Zaobchádzanie s Jakovlevom

Strana 1 z 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Goto down

Zaobchádzanie s Jakovlevom Empty Zaobchádzanie s Jakovlevom

Odoslať pre Nikito za Ne 15 marec 2020, 12:48

Ahojte! Nechcem vám tu spamovať vaše herné témy a sekcie, a preto to dám radšej sem, ako to že som našiel sekciu, kde sa môže pridávať takmer čokoľvek.. Na začiatok sa predstavím. Som Jakubov dobrý kamarát. Jakuba, ktorého tu poznáte skôr pod menom Jakovlev. Okrem toho že som jeho dobrý kamarát som aj jeho rodinný známy, konkrétne bratranec. Povedal mi, že ste ho zabanovali a zhrozilo ma, keď mi povedal, že to bolo nielen neprávom, ale hlavne preto, že sa snažil ochrániť tretiu osobu, vraj nejaké dievča. Mohol by som podať vysvetlenie? Jakub je teraz celý nešťastný, vraj sem nemôže mesiac chodiť a dopodrobna mi povedal, že v tomto mesiaci mal u vás na fóre veľa cieľov, ktoré chcel dosiahnuť. Podľa toho, ako mi to popisoval a o čo všetko sa snažil by som si dovolil tvrdiť, že raz by sa mohol stať aj moderátorom fóra. Neodsudzujte ho len za to, že je trocha iný a v situáciách reaguje možno trocha pomalšie a nie je taký vzdelaný ako možno ostatní tu. Ja to chápem, vždy mal s týmto problém, hlavne škole. Ale nesúhlasí so svojim banom a podľa toho, ako mi to vysvetlil, tak s ním nesúhlasím aj ja a žiadam, aby bolo odbanovaný alebo aspoň o vysvetlenie. Ja som tiež raz moderoval jedno fórum a viem, ako to tam chodí, takže mňa ani Jakuba len tak ľahko neoklamete.

S pozdravom, Nikito.
Nikito
Nikito
Prispievateľ
Prispievateľ

Mesto : Gelnica
Meno : Nikita
Money : 2100
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Zaobchádzanie s Jakovlevom Empty Re: Zaobchádzanie s Jakovlevom

Odoslať pre Darkneus za Ne 15 marec 2020, 13:17

Ban dostal za opakované porušovanie pravidiel aj napriek upozorneniam. Urážal uživatelov a pridával sem urážlivé a sexuálne ladené obrázky. Ďakujeme za tvoj dramatický výstup ale na Bane trváme.
Darkneus
Darkneus
Moderátor
Moderátor

Vek : 26
Money : 92237

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Nikito za Ne 15 marec 2020, 13:31

Ďakujem za stručné vysvetlenie! Niečo takéto mi povedal aj on, taktiež spomenul, že bol potrestaný za obrázky, ktoré nemali sexuálny podtón, ale boli tak vyhodnotené, k tomu sa obrátim neskôr. Chcel by som vedieť, o ktorú užívateľku (označil ju ako dievča) išlo. Údajne ju mal chrániť, a práve za to dostal ban, kde videl nejaké spiknutie. A nielen on, vidím ho aj ja, a nieže by som chcel svojho bratranca uraziť, verte, že ja som predsa len trocha inteligentnejší a vzdelanejší ako on.
Nikito
Nikito
Prispievateľ
Prispievateľ

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Gaius Julius Caesar za Ne 15 marec 2020, 14:07

Jakovlev sa ti zveril s takými detailami ako popisuješ a nepovedal ti o aké dievča ide? Keďže sa na ňu pýtaš.. Spýtaj sa ho. 90% Jakovlevovej existencie na tomto fóre je práve to dievča. Určite ti ju rád popíše a porozpráva o nej aj rôzne osobné príbehy a ostatné lži.

Warrior
Warrior

Mesto : Battleon World
Meno : Gaius Julius
Money : 421365

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Nikito za Ne 15 marec 2020, 14:34

Pýtam sa vás, rád by som počul niečo aj od vás. Samozrejme, aj Jakub mi niečo povedal. Najlepšie by bolo, keby som sa spojil s tou mladou dievčinou osobne. To by prichodilo ako najvhodnejšie. Bolo by to možné?
Nikito
Nikito
Prispievateľ
Prispievateľ

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Darkneus za Ne 15 marec 2020, 14:38

@Nikito napísal:Ďakujem za stručné vysvetlenie! Niečo takéto mi povedal aj on, taktiež spomenul, že bol potrestaný za obrázky, ktoré nemali sexuálny podtón, ale boli tak vyhodnotené, k tomu sa obrátim neskôr. Chcel by som vedieť, o ktorú užívateľku (označil ju ako dievča) išlo. Údajne ju mal chrániť, a práve za to dostal ban, kde videl nejaké spiknutie. A nielen on, vidím ho aj ja, a nieže by som chcel svojho bratranca uraziť, verte, že ja som predsa len trocha inteligentnejší a vzdelanejší ako on.
Ahoj, ban nedostal za to že chcel niekoho chrániť alebo čo, ale za to že porušoval pravidlá aj napriek upozorneniam. Naprosto nerešpoektoval nás ako moderátorov a ani pravidlá fóra a taktiež obťažoval uživateľky fóra. Netvrdím, mohol to myslieť v dobrom ale každopádne to nebolo predmetom jeho banu. Čo sa týka uživatelky, tak skôr že by ju chránil ju maximálne obťažoval a doliezal za ňou. To do takej miery že to narúšalo plynulosť chodu fóra a boli tu na to sťažnosti. Táto jeho závislosť až posadnutie istou uživateľkou spôsobovalo že fórum naprosto spamoval a začal útočiť na celé fórum a nadávať uživatelom. Ban nedostal za to že by niekoho chcel chrániť ale za vyššie spomenuté.
Darkneus
Darkneus
Moderátor
Moderátor

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Darkneus za Ne 15 marec 2020, 14:40

@Nikito napísal:Pýtam sa vás, rád by som počul niečo aj od vás. Samozrejme, aj Jakub mi niečo povedal. Najlepšie by bolo, keby som sa spojil s tou mladou dievčinou osobne. To by prichodilo ako najvhodnejšie. Bolo by to možné?
To je čisto na uživatelke fóra. K tomu sa vyjadrovať nebudem, možnosť a podmienky stretnutia by som nechal an nej. Iba moje osobné odporučenie je aby to bolo v spoločnosti jej blízkych ludí a nie medzi štyrmi očami.
Darkneus
Darkneus
Moderátor
Moderátor

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Nikito za Ne 15 marec 2020, 14:44

Tomu rozumiem. Viem, aký je, bývam s ním takmer dennodenne. S banom za porušenie pravidiel súhlasiť môžem, ale nesúhlasím, že ho dostal za niečo, čo je úplne smiešne. Ja mu verím. Popísal mi to podrobne a aj preto by som sa chcel skontaktovať s dotyčnou dievčinou, ktorá za tým všetkým mala byť. Pretože dostať ban za to, že niekoho chráni pred niekým, kto ten ban nedostal. That's ridiculous! A preto potrebujem vedieť aj váš pohľad na túto situáciu a hlavne pohľad tej slečny. Ban na 30 dní je veľmi neprimeraný, ja ako moderátor by som mu taký ban bez vysvetlenia určite nedal a ja osobne, aj ako nový užívateľ, budem robiť všetko preto, aby sa mu ten ban skrátil, prípadne čo najskôr zrušil.
Nikito
Nikito
Prispievateľ
Prispievateľ

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Darkneus za Ne 15 marec 2020, 14:48

@Nikito napísal:Tomu rozumiem. Viem, aký je, bývam s ním takmer dennodenne. S banom za porušenie pravidiel súhlasiť môžem, ale nesúhlasím, že ho dostal za niečo, čo je úplne smiešne. Ja mu verím. Popísal mi to podrobne a aj preto by som sa chcel skontaktovať s dotyčnou dievčinou, ktorá za tým všetkým mala byť. Pretože dostať ban za to, že niekoho chráni pred niekým, kto ten ban nedostal. That's ridiculous! A preto potrebujem vedieť aj váš pohľad na túto situáciu a hlavne pohľad tej slečny. Ban na 30 dní je veľmi neprimeraný, ja ako moderátor by som mu taký ban bez vysvetlenia určite nedal a ja osobne, aj ako nový užívateľ, budem robiť všetko preto, aby sa mu ten ban skrátil, prípadne čo najskôr zrušil.
len podotknem, že ten pred kým danú dievčinu chráni ej na fóre už dlodobo a nebol s ním žiadny problém. Narozdiel od Jakovleva. Dokonca tohoto uživatela niektorí aj osobne poznajú a tudíž nieje pre fórum ani pre uživatelku hrozba. Nie ja ho osobne nepoznám.  Skúšať môžeš ale nemyslím že obmäkčíš admina. Za seba môžem povedať že si za svojim rozhodnutím stojím a ban mal zaslúžene a nedal som mu ho na prvú dobrú ale som ho viedol a usmeřnoval a niekolko krát upozorňoval aby svoje chovanie zmenil.
Darkneus
Darkneus
Moderátor
Moderátor

Návrat hore Goto down

Odoslať pre FrActraL za Ne 15 marec 2020, 15:04

Pozdravujem Nikito. V skratke, Jakovlev dostal ban hlavne za porušovanie pravidiel, ktoré sa týkali nasledovného:

• Obťažovanie užívateľov (najmä dotyčnej užívateľky, neskôr aj užívateľov, ktorí nesúhlasili s Jakubovým názorom)
  • Opakované spamovanie (písanie nevhodných, nesúvisiacich, erotických obsahov na fórum)
  • Nerešpektovanie príkazov moderátorov (za predchádzajúci bod ban prvotne nedostal, dostal ho až potom, čo opakovanie aj napriek upozorneniam porušoval pravidlo týkajúce sa spammingu a pridávania nevhodného obsahu na fórum)
  • Sexuálne narážky (smerom na tri dievčenské užívateľky, ktoré mi to sami potvrdili a dostatočne preukázali)
  • Očierňovanie užívateľov (jedného užívateľa sa snaží diskretitovať veľmi prízemným ohováraním a vymyslenými správami)
  • Vymýšľanie si (konšpiruje, sype na seba popol, ktorý neexistuje a iných užívateľov, ktorí mu nesedia zasypáva vymyslenými žvástami)

Pravidlá fóra nájdeš na tomto linku:
https://battleon.slovakforum.net/t1702-topic

Pravidlá si prečítaj sám, nejdem rozpisovať, ktoré porušil, bolo ich mnoho a to počas dlhšieho obdobia, Jakovlev je už dlhodobo problémový užívateľ. Sám si napísal niečo v tom štýle, určite ho poznáš lepšie ako my, ja súdim len z toho, ako sa správa na fóre a ako to beriem z pohľadu moderátora, ktorého už taktiež robím niekoľko rokov, tak prosím, na tomto fóre nechaj moderátorskú prácu na nás - moderátorov Battleonu. Ak si bol moderátor na inom fóre, rešpektujem to, ale zrejme to nebolo herné fórum, nefungovalo tak ako naše a nebol tam užívateľ ako Jakovlev.

Meno toho dievčaťa ti tu písať nejdem. Určite ti ho už Jakovlev povedal, určite si si ju už na Battleone preskúmal, nemá myslím význam ju sem znova zverejňovať, možno sa ti sama ozve v tejto téme. Oceňujem na jednej strane, že si túto tému vložil do miestnosti spamu, kde neobťažuje plynulú diskusiu ostatných sekcií. Ďalej by som chcel poukázať na to, aby si viac otvoril oči a nekritizoval všetko, čo sme spravili len preto, že si Jakovlevov bratranec. Úprimne, po tomto dobrovoľnom priznaní tvoje príspevky a úmysel považujem za prirodzene subjektívny a budeš sa snažiť prekusnúť aj veci, ktoré sú iné, ako ti Jakovlev povedal a ty si to sám uvedomuješ, ale budeš to radšej hrať na jeho stranu. Chápem, prirodzene, rodina bude vždy držať s rodinou, ale ak si bol skutočne moderátorom nejakého fóra, tak pochopíš, že tu sa robia rozhodnutia na základe pravidiel, na našom fóre dokonca po debate s inými moderátormi. Tu na Batteone dokonca máme vytvorený "útvar" kde sa riešia presne takéto situácie. Admin sa dokonca momentálne zaoberá tým, ako bude ďalej pri Jakovlevovi postupovať. Aby si si nemyslel, neskončilo to len pri 30-dňovom bane "a pokoj".

Tak prosím, otvor oči. Ak vieš, aký Jakub je, pozri sa na to z hlbšieho pohľadu, hlavne never všetkému čo ti povedal, pretože na tom je založené jeho prispievanie na tomto fóre - na klamstvách, pretvárkach a očierňovaní. A to ja ako moderátor neznesiem, tu si nikto dobrý deň zo slušných a normálne prispievajúcich užívateľov robiť nebude. Nebudem ti dávať žiadne dôkazy, tie sú momentálne v procese riešenia problému s Jakubom, ale myslím, že budeš dosť rozumný na to, aby si aspoň sčasti pochopil, že nie všetko čo hovorí je pravda.

Pravidlá porušil. Narovinu ti poviem, že s banom na 30 dní súhlasím, budem na ňom trvať a pochybujem, že admin, ktorý má posledné slovo, rozhodne inak. Rovno ti poviem, priprav Jakovleva na to, že od fóra si možno oddýchne aj dlhšie ako na tridsať dní.

Či chceš alebo nie, mal by si veriť hlavne tomuto overenému faktu:
Jakovlev si 80% svojich príspevkov v poslednú dobu vymýšľa. Hlavne pokiaľ ide o to dievča. Vymýšľa si, kde so ňou bol, čo s ňou robil. Takisto si vymýšľa to, čo píše na tretieho užívateľa, ktorý ju vraj dáva sledovať, chce jej ublížiť a podobne. Všetko sú to dosť vážne obvinenia a sú PREUKÁZATEĽNE NEPRAVDIVÉ!

Čo si z toho zoberieš, je na tebe. Skús s Jakubom podiskutovať objektívnejšie a nie sa hneď stavať proti všetkým, ktorí sú proti Jakovlevovi. Lebo budeš presne ako on. Ak máš ešte nejaké otázky, pokojne ich sem adresuj, alebo aj akémukoľvek moderátorovi do SS, pokúsime sa ti zodpovedať všetko zodpovedateľné.
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Money : 534135

Návrat hore Goto down

Odoslať pre G.Z.L za Ne 15 marec 2020, 15:27

@Nikito napísal:Tomu rozumiem. Viem, aký je, bývam s ním takmer dennodenne. S banom za porušenie pravidiel súhlasiť môžem, ale nesúhlasím, že ho dostal za niečo, čo je úplne smiešne. Ja mu verím. Popísal mi to podrobne a aj preto by som sa chcel skontaktovať s dotyčnou dievčinou, ktorá za tým všetkým mala byť. Pretože dostať ban za to, že niekoho chráni pred niekým, kto ten ban nedostal. That's ridiculous! A preto potrebujem vedieť aj váš pohľad na túto situáciu a hlavne pohľad tej slečny. Ban na 30 dní je veľmi neprimeraný, ja ako moderátor by som mu taký ban bez vysvetlenia určite nedal a ja osobne, aj ako nový užívateľ, budem robiť všetko preto, aby sa mu ten ban skrátil, prípadne čo najskôr zrušil.
Bolo by smiešne keby ho za to dostal Smile Ale on ho za to nedostal. A to čo píše, že sa stalo, že niekto chce niekomu niečo urobiť nie je vôbec pravda a sú to úplne očividné výmysly Smile Ale príspevok od FrActraLa je dostatočne výstižný, dúfam, že sa z neho dozvieš čo najviac.
G.Z.L
G.Z.L
TOP prispievateľ
TOP prispievateľ

Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Money : 440832

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Nikito za Ne 15 marec 2020, 15:51

Ďakujem za objasnenie. Ale bude to zrejme názor proti názoru, ale aj tak vyzerajú niektoré diskusie. Wink Viete, ako som už spomenul, bol som moderátor jedného fóra a dá sa povedať, že ma tam ako autoritu uznávali a to aj hlavne vďaka mojim rozhodovacím schopnostiam a silnej netikete, ktorá bola mojou silnou stránkou. Takže odložme bokom to, že Jakuba obhajujem len preto, že je to môj bratranec, nie je to tak. Ale ďakujem za široké objasnenie toho, čo porušil, zrejme mal dostať ban. No nemal ho dostať zároveň taký dlhý, to je neprijateľné, aby dostal ban ban na 30 dní za nejaký nevhodný príspevok, ale dobre, stalo sa. Nechajme to už tak. Skôr by som chcel vyriešiť to, že podľa vás klamal, no ja si myslím niečo iné, keď tvrdil, že chráni dievča na tomto fóre. Ukázal mi nejaké správy, povedal mi rôzne veci a ja mu verím. Verím mu a preto trvám na tom, aby sa mu aspoň časť z banu stiahla. Kľudne aj z 30 na 15, 20 dní. To je jedno, hlavne nech spravodlivosť zavládne aj v tomto prípade. Ešte na záver. Mne hovoril o jednom dievčati, ktoré zvyšné dve si do svojho príspevku zahrnul ty, moderátor Fractral?
Nikito
Nikito
Prispievateľ
Prispievateľ

Návrat hore Goto down

Odoslať pre nermal za Ne 15 marec 2020, 16:10

Toto nebolo prvy krat co dostal ban a ocividne tie minule bany mu nic nepovedali tak sa to takto teraz riesilo.Cudujem sa ze este nedostal perma kedze hned od zacitaku na fore boli s nim problemy.Len tak pre zauimavost toto je jeden z prvych prispevkov co dal na forum
https://battleon.slovakforum.net/t2446-topic
A za toto nikdy nic nedostal,vsetci tu snim mali dlho trpezlivost a snazili sa s nim dohodnut,ked sa dalo tak aj s nim normalne porozpravat,ale napriek tomu ze sme sa s nim snazili normalne bavit on stale porusoval pravidla a zneprijemnoval forum ostanym uzivatelom,kedze si predtim bol moderatorom musis urcite pochopit ze ked sa to s niekim neda po dobrom tak musia modovia robit take opatrenia ako davat 30 a viac dnove bany,ak ide o to dievca tak o to sa urcite nemusi Jakovlev bat a urcite nie ak si mysli ze jej chce niekto ublizit tu z fora.
nermal
nermal
Battleon znalec
Battleon znalec

Vek : 23
Mesto : Hluzikotopia
Meno : Nermal Lamren
Money : 238076

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Darkneus za Ne 15 marec 2020, 16:17

@Nikito napísal:Ďakujem za objasnenie. Ale bude to zrejme názor proti názoru, ale aj tak vyzerajú niektoré diskusie. Wink Viete, ako som už spomenul, bol som moderátor jedného fóra a dá sa povedať, že ma tam ako autoritu uznávali a to aj hlavne vďaka mojim rozhodovacím schopnostiam a silnej netikete, ktorá bola mojou silnou stránkou. Takže odložme bokom to, že Jakuba obhajujem len preto, že je to môj bratranec, nie je to tak. Ale ďakujem za široké objasnenie toho, čo porušil, zrejme mal dostať ban. No nemal ho dostať zároveň taký dlhý, to je neprijateľné, aby dostal ban ban na 30 dní za nejaký nevhodný príspevok, ale dobre, stalo sa. Nechajme to už tak. Skôr by som chcel vyriešiť to, že podľa vás klamal, no ja si myslím niečo iné, keď tvrdil, že chráni dievča na tomto fóre. Ukázal mi nejaké správy, povedal mi rôzne veci a ja mu verím. Verím mu a preto trvám na tom, aby sa mu aspoň časť z banu stiahla. Kľudne aj z 30 na 15, 20 dní. To je jedno, hlavne nech spravodlivosť zavládne aj v tomto prípade. Ešte na záver. Mne hovoril o jednom dievčati, ktoré zvyšné dve si do svojho príspevku zahrnul ty, moderátor Fractral?

Tak to rozoberieme postupne:

Názor proti názoru - Nieje to názor proti názoru. Máme dôkazy prečo sme Jakovlevovi udelili ban a aj sme odôvodnili prečo ho má na 30 dní. Názory tu šíriš iba ty.

Naše diskusie - Odkedy tu nieje Jakovlev tak sú konečne plynulé a normálne. Pokial sa ti ich obsah nepáči,  nikto ťa nenúti sem vypisovat a diskutovať. Je tvoja osobná sloboda sem chodiť a prispievať, nikto ťa nenúti. Pokial sem chceš prispievať tak sa riaď pravidlami.

Bol si moderátor - Je nám to asi všetkým jedno. Každopádne toto fórum je jedno z najnavštevovanejších, takže už niake skúsenosti ako moderátori na tomto fóre máme a myslíme si, že vieme ako postupovať aj bez tvojich odporúčaní, poučiek a kázaní. 

Obhajujem Jakovleva - Sme snáď na súde?

Nemal dostať taký dlhý ban, to je neprijateľné - Na základe čoho súdiš že je to neprijatelné? Bol si tu moderátorom? Neprijatelné bolo to ako komunikoval na fóre. Krátny ban mu nepomohol aby si uvedomil svoje skutky a porušuval pravidlá ešte intenzívnejšie. Ban na 30 dní bol úplne adekvátny.

Ban na 30 dní za nejaký nevhodný príspevok - Zase tvoje tvrdenie a úplne ignoruješ čo ti tu píšeme. Očividne s tebou diskusia je márna. Ban nebol udelený za príspevok ale asi tak za porušenie desiatok pravidiel.

Podľa vás klamal - Nieje to náš názor. Máme na to materiály, ktoré to jasne dokazujú.

Ja si myslím niečo iné - Ak svoje myšlienky máš ako dokázať a vyvrátiť, sem s tým. Inak je to tvoj názor proti dôkazom.

Chráni dievča na tomto fóre - Ako ju chráni? tým že si s ňou chce zašukať? a že ju obťažuje v jednom kuse? Uživatelku ktorú spomíname rozhodne nepotrebuje ochranu vo forme Jakovleva.

Ukázal mi nejaké správy, povedal mi rôzne veci a ja mu verím - Môžeš sa s nami podeliť? To že mu veríš je od teba pekné avšak nič z jeho tvrdení ani klamstiev nieje preukázatelné a sú to len jeho názory a fantasmagórie (vo väčšine). Avšak buďme spravodliví. Ak nám máš ako preukázať tvoje tvrdenia, verím, že ich radi vyhodnotíme. Do tej doby však berieme tvoje názory ... no ... ako názory.

Trvám na tom, aby sa mu aspoň časť z banu stiahla - Na základe čoho?

Nech spravodlivosť zavládne aj v tomto prípade - práve v tomto prípade zatial vládne spravodlivosť a to taká že Jakovlev preukázatelne porušil desiatky pravidiel a dostal adekvátny trest v podobe 30 dňového banu.

Naposledy upravil Darkneus dňa Ne 15 marec 2020, 16:38, celkom upravené 1 krát.
Darkneus
Darkneus
Moderátor
Moderátor

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Nikito za Ne 15 marec 2020, 16:37

Momentálne je to názor proti názoru, Jakub mi podal krásne vysvetlenie celej situácie a ja ho už v tomto aj tak trochu poznám, takže predsa je na niečo tá subjektivita dobrá. Ale v poriadku, slovo proti slovu, vy máte svoje dôkazy, ja mám tie svoje. 

Idem ďalej, tie diskusie. Jakub mi ukázal nejaké príspevky a sám som sa pri niektorých chytal za hlavu, že čo to popísal. Cítil som sa trápne aj za nehoj. Je už taký, trocha iný ako kolektív, vždy taký bol, na základnej škole bol vždy ten odtrhnutý od kolektívu a to sa na ňom časom ukázalo, ale nie je to dôvod preto, aby ho niekto urážal a myslel si o ňom, že chce sex od dievčaťa z tohto fóra len preto, že ju chráni (možno ironicky práve pred tým, že s ňou chce sex iný užívateľ? - podľa toho, čo mi ukazoval to naozaj tak vyzerá, ale to sú len moje dohady) Ale o to teraz ani nejde.

Ďalej k tým banom. Ak ich niekedy v minulosti dostal za niečo, za čo ich dostať mal, nech sa páči, neriešme minulosť. Mne ide len o to, aby sa mu donieslo spravodlivosti a očistilo jeho meno a skrátil sa mu ban, ktorý dostal z odôvodnením, ktoré mi pripadá maximálne smiešne a zaujaté voči jeho osobe. Dokonca ste prehliadli možno iného skutočného porušovateľa pravidiel.

Ja som z toho posúdil jasne toto. Jakub sa snažil byť milý, hlavne k dievčine. Vy ste to veľmi nebrali, možno sa vám to nepáčilo, možno sa vám nepáčilo, že si s ňou píše, lebo je trocha iný, tak ste sa mu snažili prišiť niečo, čo v žiadnom prípade nespravil. Nevidel som nič zlé na správach, ktoré mi ukázal. Áno, sem tam sa možno prestrelí, niekedy sa menej kontroluje a pri niektorých jeho príspevkoch sa je lepšie chytiť za hlavu a mávnuť rukou. ALe 30 denný ban? Obťažovanie dievčaťa na fóre? Pomaly, pomaly, to určite nie!
Nikito
Nikito
Prispievateľ
Prispievateľ

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Nikito za Ne 15 marec 2020, 16:40

@nermal napísal:Toto nebolo prvy krat co dostal ban a ocividne tie minule bany mu nic nepovedali tak sa to takto teraz riesilo.Cudujem sa ze este nedostal perma kedze hned od zacitaku na fore boli s nim problemy.Len tak pre zauimavost toto je jeden z prvych prispevkov co dal na forum
https://battleon.slovakforum.net/t2446-topic
A za toto nikdy nic nedostal,vsetci tu snim mali dlho trpezlivost a snazili sa s nim dohodnut,ked sa dalo tak aj s nim normalne porozpravat,ale napriek tomu ze sme sa s nim snazili normalne bavit on stale porusoval pravidla a zneprijemnoval forum ostanym uzivatelom,kedze si predtim bol moderatorom musis urcite pochopit ze ked sa to s niekim neda po dobrom tak musia modovia robit take opatrenia ako davat 30 a viac dnove bany,ak ide o to dievca tak o to sa urcite nemusi Jakovlev bat a urcite nie ak si mysli ze jej chce niekto ublizit tu z fora.
Tú tému si prečítam. Mne len nejde skratka po rozume, za čo dostal  tento posledný ban. Je to smiešne. Ridiculous! Videl som mnoho materiálu, aj súkromného, ktorý mi Jakub ukázal, dokonca som s ním viedol aj asi hodinovú diskusiu o tomto fóre, o dievčatách, o tom konkrétnom dievčati, o bane a celý nešťastný mi opisoval, ako mu bolo ukrivdené. A či mu verím? Nie vo všetkom, ale áno v zásade, že to čo hovorí, je samo o sebe pravda! To že si niečo prikrášli alebo nevedomky zaklame, to beriem, je taký. Ale vždy sú to len prehliadnuteľné drobnosti.
Nikito
Nikito
Prispievateľ
Prispievateľ

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Darkneus za Ne 15 marec 2020, 16:41

Si ako zaseknutá doska. Ale zatial si nenapísal nič prečo by sme mali zhodnotiť naše rozhodnutie. Takže do tej doby odmietam sa už ďalej k tomuto vyjadrovať. Pekný zvyšok dňa prajem.
Darkneus
Darkneus
Moderátor
Moderátor

Návrat hore Goto down

Odoslať pre AKANE za Ne 15 marec 2020, 16:51

A tebe príde v poriadku, že ten tvoj svätý bratranec píše takéto veci dievčatám ktoré ani nepozná?
@Jakovlev napísal:Ahoj AKANE Smile Uz ti niekto dnes povedal ze si krasne mlade dievcatko? Smile Juuj budem rad ak mi odpises rad by som ta zavolal niekam na kavu samozrejme ze vsetko zaplatim Smile Mam chut ta pobozkat a na pery a potom aj brusko a mozno aj nizsie Smile Ak by si sa rozhodla napis mi

To je ten tvoj 'niekedy sa menej kontroluje' bratranec, ktorý chráni dievčatá. Úroveň 40 ročného pokecového úchyla. Fakt.
AKANE
AKANE
Fanúšik
Fanúšik

Vek : 16
Mesto : Dominika
Meno : Dubnica nad Váhom
Money : 27631
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Nikito za Ne 15 marec 2020, 17:45

O tejto správe nič neviem Akane, Jakub sa mi s ňou nezdôveril. A aj chápem prečo, je súkromná a tak trochu chlapská. Wink Môžem ťa uistiť, že Jakub nie je žiadny 40-ročný úchyl a ani na pokec nechodí. Z tej správy čo ti poslal len vyplýva, že je zdravý chlap, ktorému sa páčia dievčatá. Len to napísal znova tým svojským spôsobom, ale veci sa dajú brať s nadhľadom, to je jednoducho on a nemyslel to nijako zle.
Nikito
Nikito
Prispievateľ
Prispievateľ

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Darkneus za Ne 15 marec 2020, 18:08

no tak nech si je sám sebou, ale mimo fórum Wink ...
Darkneus
Darkneus
Moderátor
Moderátor

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Gaius Julius Caesar za Ne 15 marec 2020, 18:39

Čítam ako dychtivo hľadáš argumenty Nikita a stále nič a nič. Tá správa od AKANE je novinkou aj pre mňa a myslím, že po nej už nepotrebuješ priamejší dôkaz o tom, že Jakovlev je úchyl a žiadny galantný muž chrániaci dievčatá. Tu už tvoj argument, že "je trochu iný ako ostatní" neospravedlňuje Jakovleva a nedáva mu žiadne právo písať 16ročným užívateľkám takéto perverzné správy. Ver či nie, dosiahol si akurát to, že túto správu, čo nám sem dala Dominika dáme preveriť a prediskutovať aj adminovi a tvojmu Jakubovi možno ešte predĺžia ban.

Neviem o čo sa snažíš, Jakovlev možno je iný, možno to má v niektorých veciach ťažšie, ale zároveň je drzý, nepoučiteľný a perverzný. A čím ďalej ho obhajuješ a žiadaš od nás vysvetlenia, tým viac vecí sa dostáva na povrch. Dokonca aj také, o ktorých sme doteraz nevedeli (viď. správa od AKANE).

Radím ti jedno. Zalez aj ty, najlepšie niekde spolu s Jakovlevom a za tých 30 dní, počas ktorých bude mať určite stále ban mu skús vysvetliť, ako sa správa, ak chce po bane ešte na Battleone niekedy pokračovať. Ak to nebude rešpektovať, jeho problém. I am out. A ešte jedna myšlienka na záver. Každé fórum je iné, to že si bol niekde uznávaný moderátor má u nás asi takú výpovednú hodnotu ako tvoje tvrdenie, že Jakovlev je v skutočnosti slušný, len je proste iný. Bye.

Warrior
Warrior

Mesto : Battleon World
Meno : Gaius Julius
Money : 421365

Návrat hore Goto down

Odoslať pre XezepusMECHA za Ne 15 marec 2020, 19:32

@Nikito napísal:O tejto správe nič neviem Akane, Jakub sa mi s ňou nezdôveril. A aj chápem prečo, je súkromná a tak trochu chlapská. Wink Môžem ťa uistiť, že Jakub nie je žiadny 40-ročný úchyl a ani na pokec nechodí. Z tej správy čo ti poslal len vyplýva, že je zdravý chlap, ktorému sa páčia dievčatá. Len to napísal znova tým svojským spôsobom, ale veci sa dajú brať s nadhľadom, to je jednoducho on a nemyslel to nijako zle.
Takže akceptuješ to, akým spôsobom jej to napísal? icon_biggrin To je podľa teba zdravé a chlapské? Good lord, grow up, boy! icon_biggrin To dievča malo nedávno 16, upokoj sa! A hlavne upokoj tvojho bratranca.

– Moeka Kiryuu

Zaobchádzanie s Jakovlevom 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Zaobchádzanie s Jakovlevom Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Zaobchádzanie s Jakovlevom Ninjutsu_mecha Zaobchádzanie s Jakovlevom Combat-Droid-54327
Money : 1280023

Návrat hore Goto down

Odoslať pre dan42_sk za Ne 15 marec 2020, 19:36

@Nikito napísal:Ahojte! Nechcem vám tu spamovať vaše herné témy a sekcie, a preto to dám radšej sem, ako to že som našiel sekciu, kde sa môže pridávať takmer čokoľvek.. Na začiatok sa predstavím. Som Jakubov dobrý kamarát. Jakuba, ktorého tu poznáte skôr pod menom Jakovlev. Okrem toho že som jeho dobrý kamarát som aj jeho rodinný známy, konkrétne bratranec. Povedal mi, že ste ho zabanovali a zhrozilo ma, keď mi povedal, že to bolo nielen neprávom, ale hlavne preto, že sa snažil ochrániť tretiu osobu, vraj nejaké dievča. Mohol by som podať vysvetlenie? Jakub je teraz celý nešťastný, vraj sem nemôže mesiac chodiť a dopodrobna mi povedal, že v tomto mesiaci mal u vás na fóre veľa cieľov, ktoré chcel dosiahnuť. Podľa toho, ako mi to popisoval a o čo všetko sa snažil by som si dovolil tvrdiť, že raz by sa mohol stať aj moderátorom fóra. Neodsudzujte ho len za to, že je trocha iný a v situáciách reaguje možno trocha pomalšie a nie je taký vzdelaný ako možno ostatní tu. Ja to chápem, vždy mal s týmto problém, hlavne škole. Ale nesúhlasí so svojim banom a podľa toho, ako mi to vysvetlil, tak s ním nesúhlasím aj ja a žiadam, aby bolo odbanovaný alebo aspoň o vysvetlenie. Ja som tiež raz moderoval jedno fórum a viem, ako to tam chodí, takže mňa ani Jakuba len tak ľahko neoklamete.

S pozdravom, Nikito.
ja som dokonca aj administrátor a zakladatel na fore viem ako to chodi a je to ban neprávom na mojom fore bude moderátor čoskoro aj ti môžeš.  Dancer
dan42_sk
dan42_sk
X-prispievateľ
X-prispievateľ

Mesto : Banned
Meno : Banned

Money : 49108

Návrat hore Goto down

Odoslať pre XezepusMECHA za Ne 15 marec 2020, 19:40

Držím palce tvojmu fóru Dan! Wink Ale!

BATTLEON FORUM = BATTLEON RULES. Akceptuj to. Aj ty, aj Jakovlev, aj Nikito.

– Moeka Kiryuu

Zaobchádzanie s Jakovlevom 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Zaobchádzanie s Jakovlevom Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Zaobchádzanie s Jakovlevom Ninjutsu_mecha Zaobchádzanie s Jakovlevom Combat-Droid-54327
Money : 1280023

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Nikito za Ne 15 marec 2020, 21:34

Ja rešpektujem vaše pravidlá a práve preto požadujem, aby ste Jakubovi skrátili ban aspoň na polovicu, veľa by to pre neho znamenalo.
Nikito
Nikito
Prispievateľ
Prispievateľ

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content