Meno : Tomáš
Dukáty : 1338616
Karma : 1963

Odoslať pre XezepusMECHA 3/10/2020, 12:45

Druhá tretina zápasu Luník 7 Juh - Luník 7 Juh sa začala, stav po prvej zatiaľ 1:1, séria 3:0 pre Východ, ktorý bojuje o ukončenie série.

Vek : 30

Ty šetri baterku, Robo nech nešetrí sily a ide do toho naplno Bravo!! Thumbs Up! #GO

Sverige
Sverige

Odoslať pre peter12 3/10/2020, 12:52

XezepusMECHA napísal:4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 39 GameDay_Logo
4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 39 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Luník 7 Juh - Luník 7 Východ - #4 zápas - stav série 3:0 LKV
Stav zápasu 1:1 (1:1, x:x)
Prvá tretina bola herne vyrovnaná, myslím, že aj na strely to bolo zhodne po cca 5 striel pre každý tím, Luník 7 Juh hrá s nožom na krku, ale prekvapivo nehrajú vôbec defenzívne a dokonca sú útočnejší ako v predošlých zápasoch. Obranu majú dosť otvorenú, možno je to súčasť taktiky. Nasleduje prestávke, hokejbal zatiaľ kvalitný, stav vyrovnaný, uvidíme, čo prinesie druhá tretina.
ja mám tušák že dnes to Juh dá Smile alebo že by po tak dobrej základnej časti proti východu prehrali na nulu? Smile hmmmm no nevadilo by mi to ale dnes podľa mňa vyhrajú.

Text je prebratý od PHKE
KVP znova preberá vedenie, Myslava prvýkrát poráža Ťahanovce, Košice Juh s prehrou a Východ zápas od postupu
.. tretie kolo prinieslo zaujímavé výsledky a pripravilo jeden matchball.

ŠTVRŤFINÁLE | ZÁPAS #3 | SÉRIA SÍDLISKO KVP VS. DARGOVSKÝCH HRDINOV
VÝSLEDOK ZÁPASU SÍDLISKO KVP 5:2 DARGOVSKÝCH HRDINOV (2:1, 0:0, 3:1)
Pomer striel: 25:26
Vylúčenia: 3:1
Strelci gólov: Z. Majerová (Richardčík), B. Mertel (Richardčík, Majerová), B. Mertel (Majerová, Vladyra), A. Jurín (Mertel, Richardčík), L. Vortel (Trobber, Dalecký) // R. Webber (Thoper, Leopold), P. Bín (Bauer, Alexandrov)
 MVP zápasu: Rastislav Richardčík, asistencie
Stav série: 2:1 SKP
Komentár k zápasu: Sídlisku KVP sa v Dargove podarilo raz zvíťaziť a do prvého domáceho zápasu vstupovali vo výhodnej pozícii 1:1 na zápasy. Od začiatku bolo vidieť, že sú dravším tímom a dobre využívajú výhodu domáceho ihriska. Drakom nerobil problém ani prechod cez skalopevnú obranu Dargova. Berger chytal vynikajúco, no v prvom tretine kapituloval už dvakrát po utešených strelách Majerovej a Mertela, ktorým loptičku ako na zlatom podnose pripravoval kapitán Richardčík. Webberovi sa s pomocou Thopera a Leopolda podarilo v prvej tretine ešte znížiť počas presilovej hry o dvoch hráčov, výsledkom 2:1 sa končila prvá časť hry. Druhá tretina bola spomedzi všetkých troch najútočnejšia, paradoxne v nej však nepadol ani jeden gól. Videli sme jedno tresné strieľanie, výborný nájazd predviedol Mertel, Berger ho ale fantastickým zákrokom vychytal a stav 2:1 tak ostal aj po druhej tretine. V tej tretej bola hra vyrovnaná, no gólmi už dominovalo KVP, ktoré tretinu vyhralo 3:1 a zapečatilo tak záverečný výsledok 5:2 a ujalo sa vedenia 2:1 v sérii. Ďalší zápas hrajú zajtra doma, v prípade výhry si Draci vybojujú prvý matchbal v sérii. V tretej tretine sa postupne presadili Mertel, Jurín a Vortel za KVP, za Dargov pridal presný zásah Bín.
Nasledujúci zápas // Sídlisko KVP  - Dargovsých hrdinov // Štvrťfinále / zápas #4 / 3.10.2020 / 15:30

ŠTVRŤFINÁLE | ZÁPAS #3 | SÉRIA MYSLAVA VS. ŤAHANOVCE
VÝSLEDOK ZÁPASU MYSLAVA 6:3 ŤAHANOVCE (2:0, 2:2, 2:1)
Pomer striel: 37:25
Vylúčenia: 3:3
Strelci gólov: B. Toborovský (Müller, Varlö), B. Toborovský (Müller), T. Müller (Tomaška, Petruška), T. Müller (Gárda, Tozian), P. Varlö (Toborovský, Müller), P. Varlö (Toborovský) (prázdna brána) // L. Vagner (Tichovský, Maxa), R. Baumaxer (Martinko, Tichovský), M. Bottler
 MVP zápasu: Branislav Toborovský, 2 góly + 1 asistencia
Stav série: 2:1 TAH
Komentár k zápasu: Myslava nastupovala do prvého domáceho zápasu s Ťahanovcami po dvoch veľmi tesných prehrách na ihrisku dnešných hostí. Nezvládnuté závery, ale aj kúsok smoly spôsobili, že napriek mimoriadne vyrovnanej sérii si Myslava zatiaľ nepripísala ani jednu výhru. To už ale neplatilo po dnešnom zápase. Začiatok opäť zvládli lepšie Myslavčania. Boli strelecky aktívnejší a v pásme súpera trávili viac času. Dvomi gólmi v prvej tretine sa blysol Toborovský. Druhá tretina bola ešte akčnejšia. Toborovský viditeľne prahol po hattricku, hráči Ťahanoviec si na neho už dávali väčší pozor. Väčší pozor si ale nedávali na Müllera, ktorý pridal ďalšie dva góly. Okrem neho dvakrát skórovali aj hostia, najskôr to bol Vagner, potom Baumaxer po krásnom blafáku. Stav po druhej tretine bol 4:2 pre Myslavu a hra sa priostrovala, bolo to vidieť aj v osobných súbojoch, kedy si tvrdé hity vymieňali hlavne dve najväčšieho hviezdy oboch tímov - Toborovský a Tichovský. Tretia tretina bola pre Myslavu kľúčová. Doteraz to bola práve táto tretina, ktorá ničila nádeje Myslavy na víťazstvo, preto museli hrať opatrne, ale nie príliš, aby hru priveľmi neuzatvorili. To sa nakoniec nestalo, Myslava hrala aktívne a pridala ešte ďalšie dva góy, tentokrát od ďalšieho dvojgólového strelca - Patrika Varlöa. Posledný gól strieľal do odkrytej brány Ťahanoviec. Jeden presný zásah hostí v tretej tretine zaznamenal Bottler po chybe Myslave vo vlasnom obranom pásme. Myslava si pripísala prvú výhru v sérii, štvrtý zápas je na programe zajtra 14:00 na rovnakom ihrisku. Nástup Tichovského do ďalšieho zápasu je kvôli zle dostúpenému chodidlu otázny.
Nasledujúci zápas // Myslava - Ťahanovce // Štvrťfinále / zápas #4 / 3.10.2020 / 14:00

ŠTVRŤFINÁLE | ZÁPAS #3 | SÉRIA KOŠICE JUH VS. KOŠICKÁ NOVÁ VES
VÝSLEDOK ZÁPASU KOŠICE JJUH 1:6 KOSICKÁ NOVÁ VES (1:0, 0:3, 0:3)
Pomer striel: 17:40
Vylúčenia: 0:3
Strelci gólov: M. Turian (Warnerovski, Pawelski) // L. Langlois (Jurek, Noviovandolák), L. Langlois (Kolander, Noviovandolák), L. Langlois (Noviovandolák, Kolander), L. Langlois (Opáth, Petráň), E. Kolander (Noviovandolák, Fisher), F. Noviovandolák (Langlois, Kolander)
 MVP zápasu: Luke Langlois, 4 góly + 1 asistencia
Stav série: 2:1 KNV
Komentár k zápasu: Za vyrovnaného stavu v sérii sa začínal aj tretí zápas medzi Košicami Juh a Košickou Novou Vsou. Domáci Južania mali konečne výhodu vlastného ihriska na ktorom vyhrali 3/4 zápasov v uplynulej základnej časti. Nová Ves tak mala pred sebou ťažkú úlohu a po prehratom druhom domácom zápase dávala do hry všetko už od začiatku. Domáci ale bránili vynikajúco, čo vyústilo do vedenia 1:0 po prvej tretine, úspešným strelcom bol Matúš Turian, ktorý sa presadil z kruhov. Druhá tretina už bola o niečo rozdielna. Nie zo strany Košíc Juhu, ktorí hrali to isté, čo v prvej tretie a spoliehali na udržanie stavu, možno strelený jeden gól. Naopak Košická Nová Ves začala hrať úplne inú hru. Langloisa presunula na ľavé krídlo a to sa ukázalo ako demolačná zmena pre Košice Juh. Francúz v priebehu 5 minút strelil hattrick a posla Novú Ves do vedeia 1:3. V tretej tretine pridal štvrtý gól v rade a stav bol už 1:4 a zápas, v ktorom sa zdalo, že si ho Košice Juh ustrážia sa nakoniec stala jednostranná kanonáda hostí. 5. a 6. gól v tretej tretine ešte pridali postupne Kolander a Noviovandolák bombou z modrej čiary, Langlois si ku štyrom gólom v rade pridal ešte jednu asistenciu a zápas tak zaskončil s piatimi kanadskými boddmi. Séria je opäť vo vedení vyššie nasadeného celku, KNV vyhráva 2:1, nasledujúci zápas sa odohrá na ihrisku Juhu zajtra doobedu o 11:00.
Nasledujúci zápas // Košice Juh - Košická Nová Ves // Štvrťfinále / zápas #4 / 3.10.2020 / 11:00

ŠTVRŤFINÁLE | ZÁPAS #3 | SÉRIA LUNÍK 7 JUH VS. LUNÍK 7 VÝCHOD
VÝSLEDOK ZÁPASU LUNÍK 7 JUH 2:3 LUNÍK 7 VÝCHOD (0:0, 0:3, 2:0)
Pomer striel: 27:32
Vylúčenia: 4:4
Strelci gólov: Š. Okolický (Talovský, Majerčík), L. Majerčík (van der Reest, Vikstát) // I. Kremski (Jenčík, Petrovický), R. Riller (Tashima, Wilson), R. Volk (Stašák, Droppa)
 MVP zápasu: Roman Volk, 1 gól
Stav série: 3:0 LKV
Komentár k zápasu: Zápas medzi Luník 7 Východ a južnou sedmičkou sa zatiaľ odohráva v prekvapivo jednoznačnom duchu. Prekvapivo preto, lebo bol to práve Luník 7 Juh, ktorý v základnej časti vyhral všetky vzájomné zápasy s Východom, za to v playoff majú problém svojmu súperovi streliť vôbec gól. Stav série po dvoch domácich zápasoch Východu je 2:0 pre práve spomenutý tím, skóre strelených gólov 8:1 takisto hovorí za všetko. Luník 7 Juh nastupoval do tohto zápasu v snahe niečo zmeniť a vyhnúť sa možnému matchbalu, ktorý mohol po tomto zápase nastať. V prvej polovici tretiny sa im s Východom podarilo držať dobré tempo, Juh si vypracovala niekoľko sľubných príležitostí, to mal aj Východ. Ten začal herne mierne dominovať v druhej polovici prvej tretiny. Táto snaha a čoraz vyšší tlak hostí sa nakoniec pretavil v efektivitu v polovici druhej tretiny, kedy padol prvý presný zápas. Videli sme ho z hokejky Igora Kremskeho, najproduktívnejšieho hráča Východu z ukončenej základnej časti. Tomu krížnu nahrávku pekne servíroval Jenčík, ten predtým spracovával ukážkovú žabku od Petrovického. Na druhý a tretí gól sme nemuseli dlho čakať. Padol od rovnakého tíu, strelci boli Riller a výborne hrajúci Volk, ktorý sa stal i hviezdou zápasu. Zápas sa už zdal sa byť takmer rozhodnutý, Juh ale tretiu tretinu ešte zdramatizoval. Tesne za polovicou tretej časti hry padol kontaktný gól na 1:3, keď skóroval Okolický. Minútu pred koncom Juh prehrával o dva góly a neostávalo mu nič iné ako odvolať svojho brankára. Pri hre bez brankára si domáci dokázali vyvinúť tlak a uzavrieť súpera v pásme, čo pramenilo v gól na 2:3 a skóre tak bolo veľmi tesné. Do konca ale ostávalo posledných 15 sekúnd hry, Juh začal vhadzovanie v strednom pásme okamžite bez brankára. Buly však vyhral Východ a takticky loptičky nahodil dozadu na obrancov a nesnažil sa skórovať, namiesto toho držal loptu vo svojej moci. Po zápase sme ešte videli niekoľko tvrdých dohrávok a šarvátku, rozhodca ale skúsene všetkých uviedol do pokoja. Juhu sa tak zápas vyrovnať nepodarilo a Východ tak bude môcť v zajtrajšom zápase ukončiť sériu a expresne postúpiť do semifinále. Nasledujúci zápas je na programe zajtra o 12:30. Bude druhý v poradí.
Nasledujúci zápas // Luník 7 Východ - Luník 7 Juh // Štvrťfinále / zápas #4 / 3.10.2020 / 12:30

Sverige

Mám chuť pozerať LIVE na PHKE webe, ale radšej si počkám na ten moment, keď Xez pridá výsledok icon_razz

Stav zápasu 2:2 (1:1, 1:1, x:x)
Aj v druhej tretine sme videli dva góly, po jednom na každej strane, aj po druhej tretine je stav nerozhodný. Východ však bude do tretej časti hry nastupovať s presilovkou 4:3, ak sa nič neudeje, tak 20 sekúnd budú hrať dokonca 5:3. Výborná príležitosť dostať sa opäť do vedenia! Go East.

Odoslať pre XezepusMECHA 3/10/2020, 13:01

Je to dosť možné, herne je to zatiaľ veľmi vyrovnané.

Napriek tomu čakám, že v 3TR sa niečo zlomí a Východ skúsene pošle zápas do vedenia

Odoslať pre Sverige 3/10/2020, 13:02

Vyrovnané po každej stránke.. obaja už boli vo vedení.. Usmiaty smajlík 2 Nuže, som zvedavý (boha, moc sa už teším na tie zápasy osobne icon_razz )

Sverige
Sverige

Odoslať pre XezepusMECHA 3/10/2020, 13:02

Príď kamarát, zatiaľ najlepšia playoff, na akej som bol Wink

Vek : 30

Určite, na semifinále sa vidíme Usmiaty smajlík 2 Nájdem si čas.

Sverige
Sverige

Fusion napísal:Držíme palce a pozdravujeme z Anglicka Usmiaty smajlík 2 Wink
Greetings to UK Usmiaty smajlík 2

Vek : 30

Odoslať pre XezepusMECHA 3/10/2020, 13:05

Luník 7 Juh - Luník 7 Východ (séria 3:0 LKV), 3TR sa začala, stav zápasu vyrovnaný aj po hernej stránke 2:2.

Vek : 30

Odoslať pre Sverige 3/10/2020, 13:05

Ideme Východ Usmiaty smajlík 2 Zlomiť (alebo pekne do predĺženia a tam rozhodnúť icon_razz )

Odoslať pre Mrdofúz 3/10/2020, 13:23

Dúfam, že Juh teraz nezapne a nezačne byť vyrovnaný Smejúci sa smajlík 2 0:3 na 4:3 to už dávno v PO nebolo, či? Smejúci sa smajlík 2

4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 39 11_mrd11 4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 39 Icon