Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

+21
LightBringer
nucleon
K7BO
mAt3s25
Sverige
Peny
Gaius Julius Caesar
The Sheriff
Quadro'Ye
G.Z.L
KickPato
peter12
Nikuška
Fusion
Capt. rhubarb
Mrdofúz
Yulgar
FrActraL
Spammer
Android
Rybanasuchu
25 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Rybanasuchu 11/4/2017, 09:29

Ano, je to tak... opět proběhl festival britského humoru, Trpaslicon a následně i Star Con, oba byly z mé strany velice úspěšné. A pročpak? Nu, přeci převážně proto, že... jsem vyhrála soutěž masek a navíc jsem si na Star Conu zahrála v divadle! Ale vezměme to pěkně popořadě...

Trpaslicon 


Stalo se to, jako každý rok, o jednom březnovém víkendu. Lidé z celého světa, i ze světů mimo ten náš svět, se sjeli do Prahy do jedné pražské školy, zaregistrovali se a ocitli se zase ve světě úplně jiném. Tam, kde se setkávají lidé velice podivní, oblečení v kostýmu a myslící si, že vlastně vůbec nejsou tím, kým jsou - jak uvolňující!
A tam jsem se ocitla i já. Dokonce i jakožto ten, co vzdělával ostatní.

Vzala jsem si totiž za úkol poučit zdejší účastníky o tom, kdo jsou Monty Python, co mají společného s hudbou a jak vznikali jejich dokonalé kreslené skeče. Přednášky měly úspěch, ač bohužel má loňská měla úspěch mnohem větší. Nu, co nadělám. Nemohu se zavděčit všem, že? Ale i tak, přednášková místnost byla docela plná a posluchači byli nadšení. 

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 063

Ale tím to neskončilo. Zároveň jsem se rozhodla dbát i o fyzičku a tělesnou zdatnost zúčastněných, proto jsem se rozhodla uspořádat olympijské hry! Proti všem očekáváním se mi sešlo 12 účastníků, ovšem i těch pár se do soutěžení pustilo s vervou a s nasazením sobě vlastním, že škola málem nápor nepřežila. "A co škola? Pořád stojí..."
Rozhodli jsme se s mým spoluorganizátorem respektovat staré olympijské tradice a tak jsme se drželi opravdu přesně těch disciplín, které se v olympijských hrách měly původně objevovat.


  1. Švihlá chůze do schodů (aneb vyjdi schody nejoriginálnějším způsobem)
  2. Jízda na kokosových skořápkách, aneb zahrajme si na koníčka
  3. Mlácení přes hlavu 1000t palicí, aneb jak správně dostat ránu
  4. Stručné převyprávění příběhu Romea a Julie v 15 sekundách
  5. Obrana proti shnilému banánu


Celé zápolení bylo epické a úžasné, ale nakonec skutečně hry znali své tři vítěze. Ti byli ohodnoceni, přičemž jsme se následně rozešli zpět do svých domovů - tedy spacáků. 

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 DSC_0375

Ale to samozřejmě nebylo vše. Nedílnou součástí celé akce, byla i soutěž charakterů a masek. I já se zúčastnila, i já měla scénku a ano... vyhrála jsem! Jednu ze tří cen, a to cenu za nejlepší předvedení scénky! 
A co že jsem to měla za kostým? Mrs. Gumby z Monty Pythonů. Člověka, který má holinky, kapesník a šle a který je úplně, ale úplně... mimo. Připravila jsem si scénku o správném aranžování květin, která spočívala v tom, že jsem nejprve kytky popsala a pojmenovala, úhledně si je připravila do ruky a pak je do váz naaranžovala opačně. Tedy tak, že stonky trčely ven. To celé si dokonce vysloužilo v diváckém hlasování třináct hlasů! 

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 0313

Bohužel, video z letošní scénky není. Tudíž, alespoň pro přiblížení, scénka originální...


A to je z Trpasliconu vše. Po sobotním zápřahu následovalo poklidné sezení s pár ostatními na recepci a zpívání s kytarou. Tohle je zkrátka vysoce odpočinková akce.

StarCon


Aneb další podobná záležitost. Ovšem tentokrát je účast různých vesmírů ještě vyšší. Star Wars, Star Trek, Star Gate, Doctor who a další a další a další. Celá akce je vždycky zakončena pochodem skrz Prahu, kdy z nás jsou vždycky úplně nejvíce nadšení turisté. Ovšem letos jsem o pochod přišla. 

Byla jsem na akci jen v pátek. A proč? Protože... jsem hrála divadlo!

To je tak, když chcete ukojit divadelnické touhy a tužby a napíšete režisérovi skupiny, která pravidelně na Star Conu hraje. A... dostanete roli! Vždy je to tak, že fanoušci Star Treku přepíší nějaké známé filmové dílo (jako třeba Tři veteráni, Pulp Fiction atd.) tak, aby se odehrávalo ve světě Star Treku. Letos volba padla na Žebráckou operu.

A stálo to za to. Dostala jsem velice zajímavou roli... ehm. Roli lehké děvy na "vesmírné lodi lásky". Ovšem to byla jen první vlaštovka! Při repríze už budu alternovat ještě jednu postavu a příští rok už pro mě režisér, který si říká Sokar, plánuje roli další! HA! Konečně si užívám jevištního života! He, he, he... ichi, ichi... ale dobře. Dost chlubení! To by mohlo jako vyprávění stačit. Třeba zasejc příště. Wink

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 17757185_10210069766233089_2550603155880149114_n 

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 5120
Vek : 28
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Dukáty : 291168
Karma : 672
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Android 12/4/2017, 22:38

Heart Eyes Príbeh!! .. a ide sa čítať Usmiaty smajlík 2 Po prečítaní napíšem ako sa mi príbeh páčil Pierko

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24792
Dukáty : 1666413
Karma : 2586
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Android 13/4/2017, 00:02

Perfektný, fantastický.. super príbeh, ako vždy od teba!! Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 68968 letec 
Ďakujem za napísanie, oplatilo sa prečítať Basketball icon_razz

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24792
Dukáty : 1666413
Karma : 2586
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Spammer 13/4/2017, 10:51

Myslel som si, že Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! už len tak niečo neprekoná, ale..
.. tomuto tu sa to podarilo! icon_biggrin Ako tuto robot nado mnou napísal, že príbeh je perfektný, fantastický a super.. ja by som ešte dodal, že je zábavný, vtipný, pútavý, geniálny icon_biggrin icon_razz 
Len má jedinú chybičku.. Neutral .. že nie je video z tvojho víťazného vystúpenia!! Sad 
Rybanasuchu napísal:Nu, přeci převážně proto, že... jsem vyhrála soutěž masek a navíc jsem si na Star Conu zahrála v divadle! 
Gratulácia!! Dvojnásobná gratulácia!! Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 658366 Awww yeaaah!
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25666
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1684412
Karma : 2086
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre FrActraL 13/4/2017, 11:10

Cígoman Ďakujem za príbeh a gratulujem k úspešnému Trpasli&Starconu Usmiaty smajlík 2 Ťažko niečo vytknúť, súhlasím s chalanmi nadomnou, ako všetko od teba sa to čítalo dobre.. preto verím, že skoro nám ešte čosi napíšeš. Wink

_________________
Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done." Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
Ak chceš vedieť, čo znamenajú jednotlivé ranky na fóre, klikni sem
Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Fra10
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 11775
Dukáty : 820885
Karma : 1577
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Yulgar 13/4/2017, 11:35

ten pohlad ktorý máš na poslednom obrázku je presne taký ako má Robo, keď sa spomenie "jedlo" Very Happy Very Happy Very Happy haha, inak dobrý príbeh Smile Smile

_________________
Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28468
Vek : 28
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2111470
Karma : 1825
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Mrdofúz 13/4/2017, 12:21

Rybanasuchu napísal:Ale to samozřejmě nebylo vše. Nedílnou součástí celé akce, byla i soutěž charakterů a masek. I já se zúčastnila, i já měla scénku a ano... vyhrála jsem! Jednu ze tří cen, a to cenu za nejlepší předvedení scénky! 
Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 DWEyA
Už chýba len to víťazné video Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 Ale perfektné, muselo tam byť byť super, hlavne na tom Starcone Thumbs Up!

_________________
Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 11_mrd11 Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966732
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Capt. rhubarb 13/4/2017, 13:14

Gumbies!! Heart Eyes Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 68968 Najlepší výber z najlepších, veľmi chválim icon_razz icon_razz (len tak medzi nami: podľa mňa si vyzerala lepšie ako originál evil , ale nikomu to nehovor)

Fajn event, troška závidím.. mohol by som ísť nabudúce s tebou v prevleku Capt. Sparrowa? icon_biggrin 

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Tumblr_munzj0dz1x1silyxbo1_500 

Let Jolly Roger wave 
Capt. rhubarb
Capt. rhubarb
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 16208
Dukáty : 1069405
Karma : 1475
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Capt. rhubarb 13/4/2017, 13:16

good post a + KARMA pre príbeh Usmiaty smajlík 2 Awww yeaaah!

_________________
Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 The_pi10
Capt. rhubarb
Capt. rhubarb
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 16208
Dukáty : 1069405
Karma : 1475
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Fusion 13/4/2017, 23:40

Pekný príbeh Usmiaty smajlík 2 Ani sa nečudujem, že si sa stala víťazkou, myslím, že teba už môže človek označiť ako profi-účasníčku takýchto festivalov.. Usmiaty smajlík 2 

Pekné spracovanie, pekné obrázky, klobúčik dole. Wink 

Ďakujeme za story. Wink
Fusion
Fusion
Zabávač
Zabávač

Príspevky : 2581
Mesto : Battleon :: Forum
Meno : Mr.Fusion
Dukáty : 7773116
Karma : 627
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Rybanasuchu 14/4/2017, 12:20

Yulgar: Hej? Very Happy A jej... a to je... dobre, alebo nie? Very Happy rybka 

Cpt. Rhubarb: Áno... Gumbies 4ever! Very Happy (A že som lepšia? No... toto neviem... Very Happy Ale... ďakujem pekně...). A hej, len doraz... na StarCone by si bol ako Jack super! 70 

Fusion: Profi? No.. to nie... vela účastníkov je mnohem viac profi, ako ja. Smile Tie moje kostýmy sú len tvorené "horúcou ihlou", ako sa hovorí. Ale aj tak ma to baví. Smile A to je základ...

---

A áno, aj mňa to video mrzí. Ale čo už... :/ Nebola kamera...

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 5120
Vek : 28
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Dukáty : 291168
Karma : 672
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Nikuška 14/4/2017, 13:25

Pekný príbeh Ryba Usmiaty smajlík 2 Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 90630 (to je už asi samozrejmosťou pri tebe Very Happy Very Happy )

Inak nedávno som sa aj ja stala spoluorganizátorkou podobného eventu Wink Len s tým rozdielom, že to určite nebolo takéto veľké ako Trpaslicon a organizovali sme to pre malinkaté deti.. ale tiež sme im robili takéto "cosplayové" hry, každý prišiel prezlečný za niekoho/za niečo (áno, niektorí kreatívni tam prišli prezlečení aj za veci.. jeden chlapec so zmyselom pre humor došiel v obleku smetného koša Very Happy Very Happy ) .. ale prevlek bol podmienka icon_biggrin 

A bolo to super, tiež mali takéto vystúpenia ako vy (škoda, že z toho svojho nemáš video) a aj my sme na samom konci robili súťaž o najlepší kostým (vyhral ho 12 ročný chlapček v kostýme Aladdina Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 736452 ) - ale zaslúženie, aj ja som mu dala hlas Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 Inak to bola fakt zábava, takže viem si predstaviť ako si si to užila ty ako účasníčka Usmiaty smajlík 2 ja dúfam, že sa na niečom podobnom ešte so spolužiakmi podujmem, ak bude taká možnosť Smile a raz by som možno prišla pozrieť aj na ten váš festival do ČR, hranice mám vlastne hneď za domom Smejúci sa smajlík 2
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 489385
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre peter12 14/4/2017, 14:39

a ty si bola v nejakom kostýme Nikuška? Very Happy lebo aj áno, to by som si pozrel Very Happy Very Happy Very Happy 
PS: kde je ten zelený raj na západe slovenska? nehovor, že bratislava Very Happy 

Rybanasuchu: gratulujem k výhre a ten kostým vyzerá dobre Very Happy Very Happy hlavne tie gumáky na nohách, takže aj keby vás zatopilo, bola by si v bezpečí Thumbs Up) Very Happy
peter12
peter12
Level 22 | Príspevkový lord
Level 22 | Príspevkový lord

Príspevky : 20600
Vek : 27
Mesto : Petržalka
Meno : Peter
Dukáty : 1578357
Karma : 1042
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre KickPato 15/4/2017, 02:49

to kladivo Thumbs Up! presne takým Robo klepe rezne Very Happy Very Happy Very Happy poriadna palica Very Happy Very Happy

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829801
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre G.Z.L 15/4/2017, 17:29

Znovu raz ti gratulujem za ďalší úspech, ktorý sa ti podaril na podobnej akcii dosiahnuť! Usmiaty smajlík 2 Ty by si si už mohla spraviť "výklad", kde by si si všetky tieto úspechy zaznamenávala, klobúk dole, gratulujem ti! Usmiaty smajlík 2  cheers

Príbeh opäť napísaný skvele, pútavo, nemám čo dodať.. skrátka super, bez jedinej chybičky Usmiaty smajlík 2 Určite sa už tešíš na ďalší Wink 

Nikuška napísal:Pekný príbeh Ryba Usmiaty smajlík 2 Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 90630 (to je už asi samozrejmosťou pri tebe Very Happy Very Happy )

Inak nedávno som sa aj ja stala spoluorganizátorkou podobného eventu Wink Len s tým rozdielom, že to určite nebolo takéto veľké ako Trpaslicon a organizovali sme to pre malinkaté deti.. ale tiež sme im robili takéto "cosplayové" hry, každý prišiel prezlečný za niekoho/za niečo (áno, niektorí kreatívni tam prišli prezlečení aj za veci.. jeden chlapec so zmyselom pre humor došiel v obleku smetného koša Very Happy Very Happy ) .. ale prevlek bol podmienka icon_biggrin 

A bolo to super, tiež mali takéto vystúpenia ako vy (škoda, že z toho svojho nemáš video) a aj my sme na samom konci robili súťaž o najlepší kostým (vyhral ho 12 ročný chlapček v kostýme Aladdina Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 736452 ) - ale zaslúženie, aj ja som mu dala hlas Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 Inak to bola fakt zábava, takže viem si predstaviť ako si si to užila ty ako účasníčka Usmiaty smajlík 2 ja dúfam, že sa na niečom podobnom ešte so spolužiakmi podujmem, ak bude taká možnosť Smile a raz by som možno prišla pozrieť aj na ten váš festival do ČR, hranice mám vlastne hneď za domom Smejúci sa smajlík 2
A ty čo sa skôr nepochváliš, že niečo také robíš? Wink Kde sa to organizovalo, u vás v Skalici? Usmiaty smajlík 2
G.Z.L
G.Z.L
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 11597
Vek : 30
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Dukáty : 894107
Karma : 799
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Quadro'Ye 15/4/2017, 21:21

rybka Ryba, rybka, rybička!! Usmiaty smajlík 2 A jej ďalší príbeh, od ktorého som až do samotného konca nevedel odtrhnúť zrak Wink 
Pekne napísané, veľké gratulujem k úspechu, ktorý sa ti tam podarilo dosiahnuť! Wink 
PS: Zábavný kostým! Thumbs Up!

_________________
Jack Sparrow Menej je niekedy viac
Quadro'Ye
Quadro'Ye
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3688
Dukáty : 270172
Karma : 414
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre The Sheriff 16/4/2017, 01:28

Campfire on another Great story Fish, great one!
Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Tenor
The Sheriff
The Sheriff
Level 17 | Profesionál
Level 17 | Profesionál

Príspevky : 7939
Mesto : Western Battleon
Meno : Mr. Sheriff
Dukáty : 545907
Karma : 792
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre The Sheriff 16/4/2017, 01:29

(mne až po druhom kuknutí došlo, že tam vzado vpravo to je chlapec icon_biggrin )
Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 17757185_10210069766233089_2550603155880149114_n
The Sheriff
The Sheriff
Level 17 | Profesionál
Level 17 | Profesionál

Príspevky : 7939
Mesto : Western Battleon
Meno : Mr. Sheriff
Dukáty : 545907
Karma : 792
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Gaius Julius Caesar 16/4/2017, 15:41

Mňa skôr znepokojuje to obrovské 1000 tonové kladivo. Vyzerá ako potenciálne nebezpečná zbraň v boji proti Rímskej ríši!

_________________
Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Dice-25637__340 Kocky sú hodené
Gaius Julius Caesar
Gaius Julius Caesar
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 14616
Mesto : Battleon World
Meno : Gaius Julius
Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Deal_w10
Dukáty : 1135301
Karma : 1476
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Peny 17/4/2017, 00:03

 Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 68968 Andělkaa, láska.. ^_^ Ďalší super-duper príbeh.. znova som prežívala ten zážitok s tebou popri tom, ako som to čítala icon_biggrin 
Super prevlek (podľa mňa ešte lepší ako ten Rockfordský študent za tebou Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 736452 )..
..už chýba len tá čerešnička na torte (video z akcie, škoda, že tento rok nie je Sad )
A mimochodom.. o tomto som nepochybovala ↓ icon_geek 
Rybanasuchu napísal:Nu, přeci převážně proto, že... jsem vyhrála soutěž masek a navíc jsem si na Star Conu zahrála v divadle! 
 ^_^ Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 658366

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30924
Dukáty : 1907562
Karma : 4063
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Sverige 18/4/2017, 15:44

Koľko vás tam bolo na Trpaslicone? Usmiaty smajlík 2 Myslím celkovo ľudí - súťažiaci, hostia atď, atď. tak približne Usmiaty smajlík 2

_________________
Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Giphy
Sverige
Sverige
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 19557
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Dukáty : 1336422
Karma : 1962
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Sverige 18/4/2017, 15:55

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Not_su10
Sverige
Sverige
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 19557
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Dukáty : 1336422
Karma : 1962
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre KickPato 18/4/2017, 17:22

ty si drozd, to čo si dal Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829801
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre mAt3s25 18/4/2017, 18:46

Čiernožltý šál, to bude Hufflepuff.

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17046
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1431973
Karma : 2761
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Mrdofúz 18/4/2017, 21:37

Sverige: Klobúk dole za toto! Thumbs Up! Nesmierne si ma rozosmial ROFL ROFL

_________________
Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 11_mrd11 Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966732
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017 Empty Re: Jak mě bolel mozek - aneb Trpaslicon 2017

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.