Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy

Goto down

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Empty Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy

Odoslať pre nucleon za 1/6/2011, 11:00

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Tabuak10
  Miesto                 Tím    Zápasy     Výhry     Prehry     PPP     Body     Séria         GS               Najlepší hráč
      1
  Sídlisko KVP
     82
    58
    14
  10
   126
    V3
 336:207
 Peter Vladyra 221 (111+110)  
      2
  Košická Nová Ves 
     82
    57
    16
   9
   123    V1
 317:245
 Luke Langlois 220 (112+108) 
      3
  Ťahanovce
     82
    55
    17
  10
   120    OT1
 306:245
 Kristián Maxa 206 (92+114)
      4
  Dargov 
     82
    56
    19
   7
   119    V4
 290:193
 Peter Trammer 212 (105+107)
      5
  Luník 7 Západ  
     82
    51
    21
  10
   112    V1
 284:231
 Rasťo Vratolecký 212 (110+102) 
      6
  Luník 7 Juh
     82
    50
    22
  10
   110    P1
 278:212
 Juraj Thoper 206 (113+93) 
      7
  Košice Juh
     82
    47
    26
   9
   103    V2
 280:234
 Igor Kremski 206 (108+98)
      8
  Luník 7 Východ
     82
    42
    31
   9
    93    P1
 285:254
 Daniel Droppa 192 (95+97)
      9
  Košické Kavečany
     82
    41
    31
  10
    92     P1
 242:247
 Anton Petrík 188 (94+94)
     10
  Šaca 
     82
    41
    32
   9
    91    P2
 241:239
 Juraj Klaus 185 (97+88)
     11
  Sídlisko Ťahanovce 
     82
    41
    32
   9
    91    P1
 259:264
 Juraj Klaus 185 (97+88)
     12
  Barca
     82
    19
    55
   8
    46     V1
 204:279
 Daniel Troper 157 (78+79)
     13
  Luník 7 Sever  
     82
     9
    64
   9
    27     V1
 208:417
 Richard Chrapčiak 172 (82+100)
     14
  Šebastovce
     82
     8
    66
   9
    25   OT1 178:383  
 Ján Peteráš 134 (64+70)


Naposledy upravil nucleon dňa 3/10/2011, 15:10, celkom upravené 13 krát.
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20362
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Steak_10
Money : 894821
Karma : 2733
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Empty Re: Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy

Odoslať pre nucleon za 22/9/2011, 19:12

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Pripra10
Základná časť 3. hokejbalu sa skončila. 4 mesiace zápasov priniesli radosť pre 8 najlepších tímov, ktoré si medzi sebou zmerajú sily v Play-Off, ktorá sa začne 10.10.2011.
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Odohra10
Odohrané zápasy (kliknite na "SPOILER" pre zobrazenie zápasov z jednotlivých dní)
1.6.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Košice Juh 6:3 (2:0, 3:2, 1:1)
Ťahanovce - Luník 7 Juh 3:4pp (2:2, 1:0, 0:1, 0:1)
Luník 7 Západ - Šaca 1:4 (0:0, 0:1, 1:3)
Luník 7 Východ - Sídlisko Ťahanovce 3:2sn (1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
Luník 7 Sever - Košické Kavečany 2:5 (0:3, 2:0, 0:2)
Barca - Šebastovce 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
Košická Nová Ves - Dargov 4:5 (1:1, 2:3, 1:1)
2.6.2010
Spoiler:
Šaca - Barca 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
Sídlisko Ťahanovce - Dargov 1:2pp (1:0, 0:0, 0:1, 0:1)
Košice Juh - Luník 7 Sever 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
Šebastovce - Košická Nová Ves 2:4 (1:2, 0:2, 1:0)
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 4:6 (0:0, 2:1, 2:5)
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 2:3pp (1:0, 1:1, 0:1, 0:1)
Luník 7 Východ - Ťahanovce 4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
3.6.2011
Spoiler:
Sídlisko KVP - Šaca 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
Luník 7 Východ
- Luník 7 Juh 3:5 (0:1, 1:2, 2:2)
Barca
- Luník 7 Sever 6:1 (0:1, 6:0, 0:0)
Šebastovce
- Dargov 4:1 (1:0, 1:0, 2:0)
Košice Juh
- Sídlisko Ťahanovce 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Ťahanovce
- Košická Nová Ves 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Luník 7 Západ
- Košické Kavečany 5:4 (2:1, 2:2, 1:1)
4.6.2011
Spoiler:
Ťahanovce - Barca 5:4 (2:1, 0:2, 3:1)
Dargov - Luník 7 Západ 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Šebastovce - Košice Juh 4:7 (1:1, 1:3, 2:3)
Košická Nová Ves - Sídlisko Ťahanovce 5:1 (3:0, 0:0, 2:1)
Luník 7 Východ - Košické Kavečany 2:3pp (0:2, 1:0, 1:0, 0:1)
Luník 7 Juh - Sídlisko KVP 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
Šaca - Luník 7 Sever 4:3sn (2:0, 1:0, 0:3, 0:0, 1:0)
5.6.2011
Spoiler:
Barca - Dargov 2:1pp (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
Košice Juh - Košická Nová Ves 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Luník 7 Sever
- Luník 7 Východ 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Luník 7 Západ - Šebastovce 7:4 (2:1, 1:2, 4:1)
Šaca
- Sídlisko Ťahanovce 5:4 (4:2, 1:1, 0:1)
Sídlisko KVP
- Ťahanovce 2:3sn (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)
6.6.2011
Spoiler:
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Luník 7 Sever - Sídlisko KVP 1:8 (0:2, 0:4, 1:2)
Šebastovce
- Luník 7 Východ 2:3sn (2:1, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1)
Košice Juh
- Šaca 6:3 (0:0, 3:3, 3:0)
Barca
- Luník 7 Západ 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
7.6.2011
Spoiler:
Dargov - Košické Kavečany 4:6 (1:1, 1:1, 2:4)
Luník 7 Juh - Košická Nová Ves 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
Šaca
- Ťahanovce 3:5 (1:3, 0:2, 2:0)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Sever 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
Košice Juh
- Barca 6:7pp (1:2, 3:1, 2:3, 0:1)
8.6.2011
Spoiler:
Luník 7 Východ - Dargov 2:6 (1:1, 0:2, 1:3)
Košická Nová Ves
- Košické Kavečany 4:1 (4:0, 0:0, 0:1)
Luník 7 Juh
- Šebastovce 2:4 (1:0, 0:3, 1:1)
Sídlisko KVP
- Luník 7 Západ 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Barca - Sídlisko Ťahanovce 2:4 (1:2, 0:0, 1:2)
9.6.2011
Spoiler:
Ťahanovce - Dargov 2:3pp (0:0, 0:1, 2:1, 0:1)
Košice Juh - Luník 7 Východ 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Šaca
- Košická Nová Ves 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
Košické Kavečany - Šebastovce 6:1 (2:0, 1:1, 3:0)
Luník 7 Sever
- Luník 7 Juh 0:1sn (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
10.6.2011
Spoiler:
Barca - Košická Nová Ves 3:2pp (1:0, 1:0, 0:2, 1:0)
Dargov
- Košice Juh 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Košické Kavečany
- Šaca 4:5sn (1:2, 1:1, 2:1, 0:0, 0:1)
Luník 7 Juh
- Sídlisko Ťahanovce 4:2 (1:2, 3:0, 0:0)
Luník 7 Sever
- Luník 7 Západ 2:4 (2:0, 0:0, 0:4)
11.6.2011
Spoiler:
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
Šebastovce - Ťahanovce 1:5 (0:0, 0:2, 1:3)
Košické Kavečany - Barca 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
Košická Nová Ves
- Luník 7 Západ 7:6sn (1:2, 2:1, 3:3, 0:0, 1:0)
Dargov
- Luník 7 Juh 4:1 (3:1, 0:0, 1:0)
Šaca
- Sídlisko Ťahanovce 4:5pp (3:1, 1:2, 0:1, 0:1)
12.6.2011
Spoiler:
Ťahanovce - Košice Juh 6:5sn (0:1, 2:3, 3:1, 0:0, 1:0)
Šebastovce
- Luník 7 Sever 4:5sn (1:2, 2:2, 1:0, 0:0, 0:1)
Luník 7 Východ
- Šaca 3:4 (2:2, 1:0, 0:2)
Barca
- Luník 7 Juh 4:5pp (1:0, 2:3, 1:1, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce
- Luník 7 Západ 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
13.6.2011
Spoiler:
Šaca - Dargov 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Košice Juh
- Košické Kavečany 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
Košická Nová Ves
- Luník 7 Východ 2:5 (1:2, 0:2, 1:1)
Luník 7 Sever
- Ťahanovce 1:3 (0:3, 0:0, 1:0)
Sídlisko KVP
- Šebastovce 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
14.6.2011
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 3:6 (0:1, 1:2, 2:3)
Ťahanovce
- Luník 7 Západ 4:3sn (3:2, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Barca - Luník 7 Východ 6:7sn (1:2, 2:3, 3:1, 0:0, 0:1)
Košice Juh
- Luník 7 Juh 3:2pp (1:0, 0:0, 1:2, 1:0)
15.6.2011
Spoiler:
Dargov - Luník 7 Sever 4:3pp (1:2, 2:0, 0:1, 1:0)
Šebastovce
- Košické Kavečany 5:4sn (1:2, 1:2, 2:0, 0:0, 1:0)
Luník 7 Juh
- Šaca 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Luník 7 Západ - Košice Juh 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Sídlisko KVP - Košická Nová Ves 3:5 (0:0, 1:3, 2:2)

16.6.2011

Spoiler:
Barca - Sídlisko KVP 2:8 (0:2, 0:3, 2:3)
Sídlisko Ťahanovce
- Šebastovce 5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
Luník 7 Východ
- Ťahanovce 6:2 (4:2, 1:0, 1:0)
Luník 7 Sever
- Košická Nová Ves 6:5sn (1:3, 3:0, 1:2, 0:0, 1:0)
17.6.2011
Spoiler:
Košická Nová Ves - Dargov 4:6 (2:1, 1:3, 1:2)
Košické Kavečany
- Sídlisko Ťahanovce 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
Šaca
- Šebastovce 3:5 (1:2, 0:2, 2:1)
Barca
- Ťahanovce 6:5pp (2:0, 0:3, 3:2, 1:0)
Luník 7 Západ
- Luník 7 Východ 4:3sn (2:0, 1:2, 0:1, 0:0, 0:1)
Luník 7 Sever
- Košice Juh 2:6 (0:3, 1:2, 1:1)
18.6.2011
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Juh 2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
Dargov
- Sídlisko KVP 5:4pp (1:1, 1:2, 2:1, 1:0)
Ťahanovce
- Košická Nová Ves 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
Luník 7 Západ
- Košické Kavečany 3:6 (2:1, 1:4, 0:1)
Šebastovce
- Košice Juh 1:2pp (1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
Luník 7 Východ - Šaca 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Luník 7 Sever
- Barca 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
19.6.2011
Spoiler:
Dargov - Košice Juh 2:3 (1:3, 0:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Sídlisko KVP
- Šebastovce 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
Barca - Sídlisko Ťahanovce 4:5sn (1:2, 0:2, 3:0, 0:0, 0:1)
Košická Nová Ves
- Šaca 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Luník 7 Východ
- Luník 7 Sever 2:7 (1:2, 1:1, 0:4)
20.6.2011
Spoiler:
Košické Kavečany - Ťahanovce 4:7 (2:1, 1:3, 1:3)
Dargov - Šaca 6:2 (3:1, 0:0, 3:1)
Košická Nová Ves - Luník 7 Západ 4:1 (0:0, 0:0, 4:1)
Luník 7 Sever - Šebastovce 8:7sn (1:0, 2:4, 4:3, 0:0, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce
- Sídlisko KVP 3:2sn (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
21.6.2011
Spoiler:
Košice Juh - Luník 7 Juh 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
Dargov - Barca 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
Luník 7 Východ
- Košické Kavečany 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Ťahanovce
- Šebastovce 5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
22.6.2011
Spoiler:
Sídlisko KVP - Košice Juh 4:2 (1:2, 0:0, 3:0)
Luník 7 Juh
- Dargov 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Barca
- Šaca 6:7sn (4:0, 1:3, 1:3, 0:0, 0:7)
Sídlisko Ťahanovce
- Košická Nová Ves 2:3pp (0:1, 0:0, 2:1, 0:1)
23.6.2011
Spoiler:
Košice Juh - Ťahanovce 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Košické Kavečany
- Luník 7 Sever 4:3 (2:2, 1:0, 1:1)
Šebastovce - Luník 7 Východ 3:5 (1:1, 0:2, 2:2)
Sídlisko KVP - Šaca 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Luník 7 Západ
- Luník 7 Juh 5:4pp (1:0, 2:3, 1:1, 1:0)
24.6.2011
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 5:4pp (0:2, 3:0, 1:2, 1:0)
Ťahanovce
- Sídlisko KVP 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
Dargov - Šebastovce 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Košická Nová Ves - Barca 7:3 (2:1, 1:2, 4:0)
25.6.2011
Spoiler:
Luník 7 Západ - Šebastovce 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Sídlisko KVP
- Luník 7 Východ 4:3pp (2:2, 1:1, 0:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Luník 7 Sever 6:3 (1:2, 0:1, 5:0)
Košické Kavečany
- Košice Juh 3:2sn (0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Ťahanovce
- Košická Nová Ves 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Sídlisko Ťahanovce
- Dargov 1:0 (0:0, 1:0, 0.0)
Barca Šaca 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
26.6.2011
Spoiler:
Luník 7 Východ - Košice Juh 3:4 (1:3, 2:1, 0:0)
Košické Kavečany
- Sídlisko KVP 4:5sn (1:0, 0:4, 3:0, 0:0, 0:1)
Šaca
- Luník 7 Juh 2:1pp (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
Luník 7 Sever
- Luník 7 Západ 1:5 (0:0, 0:2, 1:3)
27.6.2011
Spoiler:
Barca - Košice Juh 1:2pp (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)
Dargov
- Košické Kavečany 1:2pp (1:0, 0:0, 0:1, 0:1)
Košická Nová Ves - Šebastovce 4:3sn (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Ťahanovce
- Luník 7 Západ 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
28.6.2011
Spoiler:
Košice Juh - Košická Nová Ves 2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
Luník 7 Juh
- Barca 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Košické Kavečany
- Šaca 2:3pp (0:1, 1:1, 1:0, 0:1)
Ťahanovce
- Luník 7 Sever 7:6sn (2:1, 3:1, 1:4, 0:0, 1:0)
Šebastovce
- Sídlisko Ťahanovce 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
29.6.2011
Spoiler:
Luník 7 Sever - Dargov 0:9 (0:2, 0:4, 0:4)
Šebastovce - Luník 7 Juh 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
Šaca
- Ťahanovce 4:3pp (0:2, 2:1, 1:0, 1:0)
Košice Juh - Luník 7 Západ 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
30.6.2011
Spoiler:
Sídlisko KVP - Barca 5:3 (3:0, 1:2, 1:1)
Dargov
- Luník 7 Západ 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Košické Kavečany
- Košická Nová Ves 3:2sn (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Šebastovce
- Luník 7 Východ 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
1.7.2011
Spoiler:
Luník 7 Sever - Košická Nová Ves 1:3
Luník 7 Západ
- Šaca 5:4sn (3:3, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Barca - Košické Kavečany 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Sídlisko KVP
- Sídlisko Ťahanovce 6:4 (1:1, 3:2, 2:1)
Luník 7 Juh
- Luník 7 Východ 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
2.7.2011
Spoiler:
Luník 7 Sever - Sídlisko KVP 2:3pp (0:1, 0:1, 2:0, 0:1)
Košice Juh - Šaca 7:5 (1:2, 2:3, 4:0)
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 2:3sn (0:0, 0:0, 2:2, 0:0, 0:1)
Luník 7 Východ - Dargov 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
3.7.2011
Spoiler:
Barca - Šebastovce 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
Sídlisko KVP - Dargov 1:2sn (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 7:6sn (2:1, 2:3, 2:2, 0:0, 1:0)
4.7.2011
Spoiler:
Košická Nová Ves - Luník 7 Juh 5:6sn (0:2, 0:3, 5:0, 0:0, 0:1)
Ťahanovce
- Košické Kavečany 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
Šaca
- Luník 7 Sever 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Luník 7 Východ
- Luník 7 Západ 2:1pp (0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
5.7.2011
Spoiler:
Barca - Luník 7 Východ 5:3 (2:1, 2:1, 1:1)
Dargov - Ťahanovce 4:5sn (2:3, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Sídlisko KVP - Košická Nová Ves 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Sídlisko Ťahanovce - Košické Kavečany 1:2pp (1:0, 0:0, 0:1, 0:1)
6.7.2011
Spoiler:
Košice Juh - Luník 7 Juh 4:7 (2:0, 1:3, 1:4)
Luník 7 Sever - Luník 7 Západ 2:8 (2:3, 0:4, 0:1)
Šebastovce - Šaca 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Košická Nová Ves - Luník 7 Východ 5:4pp (0:1, 2:1, 2:2, 1:0)
Košické Kavečany - Dargov 6:7 (2:2, 1:3, 3:2)
7.7.2011
Spoiler:
Barca - Luník 7 Západ 3:6 (1:2, 0:0, 2:4)
Luník 7 Sever - Sídlisko Ťahanovce 1:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Luník 7 Juh - Ťahanovce 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Košice Juh - Šebastovce 4:3sn (2:1, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Sídlisko KVP - Šaca 4:3pp (0:2, 0:0, 3:1, 1:0)
8.7.2011
Spoiler:
Barca - Luník 7 Východ 3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
Košice Juh - Dargov 2:1sn (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Košická Nová Ves 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Ťahanovce
- Košické Kavečany 4:2 (3:1, 0:1, 1:0)
Luník 7 Juh
- Luník 7 Sever 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Luník 7 Západ - Šaca 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Sídlisko KVP
- Šebastovce 6:3 (1:0, 2:1, 3:2)
9.7.2011
Spoiler:
Šebastovce - Sídlisko Ťahanovce 2:4 (0:0, 0:3, 2:1)
Luník 7 Sever - Ťahanovce 2:6 (0:2, 1:1, 1:3)
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
Šaca - Luník 7 Juh 5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
Košice Juh - Luník 7 Západ 6:5sn (4:2, 1:2, 0:1, 0:0, 1:0)
Dargov - Luník 7 Východ 5:3 (1:2, 2:0, 2:1)
Košická Nová Ves - Barca 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
10.7.2011
Spoiler:
Košické Kavečany - Košická Nová Ves 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 1:2pp (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
Šebastovce - Luník 7 Západ 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Dargov - Luník 7 Sever 5:1 (2:1, 0:0, 3:0)
Barca - Košice Juh 6:8 (2:2, 3:2, 1:4)
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)
Ťahanovce - Sídlisko KVP 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
11.7.2011
Spoiler:
Šebastovce - Ťahanovce 2:5 (1:3, 1:1, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Sever 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Sídlisko KVP - Luník 7 Západ 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
Šaca - Dargov 8:5 (1:2, 4:2, 3:1)
Košická Nová Ves - Luník 7 Východ 5:6 (0:2, 2:2, 3:2)
Luník 7 Juh - Barca 2:1sn (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Košice Juh - Košické Kavečany 0:1sn (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
12.7.2011
Spoiler:
Luník 7 Sever - Barca 4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
Dargov - Ťahanovce 4:3 (1:2, 2:0, 1:1)
Košice Juh - Košická Nová Ves 4:3pp (0:2, 1:1, 2:0, 1:0)
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 4:2 (4:2, 0:0, 0:0)
13.7.2011
Spoiler:
Šaca - Luník 7 Východ 1:7 (0:2, 0:3, 1:2)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
Sídlisko KVP - Šebastovce 6:5 (4:1, 1:2, 1:2)
Košické Kavečany - Barca 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Košická Nová Ves
- Dargov 3:2sn (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
14.7.2011
Spoiler:
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 4:5 (1:1, 2:2, 1:2)
Šebastovce
- Šaca 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Sídlisko KVP - Sídlisko Ťahanovce 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
15.7.2011
Spoiler:
Košice Juh - Luník 7 Sever 5:2 (2:2, 0:0, 3:0)
Ťahanovce - Luník 7 Juh 6:7pp (2:2, 1:3, 3:1, 0:1)
Barca - Dargov 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
Luník 7 Východ - Košické Kavečany 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
16.7.2011
Spoiler:
Luník 7 Východ - Barca 4:5 (1:2, 1:0, 2:3)
Dargov
- Šebastovce 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Šaca
- Košice Juh 6:2 (3:2, 1:0, 2:0)
Luník 7 Sever
- Košická Nová Ves 2:8 (0:5, 0:3, 2:0)

17.7.2011

Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Košické Kavečany 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Luník 7 Juh - Sídlisko KVP 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
Luník 7 Západ - Ťahanovce 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
18.7.2011
Spoiler:
Košice Juh - Sídlisko Ťahanovce 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
Luník 7 Juh
- Košická Nová Ves 5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
Luník 7 Sever - Luník 7 Západ 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
Šebastovce - Barca 4:2 (4:1, 0:1, 0:0)
Šaca - Ťahanovce 4:5sn (2:1, 0:2, 2:1, 0:0, 0:1)
Sídlisko KVP
- Luník 7 Východ 4:3 (0:0, 2:2, 2:1)

19.7.2011

Spoiler:
Barca - Luník 7 Západ 1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
Sídlisko Ťahanovce
- Dargov 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Luník 7 Východ
- Košice Juh 5:3 (2:1, 0:0, 3:2)

20.7.2011
Spoiler:
Košická Nová Ves - Šaca 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
Šebastovce
- Košické Kavečany 1:7 (0:2, 1:3, 0:2)
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Luník 7 Sever
- Ťahanovce 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
21.7.2011
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Ťahanovce 3:5 (2:1, 1:3, 0:1)
Sídlisko KVP
- Barca 4:2 (2:1, 2:0, 0:1)
Šebastovce
- Luník 7 Sever 1:5 (1:1, 0:2, 0:2)
Košické Kavečany
- Šaca 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
22.7.2011
Spoiler:
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 3:1 (3:0, 0:1, 0:0)
Luník 7 Východ
- Dargov 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Košice Juh
- Košická Nová Ves 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
Sídlisko Ťahanovce
- Barca 2:3pp (2:1, 0:1, 0:0, 0:1)
Sídlisko KVP
- Luník 7 Sever 10:0 (0:3, 0:4, 0:3)
23.7.2011
Spoiler:
Dargov - Luník 7 Západ 2:3sn (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Košice Juh
- Ťahanovce 6:3 (2:0, 0:0, 4:3)
Šebastovce
- Košická Nová Ves 3:7 (1:3, 0:0, 2:4)
Košické Kavečany
- Luník 7 Juh 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
24.7.2011
Spoiler:
Šaca - Luník 7 Východ 2:5 (0:5, 2:0, 0:0)
Barca
- Ťahanovce 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Sídlisko Ťahanovce
- Luník 7 Juh 0:6 (0:1, 0:2, 0:3)
Košice Juh
- Sídlisko KVP 5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
25.7.2011
Spoiler:
Šebastovce - Košická Nová Ves 5:7 (0:2, 2:0, 3:5)
Luník 7 Sever
- Luník 7 Východ 3:6 (3:2, 0:1, 0:3)
Dargov - Šaca 1:2sn (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

26.7.2011

Spoiler:
Košice Juh - Ťahanovce 7:8pp (2:3, 2:2, 3:2, 0:1)
Luník 7 Východ - Sídlisko Ťahanovce 4:3pp (1:1, 1:1, 1:1, 1:0)
Sídlisko KVP
- Košická Nová Ves 8:4 (2:1, 4:0, 2:3)
27.7.2011
Spoiler:
Šebastove - Luník 7 Juh 2:5 (1:2, 0:2, 1:1)
Luník 7 Západ
- Barca 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
Luník 7 Sever
- Šaca 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Košické Kavečany - Dargov 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
28.7.2011
Spoiler:
Dargov - Luník 7 Juh 3:2pp (2:1, 0:1, 0:0, 1:0)
Košice Juh
- Šebastovce 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Košická Nová Ves - Luník 7 Západ 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
Košické Kavečany - Luník 7 Sever 6:3 (1:0, 2:1, 3:2)
Šaca - Sídlisko KVP 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce
- Ťahanovce 3:5 (1:2, 0:3, 2:0)
29.7.2011
Spoiler:
Ťahanovce - Košická Nová Ves 8:9sn (1:3, 2:0, 5:5, 0:0, 0:1)
Šaca - Košické Kavečany 4:3sn (0:1, 0:1, 3:1, 0:0, 1:0)
Šebastovce
- Luník 7 Juh 2:7 (2:0, 0:7, 0:0)
Sídlisko KVP
- Luník 7 Sever 8:0 (3:0, 2:0, 3:0)
30.7.2011
Spoiler:
Luník 7 Východ - Ťahanovce 4:5 (2:2, 1:2, 1:1)
Sídlisko Ťahanovce
- Šebastovce 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Barca
- Luník 7 Sever 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
31.7.2011
Spoiler:
Dargov - Sídlisko KVP 6:2 (0:0, 4:1, 2:1)
Košické Kavečany
- Luník 7 Západ 4:5sn (2:2, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Košice Juh - Šaca 5:2 (0:0, 1:0, 4:2)
Košická Nová Ves
- Luník 7 Juh 4:3 (0:3, 2:0, 2:0)
1.8.2011
Spoiler:
Šaca - Ťahanovce 1:0pp (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 2:6 (0:2, 0:1, 2:3)
Košice Juh
- Sídlisko KVP 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Šebastovce
- Luník 7 Sever 8:9sn (2:5, 4:1, 2:2, 0:0, 0:1)
Luník 7 Východ - Barca 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
Dargov
- Luník 7 Juh 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
Košická Nová Ves
- Košické Kavečany 0:5 (0:0, 0:5, 0:0)
2.8.2011
Spoiler:
Barca - Košice Juh 2:3sn (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1)
Košická Nová Ves
- Dargov 4:5 (1:2, 3:0, 0:3)
Luník 7 Sever
- Košické Kavečany 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 3:7 (1:2, 1:3, 1:2)
Luník 7 Západ - Šebastovce 4:0 (4:0, 0:0, 0:0)
Sídlisko Ťahanovce
- Šaca 6:4 (2:1, 1:2, 3:1)
Ťahanovce
- Sídlisko KVP 5:4pp (0:0, 0:1, 4:3, 1:0)
3.8.2011
Spoiler:
Barca - Dargov 5:9 (2:4, 1:2, 2:3)
Košice Juh
- Košické Kavečany 4:1 (4:0, 0:0, 0:1)
Košická Nová Ves
- Luník 7 Sever 6:2 (2:0, 3:2, 1:0)
Luník 7 Juh
- Luník 7 Západ 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
4.8.2011
Spoiler:
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 4:3sn (1:1, 1:1, 1.1, 0:0, 1:0)
Šaca - Šebastovce 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
Sídlisko Ťahanovce
- Ťahanovce 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
5.8.2011
Spoiler:
Barca - Ťahanovce 1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Dargov - Košice Juh 4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
Košická Nová Ves - Šaca 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Košické Kavečany - Luník 7 Východ 2:5 (0:1, 0:1, 2:3)
Luník 7 Juh - Sídlisko Ťahanovce 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP 2:5 (2:1, 0:2, 0:2)
6.8.2011 -- Stretnutie hviezd
Spoiler:
Barca - Šaca 5:6 (1:2, 2:3, 2:1)
Dargov
- Šebastovce 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
Košická Nová Ves
- Košice Juh 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Súboj hviezd: Luník 7 Uniques - Sídlisko Stars 8:7 (2:2, 4:1, 2:4)
7.8.2011
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Košické Kavečany 1:5 (1:0, 0:1, 0:4)
Luník 7 Sever
- Luník 7 Juh 4:5 (4:2, 0:1, 0:2)
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 4:3sn (1:1, 1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
Ťahanovce
- Šebastovce 4:2 (3:0, 1:0, 0:1)
Dargov
- Sídlisko KVP 2:5 (0:1, 0:2, 2:2)
8.8.2011
Spoiler:
Barca - Košická Nová Ves 2:8 (0:1, 2:2, 0:5)
Luník 7 Sever
- Šebastovce 4:5sn (0:1, 1:0, 3:3, 0:0, 0:1)
Košice Juh
- Luník 7 Juh 4:5sn (0:1, 1:0, 3:3, 0:0, 0:1)
Sídlisko KVP
- Košické Kavečany 10:5 (5:2, 3:2, 2:1)
9.8.2011
Spoiler:
Luník 7 Sever  - Sídlisko Ťahanovce 2:6 (0:2, 2:2, 0:2)
Luník 7 Východ
- Ťahanovce 4:6 (1:3, 3:2, 0:1)
Luník 7 Západ
- Šaca 2:1pp (0:1, 0:0, 1:0, 1:0)
10.8.2011
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Barca 3:1 (3:0, 0:0, 0:1)
Luník 7 Sever
- Dargov 1:4 (0:2, 1:2, 0:0)
Luník 7 Východ - Košice Juh 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Luník 7 Západ
- Košická Nová Ves 4:6 (2:1, 2:3, 0:2)
Luník 7 Juh
- Šebastovce 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Ťahanovce
- Košické Kavečany 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Sídlisko KVP
- Šaca 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
11.8.2011
Spoiler:
Košické Kavečany - Barca 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Dargov
- Luník 7 Západ 4:5 (0:2, 2:2, 2:1)
Luník 7 Sever - Košice Juh 2:3 (1:0, 0:0, 1:3)
Luník 7 Východ
- Košická Nová Ves 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
12.8.2011
Spoiler:
Luník 7 Juh - Sídlisko KVP 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Ťahanovce - Šaca 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Šebastovce 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Luník 7 Západ - Košice Juh 2:3 (1:0, 0:3, 1:0)
13.8.2011
Spoiler:
Ťahanovce - Košická Nová Ves 5:3 (5:2, 0:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 6:3 (2:0, 2:0, 2:3)
Sídlisko KVP - Dargov 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Barca Luník 7 Juh 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Košické Kavečany - Šebastovce 5:2 (0:1, 3:0, 2:1)
Luník 7 Sever - Šaca 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
14.8.2011
Spoiler:
Ťahanovce - Luník 7 Západ 4:5pp (1:3, 3:0, 0:1, 0:1)
Barca - Šebastovce 8:0 (4:0, 2:0, 2:0)
Šaca - Luník 7 Juh 2:5 (2:0, 0:0, 0:5)
Luník 7 Sever - Luník 7 Východ 4:7 (2:2, 0:3, 2:2)
15.8.2011
Spoiler:
Dargov - Košické Kavečany 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Košice Juh - Sídlisko Ťahanovce 5:4 (0:1, 5:0, 0:3)
Sídlisko KVP - Košická Nová Ves 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Luník 7 Východ - Luník 7 Západ 2:4 (2:2, 0:1, 0:1)
Šebastovce - Luník 7 Sever 2:9 (2:0, 0:4, 0:5)
16.8.2011
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Košická Nová Ves 2:1pp (0:0, 0:1, 1:0, 1:0)
Košice Juh - Šaca 4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
Barca - Sídlisko KVP 0:3 (0:3, 0:0, 0:0)
Dargov - Ťahanovce 5:1 (0:0, 2:0, 3:1)
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 5:3 (2:2, 0:0, 3:1)
17.8.2011
Spoiler:
Ťahanovce - Košice Juh 6:2 (1:1, 5:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Dargov 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Šebastovce
- Barca 2:6 (0:2, 0:3, 2:1)
Šaca - Luník 7 Západ 4:5sn (1:2, 0:2, 3:0, 0:0, 0:1)
Luník 7 Východ
- Košická Nová Ves 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
Košické Kavečany - Luník 7 Sever 9:7 (3:2, 4:2, 2:3)
18.8.2011
Spoiler:
Luník 7 Juh - Ťahanovce 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Sídlisko KVP - Sídlisko Ťahanovce 2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
Dargov - Šebastovce 4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
Barca - Šaca 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
19.8.2011
Spoiler:
Košice Juh - Luník 7 Západ 4:3sn (2:2, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Košické Kavečany
- Luník 7 Východ 6:2 (1:1, 5:0, 0:1)
Košická Nová Ves
- Luník 7 Sever 4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
Barca
- Dargov 3:8 (0:2, 0:3, 3:3)
Luník 7 Juh - Šaca 5:3 (2:1, 1:0, 2:2)
20.8.2011
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Košická Nová Ves - Šebastovce 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
Košické Kavečany - Ťahanovce 2:4 (2:0, 0:2, 02)
Luník 7 Sever - Luník 7 Východ 2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP 6:3 (5:0, 1:3, 0:0)
21.8.2011
Spoiler:
Barca - Košice Juh 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
Dargov - Košická Nová Ves 7:4 (2:0, 4:1, 1:3)
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 2:1sn (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Ťahanovce - Luník 7 Juh 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
22.8.2011
Spoiler:
Luník 7 Východ - Šaca 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Luník 7 Západ - Luník 7 Sever 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
Sídlisko KVP - Šebastovce 9:1 (2:0, 3:1, 4:0)
Ťahanovce - Barca 5:4 (4:2, 0:1, 1:1)
Sídlisko Ťahanovce - Dargov 4:6 (2:3, 1:2, 1:1)
23.8.2011
Spoiler:
Sídlisko KVP - Košice Juh 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Šebastovce - Luník 7 Východ 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
Luník 7 Sever - Šaca 2:4 (2:2, 0:0, 0:2)
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh 4:8 (2:4, 2:2, 0:2)
Košické Kavečany - Košická Nová Ves 0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
24.8.2011
Spoiler:
Barca - Sídlisko Ťahanovce 1:2pp (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
Dargov - Luník 7 Sever 9:1 (4:0, 2:0, 3:1)
Košice Juh - Šebastovce 4:3sn (3:1, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0)
Košická Nová Ves - Ťahanovce 7:8sn (2:1, 0:3, 5:3, 0:0, 0:1)
25.8.2011
Spoiler:
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 4:0 (0:0, 0:0, 4:0)
Luník 7 Západ - Šaca 4:2 (3:0, 1:1, 0:1)
26.8.2011
Spoiler:
Barca - Košická Nová Ves 0:10 (0:3, 0:3, 0:4)
Dargov - Košice Juh 4:3 (3:0, 1:1, 0:2)
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 2:3sn (0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 0:1)
Luník 7 Juh - Luník 7 Sever 6:4 (1:1, 3:2, 2:1)
27.8.2011
Spoiler:
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
Šebastovce - Ťahanovce 0:8 (0:3, 0:0, 0:5)
Luník 7 Západ - Barca 3:1 (3:0, 0:1, 0:0)
Košice Juh - Luník 7 Sever 7:3 (2:2, 3:1, 2:0)
28.8.2011
Spoiler:
Sídlisko KVP - Ťahanovce 6:2 (4:2, 1:0, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 7:8sn (2:2, 3:3, 2:2, 0:0, 0:1)
Šebastovce - Šaca 0:5 (0:5, 0:0, 0:0)
Košická Nová Ves - Luník 7 Juh 1:0sn (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Košické Kavečany - Dargov 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
29.8.2011
Spoiler:
Ťahanovce - Luník 7 Západ 4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Sever 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Sídlisko KVP - Barca 8:4 (2:3, 4:1, 2:0)
30.8.2011
Spoiler:
Šebastovce - Luník 7 Juh 4:7 (1:2, 0:3, 3:2)
Šaca - Dargov 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Luník 7 Východ - Košice Juh 4:5 (2:0, 1:3, 1:2)
Košické Kavečany - Košická Nová Ves 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
31.8.2011
Spoiler:
Barca - Luník 7 Západ 3:5 (1:1, 1:3, 1:1)
Dargov - Luník 7 Juh 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Košice Juh - Košické Kavečany 2:3 (2:2, 0:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Košická Nová Ves 2:6 (1:2, 1:0, 0:4)
1.9.2011
Spoiler:
Luník 7 Sever - Sídlisko KVP 3:8 (2:5, 0:1, 1:2)
Ťahanovce - Luník 7 Východ 4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
Šaca - Šebastovce 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Luník 7 Juh - Sídlisko Ťahanovce 3:4 (1:1, 2:3, 0:0)
Luník 7 Západ - Dargov 2:3sn (0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 0:1)
2.9.2011
Spoiler:
Ťahanovce - Luník 7 Sever 9:8pp (0:0, 4:3, 4:5, 1:0)
Sídlisko KVP - Košická Nová Ves 2:3pp (0:1, 2:1, 0:0, 0:1)
Šebastovce - Košické Kavečany 2:4 (1:2, 0:2, 1:0)
Luník 7 Východ - Šaca 3:5 (1:0, 2:3, 0:2)
Košice Juh - Barca 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
3.9.2011 -- PZM: HK Michalovce
Spoiler:
Barca - Košické Kavečany 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
Ťahanovce - Dargov 4:3pp (2:3, 0:0, 1:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Košice Juh 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Šaca - Košická Nová Ves 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Priateľský zápas miest: APHK Košice - HK Michalovce 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
4.9.2011
Spoiler:
Luník 7 Sever - Luník 7 Východ 2:9 (1:0, 1:2, 0:7)
Šebastovce  - Luník 7 Západ 4:8 (1:3, 2:4, 1:1)
Sídlisko KVP
- Sídlisko Ťahanovce 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Košice Juh - Ťahanovce 4:3sn (2:2, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Košické Kavečany
- Šaca 3:5 (2:0, 1:3, 0:2)
5.9.2011
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 4:2 (2:1, 2:1, 0:0)
Sídlisko KVP
- Luník 7 Sever 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Barca
- Šebastovce 4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
Luník 7 Východ
- Dargov 4:2 (2:0, 2:0, 0:2)
Košická Nová Ves
- Luník 7 Juh 5:3 (1:2, 2:0, 2:1)
6.9.2011
Spoiler:
Luník 7 Juh - Barca 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Sídlisko Ťahanovce - Dargov 2:6 (1:2, 0:3, 1:1)
Luník 7 Východ - Košice Juh 1:2sn (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
7.9.2011
Spoiler:
Luník 7 Západ - Košická Nová Ves 3:4 (1:2, 2:1, 0:1)
Luník 7 Sever
- Košické Kavečany 2:7 (0:3, 2:3, 0:1)
Sídlisko KVP
- Šaca 4:2 (1:2, 3:0, 0:0)
Ťahanovce
- Šebastovce 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
8.9.2011 - PAMIATKA PAĽOVI DEMITROVI ( † 7.9.2011, Jaroslavľ, Rusko)
Spoiler:
8.9.2011 o 18:00 si môžu prísť hráči hokejbalu uctiť pamiatku Paľa Demitru.
Bude sa to konať na ihrisku v Ťahanovciach, kde sa budú po celej ploche ukladať sviečky na počesť výborného hráča a skvelého človeka.
Odpočítaj v pokoji Paľo.

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Pavol-demitra-15-februar-11983
9.9.2011
Spoiler:
Barca - Luník 7 Západ 3:4 (0:2, 0:2, 3:0)
Dargov - Košická Nová Ves 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Košice Juh
- Luník 7 Sever 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
10.9.2011
Spoiler:
Košické Kavečany - Šaca 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Luník 7 Juh - Sídlisko Ťahanovce 7:4 (2:3, 4:0, 1:0)
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 2:7 (0:3, 2:3, 0:1)
Šebastovce
- Ťahanovce 0:6 (0:3, 0:2, 0:1)
11.9.2011
Spoiler:
Ťahanovce - Barca 3:2pp (0:1, 2:0, 0:1, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 7:6sn (2:0, 0:2, 4:4, 0:0, 1:0)
Sídlisko KVP
- Luník 7 Západ 3:4sn (1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 0:1)
Šebastovce - Dargov 2:7 (1:2, 0:3, 1:2)
12.9.2011 -- PZM: MHK Michaľany
Spoiler:
Šaca - Košická Nová Ves 2:4 (0:3, 0:1, 2:0)
Luník 7 Východ
- Košické Kavečany 8:0 (3:0, 4:0, 1:0)
Luník 7 Sever - Luník 7 Juh 2:7 (1:3, 1:0, 0:4)
Priateľský zápas miest: APHK Košice - MHK Michaľany 3:5 (2:0, 1:3, 0:2)
Barca - Sídlisko Ťahanovce 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Dargov
- Luník 7 Západ 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
13.9.2011
Spoiler:
Košice Juh - Sídlisko KVP 1:5 (0:2, 1:3, 0:0)
Košická Nová Ves
- Ťahanovce 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Luník 7 Sever
- Šebastovce 2:3sn (1:0, 0:0, 1:2, 0:0, 0:1)
Luník 7 Východ - Šaca 2:3 (0:3, 1:0, 1:0)
14.9.2011
Spoiler:
Barca - Dargov 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Košice Juh
- Košická Nová Ves 6:5pp (0:5, 2:0, 3:0, 1:0)
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 5:4sn (1:3, 2:0, 1:1, 0:0, 1:0)
Luník 7 Sever - Šaca 2:9 (1:2, 1:2, 0:5)
15.9.2011
Spoiler:
Šebastovce - Sídlisko KVP 0:15 (0:2, 0:10, 0:3)
Sídlisko Ťahanovce - Ťahanovce 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
Košická Nová Ves
- Barca 7:2 (3:2, 4:0, 0:0)
Dargov
- Luník 7 Juh 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Košice Juh
- Košické Kavečany 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
16.9.2011
Spoiler:
Luník 7 Sever - Sídlisko Ťahanovce 2:6 (1:3, 0:2, 1:1)
Luník 7 Východ
- Šebastovce 7:0 (4:0, 1:0, 2:0)
Ťahanovce
- Luník 7 Západ 7:6pp (0:2, 3:1, 3:3, 1:0)
Sídlisko KVP
- Šaca 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
17.9.2011
Spoiler:
Ťahanovce - Dargov 2:3sn (0:0, 0:1, 2:1, 0:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce
- Košická Nová Ves 4:5 (2:3, 1:2, 1:0)
Sídlisko KVP
- Barca 8:2 (4:0, 4:2, 0:0)
Šebastovce
- Košice Juh 4:6 (2:3, 1:1, 1:2)
Šaca - Luník 7 Juh 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
18.9.2011
Spoiler:
Luník 7 Západ - Luník 7 Sever 4:2 (2:0, 2:1, 0:1)
Luník 7 Východ - Košické Kavečany 1:0sn (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Barca - Luník 7 Juh 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
Dargov - Košice Juh 2:3pp (0:0, 0:1, 2:1, 0:1)
Košická Nová Ves - Šebastovce 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
19.9.2011
Spoiler:
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 1:2pp (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
Luník 7 Sever
- Ťahanovce 1:5 (0:2, 1:3, 0:0)
Luník 7 Východ
- Luník 7 Západ 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Košické Kavečany
- Sídlisko KVP 6:7pp (2:3, 2:2, 2:1, 0:1)
20.9.2011 -- PZM: AHT Vranov nad Topľou
Spoiler:
Sídlisko KVP - Ťahanovce 4:5sn (2:3, 2:1, 0:0, 0:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 2:6 (1:1, 1:3, 0:2)
Košické Kavečany - Šebastovce 5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
Priateľský zápas miest: APHK Košice - AHT Vranov nad Topľou 7:6pp (3:2, 1:4, 2.0, 1:0)
21.9.2011
Spoiler:
Šaca - Barca 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Košická Nová Ves - Luník 7 Východ 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Luník 7 Sever
- Dargov 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
Košice Juh
- Luník 7 Juh 6:7 (3:4, 0:2, 3:1)
22.9.2011
Spoiler:
Barca - Košické Kavečany 4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
Dargov - Luník 7 Západ 2:1pp (0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
Košice Juh - Šaca 4:3pp (0:0, 1:2, 2:1, 1:0)
Košická Nová Ves
- Sídlisko KVP 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

23.9.2011
Spoiler:
Luník 7 Juh - Ťahanovce 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
Luník 7 Sever
- Luník 7 Východ 8:9pp (2:1, 4:5, 2:2, 0:1)
Šebastovce
- Sídlisko Ťahanovce 1:4 (1:3, 0:0, 0:1)
Dargov
- Košice Juh 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
24.9.2011
Spoiler:
Ťahanovce - Šaca 3:4sn (2:0, 1:3, 0:0, 0:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Košické Kavečany 5:6pp (2:2, 3:0, 0:3, 0:1)
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 2:1sn (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0)
Šebastovce - Luník 7 Východ 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
Luník 7 Západ - Košická Nová Ves 1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
Luník 7 Sever - Barca 4:6 (2:3, 1:2, 1:1)
25.9.2011
Spoiler:
Barca - Luník 7 Západ 1:7 (0:1, 0:2, 1:4)
Dargov - Šaca 2:5 (0:0, 1:4, 1:1)
Košice Juh - Sídlisko Ťahanovce 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
Košická Nová Ves - Luník 7 Sever 9:4 (4:2, 3:1, 2:1)
Košické Kavečany - Ťahanovce 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Luník 7 Juh - Šebastovce 8:1 (7:0, 1:0, 0:1)
Luník 7 Východ
- Sídlisko KVP 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
26.9.2011
Spoiler:
Barca - Luník 7 Východ 4:3sn (1:2, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0)
Dargov
- Sídlisko KVP 4:3sn (0:0, 2:1, 1:2, 0:0, 1:0)
Košice Juh
- Luník 7 Západ 1:6 (1:1, 0:2, 0:3)

27.9.2011

Spoiler:
Košická Nová Ves - Šebastovce 8:5 (1:4, 3:0, 4:1)
Košické Kavečany
- Luník 7 Sever 4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
Luník 7 Juh
- Sídlisko Ťahanovce 3:4sn (1:1, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1)
Šaca
- Ťahanovce 5:3 (0:2, 4:1, 1:0)
28.9.2011
Spoiler:
Košické Kavečany - Ťahanovce 3:8 (2:5, 0:3, 1:0) 
Luník 7 Východ
- Sídlisko Ťahanovce 6:3 (1:2, 3:1, 2:0)
Barca
- Sídlisko KVP 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Luník 7 Západ - Šebastovce 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
29.9.2011
Spoiler:
Košice Juh - Šaca 1:2pp (0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
Košická Nová Ves - Luník 7 Sever 7:0 (4:0, 1:0, 2:0)
Luník 7 Juh - Dargov 2:3sn (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1)
30.9.2011 -- PZM: HK 10 Trebišov
Spoiler:
Košice Juh - Luník 7 Sever 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Barca - Ťahanovce 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Dargov - Šebastovce 6:1 (2:1, 1:0, 3:0)
Priateľský zápas miest: APHK Košice - HK 10 Trebišov 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 4:5sn (2:3, 0:1, 2:0, 0:0, 0:1)
Luník 7 Východ - Luník 7 Západ 2:1sn (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Šaca Sídlisko Ťahanovce 2:6 (0:0, 0:3, 2:3)
Sídlisko KVP - Košická Nová Ves 5:4pp (4:2, 0:0, 0:2, 1:0)
1.10.2011
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
Ťahanovce - Košická Nová Ves 3:4sn (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Luník 7 Sever - Šebastovce 9:8pp (2:4, 5:0, 1:4, 1:0)
Sídlisko KVP - Sídlisko Ťahanovce 7:2 (2:1, 2:1, 3:0)
Barca - Šaca 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Luník 7 Východ - Dargov 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Košické Kavečany - Košice Juh 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20362
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Steak_10
Money : 894821
Karma : 2733
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.