Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám

+3
mAt3s25
LightBringer
T
7 posters

Goto down

Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám Empty Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám

Odoslať pre T 29/4/2011, 14:18

Už ma nebaví, ako sa mi tu každý vysmieva a nadáva mi za to, že sem pridávam obrázky a píšem príspevky.
Nereagujem ani na SSky, ktoré mi chodia od užívateľov (ktorých nejdem menovať) a musím povedať, že v nich nieje nič pekné.
Chcel som ku vám zapadnúť, ale vidím, že ani v tejto demokratickej krajine nemôžem robiť všetko.

Ostal som urazený, jednoducho som sa naštval (som už raz takej povahy) a urobil som niečo, čo doteraz neľutujem a ani ľutovať nebudem.

Môj kamarát je počítačový technik a pracuje s kódovacími programami, takže pre neho nebol problém zistiť heslo na tú novú hru HeroSmash na účet Peny. Ona bola ku mne celkom normálna a prečo som zobral účet práve jej? NO LEBO! Aj vy mi nadávate bez jediného dôvodu, kašlem na vás všetkých!

Týmto chcem vyhlásiť, že aj keď mi dáte ban, tak sa heslo na Peny nikdy nedozviete a za jej postavu budem hrať občas ani ja a nikdy neoľutujem to, že som jej ju ukradol. Myslím, že je to fajn postava, v inventári dobré veci, máš tam Peny 165,452 fame, takže v pohode, ešte niečo našetrím.

S pozdravom T.
T
T
Level 7 | Fanúšik
Level 7 | Fanúšik

Príspevky : 154
Mesto : U teba
Meno : Soňa
Dukáty : 102675
Karma : -3

Návrat hore Goto down

Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám Empty Re: Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám

Odoslať pre LightBringer 29/4/2011, 14:23

Vráť jej to ty parchant!!! Nemáme ťa radi, pretože si spammer!!! A vlastne moment... kto povedal, že ťa nemáme radi? Ja to netvrdím, si pre mňa normálny užívateľ a je mi jedno, že pridávaš obrázky...

Prosím, vráť jej ten účet... color)

_________________
Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30703
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2195871
Karma : 4214
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám Empty Re: Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám

Odoslať pre mAt3s25 29/4/2011, 14:26

Super, teraz si sa pred všetkými ukázal aký naozaj si... Ako totálny vymletý debil! Ty tu ideš je*ať o demokracii, ja som si demokraticky povedal svoj názor, ideš mi na nervy s tými po*ebanými motorkami, čo je toto stránka www.pojebanamotorka.sk???

Kľudne tu napíšem, že som ti nadával cez SSku, poslal som ti jednu správu, kde som napísal: "Je*e ti už s tými obrázkami?"... To bolo všetko, tak sa tu nehral na nejakého diktátora, pretože si len obyčajná špina, úbožiak a nula!

A s touto vetou si to pribil kamarát...
ale vidím, že ani v tejto demokratickej krajine nemôžem robiť všetko.
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17049
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1432253
Karma : 2761
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám Empty Re: Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám

Odoslať pre KickPato 29/4/2011, 15:00

Wooo, kámo ty máš odomňa rešpekt! Ja sa ťa normálne bojím aj toho tvojho hekerka... panebože, ja som sa asi posral z teba normálne...

No nič ty pi*us, ja len, že ak si frajer, tak príď sem do Košíc a tu povedz Matúšovi do očí to, čo si mu poslal cez správu Smejúci sa smajlík 2

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829941
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám Empty Re: Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám

Odoslať pre T 29/4/2011, 15:05

Lightbringer: Teba konkrétne nevravím, ale tiež si mal pár tých poznámok, ale fajn, teba neriešim a už som povedal, že ten účet jej nevrátim! Môžte sa aj neviem čo...

mAt3s25: Presne toto, nadávaš mi už aj tu a prečo? Je to na mne, že pridávam obrázky a s tou demokraciou som to povedal správne. Nič tým neporušujem a ak ti to vadí, tak nečítaj moje témy.

KickPato: Hah, ani za prd neprídeme a čo sa budem srať za vami do Košíc?
T
T
Level 7 | Fanúšik
Level 7 | Fanúšik

Príspevky : 154
Mesto : U teba
Meno : Soňa
Dukáty : 102675
Karma : -3

Návrat hore Goto down

Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám Empty Re: Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám

Odoslať pre nucleon 29/4/2011, 15:20

Ty si dobrá demokracia chlapče... Smejúci sa smajlík 2 Ty sa najprv nauč čo to je a potom tu vyskakuj, podľa tvojich pravidiel sa to podobá skôr anarchii a nie demokracii... Smejúci sa smajlík 2

BTW: Som u spolužiaka, počítač je tu rýchly ako 99 ročná babka na kokaíne, tak musím chvíľku počkať. A ak si naozaj ten účet zobral (čo pochybujem), tak ho do 10 minút vráť, lebo môj hacker (Matúš) si zistí, kde bývaš a príde na návštevu Smejúci sa smajlík 2

_________________
Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30221
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám Steak_10
Dukáty : 1640967
Karma : 3685
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám Empty Re: Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám

Odoslať pre nucleon 29/4/2011, 15:24

"T" ty si debil, ale úplny debil!!!
Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám 17593667

_________________
Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30221
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám Steak_10
Dukáty : 1640967
Karma : 3685
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám Empty Re: Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám

Odoslať pre T 29/4/2011, 15:27

Matúš mi príde na návštevu? Usmiaty smajlík 2 Hah, najprv nech si zistí, kde bývam... To nezistí snáď nikdy...
T
T
Level 7 | Fanúšik
Level 7 | Fanúšik

Príspevky : 154
Mesto : U teba
Meno : Soňa
Dukáty : 102675
Karma : -3

Návrat hore Goto down

Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám Empty Re: Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám

Odoslať pre Peny 29/4/2011, 15:39

O čo ti išlo? Prečo ostatným klameš? Dosiahneš s tým niečo? :( Nerozumiem správanie niektorých ľudí, ktorý urobia tému, že niečo ukradli a nieje to pravda.

Len pre vysvetlenie, prihlásila som sa pod svojím nickom a svojím heslom a išlo mi to v poriadku. Heslo som si pre istotu zmenila, aby sa nepovedalo.

Inak ten údaj o fame máš nesprávny, mám ich kúsok menej... Wink

Môžte zamknúť túto tému, pretože je celá akási fejková... Wink

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31012
Dukáty : 1914783
Karma : 4070
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám Empty Re: Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám

Odoslať pre Dodes 29/4/2011, 18:11

ach jaj kamoško heckerov poznám aj ja a nejdem sa tým vyhrážať... každý podľa mňa pozná aspoň 1 heckera a keby teraz kšičania chceli a každý by požiadal o pomoc jedného dajme že je to 5 heckerov ktorý keby sa niekedy stretli a dali hlavy dohromady tak urobia bordel ako nič... a nemuseli by byť ani prvotriedny heckeri ale ako maťka napísala :lock2:

_________________
uživatel opustil fórum

Dodes
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6257
Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Dukáty : 492965
Karma : 467

Návrat hore Goto down

Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám Empty Re: Finálne rozhodnutie. Ako vy ku mne, tak ja ku vám

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.