Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of Trance: TOP 11 (FLAC)

+13
FrActraL
Spammer
XezepusMECHA
nucleon
Peter Leopold
KickPato
Peny
LightBringer
Android
Nikuška
Sverige
The Sheriff
K7BO
17 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre K7BO 24/12/2017, 13:27

World of Trance: TOP 11 (FLAC) World_10

Name: World of Trance | Part: Special
Genre: Trance
Tracks: 11
Lenght: 78 min.
Size: 536 MB (FLAC format)
DOWNLOAD: Pošlite mi súkromnú správu a ja vám odošlem link na stiahnutie heslo

Tracklist
1. Alex M.O.R.P.H. - Walk The Edge (WOT TOP 11 Intro) 3:15
2. Markus Schulz - The New World 2:47
3. OceanLab - Satellite (Above & Beyond Mix) 7:30
4. Bartlett Bros vs Mazza - Satellite Of Love (Fabio XB Reword Dub) 7:55
5. Dj Tiësto - Adagio For Strings 7:23
6. Armin van Buuren - Communication (Part 3: Original Remix) 8:29
7. Dj Tiësto - Nyana 6:44
8. Delerium feat. Sarah McLachlan - Silence (Dj Tiësto Remix) 7:25
9. Dash Berlin feat. Emma Hewitt - Waiting (Vocal Mix) 09:32
10. Darren Tate vs Jono Grant: Let The Light Shine In 7:55
11.
 Georgia - Ode To '99 9:25
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14858
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 841022
Karma : 3306
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre The Sheriff 24/12/2017, 13:38

Vyzerá to zaujímavo Shocked Desert 
A celkom som sa už po tých dňoch na Battleone naučil počúvať trance, tak prečo to nevyskúšať..
.. poprosil by som jeden kus do mojej správy Usmiaty smajlík 2 
 World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501 
The Sheriff
The Sheriff
Level 17 | Profesionál
Level 17 | Profesionál

Príspevky : 7939
Mesto : Western Battleon
Meno : Mr. Sheriff
Dukáty : 545487
Karma : 792
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre Sverige 24/12/2017, 13:51

Tieto playlisty začali na fórum pribúdať, keď som sem ešte nechodil, takže pre mňa je to návrat nepoznanej legendy. Christmas Thumbs UP Thumbs Up!
A hneď do toho idem, prosím si ho zabaliť ako vianočný darček pod moju SSku Kawaii emoticon
Let's Christmas Sing
Sverige
Sverige
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 19513
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Dukáty : 1332381
Karma : 1962
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre Nikuška 24/12/2017, 14:19

To naozaj toto? icon_biggrin Po akom čase to je? Roky to budú, nie? icon_biggrin Ale daj, teda prosím. ^_^
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 488965
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre Android 24/12/2017, 14:30

 Shocked Heart Eyes WORLD..
.. OF..
.. TRANCE..
.. je späť!!!
 Winter yeah!  Winter yeah!  Winter yeah!  Winter yeah!  Winter yeah!  Winter yeah!  Winter yeah! 

Najlepšie Vianoce, môžem o jeden poprosiť??? A mám rovno otázku: Pribudnú ešte aj ďalšie alebo je to len jediný vianočný špeciál? Usmiaty smajlík 2 
PS: Ako vždy, pekný cover a ten tracklist Heart Eyes Heart Eyes

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24614
Dukáty : 1651414
Karma : 2582
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre LightBringer 24/12/2017, 14:44

smoke Daj, mám pocit, že sme to tu už pár rokov nemali.

_________________
World of Trance: TOP 11 (FLAC) BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30491
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2178947
Karma : 4196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre Peny 24/12/2017, 15:25

Kubo, ty nie si normálny, toto sem pridať po takom dlhom čase, ty chceš aby sme si ťa znova zamilovali? icon_biggrin Heart Eyes
A TOP je už len pohľad na ten tracklist, takže správne som pochopila, že je to asi tvoja najlepšia "futbalová" trance-ová jedenástka, ktorú mi (ale až potom čo sa napapáš) pošleš do SSky. World of Trance: TOP 11 (FLAC) 90630
Ja mám inak ešte všetky tvoje playlisty uložené a zoradené pekne v priečinkoch (Paťo si ich dokonca dával na CDčka, ak si pamätáš - robil si aj obaly a potlače pekne icon_biggrin )
A však ešte nejaké pridáš? Potrebujem rozšíriť zbierku, nemám už čo počúvať icon_biggrin ^_^
Dnes si asi hodím večer do prehrávača tvoj prvý playlist (TOP 70 či koľko icon_biggrin )

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30704
Dukáty : 1888346
Karma : 4047
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : FEB 2024

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre KickPato 24/12/2017, 22:40

takže si sa vrátila na staré koľaje k WoTom? Very Happy super, ja poznám všetky songy, čo si tam dal, fakt sú dobré a jedny z najlepších a keď je to flac, tak mi to môžeš poslať, zajtra si to vypočujem (dobre namixované aj poradie songov Smile )

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829381
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre Peter Leopold 24/12/2017, 23:04

Chvíľku som neveril, čo tu vidím Usmiaty smajlík 2 World of Trance.

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 396020
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre nucleon 24/12/2017, 23:27

World of Trance is back! (Posielaj Smejúci sa smajlík 2 )
World of Trance: TOP 11 (FLAC) 6a165e11fbb81ca7b034dce85b190c87.320x240x54
Ma jeblo.

_________________
World of Trance: TOP 11 (FLAC) Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30019
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
World of Trance: TOP 11 (FLAC) Steak_10
Dukáty : 1623907
Karma : 3677
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre K7BO 25/12/2017, 14:03

The Sheriff napísal:Vyzerá to zaujímavo Shocked Desert 
A celkom som sa už po tých dňoch na Battleone naučil počúvať trance, tak prečo to nevyskúšať..
.. poprosil by som jeden kus do mojej správy Usmiaty smajlík 2 
 World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501 
Link máš v SSke Usmiaty smajlík 2 Stačí dvojklikom spustiť súbor playlistu. Snáď sa bude páčiť. Wink 
Sverige napísal:Tieto playlisty začali na fórum pribúdať, keď som sem ešte nechodil, takže pre mňa je to návrat nepoznanej legendy. Christmas Thumbs UP Thumbs Up!
A hneď do toho idem, prosím si ho zabaliť ako vianočný darček pod moju SSku Kawaii emoticon
Let's Christmas Sing
Áno, skončil som s pridávaním ešte pred tvojim príchodom. icon_biggrin Jeden playlist som mal v pláne pridávať toto leto, ale nakoniec som to ešte odložil.
Nikuška napísal:To naozaj toto? icon_biggrin Po akom čase to je? Roky to budú, nie? icon_biggrin Ale daj, teda prosím. ^_^
Priznám sa, že som to sám presne nevedel, kým som si to neoveril, ale je to už vyše 5 rokov. Wink Posledný playlst (WoT: Deep Final) bol pridaný 19. júna 2012, link: www.battleon.slovakforum.net/t1722-topic .. poslané tebe aj Sverimu Wink 
Android napísal: Shocked Heart Eyes WORLD..
.. OF..
.. TRANCE..
.. je späť!!!
 Winter yeah!  Winter yeah!  Winter yeah!  Winter yeah!  Winter yeah!  Winter yeah!  Winter yeah! 

Najlepšie Vianoce, môžem o jeden poprosiť??? A mám rovno otázku: Pribudnú ešte aj ďalšie alebo je to len jediný vianočný špeciál? Usmiaty smajlík 2 
PS: Ako vždy, pekný cover a ten tracklist Heart Eyes Heart Eyes
Môžeš poprosiť a už ho máš aj v SSke. Wink Rozhodnutie o tom, že tento playlist dám na Vianoce bol spontánny, takže sa nejedná o vopred plánovaný špeciál, vniklo to len tak z ničoho nič v mojej hlave sem niečo na Vianoce pridať, nech vás poteším (alebo skôr prekvapím) icon_biggrin Ďalšie playlisty budú čoskoro, ďakujem za pochvalu coveru. Usmiaty smajlík 2 
LightBringer napísal:smoke Daj, mám pocit, že sme to tu už pár rokov nemali.
 smoke Tam ho máš, prečítaj moju odpoveď na Niku, bolo to celých 5 rokov od posledného WoTu.
Peny napísal:Kubo, ty nie si normálny, toto sem pridať po takom dlhom čase, ty chceš aby sme si ťa znova zamilovali? icon_biggrin Heart Eyes
A TOP je už len pohľad na ten tracklist, takže správne som pochopila, že je to asi tvoja najlepšia "futbalová" trance-ová jedenástka, ktorú mi (ale až potom čo sa napapáš) pošleš do SSky. World of Trance: TOP 11 (FLAC) 90630
Ja mám inak ešte všetky tvoje playlisty uložené a zoradené pekne v priečinkoch (Paťo si ich dokonca dával na CDčka, ak si pamätáš - robil si aj obaly a potlače pekne icon_biggrin )
A však ešte nejaké pridáš? Potrebujem rozšíriť zbierku, nemám už čo počúvať icon_biggrin ^_^
Dnes si asi hodím večer do prehrávača tvoj prvý playlist (TOP 70 či koľko icon_biggrin )
Samozrejme, že to robím preto, aby ste si ma zamilovali, to je od začiatku moja taktika icon_biggrin Som napapaný, máš SSku s pesničkami, playlistovým súborom, verím, že sa bude moja TOP trance-ová futbalová jedenástka páčiť mojej TOP Maťke z fóra.. Usmiaty smajlík 2 A áno, tušil, že som dvaja užívatelia si vytláčali aj playlisty a tracklisty a robili si z toho zbierku icon_biggrin Lichotilo mi to vtedy, lichotiť mi bude, aj keď si do zbierky pridajú tento playlist. Usmiaty smajlík 2 A máš pravdu, môj oficiálne prvý playlist bol TOP 70 (neviem, či som to vtedy robil pod "značkou" WoT) .. je to už dávno, budem to musieť overiť (dokonca je to ešte v starom PC, ktorý ani nefunguje, mohol by som rozbehnúť ten disk, ak je ešte funkčný icon_biggrin )
KickPato napísal:takže si sa vrátil na staré koľaje k WoTom? Very Happy super, ja poznám všetky songy, čo si tam dal, fakt sú dobré a jedny z najlepších a keď je to flac, tak mi to môžeš poslať, zajtra si to vypočujem (dobre namixované aj poradie songov Smile )
Dá sa to tak povedať icon_biggrin Trance je každodenné pravidlo, ale rozhodol som sa oživiť aj WoTy Usmiaty smajlík 2 Ďakujem, máš súkromnú správu pán Dj Vagner Project. Wink World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501 
Peter Leopold napísal:Chvíľku som neveril, čo tu vidím Usmiaty smajlík 2 World of Trance.
Je to tak, skutočný comeback icon_biggrin 
nucleon napísal:World of Trance is back! (Posielaj Smejúci sa smajlík 2 )
World of Trance: TOP 11 (FLAC) 6a165e11fbb81ca7b034dce85b190c87.320x240x54
Ma jeblo.
Tu máš! SSka je tvoja! evil
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14858
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 841022
Karma : 3306
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre XezepusMECHA 25/12/2017, 15:16

Really? World. Of. Trance. Again?! Send me!
World of Trance: TOP 11 (FLAC) Tumblr_inline_orwmvkRoyC1ueut6r_540

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
World of Trance: TOP 11 (FLAC) Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
World of Trance: TOP 11 (FLAC) Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2114920
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre Sverige 25/12/2017, 19:00

Áno, veď si pamätám, že ja som prišiel možno 2 roky po tom, čo si s nimi presta, tak som si potom dobre tipol icon_biggrin icon_razz 
PS: Prišlo, ďakujem! Heart Eyes World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501 Idem hneď počúvať.

_________________
World of Trance: TOP 11 (FLAC) Giphy
Sverige
Sverige
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 19513
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Dukáty : 1332381
Karma : 1962
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre Spammer 25/12/2017, 19:38

Huhm?!
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25426
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1664064
Karma : 2084
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre Spammer 25/12/2017, 19:39

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Giphy-downsized
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25426
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1664064
Karma : 2084
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre Spammer 25/12/2017, 19:39

Prosím jeden veľmi skromne. Kawaii emoticon
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25426
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1664064
Karma : 2084
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre LightBringer 25/12/2017, 20:18

Dík. Walk The Edge mi už zvoní.

_________________
World of Trance: TOP 11 (FLAC) BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30491
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2178947
Karma : 4196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre Android 25/12/2017, 20:30

K7BO napísal:
The Sheriff napísal:Vyzerá to zaujímavo Shocked Desert 
A celkom som sa už po tých dňoch na Battleone naučil počúvať trance, tak prečo to nevyskúšať..
.. poprosil by som jeden kus do mojej správy Usmiaty smajlík 2 
 World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501  World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501 
Link máš v SSke Usmiaty smajlík 2 Stačí dvojklikom spustiť súbor playlistu. Snáď sa bude páčiť. Wink 
Sverige napísal:Tieto playlisty začali na fórum pribúdať, keď som sem ešte nechodil, takže pre mňa je to návrat nepoznanej legendy. Christmas Thumbs UP Thumbs Up!
A hneď do toho idem, prosím si ho zabaliť ako vianočný darček pod moju SSku Kawaii emoticon
Let's Christmas Sing
Áno, skončil som s pridávaním ešte pred tvojim príchodom. icon_biggrin Jeden playlist som mal v pláne pridávať toto leto, ale nakoniec som to ešte odložil.
Nikuška napísal:To naozaj toto? icon_biggrin Po akom čase to je? Roky to budú, nie? icon_biggrin Ale daj, teda prosím. ^_^
Priznám sa, že som to sám presne nevedel, kým som si to neoveril, ale je to už vyše 5 rokov. Wink Posledný playlst (WoT: Deep Final) bol pridaný 19. júna 2012, link: www.battleon.slovakforum.net/t1722-topic .. poslané tebe aj Sverimu Wink 
Android napísal: Shocked Heart Eyes WORLD..
.. OF..
.. TRANCE..
.. je späť!!!
 Winter yeah!  Winter yeah!  Winter yeah!  Winter yeah!  Winter yeah!  Winter yeah!  Winter yeah! 

Najlepšie Vianoce, môžem o jeden poprosiť??? A mám rovno otázku: Pribudnú ešte aj ďalšie alebo je to len jediný vianočný špeciál? Usmiaty smajlík 2 
PS: Ako vždy, pekný cover a ten tracklist Heart Eyes Heart Eyes
Môžeš poprosiť a už ho máš aj v SSke. Wink Rozhodnutie o tom, že tento playlist dám na Vianoce bol spontánny, takže sa nejedná o vopred plánovaný špeciál, vniklo to len tak z ničoho nič v mojej hlave sem niečo na Vianoce pridať, nech vás poteším (alebo skôr prekvapím) icon_biggrin Ďalšie playlisty budú čoskoro, ďakujem za pochvalu coveru. Usmiaty smajlík 2 
LightBringer napísal:smoke Daj, mám pocit, že sme to tu už pár rokov nemali.
 smoke Tam ho máš, prečítaj moju odpoveď na Niku, bolo to celých 5 rokov od posledného WoTu.
Peny napísal:Kubo, ty nie si normálny, toto sem pridať po takom dlhom čase, ty chceš aby sme si ťa znova zamilovali? icon_biggrin Heart Eyes
A TOP je už len pohľad na ten tracklist, takže správne som pochopila, že je to asi tvoja najlepšia "futbalová" trance-ová jedenástka, ktorú mi (ale až potom čo sa napapáš) pošleš do SSky. World of Trance: TOP 11 (FLAC) 90630
Ja mám inak ešte všetky tvoje playlisty uložené a zoradené pekne v priečinkoch (Paťo si ich dokonca dával na CDčka, ak si pamätáš - robil si aj obaly a potlače pekne icon_biggrin )
A však ešte nejaké pridáš? Potrebujem rozšíriť zbierku, nemám už čo počúvať icon_biggrin ^_^
Dnes si asi hodím večer do prehrávača tvoj prvý playlist (TOP 70 či koľko icon_biggrin )
Samozrejme, že to robím preto, aby ste si ma zamilovali, to je od začiatku moja taktika icon_biggrin Som napapaný, máš SSku s pesničkami, playlistovým súborom, verím, že sa bude moja TOP trance-ová futbalová jedenástka páčiť mojej TOP Maťke z fóra.. Usmiaty smajlík 2 A áno, tušil, že som dvaja užívatelia si vytláčali aj playlisty a tracklisty a robili si z toho zbierku icon_biggrin Lichotilo mi to vtedy, lichotiť mi bude, aj keď si do zbierky pridajú tento playlist. Usmiaty smajlík 2 A máš pravdu, môj oficiálne prvý playlist bol TOP 70 (neviem, či som to vtedy robil pod "značkou" WoT) .. je to už dávno, budem to musieť overiť (dokonca je to ešte v starom PC, ktorý ani nefunguje, mohol by som rozbehnúť ten disk, ak je ešte funkčný icon_biggrin )
KickPato napísal:takže si sa vrátil na staré koľaje k WoTom? Very Happy super, ja poznám všetky songy, čo si tam dal, fakt sú dobré a jedny z najlepších a keď je to flac, tak mi to môžeš poslať, zajtra si to vypočujem (dobre namixované aj poradie songov Smile )
Dá sa to tak povedať icon_biggrin Trance je každodenné pravidlo, ale rozhodol som sa oživiť aj WoTy Usmiaty smajlík 2 Ďakujem, máš súkromnú správu pán Dj Vagner Project. Wink World of Trance: TOP 11 (FLAC) 352501 
Peter Leopold napísal:Chvíľku som neveril, čo tu vidím Usmiaty smajlík 2 World of Trance.
Je to tak, skutočný comeback icon_biggrin 
nucleon napísal:World of Trance is back! (Posielaj Smejúci sa smajlík 2 )
World of Trance: TOP 11 (FLAC) 6a165e11fbb81ca7b034dce85b190c87.320x240x54
Ma jeblo.
Tu máš! SSka je tvoja! evil
Ďakujem za odpoveď, aj za playlist. Teším sa teda na tie ďalšie! Usmiaty smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24614
Dukáty : 1651414
Karma : 2582
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre FrActraL 25/12/2017, 21:41

Tak Kubo Usmiaty smajlík 2 Toto by som ani vo sne nečakal Wink 
Tracklist zaujímavý, cover takisto, je to ešte k tomu špeciál, asi mu nedolám Wink Wink

_________________
World of Trance: TOP 11 (FLAC) Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done." Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
Ak chceš vedieť, čo znamenajú jednotlivé ranky na fóre, klikni sem
World of Trance: TOP 11 (FLAC) Fra10
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 11753
Dukáty : 818605
Karma : 1577
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre Capt. rhubarb 25/12/2017, 22:06

Najskôr TOP 20 UR, teraz TOP 11 icon_razz 
Taktiež si jednu kúpim, platím strieborným šilingom!
 We like rum Fire! 

_________________
World of Trance: TOP 11 (FLAC) The_pi10
Capt. rhubarb
Capt. rhubarb
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 16005
Dukáty : 1049770
Karma : 1472
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre Fusion 25/12/2017, 23:53

Čo ťa motivovalo k návratu k World of Trance K7BO? Usmiaty smajlík 2
Fusion
Fusion
Zabávač
Zabávač

Príspevky : 2580
Mesto : Battleon :: Forum
Meno : Mr.Fusion
Dukáty : 7772596
Karma : 627
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre KickPato 26/12/2017, 11:50

super výber Kubo, už to mám vypočuté Thumbs Up) tak sa teda teším na ďalšie woty, potešil si ma Smile

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829381
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre XezepusMECHA 26/12/2017, 12:16

Fusion napísal:Čo ťa motivovalo k návratu k World of Trance K7BO? Usmiaty smajlík 2
Správna otázka, toto by som aj ja rád vedel Usmiaty smajlík 2 

WoT boli neodlúčiteľnou súčasťou fóra niekoľko rokov, pri oznámení posledného partu prišiel smútok ale zároveň aj radosť, že niečo také na fóre zvyklo.. Usmiaty smajlík 2 A od roku 2012, kedy Kubo vytvoril posledný World of Trance som už len nostalgicky počúval všetky staré playlisty, ktoré mám dodnes uložené na disku. Usmiaty smajlík 2

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
World of Trance: TOP 11 (FLAC) Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
World of Trance: TOP 11 (FLAC) Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2114920
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre XezepusMECHA 26/12/2017, 12:16

Ochutnávka z jedného z playlistov Wink #yearsagoflashback



_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
World of Trance: TOP 11 (FLAC) Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
World of Trance: TOP 11 (FLAC) Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2114920
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre Spammer 26/12/2017, 13:18

Túto si pamätám!! Usmiaty smajlík 2 Usmiaty smajlík 2 Ale neviem presne z ktorého playlistu pochádza..
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25426
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1664064
Karma : 2084
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

World of Trance: TOP 11 (FLAC) Empty Re: World of Trance: TOP 11 (FLAC)

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.