4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre Peter Leopold 2/10/2020, 14:45

XezepusMECHA napísal:
4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 GameDay_Logo
4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Sídlisko KVP - Dargovských hrdinov - #2 zápas - stav série 2:1 SKP
Stav zápasu 5:2 (2:1, 0:0, 3:1) SKP
Dobrý deň. Výsledok tretieho zápasu série Dargov - KVP mnohých z Battleonu nepotešil, treba ale povedať, že tnetokrát domáce KVP vyhralo úplne zaslúžene. Domáci dnes dominovali v útočnej sile a napriek tomu, že v bráne Dargovských hrdinov už stál Viktor Berger, nedokázal zvrátiť výhru KVP, po ktorej sa Draci dostávajú znova do vedenia a Dargov tak stále čaká na otočenie série a s KVPčkom to bude mať ešte veľmi, veľmi ťažké. Na úvod sme ráno videli skvelý hokejbal, veľmi útočný a dovolím si povedať, že tieto dva tímy mi prídu zatiaľ herne najsilnejšie spomedzi playoffovej osmičky. Thoper aj Leopold si pripísali po jednom bode, výhru KVP opäť režíroval hlavne kapaitán Richardčík.
4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 Final-score-coupons
#SKPwinn
Sídlisko KVP 5:2 Dargovských hrdinov (2:1, 0:0, 3:1)
Pomer striel: 25:26
Stav série: 2:1 SKP
Góly: Z. Majerová (Richardčík), B. Mertel (Richardčík, Majerová), B. Mertel (Majerová, Vladyra), A. Jurín (Mertel, Richardčík), L. Vortel (Trobber, Dalecký) // R. Webber (Thoper, Leopold), P. Bín (Bauer, Alexandrov)
Dnes to nevyšlo, nevzdávame sa, ideme ďalej Usmiaty smajlík 2 Zajtra je nový deň, nová príležitosť vyrovnať sériu. Dáme do toho všetko.

#SKPwinn
Pic ... škoda.. KVP doma bude ťažko poraziteľné no .. druhý zápas je váš, borci!

Odoslať pre Sverige 2/10/2020, 15:48

4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Myslava - Ťahanovce - #3 zápas - stav série 2:1 TAH
Stav zápasu 6:3 (2.0, 2:2, 2:1) MYS
Myslava vyhrala! Tentokrát sa žiaden obrat v tretej tretine nekonal, Myslava vyhrali zatiaľ najjednoznačnejším rozdielom v sérii. Zatiaľ čo prvé dva zápasy skončili jednogólovým rozdielom, prvý dokonca a až v predĺžení, tretí zápas ovládla Myslava, ktorá hlavne v tretej tretine potvrdila svoje víťazstvo. Ťahanovce síce po prvej tretine dokázali vyrovnať stretnutie z 2:0 na 2:2, Myslava dnes bola ale útočnejšia a konečne využila to, čo jej v prvých dvoch zápasoch k víťazstvu chýbao - domáceho ihrisko. Toborovský zaznamenal 2 gólv, oba v prvej tretine, k tretiemu mal veľmi blízko po veľkých šanciach, keď raz nastrelil len tyčku brankára a nepremenil jedno trestné strieľanie. Myslava prvýkrát vyhráva a znižuje stav série na 2:1
#MYSwinn
Myslava 6:3 Ťahanovce (2:0, 2:2, 2:1)
Pomer striel: 37:25
Stav série: 2:1 TAH
Góly: B. Toborovský (Müller, Varlö), B. Toborovský (Müller), T. Müller (Tomaška, Petruška), T. Müller (Gárda, Tozian), P. Varlö (Toborovský, Müller), P. Varlö (Toborovský) (prázdna brána) // L. Vagner (Tichovský, Maxa), R. Baumaxer (Martinko, Tichovský), M. Bottler
Tipoval som to na ďalší jednogólový rozdiel, ale takto je to fajn. Keby to zase Myslava stratila ako v prvých dvoch zápasov, tak už neviem... icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin

Sverige
Sverige

4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Košice Juh - Košická Nová Ves  - #3 zápas - stav série 2:1 KNV
Stav zápasu 1:6 (1:0, 0:3, 0:3) KNV
Nová Ves po prvej skvelej tretine Juhu prišla na to ako sa dostať cez pevnú obranu súpera a tromi gólmi aj v tretej tretine nakoniec zápas nielenže otočila, ale vyhrala ho rozdielom triedy. Zápas sa skončil 1:6, Langlois dal 4 góly za sebou a je momentálne suverénne najlepším strelcom tohtoročnej playoff. Košice Juh nehrali zle, ale ich hra boli príliš defenzívna a do útokov sa veľmi nehrnuli. Po prvom strelenom góle nedokázali pridať tak, aby strelili ďalšie a neotvorili pri tom príliš svoju hru. Nová Ves dnes zaslúžene vyhráva. KEJ boli lepší v prvej tretine, ich súper z Novej Vsi v druhej a tretej. Stav série 2:1 pre KNV, nič sa nedeje, ideme ďalej! Matúš, neper topánky, smrad ti očividne prináša šťastie!
#KNVwinn
Košice Juh 1:6 Košická Nová Ves (1:0, 0:3, 0:3)
Pomer striel: 17:40
Stav série: 2:1 KNV
Góly: M. Turian (Warnerovski, Pawelski) // L. Langlois (Jurek, Noviovandolák), L. Langlois (Kolander, Noviovandolák), L. Langlois (Noviovandolák, Kolander), L. Langlois (Opáth, Petráň), E. Kolander (Noviovandolák, Fisher), F. Noviovandolák (Langlois, Kolander)
Čo Matúšove smradľavé nohy omámali spoluhráčovn a striedačke, že prestali hrať? Druhý zápas sa zobudiť a vyhrať! Basketball Basketball Basketball

Sverige
Sverige

Odoslať pre Lionfish 2/10/2020, 18:03

Kto vihral

4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 782471f86f332c74fbe9423291224df5eb96d085_hq Ak ma chces okradnut tak mas smolu lebo nemam nic

Odoslať pre Mrdofúz 2/10/2020, 18:37

Som tu, Xez Wink Ešte nie je 7, ale prišiel som skôr Smejúci sa smajlík 2 Pozerám zatiaľ hokej v telke, ale čakám na hokejbal Wink

4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 11_mrd11 4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 Icon

Odoslať pre XezepusMECHA 2/10/2020, 19:12

Posledný zápas tretieho hracieho dňa sa v tejto minúte začína! V ňom sa stretnú na ihrísku Južnej Sedmičke Luník 7 Juh proti Luníku 7 Východ. Východ svoje úvodné dva zápasy vyhral pomerne ľahko, preto je stav série 2:0

Odoslať pre Mrdofúz 2/10/2020, 19:12

Awww yeaaah! Držím palce. Pridáš po každej tretine?

Odoslať pre XezepusMECHA 2/10/2020, 19:56

4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Luník 7 Juh - Luník 7 Východ - #3 zápas - stav série 2:0 LKV
Stav zápasu 0:3 (0:0, 0:3) LKV
HLásim sa po dvoch tretinách. Tá prvá bola opatrná z oboch strán, viac šancí si dokonca vypracovali Južania, ktorý do zápasu vstupovali s mankou 0:2 na zápasy v sérii. Východ akoby sa len rozbiehal a hral príliš defenzívne. Na šance bola prvá tretina relatívne vyrovnaná, okrem jednej bitky sme videli až po 3 vylúčenia na každej strane. Druhá tretina už bola o niečom inom. Juh pokračoval v gólových suchotách, veď doteraz dal za 8 tretín len jediný gól! To je na LKJ nevídané hlavne v sérii proti Východu, s ktorým vie hrať. Až v druhej tretine som si všimol, že Robo hrá v tretej formačke ( icon_biggrin  ) EDIT: nakoniec ale tak nastúpil až v druhej tretine. V prostrednej časti hry dal Východ tri góly, dva z nich vsietili obrancovia po bombách z modrej a stav zápasu pred treťou tretinou je pohodlných 3:0 pre Východ. Tak udržať chlapci a nech je tento stav aj stavom série po tomto zápase! Go East!

Vek : 30

Odoslať pre Mrdofúz 2/10/2020, 19:56

Vynikajúco, aspoň tento zápas by mohol vyjsť dnes Usmiaty smajlík 2 Vyjde? Smejúci sa smajlík 2

Mrdofúz
Mrdofúz

Ale myslím, že áno. Od druhej tretiny Východ už jednoznačne lepší.

Odoslať pre XezepusMECHA 2/10/2020, 19:57

Pozdravujeme Žána evil Ranný kávopič Ideme na čaj, je trocha chladno, ideme sa zohriať, kým je prestávka. Hlásim sa pri tretej tretine.

Vek : 30

Budem čakať.. Večerný čajopič Ja doma v teple, tiež pri čaji a pred telkou Smejúci sa smajlík 2

Mrdofúz
Mrdofúz

Odoslať pre XezepusMECHA 2/10/2020, 20:05

Začína sa tretia tretina zápasu medzi Luníkom 7 Juh a Luník 7 Východ, stav po dvoch tretinách je zatiaľ 0:3 pre hostí, nasleduje posledná časť zápasu.

Stav zápasu 2:3 (0:0, 0:3, 2:0) LKV
Juhu sa ešte podarilo zdramatizovať stretnutie, ale Východ nakoniec prekvapenie nepripustil a po troch zápasoch má na konte tri víťazstvá a už zajtra bude môcť ukončiť túto sériu a postúpiť do semifinále. Po trojgólovej druhej tretine išiel Východ do tej poslednej s dobrou Východiskovou pozíciou, to platilo až do polovice tretej časti, vtedy však prišiel kontaktný gól domácich na 1:3. Takto sa hralo až do poslednej minúty, vtedy už len pri hre bez brankára skóre zápasu upravil kapitán domácich a znížil na 2:3. Po tomto stave hral Juh stále bez brankára, ale po prehratom buly sa už k loptičke domáci nedostali a Východ si udržal tesné vedenie. Good job boys, zajtra si ideme po postup!
#LKVwinn
Luník 7 Juh 2:3 Luní 7 Východ (0:0, 0:3, 2:0)
Pomer striel: 27:32
Stav série: 3:0 LKV
Góly: Š. Okolický (Talovský, Majerčík), L. Majerčík (van der Reest, Vikstát) // I. Kremski (Jenčík, Petrovický), R. Riller (Tashima, Wilson), R. Volk (Stašák, Droppa)

Vek : 30

Odoslať pre Mrdofúz 2/10/2020, 21:16

Je to tam, aspoň Východ dnes potešil z trojice fuz Tongue 2 Paráda chlapci 3:0 séria, postup je váš.