Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tajomná komnata

+28
Android
KickPato
XezepusMECHA
Peny
nucleon
Thoper
FrActraL
Jakovlev
mAt3s25
K7BO
Gaius Julius Caesar
Quadro'Ye
Kazuto1
Mrdofúz
Pravidlo!
Yulgar
peter12
LightBringer
G.Z.L
DwakellArmy15
Capt. rhubarb
The Sheriff
Nikuška
nermal
Blacksmith
Fusion
Dam
Bijjou
32 posters

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Goto down

Ste za zrealizovanie Tajomnej komnaty

tajomná komnata Avze_e12100%tajomná komnata Pravze13 100% 
[ 33 ]
tajomná komnata Avze_e120%tajomná komnata Pravze13 0% 
[ 0 ]
 
Celkom hlasov : 33
 
 

tajomná komnata Empty tajomná komnata

Odoslať pre Darkneus 6/10/2019, 20:16

Ahojte,

rád by som poprosil o založenie súkromnej sekcie, kde by boli všetci overený uivatelia fóra a kde by diskutovali súkromne. Dovod? Ako ste si isto všimli na forum často prichádzajú prapodivné stvorenia, ktoré sú isté bezpečnostné riziko pre fórum. V tejto diskusii by sme pomocou "crowdsourcingu" mohli jednoducho o tomto uživatelovi zdielať info, čo nám písal do SSiek a podobne. V budúcnosti by sme tak takéhoto uživatela dokázali rýchlejšie odhaliť a spacifikovať. Pre každého takéhoto uživatela by každý v tejto sekcii mohol vytvoriť vlastnú tému. Samozrjeme okrem tohoto primárneho využitia by sav ajomnej komnate dalo diskutovať o súkromných veciach o ktorých prípadne nechcete diskutovať na fóre verejne. Preto by táto sekcia mohla obsahovať 2 podeskcie, jedna venovaná verejnej diskusii a druhá na riešenie potencionálnych hrozieb.

dajte mi vedieť čo si o tomto nápade myslíte.

Predom upozorňujem že ak by takáto sekcia vznikla, tak sa do tejto tajnej sekcie sa nedostane každý uživatel fóra.
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 298739
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Yulgar 6/10/2019, 21:34

je to velmi dobrý nápad a hlavne by sa nám hodil pri riešení takých vecí akú sme tu mali teraz nedávno.. a ešte stále máme akurát trocha mlčí pretože sa mu nedá prispievať... ale určite by sme mali niečo také založiť, je to riadne dobrý nápad Smile

_________________
tajomná komnata 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28468
Vek : 28
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2111470
Karma : 1825
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Bijjou 6/10/2019, 22:15

potrebujem spravit jedno meme. dalo by sa ?
Bijjou
Bijjou
PERMABAN
PERMABAN

Príspevky : 671
Meno : Nehovorím, že Ťa nemám rada, ale je možné, že by som Ťa odpojila z prístrojov v nemocnici, keby som si potrebovala dobiť baterku na mobile.
Dukáty : 100811
Karma : -23
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Mrdofúz 6/10/2019, 23:17

Bijjou napísal:potrebujem spravit jedno meme. dalo by sa ?
Asi si netrafila tému, ale odporúčam Gaiusa, on je majster v memé remesle.

_________________
tajomná komnata 11_mrd11 tajomná komnata Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966732
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Mrdofúz 6/10/2019, 23:17

Darkneus napísal:Ahojte,

rád by som poprosil o založenie súkromnej sekcie, kde by boli všetci overený uivatelia fóra a kde by diskutovali súkromne. Dovod? Ako ste si isto všimli na forum často prichádzajú prapodivné stvorenia, ktoré sú isté bezpečnostné riziko pre fórum. V tejto diskusii by sme pomocou "crowdsourcingu" mohli jednoducho o tomto uživatelovi zdielať info, čo nám písal do SSiek a podobne. V budúcnosti by sme tak takéhoto uživatela dokázali rýchlejšie odhaliť a spacifikovať. Pre každého takéhoto uživatela by každý v tejto sekcii mohol vytvoriť vlastnú tému. Samozrjeme okrem tohoto primárneho využitia by sav ajomnej komnate dalo diskutovať o súkromných veciach o ktorých prípadne nechcete diskutovať na fóre verejne. Preto by táto sekcia mohla obsahovať 2 podeskcie, jedna venovaná verejnej diskusii a druhá na riešenie potencionálnych hrozieb.

dajte mi vedieť čo si o tomto nápade myslíte.

Predom upozorňujem že ak by takáto sekcia vznikla, tak sa do tejto tajnej sekcie sa nedostane každý uživatel fóra.
Ahoj, hlasoval som za áno, nemusím hádam vysvetľovať prečo.

Proste to je dobrý nápad, hlavne užitočný a sprehľadnil by fórko, keby sa sem dostali užívatelia ako no user, Inferno (ak to číta, tak áno Inferno, si škodný) a im podobní. Určite nie sú hrozba takí ako Pravidlo! či Lord best, s nimi je tu aj sranda. Ale niekedy sa stanú aj vážnejšie veci, pri ktorých by nám naozaj pomohlo, keby sme mali nejaký priestor, ktorý by bol viditeľný len pre nás (alebo teda pre vás, neviem či by sa to týkalo aj mňa) a kde by sa diskutovalo bez toho, aby o tom vedel ten, ktorý by na fóre škodil. Určite je to perfektný nápad, takto by si mohli overení užívatelia preposlať získané informácie, pretože čím viac hláv sa proti takým ako Inferno či no user spojí, tým ľahšie sa ich zbavíme alebo zistíme o koho ide. Lebo pri týchto dvoch spomenutých nejde len o trollov (pri no userovi sme sa o tom sami presvedčili).

Takže za mňa určite áno.

_________________
tajomná komnata 11_mrd11 tajomná komnata Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966732
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Bijjou 6/10/2019, 23:23

Mrdofúz napísal:
Bijjou napísal:potrebujem spravit jedno meme. dalo by sa ?
Asi si netrafila tému, ale odporúčam Gaiusa, on je majster v memé remesle.
tak netrafila, ale vy si robíte pokec hocikde  icon_biggrin  ee , a kam mu to mŕm na fóre smerovat ? ( nie do ss nechcem, čo je šuškané to je luhané Wink )
Bijjou
Bijjou
PERMABAN
PERMABAN

Príspevky : 671
Meno : Nehovorím, že Ťa nemám rada, ale je možné, že by som Ťa odpojila z prístrojov v nemocnici, keby som si potrebovala dobiť baterku na mobile.
Dukáty : 100811
Karma : -23
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Mrdofúz 6/10/2019, 23:37

Tak napríklad tam, kde boli tie memé pridávané, to by bolo najsprávnejšie Wink Toť táto téma https://battleon.slovakforum.net/t2606p300-topic

Tento topic už nechajme pre nápad, ktorý môže byť pre budúcnosť dosť dôležitý.

_________________
tajomná komnata 11_mrd11 tajomná komnata Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966732
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Android 6/10/2019, 23:42

Darkneus napísal:Ahojte,

rád by som poprosil o založenie súkromnej sekcie, kde by boli všetci overený uivatelia fóra a kde by diskutovali súkromne. Dovod? Ako ste si isto všimli na forum často prichádzajú prapodivné stvorenia, ktoré sú isté bezpečnostné riziko pre fórum. V tejto diskusii by sme pomocou "crowdsourcingu" mohli jednoducho o tomto uživatelovi zdielať info, čo nám písal do SSiek a podobne. V budúcnosti by sme tak takéhoto uživatela dokázali rýchlejšie odhaliť a spacifikovať. Pre každého takéhoto uživatela by každý v tejto sekcii mohol vytvoriť vlastnú tému. Samozrjeme okrem tohoto primárneho využitia by sav ajomnej komnate dalo diskutovať o súkromných veciach o ktorých prípadne nechcete diskutovať na fóre verejne. Preto by táto sekcia mohla obsahovať 2 podeskcie, jedna venovaná verejnej diskusii a druhá na riešenie potencionálnych hrozieb.

dajte mi vedieť čo si o tomto nápade myslíte.

Predom upozorňujem že ak by takáto sekcia vznikla, tak sa do tejto tajnej sekcie sa nedostane každý uživatel fóra.
Síce už pod iným menom, ale platí staré známe, že "Jožo nemal nikdy zlý nápad" a je to pravda aj teraz Usmiaty smajlík 2 Priznám sa, že my čo sme boli v tom Írsku a potom sme si robili ešte nejaké výlety po Slovensku sme tak trochu "premeškali" to čo sa tu za posledné dni dialo. Myslím prípad Infertino. Neviem, či je to už ukončené, ale čítal som si všetky príspevky v tej jeho vytvorenej pokecovej téme a spravil som si ako taký obraz o čo tam išlo, aj keď mi to nedávalo veľký zmysel. (Ak by niekto mohol a nie je to zatiaľ tajné, mohol by mi napísať so SSky v skratke o čo mu šlo a ako sa to vyriešilo alebo rieši, nech som viacej v obraze..). No a späť k nápadu - určite je dobrý a hlavne môže byť užitočný pre fórko ako Mrdofúz píše - do budúcna. Vieme aké typy nám sem niekedy chodia, vieme prečo (novým užívateľom to príde možno divné, ale my ostatní tie dôvody chápeme) - preto by bolo aj dobré, keby tá Tajná komnata bola len pre užívateľov, ktorí sú už na fórku dlhšie, dobre sa tu orientujú a majú aj dobrí prehľad o užívateľoch. Samozrejme, najlepšie by bolo keby týchto "Tajných" nazvime to vyberali admin s Dodesom Usmiaty smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24792
Dukáty : 1666413
Karma : 2586
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Gaius Julius Caesar 7/10/2019, 00:00

Ok, je to dobrý nápad. Keďže viem, aké dôležité je pri ľuďoch ako tento posledný zbierať informácie od viacerých užívateľoch, dovolím si tvrdiť, že tento tajomná komnata je odsúdená na úspech. Pravidlá a podobné formálne veci by som nechal na teba, ak by ich následne admin schválil, mohlo by to začať okamžite fungovať a sekcia sa vytvoriť. Ja osobne som napríklad zhodou náhod poskytol nejakú informáciu o Infertinovi Matúšovi a zistil som, že mu dosť pomohla, pritom som ju nemal v pláne vôbec preposielať, ale to by som asi spravil chybu. Ak na to bude vyhradená takáto miestnosť a všetky zozbierané info budú pokope, môže to byť mimoriadne nápomocné. Takže za mňa hej, bez ohľadu na to, čo by sa členstvo v tej komore týkalo aj mňa alebo nie, som za jej vytvorenie. Kľudne nech jej jadro tvorí len pár užívateľov. Hlavne, nech sú to užívatelia schopní a dobre informovaní. Napr. Matúš o ktorom vieme svoje (v dobrom teraz myslím). Keď ide do tuhého (a to v rôznych situáciách), vie byť tento človek veľmi užitočný. To rovnako platí aj o Darkneusovi, adminovi, po novom aj Damovi a ostatných. A Yulgarovi samozrejme. Vytvoríme aj úsek pre superhrdinov.

_________________
tajomná komnata Dice-25637__340 Kocky sú hodené
Gaius Julius Caesar
Gaius Julius Caesar
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 14616
Mesto : Battleon World
Meno : Gaius Julius
tajomná komnata Deal_w10
Dukáty : 1135301
Karma : 1476
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre nermal 7/10/2019, 04:41

Nemali sme predtim nieco podobne vo forme radi starsich?
nermal
nermal
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 11578
Vek : 27
Mesto : Hluzikotopia
Meno : Nermal Lamren
Dukáty : 852645
Karma : 1324
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Darkneus 7/10/2019, 09:29

nermal napísal:Nemali sme predtim nieco podobne vo forme radi starsich?
Ano mali sme radu starších ... možno by stačilo iba rozšíriť radu starších, to mi vypadlo, nakolko do nej teraz nemám prístup.
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 298739
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Bijjou 7/10/2019, 09:42

Mrdofúz napísal:Tak napríklad tam, kde boli tie memé pridávané, to by bolo najsprávnejšie Wink Toť táto téma https://battleon.slovakforum.net/t2606p300-topic

Tento topic už nechajme pre nápad, ktorý môže byť pre budúcnosť dosť dôležitý.
Dakujem Smile
Bijjou
Bijjou
PERMABAN
PERMABAN

Príspevky : 671
Meno : Nehovorím, že Ťa nemám rada, ale je možné, že by som Ťa odpojila z prístrojov v nemocnici, keby som si potrebovala dobiť baterku na mobile.
Dukáty : 100811
Karma : -23
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Spammer 7/10/2019, 10:15

Ďalší fucking great nápad od Dodesa Angry (ako to ten chlap, sakra, robí!).

Som za, ale musím mať do sekcie prístup, inak tu spravím taký bordel, aký Battleon ešte nevidel Fuu!! 

tajomná komnata Giphy
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25666
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1684412
Karma : 2086
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre KickPato 7/10/2019, 10:30

tajomná komnata, aby si sa mohol stretávať s inými chlapcami ty pobehlík? na to by ťa bolo.. ale aby si nepovedal, zahlasujem za áno, nech ťa aj roztrhne

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829801
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre LightBringer 7/10/2019, 11:16

Som za zrealizovanej komnaty. A som aj za to, aby sme do nej neprijali Peny. Z jednoduchého dôvodu. Aby si nemusela čítať tie úchylné svinstvá, o ktoré sa niektoré indivíduá pokúšajú, aby od nej niečo získali. Bude to užitočné, máme tu pár prefíkanejších, ktorý vedia vytiahnuť informácie z odpadkových užívateľov. A koniec koncov, viac hláv, viac rozumu. Akurát pri Paťovi a Robovi to neplatí.

_________________
tajomná komnata BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30637
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2190595
Karma : 4211
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Yulgar 7/10/2019, 14:43

LightBringer napísal:Som za zrealizovanej komnaty. A som aj za to, aby sme do nej neprijali Peny. Z jednoduchého dôvodu. Aby si nemusela čítať tie úchylné svinstvá, o ktoré sa niektoré indivíduá pokúšajú, aby od nej niečo získali. Bude to užitočné, máme tu pár prefíkanejších, ktorý vedia vytiahnuť informácie z odpadkových užívateľov. A koniec koncov, viac hláv, viac rozumu. Akurát pri Paťovi a Robovi to neplatí.
no to s tou Peny je celkom rozumný nápad Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
tajomná komnata 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28468
Vek : 28
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2111470
Karma : 1825
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Android 7/10/2019, 15:46

Gaius Julius Caesar napísal:Ok, je to dobrý nápad. Keďže viem, aké dôležité je pri ľuďoch ako tento posledný zbierať informácie od viacerých užívateľoch, dovolím si tvrdiť, že tento tajomná komnata je odsúdená na úspech. Pravidlá a podobné formálne veci by som nechal na teba, ak by ich následne admin schválil, mohlo by to začať okamžite fungovať a sekcia sa vytvoriť. Ja osobne som napríklad zhodou náhod poskytol nejakú informáciu o Infertinovi Matúšovi a zistil som, že mu dosť pomohla, pritom som ju nemal v pláne vôbec preposielať, ale to by som asi spravil chybu. Ak na to bude vyhradená takáto miestnosť a všetky zozbierané info budú pokope, môže to byť mimoriadne nápomocné. Takže za mňa hej, bez ohľadu na to, čo by sa členstvo v tej komore týkalo aj mňa alebo nie, som za jej vytvorenie. Kľudne nech jej jadro tvorí len pár užívateľov. Hlavne, nech sú to užívatelia schopní a dobre informovaní. Napr. Matúš o ktorom vieme svoje (v dobrom teraz myslím). Keď ide do tuhého (a to v rôznych situáciách), vie byť tento človek veľmi užitočný. To rovnako platí aj o Darkneusovi, adminovi, po novom aj Damovi a ostatných. A Yulgarovi samozrejme. Vytvoríme aj úsek pre superhrdinov.
Presne tak Usmiaty smajlík 2 Keď už bude vytvorená tajná komora, tak aj užívatelia sa nebudú báť posielať tam všetko, čo získajú a ak sa budú riešiť veci napríklad cez súkromné správy so škodnými užívateľmi, tak po tom ako sa zverejní prepís správ v komôrke, ostatní užívatelia môžu poradiť, čo a ako si s ním ďalej písať Wink

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24792
Dukáty : 1666413
Karma : 2586
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Darkneus 7/10/2019, 15:51

Tak Kubiš, myslím, že je už rozhodnuté, máš robotu Very Happy
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 298739
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre nermal 7/10/2019, 15:54

Co keby sa to spravilo mimo fora pre uplnu bezpecnost aby sa tam nedostali nejaky sikonejsi, napr ako server na discorde?
nermal
nermal
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 11578
Vek : 27
Mesto : Hluzikotopia
Meno : Nermal Lamren
Dukáty : 852645
Karma : 1324
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Mrdofúz 7/10/2019, 17:01

LightBringer napísal:Som za zrealizovanej komnaty. A som aj za to, aby sme do nej neprijali Peny. Z jednoduchého dôvodu. Aby si nemusela čítať tie úchylné svinstvá, o ktoré sa niektoré indivíduá pokúšajú, aby od nej niečo získali. Bude to užitočné, máme tu pár prefíkanejších, ktorý vedia vytiahnuť informácie z odpadkových užívateľov. A koniec koncov, viac hláv, viac rozumu. Akurát pri Paťovi a Robovi to neplatí.
Ja som akurát nad tým uvažoval, či by bolo vôbec rozumné, aby tam bola aj Peny, pretože väčšina tých bastardov si za cieľ vyberá práve ju icon_biggrin Mad

_________________
tajomná komnata 11_mrd11 tajomná komnata Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966732
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Darkneus 7/10/2019, 17:05

nermal napísal:Co keby sa to spravilo mimo fora pre uplnu bezpecnost aby sa tam nedostali nejaky sikonejsi, napr ako server na discorde?
máme snáď Fb a pod. Wink
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 298739
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre The Sheriff 7/10/2019, 17:10

Myslím, že je to už jasné, ale pridávam svoje áno.
The Sheriff
The Sheriff
Level 17 | Profesionál
Level 17 | Profesionál

Príspevky : 7939
Mesto : Western Battleon
Meno : Mr. Sheriff
Dukáty : 545907
Karma : 792
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre The Sheriff 7/10/2019, 17:11

nermal napísal:Co keby sa to spravilo mimo fora pre uplnu bezpecnost aby sa tam nedostali nejaky sikonejsi, napr ako server na discorde?
Aj to by bola možnosť, ale myslím, že sekcia na fóre bude stačiť. Už len kvôli tomu, že tú sekciu môže dopodrobna sledovať napr. admin alebo Dam, ktorý v administrácii zrejme vidia všetko, čo sa v nej deje a každého kto sa do nej dostane. Možno nemám pravdu, ale dedukuj z toho, čo Dam dokázal pri riešení Infertina. Wink
The Sheriff
The Sheriff
Level 17 | Profesionál
Level 17 | Profesionál

Príspevky : 7939
Mesto : Western Battleon
Meno : Mr. Sheriff
Dukáty : 545907
Karma : 792
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Mrdofúz 7/10/2019, 17:12

Dúfam, že takýchto ako on tu už veľa nebude, ale predsa len, do budúcna je vec ako Secret Chamber veľmi dobrá.

_________________
tajomná komnata 11_mrd11 tajomná komnata Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966732
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre The Sheriff 7/10/2019, 17:12

Možno že aj do prítomna Wink Neviem či je už Infertino vyriešený a možno by pomohlo komoru založiť čo najskôr a začať ju využívať ešte teraz.
The Sheriff
The Sheriff
Level 17 | Profesionál
Level 17 | Profesionál

Príspevky : 7939
Mesto : Western Battleon
Meno : Mr. Sheriff
Dukáty : 545907
Karma : 792
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

tajomná komnata Empty Re: tajomná komnata

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.