Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre mAt3s25 za 24/12/2018, 11:11

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Hockey-512 Hokejbalové štatistiky z iného (môjho) sveta
Ako som už avizoval, táto téma postráda zmysluplnosť a overiteľnosť zobrazovaných štatistík. Pre tých, ktorí nechytili o čom tento pseudo-príbeh je, tak v prvom rade dávam na známosť, že jeho zámer je čisto zábavný. Téma sa venuje PHKE (hokejbalu) a obsahuje vtipné, bizarné či inak zvláštne a neseriózne štatistiky z košického hokejbalu, ktoré vznikli v mojom štatistickom úrade, keď som sa ako divák na hokejbale sústredil viac na všetky blbosti okolo seba namiesto samotnej hry.
Tak teda dúfam, že vás téma aspoň trochu pobaví a dotyčných urazí. Ďakujem.

Štatistika 1 :: Hráč: Lukáš Bartyla (KEJ) Štatistika: Ten, ktorý odstál viac zápasov pri ihrisku s dievčatami ako hral
Môj spoluhráč, dobrý priateľ a košický kasanova zaznamenal v uplynulej sezóne jednu veľmi pozoruhodnú štatistiku. Keďže ja sa túto sezónu zúčastňujem našich zápasov takmer pravidelne, nemohol som nespozorovať, že na jednom z našich hráčov mi čosi nesedí. Často nemáme tri obranné trojice a hráme tak len na 5 obrancov, príp. len na dve obranné formácie. Lukáš Bartyla. To je ten vinník, kazisvet, nazápasynechodič a nezbedník. Trvalo mi však dlhšie, kým som zistil, že je to on. A prečo? Pretože on vlastne na zápasy chodil, skoro stále, dokonca má viac zápasov ako ja. Teda pokiaľ by sa rátalo aj postávanie za mantinelom v prestrojení za džentlmena (sako z blšáku a gate z čínskeho obchodu, oba tváriace sa ako vzácne kusy). Za mantinelom totiž môj dobrý spoluhráč a ešte lepší priateľ Bartyla odstál viac zápasov v aktuálne prebiehajúcej sezóne, ako ich odohral na ihrisku. Dôvodom boli, samozrejme, ženy. A to nie hocijaké. Tieto vyzerali ako by ich práve našiel v bordeli pri hlavnej ceste počas cesty na hokejbal. Niektoré boli pekné, pri iných bolo ťažké rozoznať či ide o ženu, muža alebo iný druh. Bartyla sa s nimi však očividne bavil a očaroval ich svojim šarmom, zatiaľ čo my sme sa išli z kože zodrať na ihrisku, pretože sme mali málo obrancov. Zo 41 pozorovaných zápasov Bartyla odohral 15, na 5 nebol a až v 21 prípadoch len stál za mantinelom a namiesto hokejky v ruke na ihrisku držal dievčatám.. poďme ďalej.

Štatistika 2 :: Hráč: Robert Riller (LKV) Štatistika: Najviac zjedených sladkých tyčiniek počas jedného zápasu
Sladké tyčinky je označenie pre ľahké proteínové tyčinky s nižšou energetickou hodnotou, na ktorých si hráči PHKE radi ulahodnia, pred, počas, ale aj po zápasoch. Občas sa veľmi nudím. Vtedy začínam štatistikovať. Povedal som si, že zistím, kto dokáže zožrať najviac tyčiniek na jednom jedinom zápase. Áno, hráči ich zvyknú jesť aj počas zápasov, tyčinky sú malé, niečo na štýl tej krpatej Milky Way, ktorú určite každý pozná. Jednou polnočnou prechádzkou som tak dumal, na aký zápas by som mal zavítať ako na prvý a koho by som si mal všímať, mal som totižto pár typov na veľkých tyčinkožráčov. Keď v tom ma osvietilo zo samotných brán pekelných. Bolo to priam logické osvietenie, ktoré mi ušetrilo spústu času. Ja vnútorným hlasom: "Pôjdem na zápas Luníku 7 Východa a budem ti všímať Roberta.". Pokiaľ zje viac než 10 tyčiniek za jeden zápas, určite urobí rekord. Prečo určite, prečo som si bol taký istý? No možno preto, že doterajší rekord údajne držal Tomáš Jurek z Košickej Novej Vsi, o ktorom sa v PHKE povrávalo, že zožral 7 tyčiniek počas jedného zápasu (to nie je moc, on je normálny človek). Bol som na Robertových zápasov, prvých 5 zápasov bolo slabších, zjedol v nich postupne 4, 11, 5, 2 (nemal peniaze na viac) a 12 tyčiniek. V tom prišiel zápas 6. Jedenie tyčiniek sa začalo rátať tesne pred zápasom a skončilo sa konečným hvizdom rozhodcu, ktorý ukončil zápas. V tom v poradí šiestom mnou sledovanom Robert zjedol úctyhodných 27 sladkých tyčiniek, z toho 8 počas jedného striedania, ktoré trvalo asi 1,5 minúty.

Štatistika 3 :: Hráč: Zuzana Majerová (SKP) Štatistika: Najfaulovanejšia hráčka, najmä pri fauloch do tela
Zuzana Majerová. Jediná zástupkyňa nežnejšieho a hebkejšieho pohlavia medzi čisto chlapským kolektívnom v Priateľskom hokejbale v Košiciach. Okrem toho, že je terčom pohľadov všetkých úchylákov (ženských, aj mužských), trpí ešte jednou štatistikou. Pre ňu nepriaznivou, pre tých, ktorí sa na nej podieľajú priaznivou, či dokonca príjemnou. Pri nikom inom, pri žiadnom inom hráčovi v našej lige som nespozoroval, že by inkasoval toľko faulov, ako naša Zuzana. Teda skôr viac Xezepusova ako naša. Srandujem, nechce sa Xezepus, si príliš škaredý a vyzeráš ako mix Justina Biebera s lídrom skupiny Rammstein. Späť ku štatistike. Pre tých, ktorí vedia ako Zuza vyzerá je jasné, prečo ju ostatní hráči - chlapi tak radi faulujú. Je pochopiteľné, že v súťaži krásy by nemala konkurenciu (rovnako ako Robert v súťaži teplosti). V každom zápase tímu v ktorom hrá, teda Sídliska KVP som nespozoroval viacej faulov na niektorého z jej spoluhráčov než na ňu. Obľúbené fauly boli najmä držane, narazenie na mantinel (veľmi jemné ale za to razantné), krosček, či fauly, ktoré vlastne ani neexistujú ako napr. obťažovanie, nepochopiteľné držanie za nohu, či príliš dlhý očný kontakt. Okrem toho som zistil ďalšiu zaujímavosť, väčšina hráčov za Zuzou radšej behá ako ju bráni. Inými slovami, veľmi radi sa na ňu pozerajú zozadu.

Štatistika 4 :: Hráč: Marcel Griňaj (TAH) Štatistika: Najviac hokejok zlomených počas jednej sezóny na protihráčoch
Marcel Griňaj, známy veľký hráč. Veľký vo význame objemný, nie kvalitný, v takom prípade by som napísal, že je drevený. Je to už známy Ťahanovčan, ktorý zakladal tento tím spolu s Maxom a Baumaxerom. Robustný obranca s krehkým srdcom však exceluje v jednej zaujímavej, ale pre neho finančne nevýhodnej štatistike. Na túto štatistiku nemusím sledovať ostatných hráčov, Griňaj v nej bezpochyby vedie, s tým som s maximálne istý. Za priebehajúcu sezónu odohral tento obor zatiaľ všetkých 50 zápasov, počas ktorých zlomil asi toľko hokejok čo celé PHKE dohromady. Vrátane tých, ktoré Robert láme doma, keď je nervák. Táto štatistika sa však netýka hokejok zlomených napr. počas striel alebo pri súbojoch pri mantineloch, nie! Ide o hokejky, ktoré sa mu podarilo zlomiť pri útoku na protihráčov. Surovec. Za 50 zápasov zlomil z dôveryhodných, ale len približných zdrojov 5 až 8 hokejok (každá približne v cenovej hladine 70 až 100 €, viac za hokejky nedáva, už vie prečo, minulý sezónu to bolo to isté, len menej časté). Hokejky obľubuje lámať najmä pri zosekávaní nôh protihráčom (v istých prípadoch aj spoluhráčom), opomenúť nemožno aj jeho obľúbenú špecialitu, a síce niečo, čo by sa čoskoro mohlo stať olympijskou disciplínou - hod hokejky po súperovi. Takto koná po zbytočne prehratých zápasov, podľa odhadoval pri týchto vrhoch zlomil jednu hokejku. Buďme radi, že Ťahanovce neprehrávajú tak často. 
 
Štatistika 5 :: Hráč: Stanislav Richter (KEJ) Štatistika: Najviac roztrhnutých kraťasov pri hre v rámci jednej sezóny
Stanislav Richter, ozrutný a strach-naháňajúci košický Jánošík má obľubu vo vystavovaní svojej zadnej časti tela (riti) okolitému svetu. A to najmä na hokejbalových zápasov. Do jeho trenírok by sa ledva napchal i tenký Thoper, pričom obvod jeho pása je asi 2,7x menší ako obvod pása Richtera, ktorý má mimochodom aj palec na pravej ruke hrubší ako je celá Thoperova noha. Ale dosť Thopera. Takéto úzke trenky, ktoré okrem toho že sú nesmierne sexy akurát tak pre zúfalého pedofila z Marsu, sú nehorázne nepohodlné a otrasné. Niekoľkokrát sa teda stalo, že po skončení zápasu boli Richterove kraťasy roztrhnuté, najčastejšie v oblasti ritnej čiarky. Dôvodom nebola jeho aktívna hra, to jemu veľmi nejde. Ale to, že kraťasy boli také malé, sťa vyzerali, že ich kedysi nosil ako malý chlapec. K trhlinám dochádzalo paradoxne najčastejšie na striedačke pri snahe sadnúť si tak, aby si neroztrhol riť. Podľa priameho zdroja (Richtera), v 48 odohratých zápasov úspešne roztrhol už 7 trenírok, z toho dvoje s havajským vzorom.

Koniec prvej časti.

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
mAt3s25
mAt3s25
Duch Vianoc
Duch Vianoc

Príspevky : 10473
Vek : 27
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Money : 927532
Karma : 1963
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre G.Z.L za 24/12/2018, 11:19

Santa Aaa, téma je tu presne ako si sľúbil a akurát, keď som prihlásený icon_biggrin Winter yeah! Nuž, idem si po medovníky a šup sa do čítania Very Happy Very Happy Very Happy Vyzerá to dobre evil Smile
G.Z.L
G.Z.L
TOP prispievateľ
TOP prispievateľ

Príspevky : 6372
Vek : 26
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Money : 438435
Karma : 619
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre Android za 24/12/2018, 12:01

V tom v poradí šiestom mnou sledovanom Robert zjedol úctyhodných 27 sladkých tyčiniek, z toho 8 počas jedného striedania, ktoré trvalo asi 1,5 minúty.
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Tenor
Robo, ty si blázon, toto dokážeš naozaj len ty Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 To si potom ešte vládal behať vôbec s toľkými sladkosťami v sebe?? icon_biggrin icon_biggrin 
Najlepší príbeh jednoznačne ale tento icon_biggrin ROFL :

Štatistika 5 :: Hráč: Stanislav Richter (KEJ) Štatistika: Najviac roztrhnutých kraťasov pri hre v rámci jednej sezóny
Stanislav Richter, ozrutný a strach-naháňajúci košický Jánošík má obľubu vo vystavovaní svojej zadnej časti tela (riti) okolitému svetu. A to najmä na hokejbalových zápasov. Do jeho trenírok by sa ledva napchal i tenký Thoper, pričom obvod jeho pása je asi 2,7x menší ako obvod pása Richtera, ktorý má mimochodom aj palec na pravej ruke hrubší ako je celá Thoperova noha. Ale dosť Thopera. Takéto úzke trenky, ktoré okrem toho že sú nesmierne sexy akurát tak pre zúfalého pedofila z Marsu, sú nehorázne nepohodlné a otrasné. Niekoľkokrát sa teda stalo, že po skončení zápasu boli Richterove kraťasy roztrhnuté, najčastejšie v oblasti ritnej čiarky. Dôvodom nebola jeho aktívna hra, to jemu veľmi nejde. Ale to, že kraťasy boli také malé, sťa vyzerali, že ich kedysi nosil ako malý chlapec. K trhlinám dochádzalo paradoxne najčastejšie na striedačke pri snahe sadnúť si tak, aby si neroztrhol riť. Podľa priameho zdroja (Richtera), v 48 odohratých zápasov úspešne roztrhol už 7 trenírok, z toho dvoje s havajským vzorom.
Pecka je to Matúš Smejúci sa smajlík 2 Christmas Thumbs UP Šťastné a hokejbalové Smejúci sa smajlík 2 Winter 2013

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 13403
Money : 782183
Karma : 1755
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre FrActraL za 24/12/2018, 12:56

"Štatistika 2 :: Hráč: Robert Riller (LKV) Štatistika: Najviac zjedených sladkých tyčiniek počas jedného zápasu"
To už len ten samotný názov štatistiky, každý čakal niečo podobé Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 ROFL ROFL Naplnil si moje očakávania na
túto tému, dokonca si ich niekoľkonásobne prekonal.. icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin Pobavil som sa icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin

_________________
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done."
Sir Arthur Conan Doyle
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 8423
Money : 532338
Karma : 1287
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre Peny za 24/12/2018, 16:54

Jžši Hokejbalové štatistiky z iného sveta 736452 icon_biggrin Toto je super icon_biggrin Len zase neviem či sa smejem na tých situáciách alebo na tom, akým spôsobom si to ty napísal. Ten groteskno satirický tón, ktorý do toho dávaš je nádherný icon_biggrin Aaa Robkov príbeh jednoznačne vyhral, tú štatistiku môžem potvrdiť, dokonca si myslím, že si nejaké tyčinky ešte zabudol pripočítať icon_biggrin

_________________
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Ebeqea
Peny
Peny
Battleon Queen
Battleon Queen

Príspevky : 19512
Money : 997261
Karma : 2426
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre KickPato za 24/12/2018, 23:57

Okrem toho som zistil ďalšiu zaujímavosť, väčšina hráčov za Zuzou radšej behá ako ju bráni. Inými slovami, veľmi radi sa na ňu pozerajú zozadu. Very Happy Very Happy Very Happy najlepšia časť Very Happy Very Happy tiež som si to všimol, takže to tak naozaj asi je Very Happy

_________________
Tento užívateľ nemá podpis... Čo? ... Tak nič, má...
Spoiler ukrýva: Zoznam mojich hudobných recenzií Hokejbalové štatistiky z iného sveta 352501
P. Vagner - Hudobné recenzie:
Hokejbalové štatistiky z iného sveta 2mbjg4
KickPato
KickPato
ASOT Lover
ASOT Lover

Príspevky : 7711
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Money : 542749
Karma : 1147
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre nucleon za 25/12/2018, 01:00

Obdivujem toho, kto to rátal, ale je to tak, ale nečakal by som, že ich bolo až toľko Smejúci sa smajlík 2 Ale tie nové malinové, ktoré došli do PHKE minulý mesiac sú také dobré, že ich mám chuť žrať po každom striedaní. A hlavne sú šťavnaté a veľmi výživné, žral som ich len preto, aby som podával nadľudské výkony.

_________________
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Pifkze10 
GIVE ME LIBERTY OR GIVE ME A BEER!
Срать тебе в рот!
Hokejbalové štatistiky z iného sveta 6gj8d3
nucleon
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 19353
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Steak_10
Money : 822817
Karma : 2654
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre nucleon za 25/12/2018, 01:01

A Griňo zlomil jednu aj na mne, keď mi jebol zozadu do chrbta Smejúci sa smajlík 2 Cítil som to až doma, keď som si večer ľahol a zistil, že mám v chbrte dvojcentrimetrovú priehlbinu xD

_________________
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Pifkze10 
GIVE ME LIBERTY OR GIVE ME A BEER!
Срать тебе в рот!
Hokejbalové štatistiky z iného sveta 6gj8d3
nucleon
nucleon
Beer Lover
Beer Lover

Príspevky : 19353
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Steak_10
Money : 822817
Karma : 2654
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre Yulgar za 25/12/2018, 12:24

práve ma rozdrbalo Very Happy ty prečo nepíšeš príbehy častejšie Matúš? Very Happy

_________________
Maybe I am a lone man walking through streets but I can be really strong. 
Yulgar
Yulgar
Apple User
Apple User

Príspevky : 11973
Vek : 24
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 850599
Karma : 1024
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre Sverige za 25/12/2018, 12:59

Toto bude porovnateľne dobrá séria ako napr. Príbehy Paľka či Hlášky Rasťa icon_biggrin ..
.. na toto sa teším, dúfam, že to nebola posledná časť, lebo takéto štatistiky sú ešte lepšie než tie normálny icon_razz icon_razz
Díky Matúš, stálo to za to čakanie Christmas Thumbs UP 

_________________
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Giphy
Sverige
Sverige
Battleon King
Battleon King

Príspevky : 10366
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Money : 625345
Karma : 1216
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre Peter Leopold za 25/12/2018, 14:00

Všimol si si aj takú zaujímavosť, že Stano Richter nosí kraťas so vzorom viažucim sa k aktuálnemu ročnému obdobiu alebo sviatku? icon_biggrin Cez minuloročnú Veľkú noc mal napríklad svetlomodré kraťasy s kuriatkami, predvianočné zápasy minulého, ale aj tohto roka zase odohral v kraťasoch so zimnou alebo vianočnou tematikou icon_biggrin Stano je asi najvďačnejší objekt na takéto zvláštne štatistiky, preto ho tu ešte rád uvidím a ak budeš chcieť, nejaké zaujímavosti ti môžem podávať aj ja icon_biggrin

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Story Master
Story Master

Príspevky : 4432
Vek : 26
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Money : 314880
Karma : 1218
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre Fusion za 25/12/2018, 14:31

Veľmi mi spríjemnila vianočný čas táto téma icon_biggrin 

Čítali sme to spolu s priateľkou, už dávno sme sa tak dobre nepobavili Smejúci sa smajlík 2
Fusion
Fusion
Zabávač
Zabávač

Príspevky : 2092
Mesto : Battleon :: Forum
Meno : Mr.Fusion
Money : 7705571
Karma : 360
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre peter12 za 25/12/2018, 14:57

tá Zuzka Majerová musí byť ale kus Very Happy tú by už asi prekonala len Peny Very Happy Christmas Thumbs UP ale to tak býva keď do turnaja kde kde sú samí chlapi príde prvé dievča Very Happy už tam niekedy hrala nejaká baba? Smile

_________________
“I do what I do. You like it, great.
You don’t, go listen to somebody else.
I’m stickin’ with the people that stuck with me.” 
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Source
peter12
peter12
Battleon King
Battleon King

Príspevky : 7030
Vek : 23
Mesto : Petržalka
Meno : Peter
Money : 539332
Karma : 485
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre LightBringer za 25/12/2018, 19:20

More, dobrá téma icon_biggrin

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Battleon Smoker
Battleon Smoker

Príspevky : 13101
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 899527
Karma : 2258
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre Nikuška za 25/12/2018, 20:57

@mAt3s25 napísal:Teda skôr viac Xezepusova ako naša. Srandujem, nechce sa Xezepus, si príliš škaredý a vyzeráš ako mix Justina Biebera s lídrom skupiny Rammstein.
Matúš, ty píš prosím ťa častejšie, máš úžasnú slovnú zásobu a štýl, ktorý pri tom používaš icon_biggrin 
PS: Xezepus nie je škaredý ^_^ Hokejbalové štatistiky z iného sveta 34738
Nikuška
Nikuška
Coffee flavored tea lover
Coffee flavored tea lover

Príspevky : 4736
Vek : 26
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Money : 315996
Karma : 924
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre Thoper za 26/12/2018, 00:27

Matúš určite nezabudni pridať tú o Vikstátových účesoch Cool Inak jedna paráda tento príbeh, tak divoko som sa nerehotal už veľmi dávno

_________________
Words like violence Break the silence Come crashing in Into my little world
Thoper
Thoper
Príspevkový maniak
Príspevkový maniak

Príspevky : 2681
Mesto : Košice
Meno : Juraj
Money : 197233
Karma : 423
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre Capt. Rhubarb za 26/12/2018, 11:14

Všimli ste si, že tento príbeh nie sú len štatistiky, ale hlavne ZÁBAVNÉ HLÁŠKY, ktoré tam Matúš vypotil? icon_biggrin Z tejto som šiel napr. do kolien:

Takéto úzke trenky, ktoré okrem toho že sú nesmierne sexy akurát tak pre zúfalého pedofila z Marsu, sú nehorázne nepohodlné a otrasné.
 ROFL ROFL ROFL ROFL 
Chce to veľmi rýchlo PART II! icon_biggrin icon_biggrin 
 Pirate gang! 

_________________
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Capt. Rhubarb
Capt. Rhubarb
Kapitán
Kapitán

Príspevky : 8783
Money : 479268
Karma : 915
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre XezepusMECHA za 26/12/2018, 13:51

Koniec prvej časti.
.. toto beriem ako jasný odkaz, že s týmto nekončíš icon_biggrin

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

Hokejbalové štatistiky z iného sveta 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19026
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Ninjutsu_mecha Hokejbalové štatistiky z iného sveta Combat-Droid-54327
Money : 1276593
Karma : 2871
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre Android za 26/12/2018, 13:51

Len to nie! icon_biggrin Príbeh s Robom a hlavne Richterome ma úplne dostal Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 13403
Money : 782183
Karma : 1755
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre XezepusMECHA za 26/12/2018, 13:52

Richter pohoda, už nebude vyznievať tak strašidelne, keď si ho predstavíš v kvietičkovaných havajských obtiahnutých kraťaskách, ktoré sa mu trhajú pri ritnom pásiku icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin Basketball Evil yes

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

Hokejbalové štatistiky z iného sveta 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19026
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Ninjutsu_mecha Hokejbalové štatistiky z iného sveta Combat-Droid-54327
Money : 1276593
Karma : 2871
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre Android za 26/12/2018, 13:52

Nie nie, to už nikdy icon_biggrin Smejúci sa smajlík 2 Ale zase je to dobré pre jeho protihráčov, pretože si ho aspoň v tých výrazných trenkách všimnú, keby sa k ním náhodou rútil icon_biggrin Smejúci sa smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 13403
Money : 782183
Karma : 1755
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre XezepusMECHA za 26/12/2018, 13:53

Vidíš, a to mi ani nenapadlo icon_biggrin 

A už možno zároveň vieme, prečo KEJ toľko začali vyhrávať icon_razz

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

Hokejbalové štatistiky z iného sveta 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19026
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Ninjutsu_mecha Hokejbalové štatistiky z iného sveta Combat-Droid-54327
Money : 1276593
Karma : 2871
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre Android za 26/12/2018, 13:54

O trenírkovej taktike som ešte nepočul, ale mohlo by to zaberať, ktovie icon_biggrin Chcelo by to s ním hĺbkové interview! icon_biggrin

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 13403
Money : 782183
Karma : 1755
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre XezepusMECHA za 26/12/2018, 13:55

Interview hĺbkového typu, ten už v PHKE dávno nebol, chcelo by to hodiť nejaký ten podnet icon_biggrin 

Xezepus, si príliš škaredý a vyzeráš ako mix Justina Biebera s lídrom skupiny Rammstein.
Ty si kus kohúta Turian, ty čo vyzeráš ako hybrid Richmonda z IT Crowd skríženého s Kulym icon_biggrin

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

Hokejbalové štatistiky z iného sveta 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19026
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Hokejbalové štatistiky z iného sveta Ninjutsu_mecha Hokejbalové štatistiky z iného sveta Combat-Droid-54327
Money : 1276593
Karma : 2871
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre Android za 26/12/2018, 13:56

Hokejbalové štatistiky z iného sveta 2Q==

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 13403
Money : 782183
Karma : 1755
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Hokejbalové štatistiky z iného sveta Empty Re: Hokejbalové štatistiky z iného sveta

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.