Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 16 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre XezepusMECHA 28/9/2020, 15:26

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 16 GameDay_Logo
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 16 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Luník 7 Východ - Luník 7 Juh - #1 zápas - stav série 0:0
Stav zápasu 1:0 LKV
Východ vstúpil do playoff perfektne! Juhu povolil len 3 strely na bránu, výborne blokuje strely a vďaka zatiaľ jedinému gólu kapitána Rillera sa ujíma vedenia 1:0. Týmto stavom končí prvá tretina, práve prebieha prestávka.

Odoslať pre XezepusMECHA 28/9/2020, 17:04

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 16 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Luník 7 Východ - Luník 7 Juh - #1 zápas - stav série 1:0 LKV
Stav zápasu 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) LKV
Playoff je úplne iná súťaž! Východ to dokázal a poráža Luník 7 Juh na nulu, čím si pripisuje prvú výhru od začiatku sezóny proti tomuto tímu!
Výborný výkon, hlavne v obrane a skvelé, rýchle protiútoky domácej sedmičky vyhrali tento zápas. Pomohli aj dobre namiešané vynovené formácie.
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 16 Final-score-coupons
#LKVwinn
Luník 7 Východ 4:0 Luník 7 Juh (1:0, 0:0, 3:0)
Pomer striel: 27:18
Stav série: 1:0 LKV
Góly: R. Riller (Tashima), R. Alpinský (tr. strieľanie), R. Wilson (Tashima), A. Tashima (Adamčík, Kremski)

Vek : 30

Odoslať pre XezepusMECHA 28/9/2020, 17:10

Po skvelom výkone Východu sa presúvame do Ťahanoviec, kde práve sledujeme zápas domáceho celku proti Myslave. Priebeh zápasu je zatiaľ veľmi vyrovnaný a Paťo už začína byť opitý.

O výsledku budem informovať, zatiaľ je to veľmi vyrovnané!

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 16 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Ťahanovce - Myslava - #1 zápas - stav série 0:0
Stav zápasu 0:0
Strelecky je zápas zatiaľ vyrovnaný, oba tímy si dávajú pozor na najväčšie esá súpera. V dnešnom prípade sú to Tichovský (TAH) a Toborovský (MYS)

Vek : 30

Odoslať pre XezepusMECHA 28/9/2020, 19:15

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 16 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Ťahanovce - Myslava - #1 zápas - stav série 1:0 TAH
Stav zápasu 4:3 PP (0:0, 1:2, 2:1 - 1:0) TAH
Mimoriadne vyrovnaný zápas a takmer prvé prekvapenie prvého kola playoff! Ťahanovce začali opatrne a takticky, Myslava naopak naskočila do zápasu extrémne agresívne a začala veľmi útočný hokejbal. Takmer na to párkrát v prvej tretine doplatila, keď sa útočníci Ťahanoviec dostávali do niekoľkých protiútokov, všetko ale kryl spoľahlivý Javorský v bráne. Ešte 3 minúty do konca tretej tretiny bol stav 3:2 pre Myslavu, Ťahanovce však presným zásahom Tichovského vyrovnali a už v prvej minúte predĺženia zápas otočili a vyhrali. Parádny zápasík, ktorý ukázal, že táto séria vôbec nemusí byť jednoznačná!
#TAHwinn
Ťahanovce 4:3 PP Myslava (0:0, 1:2, 2:1 - 1:0)
Pomer striel: 24:25
Stav série: 1:0 TAH
Góly: I. Martinko (Svarinský, Maxa), R. Baumaxer (Griňaj), V. Tichovský, M. Bottler (Tichovský, Maxa) - P. Varlö (Toborovský), Tolerík (Müller, Toborovský), Kantora (Toborovský, Janek)

Vek : 30

Odoslať pre XezepusMECHA 28/9/2020, 19:16

Čoskoro výsledok zo zápasu Dargovských hrdinov (3) VS. Sídlisko KVP (6)

Vek : 30

Odoslať pre peter12 28/9/2020, 20:48

XezepusMECHA napísal:
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 16 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Hlásime sa LIVE z Košíc!
Je to tu! Konečne! Game day alebo PHKE Playoffs 2020!
O polhodinku aj nejaké minúty sa začína otvárací zápas play-off sezóny 2019/2020.
.. a hneď na začiatok tu máme veľký derby zápas medzi Východom a Juhom. Dve sedmičky, Východ nedokázal Južanov poraziť v uplynulej ZČ ani raz. Podarí sa im to zlomiť v playoff a zvíťazí Východ vo svojom otváracom a zároveň prvom domácom zápase?
My veríme, že áno - tak fandíme! #goLKVgo!
Pozdravuje celý battleonský Trebišov a Košice. Počasie nie je najlepšie, ale hreje nás športový duch (a rum s čajom, ktorý nám naservíroval náš barman Matúš)
konečneeeeeeeee Smile tak poďme na to Awww yeaaah!
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 16 Tenor
fandíme Východ, Juh, Dargov Awww yeaaah!

#LKVwinn
vedel som že sa to v play-off zlomí.... Smile Smile Bravo!! konečne výhra proti Juhu a v pravý čas a ešte na nulu juuuhuu Awww yeaaah! Thumbs Up!

Odoslať pre XezepusMECHA 28/9/2020, 20:49

Kámoško Peťo, parádne zápasy Usmiaty smajlík 2 Dúfam, že prídeš pozrieť čoskoro! Wink

Vek : 30

Odoslať pre XezepusMECHA 28/9/2020, 20:57

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 16 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Dargovských hrdinov - Sídlisko KVP - #1 zápas - stav série 1:0 SKP
Stav zápasu 4:6 (1:3, 1:1, 2:2) SKP
O prvú výhru hosťujúceho tímu sa postaralo Sídlisko KVP, ktoré Dargovu nastrieľalo 6 gólov a potvrdilo tak neuveriteľne útočnú a kvalitnú formu z konca základnej časti sezóny. Draci vyštartovali do súpera okamžite a už po dvoch minútach a troch strelách viedli 0:2. Dargovským hrdinom nechytal Viktor Berger, hlavná hviezda v bráne, ktorá ale nastúpi v ďalšom zápase. Zápas bol strelecky aktívny a veľmi atraktívny, padlo v ňom dokopy 10 gólov a som si istý, že táto séria ešte prinesie veľa drámy a ako Battleoňák verím, že po druhom zápase sa bude začínať odznova za stavu 1:1. Go Dargov!
#SKPwinn
Dargovských hrdinov 4:6 Sídlisko KVP (1:3, 1:1, 2:2)
Pomer striel: 24:32
Stav série: 1:0 SKP
Góly: R. Webber (Leopold, Thoper), F. Kristek, P. Bín (Kristek, Alexandrov), J. Thoper (Bauer, Bín) - P. Vladyra (Richardčík, Jurín), Z. Majerová (Richardčík, Jurín), B. Mertel (Jurín, Majerová), V. Jaborník (Mertel, Jurín), B. Mertel (Petrakovič, Derman), R. Richardčík (Mertel)

Vek : 30

Odoslať pre XezepusMECHA 28/9/2020, 20:59

Nasledovať bude posledný výsledok zo zápasu Košickej Novej Vsi a Košíc Juhu. Z Battleoňákov v úlohe Matúúúúúúúúš Turiáááááááááááááán icon_razz Basketball

Odoslať pre XezepusMECHA 28/9/2020, 21:17

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 16 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Košická Nová Ves - Košice Juh - #1 zápas - stav série 1:0 KNV
Stav zápasu 5:1 (0:0, 2:1, 3:0) KNV
Posledný zápas dnešného dňa a zároveň aj prvého kola štvrťfinálových sérií PHKE Playoff 2020 priniesol jednoznačnú výhru Košickej Novej Vsi, ktorá na svojom ihrisku proti Južanom dominovala. Na prvý hattrick playoff sme nemuseli dlho čakať, v prvom kole sa oň postaral "domáci" Luke Langlois, ktorý okrem dvoch úvodných gólov strelil aj ten záverečný, ktorý bol ukážkou individuálnej nádhernosti a technickej zručnosti tohto Francúza. Matúš Turian zle striedal a vďaka tomu si pripísal asistenciu. V ďalšom zápase Nová Ves dostane na frak! Go Juh!
#KNVwinn
Košická Nová Ves 5:1 Košice Juh (0:0, 2:1, 3:0)
Pomer striel: 35:18
Stav série: 1:0 KNV
Góly: L. Langlois (Jurej, Noviovandolák), L. Langlois (Fippler, Noviovandolák), F. Noviovandolák (Gemžo, Fippler), R. Fisher (Dalušovský, Petráň), L. Langlois - S. Richter (Turian, Zjusin)

Vek : 30

Odoslať pre XezepusMECHA 28/9/2020, 21:18

Quadro'Ye napísal:Od Juhu (KEJ) čakám skôr výsledky v domácich zápasoch. Za ti prehra Dargovských hrdinov mrzí. Ale nevadí. S príchodom Bergera to bude myslím si o úplne inom Smile Ktorý brankár chytal Dargovu dnes?
Dargovu dnes chytal mladý brankár zo základnej časti Usmiaty smajlík 2 Myslím si, ale, že minimálne tie prvá dva góly by nechytil ani Berger. To čo robil dnes Richardčík a ako pripravoval svojich hráčov na góly, to bola radosť pozerať. Len škoda, že to boli zrovna proti Dargovu --__-- icon_razz

Zuzka Majerová dostala ten gól ako na zlatom podnose. Neskutočný prehľad v hre mal Richardčík, človek aj chvíľami zabudol, že hrá proti Dargovu. S úplnou ľahkosťou všetko. Thopy a Leo, a najmä Webber odohrali výborný zápas. Výsledok mrzí, ale je to len prvý zápas, ďalšie sú na pláne. Usmiaty smajlík 2

Vek : 30

Odoslať pre Gaius Julius Caesar 28/9/2020, 21:23

#LKVwinn
Krása. Takto to má vyzerať. Trochu som sa bál po tej bilancii zo ZČ, či na tom budú Východniari psychicky dobre, ale vidím, že do PO išiel úplne nový tím. Gratulujem.

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 16 Dice-25637__340 Kocky sú hodené

Karma : 1478

Zuzka Majerová za to musí kúpiť Richardčíkovi nejaký koláčik. Gól v playoff je vzácnosť. Škoda výsledku.

Odoslať pre Mrdofúz 28/9/2020, 21:27

Gaius Julius Caesar napísal:

Alebo rovno novú hokejku k tomu koláčiku Smejúci sa smajlík 2 fuz

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 16 11_mrd11 TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 16 Icon
Mrdofúz
Mrdofúz

Príspevky : 13707
Dukáty : 967112
Karma : 1296

Odoslať pre Gaius Julius Caesar 28/9/2020, 21:27

To by vyšlo draho. Možno mu za to dá gólovú nahrávku v druhom zápase. Ale dúfajme, že nie.

Tiež dúfam, že nie No Dargov to musí vyrovnať a potom aj otočiť. Zápasy na ihrisku KVP budú ale ťažké.

Mrdofúz
Mrdofúz

Odoslať pre Gaius Julius Caesar 28/9/2020, 21:28

No jo. Tam je aj menšie ihrisko, tuším?

Odoslať pre Mrdofúz 28/9/2020, 21:28

Nie som si úplne istý, ale malo by byť, áno.

Mrdofúz
Mrdofúz

No uvidíme. Aspoň ten Východ to dal pekne. Čisté konto v prvom zápase PO je dobrý štart do série.

Teraz keď to už zlomili mám taký tušák, že LKJ nevyhrá ani jeden zápas icon_razz

Mrdofúz
Mrdofúz

Odoslať pre Gaius Julius Caesar 28/9/2020, 21:29

To si ja zase nemyslím, ale skončí to 4:2, možno 4:1 pre Východ séria. (môj tip)

Odoslať pre Mrdofúz 28/9/2020, 21:29

Tiež si myslím, ale.. možno by som hodil tiket aj na 4:0.. icon_razz