LKVwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre Peter Leopold 2/10/2020, 14:45

XezepusMECHA napísal:
LKVwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 GameDay_Logo
LKVwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Sídlisko KVP - Dargovských hrdinov - #2 zápas - stav série 2:1 SKP
Stav zápasu 5:2 (2:1, 0:0, 3:1) SKP
Dobrý deň. Výsledok tretieho zápasu série Dargov - KVP mnohých z Battleonu nepotešil, treba ale povedať, že tnetokrát domáce KVP vyhralo úplne zaslúžene. Domáci dnes dominovali v útočnej sile a napriek tomu, že v bráne Dargovských hrdinov už stál Viktor Berger, nedokázal zvrátiť výhru KVP, po ktorej sa Draci dostávajú znova do vedenia a Dargov tak stále čaká na otočenie série a s KVPčkom to bude mať ešte veľmi, veľmi ťažké. Na úvod sme ráno videli skvelý hokejbal, veľmi útočný a dovolím si povedať, že tieto dva tímy mi prídu zatiaľ herne najsilnejšie spomedzi playoffovej osmičky. Thoper aj Leopold si pripísali po jednom bode, výhru KVP opäť režíroval hlavne kapaitán Richardčík.
LKVwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 Final-score-coupons
#SKPwinn
Sídlisko KVP 5:2 Dargovských hrdinov (2:1, 0:0, 3:1)
Pomer striel: 25:26
Stav série: 2:1 SKP
Góly: Z. Majerová (Richardčík), B. Mertel (Richardčík, Majerová), B. Mertel (Majerová, Vladyra), A. Jurín (Mertel, Richardčík), L. Vortel (Trobber, Dalecký) // R. Webber (Thoper, Leopold), P. Bín (Bauer, Alexandrov)
Dnes to nevyšlo, nevzdávame sa, ideme ďalej Usmiaty smajlík 2 Zajtra je nový deň, nová príležitosť vyrovnať sériu. Dáme do toho všetko.

#SKPwinn
Pic ... škoda.. KVP doma bude ťažko poraziteľné no .. druhý zápas je váš, borci!

Odoslať pre Sverige 2/10/2020, 15:48

LKVwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Myslava - Ťahanovce - #3 zápas - stav série 2:1 TAH
Stav zápasu 6:3 (2.0, 2:2, 2:1) MYS
Myslava vyhrala! Tentokrát sa žiaden obrat v tretej tretine nekonal, Myslava vyhrali zatiaľ najjednoznačnejším rozdielom v sérii. Zatiaľ čo prvé dva zápasy skončili jednogólovým rozdielom, prvý dokonca a až v predĺžení, tretí zápas ovládla Myslava, ktorá hlavne v tretej tretine potvrdila svoje víťazstvo. Ťahanovce síce po prvej tretine dokázali vyrovnať stretnutie z 2:0 na 2:2, Myslava dnes bola ale útočnejšia a konečne využila to, čo jej v prvých dvoch zápasoch k víťazstvu chýbao - domáceho ihrisko. Toborovský zaznamenal 2 gólv, oba v prvej tretine, k tretiemu mal veľmi blízko po veľkých šanciach, keď raz nastrelil len tyčku brankára a nepremenil jedno trestné strieľanie. Myslava prvýkrát vyhráva a znižuje stav série na 2:1
#MYSwinn
Myslava 6:3 Ťahanovce (2:0, 2:2, 2:1)
Pomer striel: 37:25
Stav série: 2:1 TAH
Góly: B. Toborovský (Müller, Varlö), B. Toborovský (Müller), T. Müller (Tomaška, Petruška), T. Müller (Gárda, Tozian), P. Varlö (Toborovský, Müller), P. Varlö (Toborovský) (prázdna brána) // L. Vagner (Tichovský, Maxa), R. Baumaxer (Martinko, Tichovský), M. Bottler
Tipoval som to na ďalší jednogólový rozdiel, ale takto je to fajn. Keby to zase Myslava stratila ako v prvých dvoch zápasov, tak už neviem... icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin

Sverige
Sverige

LKVwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Košice Juh - Košická Nová Ves  - #3 zápas - stav série 2:1 KNV
Stav zápasu 1:6 (1:0, 0:3, 0:3) KNV
Nová Ves po prvej skvelej tretine Juhu prišla na to ako sa dostať cez pevnú obranu súpera a tromi gólmi aj v tretej tretine nakoniec zápas nielenže otočila, ale vyhrala ho rozdielom triedy. Zápas sa skončil 1:6, Langlois dal 4 góly za sebou a je momentálne suverénne najlepším strelcom tohtoročnej playoff. Košice Juh nehrali zle, ale ich hra boli príliš defenzívna a do útokov sa veľmi nehrnuli. Po prvom strelenom góle nedokázali pridať tak, aby strelili ďalšie a neotvorili pri tom príliš svoju hru. Nová Ves dnes zaslúžene vyhráva. KEJ boli lepší v prvej tretine, ich súper z Novej Vsi v druhej a tretej. Stav série 2:1 pre KNV, nič sa nedeje, ideme ďalej! Matúš, neper topánky, smrad ti očividne prináša šťastie!
#KNVwinn
Košice Juh 1:6 Košická Nová Ves (1:0, 0:3, 0:3)
Pomer striel: 17:40
Stav série: 2:1 KNV
Góly: M. Turian (Warnerovski, Pawelski) // L. Langlois (Jurek, Noviovandolák), L. Langlois (Kolander, Noviovandolák), L. Langlois (Noviovandolák, Kolander), L. Langlois (Opáth, Petráň), E. Kolander (Noviovandolák, Fisher), F. Noviovandolák (Langlois, Kolander)
Čo Matúšove smradľavé nohy omámali spoluhráčovn a striedačke, že prestali hrať? Druhý zápas sa zobudiť a vyhrať! Basketball Basketball Basketball

Sverige
Sverige

Odoslať pre Lionfish 2/10/2020, 18:03

Kto vihral

LKVwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 782471f86f332c74fbe9423291224df5eb96d085_hq Ak ma chces okradnut tak mas smolu lebo nemam nic

Odoslať pre Mrdofúz 2/10/2020, 18:37

Som tu, Xez Wink Ešte nie je 7, ale prišiel som skôr Smejúci sa smajlík 2 Pozerám zatiaľ hokej v telke, ale čakám na hokejbal Wink

LKVwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 11_mrd11 LKVwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 Icon
Mrdofúz
Mrdofúz

Príspevky : 13707
Dukáty : 967352
Karma : 1296

Odoslať pre XezepusMECHA 2/10/2020, 19:12

Posledný zápas tretieho hracieho dňa sa v tejto minúte začína! V ňom sa stretnú na ihrísku Južnej Sedmičke Luník 7 Juh proti Luníku 7 Východ. Východ svoje úvodné dva zápasy vyhral pomerne ľahko, preto je stav série 2:0

Odoslať pre Mrdofúz 2/10/2020, 19:12

Awww yeaaah! Držím palce. Pridáš po každej tretine?

Odoslať pre XezepusMECHA 2/10/2020, 19:56

LKVwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 34 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Luník 7 Juh - Luník 7 Východ - #3 zápas - stav série 2:0 LKV
Stav zápasu 0:3 (0:0, 0:3) LKV
HLásim sa po dvoch tretinách. Tá prvá bola opatrná z oboch strán, viac šancí si dokonca vypracovali Južania, ktorý do zápasu vstupovali s mankou 0:2 na zápasy v sérii. Východ akoby sa len rozbiehal a hral príliš defenzívne. Na šance bola prvá tretina relatívne vyrovnaná, okrem jednej bitky sme videli až po 3 vylúčenia na každej strane. Druhá tretina už bola o niečom inom. Juh pokračoval v gólových suchotách, veď doteraz dal za 8 tretín len jediný gól! To je na LKJ nevídané hlavne v sérii proti Východu, s ktorým vie hrať. Až v druhej tretine som si všimol, že Robo hrá v tretej formačke ( icon_biggrin  ) EDIT: nakoniec ale tak nastúpil až v druhej tretine. V prostrednej časti hry dal Východ tri góly, dva z nich vsietili obrancovia po bombách z modrej a stav zápasu pred treťou tretinou je pohodlných 3:0 pre Východ. Tak udržať chlapci a nech je tento stav aj stavom série po tomto zápase! Go East!

Vek : 30

Odoslať pre Mrdofúz 2/10/2020, 19:56

Vynikajúco, aspoň tento zápas by mohol vyjsť dnes Usmiaty smajlík 2 Vyjde? Smejúci sa smajlík 2

Mrdofúz
Mrdofúz

Ale myslím, že áno. Od druhej tretiny Východ už jednoznačne lepší.

Odoslať pre XezepusMECHA 2/10/2020, 19:57

Pozdravujeme Žána evil Ranný kávopič Ideme na čaj, je trocha chladno, ideme sa zohriať, kým je prestávka. Hlásim sa pri tretej tretine.

Vek : 30

Budem čakať.. Večerný čajopič Ja doma v teple, tiež pri čaji a pred telkou Smejúci sa smajlík 2

Mrdofúz
Mrdofúz

Odoslať pre XezepusMECHA 2/10/2020, 20:05

Začína sa tretia tretina zápasu medzi Luníkom 7 Juh a Luník 7 Východ, stav po dvoch tretinách je zatiaľ 0:3 pre hostí, nasleduje posledná časť zápasu.

Stav zápasu 2:3 (0:0, 0:3, 2:0) LKV
Juhu sa ešte podarilo zdramatizovať stretnutie, ale Východ nakoniec prekvapenie nepripustil a po troch zápasoch má na konte tri víťazstvá a už zajtra bude môcť ukončiť túto sériu a postúpiť do semifinále. Po trojgólovej druhej tretine išiel Východ do tej poslednej s dobrou Východiskovou pozíciou, to platilo až do polovice tretej časti, vtedy však prišiel kontaktný gól domácich na 1:3. Takto sa hralo až do poslednej minúty, vtedy už len pri hre bez brankára skóre zápasu upravil kapitán domácich a znížil na 2:3. Po tomto stave hral Juh stále bez brankára, ale po prehratom buly sa už k loptičke domáci nedostali a Východ si udržal tesné vedenie. Good job boys, zajtra si ideme po postup!
#LKVwinn
Luník 7 Juh 2:3 Luní 7 Východ (0:0, 0:3, 2:0)
Pomer striel: 27:32
Stav série: 3:0 LKV
Góly: Š. Okolický (Talovský, Majerčík), L. Majerčík (van der Reest, Vikstát) // I. Kremski (Jenčík, Petrovický), R. Riller (Tashima, Wilson), R. Volk (Stašák, Droppa)

Vek : 30

Odoslať pre Mrdofúz 2/10/2020, 21:16

Je to tam, aspoň Východ dnes potešil z trojice fuz Tongue 2 Paráda chlapci 3:0 séria, postup je váš.