Dnes ráno do mňa nabúrali..

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre mAt3s25 za 22/5/2019, 10:25

Rozhodol som sa, že sa s vami podelím o moju nemilú príhodu, ktorá sa mi stala dnes ráno kúsok od sídliska, kde bývam. Dnes som nemal žiadnu prácu, v autodielni som nemal zákazky, takže som mohol pokojne prespať aj celý tento upršaný deň. Vyspal som sa ale celkom dobre a už o siedmej som bol hore a premýšľal som, čo s novým dňom. Spomenul som si, že zajtra ma naopak zase čaká veľa roboty a možno by bolo fajn, keby som si dnes pripravil v dielni niečo na zajtra. Nemusel som sa k tomu dlho prehovárať, išiel som si spraviť rannú kávu, počkal som kým vychladne a vypil som ju. Spravil som si aj raňajky, avšak potom, čo som zistil, že to zelené na chlebe nie je bazalka (pretože som si žiadnu nedával), raňajky som radšej vynechal a infikované pečivo poputovalo rovno do koša ku koláčikom, ktoré som nedávno dostal ako darček od Roberta.

Ale späť k veci, dopil som kávu a išiel som si niečo vybaviť. Konkrétne som mal z domu namierené do dielne. Tým, že dnes nie som v žiadnom zhone, mohol som si pripraviť dielňu na zajtra. Bolo mi treba pripraviť a upevniť starý zdvihák a dať trochu doporiadku lis na kolesá. Cestou mi ešte napadlo kúpiť si nový merač geometrie, skratka drobnosti, ktoré ale zaberú nejaký čas a na druhej strane ho ušetria, keď ich spravím dnes a nebudem sa musieť s nimi srať zajtra ráno. Aspoň ostane viac času na pitie kávy.

Bolo dnes niečo málo pred ôsmou ráno, kedy som vyšiel z bytu, naštartoval som auto. Rozhodol som sa ísť najskôr kúpiť ten merač, že ho potom zanesiem do dielne a pripravím si ju na zajtrajší deň. Moje krásne ambiciózne plány netrvali dlho, len pár minút a pár metrov po tom, ako som vyšiel z parkoviska mi ich prekazila jedna korunovaná, všetkými masťami mazaná (bez prepáčenia) pi*a sprostá. Stalo sa to kúsok od Dargovských hrdinov - sídliska kde bývam, vlastne pri výjazde smerom na Sever okolo Tesca, kde som sa chcel dostať do mesta. Neprešiel som ešte ani cez obchvaty a stál som na štvorprúdovke oproti Lidlu pri zátačke na základnú školu. Predomnou som si všimol stojace auto, nejaká slečna sa chystala odbáčať, robila to náramne pomaly. Tak som zastavil, vravím si, že sa neponáhľam, tak ju nejdem oblúkom predchádzať, na druhej strane i tak išli zozadu iné autá. Čo spravila slečna potom, to už nechám na posúdenie buď dopravných analytikov alebo psychiatrov. Zatiaľ čo som stál a dával jej čas, kým sa s tým skurvene malým autom rozhodne zabočiť do prázdnej zákruty, ona tam zabočila. Ale len polovične, potom úplne zastala. V prvom momente som si myslel, že jej iba skapal motor, vravel som si, že ešte počkám, ale už som začínal byť nervózny. Pozriem sa lepšie, auto však stále išlo. Ona len proste zastala v zákrute tak skvele, že som ju nemohol obísť ani z jednej, ani z druhej strany. Vravím si, okej, počkám, možno sa nestihla namaľovať, nechám jej priestor, to je normálne, robiť to v zákrute.

Potom však prišiel zlomový moment, kedy som si všimol, že sa v aute nejak mrví, bola v strese a vtedy mi doplo, že asi nemala odbočiť a chcela ísť rovno, ďalej po hlavnej ceste. Podotýkam, bola to košická ŠPZ, takže žiadna zblúdilá duša, čo by bola v Košiciach prvýkrát. Aj keď, vyzerala, že skôr v tom aute bola prvýkrát. Tak som jej ešte nechal čas, ale nervy som už mal také, že som si skoro odtrhol ručnú brzdu. Teta v aute mala jednoduchú možnosť, stočiť volant doľava a pohybom dopredu sa vrátiť na hlavnú cestu, dobre videla, že jej stojím a dávam priestor na to, aby vyšla. To, čo ale spravila, to by mi do p**i nenapadlo spraviť hádam ani v najväčšom stave podguráženosti v kombinácii s ľahkou drogou. Teta neotočia volant do ľava, nevyšla rovno na cestu, ktorú mala prázdnu ako slovenský parlament. Nie. Ona proste cúvla. V prvých dvoch sekundách som si vravel dobre, potom som cítil, že je zle, pretože nespomaľovala. Najebala to do mňa. Speťáky slečna nesleduje, okej, beriem, ale čo si do p**i myslí, že na štvorprúdovej ceste, kde na minútu zablokuje celý jeden prúd, že za ňou nikto nebude?

Vtedy som nemal chuť odrthnúť ručnú brzdu, ale jej hlavu. Vystúpil som z auta, dýchal som pokojne, pretože niet na to, keď sa vám toto stane v deň, kedy máte konečne voľno. Vravel som si, v poriadku, slečna vyzerala byť na pohľad sprostá a skôr ako volant bola zvyknutá v tých nalakovaných paprčiach držať skôr niečo iné. Potom však prišla konverzácia, ktorú sa posnažím citovať čo najpresnejšie, keď sa to stalo len nedávno, pamätám si to ešte celkom dobre. Pani slečna ma dojala, však urobte si názor sami, vraj som spravil chybu ja.

Po vystúpení z auta:
Ona: To čo si spravil? (mala silný východniarsky prízvuk, neprišla mi, že je z Košíc)
Ja: Pani, prosím?
Ona: Aká som ti ja pani? Prečo si do mňa nabúral, keď som vychádzala?
Ja: (už som vedel, o čo jej ide) Ešte raz slečna, prosím?
Ona: Ešte sa rob, že si ma zozadu nenabral, hej?
Ja: Slečna, pomaly. Aj keby vám tento ojeb vyšiel, aj tak vám to nestačí, pretože by ste vychádzala z vedľajšej cesty.
Ona: Ja som vyšla už dávno, ty keby si neletel minimálne stovkou tak by si to stihol ubrzdiť.
Ja: (v tejto chvíli som nevedel, či sa mám smiať na jej naivnosti alebo plakať na jej kokotnosti) Viete, moja milá, ono by sa mi brzdilo ťažko, keď som už minútu stál a čakal, kým sa rozhodneš, čo chceš v tej zákrute spraviť. Namiesto poďakovania sa za tolerantnosť a ospravedlnenia toto? Takto to ideme riešiť?
Ona: Nech sa páči, ja sa tu s tebou vybavovať nemusím. Zavoláme policajtov a uvidíme komu viac uveria. Dobre vieš ako tu Košičania na tejto ceste letia, pretože tu býva málo kontrol. A uvidíme komu budú viac veriť.
Ja: Žasnem. Takže keď tu nejakí idioti letia stovkou, robí to zo mňa rovnakého idiota?
Ona: Vieš čo, nemusíme to teraz riešiť, nabúral si do mňa, rozprávať sa budeme potom, keď prídu policajti.
Ja: (jej auto som mal v p**i, celé mohlo stáť asi toľko čo môj nárazník) Naozaj sa ideme takto baviť? Nechceš zmeniť názor a vyriešiť to ako dvaja normálni, inteligentní ľudia? Si mladá baba, takto sa chceš ukazovať?
Ona: Ja tu s tebou nemám čo riešiť môj, nepoznám ťa, nabúral si to do mňa tak za to nes zodpovednosť.
Ja: (túto časť sídliska som dobre poznal, preto som vedel, že nikde nie sú priemyselné kamery, ktorý ten úsek monitorovali, ale to ešte slečna mladá nevedela o mojej tajnej zbrani) Dobre, takže sa ťa spýtam poslednýkrát a teraz si odpoveď dobre premysli. Nechceš zmeniť názor a uznať si chybu, ktorú videlo aj mnoho vodičov za nami?
Ona: Ja asi nemám čo uznávať, ideme volať tých policajtov alebo čo?
Ja: Pozri sa do môjho auto cez predné sklo, vidíš to malé zariadenie nad palubovkou? (ukazoval som jej na autokameru)
Ona: A?
Ja: To nie je GPS. To je také zariadenie, ktoré vyjebáva s takými ojebávačmi ako si ty (nie, nekládol som si servítku pred ústa len preto, že to bola žena.. ak sa správa ako pi*a, budem sa k nej podľa toho patrične správať aj ja). Je zapnutá nonstop a zaznamenala všetky priestupky, čo si spravila. Zastavanie medzi hlavou štvorprúdovkou a vedľajšou cestou, cúvanie zo zákruty späť na hlavnú, nepoužívanie spetných, môžem pokračovať?
Ona: Naozaj to máš všetko natočené? A môže sa to zverejňovať policajtom bez môjho súhlasu?
Ja: Môže.
Ona: (ťažký povdych a nejaké nadávky na svoju adresu, asi: "ach do p**i..") Dobre, moja chyba, tak čo, zavoláme policajtov a odťahovku?
Ja: Vidím, že sme sa dohodli ako rozumní ľudia.

A táto nezmyselná konverzácia bola rázom vyriešená. A ja som vďačil tomu, že si doprajem takúto doslova drobnosť vo výbave môjho auta. Napriek tomu, aké je nepravdepodobné, že sa vám toto stane, vždy sa vám to v aute zíde a stojí to pár eur. Keby nemám voľno a ponáhľam sa, tak tam nečakám, obídem ju a nič sa nestane. Ale moja ohľaduplnosť mi skoro vyrobila problém. A ktovie, či by aj nevyrobila. Neviem, komu by zelení uverili viacej, či nervóznemu šoférovi Volkswagenu s mastnými vlastmi alebo peknej (bola pekná, ale ako pekná - tak pripičená) dievčine, ktorá by im zahrala na city a naozaj by jej (s istým sebazaprením) uverili, že som do nej najebal, lebo letím stovkou cez mesto.

Takže z pekného voľného dňa, kedy som si chcel uľahčiť zajtrajšiu prácu sa stali nepríjemné vybavovačky kvôli nehode. Policajti boli v pohode, nemal som výnimočne chuť rýpať ani do jedného z nich, slečna po tom všetkom skrotla a pri policajtoch už neštekala ako predtým, než zistila, že sa so mnou v aute vezie ešte malý videospoločník. Takže som dopadol tak, že za dobrotu na žobrotu a za dobrosrdečnosť s vami ešte skoro vyjebú. Škody na aute nemám veľké, bohužiaľ ani ona, poistka a všetko je v poriadku, ale zase mám iba o prácu navyše, pretože sa musím starať ešte aj o svoje auto v najbližších dňoch.

Takže asi tak vyzeralo moje dnešné príjemné ráno. Po tejto skúsenosti mám asi v p**i všetky zmätené vodičky, ktoré sa v zákrute nevedia rozhodnúť, či tam budú len tak postávať alebo si to rovno najebú do auta za nimi. Na záver už len dve múdrosti:
1. Buďte rozumní, nevymýšľajte si veci, ktoré by poriadne mohli uškodiť tomu druhému, keď je v tom ešte nevinne
2. Ak máte v p**i prvý bod, tak sa aspoň uistite, že druhá osoba nemá v aute videokameru, lebo budete za úplnú/ého pičukokota.

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
mAt3s25
mAt3s25
Majiteľ Dielne u Matúša
Majiteľ Dielne u Matúša

Príspevky : 9422
Vek : 26
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Money : 853307
Karma : 1717
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Spammer za 22/5/2019, 12:13

Čo ti je*e. A ty si dúfam v pohode a nebolo to nič vážnejšie. Ale som rád, že ti aspoň nespravila veľké škody na aute. Boha, keby hlúposť kvitla, tak to dievča by bola samá kvetinka. Ouch
Spammer
Spammer
Battleon King
Battleon King

Príspevky : 11102
Vek : 25
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 586369
Karma : 1328
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre KickPato za 22/5/2019, 12:26

Tak ti treba ty temný chuj fucker To máš za to, že čakáš 30 minút kým ti vychladne káva. Keby ju vypiješ hneď, tak tú piču nestretneš

_________________
Tento užívateľ nemá podpis... Čo? ... Tak nič, má...
Spoiler ukrýva: Zoznam mojich hudobných recenzií Dnes ráno do mňa nabúrali.. 352501
P. Vagner - Hudobné recenzie:
Dnes ráno do mňa nabúrali.. 2mbjg4
KickPato
KickPato
ASOT Lover
ASOT Lover

Príspevky : 6754
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Money : 474220
Karma : 1000
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre AKANE za 22/5/2019, 12:55

Podobná vec sa stala mne a mojej mamine, keď do nás v meste nacúval jeden starší pán a potom sa ešte začal rozčuľovať a hádzať to na nás. Mamina bohužiaľ ale žiadnu kameru v aute nemala, tak sme mu museli slušne dohovárať. A najhoršie na tom bolo, že to bol už starší pán, ktorý by mal mať toho rozumu viac, ale neprestal sa s nami hádať a trval na tom, že sme do neho nabúrali my. Nakoniec mu to nebolo nič platné, lebo nás zachránilo pár ľudí, čo v tej chvíli išli vedľa po chodníku a počuli tú hádku. Tí mu dohovorili, že pokojne počkajú na policajtov a nebudú súhlasiť s jeho verziou. Ľudia vedia byť občas veľmi zlí a dúfam, že ten ujo to už nikomu okrem nás neurobí. A dúfam, že bude tvoje auto čoskoro v poriadku:)
AKANE
AKANE
Nováčik
Nováčik

Príspevky : 61
Vek : 16
Mesto : Dominika
Meno : Dubnica nad Váhom
Money : 13408
Karma : 27
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Gaius Julius Caesar za 22/5/2019, 13:42

Fuu!! Už len keby mi toto povedala:
Po vystúpení z auta:
Ona: To čo si spravil?
Tak jej dám jednu výchovnú, či je to dievča alebo nie. Takým soplám asi chýbajú poriadne otcovské, aby sa naučili správať k slušným Matúšom.

Hope your car is OK.

_________________
Kocky sú hodené
Gaius Julius Caesar
Gaius Julius Caesar
BOSS prispievateľ
BOSS prispievateľ

Príspevky : 4624
Mesto : Battleon World
Meno : Gaius Julius
Money : 350140
Karma : 754
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre G.Z.L za 22/5/2019, 16:03

@mAt3s25 napísal:Spravil som si aj raňajky, avšak potom, čo som zistil, že to zelené na chlebe nie je bazalka (pretože som si žiadnu nedával), raňajky som radšej vynechal a infikované pečivo poputovalo rovno do koša ku koláčikom, ktoré som nedávno dostal ako darček od Roberta.
Matúš, ty by si mal písať príbehy častejšie! Smejúci sa smajlík 2 Už len kvôli tomuto a podobným hláškam Smejúci sa smajlík 2 
Ale teraz k veci a k jadru príbehu .... nezávidím ti a nasralo by to aj mňa a to som ten vodič, ktorý na nikoho nenadáva, ani netrúbi, ani keď predo mnou niekto ide 30tkou, keď má v meste 50, som trpezlivý a keď sa nikam neponáhľam, tak to prekusnem. Ale tá osoba z tvojho príbehu má asi trocha vyššie noštek, pretože toto je pre mňa najvyšší stupeň arogancie. Už aj keby ti začala nadávať alebo niečo, tak by to nebolo také hrozné, ako zvaliť takúto vinu na teba.. Špinavosť Smile Som rád, že slečnu postretla karma v podobe tvojej kamery (nieže by som bol rád, že poškodila práve tvoje auto), ale hádam si už slečna vstúpi do svedomia a bude sa podľa toho na cestách správať.
 + KARMA za príbeh, dúfam, že budeš mať auto čoskoro späť doma, viem, že ty ho zrovna potrebuješ asi viac ako ktorýkoľvek z nás Smile
G.Z.L
G.Z.L
Warrior
Warrior

Príspevky : 5898
Vek : 25
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Money : 414726
Karma : 581
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre G.Z.L za 22/5/2019, 16:04

@AKANE napísal:Podobná vec sa stala mne a mojej mamine, keď do nás v meste nacúval jeden starší pán a potom sa ešte začal rozčuľovať a hádzať to na nás. Mamina bohužiaľ ale žiadnu kameru v aute nemala, tak sme mu museli slušne dohovárať. A najhoršie na tom bolo, že to bol už starší pán, ktorý by mal mať toho rozumu viac, ale neprestal sa s nami hádať a trval na tom, že sme do neho nabúrali my. Nakoniec mu to nebolo nič platné, lebo nás zachránilo pár ľudí, čo v tej chvíli išli vedľa po chodníku a počuli tú hádku. Tí mu dohovorili, že pokojne počkajú na policajtov a nebudú súhlasiť s jeho verziou. Ľudia vedia byť občas veľmi zlí a dúfam, že ten ujo to už nikomu okrem nás neurobí. A dúfam, že bude tvoje auto čoskoro v poriadku:)
Tiež nepríjemné AKANE, nuž sami môžeme na takýchto prípadoch vidieť, akí ľudia medzi nami sú a to aj bez ohľadu na vek. Smile Som rád, že to aj v tvojom prípade dopadlo dobre. Šoférovala si mimochodom ty alebo tvoja mamina? Smile
G.Z.L
G.Z.L
Warrior
Warrior

Príspevky : 5898
Vek : 25
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Money : 414726
Karma : 581
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Ultramaze121212 za 22/5/2019, 20:58

tak to je teda riadna vodicka co si o sebe mysli ? - KARMA
Ultramaze121212
Ultramaze121212
Začiatočník
Začiatočník

Príspevky : 46
Money : 5572
Karma : 10
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Quadro'Ye za 22/5/2019, 22:03

Takéto šoférky sú "najlepšie" Smile Najhoršie na tom je, že ty ako obeť nemáš šancu nič urobiť. Dopredu ísť nemôžeš a cúvať tiež nie, lebo máš za sebou autá. A aj keby si mohol, tak v takom krátkom momente by si to nestihol ani keby si bol Vettel. Hlavne, že sa tebe nič nestalo, to si bol na svojom vlastnom peknom predpokladám?

Inkakšie páči sa mi na druhej strane, že vtipné hlášky ťa neopúšťajú aj po takýchto zážitkoch, podľa mňa je zázrak, že tá slečna ešte žije vzhľadom na to do koho nacúvala Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Jack Sparrow Menej je niekedy viac
Quadro'Ye
Quadro'Ye
Battleon znalec
Battleon znalec

Príspevky : 3065
Money : 194986
Karma : 365
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Mrdofúz za 23/5/2019, 01:21

Je mi ľúto všetkého čo sa stalo, aj, že ti vychladla káva a splesol chlebík, ale táto časť ma rozkopala viac ako Jean Claude van Damme:

Ja: (jej auto som mal v p**i, celé mohlo stáť asi toľko čo môj nárazník)
Presne si viem predstaviť tú slečnu v nejakom malom chrústiku... Smejúci sa smajlík 2 Počúvaj, ale ona má jediné šťastie, že si tam mal tú kameru, vlastne to nebolo len tvoje šťastie. Lebo keby ju nemáš a takto začne s tebou vyjebávať (asi ťa očividne nepoznala Smejúci sa smajlík 2 ), tak slečna by asi do týždňa záhadne zmizla bez stopy Smejúci sa smajlík 2 Very Happy

_________________
Dnes ráno do mňa nabúrali.. 11_mrd11 Dnes ráno do mňa nabúrali.. Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Android User
Android User

Príspevky : 5462
Money : 341446
Karma : 725
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre nucleon za 23/5/2019, 07:53

@mAt3s25 napísal:Spravil som si aj raňajky, avšak potom, čo som zistil, že to zelené na chlebe nie je bazalka (pretože som si žiadnu nedával), raňajky som radšej vynechal a infikované pečivo poputovalo rovno do koša ku koláčikom, ktoré som nedávno dostal ako darček od Roberta.
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Giphy
A ja sa môžem aj roztrhať, aby som ti koláčiky spravil ty nevďačné hovado.

To máš za to tú búračku, karma je zdarma ty stelesnená temnota. Inak tam ozaj jazdia teľatá na ten dargovskej, minule som tadiaľ išiel a tiež si to jedna tetuška vlúpla na 4-prúdovku ako by bola na hlavnej icon_biggrin Našťastie bol za ňou šofér, čo vedel brzdiť a búračke sa vyhol. nie ako ty. Už vieš, dokedy máš auto out? Aby som vedel, koľko vŕtacích vtipov si pripraviť, keď sa spolu stretneme. icon_razz

_________________
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Pifkze10 
GIVE ME LIBERTY OR GIVE ME A BEER!
Срать тебе в рот!
Dnes ráno do mňa nabúrali.. 6gj8d3
nucleon
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 18199
Vek : 106
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Steak_10
Money : 757720
Karma : 2442
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre AKANE za 23/5/2019, 08:32

nucleon: Bude vedieť, že koláčiky sa nikdy neodmietajú, hlavne tie z lásky icon_biggrin  icon_geek
@G.Z.L napísal:
@AKANE napísal:Podobná vec sa stala mne a mojej mamine, keď do nás v meste nacúval jeden starší pán a potom sa ešte začal rozčuľovať a hádzať to na nás. Mamina bohužiaľ ale žiadnu kameru v aute nemala, tak sme mu museli slušne dohovárať. A najhoršie na tom bolo, že to bol už starší pán, ktorý by mal mať toho rozumu viac, ale neprestal sa s nami hádať a trval na tom, že sme do neho nabúrali my. Nakoniec mu to nebolo nič platné, lebo nás zachránilo pár ľudí, čo v tej chvíli išli vedľa po chodníku a počuli tú hádku. Tí mu dohovorili, že pokojne počkajú na policajtov a nebudú súhlasiť s jeho verziou. Ľudia vedia byť občas veľmi zlí a dúfam, že ten ujo to už nikomu okrem nás neurobí. A dúfam, že bude tvoje auto čoskoro v poriadku:)
Tiež nepríjemné AKANE, nuž sami môžeme na takýchto prípadoch vidieť, akí ľudia medzi nami sú a to aj bez ohľadu na vek. Smile Som rád, že to aj v tvojom prípade dopadlo dobre. Šoférovala si mimochodom ty alebo tvoja mamina? Smile
Mamina, ja nemám vodičák ešte icon_biggrin A bol to naozaj taký zlomok, že nebola šanca sa tomu vyhnúť, nech by za volantom nášho auta sedel ktokoľvek
AKANE
AKANE
Nováčik
Nováčik

Príspevky : 61
Vek : 16
Mesto : Dominika
Meno : Dubnica nad Váhom
Money : 13408
Karma : 27
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre FrActraL za 23/5/2019, 12:20

Mohla byť rada, že si bol taký až napodiv slušný, a že nedostala ponuku, ktorá sa neodmieta Cígoman Smejúci sa smajlík 2 
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Godfather
Ako sa hovorí, karma je zdarma Wink .. chcel by som vidieť výraz slečny potom, čo si jej vysvetlil, že to GPSko je vlastne autokamera icon_biggrin Smejúci sa smajlík 2 
Máš veľké škody na aute?
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 7881
Money : 503657
Karma : 1200
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Spammer za 23/5/2019, 14:06

@FrActraL napísal:Mohla byť rada, že si bol taký až napodiv slušný..
Dovolím si na toto reagovať. Matúš bol slušný len preto, že nemal zbraň poruke, inak by to dopadlo úplne inak icon_biggrin Smejúci sa smajlík 2 Very Happy
Spammer
Spammer
Battleon King
Battleon King

Príspevky : 11102
Vek : 25
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 586369
Karma : 1328
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Thoper za 23/5/2019, 17:09

Tss, tss, tss... klamať slušných ľudí, na to by ju bolo No Ty si mal čo v tej káve ráno inak? Že si k nem bol taký kľudný Very Happy Very Happy Sa mi nechce veriť, že si jej aspoň gumy nevypustil, toto sa ti nepodobá Cool

To vchádzala smerom vpravo na školu?
Thoper
Thoper
Veľmi aktívny prispievateľ
Veľmi aktívny prispievateľ

Príspevky : 2084
Mesto : Košice
Meno : Juraj
Money : 150732
Karma : 312
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Peter Leopold za 23/5/2019, 19:30

A aké ponaučenie z toho plynie pre teba Matúš? icon_biggrin 
Odpoveď: Prestaň už konečne piť svoje kávy studené a vyhneš sa takýmto slečinkám.. Wink Ale ktovie, možno by si narazil na ešte väčšiu exotku, aj keď o inej nehode v tom úseku neviem, bol si aj v košickom rádiu inak icon_biggrin

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Story Master
Story Master

Príspevky : 4214
Vek : 25
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Money : 290952
Karma : 1140
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Peter Leopold za 23/5/2019, 19:40

To táto cesta? Usmiaty smajlík 2 Som dnes šiel okolo, ale pešo a vraj aj dnes sa tam niečo dialo, neviem či tiež nejaká nehoda, ale
odbočka na školu sa začína stávať celkom známou.. Wink 

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Inkrim10

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Story Master
Story Master

Príspevky : 4214
Vek : 25
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Money : 290952
Karma : 1140
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Android za 24/5/2019, 10:42

Takto som to čítal: Huhm?! Huh?! Huhm?! Huh?! Huhm?! Huh?! ..
Ja nechápem, čo núti ľudí byť takýto?? Či si len myslela, že keď je pekná, tak môže všetko? Aj ohroziť na ceste ostatných vodičov a ešte z teba robiť toho zlého? Ešteže na teba natrafila, keď si mal voľno a dobrú náladu, inak neviem, čo by si s ňou narobil (ak bol teda ten prepis vašej konverzácie taký, aký naozaj bol vtedy tam na mieste icon_biggrin )

Inak nie je mi to miesto vôbec povedomé, to je ešte na tvojom sídlisku Matúš, či už skôr v centre Košíc?
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 12247
Money : 697769
Karma : 1588
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre nucleon za 24/5/2019, 12:06

Nevieš čo to bola za baba? Smejúci sa smajlík 2

_________________
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Pifkze10 
GIVE ME LIBERTY OR GIVE ME A BEER!
Срать тебе в рот!
Dnes ráno do mňa nabúrali.. 6gj8d3
nucleon
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 18199
Vek : 106
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Steak_10
Money : 757720
Karma : 2442
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Mrdofúz za 24/5/2019, 12:57

Peter Leopold: Však tam sa mohla aj s autobusom otočiť a ona to s malým autom nacúva rovno do Matúša za ňou? wtf ženská.. Smejúci sa smajlík 2

_________________
Dnes ráno do mňa nabúrali.. 11_mrd11 Dnes ráno do mňa nabúrali.. Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Android User
Android User

Príspevky : 5462
Money : 341446
Karma : 725
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Yulgar za 24/5/2019, 13:50

Facepalm Ježiš to bola isto nejaká frajeročka bohatého chlapca alebo sponozorského tatíka Very Happy Very Happy Však si ju mal povedať, že kamera nahrala aj ten jej pokus o podvod a že si ochotný to ututlať za nejakú prírodnú protihodnotu icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin

_________________
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Latest?cb=20140427114131
soon i win top 20! prepare
Dnes ráno do mňa nabúrali.. 7_yulg10

Dnes ráno do mňa nabúrali.. 500full
Spoiler:
Nocturu:
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Flagr Clan mesiaca Jún 2010

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Linechart Momentálne 2. miesto v mesiaci Júl 2010

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Bookmarkr Clan s najväčším počtom nových hráčov za mesiac Júl 2010
Yulgar
Yulgar
Apple User
Apple User

Príspevky : 10261
Vek : 24
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 729073
Karma : 911
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Yulgar za 24/5/2019, 13:50

Ja: (jej auto som mal v p**i, celé mohlo stáť asi toľko čo môj nárazník) 

p**i, to čo mala? Smejúci sa smajlík 2

_________________
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Latest?cb=20140427114131
soon i win top 20! prepare
Dnes ráno do mňa nabúrali.. 7_yulg10

Dnes ráno do mňa nabúrali.. 500full
Spoiler:
Nocturu:
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Flagr Clan mesiaca Jún 2010

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Linechart Momentálne 2. miesto v mesiaci Júl 2010

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Bookmarkr Clan s najväčším počtom nových hráčov za mesiac Júl 2010
Yulgar
Yulgar
Apple User
Apple User

Príspevky : 10261
Vek : 24
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 729073
Karma : 911
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre XezepusMECHA za 24/5/2019, 22:53

Teraz som príbeh dočítal.. fuh.. tvojho Passata si dovolil niekto nabúrať? Angry 
.. inak celkom bizarná situácia, vďaka fotke od Lea som si to až živšie predstavil, tá nemohla mať všetkých 5 pohromade, neviem si pomôcť icon_biggrin Tá odbočka je široká ako Robov biceps, ale zastaviť v nej tak, že zablokuješ naraz hlavnú aj vedľajšiu cestu - to chce Nobelovu cenu, tlieskam icon_razz 
Dokedy si off so svojím autom? Máš teraz nejaké náhradné aspoň? Z roboty etc..

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

Dnes ráno do mňa nabúrali.. 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 17991
Vek : 25
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Ninjutsu_mecha Dnes ráno do mňa nabúrali.. Combat-Droid-54327
Money : 1196987
Karma : 2713
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Yulgar za 25/5/2019, 09:33

Nemala ani jednu pohromade však jak pozerám tú križovatku tak tam sa nedá zapliesť ani s limuníznou, nie to ešte s malým autom Very Happy Čo mala, Matúš, nevieš???
 ?  ?  ?  ?  ?  ?  ?

_________________
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Latest?cb=20140427114131
soon i win top 20! prepare
Dnes ráno do mňa nabúrali.. 7_yulg10

Dnes ráno do mňa nabúrali.. 500full
Spoiler:
Nocturu:
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Flagr Clan mesiaca Jún 2010

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Linechart Momentálne 2. miesto v mesiaci Júl 2010

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Bookmarkr Clan s najväčším počtom nových hráčov za mesiac Júl 2010
Yulgar
Yulgar
Apple User
Apple User

Príspevky : 10261
Vek : 24
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 729073
Karma : 911
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Sverige za 25/5/2019, 10:00

We did not have to wait too long for this line icon_razz Make a smile! icon_biggrin 
@mAt3s25 napísal:Nemusel som sa k tomu dlho prehovárať, išiel som si spraviť rannú kávu, počkal som kým vychladne a vypil som ju.
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Uj0P

Dík za share príbehu, ja by som asi hneď stratil nervy, keby mi začne také chujoviny trepať. icon_biggrin Ale až po pár sekundách, najskôr by som bol očarený jej krásou (keby to bola Peny, ten by som ešte poďakoval že do mňa nabúrala icon_razz Make a smile!).. Vidíš.. ale to, že si autíčkar ťa teraz zachránilo, stále nemá kopec ľudí ešte autokamery v aute, ani ja a po tomto príbehu reálne uvažujem, že si nejakú kúpim.. vedel by si mi dať aj nejaký (cenovo výhodný a zároveň kvalitný) recommend?

Skvele napísaný príbeh, sorry for your car ale buďme radi, že nič vážnejšie, napr. že naslepo nevychádzala z tej vedľajšej a ty si to do nej v tej povestnej stovke naozaj nenabúral icon_biggrin icon_razz Make a smile!

_________________
Dnes ráno do mňa nabúrali.. Giphy
Sverige
Sverige
Battleon King
Battleon King

Príspevky : 9136
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Money : 532637
Karma : 1064
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Dnes ráno do mňa nabúrali.. Empty Re: Dnes ráno do mňa nabúrali..

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.