Zaobchádzanie s Jakovlevom

Strana 2 z 25 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Goto down

Zaobchádzanie s Jakovlevom - Stránka 2 Empty Re: Zaobchádzanie s Jakovlevom

Odoslať pre Nikito za 15/3/2020, 21:35

@XezepusMECHA napísal:
@Nikito napísal:O tejto správe nič neviem Akane, Jakub sa mi s ňou nezdôveril. A aj chápem prečo, je súkromná a tak trochu chlapská. Wink Môžem ťa uistiť, že Jakub nie je žiadny 40-ročný úchyl a ani na pokec nechodí. Z tej správy čo ti poslal len vyplýva, že je zdravý chlap, ktorému sa páčia dievčatá. Len to napísal znova tým svojským spôsobom, ale veci sa dajú brať s nadhľadom, to je jednoducho on a nemyslel to nijako zle.
Takže akceptuješ to, akým spôsobom jej to napísal? icon_biggrin To je podľa teba zdravé a chlapské? Good lord, grow up, boy! icon_biggrin To dievča malo nedávno 16, upokoj sa! A hlavne upokoj tvojho bratranca.
Dievčatá v jej veku myslia presne na také veci, za mňa je to úplne v poriadku. Mohol to napísať inak, to určite, ale nerobil by som z jednej takejto správy neviem akú vedu.
Nikito
Nikito
PERMABAN

Mesto : Gelnica
Meno : Nikita
Money : 3220
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Android za 15/3/2020, 21:52

AKANE, vopred sa ospravedlňujem aj za tohto užívateľa a za tie škaredé veci čo píše Usmiaty smajlík 2 Prestaň s tým Nikito. Venuj sa Jakovlevovi a jeho banu a nie AKANE, prosím!

• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Money : 863680

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Android za 15/3/2020, 21:53

@FrActraL napísal:Pozdravujem Nikito. V skratke, Jakovlev dostal ban hlavne za porušovanie pravidiel, ktoré sa týkali nasledovného:

• Obťažovanie užívateľov (najmä dotyčnej užívateľky, neskôr aj užívateľov, ktorí nesúhlasili s Jakubovým názorom)
  • Opakované spamovanie (písanie nevhodných, nesúvisiacich, erotických obsahov na fórum)
  • Nerešpektovanie príkazov moderátorov (za predchádzajúci bod ban prvotne nedostal, dostal ho až potom, čo opakovanie aj napriek upozorneniam porušoval pravidlo týkajúce sa spammingu a pridávania nevhodného obsahu na fórum)
  • Sexuálne narážky (smerom na tri dievčenské užívateľky, ktoré mi to sami potvrdili a dostatočne preukázali)
  • Očierňovanie užívateľov (jedného užívateľa sa snaží diskretitovať veľmi prízemným ohováraním a vymyslenými správami)
  • Vymýšľanie si (konšpiruje, sype na seba popol, ktorý neexistuje a iných užívateľov, ktorí mu nesedia zasypáva vymyslenými žvástami)

Pravidlá fóra nájdeš na tomto linku:
https://battleon.slovakforum.net/t1702-topic

Pravidlá si prečítaj sám, nejdem rozpisovať, ktoré porušil, bolo ich mnoho a to počas dlhšieho obdobia, Jakovlev je už dlhodobo problémový užívateľ. Sám si napísal niečo v tom štýle, určite ho poznáš lepšie ako my, ja súdim len z toho, ako sa správa na fóre a ako to beriem z pohľadu moderátora, ktorého už taktiež robím niekoľko rokov, tak prosím, na tomto fóre nechaj moderátorskú prácu na nás - moderátorov Battleonu. Ak si bol moderátor na inom fóre, rešpektujem to, ale zrejme to nebolo herné fórum, nefungovalo tak ako naše a nebol tam užívateľ ako Jakovlev.

Meno toho dievčaťa ti tu písať nejdem. Určite ti ho už Jakovlev povedal, určite si si ju už na Battleone preskúmal, nemá myslím význam ju sem znova zverejňovať, možno sa ti sama ozve v tejto téme. Oceňujem na jednej strane, že si túto tému vložil do miestnosti spamu, kde neobťažuje plynulú diskusiu ostatných sekcií. Ďalej by som chcel poukázať na to, aby si viac otvoril oči a nekritizoval všetko, čo sme spravili len preto, že si Jakovlevov bratranec. Úprimne, po tomto dobrovoľnom priznaní tvoje príspevky a úmysel považujem za prirodzene subjektívny a budeš sa snažiť prekusnúť aj veci, ktoré sú iné, ako ti Jakovlev povedal a ty si to sám uvedomuješ, ale budeš to radšej hrať na jeho stranu. Chápem, prirodzene, rodina bude vždy držať s rodinou, ale ak si bol skutočne moderátorom nejakého fóra, tak pochopíš, že tu sa robia rozhodnutia na základe pravidiel, na našom fóre dokonca po debate s inými moderátormi. Tu na Batteone dokonca máme vytvorený "útvar" kde sa riešia presne takéto situácie. Admin sa dokonca momentálne zaoberá tým, ako bude ďalej pri Jakovlevovi postupovať. Aby si si nemyslel, neskončilo to len pri 30-dňovom bane "a pokoj".

Tak prosím, otvor oči. Ak vieš, aký Jakub je, pozri sa na to z hlbšieho pohľadu, hlavne never všetkému čo ti povedal, pretože na tom je založené jeho prispievanie na tomto fóre - na klamstvách, pretvárkach a očierňovaní. A to ja ako moderátor neznesiem, tu si nikto dobrý deň zo slušných a normálne prispievajúcich užívateľov robiť nebude. Nebudem ti dávať žiadne dôkazy, tie sú momentálne v procese riešenia problému s Jakubom, ale myslím, že budeš dosť rozumný na to, aby si aspoň sčasti pochopil, že nie všetko čo hovorí je pravda.

Pravidlá porušil. Narovinu ti poviem, že s banom na 30 dní súhlasím, budem na ňom trvať a pochybujem, že admin, ktorý má posledné slovo, rozhodne inak. Rovno ti poviem, priprav Jakovleva na to, že od fóra si možno oddýchne aj dlhšie ako na tridsať dní.

Či chceš alebo nie, mal by si veriť hlavne tomuto overenému faktu:
Jakovlev si 80% svojich príspevkov v poslednú dobu vymýšľa. Hlavne pokiaľ ide o to dievča. Vymýšľa si, kde so ňou bol, čo s ňou robil. Takisto si vymýšľa to, čo píše na tretieho užívateľa, ktorý ju vraj dáva sledovať, chce jej ublížiť a podobne. Všetko sú to dosť vážne obvinenia a sú PREUKÁZATEĽNE NEPRAVDIVÉ!

Čo si z toho zoberieš, je na tebe. Skús s Jakubom podiskutovať objektívnejšie a nie sa hneď stavať proti všetkým, ktorí sú proti Jakovlevovi. Lebo budeš presne ako on. Ak máš ešte nejaké otázky, pokojne ich sem adresuj, alebo aj akémukoľvek moderátorovi do SS, pokúsime sa ti zodpovedať všetko zodpovedateľné.
Viac zhrnutia myslím, že ani netreba Wink

• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Darkneus za 15/3/2020, 21:54

@Nikito napísal:
@XezepusMECHA napísal:
@Nikito napísal:O tejto správe nič neviem Akane, Jakub sa mi s ňou nezdôveril. A aj chápem prečo, je súkromná a tak trochu chlapská. Wink Môžem ťa uistiť, že Jakub nie je žiadny 40-ročný úchyl a ani na pokec nechodí. Z tej správy čo ti poslal len vyplýva, že je zdravý chlap, ktorému sa páčia dievčatá. Len to napísal znova tým svojským spôsobom, ale veci sa dajú brať s nadhľadom, to je jednoducho on a nemyslel to nijako zle.
Takže akceptuješ to, akým spôsobom jej to napísal? icon_biggrin To je podľa teba zdravé a chlapské? Good lord, grow up, boy! icon_biggrin To dievča malo nedávno 16, upokoj sa! A hlavne upokoj tvojho bratranca.
Dievčatá v jej veku myslia presne na také veci, za mňa je to úplne v poriadku. Mohol to napísať inak, to určite, ale nerobil by som z jednej takejto správy neviem akú vedu.
wau ... dobre kámo. Týmto si sa fakt ukázal ...
Darkneus
Darkneus
Moderátor
Moderátor

Vek : 26
Money : 94220

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Android za 15/3/2020, 21:56

No snaží sa obháji svojho bratranca za každú cenu, ale to si už naozaj mohol odpustiť.

• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Darkneus za 15/3/2020, 22:00

nechcem mu nadávať ale myslím si o ňom svoje ...  Neviem kde nabral že dievčatá myslia na to v jednom kuse. Tak asi nie keď ti tu jednoznačne píše že jej takéto chovanie vadí. Ale radšej to ani nejdem rozoberať, lebo človek s takýmito názormi by sa mal nad sebou vážne zamyslieť.
Darkneus
Darkneus
Moderátor
Moderátor

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Android za 15/3/2020, 22:02

Veď vravím, podľa mňa si to už ani nemyslí, ale radšej to napíše, aby z toho nevyšiel jeho bratranec za zlé. Nepríde mi, že je rovnaký ako Jakovlev, práve naopak. S tebou sa dá Nikito diskutovať, ale zase nesnaž sa Jakovleva chrániť za každú cenu, v niektorých prípadoch je to už úplne beznádejné.

• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Darkneus za 15/3/2020, 22:05

Proste priznaj aspoň sám sebe že tento boj za Jakovleva je zbytočný. Sám musíš vidieť že ban dostal oprávnene a že uživatelom jeho chovanie vadí.
Darkneus
Darkneus
Moderátor
Moderátor

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Nikito za 15/3/2020, 22:13

@AKANE napísal:A tebe príde v poriadku, že ten tvoj svätý bratranec píše takéto veci dievčatám ktoré ani nepozná?
@Jakovlev napísal:Ahoj AKANE Smile Uz ti niekto dnes povedal ze si krasne mlade dievcatko? Smile Juuj budem rad ak mi odpises rad by som ta zavolal niekam na kavu samozrejme ze vsetko zaplatim Smile Mam chut ta pobozkat a na pery a potom aj brusko a mozno aj nizsie Smile Ak by si sa rozhodla napis mi

To je ten tvoj 'niekedy sa menej kontroluje' bratranec, ktorý chráni dievčatá. Úroveň 40 ročného pokecového úchyla. Fakt.
Akane, ospravedlňujem sa ti v jeho mene za správu, ktorú ti poslal. Nemyslel som v zlom, jednoducho to s dievčatami nikdy nemal najjednoduchšie a raz za čas mu vystrelí aj takáto správa. Zároveň si myslím, že je to akceptovateľné a netreba ho za to ponižovať a banovať. Dohovorím mu, aby ti už žiadnu podobnú správu, aspoň nie v takom štýle, nepísal. Už len slušne.
Nikito
Nikito
PERMABAN

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Nikito za 15/3/2020, 22:13

@Android napísal:Veď vravím, podľa mňa si to už ani nemyslí, ale radšej to napíše, aby z toho nevyšiel jeho bratranec za zlé. Nepríde mi, že je rovnaký ako Jakovlev, práve naopak. S tebou sa dá Nikito diskutovať, ale zase nesnaž sa Jakovleva chrániť za každú cenu, v niektorých prípadoch je to už úplne beznádejné.
Budem ho obhajovať za niečo, za čo ho obhájiť môžem a čo považujem za spravodlivé. A k tomu patrí aj pokus o zníženie 30 dňového banu aspoň na polovicu.
Nikito
Nikito
PERMABAN

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Mrdofúz za 15/3/2020, 22:56

Aspoň, že si uznal, že tá správa pre AKANE bola trápna Very Happy Lebo bola. A zvyšok nechám už na tvojej dohode s moderátormi ale poviem ti, veľmi neuspeješ, viem, čo je Jakovlev za číslo a poviem ti že môže byť rád, že nemá ban na dva mesiace minimálne

Level 38 Lovec drakov
Level 38 Lovec drakov

Money : 473159

Návrat hore Goto down

Odoslať pre nermal za 15/3/2020, 23:03

Nech pocka 15 dni a potom bude mat ten ban skkrateny na polovicu.
nermal
nermal
Level 33 Battleonský sprievodca

Vek : 23
Mesto : Hluzikotopia
Meno : Nermal Lamren
Money : 243528

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Mrdofúz za 15/3/2020, 23:08

@nermal napísal:Nech pocka 15 dni a potom bude mat ten ban skkrateny na polovicu.
Zaobchádzanie s Jakovlevom - Stránka 2 Giphy

Level 38 Lovec drakov
Level 38 Lovec drakov

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Nikito za 16/3/2020, 00:02

@Mrdofúz napísal:Aspoň, že si uznal, že tá správa pre AKANE bola trápna Very Happy Lebo bola. A zvyšok nechám už na tvojej dohode s moderátormi ale poviem ti, veľmi neuspeješ, viem, čo je Jakovlev za číslo a poviem ti že môže byť rád, že nemá ban na dva mesiace minimálne
Disagree. Akane už necháme na pokoji, ospravedlnil som sa jej aj za Jakuba, viac už spraviť bohužiaľ neviem. Ban na dva mesiace? Žartuješ? Robíš si srandu? Blázniš? Skôr to posledné, veď to, za čo dostal ban je už samo o sebe absurdné, aj keby ho dostal len na jeden deň a my sa tu ešte ideme baviť o dvoch mesiacoch? That's ridiculous!
Nikito
Nikito
PERMABAN

Návrat hore Goto down

Odoslať pre LightBringer za 16/3/2020, 01:02

@Nikito napísal:Ahojte! Nechcem vám tu spamovať vaše herné témy a sekcie, a preto to dám radšej sem, ako to že som našiel sekciu, kde sa môže pridávať takmer čokoľvek.. Na začiatok sa predstavím. Som Jakubov dobrý kamarát. Jakuba, ktorého tu poznáte skôr pod menom Jakovlev. Okrem toho že som jeho dobrý kamarát som aj jeho rodinný známy, konkrétne bratranec. Povedal mi, že ste ho zabanovali a zhrozilo ma, keď mi povedal, že to bolo nielen neprávom, ale hlavne preto, že sa snažil ochrániť tretiu osobu, vraj nejaké dievča. Mohol by som podať vysvetlenie? Jakub je teraz celý nešťastný, vraj sem nemôže mesiac chodiť a dopodrobna mi povedal, že v tomto mesiaci mal u vás na fóre veľa cieľov, ktoré chcel dosiahnuť. Podľa toho, ako mi to popisoval a o čo všetko sa snažil by som si dovolil tvrdiť, že raz by sa mohol stať aj moderátorom fóra. Neodsudzujte ho len za to, že je trocha iný a v situáciách reaguje možno trocha pomalšie a nie je taký vzdelaný ako možno ostatní tu. Ja to chápem, vždy mal s týmto problém, hlavne škole. Ale nesúhlasí so svojim banom a podľa toho, ako mi to vysvetlil, tak s ním nesúhlasím aj ja a žiadam, aby bolo odbanovaný alebo aspoň o vysvetlenie. Ja som tiež raz moderoval jedno fórum a viem, ako to tam chodí, takže mňa ani Jakuba len tak ľahko neoklamete.

S pozdravom, Nikito.
To je zaujímavé. Povedz mi o tom viac..

Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 968216

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Darkneus za 16/3/2020, 08:22

@Nikito napísal:
@Mrdofúz napísal:Aspoň, že si uznal, že tá správa pre AKANE bola trápna Very Happy Lebo bola. A zvyšok nechám už na tvojej dohode s moderátormi ale poviem ti, veľmi neuspeješ, viem, čo je Jakovlev za číslo a poviem ti že môže byť rád, že nemá ban na dva mesiace minimálne
Disagree. Akane už necháme na pokoji, ospravedlnil som sa jej aj za Jakuba, viac už spraviť bohužiaľ neviem. Ban na dva mesiace? Žartuješ? Robíš si srandu? Blázniš? Skôr to posledné, veď to, za čo dostal ban je už samo o sebe absurdné, aj keby ho dostal len na jeden deň a my sa tu ešte ideme baviť o dvoch mesiacoch? That's ridiculous!
ty si na kolotoči alebo prečo si ako zaseknutá doska furt? Very Happy  dámne si to ešte raz?

Darkneus
Darkneus
Moderátor
Moderátor

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Thoper za 16/3/2020, 10:22

@Nikito napísal:
Určite sa budeme tvojim návrhom o skrátenie banu zaoberať a ban mu skrátime Cool Rozhodneme o tom na najbližšom pojednávaní, ktoré sa bude konať o 27 dní

Mesto : Košice
Meno : Juraj
Money : 243797

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Thoper za 16/3/2020, 10:22

@AKANE napísal:A tebe príde v poriadku, že ten tvoj svätý bratranec píše takéto veci dievčatám ktoré ani nepozná?
@Jakovlev napísal:Ahoj AKANE Smile Uz ti niekto dnes povedal ze si krasne mlade dievcatko? Smile Juuj budem rad ak mi odpises rad by som ta zavolal niekam na kavu samozrejme ze vsetko zaplatim Smile Mam chut ta pobozkat a na pery a potom aj brusko a mozno aj nizsie Smile Ak by si sa rozhodla napis mi

To je ten tvoj 'niekedy sa menej kontroluje' bratranec, ktorý chráni dievčatá. Úroveň 40 ročného pokecového úchyla. Fakt.
Sila Cool So mnou nepôjdeš na kávu? Bozkávať ťa nebudem, teraz sa to aj tak nesmie, však vieš... tá karanténa

Mesto : Košice
Money : 243797

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Mrdofúz za 16/3/2020, 11:01

Thopre: xD Ale ty beťár!

Level 38 Lovec drakov
Level 38 Lovec drakov

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Mrdofúz za 16/3/2020, 11:01

@LightBringer napísal:
@Nikito napísal:Ahojte! Nechcem vám tu spamovať vaše herné témy a sekcie, a preto to dám radšej sem, ako to že som našiel sekciu, kde sa môže pridávať takmer čokoľvek.. Na začiatok sa predstavím. Som Jakubov dobrý kamarát. Jakuba, ktorého tu poznáte skôr pod menom Jakovlev. Okrem toho že som jeho dobrý kamarát som aj jeho rodinný známy, konkrétne bratranec. Povedal mi, že ste ho zabanovali a zhrozilo ma, keď mi povedal, že to bolo nielen neprávom, ale hlavne preto, že sa snažil ochrániť tretiu osobu, vraj nejaké dievča. Mohol by som podať vysvetlenie? Jakub je teraz celý nešťastný, vraj sem nemôže mesiac chodiť a dopodrobna mi povedal, že v tomto mesiaci mal u vás na fóre veľa cieľov, ktoré chcel dosiahnuť. Podľa toho, ako mi to popisoval a o čo všetko sa snažil by som si dovolil tvrdiť, že raz by sa mohol stať aj moderátorom fóra. Neodsudzujte ho len za to, že je trocha iný a v situáciách reaguje možno trocha pomalšie a nie je taký vzdelaný ako možno ostatní tu. Ja to chápem, vždy mal s týmto problém, hlavne škole. Ale nesúhlasí so svojim banom a podľa toho, ako mi to vysvetlil, tak s ním nesúhlasím aj ja a žiadam, aby bolo odbanovaný alebo aspoň o vysvetlenie. Ja som tiež raz moderoval jedno fórum a viem, ako to tam chodí, takže mňa ani Jakuba len tak ľahko neoklamete.

S pozdravom, Nikito.
To je zaujímavé. Povedz mi o tom viac..

ROFL ROFL ROFL

Level 38 Lovec drakov
Level 38 Lovec drakov

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Spammer za 16/3/2020, 11:48

@Nikito napísal:
Nebude naozaj rozumnejšie počkať? Aspoň ty zachovaj trochu hrdosti, chápem, že chceš pre Jakovleva čo najlepšie, ale toto naozaj nieje riešenie.
Spammer
Spammer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Mesto : Trebišov
Money : 676980

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Nikito za 16/3/2020, 13:06

Srandy bokom, ja sa tu snažím seriózne diskutovať. Neviem ako inak vám to mám ešte napísať, ale považujete za normálne a moderátorsky správne, že môj bratranec dostane ban na 30 dní s odôvodnením, že porušoval pravidlá a nerešpektoval nariadenia moderátorov, pričom sa len snažil ochrániť nejaké dievča alebo ju pozvať von? Sám sa koktal pri tom, ako mi to vysvetľovať, ale aj tak som pochopil kontext, o ktorý mu šlo. Skratka dostal ban neprávom a basta. Som bývalý moderátor, viem, ako to chodí a ako to má chodiť. A tu to nebolo na 100% dodržané, ridiculous! Nesnažím sa s vami hádať, len argumentujem a rád by som túto zapeknutú situáciu vyriešil čo najskôr.
Nikito
Nikito
PERMABAN

Návrat hore Goto down

Odoslať pre XezepusMECHA za 16/3/2020, 13:17

Srandy bokom, teraz vážne. My mu ten ban
NE-SKRÁ-TI-ME!
Zaobchádzanie s Jakovlevom - Stránka 2 Stefan-harabin-vlast-676x470

– Moeka Kiryuu

Zaobchádzanie s Jakovlevom - Stránka 2 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Zaobchádzanie s Jakovlevom - Stránka 2 Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Zaobchádzanie s Jakovlevom - Stránka 2 Ninjutsu_mecha Zaobchádzanie s Jakovlevom - Stránka 2 Combat-Droid-54327
Money : 1338006

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Darkneus za 16/3/2020, 15:19

argumentuješ alebo si to len myslíš? jediný pádny argument si zatial nedal, takže ... už nám ostáva si z teba len srandu robiť Very Happy  a preto sa pýtam:

Zaobchádzanie s Jakovlevom - Stránka 2 Tenor
Darkneus
Darkneus
Moderátor
Moderátor

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Nikito za 16/3/2020, 15:52

Ja tu nie som od toho, aby som niečo vysvetľoval. Tak ešte raz. Jakub (Jakovlev) dostal úplne neopodstatnený ban s vysvetlením, pri ktorom mi rozum zastáva. To ja čakám na váš argument, ako môže niekto dostať reálne ban za to, že sa snažil pomôcť nejakej dievčine, pričom vy to zakryjete za nejaké nerešpektovanie nariadení moderátorov? Toto mi viete vysvetliť? Ridiculous. A ešte na tridsať dní.
Nikito
Nikito
PERMABAN

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content