Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prestante otravovať Martinku

+2
Robo0000100
SimčunQa
6 posters

Goto down

Prestante otravovať Martinku Empty Prestante otravovať Martinku

Odoslať pre SimčunQa 14/2/2010, 15:40

Prišla som sem po dlhšom čase,keďže som si na toto fórum spomenula a len som popozerala pár sekcií a tém pretože ich bolo fakt moc veľa nových takže som neodpisovala,pretože som nevedela ako nadviazať ale určite aj nejeden slepý by si všimol,že asi v piatich témach som videla úplne zbytočne reč o Maťke(Peny) ... proste téma je o niečom úplne inom ale pár exotov si prešlo na svoju tému a v každej téme sa rozoberá to isté... Ak vám na tom tak záleží,urobte si jednu tému o tom či je Maťka tehotná alebo nieje. Aj keď neviem čo tým chcete dokázať,veď zdravý rozum človeka sa určite nebude pýtať cudzieho človeka,či je tehotný preboha! A na to,že Maťku poznám aj z videnia viem,že je to slušné milé dievča s ktorou sa dá v pohode porozprávať ale viem,že na niečo takéto určite chuť kecať nemá. Je to pekné vyspelé dievča,ktoré má 16 rokov a má nárok na sex bez toho aby ste to vy vedeli a hlavne rozoberali. Pokiaľ má jedného stáleho partnera,nech s ním sexuje aj každý deň ale do toho vás nič! Kľudne si chodte drnkať na hajzel ale dajte pokoj tým čo to chcú mať pre seba. Maťka si môže robiť,čo len ona chce a Crusher,ona keď sa bude chcieť vyspať so svojím,tak ty to nemusíš rozoberať jasne? - žiadne blbé komenty,aby si dávala pozor a podobne,Martinka toho vie určite viac ako ty tak už sa prosímťa nepýtaj... A ešte jedna vec ... neviem ktorý všímavý človek zabil,že Maťka je tehotná kvôli tomu,že už vyše týždňa ju bolí brucho a stavuje sa uhorkami xD Vy ste kde preboha vážení nabrali,že žena je tehotná,keď ju bolí dlhšiu dobu brucho a stravuje sa uhorkami a cereálnymi jedlami... Týmto som len chcela poprosiť,tých čo sa o Maťku starajú aby jej dali pokoj a pripomínam,že toto fórum sa volá www.battleon.slovakforum.net nie www.omaťke.forumr.net ... Tak len toľko...teraz mi kľudne povynadávajte,rada si vypočujem vaše názory na toto a ak som dačo zle napísala. Kľudne ma poopravte...
SimčunQa
SimčunQa
Level 4 | Oťukaný užívateľ
Level 4 | Oťukaný užívateľ

Príspevky : 61
Vek : 31
Mesto : Žilina
Meno : Simča
Dukáty : 157046
Karma : 8

Návrat hore Goto down

Prestante otravovať Martinku Empty Re: Prestante otravovať Martinku

Odoslať pre Robo0000100 14/2/2010, 15:46

I love you Povedala si to krásne I love you A inak, pekného valentína I love you ... K to mu není čo dodať proste.. mohli by to dať ako oznam, aby si to každý duševne nezakotvený ko*ot prečítal.
Samozrejme, že Karma +1 Wink

_________________
Prestante otravovať Martinku BubIEQX

,,Keď človek vyhráva, väčšinou ho hra baví."
Robo0000100
Robo0000100
V.I.P
V.I.P

Príspevky : 2860
Dukáty : 138046
Karma : 55

Návrat hore Goto down

Prestante otravovať Martinku Empty Re: Prestante otravovať Martinku

Odoslať pre SimčunQa 14/2/2010, 16:01

Vďaka aj tebe aj keď tento sviatok moc nemusím radšej si robím "Valentína" kedy mne vyhovuje ale tak dáky darček tomu môjmu hádam dám Very Happy
SimčunQa
SimčunQa
Level 4 | Oťukaný užívateľ
Level 4 | Oťukaný užívateľ

Príspevky : 61
Vek : 31
Mesto : Žilina
Meno : Simča
Dukáty : 157046
Karma : 8

Návrat hore Goto down

Prestante otravovať Martinku Empty Re: Prestante otravovať Martinku

Odoslať pre mkatre 14/2/2010, 17:02

aj odo mna +1 karma je to pekne napísane a Crushera nemajú čo zaujímať súkromné veci Maťi....len toľko
mkatre
mkatre
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4228
Vek : 27
Dukáty : 183567
Karma : 133
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Prestante otravovať Martinku Empty Re: Prestante otravovať Martinku

Odoslať pre Dodes 14/2/2010, 17:36

diki ... ja im nadavam ale to zjavne nepomaha mozno pomoze tato tema dik... a ked nepomoze tato tema tak davam bany ... plus karma

_________________
uživatel opustil fórum

Dodes
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6257
Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Dukáty : 492825
Karma : 467

Návrat hore Goto down

Prestante otravovať Martinku Empty Re: Prestante otravovať Martinku

Odoslať pre Maťo=) 19/2/2010, 19:51

*THUMBS UP* Keby tu bol smajlo,ktorý dáva prsty hore... tak by ti za túto tému určite dáke dal Wink
Maťo=)
Maťo=)
Level 7 | Fanúšik
Level 7 | Fanúšik

Príspevky : 167
Dukáty : 112360
Karma : 18

Návrat hore Goto down

Prestante otravovať Martinku Empty Re: Prestante otravovať Martinku

Odoslať pre Nikuška 21/2/2010, 10:19

I love you Ejjjj,konečne normálna téma po dlhej dobe od normálnej prispievateľky santa +karma aj odomňa,mali by si to prečítať všetci "Maťkári" Very Happy
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 489385
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Prestante otravovať Martinku Empty Re: Prestante otravovať Martinku

Odoslať pre mkatre 21/2/2010, 12:21

nymfomanka napísal:I love you Ejjjj,konečne normálna téma po dlhej dobe od normálnej prispievateľky santa +karma aj odomňa,mali by si to prečítať všetci "Maťkári" Very Happy

jj hlavne tý Maťkári
mkatre
mkatre
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4228
Vek : 27
Dukáty : 183567
Karma : 133
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Prestante otravovať Martinku Empty Re: Prestante otravovať Martinku

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.