania bol ľudia, vo Warcrafte som voľné hry nikdy nehrával za iných, než za nemrtvých. Mali totižto najlepšie letecké jednotky - mrazivých wyrmov. A zatiaľ nás je podľa ankety najviac.Orkovia, idete dostať na riť.

_________________
WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Dice-25637__340 Kocky sú hodené
Gaius Julius Caesar
Gaius Julius Caesar
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 14471
Mesto : Battleon World
Meno : Gaius Julius
WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Deal_w10
Dukáty : 1121527
Karma : 1474
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre Nikuška 15/9/2018, 13:25

K7BO napísal:
mAt3s25 napísal:Hrával som za nemrtvých, pochopiteľne. Prijateľní boli ešte temní elfovia, ale len preto, že boli temní, inak boli celkom sračkový a nesúhlasím s tým, že mali najsilnejšie jednotky, elfovia nemajú Hnus a povoz těl. Na elfoch bolo akurát dobré, že tie ich bludičky dokázali obliehať stromy bez toho, aby sa stromy strácali a rýhclo ťažili zlato, inak boli v boji mizerní ako Robert v hokejbale.

Hrával som to niekedy aj po sieti, teraz už nie je s kým, všetkých som porazil, ale rád by som si to zahral s vami, ak by sme niečo rozbehli. Ja by som rád dal aj nejakú online tabuľku, kde by sme si rátali výhry a písali štatistiky a potom ich vyhodnotili. Niečo ako tie WCIII online servery, tie som tiež hrával. Mohli by sme hrať aj individuálne, jeden proti jednému a aj tímovo, napr. nemrtví proti orkom proti elfom proti ľuďom. Uvidíme, koľko sa nás do ktorej rasy nazbiera. A na záver už iba jedno: "Za krále Lichů!"
Skvelý nápad! Usmiaty smajlík 2 To čo som ti vyznačil by sme mohli aj zrealizovať, ak by sme sa nazbierali a aktívnejšie by sme to hrávali Usmiaty smajlík 2 Ten TeamSpeak čo Light navrhol môže byť. O tabuľku a podobné veci by som sa postaral ja. Nedáš si so mnou cez víkend jednu testovaciu hru? PS: "Za kladivo zhouby!" icon_biggrin
Mne sa najviac páčila hláška, ale neviem ktorý hrdina ju mal, v češtine znela úžasne a bolo to niečo v zmysle: Jsem chudý, nemám skoro žádna ložiska vápniku icon_biggrin
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 488965
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre Peter Leopold 15/9/2018, 13:51

Thopy: Dobrá pesnička Usmiaty smajlík 2 
 Desert K7BO & Peny: Pridávam sa k Horde Wink 
Môžeme to pokojne vyriešiť cez ten TeamSpeak, o to sa môže postarať Light, ja ti Kubo môžem pomôcť vytvoriť tému, nejaký vizuál (tabuľky a pod.) a Matúš zabezpečí technické veci, aby sme sa na seba mohli pripojiť a hrať. S tým mu môže pomôcť Robo, fungovať to bude na podobnom princípe ako NHL turnaj, s tým má už Robs skúsenosti. Wink A môžeme hrať až do sýtosti! Usmiaty smajlík 2 Ale pozor, sme Horda, nikomu nič nedarujeme.. v boji okrem Orkov nepoznáme priateľa icon_biggrin
WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] 5a576a011c992a034569ab6d

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 396020
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre Android 15/9/2018, 15:29

Nikuška napísal:Prekvapuje ma, že ste to všetci tak aktívne hrávali.
(Lebo ja tiež, až sa hanbím priznať, že som na Frozen Throne niekedy úplne závisláčila)
Peny napísal:
K7BO napísal:Hlasujem za Orkov, i keď každá rasa má čosi do seba. Keď ale ide do tuhých bojov, spojenie tréning-obrana-útok mi u týchto zelenokožcov prídu najjednoduchšie a najefektívnejšie (hovorím len ako amatérsky hráč, preto sa spolieham na jednoduchosť icon_biggrin )
Tiež som rada hrávala za Orkov, pretože som potrebovala niekoho, kto má dobrú obranu. Milujem dobrú obranu. Dosť bolo klamstiev Crying girl V skutočnosti som len mizerná v útočení, preto som potrebovala rasu, ktorá má dobrú defenzívu a Orkovia mi na to prišli najvhodnejší icon_biggrin Hlavne preto, že tie ich vežičky neboli až také drahé a tuším, že aj celkom rýchlo strieľali po nepriateľoch. No a ešte sa mi páčilo, keď sa dal spraviť jeden upgrade, po ktorom sa pri všetkých budovkách vytvorili také ostne, ktoré zraňovali nepriateľov, ktorí sa k nim priblížili icon_biggrin A rada by som si to zahrala, ale pod jednou podmienkou. Musím byť v tíme s niekým kto vie útočíť a nevadí mu, že bude hrať s niekým, kto útočiť vôbec nevie icon_biggrin Inak idem do toho! WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] 90630
Tak to sme proti sebe, ja som mala rada ľudí, Orkov som trieskala jedného za druhým icon_biggrin Teším sa až spoznáš ostrie mojich mečov Very Happy
Takže sme spolu v jednom tíme?? Heart EyesUsmiaty smajlík 2 
Leo: Presne tak by sme to mohli spraviť! Usmiaty smajlík 2 Čo tak s tým začať hneď ako sa vrátime z ITA? Usmiaty smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24614
Dukáty : 1651414
Karma : 2582
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre nucleon 15/9/2018, 15:40

Jasné, že Orkovia, to sú najväčší borci evil Koho to mám teda v tíme všetkého?
Peter Leopold napísal:Thopy: Dobrá pesnička Usmiaty smajlík 2 
Desert K7BO & Peny: Pridávam sa k Horde Wink
Môžeme to pokojne vyriešiť cez ten TeamSpeak, o to sa môže postarať Light, ja ti Kubo môžem pomôcť vytvoriť tému, nejaký vizuál (tabuľky a pod.) a Matúš zabezpečí technické veci, aby sme sa na seba mohli pripojiť a hrať. S tým mu môže pomôcť Robo, fungovať to bude na podobnom princípe ako NHL turnaj, s tým má už Robs skúsenosti. Wink A môžeme hrať až do sýtosti! Usmiaty smajlík 2 Ale pozor, sme Horda, nikomu nič nedarujeme.. v boji okrem Orkov nepoznáme priateľa icon_biggrin
WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] 5a576a011c992a034569ab6d
Môžem vytvoriť nejaký server, keď sa dohodneme, kto všetko bude hrať, ja by som zamastil. Hlavne nech hrám proti Turianovi, pamätáš na naše súboje, ktoré sme kedysi zvádzali? evil Very Happy xD

_________________
WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30019
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Steak_10
Dukáty : 1623907
Karma : 3677
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre Android 15/9/2018, 16:03

Orkov pribúda, sakra, mali by sme sa proti nim spojiť. Za Alianciu! icon_biggrin 


WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Cutetower2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24614
Dukáty : 1651414
Karma : 2582
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre peter12 16/9/2018, 10:46

ja som mal rád všetky rasy, ale asi by som sa pridal k lightovi a zahral by som za temných elfov, lebo tých bude podla mňa najmenej Very Happy inak z warcraft iii reign of chaos a warcraft iii frozen throne som hrával skôr kampaňe a tower defense hry, sem tam volnú hru ale online som to nehral nikdy takže budem asi najslabší Very Happy a preto budem hrávať asi len za seba a nie tímovo lebo ma prestanete mať na fóre radi Very Happy Very Happy a kedy by sme nejaký ten online teda spojazdnili? Smile
peter12
peter12
Level 22 | Príspevkový lord
Level 22 | Príspevkový lord

Príspevky : 20510
Vek : 27
Mesto : Petržalka
Meno : Peter
Dukáty : 1570724
Karma : 1041
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre Quadro'Ye 16/9/2018, 11:28

Ja som Warcraft III hral asi len raz, WOWko dokonca ani raz, akurát, že som len videl spolužiaka ako ho hral a nebavilo ma to, tak ma na to nenahovoril Very Happy Ale tú trojku by som sa naučil hrať, aby sme si ju spolu zahrali, ale asi len po samom, do tímu by som nešiel, na to nie som dosť dostatočne dobrý Smile A asi by som si vybral rasu ľudí Smile

_________________
Jack Sparrow Menej je niekedy viac
Quadro'Ye
Quadro'Ye
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3688
Dukáty : 269752
Karma : 414
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre G.Z.L 16/9/2018, 12:06

Môže sa anketa vyvíjať takto krásne? Very Happy 

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Warcra10
G.Z.L
G.Z.L
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11274
Vek : 30
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Dukáty : 863676
Karma : 799
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma] Empty Re: WARCRAFT III - Súboj rás [Veľká herná téma]

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 41 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.