Dobre, idem ja von.. výsledok som videl, Aki má u mňa pivo, Thoper tiež.. Yaaahr! kapitán.

Moja téma - hokejbal | 4 - Stránka 9 BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..

Karma : 4231

Odoslať pre Capt. rhubarb 13/7/2016, 16:53

Yarr! Don't move! Správny pozdrav pirát Light! Yahrr! icon_biggrin

Odoslať pre Android 13/7/2016, 16:57

Veľká vďaka, že som s vami mohol byť aspoň na finálovom zápase, perfektný deň to bo! Thumbs Up! .. a ešte len bude Tongue 2 Gratulujem Akiyo, dnes bol znova neporaziteľný, Juro, ty si hral tiež bezchybne..

Odoslať pre Capt. rhubarb 13/7/2016, 16:58

Pozdravuj (znova, už ma poznajú xD ) a na zdravie! Mr. Wildbeerer .. ja si idem dať jedno chladené z mraziaku Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2

Odoslať pre Android 13/7/2016, 16:59

Na tvoje zdravie Kapitáne! Usmiaty smajlík 2 ale čo to, aké pivo.. veď ty by si mal piť rum! We like rum Wink Smejúci sa smajlík 2 .. PS: o 3 príspevky máš 1000-ku!! Usmiaty smajlík 2 .. vopred gratulujem, keďže ju už o pár minút zrejme dosiahneš.. Usmiaty smajlík 2
Čauko Kapitán Usmiaty smajlík 2

Android
Android

Odoslať pre mAt3s25 13/7/2016, 17:03

Turnaj je ukončený. Thoprovi sa nepodarilo obhájiť titul, neporaziteľný japonec bol nad jeho sily. Myslím, že tento turnaj sme povýšili na ešte vyššiu úroveň ako ten predchádzajúci. Ďakujem všetkým z Battleonu, čo sa prišli pozrieť a Xezepusovi obzvlásť, že si prišiel aj zahrať a podal skvelé výkony.

Ide sa na tenisové pivo, večer cestujem do Nemecka, odtiaľ potom (zrejme zajtra ku večeru) napíšem Káblovňu na finálový zápas. Howgh bratia!

Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
Moja téma - hokejbal | 4 - Stránka 9 Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673

THE POWER OF JAPAN!

"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"

Odoslať pre Peny 13/7/2016, 17:45

Ďakujem za všetky tie skvelé super zápasy chlapci Usmiaty smajlík 2 Moja téma - hokejbal | 4 - Stránka 9 90630 Turnaj na jedničku s hviezdičkou! Moja téma - hokejbal | 4 - Stránka 9 68968
 Mr. Wildbeerer Pivkujeme.. pozdravujem vás spoločne s Holúpkom, Robkom, Maťom, Leom, Hyun, Frankom, Xezíkom, Spammom a našimi dvom najlepšími z najlepšími z najlepších - Jurkom a Akim ^_^
Moja téma - hokejbal | 4 - Stránka 9 Smileys-tennis-950455Bang! Teším sa na ďalší turnaj ^_^ Moja téma - hokejbal | 4 - Stránka 9 736452

Odoslať pre Capt. rhubarb 13/7/2016, 17:47

Paťo: The Power of Akiyo Tashima! icon_biggrin Angry Moja téma - hokejbal | 4 - Stránka 9 Smileys-tennis-950455
.. Peny: Na ďalšom turnaji som už s vami a fiftíny si vychutnám LIVE, nielen cez fórko Wink .. a konečne vás budem pozdravovať osobne.. icon_biggrin .. každú hodinu ROFL ROFL

Odoslať pre K7BO 13/7/2016, 21:23

Moja téma - hokejbal | 4 - Stránka 9 2000px-Tennis_ball.svg
Gem, set, match, tournament..
.. AKIYO TASHIMA!
Moja téma - hokejbal | 4 - Stránka 9 Moving-picture-Japan-flag-waving-in-wind-animated-gif

Odoslať pre K7BO 13/7/2016, 21:28

Gratulujem víťazovi turnaja, gratulujem aj (ne)úspešnému obhajcovi Usmiaty smajlík 2 Nesmúť Juri, dáš sa pivko, zaženieš prehru. Resp. už si si asi pivko dal a prehru si zahnal. A ako ťa poznám, zahnal si ju minimálne 7x xD

Víťaz turnaja PHKE TENNIS TOURNAMENT 2016

Dojmy z turnaja? Wink .. zbytočné rozpisovať, ľudia predomnou to už napísali, všetko na jednotku, klobúk dole pred opäť skvelou organizáciou, najbližší turnaj sa kvôli veľkému úspechu neplánuje až o rok v lete, ale už koncom tohto roka, pravdepodobne na tvrdom halovom povrchu. Všetko dáme vopred vedieť, dúfam, že sa stretneme v rovnako skvelom počte ako to bolo tento turnaj. Wink

Odoslať pre XezepusMECHA 13/7/2016, 23:01

Chalani, Battleoňáci!! Usmiaty smajlík 2 .. určite si nabudúce príďže zahrať viacerí, neoľutujete! Usmiaty smajlík 2 Nejde ani o to postúpiť, na to sú tam iní borci, ale hlavne si dobre zahrať, spoznať nových ľudí, pozrieť si perfektný tenis a zabaviť sa Usmiaty smajlík 2 A Káblovňa je otvorená pre každého, tam za zmestí veľa dobrých ľudí Thumbs Up! .. posledné dni sú toho dôkazom.. PS: Stále som v Kláblovni evil

Odoslať pre Yulgar 15/7/2016, 19:44

Nabudúce tam budem aj ja !! Very Happy Very Happy Very Happy môžem si prísť aj zahrať???

Moja téma - hokejbal | 4 - Stránka 9 P5JQ1mA

Moja téma - hokejbal | 4 - Stránka 9 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w

Odoslať pre Yulgar 15/7/2016, 19:46

K7BO napísal:Ja najprv musím tenis potrénovať, aby som ho mohol hrať na PHKE turnaji Thumbs Up! Ale pozrieť by som sa určite prišiel Usmiaty smajlík 2
čosiii príď zahrať, veď ty si admin, ty budeš mať určite nejakú výhodu Thumbs Up!

Yulgar
Yulgar

Vek : 29

Odoslať pre mAt3s25 15/7/2016, 23:43

Moja téma - hokejbal | 4 - Stránka 9 Vd20bl Tenisové komentáre z Káblovne 4:
Posledná Káblovňa z finálového zápasu PHKE tenisového turnaja v Košiciach medzi dvoma najlepšími - japonským zázrakom Akiyom Tashimom a obhajcom titulu z predchádzajúceho turnaja - Jurajom Thoperom.

Akiyo Tashima Juraj Thoper 3:0 (6:3, 77:64, 6:4)
1. set: Finálový zápas začal podávaním Tashimu, ten svoj prvý servis zvládol bezproblémovo, rovnako ako jeho súper. Po dobu 5 gemov boli podania jedného, aj druhého hráča veľmi razantné, presné a dôležité pri získavaní fiftínov, kedy podávajúci hráč diktoval tempo hry. Prvý zlomový moment zápasu prišiel v šiestom geme pri podávaní Thopera, ktorý sa nedokázal dostať do fiftínového vedenia. Akiyo returnoval podstatne lepšie ako v predchádzajúcich podaniach súpera a dokáza hru strhnúť na svoju stranu. Po siedmom geme Japonec vyhrával už 5:2. Svoje nasledujúce podania si ustrážil a prvý set vyhral s jedným brejkom k dobru. Chyby by sme v tomto sete hľadali ťažko na jednej či druhej strane, Tashima mohol ďakovať výbornej hre v šiestom geme, ktorý rozhodol tento set.
2. set: Druhý set bol podstatne iný a pestrejší ako ten prvý. Juraj Thoper je známy svojou húževnatou hrou a schopnosťou prispôsobiť sa každému súperovi. To dokázal hneď na začiatku setu, kedy po druhom geme vyhrával 0:2 po prvom využitom brejku v zápase. Svoje podanie však stratil hneď v ďalšom, dlhom geme a nedokázal tak potvrdiť svoje vedenie. V piatok geme sa Thoperovi vytratila koncentrácia z rakety a loptičky zachadzoval zbytočne do outu. Súperovi ponúkol 2 brejbaly, tie si však ustrážil už poctivejšou hrou. Problémy si ale narobil pri ďalšom podaní. Jeho chyby si od začiatku gemu všimol Tashima a Thoperovi dokázal ukradnúť podanie čistým brejom, v tomto geme sme videli úžasné výmeny, jednu 21-strelovú a aj úspešný, víťazný tweener Japonca, ktorý veľkolepo získal vedenie setu na svoju stranu. Thoper sa nevzdával a bojoval až do konca. V hodine dvanástej zobral Tashimovi podanie, ktoré mohlo byť rozhodujúcim pre tento set. Nasledujúce dva podania si obaja hráči ustrážili a hra sa presunula do tajbrejku. Ten vyšiel lepšie Tashimovi, získal v ňom dva minibrejky, zatiaľ čo súper len jeden a aj vďaka lepším servom dokázal vyhrať aj druhý set.
3. set: Tretí set začal rovnako ako prvý, len v opačnom garde. Po druhom geme bol stav setu 2:0, tentokrát však pre Tashimu, ktorý si svoj brejk potvrdil aj v ďalšom geme, čo sa Thoperovi v druhom sete nepodarilo. K vyrovnaniu setu však došlo pri ďalšom podaní Akiya, ktorý hneď na začiatku za stavu 0:40 čelil trom brejkbalom. Tie dokázal expresne odvrátiť, ďalej ešte zničil ďalšie 4 brejbaly súpera, ten piaty už Thoper efektívnym lobom cez súpera premenil a zápas tak vyrovnal. Dostavu 5:4 potom súperi hrali výborné podania, podávajúci hráč dokázal kontrolovať hru a diktovať tempo. Serving player, predovšetkým Thoper získaval fiftíny rôznymi spôsobmi, skracovaním hry, technickými strelami, čím sme mali možnosť vidieť veľmi pekný tenis bez zbytočných nevynútených chýb. Prišiel však 10. gem 3. setu a Thoper podával pre udržanie sa v zápase. Už za stavu 40:30 musel čeliť prvému brejkbalu a zároveň mečbalu zápasu, ten ale dokázal po veľmi dlhej výmene odvrátiť. Podľa môjho názoru išlo o najlepšiu Thoprovu výmenu v zápase a určite aj v celom turnaji. Obhajca dokázal v tomto podaní vymazať ďalšie 4 mečbaly súpera, niekoľkokrát sa dostal aj k vlastnej výhode na vyrovnanie setu. Až 25 fiftín bol tým, ktorý ukončil tento gem a zároveň aj set, zápas a celý turnaj. Tashima si udržal čisté konto a druhý PHKE tenisový turnaj dokázal zvíťaziť bez strany jediného setu. Gratulujem, si Japonec.

mAt3s25
mAt3s25

Vek : 31

Odoslať pre K7BO 15/7/2016, 23:55

Super komentár, zápas musel byť na jednotku! Usmiaty smajlík 2 Zápas, ktorý sa právom môže nazývať finále. Wink
.. ešte raz gratulujem víťazovi Yarr! Don't move!  • (← akože japonská vlajka evil Neutral Huh?! )
K7BO
K7BO

Vek : 30

Odoslať pre G.Z.L 17/7/2016, 12:55

Čo som to tu premeškal icon_biggrin .. mám čo čítať, toto si nechám na koniec Wink

Odoslať pre K7BO 17/7/2016, 13:40

Máš čo čítať, premeškal si veľký turnaj Angry .. ktorý vyvrcholil japonsko-slovenským finále! Wooow
K7BO
K7BO

Vek : 30

Odoslať pre K7BO 17/7/2016, 13:41

mAt3s25 napísal:Moja téma - hokejbal | 4 - Stránka 9 Vd20bl Tenisové komentáre z Káblovne 4:
... Gratulujem, si Japonec.
 xD jazyk
K7BO
K7BO

Vek : 30

Odoslať pre KickPato 17/7/2016, 18:59

dobré zhodnotenie zápasu, môj stručný komentár: obaja boli v zápase dobrý, vyhral ale ten lepší Very Happy Very Happy