Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Rybanasuchu za 6/8/2017, 19:31

Spolu s přítelem jsme se ho ujali. Je malý, strašně roztomilý, je extrémně česací (vlásky má prostě a jednoduše dokonalé) a hlavně – jak jsme zjistili časem – je to nadšený cestovatel. Říkáme mu Mammut. Protože je to Mammut. A rozhodli jsme se, že spolu s námi bude cestovat. A kam vedla naše první společná cesta? Na ferraty do Rakouska!

Byl poslední den školy. Tedy, alespoň pro mě. Protože to byl přesně den mé poslední velké zkoušky v tomto semestru. Zkoušky z filosofie. Měla jsem naplánováno, že půjdu na zkoušku jako první – protože toho ráno stejně do té hlavy už moc nedostanu – a po ní, ať už ji udělám, nebo ne – se zvednu a vyrazím vlakem za přítelem. Tam se naautím a rovnou pak budeme pokračovat dál, směrem do Rakouska, na mé vůbec první zkušební ferraty a na Mammutův vůbec první výlet s námi.

Jak se k nám dostal Mammut?
Úplně nejdříve bych ale chtěla uvést věci na pravou míru. Jak se k nám vlastně Mammut dostal? Jednoduše. Když jsem pár dní před odjezdem na ferraty s přítelem mluvila po telefonu, dozvěděla jsem se něco jako: „Jo, a něco mám“ „A co jako?“ „Uvidíš, ale určitě to nebudeš chtít dát z ruky, protože to je strašně ňuňací“. A měl pravdu. Když jsem přijela a Mammuta uviděla, hned jsem se ho ujala (a ano, málem jsem ho už nedala z ruky. Ale jenom málem. Nakonec dala. Po dlouhém přemlouvání…). Shodli jsme se pak, že bude jezdit na cesty s námi, protože jeden člen výpravy navíc se přeci vždycky hodí.
Mammut: Rád bych podotknul, že v tom obchodě mi bylo prostě smutno. Když tam všichni ti lidé okolo mluvili o přírodě, o horách, o cestování a o výletech, tak jsem si umamutnul, že prostě budu chtít taky takhle jednou vyrazit! A tak se mi to konečně podařilo! Teď už můžu poznávat svět! 


Co je vlastně ferrata?
Možná ještě než začnu vyprávět, mám tu malou vsuvku. Když jsem prvně slyšela o ferratách, tak jsem si nedokázala pořádně představit, co to vlastně taková ferrata je. Proto malá exkurze. Via ferrata, nebo také zajištěná cesta, je cesta náročnějším skalním terénem. Existuje několik různých klasifikací obtížností terénu, kterým ferrata vede. Já se setkala s rakouským hodnocením, které začíná písmenem A (nejlehčí) a končí obtížností E. Pak ještě existují další klasifikace, třeba italské označení modrá, červená, černá. Jelikož my ale mířili do Rakouska, tak budu používat právě rakouské hodnocení, které je obecně i nejrozšířenější.
Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty 20170625_132012-1024x576

Via ferrata ale není klasická vyšlapaná cesta, nebo stezka, po které by se dalo normálně jít. Je to cesta, která je vytvořená přímo na skále pomocí zabudovaného ocelového lana, která vede až na vrchol kopce / hory / skály etc.
Cesty jsou rozděleny také na různě obtížné úseky. Nejméně obtížné ferraty jsou spíše tzv. „choďák“, tedy cesty, které není nijak těžké přejít a dokonce i bez jištění není problém je zdolat. Jak obtížnost stoupá, stoupá i obtížnost terénu. Více lezení, více míst, kde byste nejištění opravdu být nechtěli a více míst, kde už je třeba znát teorii toho, jak se správně na ferratě pohybovat. Pro konkrétnější a podrobnější popis nahlédněte sem: obtížnost ferrat.

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty IMG_0012-1024x576


Hohe Wand, ferraty a Mammut
My jsme měli naplánovaný výjezd na místo jménem Hohe Wand. Jeden z ferratových rájů v Rakousku. Na pořadu byly tři ferraty různých obtížností, většinou v rozmezí B – C, s pár úseky hodnocenými i jako D. Jednalo se o ferraty WähringersteigMödlinger Klettersteig a Wildenauersteig. Jeli jsme v pěti. Čtyřčlenná lidská posádka a Mammut. Z toho dva lidé, kteří ještě ferraty nezkoušeli vůbec (mezi nimi i já), jeden, který už něco málo na ferratách nalezl, a pak přítel, jakožto nejzkušenější z nás. On také celý výlet naplánoval.
Jak už to ale bývá, odjezd byl krušný. Posouval se a posouval se a posouval, až nakonec – když jsme právě nakládali poslední věci do auta – bylo už devět večer. Na místo jsme proto dojeli kolem jedné hodiny v noci. A tady začala ta správná bojovka s názvem „vybal a postav!“, tedy snaha vybalit to nejnutnější a postavit stan ve tmě, jen za svitu čelovky, měsíce a spousty hvězd. Akce se ale podařila a nakonec z toho byl správný cestovatelský zážitek! A teprve druhý den jsme vyrazili lézt.
První zajištěná cesta, Ferrata Währingersteig měla být pro nás jako zácviková. A tady proběhl můj první nástup na ferratu vůbec. No co říct. Byl to velice zajímavý zážitek. Už jen proto, že jsem zpočátku trochu tápala, protože nástup nebyl úplně jednoduchý. Já už sice byla trochu vycvičená ze skály, ale to vlastně také nebylo úplně dobře. Věřila jsem totiž víc skále, než lanu. A to by na ferratě mělo být naopak. Měla jsem proto chvíli pocit, že to tady pro mě začíná a končí zároveň. Ale naštěstí to tak nedopadlo. Neskončilo to. Nakonec se mi podařilo celou cestu zdolat a na jejím konci jsem musela uznat, že ferrata byla moc pěkná. Na vrchol jsem dolezla s příjemným pocitem dobře odvedené práce, který pak ještě umocnil úžasný výhled do krajiny.

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty 20170624_103702-1024x576

Mammut: No jo, výhled do krajiny! Ale co mám říkat já?! Vždyť oni mě celou první cestu měli jen v batohu! To se mi vůbec nelíbilo. Oni se koukali po krajině a já… já jako nic? Tak jsem jim pak pořádně vynadal! Naštěstí to pochopili, a pak už mě nosili přímo na batohu. Dali mi jednu přebývající karabinu a už to šlo. Ale jestli mě ještě jednou jenom strčí do batohu, tak ať si mě nepřejou! 


Poté přišla na řadu ferrata druhá a s ní zároveň i první zásek. Zjistila jsem totiž, že být malá je sice chvílemi fajn, ale pak přijdou i chvíle, kdy vám vaše výška něco překazí. A ta chvíle přišla právě tady. Wildenauersteig je ferrata, která není jištěná lanem. Celá cesta vede jen po kramlích, které pravidelně trčí ze skály. No ano. Pravidelně. Ale pěkně daleko od sebe! Nástup byl fajn, tam jsem to ještě zvládla. Ale po prvních pár kramlích jsem zjistila, že z jedné na druhou prostě nemám šanci dosáhnout, a že není jiná cesta, jak ferratu přelézt. Tak jsme usoudili, že bude lepší tohle vzdát a raději se vrátit na začátek.

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty P1019873-1-1024x577

Samozřejmě, mrzelo to. Ale tady opravdu nebylo radno riskovat. Kdybych měla o pár centimetrů víc, nebyl by to problém. Ale tohle bylo prostě na mě moc. A tím skončil druhý den naší výpravy. Pak už jsme jen zapadli do kempu a odpočívali.
Poslední den a poslední ferrata. Ta nejhezčí a nejideálnější pro začátečníka. A dokonce i s nejkrásnějšími výhledy. Mödlinger Klettersteig byla jednoduchá a těžších úseků na ní bylo opravdu jen pár. My si tak díky tomu mohli zkusit, jak se na ferratě správně pohybovat.

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty P1019867-1024x577
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Jediné, co nám tenhle výstup komplikovalo, byla rodinka s třemi dětmi, která očividně šla jen tak kolem a řekla si, že si zpestří výlet nějakou tou ferratou. Bohužel ale nikdo z nich to pořádně neuměl, lezli pomalu (ano, a navíc lezli před námi) a my měli prostě nezlomný pocit, že zkrátka musí sletět. Nesletěli. Ale díky nim jsme ferratu, která měla trvat půl hodiny, lezli něco kolem hodiny. No co. O to více času na kochání!
Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty P1019844-1024x577

A tím naše ferratové dobrodružství končilo. Až na to, že jsem měla pár záseků, kdy jsem se vyděsila a opravdu jsem chvíli nevěděla, jak dál, a až na tu ferratu, která zkrátka nebyla v mých fyzických silách, jsem si výjezd moc užila. A navíc měl opravdu ten účinek, který jsem od něj čekala. Nazvala jsem to hlavovyčišťovacím víkendem. A hlavu mi také dokonale vyčistil. Po všech těch školních peripetiích to už bylo třeba. Tak… snad zase někdy!

Mammut: A pozor! Jen abyste věděli! Mám vlastní facebookové stránky! Fotoreportáže z míst, kam se společně s mými kamarády podívám, dávám hlavně tam. Tak aby vám nic neuniklo, koukejte mi dát jednu Lajku! A to přímo ZDE


A na záver - video!


_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4966
Vek : 24
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 246444
Karma : 628
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre LightBringer za 6/8/2017, 19:40

Ďalší fotopríbeh, mám sa na čo tešíť. Wink 

Idem so spolubývajúcimi na večeru, tému si nechávam otvorenú, keď sa vrátim do domu, už najedený, púšťam sa do čítania.

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14009
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 967340
Karma : 2368
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Spammer za 6/8/2017, 19:54

↑ Pripájam sa ku krásavcovi nadomnou.. som teraz von, len som ťukol na fórum a zrazu tu vidím Rybku v každej sekcii, tak sa mi to páči! icon_biggrin A ešte k tomu nový príbeh Heart Eyes Heart Eyes Večer si ho prečítam.. Evil yes
Spammer
Spammer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 12381
Vek : 26
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 676459
Karma : 1429
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre LightBringer za 7/8/2017, 00:27

Zaujímavé čítanie Wink Možno by som povedal, že aj najlepší príbeh zatiaľ od teba, nápad s Mammutom sa mi veľmi páčil icon_biggrin icon_biggrin 
Fotky sú pekné, túra to musela byť dobrá, mňa niečo podobné čaká ešte toto leto, keď sa vrátim z UK.

A akurát som dopozeral aj video (už druhýkrát - podarilo sa mi ho vidieť aj vďaka tvojej FB page Wink ) .. takže ešte raz, skvelý príbeh!

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14009
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 967340
Karma : 2368
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre K7BO za 7/8/2017, 10:05

Ja som už verný fanúšik Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty 2000px-F_icon.svg stránky Mammut Cestovatel a pravidelne sledujem, čo sa na nej deje. Usmiaty smajlík 2 
Light: Reagoval som rovnako, keď som zbadal ten nápad s pánom Mammutom a ktomu všetkému to prehistorické zvieiratko vyzerá úplne (ako by to Maťka napísala) ňuňavo! icon_biggrin
A od príbehu som dostal, čo som očakával, to už snáď ani netreba spomínať. Napísané tak, ako to Rybka vie, pekné, dobrodružné, pútavé.. a mám chuť teraz niekam vypadnúť, do prírody, na skaly, do hôr.. (hlavne teraz, keď je u nás hustý dážď icon_biggrin )


Ďakujeme za príbeh Rybka & Mammut.
Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty 4359-92fa28ec0c763917b42bcc81d7e8e73f990fdd60-128
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 11710
Vek : 26
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Money : 568620
Karma : 2342
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Rybanasuchu za 7/8/2017, 10:34

@LightBringer: ďakujem Smile Cesta to bola naozaj skvelá a krásná... Smile 

@K7BO: Áno! Viem! Verný fanúšik! Mammut ťa pozdravuje. Wink  A hej... naozaj je neskutočne ňuňavý! Very Happy 
P.S. Treba bude vonku lepšie a eště sa aj tam dostaneš...

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4966
Vek : 24
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 246444
Karma : 628
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre K7BO za 7/8/2017, 10:36

Kôň Pozdrav Mammuta od Battleonu! icon_razz
A povedz mu, že aj na Slovensku by mohol prežiť pekný a nezabudnuteľný mamutí výlet. Wink Usmiaty smajlík 2 Fanman (len tak, keby sa tu náhodou niekedy chystal ^_^ icon_biggrin )
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 11710
Vek : 26
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Money : 568620
Karma : 2342
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre LightBringer za 7/8/2017, 10:45

Kubo: Nepôjdeme niekedy? icon_biggrin Hohe Wand vyzerá dosť dobre, pozeral som si dodatočne aj nejaké obrázky na nete, mohla by to byť pekná cesta. Rozmýšľam, že by som niekedy šiel, ak by sa niekto z Battleonu pridal.

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14009
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 967340
Karma : 2368
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Rybanasuchu za 7/8/2017, 10:53

Ja Mammutovi poviem... Wink On rad pride... chystá sa. Rovnako ako ja. Wink

P.s. hohe wand je naozaj super. Tie cesty su fajn. Smile

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4966
Vek : 24
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 246444
Karma : 628
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre LightBringer za 7/8/2017, 10:55

Chodievam na takéto túrky, aj do Rakúska, keďže bývam pár kilákov odtiaľ, ale k tomuto som sa ešte nedostal, i keď neviem dokonca, či sme tam raz ja nemali dávnejšie ísť.

Po tomto príbehu od teba vyzerá to miesto ešte zaujímavejšie, tak v najbližšom voľne zrejme aj ja nájdem nejakého Mammuta a pôjdeme sa prejsť a pozrieť Rakúske skaly.

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14009
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 967340
Karma : 2368
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre G.Z.L za 7/8/2017, 17:06

Ja som v Hohe Wand bol! Smile A je to tam presne také, ako si opísala, nádherná príroda, pekné prostredie a určite aj zážitok na celý život, taká prechádzka stojí za to a ja osobne ju odporúčam navštíviť každému.

My sme tam boli s kolegami s ktorými som organizoval jedno leto detský tábor, už po jeho ukončení sme si povedali, že by sme sa mohli ešte spolu niekam vybrať, a keďže bol jeden z organizátorov Rakúšan, navrhol nám malú (alebo veľkú?) prechádzku na toto miesto.
Bohužiaľ, ja som tam nebol s Mammutom Sad Ale aj tak to bolo suprové. Smile Ale dosť o tom, kde som bol ja, tak pekne ako Ryba by som to popísať nevedel, páčilo sa mi aj video Smile
G.Z.L
G.Z.L
Level 37 Battleonský pisár
Level 37 Battleonský pisár

Príspevky : 6573
Vek : 26
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Money : 453041
Karma : 630
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre G.Z.L za 7/8/2017, 17:07

@LightBringer napísal:Kubo: Nepôjdeme niekedy? icon_biggrin Hohe Wand vyzerá dosť dobre, pozeral som si dodatočne aj nejaké obrázky na nete, mohla by to byť pekná cesta. Rozmýšľam, že by som niekedy šiel, ak by sa niekto z Battleonu pridal.
No ja by som sa osobne vedel pridať Smile Mr. Green
G.Z.L
G.Z.L
Level 37 Battleonský pisár
Level 37 Battleonský pisár

Príspevky : 6573
Vek : 26
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Money : 453041
Karma : 630
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre LightBringer za 7/8/2017, 17:59

Bol si tam? Ved tak si niekedy môžeme spraviť tour to Rakúska, podľa toho čo sem Fish písala to vyzerá naozaj dobre. Pozeral som si aj na webe niečo, celkom klasa. A mammuta zoženieme, neboj nič. Ak nezoženieme - zoberieme Robbuta (nucleon).

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14009
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 967340
Karma : 2368
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Rybanasuchu za 7/8/2017, 18:01

Hej. Naozaj je to tam super. Smile Aj ja by som si to kludne zopakovala.. keby to bolo v nejakom dobrom termine. A ked by som nejako vyriešila dopravu... Smile

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4966
Vek : 24
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 246444
Karma : 628
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Android za 7/8/2017, 18:43

Mammutnasuchu napísal:Rád bych podotknul, že v tom obchodě mi bylo prostě smutno. Když tam všichni ti lidé okolo mluvili o přírodě, o horách, o cestování a o výletech, tak jsem si umamutnul, že prostě budu chtít taky takhle jednou vyrazit! A tak se mi to konečně podařilo! Teď už můžu poznávat svět! 
Och, ten nápad s Mammuton je geniálny!! icon_biggrin icon_biggrin Takže on je teraz váš spolucestovateľ a berávate ho na všetky takéto túrky? icon_biggrin 
Príbeh TOP! Usmiaty smajlík 2 Ako vždy, čomu sa čudovať.. Wink Idem si pozrieť video.. Usmiaty smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14477
Money : 863660
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Spammer za 7/8/2017, 20:39

Rybanasuchu, chcem ísť s tebou niekde na výlet! Heart Eyes letec (A s pánom Mammutom tiež!) Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 
A konečne som ťa znova videl aj na videu icon_biggrin icon_biggrin Pripájam sa k pozdraveniu pána M! Basketball
Spammer
Spammer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 12381
Vek : 26
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 676459
Karma : 1429
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Rybanasuchu za 7/8/2017, 20:43

@Spammer: Ja s vami tiež... Smile No. Toto musime nejako vymyslieť... Smile

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4966
Vek : 24
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 246444
Karma : 628
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Yulgar za 8/8/2017, 00:43

ten mamut toho precestuje viacej ako ja Very Happy aj ja chcem byť tvoj mamut!! Very Happy Very Happy 
inak všimli ste si, že mamut sa nápadne podobá na nucleona? len vo veľmi zmenšenej verzii Very Happy Very Happy

_________________
Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty 6398b7e8e24df33b5a87dc982de28764
Yulgar
Yulgar
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 12531
Vek : 25
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 889517
Karma : 1067
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Android za 8/8/2017, 18:07

@Rybanasuchu napísal:@Spammer: Ja s vami tiež... Smile No. Toto musime nejako vymyslieť... Smile
Ja by som si napríklad v rámci BATTLEONU spravil kľudne aj takýto podobný výlet, že by sme mohli ísť aj niekde na túru a prípadne odtiaľ rovno na chatu, to by sa mi veľmi páčilo. Usmiaty smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14477
Money : 863660
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Android za 8/8/2017, 18:07

@Spammer napísal:Rybanasuchu, chcem ísť s tebou niekde na výlet! Heart Eyes letec (A s pánom Mammutom tiež!) Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 
A konečne som ťa znova videl aj na videu icon_biggrin icon_biggrin Pripájam sa k pozdraveniu pána M! Basketball
Hééééj, aj ja pozdavujem pána M!! icon_biggrin ^_^ icon_geek

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14477
Money : 863660
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Rybanasuchu za 8/8/2017, 18:10

@Android: Hej, battleon tura! To by bolo neskutočne super!

Inak, pozdravy vyridim... Wink

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4966
Vek : 24
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 246444
Karma : 628
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Android za 8/8/2017, 18:15

A nemuselo by to byť na Slovensku, mne sa napr. páčilo aj miesto, kde bola Rybka teraz, tie rakúske skaly sú jedny z najlepších v EU Usmiaty smajlík 2 A aspoň by sme si pocestovali aj my, keby sme išli spoločne vlakom, nech nemusí len Ryba chodiť z ČR ku nám.. Takto sa nacestujeme všetci.. Usmiaty smajlík 2 Podľa mňa by to mohlo byť celkom fajn a turistika je skvelá a ešte s takými skvelými ľuďmi, akí sú na Battleone by to bolo dvojnásobne dobré. Wink

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14477
Money : 863660
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Rybanasuchu za 8/8/2017, 18:17

Hmm.... hmm.. hmm... to znie naozaj skvele. Smile Teraz len, co na to ostatný...

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4966
Vek : 24
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 246444
Karma : 628
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Android za 8/8/2017, 18:20

Keď poprichádzajú z dovoleniek, tak si tvoj príbeh budú určite čítať.. aa možno aj tento môj cestovateľský nápad uvidia (ak ho NEPREHLIADNÚ! icon_biggrin ).. a keby sa aj nenzabieralo veľa ľudí, tak mne by to nevadilo, kľudne aj pár, keby nás išlo.. Ja by som šiel. Usmiaty smajlík 2 A kto by šiel, videl by naživo pána Mammuta!! ^_^ Smejúci sa smajlík 2 

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14477
Money : 863660
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre G.Z.L za 8/8/2017, 18:45

@Android napísal:A nemuselo by to byť na Slovensku, mne sa napr. páčilo aj miesto, kde bola Rybka teraz, tie rakúske skaly sú jedny z najlepších v EU Usmiaty smajlík 2 A aspoň by sme si pocestovali aj my, keby sme išli spoločne vlakom, nech nemusí len Ryba chodiť z ČR ku nám.. Takto sa nacestujeme všetci.. Usmiaty smajlík 2 Podľa mňa by to mohlo byť celkom fajn a turistika je skvelá a ešte s takými skvelými ľuďmi, akí sú na Battleone by to bolo dvojnásobne dobré. Wink
Ja by som sa na taký výlet pridal. Usmiaty smajlík 2 Chodím pravidelne na turistiku po Slovensku a aj Česku a niečo takýto mi predo príde ako veľmi dobrý nápad. A zároveň by sme okrem príjemnej turistiky spoznali dvoch príjemných ľudí (teda zvieratká) - Rybu a Mammuta icon_geek
G.Z.L
G.Z.L
Level 37 Battleonský pisár
Level 37 Battleonský pisár

Príspevky : 6573
Vek : 26
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Money : 453041
Karma : 630
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty Empty Re: Hlava v oblacích - Aneb Rybky první ferraty

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.