Ocenenia

Goto down

Ocenenia Empty Ocenenia

Odoslať pre nucleon za 12/8/2012, 00:00

Ocenenia LogooceneniaOcenenia v 4. Priateľskom hokejbalovom turnaji v Košiciach

Vyhotovil: PHKE Centrála
Komentáre: Alojz Novák (PHKE Centrála - C.O. Administrátor)


Najaktívnejší hokejbalista
Ocenenia Najaktvnejhokejbalistar
Ocenenie najaktívnejšieho hokejbalistu patrí hráčovi, ktorý nevynechal ani jeden zápas, zúčasťnoval sa na takmer všetkých poradách, zasadaniach a iných akciách vytvorených PHKE Centrálou. Držiteľ tohto ocenenia je vďaka jeho aktivite ikonou Priateľského hokejbalu v Košiciach.
Držiteľ ocenenia: Rastislav Richardčík | Tím: Sídlisko KVP


Najkrajší hokejbalista
Ocenenia Najkrajhokejbalistabori
Hokejbalista, ktorý láka na svoje zápasy najmä to nežnejšie pohlavie. Držiteľ tohto ocenenia bol zvolený na základe voľne hlasovacej ankety. Takže už vieme, že dievčatá nechodia na hokejbal len kvôli hre. =)
Držiteľ ocenenia: Boris Mertel | Tím: Sídlisko KVP


Najlepší rozhodca
Ocenenia Najleprozhodcatomjuro
Muž, ktorý dohliadal na čistú a spravodlivú hru. Toto ocenenie získava rozhodca, ktorý strávil spomedzi všetkých mužov v čierno-bielych pásikavých dresoch najviac času a odvádzal tú najlepšiu robotu.
Držiteľ ocenenia: Tomáš Jurčo | Tím: -


Najlepší informátor
Ocenenia Najlepinformtorrobertri
Informácie boli vždy potrebné a výnimkou nieje ani hokejbal. Informátor má na starosti dopisovanie výsledkov na internete, odoslanie informačných príspevkov a iných nástrojov vytvorených PHKE Centrálou. Takisto má na starosti aj hlavný informačný sponzorský web.
Držiteľ ocenenia: Robert Riller | Tím: Luník 7 Východ


Najlepší sponzor
Ocenenia Najlepsponzorantonpetrk
Bez sponzora by hokejbal nebol hokejbalom. Všetko, čo sa týka hry - správa ihrisiek, rozhodov, potreby pre hráčov, prenájom rôznych priestorov a hromada ostatných vecí - to sú záležitosti, na ktoré treba pevného a kvalitného sponzora s vysokými vymoženosťami. Sponzor je najsilnejší článok a kľúčový zdroj funkčného hokejbalu.
Držiteľ ocenenia: Anton Petrík | Tím: Košické Kavečany


Najslušnejší hokejbalista
Ocenenia Najslunejhokejbalistato
Hokejbalista, ktorý počas základnej časti odohral najčistejšiu hru, t.j. na tresnej lavici strávil najmenej času. Držiteľ tohto ocenenia strávil počas základnej časti na ihrisku mnoho minút, za to na lavičku trestnej lavice si nesadol ani raz.
Držiteľ ocenenia: Tomáš Jurek | Tím: Košická Nová Ves


Najlepší bodychecker
Ocenenia Najlepbodycheckermarcel
Ostatnými hráčmi veľmi rešpektované ocenenie, ktoré robí jeho držiteľa obávaným. Veľký počet tvrdých bodycheckov a takisto aj tvrdých, no čistých obranných zákrokov.
Držiteľ ocenenia: Marcel Griňaj | Tím: Ťahanovce


Naodolnejší hokejbalista
Ocenenia Najodolnejhokejbalistar
Hokejbalista, ktorý znesie aj to najtvrdšie! Tvrdé hity, nečisté fauly a útoky - pre mnohých hráčov postrach, no pre držiteľa tohto ocenenia sú to veci samozrejmé a prísť do kontaktu s ním chce poriadnu guráž!
Držiteľ ocenenia: Rudoslav Garman | Tím: Luník 7 Západ


Najagresívnejší hokejbalista
Ocenenia Najagresvnejhokejbalist
Hokejbalista charakteristický svojími nečistými zákrokmi vylepšenými o poriadnú dávku trestných minút. Šarvátky a bitky sú pre tohto hráča samozrejmosťou a takéto agresívne situácie priam vyhľadáva a vytvára. Medzi väčšinou hráčov veľmi nenávidený hokejbalista.
Držiteľ ocenenia: Matej Vlaha | Tím: Šebastovce


Najtrestanejší hokejbalista
Ocenenia Najtrestanejhokejbalist
Najväčší počet trestných minút. To je jediná podmienka pre toto ocenenie. Nieje ťažké si túto štatistiku zvýšiť, no čím ďalej sa o to hráč snaží, tým nenávidenejším sa stáva a často je terčom tvrdých zákrokov aj on.
Držiteľ ocenenia: Richard Thányi | Tím: Šebastovce


Najväčší provokatér
Ocenenia Najvprovokatrtomandrajn
Provokácia, podpichovanie a znervózňovanie súpera. To sú tri najobľúbenejšie činnosti najväčšieho provokatéra. Držiteľ tohto ocenenia patrí medzi veľmi nenávideného, no väčšina zákrokov sú čisté záležitosti a jeho cieľom je rozptýlenie súpera.
Držiteľ ocenenia: Tomáš Andraján | Tím: Luník 7 Juh


Najlepší bitkár
Ocenenia Najlepbitkrstanislavric
Postrach pre všetkých hráčov hokejbalu. Ikona tvrdej hry, ktorá pre svoj tím znamená pevnú defenzívu a agresívny útok. Mohutný hokejbalista, do ktorého sa môžu pustiť len tri typy ľudí - najväčší silák, najväčší odvážlivec alebo najväčší blázon. Držiteľ tohto ocenenia jednoznačne vedie v bojových štatistikách, ktoré tvoria bitky a bodychecky.
Držiteľ ocenenia: Stanislav Richter | Tím: Košice Juh


Najrýchlejší hokejbalista
Ocenenia Najrchlejhokejbalistari
Pre získanie tohto ocenenia bolo vybratých 20 hokejbalistov, ktorí sa po dobu 7 snažili obhájiť svoju rýchlosť. Postupom dní sa tento počet zmenšoval, až sa prešlo na samotné finále. Medzi súťažami o toto ocenenie bol napríklad šprint s loptičkou, šprint cez kuželky a takisto až klasické bežecké disciplíny.
Držiteľ ocenenia: Richard Webber | Tím: Dargov


Najlepší nováčik
Ocenenia Najlepnovikvincentticho
Do štvrtého hokejbalu pribudol veľký počet nových, skvelých hráčov a vybrať najlepšieho z nich bolo naozaj veľmi obtiažne. Všetci odohrali výborný hokejbal, no jeden z nich mal mierne navrch, či už v základnej časti alebo v Play-Off. Skvelá obrana, útok, technika, rýchlosť a výborná produktivita - podmienky pre toto ocenenie sú veľmi náročné.
Držiteľ ocenenia: Vincent Tichovský | Tím: Ťahanovce


Najlepší kapitán
Ocenenia Najlepkapitnrobertrille
Kapitán by mal byť ikonou pre svoj hráčov v svojom tíme. Dobrý kapitán musí dobre vedieť riadiť svoj tím a prebojovať sa s ním čo najďalej. Hokejbalista s Cčkom na hrudi navštevuje porady vytvorené PHKE Centrálou, vytvára stratégie svojho tímu a riadi tímové tréningy. Tentokrát to najlepší kapitán dotiahol so svojím tímom až do samotného konca.
Držiteľ ocenenia: Robert Riller | Tím: Luník 7 Východ


Najlepšie brániaci útočník
Ocenenia Najlepiebrniacitonkkris
Brániaci útočník je jeden z najcennejších postov. V prípade potreby sa vie urýchlene presunúť na pozíciu obrancu a vykonať to, čo sa od obrancu očakáva. Ako skvelý v útoku, tak skvelý aj v obrane. Takémuto hráčovi nerobí problem hrať na akomkoľvek poste, čím sa radí medzi univerzálnych hráčov.
Držiteľ ocenenia: Kristián Maxa | Tím: Ťahanovce


Najlepšie asistujúci hokejbalista
Ocenenia Najlepieasistujcihokejb
Skvelé nahrávky sú často premieňané na góly. Hokejbal je kolektívna hra a pri kvalite všetkých tímov nemajú sóloví hráči šancu. Hráč, ktorý má skvelé, presné a prudké nahrávky nemusí byť ani tak gólovo produktívny, ale súpera vie so svojími nahrávkami dokonale zmiasť.
Držiteľ ocenenia: Vladimír Kriška | Tím: Luník 7 Východ


Najlepší strelec v samostatných nájazdoch
Ocenenia Najlepstrelecsamostatnc
Postaviť sa pred na samostatné nájazdy pred brankára je veľmi náročná a stresujúca záležitosť. Od hráča sa v tom momente očakáva veľa a nervozita je už na mieste. No niektorí majstri si dovolia na samostatných nájazdoch tzv. parádičky, ktoré dostanú divákoch do úžasu. Nádherné zakončenia, veľká účasť a vysoká úspešnosť zakončení v samostatných nájazdov. Mimoriadne náročná úloha, ktorá si zaslúži svoje ocenenie.
Držiteľ ocenenia: Juraj Thoper | Tím: Luník 7 Juh


Najlepší strelec
Ocenenia Najlepstrelecigorkremsk
Alebo inak povedané - hráč s najväčším počtom strelených gólov. Držiteľ tohto ocenenia nieje hviezdou len pre svoj tím, v počte gólov vládne celému hokejbalu. Akonáhle sa naskytne gólová príležitosť, najlepší strelec je na mieste a vie, čo má v tej chvíli robiť.
Držiteľ ocenenia: Igor Kremski | Tím: Košice Juh


Najlepší obranca
Ocenenia Najlepobrancaigormartin
Prechádzame na tie najvyššie hodnotené ocenenia. Byť najlepší obranca celej ligy je pri obrovskej konkurencii veľmi ťažké. Je potreba mať veľkú úspešnosť čistých obranných zákrokov, ako aj vynikajúcu produktivitu na pomery obrancu. Takýto hráč musí takisto niesť aj veľkú zodpovednosť počas celého zápasu, pretože práve on je v roli druhého brankára a takisto chráni svoju svätyňu.
Držiteľ ocenenia: Igor Martinko | Tím: Ťahanovce


Najlepší útočník
Ocenenia Najleptonktommller
Pre toto ocenenie je potrebné urobiť veľmi veľa. Najlepší útočník musí mať vo svojich štatistikách veľa striel a strelených gólov, takisto aj mnoho nahrávok, pre svoj tím má byť vzorovým hráčom, rozvíjať dobré akcie a naopak, mať čo najmenej trestných minút
Držiteľ ocenenia: Tomáš Müller | Tím: Šaca


Najproduktívnejší hráč
Ocenenia Najproduktvnejhrzantonp
Jedno z najvýznamnejších zo všetkých ocenení. Vynikajúca pruduktivita je základom pre tímový úspech a byť spomedzi tej hromady hráčov tým najlepším si vyžaduje kvalitné výkony počas celého turnaja. Rovnica je jednoduchá - góly asistencie = produktivita. Hráč s najvyšším výsledkom získava toto ocenenie.
Držiteľ ocenenia: Anton Petrík | Tím: Košické Kavečany


Najlepší obranca Play-Off
Ocenenia Najlepobrancapomarekpet
Play-Off - najťažšia etapa celého hokejbalu, ktorá si vyžaduje perfektné výkony a čo najmenej chýb. Rola obrancu je v tejto časti veľmi dôležitá a zodpovedná. Toto ocenenie získava obranca s najvyššou pruktivitou počas celej Play-Off, pričom sa do úvahy berú aj jeho /- štatistiky.
Držiteľ ocenenia: Marek Petrovický | Tím: Luník 7 Východ


Najlepší útočník Play-Off
Ocenenia Najleptonkpotiborjenk
Play-Off vyhrá tím, ktorý vyhrá najviac zápasov. Aké jednoduché, no nie pre hráčov, ktorí sa Play-Off priamo zúčastňujú. Bez gólov sa vyhrávať nedá a preto je potreba mať v tíme takých hráčov, ktorý nemajú problém rozvlniť sieť súpera alebo k tomu dopomôcť dobrou nahrávkou. Útočník s najvyššou produktivitou v Play-Off môže hrdo niesť toto ocenenie.
Držiteľ ocenenia: Tibor Jenčík | Tím: Luník 7 Východ


Technicky najlepší hokejbalista
Ocenenia Technickynajlephokejbal
Najnáročnejšie ocenenie, ktorého držiteľ musí mať veľký potenciál a talent na hokejbal. Pod hokejbalovú techniku patrí mnoho vecí - pohyb s loptičkou a bez nej, nahrávky, útočné akcie, strely, obranné zákroky, kľučky, finty, rýchlosť, nasadenie a mnoho iných vecí. Držiteľ tohto ocenenia predstavuje pre Priateľský hokejbal v Košiciach veľké meno, na ktoré sa len tak ľahko nezabúda.
Držiteľ ocenenia: Richard Webber | Tím: Dargov


Najlepší brankár
Ocenenia Najlepbrankrviktorberge
Brankár - muž, ktorý chráni svätyňu svojho tímu a predstavuje rolu najzodpovednejšieho a najrešpektovanejšieho hráča. Jeho úloha je jediná, no tá najnáročnejšia - chytiť čo najviac súperových striel. Ocenenie najlepšieho brankára môže hrdo nosiť brankár, ktorý inkasoval najmenší počet gólov a veľakrát sa blysol nádhernými zákrokmi, ktoré za to naozaj stáli.
Držiteľ ocenenia: Viktor Berger | Tím: Dargov


Najlepší hokejbalista
Ocenenia Najlephokejbalistaricha
Najväčšíe z najväčších ocenení. Absolútna špička hokejbalu, ktorý vyniká v každej hernej oblasti, či je už útok, obrana, produktivita, technika, akcie a mnoho ďalších. Výber hokejbalistu pre toto ocenenie je mimoriadne náročný, no momentálny držiteľ sa môže hrdo a zaslúžene pýšiť svojim novým titulom. Titulom najlepšieho hokejbalistu Priateľského hokejbalového turnaja v Košiciach!
Držiteľ ocenenia: Richard Webber | Tím: DargovNaj...
Najoceňovanejší tím
Ocenenia Lunk7vchod 1. Luník 7 Východ | 5 ocenení
Ocenenia Dargov, Ocenenia Ahanovce 2. Dargov, Ťahanovce | 4 ocenenia

Najoceňovanejší hráč
Ocenenia Dargov 1. Richard Webber [DGV] | 3 ocenenia
Ocenenia Koickkaveany, Ocenenia Lunk7vchod 2. Anton Petrík [KEK], Robert Riller [LKV] | 2 ocenenia
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20362
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Ocenenia Steak_10
Money : 894821
Karma : 2733
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.