Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rybka a její umělecké vody a vlohy

+28
peter12
Capt. rhubarb
Android
Thoper
Jakowlev
Rune
Hiro Hamada
Kazuto1
Rybanasuchu
The Sheriff
Nikuška
Peter Leopold
Fusion
Trigatron
Gaius Julius Caesar
mAt3s25
KickPato
Synko
LightBringer
nucleon
G.Z.L
Peny
FrActraL
Quadro'Ye
K7BO
Spammer
Yulgar
Mrdofúz
32 posters

Strana 29 z 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Rybanasuchu Ne 3 máj - 12:11

@Rune Ďakujem! Smile Já jsem to psala skutečně za zvuků Gloria in excelsis Deo, od Mozarta... ale jazz k tomu musel sednout také velmi dobře. Smile

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 5120
Vek : 28
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Dukáty : 291508
Karma : 672
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Rune Ne 3 máj - 12:13

Nieže by som si ho pustil až pri čítaní, jazz zvyknem počúvať aj celý deň, len tak v pozadí, hlavne keď robím prácu cez PC, pomáha mi sústrediť sa Usmiaty smajlík 2 Mozart je tiež dobrý výber!

_________________
“And what would you do, if an uninvited dwarf came and hung his things up in your hall without a word of explanation?”
Rune
Rune
Level 6 | Prispievateľ
Level 6 | Prispievateľ

Príspevky : 113
Dukáty : 37711
Karma : 79
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre The Sheriff Ne 3 máj - 12:24

Rune napísal:Nieže by som si ho pustil až pri čítaní, jazz zvyknem počúvať aj celý deň, len tak v pozadí, hlavne keď robím prácu cez PC, pomáha mi sústrediť sa Usmiaty smajlík 2 Mozart je tiež dobrý výber!
Keď sa budeš niekedy nudiť, nebude žiadna práca a času budeš mať nazvyš, prečítaj si aj ostatné tvorby od Rybynasuchu (väčšina v sekciách Vlastná tvorba alebo Denník) .. Ja som sa sem registroval tiež po tom, čo už Rybka aktívne pridávala vlastnú tvorbu, ale rozhodol som sa prečítať si všetko čo som "zameškal" a doteraz to neľutujem. Rád čítam, mám rád "amatérsku" tvorbu (tým to nemyslím ako urážku, práve naopak) a niektoré diela od Ryby som si prečítal aj dvakrát Usmiaty smajlík 2
The Sheriff
The Sheriff
Level 17 | Profesionál
Level 17 | Profesionál

Príspevky : 7939
Mesto : Western Battleon
Meno : Mr. Sheriff
Dukáty : 546247
Karma : 792
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre The Sheriff Ne 3 máj - 12:51

Rybanasuchu napísal:
Tramtararáááá!! Pozor, pozor! Víte co? Víte co? Andělsky neandělská povídka o andělech tak, jak je neznáte, přichází! Vzpomínáte si na Ubha? Vzpomínáte si na Prostor? Tak se honem pojďme podívat zpět. Smile Je to takový krátký "štěk" inspirovaný jednou velmi plodnou diskusí během hraní dračího doupěte. Very Happy 

(P.S. Nikde jinde zatím není, takže jste první beta čtenáři! Jsem zvědavá na reakce. Několik let jsem nic nového nenapsala...)


Z Ubhovy kroniky - Andělské rozjímání




Ubh, jak to bývalo jeho dobrým zvykem, seděl na lavičce u náhonu. Měl ho opravdu rád. Ještě raději však každému na potkání vyprávěl, jak je to tu přesně podle jeho představ a jak je každý sebemenší milimetr břehu i přilehlého okolí naprosto dokonalý. Aby také nebyl. Stvořil si ho celý sám. A tak se Ubh kochal, máchal si bosá chodidla v osvěžující vodě a poslouchal při tom rozpravu tří andělů, kteří o kus dál hráli loto.
„39,“ prohlásil jeden z nich, když vytáhl malý kamínek s číslem.
„A víte vy, co je vtipné?“
Ticho.
„Jak si nás ty dole vlastně představují.“
Ticho.
„No, dovedete si to vysvětlit?“ zasmál se anděl. Ubh se ušklíbl.
„2,“ zaznělo další číslo.
„Jo, je fakt, že představa, že bych měl peří na křídlech, mě děsí,“ poznamenal suše jiný.
„53,“ ozvalo se znovu.
„Přesně. Co bych s peřím dělal? Vycpával si s ním polštář?“ pokračoval druhý anděl v úvaze.
„Jo. A teď si ještě představ, jak by se to udržovalo.“
„11. Dost blbě. Ale drží je to už pěkně dlouho, co?“
„No to víš. Oni si obecně všechno rádi idealizují.“
„90,60,89,“ táhl dál anděl.
„Idealizují? Copak tobě přijde barokní andělíček jako ideál? Tlustej a malej. No potěš. To snad vypadáme takhle,“ hodil nenápadně okem po postavičce stojící nedaleko. Nutno podotknout, že i když anděl seděl, ona mu ve stoje sahala stěží po kolena.
„Jo. Tihle se nám podobají jako pírko pírku.“
K Ubhovým uším dolehlo jemné zazvonění zvonkohry, jak se andělé od srdce rozesmáli. Ubh se jal ještě intenzivněji pozorovat pomalu plynoucí vodu v náhonu.
„14“
„Mám plno!“ vykřikl jeden z těch tří a radostně rozhodil rukama tak vehementně, že se mu málem jeho tabulku s čísly podařilo shodit ze stolku.
„To brzy.“
„Přesně jsem věděl, kterou destičku si vybrat.“
Anděl se setkal s nechápavými pohledy.
„Nebo jsem měl prostě štěstí,“ opáčil raději. Ostatní přikývli.
„Já nevím jak vy, ale já jsem dostal hlad.“
„Taky.“
„Souhlasím. Takže pravidelná dávka?“
„Jo“
Andělé se zvedli. Ubh jen protočil oči v sloup, dlaněmi si zacpal uši a pak se ještě o něco intenzivněji zahleděl na vodní hladinu.
„G… G… Gloo…,“ začal jeden z andělů, lehce zvedl ruku a vztyčil ukazováček. V tu chvíli všichni svorně spustili táhlé, zvonivé „Glooria“. Pro Ubha to bylo nekonečných pět minut, během kterých si uvědomil, že existují věci, které mu přeci jen dokážou chvíle strávené u náhonu znepříjemnit. Velice znepříjemnit.
Pak konečně utichli. První anděl si spokojeně hladil břicho.
„No nevím,“ prohodil jiný, „tentokrát nic moc.“
„Jak nic moc?“
„No, bylo to slabé. Mám ještě pořád hlad. Zřejmě už jsem se Gloria přejedl a prostě už mi nestačí. Přišel čas na změnu jídelníčku.“
„Nezapomínej, že po Agnus dei tě pálila žáha.“
„To je pravda. Ale chutě se jednoduše mění. Třeba teď cítím, že bych potřeboval zrovna to.“
Anděl pokrčil rameny.
 „A co se ještě dosytit? Můj žaludek si naopak žádá dezert,“ pronesl vážným hlasem třetí anděl.
Nastalo trapné ticho, během kterého si andělé vyměňovali nejisté, lehce vystrašené pohledy.
Třetí anděl už to nakonec nemohl vydržet. Hluboce se nadechl a vstal od stolu. Upravil si pravděpodobně kdysi bílé oblekové kalhoty a popošel k Ubhovi. Se vší úctou ho poklepal na rameno. Už, už se nadechoval, že něco řekne, ale Ubh si ladným pohybem odkryl zacpané uši a jen stroze, aniž by se na anděla otočil, dodal:
„Dojdi do chaloupky, do kuchyně. Na lince najdeš dózu. Sušenky jsou v ní. Ale pozor, víte, že je mana lehce návyková…“
„Ale jistě, ó, všerozměrný Ubhu,“ odpoklonkoval anděl k chaloupce. Netrvalo dlouho a skutečně našel na lince to, co potřeboval. Vzal jednu sušenku pro sebe, pak druhou a potom dvě pro každého ze zbylých andělů.
Během cesty ke dveřím ale s údivem zjistil, že dvě z těch čtyř sušenek už stačily záhadně skončit v jeho andělských ústech. V tu chvíli se rozhodl pro nejjednodušší řešení. Otočil se na patě a z linky sebral celou sklenici.
Když šel kolem Ubha, sklopil provinile oči. I když se nedíval, bylo jasné, že mu nic neuniklo. Ani schovávání pod křídla nepomohlo. Anděl podvědomě zrychlil a došel zpět k ostatním. Postavil sklenici doprostřed stolu.
„Co je ti? Ty si nedáš?“ podíval se na druhého anděla, který seděl shrbeně na špalku, blanitá křídla splihlá kolem těla a držel se za břicho.
„Vypadám snad na to? Bolí mě břicho. Jeden z těch tónu prostě musel bejt plesnivej.“  
Ubh se zhluboka nadechl a spokojeně se usmál: „Už je tomu tak. Je to tu… dokonalé.“
Čo mi tie čísla pripomínajú? Wink 
"„90,60,89,“ táhl dál anděl."
Super, skvelé, perfektné! Čo viac dodať? Snáď len: MORE, MORE, MORE! Basketball
The Sheriff
The Sheriff
Level 17 | Profesionál
Level 17 | Profesionál

Príspevky : 7939
Mesto : Western Battleon
Meno : Mr. Sheriff
Dukáty : 546247
Karma : 792
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Rybanasuchu Ne 3 máj - 13:16

@The Sheriff, he, he... no, co by ti mohly asi připomínat? Very Happy Jinak... děkuji, děkuji! Smile Jsem ráda, že se líbilo!

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 5120
Vek : 28
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Dukáty : 291508
Karma : 672
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Rybanasuchu Ne 3 máj - 13:17

The Sheriff napísal:
Rune napísal:Nieže by som si ho pustil až pri čítaní, jazz zvyknem počúvať aj celý deň, len tak v pozadí, hlavne keď robím prácu cez PC, pomáha mi sústrediť sa Usmiaty smajlík 2 Mozart je tiež dobrý výber!
Keď sa budeš niekedy nudiť, nebude žiadna práca a času budeš mať nazvyš, prečítaj si aj ostatné tvorby od Rybynasuchu (väčšina v sekciách Vlastná tvorba alebo Denník) .. Ja som sa sem registroval tiež po tom, čo už Rybka aktívne pridávala vlastnú tvorbu, ale rozhodol som sa prečítať si všetko čo som "zameškal" a doteraz to neľutujem. Rád čítam, mám rád "amatérsku" tvorbu (tým to nemyslím ako urážku, práve naopak) a niektoré diela od Ryby som si prečítal aj dvakrát Usmiaty smajlík 2

cervenanie cervenanie  To je tak milé... děkuji! Smile

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 5120
Vek : 28
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Dukáty : 291508
Karma : 672
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Spammer Ne 3 máj - 13:35

good post good post good post Dobrý príbeh @Rybanasuchu ako vždy
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25869
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1699642
Karma : 2092
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre LightBringer Ne 3 máj - 14:24

Dielku Z Ubhovy kroniky - Andělské rozjímání dávam hodnotenie:
 smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke / smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke
10 cigaretiek z desiatich.

_________________
Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30833
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2206067
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Rybanasuchu Ne 3 máj - 14:28

LightBringer napísal:Dielku Z Ubhovy kroniky - Andělské rozjímání dávam hodnotenie:
 smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke / smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke
10 cigaretiek z desiatich.

Very Happy Very Happy Em.. tak... Ubh asi... děkuje... Very Happy Very Happy

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 5120
Vek : 28
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Dukáty : 291508
Karma : 672
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre LightBringer Ne 3 máj - 14:32

Je to veľká pocta, málokedy rozdám všetkých 10 cigaretiek smoke

_________________
Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30833
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2206067
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Capt. rhubarb Ne 3 máj - 14:48

Ty si ešte nikdy nerozdal plných 10 cigaretiek, čo sa stalo? Huhm?!

Nuž, asi by som si mal vážne prečítať nového Ubha.. tak idem na to Usmiaty smajlík 2 Wink

_________________
Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 The_pi10
Capt. rhubarb
Capt. rhubarb
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 16260
Dukáty : 1073732
Karma : 1481
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Gaius Julius Caesar Ne 3 máj - 15:01

Rybanasuchu napísal:
Tramtararáááá!! Pozor, pozor! Víte co? Víte co? Andělsky neandělská povídka o andělech tak, jak je neznáte, přichází! Vzpomínáte si na Ubha? Vzpomínáte si na Prostor? Tak se honem pojďme podívat zpět. Smile Je to takový krátký "štěk" inspirovaný jednou velmi plodnou diskusí během hraní dračího doupěte. Very Happy 

(P.S. Nikde jinde zatím není, takže jste první beta čtenáři! Jsem zvědavá na reakce. Několik let jsem nic nového nenapsala...)


Z Ubhovy kroniky - Andělské rozjímání






Ubh, jak to bývalo jeho dobrým zvykem, seděl na lavičce u náhonu. Měl ho opravdu rád. Ještě raději však každému na potkání vyprávěl, jak je to tu přesně podle jeho představ a jak je každý sebemenší milimetr břehu i přilehlého okolí naprosto dokonalý. Aby také nebyl. Stvořil si ho celý sám. A tak se Ubh kochal, máchal si bosá chodidla v osvěžující vodě a poslouchal při tom rozpravu tří andělů, kteří o kus dál hráli loto.
„39,“ prohlásil jeden z nich, když vytáhl malý kamínek s číslem.
„A víte vy, co je vtipné?“
Ticho.
„Jak si nás ty dole vlastně představují.“
Ticho.
„No, dovedete si to vysvětlit?“ zasmál se anděl. Ubh se ušklíbl.
„2,“ zaznělo další číslo.
„Jo, je fakt, že představa, že bych měl peří na křídlech, mě děsí,“ poznamenal suše jiný.
„53,“ ozvalo se znovu.
„Přesně. Co bych s peřím dělal? Vycpával si s ním polštář?“ pokračoval druhý anděl v úvaze.
„Jo. A teď si ještě představ, jak by se to udržovalo.“
„11. Dost blbě. Ale drží je to už pěkně dlouho, co?“
„No to víš. Oni si obecně všechno rádi idealizují.“
„90,60,89,“ táhl dál anděl.
„Idealizují? Copak tobě přijde barokní andělíček jako ideál? Tlustej a malej. No potěš. To snad vypadáme takhle,“ hodil nenápadně okem po postavičce stojící nedaleko. Nutno podotknout, že i když anděl seděl, ona mu ve stoje sahala stěží po kolena.
„Jo. Tihle se nám podobají jako pírko pírku.“
K Ubhovým uším dolehlo jemné zazvonění zvonkohry, jak se andělé od srdce rozesmáli. Ubh se jal ještě intenzivněji pozorovat pomalu plynoucí vodu v náhonu.
„14“
„Mám plno!“ vykřikl jeden z těch tří a radostně rozhodil rukama tak vehementně, že se mu málem jeho tabulku s čísly podařilo shodit ze stolku.
„To brzy.“
„Přesně jsem věděl, kterou destičku si vybrat.“
Anděl se setkal s nechápavými pohledy.
„Nebo jsem měl prostě štěstí,“ opáčil raději. Ostatní přikývli.
„Já nevím jak vy, ale já jsem dostal hlad.“
„Taky.“
„Souhlasím. Takže pravidelná dávka?“
„Jo“
Andělé se zvedli. Ubh jen protočil oči v sloup, dlaněmi si zacpal uši a pak se ještě o něco intenzivněji zahleděl na vodní hladinu.
„G… G… Gloo…,“ začal jeden z andělů, lehce zvedl ruku a vztyčil ukazováček. V tu chvíli všichni svorně spustili táhlé, zvonivé „Glooria“. Pro Ubha to bylo nekonečných pět minut, během kterých si uvědomil, že existují věci, které mu přeci jen dokážou chvíle strávené u náhonu znepříjemnit. Velice znepříjemnit.
Pak konečně utichli. První anděl si spokojeně hladil břicho.
„No nevím,“ prohodil jiný, „tentokrát nic moc.“
„Jak nic moc?“
„No, bylo to slabé. Mám ještě pořád hlad. Zřejmě už jsem se Gloria přejedl a prostě už mi nestačí. Přišel čas na změnu jídelníčku.“
„Nezapomínej, že po Agnus dei tě pálila žáha.“
„To je pravda. Ale chutě se jednoduše mění. Třeba teď cítím, že bych potřeboval zrovna to.“
Anděl pokrčil rameny.
 „A co se ještě dosytit? Můj žaludek si naopak žádá dezert,“ pronesl vážným hlasem třetí anděl.
Nastalo trapné ticho, během kterého si andělé vyměňovali nejisté, lehce vystrašené pohledy.
Třetí anděl už to nakonec nemohl vydržet. Hluboce se nadechl a vstal od stolu. Upravil si pravděpodobně kdysi bílé oblekové kalhoty a popošel k Ubhovi. Se vší úctou ho poklepal na rameno. Už, už se nadechoval, že něco řekne, ale Ubh si ladným pohybem odkryl zacpané uši a jen stroze, aniž by se na anděla otočil, dodal:
„Dojdi do chaloupky, do kuchyně. Na lince najdeš dózu. Sušenky jsou v ní. Ale pozor, víte, že je mana lehce návyková…“
„Ale jistě, ó, všerozměrný Ubhu,“ odpoklonkoval anděl k chaloupce. Netrvalo dlouho a skutečně našel na lince to, co potřeboval. Vzal jednu sušenku pro sebe, pak druhou a potom dvě pro každého ze zbylých andělů.
Během cesty ke dveřím ale s údivem zjistil, že dvě z těch čtyř sušenek už stačily záhadně skončit v jeho andělských ústech. V tu chvíli se rozhodl pro nejjednodušší řešení. Otočil se na patě a z linky sebral celou sklenici.
Když šel kolem Ubha, sklopil provinile oči. I když se nedíval, bylo jasné, že mu nic neuniklo. Ani schovávání pod křídla nepomohlo. Anděl podvědomě zrychlil a došel zpět k ostatním. Postavil sklenici doprostřed stolu.
„Co je ti? Ty si nedáš?“ podíval se na druhého anděla, který seděl shrbeně na špalku, blanitá křídla splihlá kolem těla a držel se za břicho.
„Vypadám snad na to? Bolí mě břicho. Jeden z těch tónu prostě musel bejt plesnivej.“  
Ubh se zhluboka nadechl a spokojeně se usmál: „Už je tomu tak. Je to tu… dokonalé.“
Ohodnotil by som to poslednou vetou z tvojho príbehu (len ju trochu pretransformujem): "Je to tu… dokonalé"
To je zároveň moje hodnotenie tohto krátkeho "štěku" Wink Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 658366 
PS: Teraz som si všimol, že sme beta čitatelia, takže dvojnásobná vďaka, je to pocta Usmiaty smajlík 2 
Teším sa na nové diela. Dúfam, že ich bude čo najviac.
 + KARMA

_________________
Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Dice-25637__340 Kocky sú hodené
Gaius Julius Caesar
Gaius Julius Caesar
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 14662
Mesto : Battleon World
Meno : Gaius Julius
Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Deal_w10
Dukáty : 1139026
Karma : 1478
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Gaius Julius Caesar Ne 3 máj - 15:01

LightBringer napísal:Dielku Z Ubhovy kroniky - Andělské rozjímání dávam hodnotenie:
 smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke / smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke  smoke
10 cigaretiek z desiatich.
Fajčiar sa nezaprie icon_biggrin

_________________
Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Dice-25637__340 Kocky sú hodené
Gaius Julius Caesar
Gaius Julius Caesar
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 14662
Mesto : Battleon World
Meno : Gaius Julius
Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Deal_w10
Dukáty : 1139026
Karma : 1478
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Sverige Ne 3 máj - 19:21

Idem do sprchy England's Rain A pustím sa na čítanie Ubhovej kroniky Mastičkár ^_^ 

_________________
Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Giphy
Sverige
Sverige
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 19606
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Dukáty : 1340368
Karma : 1965
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Kazuto1 Ne 3 máj - 19:51

Ako beta-reader to hodnotím 10 bodmi z 10 Usmiaty smajlík 2 Alebo ak si zvyknutá na väčšie čísla tak 100 zo 100. Usmiaty smajlík 2 icon_geek

_________________
Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 95fbd1adf85e0a3ede2986d6b1afe301
Kazuto1
Kazuto1
Level 12 | Spisovateľ
Level 12 | Spisovateľ

Príspevky : 1673
Dukáty : 149616
Karma : 227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre peter12 Ne 3 máj - 21:46

kde nájdem toho prvého Ubha prosímvás Smile
peter12
peter12
Level 22 | Príspevkový lord
Level 22 | Príspevkový lord

Príspevky : 20680
Vek : 27
Mesto : Petržalka
Meno : Peter
Dukáty : 1584790
Karma : 1042
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre XezepusMECHA Po 4 máj - 10:39

Sám seba sa pýtam, prečo je Rybanasuchu v písaní taká dobrá Hmm ^_^

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115681
Karma : 3898
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre The Sheriff Po 4 máj - 15:19

Lebo je to proste Rybanasuchu Wink Tá, od ktorej som nečítal jedno zlé dielo Usmiaty smajlík 2
The Sheriff
The Sheriff
Level 17 | Profesionál
Level 17 | Profesionál

Príspevky : 7939
Mesto : Western Battleon
Meno : Mr. Sheriff
Dukáty : 546247
Karma : 792
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Capt. rhubarb Po 4 máj - 21:47

The Sheriff napísal:Lebo je to proste Rybanasuchu Wink Tá, od ktorej som nečítal jedno zlé dielo Usmiaty smajlík 2
To sme dvaja, brat môj Yarr! Don't move!

_________________
Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 The_pi10
Capt. rhubarb
Capt. rhubarb
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 16260
Dukáty : 1073732
Karma : 1481
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre peter12 Ut 5 máj - 1:16

traja Smile hh
peter12
peter12
Level 22 | Príspevkový lord
Level 22 | Príspevkový lord

Príspevky : 20680
Vek : 27
Mesto : Petržalka
Meno : Peter
Dukáty : 1584790
Karma : 1042
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre peter12 Ut 5 máj - 1:16

traja Smile hh
peter12
peter12
Level 22 | Príspevkový lord
Level 22 | Príspevkový lord

Príspevky : 20680
Vek : 27
Mesto : Petržalka
Meno : Peter
Dukáty : 1584790
Karma : 1042
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Capt. rhubarb Ut 5 máj - 20:11

Prečítané znova (pretože jedenkrát nestačí Usmiaty smajlík 2 ) Yarr! Don't move!

_________________
Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 The_pi10
Capt. rhubarb
Capt. rhubarb
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 16260
Dukáty : 1073732
Karma : 1481
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre The Sheriff Ut 5 máj - 21:27

Capt. Rhubarb napísal:Prečítané znova (pretože jedenkrát nestačí Usmiaty smajlík 2 ) Yarr! Don't move!
Nie si dám Usmiaty smajlík 2 Rybanasuchu: Naozaj sme boli úplne prví čitatelia? Huhm?! I love you
The Sheriff
The Sheriff
Level 17 | Profesionál
Level 17 | Profesionál

Príspevky : 7939
Mesto : Western Battleon
Meno : Mr. Sheriff
Dukáty : 546247
Karma : 792
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Sverige St 6 máj - 13:50

The Sheriff napísal:
Capt. Rhubarb napísal:Prečítané znova (pretože jedenkrát nestačí Usmiaty smajlík 2 ) Yarr! Don't move!
Nie si dám Usmiaty smajlík 2 Rybanasuchu: Naozaj sme boli úplne prví čitatelia? Huhm?! I love you
Ďalší dôvod, prečo Andělku zbožňovať Usmiaty smajlík 2 I love you Ružonosič

_________________
Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Giphy
Sverige
Sverige
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 19606
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Dukáty : 1340368
Karma : 1965
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Android Št 7 máj - 12:19

Rybka ako sa máš? Usmiaty smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24896
Dukáty : 1675096
Karma : 2588
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Rybka a její umělecké vody a vlohy  - Stránka 29 Empty Re: Rybka a její umělecké vody a vlohy

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 29 z 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.