BattleonLeaks_03

Strana 1 z 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Goto down

BattleonLeaks_03 Empty BattleonLeaks_03

Odoslať pre BattleonLeaks za 20/8/2017, 10:10

BattleonLeaks_03 Pozadi10
BattleonLeaks_03 Target Článok je zameraný na užívateľov: #52 [:nucleon:], #145 [:Peter Leopold] a #183 [:nermal:]
20.8.2017 - Prvýkrát bol názov supertajnej korporácie orientovanej na únos ľudí za účelom ich bezprostrednej konzumácie spomenutý koncom roka 2011. Už vtedy sa začalo rečniť o možnej existencii spoločnosti tzv. Steakerov (inak: Stejkových ľudí) zhromažďujúcich sa v prísne tajnej organizácii fungujúcej pod názvom Steak Corporation. Prvé vážnejšie podozrenia vyšli na povrch v roku 2012, kedy záhadne začali miznúť užívatelia, ktorí prijali pozvánku na posedenie pri letnom ovocnom čaji od nucleona. V poradí #52 užívateľ registrovaný na Battleone sa považuje za zakladateľa a v súčasnosti hlavu Steak Corp., ktorej existencia však stále nie je riadne potvrdená.

O tzv. Steakovej korporácii nevieme ani zďaleka nič. (názov nie je oficiálny, vznikol na základe minimálneho počtu dôkazov, ktoré udávajú tento názov ako napresnejší). Za hlavný zdroj informácií považujeme jednu špecifickú firmu spolupracujúcu s vedením Battleonu, ktorej hlavný člen vyžadoval ostať v anonymite, preto ju zachováme a napíšeme len názov jeho firmy. Ide o firmu Yulgar's Spy Agency. K prípadu sa v roku 2014 firma vyjadrila nasledovným verejným vyhlásením, ktoré sa konalo na prísne tajnom mieste, v byte užívateľa mAt3s25, adresou: Dargovských hrdinov 5, Košice. Druhé poschodie, tretie okno s čiernymi záclonami. V ňom Yulgar's Spy Agenci prehlásili: "Existencia Steak Corp. je takmer potvrdená. S počiatku malo ísť len o malé spoločenstvo niekoľkých ľudí, pričom od počiatku až do dnešného dňa jej mal veliť jeden a ten istý človek - Robert Steaker, na Battleon :: Fóre známy pod prezývkou nucleon. Ten už od malička obľuboval činnosti spojené s jedením. Ako batoľa namiesto cumľa cmúľal kostičky kedysi obalen mäsom, v rannom detstve spolužiakom jedol hračky, obzvlásť kritická bola puberta. V tomto období života vystriedal niekoľko frajeriek. Každá po rozchode so Steakerom náhle a bez stopy zmizla, keď sa Steakera ľudia na dané frajerky pýtali, odpovedal nasledovne a vždy rovnako: "Netuším, ale chutila šťavnato!" V tej chvíli sa vlna podozrení zvýšila a Battleon sa dostal do bezprostredného ohrozenia. Len v roku 2014 nečakane zmizlo 8 Battleonských užívateľov, doteraz sa nenašli. Pri otázke Steakerovi, či o nich náhodou nepočul odpovedal nasledovne: Nepočul, ale chutili šťavnato!" Netušíme, čo tým chcel povedať."

Prvá správa spravodajského účtu BattleonLeaks bola venovaná výlučne Robertovi Steakerovi, bližšie sa venovala aj podobizni stejkov, takisto upozorňovala na možné kontakty s ľuďmi pracujúcimi pre Steak Corp. - organizáciu, ktorej existencia je pravdepodobná, ale stále nepotvrdená. Pod logom tejto správy je možné povšimnúť si, že sme do jej hľadáčika dali až troch užívateľov - nucleona (Roberta Steakera), Petra Leopolda (Leopoldesa Sachneza Kaktusa) a nermala (Hluzikotopčana). Nepovažujte túto správu za konšpiračnú teóriu, aj keď tak v nasledujúcej časti môže vyzerať, ale obrázkové dôkazy, ktoré predložíme sú natoľko faktické, že je takmer nemožné nimi opovrhovať. Možno práve dnes prvýkrát stojíme na prahu historické prvého potvrdenie existencie tejto supertajnej a supernebezpečnej organázice s názvom Steak Corporation.

Všetko sa to začalo zverejnením fotografie jedného z užívateľov tohto fóra. Ide o nemenovaného nermala, ktorý vo svojej vlastnej téme pod tajnou šifrou (výrazným smajlíkom) vytvoril prelinkovanie na inkriminovaný obrázok, ktorý vytvoril ďalší historický miľník v pátraní po "Stejkovej korporácii a jej Stejkeroch". Išlo o nasledovnú fotografiu:
Upozornenie: Pokiaľ si dobre všimnete, ide o vôbec prvú fotografiu Steak Corp., ktorá netrpí tzv. UFO syndrómom. Čo je to za syndróm? No jednoducho je to fotka niečoho tajného, odfoteného v 21. storočí a nie je rozmazaná, ako každé stretnutie s UFOm. V tomto prípade ide o autentickú fotografiu, potvrdenú firmou, ktorá bude spomenutá nižšie v príspevku.

BattleonLeaks_03 Steak_11
Autorom fotografie je nermal. Pokiaľ sa pozorne zadívate na oblaky, môžete za nimi spozorovať budovu. Malo by ísť o základnňu Steak Corporation.

V tomto okamihu prichádzame k prvej možnej teórii, ktorá uzrelo svetlo konšpiračného sveta. Pozrite sa na to z jasnej stránky. Dostať sa k budove Steak Corp. a nebyť pritom Stejkerom je prakticky nemožné. Nikto nevie, kde budova je, s veľkou pravdepodobnosťou ide o o mimoriadne dobre zamaskovanú, 700 metrovú budovu. Ako sa ju nermalovi podarilo odfotiť? Otázka, ktorá vrhá tieň podozrenie práve na tohto užívateľa, ktorý sa na fóre prezentuje ako Hluzikotopčan, ale pravda môže byť niekde úplne inde. Je možné, že je nermal steaker? (steaker = člen Steak Corp. - služobník Roberta Steakera, pojedač ľudí). Analytické testy firmy Fake Pics Idontfuckingcare Inc. preukázali, že fotografia bola skutočne vyhotovená nermalom z Hluzikotopie..
.. alebo skôr - nermalom zo Steak Corp.?

Po tomto podozrení bol nermalovi ukradnutý fotoaparát, v ktorom bola fotografia vyhotovená. Na krádež bola najatá extrémistická zlodejská organizácia - Hail, DajToSem. To, čo sa našlo v nermalovom fotoaparáte ešte viac nahrávalo k myšlienke, že nermal je jedným z "nich" (nich rozumej: Stejkerov). Okrem série pikantných fotiek s niekoľkými užívateľmi pri spoločnom bylinkovom kúpeli (konkrétne s Androidom, Xezepusom a Dodesom) sme tam našli omnoho závažnejšie súbory. Mimochodom, Android ani Dodes nechceli byť v tejto súvislosti spomenutí. Xezepus chcel a apeloval, aby sme ho zvýraznili červenou farbou.
Spomedzi pikatných fotografií, ktoré sme si pre vedecké účely uložili do svojich počítačov a každý večer sa na ne pozeráme, nás najviac zaujala fotografia, ktorá bola zrejme vyhotovená z vnútra samotnej budovy Steak Corp. Ako tradične, ide o rozmazanú fotografiu:

BattleonLeaks_03 Ytroby11

Domnievame sa, že ide o klasické kancelárske priestory Steak Corp., ktorých môže byť v rezidencii niekoľko. Fotografia nie je kvalitná a nemôžeme na nej vidieť za jednotlivé prekážky, takže sa môžeme len domnievať, čo sa za nimi nachádza. Podľa renomovanej austrálskej firmy What's Behind The Desk Inc. sú za lištami obrovské mraziarenske boxy so stejkami a stratenými užívateľmi z Battleonu.

Vplyv hrozivej supertajnej organizácie Steak Corp. môže byť lokálny, ale naopak, aj globálny. A omnoho pravedpodobnejšie je čím ďalej, tým viac práve tá druhá možnosť. Námatkovým sledovaním anime, ktoré sa za posledný rok stalo na Battleon populárnym sme spozorovali, že jedno z najsledovanejších animovaných seriálov z Japonska je s vysokoiu pravdepodobnosťou sponzorované práve Steak Corp. Ide o nemálo známe anime One Piece, ktoré má viac častí ako Android a Matúš vlasov dohoromady. Kompromitujúci má byť práve tento obrázok.

Zobraziť spozorovaný sponzoring v anime One Piece:
BattleonLeaks_03 One_st11

Ďalším podozrivým v tomto prípade je Peter Leopold, vlastným a celým menom Pietro Leopoldes di Maria Sanches los Kaktusos II. Je načase spomenúť ďalšiu špionážnu firmu, zameriavajúcu sa na skúmanie pravosti fotografií a informácií. Ide o firmu, ktorá sa stala synonymom slova "fakt". Je názov ste ešte pravdepodobne nepočuli, firma je (ne)známy aj tým, že sa snaží neprezentovať sa na verejnosti. Olah Trustful Photography zistilo na nermalovej fotografii budovy Steak Corp. niečo zaujímavé. Niečo, čo by voľnému oku veľmi jednoducho ušlo, a síce, jeden veľmi malý, nenápadný a takmer neviditeľný znak, či architektonický detail, ktorý budovatelia rezidencii Steak Corp. zahrnuli do svojej stavby. Pokiaľ si dobre všimnete, na fotografii sa nachádzajú štyri šípky. Tých je v skutočnosti, ale päť a v ešte väčšej skutočnosti ich tam dorobila Oláh Trusful Photography. Dôležitejšie však je, na čo tie šípky odkazujú. Veľmi pozorné okolo tejto "faktickej" firmy našlo na budove veľmi drobný fragment, či ornament.
Fotografia vyhotovená nermalom, preskúmaná Olah TP:

BattleonLeaks_03 Vayimn11

Všimli ste si to? Na prvýkrát ani my nie, ale zadívajte sa pozorne. Približne pár cenimetrov nad piatimi červeno-hnedými šípkami je akási lebka divého prériového zvieraťa, matne pripomínajúca symbol Petra Leopolda - najväčšieho cestovateľa na Battleone, ktorý je okrem iného známy najmä cestovaním po amerických krajinách, v ktorých sa tento symbol vykystuje mimoriadne často. Pod lebkou sa nachádza stejk s nápisom Steak Corp. Tentot nápis nám po takmer 14 hodinovej analýze napovedal, že zrejme ide o budovu Steak Corp, prečo by si to inak niekto písal na panelák. S touto pochybnosťou sme sa museli obrátiť na firmu s najdlhšou skratkou na svete. Na scénu prichádza IYNSFI-CU-WABG-INSYMAGTHO. Tá nám potvrdila naše najväšieho obavy. Nielen nermal, ale aj Peter Leopold by mohol byť jedným z nich, Peter Leopold môže byť Steaker a znak lebky prériového živočícha môže znamenať, že má vysoké postavenie vo firme, pretože Steak Corp. len tak niekomu symbol nepostavia. Teda postavia, ale bezprostredne na to ho zjedia. Po zadaní impozantnej skratky firmy do našej tajnej spravodajstkej databázy sme zistili celý názov firmy. Znie: "If You Need Some Fake Information-Call Us-We Are Bloody Good-If Not Shout Your Mouth And Get The Hell Out". Niečo nám hovorilo, že tejto firme by sme zrejme nemali až tak veriť.

Pokiaľ si myslíte, že sme čoraz bližšie k odhaleniu nebepečnej a rapídne rýchlo sa rozrastaujúcej stejkovej korporácie - máte pravdu, ale zároveň ju aj nemáte. Odhaľovaním nových informácií sa nám naskytajú ďalšie a ďalšie otázky. Po tejto správe sú to snáď tri základné. Je Peter Leopold skutočne členom Steak Corp., ktorá tam môže spolupracovať s Kaktusovými ľuďmi? Je nermal v skutočnosti Steaker a nie Hluzikotopec? A v neposlednom rade, tretia a ponekiaľ najzávažnejšia otázka - prečo sme do čerta našli v nermalovom fotoaparáte fotografiu nahého Androida kúpajúceho sa spoločne s Xezepusom? Na tom samozrejme nič nie je, to, že sa spolu kúpu je známe už odpradávna, ale prečo mali na tej fotografii obaja v ruke stejk? Môžu byť aj oni zapletení do tejto organizácie alebo ide len o ďalšiu zhodu náhod? Fotografiu zverejniť nemôžeme, kvôli materiálu nevhodnému pre deti - a tým nemyslíme nahého Androida, ale Xezepusa strkajúceho si gumovú kačičku do.. dovidenia.

~BattleonLeaks
BattleonLeaks_03 2mr79qf

_________________
BattleonLeaks_03 K4ezxt
BattleonLeaks
BattleonLeaks
Spravodajstvo

Príspevky : 9
Meno : 3 členovia
Člen_1 : _anonymný
Člen_2 : _anonymný
Člen_3 : _anonymný
Money : 45435
Karma : 14
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre Spammer za 20/8/2017, 12:37

ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL BATTLEON LEAKS SA VRÁTILI!!
A odhalili ďalšie veľké veci na Battleone, je čas vyjsť s pravdou von!!!
Spammer
Spammer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 12386
Vek : 26
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 677000
Karma : 1430
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre Capt. Rhubarb za 20/8/2017, 13:13

Leaks prišli, Leaks odhalili, Leaks odchádzajú..

BattleonLeaks_03 Giphy

Už mi to všetko dáva zmysel. Odteraz prestávam pochybovať o existencii Steak Corp. (však aby som aj pochyboval, keď ma už 3x uniesli) a začínam si lepšie všímať nermala a Leopoldesa.. Tu na Battlone sa niečo kuje.. a podkova to nebude. Evil yes
Capt. Rhubarb
Capt. Rhubarb
Level 40 Paladin
Level 40 Paladin

Príspevky : 9476
Money : 536835
Karma : 1007
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MÁJ 2020

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre Android za 20/8/2017, 15:14

They are back with a seriously big things! icon_biggrin icon_razz 

BattleonLeaks_03 2Se3JOD
Avšak najviac nemôžem z tých organizácií a firiem, toto je TOP časť!! icon_biggrin 
@BattleonLeaks napísal:extrémistická zlodejská organizácia - Hail, DajToSem.
 ROFL ROFL xD xD Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 


_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14488
Money : 864510
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre LightBringer za 20/8/2017, 15:15

@BattleonLeaks napísal:Na scénu prichádza IYNSFI-CU-WABG-INSYMAGTHO. Tá nám potvrdila naše najväšieho obavy. Nielen nermal, ale aj Peter Leopold by mohol byť jedným z nich, Peter Leopold môže byť Steaker a znak lebky prériového živočícha môže znamenať, že má vysoké postavenie vo firme, pretože Steak Corp. len tak niekomu symbol nepostavia. Teda postavia, ale bezprostredne na to ho zjedia. Po zadaní impozantnej skratky firmy do našej tajnej spravodajstkej databázy sme zistili celý názov firmy. Znie: "If You Need Some Fake Information-Call Us-We Are Bloody Good-If Not Shout Your Mouth And Get The Hell Out". Niečo nám hovorilo, že tejto firme by sme zrejme nemali až tak veriť.
 icon_biggrin

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14020
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 968236
Karma : 2369
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre Android za 20/8/2017, 15:16

To je tiež super icon_biggrin icon_biggrin Oplatilo sa na nich čakať toľko dní, týždňov, mesiacov, pár rokov icon_biggrin icon_biggrin 
 ROFL ROFL ROFL ROFL

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14488
Money : 864510
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre LightBringer za 20/8/2017, 15:17

1ep) Robert Steaker
2ep) Lord best
3ep) Robert Steaker, nermal, Peter Leopold

Steaker zatiaľ v tomto spravodajstve vedie. Čo ak je jeden z nich a chce získať ešte viac popularity?

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14020
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 968236
Karma : 2369
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre Android za 20/8/2017, 15:18

On? Ako keby jej už dosť nemal? icon_biggrin Ale prečo by išiel sám proti sebe, veď BattleonLeaks nám prezrádzajú také veci, pre ktoré Steak Corp. zabíja.. musím uznať, že Leakeri sú teda odvážni! icon_biggrin icon_razz

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14488
Money : 864510
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre LightBringer za 20/8/2017, 15:19

Máš pravdu, nebude tam. Mňa skôr straší, že som si doteraz nevšimol tú skoro kilometrovú budovu. Ale mám pocit, že sa nachádza niekde na blízku, občas cítim stejky.

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14020
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 968236
Karma : 2369
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre Android za 20/8/2017, 15:19

Tie budú určite zo Steak Corp., do ktorej sú teraz zapletení už aj Hluzikotopec nermal a kaktusový kovboj Pietro Leopoldes!! icon_biggrin

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14488
Money : 864510
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre LightBringer za 20/8/2017, 15:20

Pietro Leopoldes di Maria Sanches los Kaktusos II.*

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14020
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 968236
Karma : 2369
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre Android za 20/8/2017, 15:20

Tak!! icon_biggrin Aj toto meno sme sa dozvedeli len vďaka Leaks, oni by mali správy pridávať častejšie, prečo ich nepridávajú častejšie, hej, Leaks!! Fuu!!

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14488
Money : 864510
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre LightBringer za 20/8/2017, 15:21

Vieš, čo to musí byť práce zozbierať takéto informácie? Poobvolávať všetky firmy, čakať na ich analýzy a potom všetky získané dáta spracovať a vložiť ich do jedného zrozumiteľného príspevku. A hlavne nabrať odvahu, lebo ja sa radšej do Steakcorpu neseriem.

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14020
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 968236
Karma : 2369
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre Android za 20/8/2017, 15:22

Robíš to s rozumom. Veď:
@BattleonLeaks napísal:Len v roku 2014 nečakane zmizlo 8 Battleonských užívateľov, doteraz sa nenašli.
.. vyhlásenia Yulgar's Spy Agency netreba brať na ľahkú váhu.

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14488
Money : 864510
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre LightBringer za 20/8/2017, 15:24

YSA neverím, skôr by som sa spoliehal na MWY a. s.

BattleonLeaks_03 Giphy

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14020
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 968236
Karma : 2369
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre Android za 20/8/2017, 15:25

A to je už čo prosím ťa? Nejak sa vyznáš v týchto špionážnych agentúrach, nie? icon_biggrin

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14488
Money : 864510
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre LightBringer za 20/8/2017, 15:26

MWY = Mrdofúz Watches You. Ďalšia supertajná sledovačka. Videli, čo si dnes ráno robil, vidia, čo teraz robíš a uvidia, čo budeš robiť neskôr večer.

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14020
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 968236
Karma : 2369
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre Android za 20/8/2017, 15:27

icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin  .. teda:

BattleonLeaks_03 Giphy

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14488
Money : 864510
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre nermal za 20/8/2017, 16:11

Odvolavam sa vsetkym tym urazkam a nepravdam, ktor tu po fore koluju a pospinuju moje meno. Ale na druhej strane som pochopil, ze kym tu budem, tak sa ich len tak nezbavim, takze som sa rozhodol viac po tomto prispevku nereagovat na vulgarizmu a vasu necistu hru, kde sa vytvarate situacie, ktore neexistuju, nestali sa a ani sa nestanu, pretoze to uz pri vas nema cenu. Dalej by som chcel tu slusnejsiu a rozumnejsiu skupinu uzivatelov, ktorri nielenze veria tomu, co som sem pridaval, ale ani ma nemaju potrebu osocovat a ociernovat, upozornit, ze by si mali davat pozor na vedenie fora. Ehm, alebo to napisem inak, na SKUTOCNE vedenie fora. Uzivalia ako BattleonLeaks  sice vstupuju bez takzvaneho farebneho ranku, takze nie su ani moderatormi, ani administratormi.  Ale to vobec nemusi znamenat, ze sa nemozu dostat k informaciam, ktore by mal mat len SteakCorp. Hovorim konkretne o Battleonleaks, nepochybujem, ze tieto informacie maju aj ostatni, ale BattleonLeaks ich ma urcite, spojil som si suvislosti a vsetko mi do seba zapadlo. Nemusite to uz nijak uhravat, logicke myslenie mam a viem co je vo veci. Battleoonleaks sa mozno coskoro stane administratorom fora a mozno ostane len prostym uzivatelom, ktory ma informacie o vas vsetkych.

Mimochodom, bol som s Robom (Nucleon) v kontakte a dohodlii sme si stretnutie hned co sa vrati z dovolenky, takze nemusite smutit, novy fotograficky material a zazitky na vyrozpravanie budu, ale dobre si rozmyslim, ze ich sem este pridam, zrejme nie. Podla hlasu a nadsenia Robo neznel tak, ako by chcel LEN nejake take stretnutie, viete co tym myslim. A okrem toho, kvoli tomu co ste mi tu na fore spravili mam aj jeden maly plan navyse. Ano s Robom. Nie nevyhrazam sa, teda vy to tak beriete, ale nemusite sa bat, nic sa jej nechystam spravit. Pravdepodobne nie.

A este by som sa chcel obratit k jednej veci. Mohol by som poprosit administratora stranky, aby udelil ban Lightbringerovi kvoli uplne falosnym informaciam, ktore na mna popisal? Rovnako tak aj Android ban na 1 - 2 dni bude stacit, rovnako ako to bolo v pripade Yulgara, ktoreho dobehla spravodlivost. Dnes sem uz urcite pride so sprskou novych nadavok, tesim sa.
nermal
nermal
Level 33 Battleonský sprievodca
Level 33 Battleonský sprievodca

Príspevky : 3071
Vek : 23
Mesto : Hluzikotopia
Meno : Nermal Lamren
Money : 243548
Karma : 697
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre LightBringer za 20/8/2017, 17:13

no user.. teda nermal napísal:Nie nevyhrazam sa, teda vy to tak beriete, ale nemusite sa bat, nic sa jej nechystam spravit. Pravdepodobne nie.
A toto ako keby som už niekde začul do čerta.

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14020
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 968236
Karma : 2369
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre Gaius Julius Caesar za 20/8/2017, 18:25

BattleonLeaks_03 197-77Myslím, že je načase, aby zasiahol Rím a napadol Steak Corporation. BattleonLeaks, za zistenie miesta Steakerov vás zasypem rímskym zlatom.

_________________
Kocky sú hodené
Gaius Julius Caesar
Gaius Julius Caesar
Level 37 Battleonský pisár
Level 37 Battleonský pisár

Príspevky : 6102
Mesto : Battleon World
Meno : Gaius Julius
Money : 446694
Karma : 959
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre Nikuška za 20/8/2017, 22:42

Ktokoľvek za BattleonLeaks stojí a vymýšľa tieto názvy, klobúk dole! icon_biggrin 
Leaks napísal:Analytické testy firmy Fake Pics Idontfuckingcare Inc. preukázali, že fotografia bola skutočne vyhotovená nermalom z Hluzikotopie..
Leaks napísal:Podľa renomovanej austrálskej firmy What's Behind The Desk Inc. sú za lištami obrovské mraziarenske boxy so stejkami a stratenými užívateľmi z Battleonu.
Nikuška
Nikuška
Level 36 Strážca Battleonu
Level 36 Strážca Battleonu

Príspevky : 5019
Vek : 26
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Money : 342093
Karma : 973
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre G.Z.L za 21/8/2017, 14:56

@BattleonLeaks napísal:Za hlavný zdroj informácií považujeme jednu špecifickú firmu spolupracujúcu s vedením Battleonu, ktorej hlavný člen vyžadoval ostať v anonymite, preto ju zachováme a napíšeme len názov jeho firmy. Ide o firmu Yulgar's Spy Agency.
Páči sa mi, ako Leaks zachovávajú anonymitu! icon_biggrin Zatiaľ najlepší diel, znova som sa perfektne pobavil a nasmial! icon_biggrin
G.Z.L
G.Z.L
Level 37 Battleonský pisár
Level 37 Battleonský pisár

Príspevky : 6581
Vek : 26
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Money : 453641
Karma : 630
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre Quadro'Ye za 21/8/2017, 18:21

toto je príliš dobré Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nečakal som, že sa Leaks ešte vrátia, obával som sa, že padli pod moc Steakerov a Azachyelánov po tom, čo o nich napísali ROFL ROFL ROFL ROFL

_________________
Jack Sparrow Menej je niekedy viac
Quadro'Ye
Quadro'Ye
Level 33 Battleonský sprievodca
Level 33 Battleonský sprievodca

Príspevky : 3318
Money : 216251
Karma : 390
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre FrActraL za 21/8/2017, 18:39

Bravo!! BattleonLeaks, vzhúru k pravde!

_________________
BattleonLeaks_03 Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done."
Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 8640
Money : 546111
Karma : 1320
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_03 Empty Re: BattleonLeaks_03

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.