TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 31 11_mrd11 TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 31 Icon

Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Odoslať pre XezepusMECHA 2/10/2020, 11:59

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 31 GameDay_Logo
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 31 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Myslava - Ťahanovce - #3 zápas - stav série 2:0 TAH
Stav zápasu 4:2 (2:0, 2:2) MYS
Ďalšie dva góly dala, ale prvé dva aj dostala. Myslava končí druhú tretinu rovnako ako prvú, dvomi strelenými gólmi a dvojgólovým rozdielom, keďže dvakrát skórovali aj Ťahanovce. Tie najskôr zápas z 2:0 vyrovnali na 2:2, Myslava sa potom ale súpera nezľakla a znova dvakrát skórovala, už v druhej polovici tretiny. Nasleduje posledná tretina, bližšie k víťazstvu je o dva góly zatiaľ Myslavský tím. Toborovský stále čaká na hattrick. Dosiahne ho dnes?

Odoslať pre Mrdofúz 2/10/2020, 12:01

Toborovský dá dnes hat3ck podľa mňa Usmiaty smajlík 2 Zaslúžil by si a prial by som mu.

Mrdofúz
Mrdofúz

Odoslať pre XezepusMECHA 2/10/2020, 12:02

Dnes by to bolo symbolické. Game power Myslavy je dnes lepší, takých 40:60.

Vek : 30

Odoslať pre Mrdofúz 2/10/2020, 12:02

Ale ty to vidíš lepšie. Dá dnes hat3ck podľa teba? Smejúci sa smajlík 2

Mrdofúz
Mrdofúz

Odoslať pre XezepusMECHA 2/10/2020, 12:03

Myslím, že áno Usmiaty smajlík 2 Už teraz má 2+0, jeden ešte šupne. Prial by som to dnes Myslave, konečne sa vedia dostať aj cez Martinka, tieto dva góly v 2nd period prešli cez prvú Ťahanovskú obrannú formačku.

XezepusMECHA napísal:
Vidno ako sú aj outsideri pripravení na toto play-off. Okrem LKJ všetky série úplne vyrovnané. A práve LKJ mali byť tí, čo mali LKV najviac potrápiť Angry fuz

Mrdofúz

Treba ísť povzbudzovať hlavne Dargov, tí to najviac potrebujú.

Mrdofúz
Mrdofúz

Odoslať pre XezepusMECHA 2/10/2020, 12:30

Stav zápasu 6:3 (2.0, 2:2, 2:1) MYS
Myslava vyhrala! Tentokrát sa žiaden obrat v tretej tretine nekonal, Myslava vyhrali zatiaľ najjednoznačnejším rozdielom v sérii. Zatiaľ čo prvé dva zápasy skončili jednogólovým rozdielom, prvý dokonca a až v predĺžení, tretí zápas ovládla Myslava, ktorá hlavne v tretej tretine potvrdila svoje víťazstvo. Ťahanovce síce po prvej tretine dokázali vyrovnať stretnutie z 2:0 na 2:2, Myslava dnes bola ale útočnejšia a konečne využila to, čo jej v prvých dvoch zápasoch k víťazstvu chýbao - domáceho ihrisko. Toborovský zaznamenal 2 gólv, oba v prvej tretine, k tretiemu mal veľmi blízko po veľkých šanciach, keď raz nastrelil len tyčku brankára a nepremenil jedno trestné strieľanie. Myslava prvýkrát vyhráva a znižuje stav série na 2:1
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 31 Final-score-coupons
#MYSwinn
Myslava 6:3 Ťahanovce (2:0, 2:2, 2:1)
Pomer striel: 37:25
Stav série: 2:1 TAH
Góly: B. Toborovský (Müller, Varlö), B. Toborovský (Müller), T. Müller (Tomaška, Petruška), T. Müller (Gárda, Tozian), P. Varlö (Toborovský, Müller), P. Varlö (Toborovský) (prázdna brána) // L. Vagner (Tichovský, Maxa), R. Baumaxer (Martinko, Tichovský), M. Bottler

Vek : 30

Nikuška napísal:Východ, vyhrajte! Zajtra prídeme teda aj s Viki. Pôjdeme už ráno, neviem kedy presne dorazíme ale doobedu sme hádam pri vás.
Tešíme sa na vás, príďte čo najskôr! A z KE volajte..

Vek : 30

Odoslať pre Mrdofúz 2/10/2020, 12:30

Je to tam!! (neviem prečo, tak podvedomky fandím Myslave) Usmiaty smajlík 2 Hmm

Mrdofúz
Mrdofúz

Odoslať pre XezepusMECHA 2/10/2020, 12:31

Dnes zaslúžene. Keby aj toto prehrali, tak by som asi začal naplno fandiť Myslave, teraz som nestranný icon_biggrin Ale toto víťazstvo som im prial.

Vek : 30

Odoslať pre Mrdofúz 2/10/2020, 12:31

2:1, s týmto sa dá ešte pracovať. Keby vyhrali aj štvrtý zápas, tak potom môžu v Ťahanovciach dokázať to, čo sa im už dvakrát skoro podarilo.

Mrdofúz
Mrdofúz

Odoslať pre XezepusMECHA 2/10/2020, 12:32

Štvrtý zápas bude kľúčový.

Sťahujeme sa na sídlisko Košice Juh, berieme tam jedného  hokejbalistu, vraj dobrý obranca.. a čoskoro sa spojíme.

Vek : 30

Odoslať pre Mrdofúz 2/10/2020, 12:32

Bravo!! Thumbs Up! Najlepší hokejbalista. Držím palce, čakám news.

Mrdofúz
Mrdofúz

Odoslať pre The Sheriff 2/10/2020, 12:43

Dargov škoda, ale stále je to iba 1:2, to sa dá otočiť bez problémov Usmiaty smajlík 2 Druhý zápas doma určite vyhráte Wink Myslava potešila, teraz budem držať palce Juhu a v poslednom zápase Východu. Go boys, go for the win! Usmiaty smajlík 2

Odoslať pre XezepusMECHA 2/10/2020, 12:43

Sme na Juhu. O chvíľu začína zápas Košice Juh - Košická Nová Ves, stav po zápasov v KNV je 1:1, zápas začína o 13:00. Hviezdami stretnutí sú na jednej strane Langlois, na druhej Turianos. Matúš si už obúva topánky, smrad cítiť až sem.

Ozveme sa po každej skončenej tretine. Howgh!