Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Moja téma - hokejbal | 2 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 2

Odoslať pre XezepusMECHA za 20/9/2013, 14:07

1000 príspevkov v tejto téme!
GRATULUJEM!
 :vianen:
... pokračujeme tuMoja téma - hokejbal | 2
Moja téma - hokejbal | 2 Referee-blowing-whistle 2 minúty za 1000 príspevkov! Gratulujem! bravo!!Awww yeaaah! Moja téma - hokejbal | 2 658366

@Peter Leopold napísal:Oficiálne logo 2. East Cupu
Moja téma - hokejbal | 2 21b9fv7
Páči sa vám? Usmiaty smajlík 2
Je perfektné. Grafika 5. hokejbalu je najlepšia Bravo!!

“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”

Meno : XeZePuS
Moja téma - hokejbal | 2 Ninjutsu_mecha Moja téma - hokejbal | 2 Combat-Droid-54327

Zapísali sme to rýchlo Bravo!!

Moje dnešné tipy na víťazov: Myslava, Východ, Dargov, Košice Juh (posledný zápas možno X)

Moja téma - hokejbal | 2 Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done."

Odoslať pre LightBringer za 20/9/2013, 16:18

Aká bude hierarchia play-off? Počul som, že by sa to mohlo zmeniť oproti 4. sérii, čo viem, tak sa uvažuje nad:

3 - 6
V prípade prvej a druhej možnosti je šanca na krásne finále: Dargovskí - Východniari Moja téma - hokejbal | 2 658366

Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..

Gratulujem k 1000. príspevkom, ideme ďalej! hokejový bodíček
Peny: Moja téma - hokejbal | 2 658366 pekný obrázok, Východu fandím hokejová bitka

Odoslať pre Spammer za 20/9/2013, 18:07

LB: Mne by sa najviac páčila zmena (čiže 2. alebo 3. možnosť), nech je možnosť finále 1. a 2. miesta Usmiaty smajlík 2

Maťka: Zopakuje! Východ alebo Dargov!

Lightbringer: 2. možnosť je naj Thumbs Up)

Bravo!! Gratulujem k 1000. hokejbalovým príspevkom good post

Maybe I am a lone man walking through streets but I can be really strong.

Odoslať pre mAt3s25 za 20/9/2013, 19:36

Zajtra je pripravený posledný stávkový deň základnej časti 5. hokejbalu. Všetky tipy, ktoré som vyberal boli zvolené na základe posledného hracieho týždňa a vzájomných zápasov súperov. Zajtra sa bude hrať predposledné kolo a je ešte niekoľko tímov, ktoré nemajú upevnenú pozíciu. Okrem najlepšej dvojice - Dargov, KVP môžu v tabuľke nastať rôzne zmeny, sústrediť sa však treba najmä na dvojicu bojujúcu o posledné miesto do play-off - Luník 7 Juh (8) a Myslavu (9). Ťahanovce sa ešte môžu dostať na 3. miesto, s menšou pravdepodobnosťou to môže dosiahnuť aj Východ. Košice Juh (7) sa pokúsia vyhrať a predbehnúť Košické Kavečany (6). 10 tipov + 3 extra tipy navyše. Veľa šťastia, vyberajte rozumne.
 Peňežník Peňežník Peňežník Peňežník Peňežník  Peňežník Peňežník Peňežník Peňežník Peňežník Peňežník Peňežník

Odoslať pre Mrdofúz za 20/9/2013, 20:36

Ak som správne pozeral tabuľky všetkých predchádzajúcich hokejbalov, tak v tomto získali Dargovskí hrdinovia najviac bodov zo všetkých víťazov základnej tabuľky Usmiaty smajlík 2 nerátajúc úplné prvú, pretože tam, ak som správne počítal, bolo vyššie bodovanie (+3 za víťazstvo) Moja téma - hokejbal | 2 658366 Gratulujem! Bravo!!

Ďakujem Matúš, budem dosť vyberať, nech si prilepším do Play-Off Peňežník

Krásny výber mimochodom good post prajem veľa šťastia, nech vám všetkým vyjde č najviac tipov Bravo!!

Odoslať pre KickPato za 20/9/2013, 22:24

Myslava - Košická Nová Ves 4:0 (0:0, 0:0, 4:0)
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 3:1 (3:0, 0:1, 0:0)
Košické Kavečany - Dargovských hrdinov 4:5 (1:2, 0:2, 3:1)
Barca - Kosice Juh 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

body sú vyrovnané... od seba ich už delí len lepšie skóre LKJ... kto bude v playoff podľa vás?

Tento užívateľ nemá podpis... Čo? ... Tak nič, má...
Spoiler ukrýva: Zoznam mojich hudobných recenzií Moja téma - hokejbal | 2 352501

Odoslať pre Android za 20/9/2013, 23:52

@KickPato napísal:Myslava - Košická Nová Ves 4:0 (0:0, 0:0, 4:0)

Zápasy Myslavy
LKV - MYS
MYS - TAH

Zápasy LKJ
LKJ - KEK
LKJ - LKZ

... oba tímy majú pred sebou náročné zápasy, nech postúpi lepší Usmiaty smajlík 2 ale prajem Myslave

Odoslať pre Android za 20/9/2013, 23:53

Matúš: Díky brácho Wink páči sa mi úvodný popis a vybral si poriadne kurzy, snáď výjde čo najviac Peňežník Peňežník Peňežník Peňežník

Deň kvalitných zápasov a dôležitých zápasov
▬ Za prvé derby dňa sa dá bez pochýb považovať stretnutie medzi Východom a Myslavou. Hosťom išli v tomto zápase o veľmi veľa. Myslava je stále na 9. mieste a do TOP 8 bojuje o každý bod. Hostia nastúpili do zápasu vo veľkom štýle a s agresívnym útočním nasadením a prvú tretinu vyhrali 0:4. V druhej tretine však prišlo zo strany Myslavy gólové prázdno, naopak na druhej strane sa začali strieľať góly. Zo štvorgólového náskoku sa po druhej tretine stal náskok už len o jeden gól. Tretiu tretinu vyhrali opäť domáci hokejbalisti a muselo sa pokračovať v predĺžení. Napriek veľmi aktívnemu a útočnému predĺženiu sa v tejto časti o víťazovi zápasu ešte nerozhodlo a nasledovali samostatné nájazdy, ktoré domáci zvládli lepšie a vyhrali ich v pomere 3:1. Východ využil všetky nájazdy z prvej trojice ▬
▬ Zápas posledných dvoch tímov by mohol byť očakávaný ako vyrovnaný. Avšak za väčšieho favorita boli považovaní hokejbalisti domácej Barce, ktorých by dnešné víťatstvo posunulo o jedno miesto v tabuľke vyššie. To sa im však nepodarilo a hostia z Košickej Novej Vsi vyhrali zápas dvojgólovým rozdielom. Streleckú štatistiku vyhrali domáci hokejbalisti v pomere 27:15. Tento zápas sprevádzali pekné šance, nezabudnuteľné útočné akcie najmä na strane Košickej Novej Vsi a "kapitánska" bitka ▬
▬ Súboj Drakov proti Sídlisku Ťahanovce mal od začiatku jasného favorita. V tabuľke druhé KVP, ktoré do zápasu vstupovalo so sériou 6. výhier nemalo ani v tomto zápase problém pripísať si ďalšiu výhru. Od prvej tretiny to bola hra prevažne na jednu stranu. Domáci hokejbalisti úplne prestrielali svojho súpera - 41:15, strelili 7 gólov a zaznamenali siedmu výhru v rade. Pre ôsme víťazstvo v rade budú musieť v poslednom zápase základnej časti poraziť lídra tabuľky - Dargovských hrdinov, ktorí sú momentálne v skvelej forme - 5. víťazstiev v rade. Sídlisko KVP má už pár zápasov zaistené druhé miesto v základnej časti ▬
▬ Ďalší vyrovnaný zápas sa odohral medzi Šacou a Lorinčíkom. V tomto prípade to bol súboj o 10. miesto. Šaca sa však na ňom vďaka dnešnej výhre udržala a na 99% si zaistila 10. miesto po základnej časti v 5. turnaji. Zápas priniesol 10 gólov, štatistiky boli veľmi vyrovnané, pomer striel bol dokonca vyrovnaný úplne - 25:25. Po dvoch tretinách mali obaja súperi zhodný počet gólov, stav bl 4:4 a rozhodnúť sa malo v tretej tretine. Lorinčík už nedokázal streliť ďalší gól, naopak domáci hokejbalisti strelili rozhodujúci gól na 5:4 a do prázdnej brány pribudol šiesty gól na zaistenie víťazstva a zisku dvoch bodov ▬
▬ Derby tých najlepších priniesol jednoznačne zápas rekordérov z Dargova proti Západu. Súboj prvého a tretieho miesta bol podľa očakávaní plný kvalitnej hry, prekrásnych útočních akcií a perfektných brankárskych zákrokov na oboch stranách. Keby sme porovnávali formu oboch tímov pred zápasom, viedli by určite domáci Hrdinovia, ktorí do zápasu nastupovali zo 4. víťazstvami za sebou. Západu posledné zápasy nevyšli podľa očakávania a nedokázali tak už zabojovať o druhé miesto v tabuľke. Dnešný zápas mal favorita, ale nie jasného. Avšak najlepší brankár PHKE, legendárny Viktor Berger vychytal ďalšie čisté konto a vybojoval 5. výhru v rade pre svoj tím. Západ bol napriek krásnym strelám a výborným akciám proti dargovskému gólmanovi bezmocný. Hrdinovia strelili 4 góly a zvýšili bodový rekord základnej časti na hodnotu 121. V poslednom zápase čaká Dargovských hrdinov ďalší náročný súper - Sídlisko KVP. Luník 7 Západ má momentálne nie veľmi presvedčivú formu, z posledných 6 zápasov vyhral iba 1. Ten posledný v základnej časti odohrá proti južnej Sedmičke ▬
▬ Dnes sa s dobrými zápasmi nešetrilo a ďalšie kvalitné stretnutie sa odohrali na ihrisku južného Luníka 7. Hosťami boli Košické Kavečany, ktoré bojujú o 6. miesto proti Južanom. Luník 7 Juh má však dôležitejšiu úlohu a to udržať sa medzi osmičkou najlepších tímov a dostať sa do Play-Off. Zápas sa odohral veľmi opatrne a čisto, ani jeden tím nechcel nič riskovať a kontrolovať tak hru bez pochybenia. Po dvoch tretinách bol stav vyrovnaný a domáci hokejbalisti zaujali dôležitú poradu. Až do 8. minúty tretej tretiny bol stav stále vyrovnaný, no potom prišiel rozhodujúci gól domácich na 3:2. Gól padol v čase 7:47 (27:47) a rozhodol tak o dôležitom dvojbodovom zisku hokejbalistov z tímu Luník 7 Juh ▬
▬ Dnešný deň sa niesol v znamení vyrovnaných zápasov a veľkých derby. Posledný nebol výnimkou, stretli sa dva tímy, vynikajúce dokonalou obranou. Ťahanovce na svojom ihrisku privítali Južanov, posilnených o legendu - Lukea Langloisa. Vzhľadom k dnešnej prehre Západu mohli Ťahanovce pomýšľať na vylepšenie svojej pozície v tabuľke. Bodovať však chceli aj hostia, ktorí s Košickými Kavečanmi súperia o 6. miesto. Od začiatku do konca, od tretiny k tretiny bol stav veľmi vyrovnaný, po každej tretine bol stav nerozhodný a tak to ostalo aj po predĺžení plnom grandióznych šancí. Až samostatné nájazdy, v ktorých sa odohralo úžasných 14 sérií rozhodlo o víťazovi tohto zápasu. Stali sa ním domáce Ťahanovce, ktoré sa dostali na 3. miesto, jeden bod pred Luník 7 Západ. Košice Juh si pripísali jeden bod a v tabuľke tak stále zostávajú na 7. mieste, pričom od Košických Kavečian ich delí už len skóre ▬