Rozumný 4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 20 90630 Smejúci sa smajlík 2 Mohli by sme aj na KNV ostať potom Usmiaty smajlík 2 S Tuškom zastrieľame.

Odoslať pre LightBringer 9/10/2020, 21:37

Dnes dal gól icon_biggrin

Peny
Peny

Jj, videl som. Gól.

"Južania po zásahu Richtera a následne Turiana už do prázdnej brány, zvíťazili v dôležitom zápase a séria sa rozhodne až v zápase číslo sedem"

Vek : 29

Odoslať pre Peny 9/10/2020, 21:38

Aj to sa počíta, nehundri icon_biggrin

Peny
Peny

Odoslať pre LightBringer 9/10/2020, 21:38

smoke No keď myslíš. Góly sa majú dávať, keď je brankár v bráne.

Ok kočka. Idem. Tak zajtra ti píšem, či nedeľa platí a potvrdím / nepotvrdím sa.

Vek : 29

Odoslať pre Peny 9/10/2020, 21:39

4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 20 90630 Oki, napíš mi Usmiaty smajlík 2 Ale pokús sa prísť, budeme radi.

Peny
Peny

Odoslať pre LightBringer 9/10/2020, 21:39

Jj, ok. Pokúsim. Zatiaľ čaf smoke Idem na cigu ešte. Maj sa.

Vek : 29

4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 20 177318 Tak zajtra.

Peny
Peny

Odoslať pre KickPato 9/10/2020, 21:51

Príď Light nejeb sa s tým bude dobre.. spravíme si klobásky ak prídeš Eet & Drink mmm

"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"

Odoslať pre mAt3s25 10/10/2020, 00:26

Thoper napísal:Nevadí borci, šak o sezónu sme tu zas Wink KVP boli lepší, postúpili zaslúžene.
Pekný výkon Juro, nie je sa za čo hanbiť. Odohrali iste možno najlepšiu sériu zo všetkých štvrťfinálových. Takéto KVP som nevidel veľakrát, lepší snáď boli len pred dvomi rokmi, ale to boli v režime neporaziteľnosti. Osobne myslím, že cez Východ neprejdú, ale poriadne ich potrápia. Ja čakám sedemzápasovú, možno šesťzápasovú bitku v prospech Východu, Robovci ale budú musieť zvoliť veľmi dobrú taktiku, aby ich zdolali. Keď je KVP pri chuti a Mertelovi sa chce, tak Richardčík mu už pomôže nastrieľať nejaké góly a vyhrať zápas. Dík za sezónu Dargov, vidíme sa v ďalšej. A my v nedeľu pekne do Novej Vsi. Bude to 50 na 50 bez ohľadu na ihrisko. Začína sa za stavu 0:0 a vyhrať môže každý.

Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 20 Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673

Odoslať pre mAt3s25 10/10/2020, 00:28

LightBringer napísal:smoke No keď myslíš. Góly sa majú dávať, keď je brankár v bráne.

Príď, vybavím sudy piva. Paťo spraví klobásky.

Text je prebratý od PHKE
KVP zaskočilo Dargov a sériu vyhralo 4:2, Košice Juh poračujú..
.. v siedmom zápase sa bude rozhodovať zápase Košickej Novej Vsi proti KE Juhu

ŠTVRŤFINÁLE | ZÁPAS #6 | SÉRIA SÍDLISKO KVP VS. DARGOVSKÝCH HRDINOV
VÝSLEDOK ZÁPASU SÍDLISKO KVP 5:4 DARGOVSKÝCH HRDINOV (0:0, 2:3, 3:1)
Pomer striel: 34:28
Vylúčenia: 3:3
Strelci gólov:  Z. Majerová (Mertel, Jurín), R. Richardčík (Jurín, Mertel), P. Vladyra, B. Mertel (Richardčík, Majerová), V. Jaborník (Richardčík, Mertel) // R. Webber (Bauer, Leopold), R. Webber (Straumach, Trammer), R. Bauer (Tozian, Leopold), J. Tabaček (Trammer)
 MVP zápasu: Vincent Jaborník, 1 gól
Stav série: 4:2 // SÍDLISKO KVP POSTUPUJE DO SEMIFINÁLE
Komentár k zápasu: KVP vstupovalo so šiesteho zápasu s prvým matchballom na svojich hokejkách. En si vybojovalo v poslednom zápase na Dargovskom ihrisku, kde svojho súpera zdolalo v riadnom hracom čase a k postupu im tak chýbalo jediné víťazstvo. Oba tímy sa do zápasu pustili vo svojich tradičných herných štýloch. KVP nasadilo veľkú ofenzívu, Dargovčania sa snažili hrať veľmi kompaktne so stiahnutou defenzívou a agresívnym útokom. Prvá tretina gól nepriniesla, priniesla ale aktívny hokejbal s množstvom šancí. Góly sa začali strieľať ž v druhej tretine. A v tej akoby sa s nimi vrece roztrhlo. Padlo ich dohromady 5. KVP viedlo 2:1, Dargov dokázal v rýchlom slede vyrovnať o pár sekúnd neskôr aj otočiť na 2:3. Druhá tretina zápasu pomohla, otvorila ho a v rovnakom duchu sa niesla aj posledná časť hry. V tej sa napokon viac darilo Drakom. Vyrovnanie prišlo expresne, o pár minút neskôr si KVP vzalo vedenie na svoju stranu a otočilo stav zápasu z 2:3 na 4:3. Dargov sa nevzdával a skvelým útočným výkonom a zatlačením súpera vo vlastnom pásme vyrovnal na 4:4 po utešenej strele Tabačeka. Rozhodujúci moment ale prišiel necelé 4 minúty pred koncom zápasu, kedy strieľal Vincent Jaborník z pozície jemu obľúbenej - spoza kruhov a šikovne využil neprehľadnú situáciu a tienenie Bergera na vsietenie piateho gólu domácich. Ten sa ukázal ako rozhodujúci. KVP sa stalo víťazom zápasu a postaralo sa tak o prvé prekvapenie tohtoročnej playoff. Dargovskí hrdinovia boli určite jedny z favoritov na titul, tieto plány im ale skrížili Draci zo Sídliska KVP, ktorý predvádzali veľmi silný a ofenzívne ladený hokejbal. Sídlisko KVP sa v semifinále stretne s víťazom základnej časti - Luníkom 7 Východ. Dátum a čas stretnutia bude zverejnený v nedeľu po siedmom zápase medzi Košickou Novou Vsou a Košicami Juh.
Nasledujúci zápas // Luník 7 Východ vs Sídlisko KVP // Semifinále / zápas #1 / Dátum sa upresní / Čas sa upresní

ŠTVRŤFINÁLE | ZÁPAS #6 | SÉRIA KOŠICE JUH VS. KOŠICKÁ NOVÁ VES
VÝSLEDOK ZÁPASU KOŠICE JUH 2:0 KOŠICKÁ NOVÁ VES (0:0, 0:0, 2:0)
Pomer striel: 30:22
Vylúčenia: 2:2
Strelci gólov:  S. Richter (Warnerovski, Zjusin), M. Turian (Warnerovski, Bartyla) (prázdna brána) // KNV bez gólu
 MVP zápasu: Lukáš Warnerovski, 2 asistencie
Stav série: 3:3
Komentár k zápasu: Podobne ako Dargovskí hrdinovia, aj Košice Juh mali nôž na krku a ak sa ešte chceli udržať v hre o postup do semifinále, museli v šiestom zápase vyhrať. Na rozdiel od Dargova, Košice Juh hrali na domácom ihrisku, čo možno považovať za istú výhodu. Košice Juh sú v tohtoročnej playoff špecifický svojim nestálym spôsobom hry. Takmer v každom zápase menia taktiku a štýl hry v závislosti od vývoja série. Do šiesteho zápasu, kde išlo o všetko začali Južania hru na troch obrancov a dvoch krídelných útočníkov. Ultra-defenzívna hra fungovala až do konca zápasu. Košickej Novej Vsi sa nepodarilo za tri tretiny streliť ani jeden gól, väčšina streleckých pokusov bola buď zablokovaná alebo s nimi nemal brankár domácich najmenší problém. Za celý zápas si Nová Ves vypracovala približne 3 väčšie šance. Južania ich takisto nemali mnoho, ich cieľom ale nakoniec nebolo zasypať súpera veľkým počtom gólov, ale vyhrať tento zápas. Chvíľu sa zdalo, že tento zápas dospeje do predĺženia za stavu 0:0, to by ale nemohol 5 minút pred koncom tretej tretiny skórovať Richter, ktorý využil svoju veľkosť a fyzičku a poslal svoj tím neskorým prvým gólom v zápase do vedenia. Nová Ves začala od tohto momentu ešte viac útočiť a otvárať hru, ale taktika defenzívnej hry Južanov fungovala perfektne a zabeonovali všetko, čo sa na nich od Novej Vsi sypalo. 68 sekúnd pred koncom zápasu ešte zvýšil vedenie na 2:0 Matúš Truian, Nová Ves v tom čase už skúšala hrať bez brankára. Južania tento zápas zahrali veľmi takticky, vyhrali ho, vyrovnali tak sériu s Košickou Novou Vsou na 3:3 a rozhodnutie tak príde v jedinom siedmom zápase štvrťfinálových kôl. To sa odohrá v nedeľu o jedenástej pred obedom. Víťaz tejto série bude hrať semifinále proti Ťahanovciam, ktoré vyradili Myslavu 4.1. Prvú známu semifinálovú dvojicu už tvorí Luník 7 Východ a Sídlisko KVP, ktoré dnes vyradilo Dargov.
Nasledujúci zápas // Ťahanovce vs KNV/KEJ // Semifinále / zápas #1 / Dátum sa upresní / Čas sa upresní

mAt3s25 napísal:

Škoda Dargov, chcel som vidieť clash medzi Dargovom a Východom, ale čo už. smoke KVP je namakané tento rok.

mAt3s25 napísal:4 - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 20 Standi15
Takže už tri tímy out, jeden z nich bohužiaľ aj Dargov Smile Pre mňa je to veľké prekvapenie, povedal som si, že kto iný ako Dargov môže zastaviť tak ofenzívnu mašinu akými sú KVP Smile

Odoslať pre LightBringer 10/10/2020, 11:41

Neviem. Doma poraziť Langloisa. Nevidím to ružovo, Juh bude musieť zahrať najlepší výkon. A hlavne ofenzívny, defenzíva z posledného zápasu nebude proti KNV doma stačiť.