Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepšia trance pesnička (z výberu)

+2
K7BO
KickPato
6 posters

Goto down

Najlepšia trance pesnička je:

Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et102%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 2% 
[ 1 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et1010%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 10% 
[ 6 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et103%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 3% 
[ 2 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et106%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 6% 
[ 4 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et105%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 5% 
[ 3 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et102%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 2% 
[ 1 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et102%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 2% 
[ 1 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et106%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 6% 
[ 4 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et102%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 2% 
[ 1 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et102%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 2% 
[ 1 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et102%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 2% 
[ 1 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et106%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 6% 
[ 4 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et106%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 6% 
[ 4 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et108%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 8% 
[ 5 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et103%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 3% 
[ 2 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et108%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 8% 
[ 5 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et106%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 6% 
[ 4 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et105%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 5% 
[ 3 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et106%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 6% 
[ 4 ]
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Avz_et1010%Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pravz_13 10% 
[ 6 ]
 
Celkom hlasov : 62
 
 

Najlepšia trance pesnička (z výberu) Empty Najlepšia trance pesnička (z výberu)

Odoslať pre KickPato 20/3/2011, 13:52

Snažil som sa vybrať tie najväčšie a najlepšie pesničky od každého známeho interpreta... Najlepšia trance pesnička (z výberu) 352501

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829381
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Najlepšia trance pesnička (z výberu) Empty Re: Najlepšia trance pesnička (z výberu)

Odoslať pre K7BO 20/3/2011, 13:57

Fúúú... no ťažko si vybrať... všetky poznám a všetky sú úžasné, u mňa patria medzi tie najkrajšie trance songy, aké som kedy počul....

(možno mi tam ešte chýba "This Moment" (Nic Chagall), ale aj tak skvelý výber)

Dobre no ... som rád, že si dal multiple choice, teda možnosť hlasovať za viac odpovedí, takže vyberiem 5 takých, ktoré sa mi MOMENTÁLNE páčia najviac...

"Adagio for Strings" (Tiesto)
"Barra" (Cosmic Gate)
"F.A.V." (Cosmic Gate)
"Man on The Run" (Dash Berlin)
"Waiting" (Dash Berlin)

... to je momentálny výber... Wink Dnes večer svoj názor možno zmením... Wink
+karma za anketu good post

_________________
Hlavný web www.battleon.estranky.cz
Dobrá vec FAQ
Hlavná AQ stránka
TU
Ak chcete rovno hrat kliknite na toto

Zbytočné témy sú pre mna :lock2:
Pekný den vám praje K7BO
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14858
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 841022
Karma : 3306
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Najlepšia trance pesnička (z výberu) Empty Re: Najlepšia trance pesnička (z výberu)

Odoslať pre nucleon 20/3/2011, 21:37

Fuh... veľmi ťažká anketa... Ja to urobím takto... označím všetky možnosti a všetky ich aj potvrdím a vysvetlím aj prečo... Wink

"1998" (Binary Finary)
Táto pesnička bola objavená mnou asi pred 1,5 rokom a bola to vlastne jedna z prvých trance-oviek, ktoré má čoraz viac k trancu ťahali. Za toto jej "ďakujem"...

"Adagio for Strings" (Tiesto)
Takéto veľdielo ani nemôžem neoznačiť... U mňa stále number 1 trance song.

"After All" (Delerium ft. Jael)
Veľmi krásna pesnička, neskutočne chytľavý refrén a ten spev do toho... ♥ ... Taktiež sa nedá neoznačiť.

"Airwave" (Rank 1)
Trance-ová klasika. 2. miesto v Trance Top 1000 a u mňa by sa do tej TOP 20tky určite umiestnila. Nádherná pesnička

"Barra" (Cosmic Gate)
Toto dávam hlavne kvôli mojej podobnej verzii od Dj-a zo skupiny Cosmic Gate - Nica Chagalla - This Moment. Krásna pesnička.

"Clear Blue Water" (OceanLab)
Moja najobľúbenejšia od OceanLab (ak rátam teda mix od Ferryho Corstena).

"Communication" (Armin van Buuren)
U mňa prvé miesto, čo sa týka Arminovej tvorby. Výborná ukážka kvalitného trancu.

"F.A.V." (Cosmic Gate)
Momentálne moje number 1. Neskutočne krásna pesnička s emóciami v sebe. Krása.

"For an Angel" (Paul van Dyk)
Priekopník trance hudby s jeho najznámejšou pesničkou. Paul je veľký pán Dj!

"In and Out of Love" (Armin van Buuren)
Asi druhá najlepšia Arminovka, vlastne je jedno koľká je, jednoducho jedna z najlepších od neho. Spev, hudba, všetko krásne.

"Insomnia" (Faithless)
To je trošku iné hodnotiť, na Faithlessovi som v podstate aj vyrastal, takže nedá sa mi neoznačiť.

"Just Be" (Tiesto)
Tiesto - Just Be (Tiesto 2010 Mix) - Niečo úžasné, táto pesnička sa môže akokoľvek zremixovať a vždy bude skvelá!

"Lethal Industry" (Tiesto)
Ta-ta-ra-ta ... Ta-ta-ra-ta ... Ta-ta-ra-ta-ta-ta-ta-ta-ta-ta ... Jedinečný song. x)

"Man on The Run" (Dash Berlin)
The best of the best Dj on this planet.

"Satellite" (OceanLab)
Krásna vec od OceanLabu, o túto skupinu sa začínam čoraz viac zaujímať.

"Silence" (Delerium ft. Sarah McLachan)
EARGASM, EPIC, HEAVEN... I THINK, THAT MASTERPIECE IS MADE BY GOD!

"The New World" (Markus Schulz)
Nový svet, presne tak isto sa pri tejto pesničke cítim. Najlepšia tvorba od Markusa Schulza.

"Till The Sky Falls Down" (Dash Berlin)
Dash Berlin je moja TRANCE ♥... Takže od neho označím všetko.

"Traffic" (Tiesto)
Tiestova klasika, kto by toto mohol neoznačiť?!

"Waiting" (Dash Berlin)
Druhá najkrajšia Berlinovka, pri ktorej sa od dojatia rozplakala moja kamarátka... xD

_________________
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30019
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Najlepšia trance pesnička (z výberu) Steak_10
Dukáty : 1623907
Karma : 3677
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Najlepšia trance pesnička (z výberu) Empty Re: Najlepšia trance pesnička (z výberu)

Odoslať pre Spammer 21/3/2011, 16:16

Ťažko vybrať... zopár ich nepoznám, ale veľmi pekne sa rozpísal Robo...

No ja hlasujem za všetky Tiestovky, Berlinovky a The New World + Silence
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25426
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1664064
Karma : 2084
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Najlepšia trance pesnička (z výberu) Empty Re: Najlepšia trance pesnička (z výberu)

Odoslať pre LightBringer 25/3/2011, 15:50

Určite Adagio, Airwave, Traffic a Waiting :-*

_________________
Najlepšia trance pesnička (z výberu) BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30491
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2178947
Karma : 4196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Najlepšia trance pesnička (z výberu) Empty Re: Najlepšia trance pesnička (z výberu)

Odoslať pre adames2x 5/3/2012, 22:04

Za mňa Tiesto remix Silence z tohto výberu Smile ale ináč by som votil za L.E.D. There Be Light od Rank1

_________________
adames2x
adames2x
Music lover
Music lover

Príspevky : 212
Vek : 28
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Adam Gonda
Dukáty : 121521
Karma : 60

Návrat hore Goto down

Najlepšia trance pesnička (z výberu) Empty Re: Najlepšia trance pesnička (z výberu)

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.