Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja téma - hokejbal | 3

+18
Gaius Julius Caesar
Fusion
FrActraL
Spammer
K7BO
Peter Leopold
Capt. rhubarb
KickPato
mAt3s25
Peny
LightBringer
XezepusMECHA
Sverige
Quadro'Ye
Nikuška
nucleon
Android
Yulgar
22 posters

Strana 30 z 41 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Next

Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Peter Leopold Ut 12 júl 2016, 00:37

Tak Juro bol pred zápasom na pive, tak to možno preto icon_biggrin

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 397040
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Peny Ut 12 júl 2016, 00:38

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 736452 Možno.. ale však naozaj úžasne hral Usmiaty smajlík 2 Na to akého mal ťažkého súpera, ale najradšej by som bola, keby postúpili obaja, ani jeden si nezaslúžil vypadnúť tak skoro.. ale nakoniec som rada za výsledok Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 90630 ^_^

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31063
Dukáty : 1919319
Karma : 4085
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Peter Leopold Ut 12 júl 2016, 00:39

Ja takisto Usmiaty smajlík 2 Berme to tak, že môžeme byť radi, že sme ich videli spolu hrať, aj keď už v druhom kole Wink O to lepšie, ďalej by sa nemuseli spolu stretnúť, kto vie.. Wink

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 397040
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Peny Ut 12 júl 2016, 00:39

Áno, to máš pravdu Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 90630 
Peťko.. idem búvať Usmiaty smajlík 2 .. zajtra, či už dnes.. bože.. icon_biggrin .. na kurtoch, áno? Usmiaty smajlík 2

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31063
Dukáty : 1919319
Karma : 4085
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Peter Leopold Ut 12 júl 2016, 00:39

Jasné, len kým si ešte tu, tak sa ťa rovno spýtam.. Usmiaty smajlík 2 Prídeš sama alebo dôjdeme po teba?

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 397040
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Peny Ut 12 júl 2016, 00:39

Idete rovno na tenis? Usmiaty smajlík 2

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31063
Dukáty : 1919319
Karma : 4085
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Peter Leopold Ut 12 júl 2016, 00:40

Práveže by sme chceli ráno skočiť na kafčo Coffee (he) Tak či nepôjdeš na chvíľku posedieť s nami Usmiaty smajlík 2

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 397040
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Peny Ut 12 júl 2016, 00:40

Rada Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 90630 Stretneme sa niekde alebo prídete po mňa?

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31063
Dukáty : 1919319
Karma : 4085
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Peter Leopold Ut 12 júl 2016, 00:40

Prídeme, o ôsmej buď nachystaná, voláme ti Wink

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 397040
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Peny Ut 12 júl 2016, 00:40

Coffee (she) Teškujem sa ^_^ Papí, dobrú noc Usmiaty smajlík 2

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31063
Dukáty : 1919319
Karma : 4085
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Peter Leopold Ut 12 júl 2016, 00:41

Sweet dreams Usmiaty smajlík 2

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 397040
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Peter Leopold Ut 12 júl 2016, 01:07

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 2wfj01w
VÝSLEDKY TRETIEHO HRACIEHO DŇA
Tretí hrací deň bol dňom osemfinálových zápasov. Od rána sa do večera odohrali všetky dvojice
svoje druhé kolá, tých 8 najúspešnejších postúpilo do štvrťfinále.
Osemfinálový program bol nabitý skvelými zápasmi, bojovalo sa o každú loptičku a zápasy naberali
každým novým setom na obrátkach.
Výsledky osemfinálových kôl sú vybavené, tešíme sa na štvrťfinále!


(2.05) A. Petrík 0:2 Riller R. (1.75)
Trvanie zápasu (a jeho začiatok)
1:54 hod. (od 10:00)
Výsledky setov
5:7, 62:77
Nastrieľané esá
2:4
Nasledujúci súper víťaza
Tibor Sečák

(1.52) T. Sečák 2:1 Adamčík J. (3.50)
Trvanie zápasu (a jeho začiatok)
1:30 hod. (od 11:00)
Výsledky setov
6:1, 2:6, 6:3
Nastrieľané esá
4:1
Nasledujúci súper víťaza
Robert Riller

(6.71) B. Mertel 1:2 Richardčík M. (1.25)
Trvanie zápasu (a jeho začiatok)
1.21 hod. (od 13:00)
Výsledky setov
0:6, 77:65, 0:6
Nastrieľané esá
0:15
Nasledujúci súper víťaza
Akiyo Tashima

(7.52) I. Kremski 0:2 Tashima A. (1.21)
Trvanie zápasu (a jeho začiatok)
44 min. (od 14:00)
Výsledky setov
0:6, 0:6
Nastrieľané esá
1:12
Nasledujúci súper víťaza
Martin Richardčík

(1.80) T. Koltner 2:1 Neuer T. (1.90)
Trvanie zápasu (a jeho začiatok)
2:15 hod. (od 16:00)
Výsledky setov
5:7, 77:64, 6:3
Nastrieľané esá
0:0
Nasledujúci súper víťaza
Peter Todor

(3.57) P. Todor 2:0 Fippler M. (1.48)
Trvanie zápasu (a jeho začiatok)
1:47 hod. (od 17:00)
Výsledky setov
78:66,77:62
Nastrieľané esá
7:15
Nasledujúci súper víťaza
Martin Koltner

(1.55) J. Thoper 2:1 Trokár L. (3.24)
Trvanie zápasu (a jeho začiatok)
2:37 hod. (od 19:00)
Výsledky setov
2:6, 7:5, 6:4
Nastrieľané esá
5:15
Nasledujúci súper víťaza
Viktor Lanter

(3.00) M. Turian 0:2 Lanter V. (1.58)
Trvanie zápasu (a jeho začiatok)
1:15 hod. (od 20:00)
Výsledky setov
4:6, 3:6
Nastrieľané esá
1:7
Nasledujúci súper víťaza
Juraj Thoper

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 397040
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre mAt3s25 Ut 12 júl 2016, 02:34

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Vd20bl Tenisové komentáre z Káblovne:
Účelom mojich komentárov bude stručné zhodnotenie zápasov z tenisového turnaja PHKE. V tomto príspevku si vezmem všetkých 8 zápasov z druhého - osemfinálového kola. Ako bonus na konci príspevku zanalyzujem pripravované štvrťfinálové zápasy (nebudem tipovať ich výsledky).

Anton Petrík - Robert Riller | 0:2 (5:7, 62:77)
Otvárací zápas osemfinálového kola mal byť vyrovnaným súbojom dvoch kompaktných tenisových chlapíkov. Bolo by ťažko vyzdvihnúť ich silné tenisové stránky, obaja sú pomerne univerzálny tenisti, ktorí vedia zahrať akýkoľvek typ hry. Prvý set bol založený na dobrom podaní, predovšetkým to Robove bolo pre Petríka nehrateľné, returny mierili väčšinou rovno do siete, pokiaľ nie, Robo dokázal zvyšok bez problémov uhrať. Zlomový moment prišiel ani nie v predposlednom game prvého setu, kde došlo k brejku Petríka, ale skôr v 6. game, kde Anton nedokázal využiť tri poskytnuté brejkboly. V tejto fáze zápasu sa ukázala sila Robovho podania, ktorý sa zachránil dvoma esami a jednou skvelou výmenou. Druhý set sa niesol v znamení stratených podaní, neviem o čo súperi súťažili, pokiaľ o to, kto má horšie podanie, gratulujem, vyhrali ste obaja. Dohromady štyri stratené podania na každej strany vyústili do tajbreku, ktorý však tučniak zobral plne do svojich rúk, nestratil ani jeden minibreak, súper Petrík ich stratil dva a Robo vyhral tajbrek v pomere 2:7, čím zároveň ukončil zápas a postúpil do ďalšieho kola, do štvrťfinále. Silnou stránkou tohto zápasu bolo predovšetkým silné podanie oboch hráčov, hlavne Roba.

Tibor Sečák Jakub Adamčík | 2:1 (6:1, 2:6, 6:3)
Súboj dvoch velikánov. Jedného podávajúceho, druhého returnujúceho. O tom svedčil aj priebeh zápasu. Prvý set bol jasnou ukážkou toho, aké užitočné vie byť prudké a presné podania. Sečák nedal pri svojich podaniach Adamčíkovi žiadnu šancu. Ten však svojimi pohotovými returnmi dokázal loptičku dostať do hry, čím zničil možnosť Sečákovi na priame eso, ale dobré podanie Tiborovi zaručilo, že si vo zvyšku výmeny môže robiť so súperom čo sa mu zachce. Prvý set skončil jednoznačne pre Sečáka a Adamčík si tak musel s príchodom druhého setu vymyslieť aj novú stratégiu, ak si chcel vynútiť aj rozhodujúci tretí set. Druhý set mal úplne iné priebeh, Adamčík returnoval ešte lepšie a Sečákové bomby nestačili na to, aby ubránil všetky svoje sety. V tomto sete vyhral perfektný return nad perfektným podaním. Tretí set bol kto z toho. Po dvoch setoch maximálne vyrovnaný zápas, v rozhodujúcej fáze zápasu sa to hemžilo bejkbalmi, najskôr to svetlejšie vyzeralo pre, opäť skvele returnujúceho Adamčíka. Sečák si však potom spomenul, aké výmeny dokázal hrať v prvom kole a Adamčík sa mohol už len so sklonenou hlavou prizerať, ako mu Sečák čistými hrami berie jeho gemy. Tretí set rozhodla hlavne nervozita a nezvládnutý záver Adamčíka. Postúpil predovšetkým vyspelejší hráč, technicky boli obaja na vysokej úrovni.

Boris Mertel Martin Richardčík | 1:2 (0:6, 77:65, 0:6)
Mladší z bratov Richardčíkovcov síce nezahral prvý zápas podľa očakávaní, ale aj tak vstupoval do zápasu proti Mertelovi ako jednoznačný favorit. Prvý set rolu favorita potvrdil najjednoznačnejším možným spôsobom - Richardčík povyhrával svoje podania čistými hrami a zobral všetky Mertelove, pričom sa s nimi ani veľmi nenatrápil. Mertel až po sete pochopil, že taká hra bola úplne nanič a proti Richardčíkovi absolútne neefektívna. V podstate stačilo zmeniť to, aby nebehal príliš blízko ku sieti, pretože to Richardčíkovi problémy nerobilo. V druhom sete sme boli svedkami dlhších výmen, Mertel už nestál takmer vôbec pri sieti, odvrátil dva mečboly a vynútil si tiebreak, ktorý zvládol víťazne. Teda.. skôr Richardčík to nezvládol.. dvojchybou v kritickom momente výrazne pomohol súperovi k získaniu vedenia a za stavu 6:5 nedokázal uhrať veľmi zle zahratú loptičku zo svojho druhého podania. Vyrovnaný set, Mertel mal o čosi navrch. Tak.. potom prišiel set č. 3 a Mertel, logicky ostal pri hre z druhého setu a k sieti sa už takmer vôbec nehnal, pokiaľ to nebolo potrebné. To zas využil tenisovo vyspelejší Richardčík, ktorý začal hry zakaždým skracovať a parádičkami v štýle Federera vytrénoval svojho súpera.. nechýbali dokonalé loby, precízne bekhendy a oku lahodiace výmeny. Mertel dokázal proti silnému favoritovi Richardčíkovi zahrať jeden set, avšak v tých zvyšných dvoch chytil kanára. Podľa očakávaní postúpil lepší hráč.

Igor Kremski Akiyo Tashima | 0:2 (0:6, 0:6)
Tento zápas prebehnem len rýchlo. Kremski so sympatickým výkonom postúpil do druhého kola, los mu však neprial, keď dostal japonského samuraja, ktorý s ním spravil veľmi krátky proces. Za 44 minút Tashima zopakoval svoju zbesilú jazdu z prvého kola a svoje štatistiky si prilepšil o ďalšie dva kanáre. Za dva kolá je tak jeho štatistika gemov vcelku grandiózna - 24 vyhratých gemov, 0 prehratých.. Ťažko hľadať v zápase nejaké chyby.. Tashima stratil pri svojich podaniach len jediný fiftín v tretej hre druhého setu, Kremski sa snažil hrať svoju hru, ale Tashimove returny, rýchlosť a technika nedali chudákovi Igorovi ani najmenšiu šancu. Podľa mňa spravodlivý výsledok, stratu akéhokoľvek gemu by si Tashima za tak dokonalý tenis ani nezaslúžil. Riadny šéfino.

Tomáš Koltner Tomáš Neuer | 2:1 (5:7, 77:64, 6:3)
A tu máme zápas, pri ktorom som si všetky nechty požul. Zas Koltner, ktorý nám, ale hlavne sebe poriadne brnká na nervy. Do zápasu vstupoval proti nováčikovi Neuerovi, ktorého poriadne potrápil už v prvých gemoch. Zatiaľ čo Tomáš svoje podania zvládal bez väčších problémov, jeho súper musel už pri svojom druhom podaní odvracať tri brejkboly (úspešne). Ďalšie tri musel brániť aj za stavu 4:4. keď sa pri svojom podaní dostal do nelichotivého stavu 40:0. Ani tentokrát nedal Tomášovi možnosť na brejk a stav ostal stále vyrovnaný. Zlomový moment prišiel pri stave 6:5, kedy Tomáš podával pre udržanie sa v sete. Všetko vyzeralo veľmi sľubne a stav 40:15 smeroval k tajbreku. Neuerovi sa ale podarilo tento stav vyrovnať a nasledovala hŕstka ďalších podaní, pričom Tomáš musel čeliť štyrom nepríjemných setbalom súpera. Podanie sa prelievalo z jednej strany na druhú, výhody sa striedali medzi jedným i druhým hráčom, avšak štvrtý setball sa už druhému Tomášovi podarilo využiť a, možno aj trocha nespravodlivo, náš Tomáš prehral prvý set. Druhý set potreboval Xez vyhrať, avšak jeho prvé dva podania neboli veľmi ideálne, čelil v nich trom brejkbalom, našťastie úspešne, chránil to dobrým returnom. Pribudli ďalšie brejkbaly, na jednej i druhej strane, hra sa ale dostala do tajbrejku, kde to bol pre Tomáša K. hlavne boj v hlave, ale aj na rakete. Tajbrejk bol však úplne bezchybný, Tomáš v ňom nič nestratil a stav zápasu vyrovnal na 1:1. Tretí set bol záležitosťou 50:50, kto z koho, bez favorita. Nechýbali znova brejkbaly, do ktorých sa obaja hráči dostali, víťazný moment nastal vo štvrtom geme, kedy battleonský Tomáš po dlhej hre čmajzol súperovi podanie. O výhodu brejku takmer prišiel v nasledujúcom geme, dokážal ale otočiť stav 0:40 vo svoj prospech a do konca zápasu si vedeniu udržal. Kvalitný zápas, rozhodovali hlavne pevné nervy, tie Xezepusove boli silnejšie ako Neuerove. Pekný tenis z oboch strán.

Peter Todor Martin Fippler | 2:0 (78:66, 77:62)
Todora čakal po prvom kole ďalší ťažký súper. Z prvého zápasu postúpil ako menší "favorit", v tomto bol však viacmenej outsider, už len kvôli súperovi, ktorého dostal. Fippler ako bývalý tenista podal v prvom kole úplne bezchybný výkon a do zápasu s Peterom vstupoval ako jednoznačný favorit. Todor ale opäť raz odohral zápas v GOD MODE a Martin sa len nechápavo prizeral, ako ľahko vyhráva svoje podania. Pre Martina bolo nemožné zabojovať o Todorove podanie, svoje hry zvládal úplne bezchybne a nerobil žiadne nevynútené chyby, čo prinútilo Fipplera k podfúzkovým úškrnom, pretože vyskúšal na Todora všetko možné, ale podanie nie a nie mu ukradnúť. Aj Martin si svoje podania bedlivo strážil, takže hra logicky vyústila do prvého tajbreku, v ktorom prišlo k prvým, síce len minibrejkom. Do nich sa najprv dostal Martin, keď uhral dve Todorove hry a dostal sa do vedenia 1:4 a začínal svoje dva mini podania. Prvé z nich však stratil, následne nedokázal využiť dva setbaly a Todor famózne otočil priebeh tajbrejku vo svoj prospech a prekvapivo vyhral prvý set. Teda prekvapivo ako prekvapivo, Martina nepustil prakticky k ničomu. Druhý set mal veľmi podobný priebeh, opäť bolo vidno, kto je v hre podávajúci, až na dva gemy sme mali rýchle podania. Potom však prišiel nečakaný skrat Martina, ktorý stratil svoje podania a Todor tak mohol podávať na víťazstvo. Pri všetkých tých márnych pokusoch Martina o brejknutie súpera sa očakávalo posledné podanie zápasu. Fippler sa však naštartoval, Todor sa odštartoval a čistým brejkom došlo k šlohnutiu hry a vyrovnaniu zápasu. Ďalší tajbrejk. Ten už nemal tak vyrovnaný priebeh ako v prvom sete. Todor bol v tajbrejku silnejší, nesnažil sa o zbytočné skrátenia hry, na čo doplatil Fippler a prehral aj druhú tajbrejkovú bitku, čím poslal Todora do ďalšieho kola. Pre mňa veľké prekvapenie, ale zaslúžený postup zadymeného Todora, ktorý dokáže v takejto forme zdolať úplne každého.

Juraj Thoper Ladislav Trokár | 2:1 (2:6, 7:5, 6:4)
Na rad prichádza zápas turnaja. Nielen najdlhší (2:37), ale aj najnapínavejší, najparádnejší, skrátka najlepší! Thoper vs Trokár. Univerzálny technik vs brutálny server. Trokár svojich súperov veľmi nešetrí a pri podaniach im súka jedno eso za druhým. Tomu sa nevyhol ani Juro, ktorý však returnoval pomerme dobre a zabránil tak Trokárovi pri získavaný ľahkých fiftínov. Prvé dva podania prvého setu - parádny zápas! Dokopy 6 brejkbalov, 3 na pre každého hráča, všetky dôkladne ustrážené. Tu sa ukázala predovšetkým mentálna sila oboch hráčov, ktorý vedeli, ako majú hrať, keď im hrozí strata podania. Tá ale prišla v treťom podaní prvého setu, Trokár dokázal čistou hrou brejknúť Thopera, ktorý toto podanie absolútne nezvládol, pokazil dva dropshoty a zakončil to dvoma nevynútenými chybami. Následne nedokázal využiť ďalšie 3 brejkbaly, ktoré mohli vyrovnať zápas. Naopak, Trokár dokázal Thopra brejknúť ešte raz, následne to potvrdil rýchlou hrou, ktorá mu vyhrala prvý set. Najlepší set bol však ten prostredný. Po prvých štyroch gemoch bol stav 0:4. Výborný pre Trokára, hrozivý pre Thopera. Hlavne ten štvrtý gem trval viac než 10 minút a Trokár sa po tuhom boji dostal k druhému brejku. Ten nedokázal potvrdiť v nasledujúcom, piatkom geme a Thopr zničil jeden súperov brejk. Trokár bol však stále vo výhode. Thoper usel neskôr brániť dve ďalšie hrozby brejkbalov, o podanie neskôr ich mal zas k dispozícii, avšak ani jeden z nich nevyužil. Za stavu 3:5 išiel Trokár podávať na víťazstvo v turnaji. Troma esami v rade okamžite skočil na stav 0:40 a vybojoval si tri mečbaly.. Zápas bol prakticky rozhodnutý.. ale nebol.. V tomto momente sa ukázala sila hráčov akým je aj Juro. Trojnásobná hrozba vypadnutia ho nezastrašila a s pevnými nervami vyrovnal podanie na 40:40, následne ho okamžite otočil, čím si zachránil zápas. Mám pocit, že v chvíli, keď prehrával 0:40 boli nervóznejší diváci ako Thoper.. v ďalšom geme vyrovnával stav zápasu, dobrými returnami Trokára sa však opäť dostal ku kraju vypadnutia, znova odvracal dva mečbaly a znova úspešne. Hneď na to prišlo dlhé podanie Trokára, ktorý bol možno aj zničený z nevyužitých mečbalov a nechal tak Thoperovi svoje podanie, čím sa otočil priebeh zápasu. V ďalšom geme za stavu 6:5 Thoper nezaváhal a vyrovnal nervami nabitý zápas. Tretie podanie znova skúška nervov.. hlavne tých mojich anciáša tam! .. Stratené podanie Thopra hneď na začiatku, našťastie si to napravil hneď v druhom geme, ked Trokár nedokázal svoju výhodu potvrdiť. Pár ďalších setov bolo rýchlych, dlhé sety opäť pokračovali od siedmeho gemu. Tu začal parádny technický súboj oboch hráčov, pre divákov úplná slasť. Thoper sa dostal do výhody brejku, tú stratil v ďalšom podaní, avšak za stavu 5:4 dokázal Trokárovi zobrať zlomové podanie v ďalšej nekonečnej hre. Thoprovi sa podarilo otočiť zápas z 0:1 na 2:1, obrátiť druhý set zo stavu 0:4 na 7:5, zničiť 5 mečbalov súpera a nakoniec vyhrať zápas. Viac než dvojhodinový zápas z ktorého každá loptička stála za pozretie.

Matúš Turian Viktor Lanter | 0:2 (4:6, 3:6)
Veľmi smolný zápas jedného nádejného tenistu, ktorého potopil umpajrový rozhodca. Ale nie.. dobrý zápas, fajn som si zahral, Viktora nepoznám, netuším odkiaľ sa zobral chlapec neporiadny, ale vyhral zaslúžene, bude veľkým orechom do ďalšieho zápasu.


Naposledy upravil mAt3s25 dňa Ut 12 júl 2016, 03:15, celkom upravené 1 krát.

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17073
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1434199
Karma : 2767
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre mAt3s25 Ut 12 júl 2016, 03:11

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Games-tennis-1 Ako vidí štvrťfinále Káblovňa:

Robert Riller - Tibor Sečák | Kurzy: 3.42 - 1.54
Očakávania: Napriek kurzovému favoritovi očakávam vyrovnanú trojsetovú bitku. Nečakám dlhé výmeny, skôr silné víťazné odpaly na jeden strane a technické údery u druhého hráča. Taktiež v tomto zápase neočakávam žiaden tajbrejk.

Robo - možné výhody:
Rýchly a dobre umiestnený servis
Dobre smerované a silné forhendové údery
Robo - možné nevýhody:
Slabší bekhend
Keďže hrá proti Sečákovi, problémom môže byť aj return

Tibor - možné výhody:
Veľmi prudký servis
Rýchlosť, dobiehanie každej loptičky
Presné a dobre umiestňované dropshoty
Technická vyspelosť
Tibor - možné nevýhody:
Slabší return
Niekedy až príliš veľa technických úderov, ktoré končia v sieti


Martin Richardčík Akiyo Tashima Kurzy: 2.21 - 1.72
Očakávania: Podľa niektorých predčasné finále. Súhlasím s tým. Myslím, že dvaja z hlavných ašpirantov na víťazstvo. Richardčík možno nehrá v top forme, ale vie zahrať proti každému súperovi a je schopný rozhodovať v dôležitých momentoch zápasov. Akiyo zatiaľ bezchybný, uvidíme, či mu to vydrží aj proti súperovi, akým je Richardčík

Martin - možné výhody:
Dobre umiestňované podane
Vyrovnanosť forhendových a bekhendových úderov
Schopnosť technických parádičiek (dropshoty, loby - všetko s precíznosťou)
Flexibilné čítanie hry - počas výmeny je schopný odhadnúť, kde je najlepšiu umiestniť ďalšiu loptičku
Taktiež ide o schopného returnera, pokiaľ returnuje forhendom
Martin - možné nevýhody:
Teraz naopak.. slabší return bekhendom
Hra ďaleko od siete, nedobehávanie skrátených hier

Akiyo - možné výhody:
Vynikajúca forma
Rýchlosť pohybu
Bezchybne umiestnené a prudké returny
Silné a presné podanie
Schopnosť umiestňovať loptičky presne na baseline
Prudký a nepredvídateľný bekhend
Technická vybavenosť
Akiyo - možné nevýhody:
Na zákade prvých dvoch kôl žiadne


Tomáš Koltner Peter Todor Kurzy: 2.00 - 1.72
Očakávania: Zápas plnýn prekvapení. Obaja súperi sú nepredvídateľný, obaja vedia prekvapiť a prenášať zápas z jednej strany na druhú. Očakávam ako chyby na oboch stranách, tak aj perfektné výmeny. Teším sa na tento zápas.

Tomáš Koltner - možné výhody:
Chuť a zmysel pre hru
Dohrávanie každej loptičky, aj tých nemožných
Dobrý forhend
V prípade tajbrejku - má v ňom pevné nervy
Tomáš Koltner - možné nevýhody:
Nie vždy vyrovnané výkony
Pri Todorovi môže byť nedostatkom bekhendový return, na ktorý Todr útočí
Nie veľmi presné bekhendové údery

Todor - možné výhody:
V prípade God Mode je takmer neporaziteľný
Brutálne silný servis
Veľmi dobrý strážca svojho podania
Prudké údery
Nezaostáva ani s technickými údermi, cit pre hru
Schopný returner
Todor - možné nevýhody:
Jeho brutálne silný servis nie je až tak presný
Slabé druhé podanie
Nebehavosť
Slabší bekhend


Juraj Thoper Viktor Lantner Kurzy: 1.50 - 3.54
Očakávania: Vyrovnaný zápas s akýmkoľvek možným výsledkom. Viktora veľmi nepoznáme, v prvých dvoch zápasoch sa ukázal ako silný, veľmi schopný a hlavne všestranný hráč. Favorit je aj tak jasný, ale neočakávam jasný priebeh, môže to byť kľudne aj na tri sety.

Thopr - možné výhody:
Univerzálnosť - zahrá prakticky úplne všetko, ťažko hľadať stránku, v ktoré má výrazné nedostatky
Schopnosť rýchlo sa prispôsobiť hre súpera
Vysoká úspešnosť prvého servisu
Dobre umiestňované loptičky zo servy
Perfektne umiestňované loptičky počas hry - z forhendov i bekhendov
Majstrovská technika - dropshoty, loby, dokonca i tweenery.. Thopr, daj dnes nejaký, pre kolektív
Prudký a presný dvojručný bekhend
Pevná psychika, nervy z ocele
Thopr - možné nevýhody:
Tendencia posrať jedno podanie v každom sete, len tak, bezdôvodne..

Viktor - možné výhody:
Neprečítaný, nepredvídateľný hráč
Vynikajúci pri sieti
Čisté a časté dropshoty (ktoré v 90% končia úspešne)
Svižnosť, dobré reflexy
Viktor - možné nevýhody:
Neobľubovanie dlhých výmen, skracovanie hry za každú cenu
Slabší return
Nie príliš utekajúci tenista

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17073
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1434199
Karma : 2767
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre KickPato Ut 12 júl 2016, 09:18

dobré zhodnotenie zápasos, súhlasím s tebou.. Thoper s Trokárom ukázali top tenis v oboch podaní, Akiyo až prílši jednoznačný Very Happy super, toto sprav aj zo štvrťfinále, inak mám pocit, že Akiyo si podá Richardčíka v dvoch setoch, presne ako si spomenul, Richard nie je v top forme a keď chce poraziť Akiya v tejto forme, musí byť najlepší

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11107
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 830522
Karma : 1488
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre KickPato Ut 12 júl 2016, 09:53

tipy na výsledky zápasov:

Tučniak - Sečák 2:1 (6:4, 4:6, 6:4)
Richard - Tashi 0:2, (4:6, 3:6)
Tomáš - Todd 2:1 (7:5, 3:6, 6:3)
Thoper - Lanter 2:0 (6:3, 6:2)

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11107
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 830522
Karma : 1488
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre XezepusMECHA Ut 12 júl 2016, 10:07

Ďakujem, že ma favorizuješ Usmiaty smajlík 2 icon_biggrin ^_^ 

Peťo bude ťažký otázok vzhľadom na to, akú hru odohral proti kedysi tenistovi Wink .. súhlasím, bol to god mode a budem mať čo robiť, aby som mu zobral podanie Smejúci sa smajlík 2 Matúš, ty si spomenul, že som dobrý v tiebreakoch, ale to je on myslím si tiež, keďže v nich 2x zdolal Fipplera Wink Preto sa budem snažiť o brejk ešte pred tiebreakom a budem si dávať pozor na svoje podania.. Budem vsádzať na silné údery k čiaram, skracovanie hry mi veľmi nejde, aj keď to by mohla byť účinná zbraň proti nemu

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115941
Karma : 3898
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre XezepusMECHA Ut 12 júl 2016, 10:10

A k môjmu druhému zápasu.. Sorry za spôsobené nervy chlapi, nevyšlo mi to podľa predstáv a hlavne po prvom sete som mal chuť podpáliť celý kurt ako som to prehral icon_biggrin .. ale prehral som si to sám, na 7:5 som dostal úplne zbytočne, moja chyba v kritickej chvíili, dobre to Matúš zhodnotil, niekedy dokážem úplne vyhorieť, ani neviem prečo.. niečo podobné ako komentár u Thopera pri nevýhodách, ten ma pobavil icon_biggrin  icon_biggrin  icon_biggrin Ak budem chcieť postúpiť do semifinále, budem musieť podať 10x lepší výkon ako v poslednom zápase, príp. Todor sa bude musieť tak sfajčiť, že nebude vládať ani podávať ROFL ROFL .. Držte mi dnes palce, ideme na to!! Usmiaty smajlík 2 Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Smileys-tennis-950455

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115941
Karma : 3898
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Spammer Ut 12 júl 2016, 10:12

Thank You za komentáre z Káblovne xD xD Juro už dnes dúfam nič neposerie, pre istotu sa už stihol posilniť pivkom Smejúci sa smajlík 2 
Xez: Držím palce, dnes cestuješ do semifinále!! Tongue 2 .. Robo začína, ideme na to! Mastičkár ^_^
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25987
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1709305
Karma : 2093
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Peny Ut 12 júl 2016, 11:00

Peknéé komentáre Káblik! Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 90630 Thumbs Up! 

Robko sa dostáva k vyrovnaniu zápasu, už len udržať výhodu brejku Usmiaty smajlík 2

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31063
Dukáty : 1919319
Karma : 4085
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Peter Leopold Ut 12 júl 2016, 12:12

Páči sa mi spôsob a štýl písania tých komentárov icon_biggrin

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 397040
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Peter Leopold Ut 12 júl 2016, 12:21

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 2wfj01w
POZNÁME PRVÉHO SEMIFINALISTU
Dnešným dňom sa na kurtoch otvorili štvrťfinálové zápasy, začínali ste súbojom medzi
Robom Rillerom a Tiborom Sečákom. Výsledok je známy, prvému semifinalostovi gratulujeme!
Jeho súper vznikne z dvojice Richardčík - Tashima.
Plánovaný program na dnes
11:00: Martin Richardčík - Akiyo Tashima (štvrťfinále - hrá sa)
13:00: Tomáš Koltner - Peter Todor (štvrťfinále)
14:00: Juraj Thoper - Viktor Lanter (štvťfinále)
18:00: Semifinále #1 (Tibor Sečák vs Richardčík/Tashima)
20:00: Semifinále #2 (Koltner/Todor vs Thoper/Lanter)
Poznánka: V prípade, že by sa prvé semifinále hralo dlhšie ako 2 hodiny, druhý semifinálový
zápas bude čakať na koniec toho prvého, takže vám neujde ani jedna loptičky zo zápasov štvrtého kola. Wink 


(3.42) R. Riller 0:2 Sečák T. (1.54)
Trvanie zápasu (a jeho začiatok)
1:32 hod. (od 10:00)
Výsledky setov
2:6, 6:2, 1:6
Nastrieľané esá
2:12
Nasledujúci súper víťaza
Martin Richardčík/Akiyo Tashima


Štatistiky po fiftínoch


Robert Riller Tibor Sečák
Prvý set (0:1)
Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis 1 - 0
STRATENÉ PODANIE
0:15, 0:30, 15:30, 30:30, 30:40, 40:40, 40:A, 40:40, 40:A, 40:40, A:40 BB, 40:40, 40:A, 40:40, A:40 BB, gem

2 - 0 Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis
0:15, 0:30, 15:30, 30:30, 30:40 BB, 40:40, A:40, gem

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis 2 - 1
STRATENÉ PODANIE
0:15, 0:30, 15:30, 15:40 BB, 30:40 BB, 40:40, 40:A BB, gem

2 - 2 Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis
0:15, 0:30, 15:30, 30:30, 30:40, gem

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis 2 - 3
STRATENÉ PODANIE
0:15, 15:15, 15:30, 15:40 BB, gem

2 - 4 Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis
0:15, 0:30, 15:30, 15:40, 30:40, gem

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis 2 - 5
STRATENÉ PODANIE
15:0, 30:0, 30:15, 30:30, 30:40 BB, gem

2 - 6 Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis
0:15, 0:30, 0:40 SB, 15:40 SB, gem


Robert Riller Tibor Sečák
Druhý set (1:1)
1 - 0 Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis
STRATENÉ PODANIE
15:0, 30:0, 30:15, 30:30, 30:40, 40:40, A:40 BB, gem

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis 2 - 0
15:0, 30:0, 40:0, gem

2 - 1 Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis
0:15, 0:30, 0:40, 15:40, gem

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis 3 - 1
0:15, 0:30, 0:40 BB, 15:40 BB, 30:40 BB, 40:40, A:40, gem

4 - 1 Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis
STRATENÉ PODANIE
15:0, 30:0, 40:0 BB, 40:15 BB, gem

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis 5 - 1
15:0, 30:0, 40:0, gem

5 - 2 Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis
0:15, 0:30, 15:30, 30:30, 30:40, gem

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis 6 - 2
15:0, 15:15, 15:30, 30:30, 40:30 SB, 40:40, A:40 SB, 40:40, A:40 SB, 40:40, A:40 SB, 40:40, A:40 SB, 40:40, A:40 SB, 40:40, A:40 SB, 40:40, A:40 SB, 40:40, A:40 SB, gem


Robert Riller Tibor Sečák
Tretí set (1:2)
Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis 0 - 1
STRATENÉ PODANIE
0:15, 15:15, 15:30, 30:30, 40:30, 40:40, 40:A BB, 40:40, A:40, 40:40, 40:A BB, 40:40, 40:A BB, gem

0 - 2 Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis
0:15, 0:30, 0:40, 15:40, gem

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis 1 - 2
15:0, 30:0, 40:0, 40:15, gem

1 - 3 Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis
0:15, 0:30, 0:40, gem

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis 1 - 4
STRATENÉ PODANIE
0:15, 0:30, 0:40 BB, 15:40 BB, gem

1 - Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis
15:0, 15:15, 15:30, 15:40, gem

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Farm-Fresh_sport_tennis 1 - 6
STRATENÉ PODANIE
15:0, 30:0, 40:0, 40:15, 40:30, 40:40, 40:A BB MP, 40:40, A:40, 40:40, 40:A BB MP, gem

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 397040
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Capt. rhubarb Ut 12 júl 2016, 12:40

Sakra, škoda! Angry Sad .. po druhom sete to ešte vyzeralo, že to Robo dá..

Ale Matúš sa trafil, Sečák = dobrý return, esá sú toho dôkazom.. Tak držíme palce ďalej Usmiaty smajlík 2 Aki, Xezepus a Juro Thumbs Up! Fancy cheer!

_________________
Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 The_pi10
Capt. rhubarb
Capt. rhubarb
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 16334
Dukáty : 1079963
Karma : 1481
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Yulgar Ut 12 júl 2016, 16:18

boha Robo čo si to robil, vyhrať si mal a ty si prehral

_________________
Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 P5JQ1mA

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Yulgar Ut 12 júl 2016, 16:19

ako dalšie výsledky, štvrťfinále už vybavené? Smile

_________________
Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 P5JQ1mA

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moja téma - hokejbal | 3 - Stránka 30 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 3

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 30 z 41 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.