Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Cup of English Tea..

+23
Yulgar
Mrdofúz
Gaius Julius Caesar
peter12
nucleon
Capt. rhubarb
Sverige
FrActraL
Android
The Sheriff
Peter Leopold
Fusion
Peny
Quadro'Ye
Nikuška
XezepusMECHA
G.Z.L
K7BO
KickPato
nermal
mAt3s25
Dodes
LightBringer
27 posters

Strana 1 z 41 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Goto down

A Cup of English Tea.. Empty A Cup of English Tea..

Odoslať pre LightBringer 14/8/2017, 11:11

 smoke Prepísané príspevky z dovolenkovej témy z môjho pobytu v nebezpečnom anglickom dome. Príjemné čítanie, idem na cigaretku.
A Cup of English Tea.. Trainsmileyf
A Cup of English Tea.. Day_in10 1st and 2nd day in England.
Po včerajšom dni plnom vybavovačiek a riešení debilných nezhôd ohľadom ubytovania sme sa dnešným ránom konečne prebúdzali do krásneho a pokojného dňa. Teda len do chvíle, kým sem sa naozaj prebudili a nezistili sme, že nám v celom dome nejde voda. Zuby by som si umyl márne, anglický spolubývajúci si nemohol spraviť svoj krásny vyparádený účes a americký fastfoodový spolubydlíci bol našťastie ráno len na malej potrebe. Obvykle chodí srať. Bez možnosti spláchnuť to by som zvažoval návrat domov na Slovensko. Namiesto dnešného pokojného dňa plného anglického čaju nás poobede čakajú ďalšie opletačky s domov. Inak všetko fajn, dom je pekný, len keby sa menej kazil. Koniec reportu. Have a nice day Battleon.


A Cup of English Tea.. Day_in10 3rd day in England.
Ani nezhody s majiteľom domu, kde sme ubytovaní, ktoré nastali hneď po príchode do Anglicka či netečúca voda nás neodradili, aby sme sa s úsmevom zobudili do nášho tretieho dňa v jednej malej prímestkej časti Machesteru. Nekonečné celodenné riešenie problémov nakoniec nebolo márné, dom je v poriadku, voda tešie, ja som si mohol dnes ráno umyť zumy, Fastfoodman si mohol umyť ruky od mastných raňajok a Englisman si konečne mohol upraviť účes podľa vlastných predstáv. Včerajšok sa však neniesol len v znamení otravných vybavovačiek. Večer sme si v jednom skromnom anglickom pube sadli k futbalu medzi Evertonom a Ružomberkom a popri pití piva sme nenápadne fandili našim domácim Liptákom (yes, Englisman too!). Dnešný deň má byť oddychový (aspoň v to dúfam), takže pokiaľ sa niečo nestane, nepraskne potrubie, FFman nezje polku domu, mali by sme ísť poobede obzrieť mesto a večer to zakončiť nekontrolovateľným pitím Guinessu. To je zatiaľ všetko. Have a nice day Battleon.


A Cup of English Tea.. Day_in10 4th day in England.
Dnešné ráno som sa oficiálne zobudil do dňa, v ktorom sa proti mne nepostavil dom, v ktorom bývam. Tehly mi nepadali na hlavu, vďaka fungujúcej vode som si mohol pokojne a do biela umyť zuby, napodiv fungoval aj plyn a dvere tiež neboli zaseknuté. S takto nadobudnutou eufóriou sme sa ešte pred odbitím dvanástej hodiny na obed vybrali do neďalekej krčmičky, kde sme si dali jedno, dva, štyri ranné pivá. Nalačno. Okrem Fastfoodmana, on sa nalačno ani nezobúdza, dnes som si oficiálne potvrdil, že hodinu predtým ako vstane si dá vždy budíček, aby sa najedol. Následne na to sa znova poprace do postele a o hodinu sa zobudí najedený. To je jedno ale. Po predobednom pive sme sa išli najesť (jj, fastfood, vyberal americký spolubývajúci), takže sme sa napučili hamburgerov a anglických sendvičov, Englisman nám ukázal nejaké vychytané bary v blízkosti, inak tie sendvič bary som skúšal prvýkrát čo chodím do Anglicka a ľutujem, že som sa k nim nedostal skôr - príjemné miesto na posedenie po štyroch pivách. Doma si také vychutnať nemôžem (nikdy nepijem len štyri pivá). Po obede sme išli na byt, nažartí a málo opití sme pozerali seriály až do večera, tuším, že po poobednom šlofíku sme sa zobudili až o ôsmej. No a potom sme ešte skočili do toho istého pubu, kde sme boli po ráne, pôvodne sme chceli ísť pozrieť do Mancity, ale po prespanom poobedí sa nám už do toho nechcelo + cestovať s takou únavou tiež nie je bohviečo, takže sme to nechali tak a popíjali sme pivá, tam kde sme začali. Pred chvíľou som prišiel domov, FFman sa trochu natrtkal, ale je v pohode, Englisman pozerá britské sitcomy, ja si idem zabiť nejaké anime a pôjdem spať. Dúfam, že sa ráno zobudím do rovnako bezchybného domu, ako dnes. To je z dnešku všetko, bol pokojný. Have a nice day Battleon.


A Cup of English Tea.. Day_in10 Time for some music.. uvoľnite sa.. 
Cris Can - Englishman In New York




A Cup of English Tea.. Day_in10 5th day in England.
Piate ráno v Anglicku. Až podozrivo pekné ráno. Žiadna omietka padajúca na hlavu, tehly stále držia pokope, spolubývajúci tiež, ráno nepršalo, bolo krásne počasie, svietili slnko. Chvíľu som si myslel, že som sa zobudil na Slovensku. Po umytí očí tečúcou vodou som ale zistil, že som naozaj stále v Anglicku. Toto krásne ráno a doobedie ma sprevádzala ranná ciga, káva, anime a pokec s Yulgarom na Battleone. Na obed sme si s Englismanom a Fastfoodom vyhliadli novú reštiku nablízko, ktorá bola nepatrne lepšia ako včerajší sandvich bar, Angličania varia naozaj výborne. Po obede sme najedení zvažovali, či sa vrátime späť na byt a dáme si chvíľu oddych alebo pôjdeme rovno do mesta. Keďže sme už vedeli, ako dopadol náš posledný oddych (šlofík na 7 hodín), cestovali sme rovno do Manchesteru, kde sme sa flákali zvyšok dňa až skoro do polnoci (pred chvíľkou sme dorazili späť do domu). V meste sme sa stratili, pili pivo, obehávali lil' food stands, Englisman nám robil niečo ako guide-a, vďaka čomu sme zistili, že až taký dobrý v orientácii nie je. Ale nečudo, ja sa ešte teraz strácam občas v Bratislave, Manchster je už iný kaliber. Inak sa neodohralo nič mimoriadne, vypili sme len pár pív, sotva 8 v priebehu 5 hodín, na byt sme dorazili skôr unavení ako opití. Zajtra to vylepšíme, čaká nás prvá poriadna opíjačka posedenie v meste. Ak sa nám podarí chytiť nejakých ľudí, hádam, že spravíme aj dáku prvú little party never killed nobody v našej tehličke (dome). Asi všetko k tomu, nič mimoriadne sa nestalo. Ďalší report zajtra ráno. Have a nice day Battleon!


A Cup of English Tea.. Day_in10 6th day in England.
Tehly v dome stále držia. My začíname mať podozrenie, že niečo nie je na kostolnom poriadku. Ráno sme sa nezobudili na zvuk príjemného budíka ale na zvonenie telefónu. Volal majiteľ, či je všetko v dome poriadku. O siedmej ráno. Vraj zabudol, že ľudia ako my v takom čase spia, keď on ide do roboty. Ospravedlnil sa nám, poprial nám dobré veci do nového dňa a tým sa začal svetlý dnešok plný príjemných vecí. FFman nám všetkým spravil raňajky (mastné ako Turianove vlasy, sebe najväčšiou porciu), ale bolo to delikátne, americké raňajky nie sú až také zlé, ako by si niekto myslel. A zatiaľ to je všetko, je len pol dvanástej, takže veľa nového nemám, dnes by sme išli do Mcity vyskúšať ten sandvich bar od Sheriffa, potom ti dám feedback na to, aký bol. Zatiaľ takto. Have a nice day Battleon.


A Cup of English Tea.. Day_in10 7th day in England.
Symobolickú šťastnú sedmičku v Anglicku sme sa rozhodli stráviť veľmi produktívne a aktívne. Celý deň sme boli v tehličke, pozerali seriály, pili pivo, žrali anglické jedlá a pizzu a bolo nám fajn. Takže na popisovanie toho nie je veľa, len toľko, že takýto deň sme po tých šiestich aktívnych potrebovali, vynikajúci relax plný nezdravého jedla a seriálov od Englismana, ktorý má mimochodom dobrý vkus. A ešte som asi nikdy v priebehu jedného dňa nezožral 3 pizze (jedna na obed, jedna večer, jedna po polnoci, keď sa nám ešte nechcelo končiť so seriálmi). Fastfoodman žral vlastne nepretržite. Zajtra je v pláne už skutočne aktívny deň, ráno podám report. Have a nice day Battleon.


A Cup of English Tea.. Day_in10 8th day in England.
Márne sme dúfali, že po domových problémoch zo začiatku nás čakajú už len svetlejšie zajtrajšky. Dnes nám po prebudení znova záhadne prestala fungovať voda. Englisman ma ma zobudil o šiestej ráno (áno, on tak vstáva každý deň, len tak), aby mi oznámil, že nejde voda, aby som sa na to išiel pozrieť. Pozrel som sa a ona naozaj nešla. O siedmej sme volali domovníkovi, nech sa nám na to príde pozrieť, na naše šťastie nebola to bolo v cajku, chybná bola len jedna vyvádzacia hadička, voda bola v poriadku. Po rannom šoku som sa už nevrhol do spánku, na to som bol prílš vystrašený, ale zároveň už aj pokojný. Je štvrtok predobedom. Vonku je krásne. Prší a zrejme pršať ešte aj dlho bude. Momentálne to už troška ustáva, ale čo deň dá, to môžem len tipovať - som totižto v Anglicku. Takže dnešný plán je počkať na lepšie počasie a skočiť do Man na ten vychýrený sandvič do sandvich baru, ktorý mi dal The Sheriff ako recommendation. Idem si spraviť kávu, pôjdem si zapáliť pred dom, je tak fajný vzduch, pokiaľ mi rain nezahasí cigu, budem začiatok tohto dňa považovať za úspešný. Koniec kráľovskej reči. Have a nice day Battleon.


A Cup of English Tea.. Day_in10 Time for some music.. uvoľnite sa.. 
Princess Riller - The Steak Duet




A Cup of English Tea.. Day_in10 9th day in England.
Zmierili sme sa s tým, že keď sa nám raz opraví voda, nebude to trvať večne. Trvalo to tak štyri dni. Po problémovom včerajšku sme sa dnes zobudili a skoro znova bez vody. Na naše šťastie voda išla, ale len príjemná studená. Umyť si v nej zuby ruky, či FFmanove mastné paprče nebol žiaden problém. Ale sprchovať sa v ľadovej water nie je bohviečo, keď žijete v Anglicku, tu nie je počasie ako na Sahare, takže moja ranná sprcha bola viac než osviežujúca. Dnes večer sa máme stretnúť s majiteľom, ktorý nám má definitívne povedať, pretože máme pokazený celý dom. Tehly na nás zatiaľ nepadajú. Tipujem, že do konca nášho výletu sa to aspoň na 90% vyrieši. Je 10:11 am, stihol som sa zobudiť, dať si raňajky, čaj, cigu, osprchovať sa, zatiaľ ide všetko podľa plánu. Dnešný obed vyberá Fastfoodman, takže to tipujem na poriadne mastné krídielka, poobedný program (až večerný) je už o niečo akčnejší, ale o to mastnejší. Bez ohľadu na stav tehličky ideme do mesta vyloviť nejakých nových kamošov a skúsiť zorganizovať nejakú little party never killed nobody na našom dome. Všetko je otvorené, možno skončíme sami traja na pive a budeme sa opíjať do rána, to je tiež veľmi priajteľná možnosť. Simply Sandvich Bar bol výborný, díky za reccomendation Sheriff. Zatiaľ vsjo. Have a nice day Battleon.


A Cup of English Tea.. Day_in10 10th day in England.
Okrúhli desiaty deň v Anglicku a my sa stále bojím o svojej životy (dom). Včerajšia noc bola zatiaľ najaktívnejšia zo všetkých, podarilo sa nám v meste splašiť pár ľudí a nahnať ich s nami do pubu. Tak sme si našli nových anglických kamošov, dvaja boli chalani, jedno dievča, chalani Briti, dievča z Islandu, bola pekná, miery dobré, zuby biele. V meste sme pili anglické pivo až do neskorej polnoci, domov sme sa vracali s nádejou, že vôbec trafíme a ak už trafíme, či bude náš dom stále pokope a na nohách. Všetko bolo OK, tak sme sa zložili, zalomili sme, pretože sme boli spoločensky ožratý a tým sa skončil náš včerajšok, ktorý pretrvával aj do dneška. Po rannom prebudení (ako koho teda, Englisman si to potiahol do tretej poobede, ožratý ako čaj) som sa rozhodol zregenerovať sa a dať si malú bežeckú prechádzku naprieč prímestím (aj s novou spolukamoškou s Islandu). Chalani spolukamoši ostali na dome, rozobratí ako šróby. Inač sme dnes viacmenej oddychovali, viac sa nedalo. S Englismanom som sa bol ešte predvečerom najesť a potom sme sa kvasili doma a doteraz pozerali seriály. Únava už ale pomaly prichádza, takže ďalší report zajtra večer. Zdar. Have a nice day Battleon.


A Cup of English Tea.. Day_in10 11th day in England.
Anglicko, deň 11. Vopred varujem, že tento príspevok môže byť nezroumiteľný a totálne deštruovaný, pretože som stále opitý a o pár hodín plánujem byť ešte opitejší. Dnešné ráno a poobedide zhrniem len v skratke. Netuším, či bol u nás v noci majiteľ a opravoval nám Tehličku, ale ráno sme sa zobudili do dokonalého a pokope držiaceho domu. Mne išla ráno teplá voda zo sprchy, Englisman mohol bez problémov uvariť raňajky a Fastfoodman naplno využiť toaletu (okrem iného jeho najobľúenejšiu a najnavštevovanejšiu miestnosť. Raz sme dokonca zaregistrovali, že tam presedel čas, za ktorý som ja stihol zhliadnuť 3 epizódy svojho obľúbeného seriálu - 20 min. per ep). Toľko k ránu, nechcem ho zakríknuť, pretože bolo vynikajúce. Po ráne sme išli na obed. Počasie bolo dnes celkom príjemné, dokonca asi jedno z najlepších, čo som v Anglicku, nebolo ani teplo, nebola ani zima, nepršalo a mňa tak nič nesralo. Fastfoodman si objednával pizzu, s Angličanom sme išli do najbližšej reštaurácie, kde sme si dai nejakú anglickú vec. Doteraz neviem čo som zjedol, ale zasýtilo ma to. Poobede nasledoval povinný chilling na byte so seriálmi (vďaka čomu som úplne náhodne objavil skvelé anime. Asi o piatej sme sa rozhodli, že je čas prestať sa kvasiť a odísť niekde na prechádzku. Smer Manchster City. Fastfoodman dnes inak furt žral, zakaždým mal niečo v papuli. Okolo šiestej sme dorazili do nášho obľúeného poubu v Mancity, tam sme presedeli dosť dlho a prepili dosť veľa. Po ôsmom pive som to prestal rátať, ale hranicu 10 sme prekonali a potom sme ešte s niekoľkými pokračovali. Bol to suverénne najpivnejší večer v Anglicku (yep, dokonca ani na včerajšej párty sme toho toľko nevypili). Po nejakom čase sme sa potrebovali ísť prevetrať, v bare nám začalo byť teplo a nohy sa pýtali niekde na prechádzku. Po polhodine som pochopil, že s opitým Fastfoodmanom nemá veľký zmysel kráčať prázdnymi ulicami Manchesteru. Dodatočne mu ďakujem za to, že začal ako trafefný zjapať na celé mesto, nerozumel som mu ani pi*u a nebolo to tým, že by som bol opitý ja, ale jeho opitá americká angličtina bola totálny mindfuck. Vďaka bohu.. keby ho rozumeli, podľa mňa by nás už naháňal, pretože slovíčka, ktoré obsahovali základ "f*ck" som neprepočul. A potom nastala fáza, kedy sme sa vrátili do krčmy a znova sme pili. Tam som sa zrejme opil natoľko, že som presiahol svoju hranicu. Cestu domov do prímestia si vôbec nepamätám, vlastne moment medzi posledným pivom v krčme a príchodom domov bol pre mňa tajomný. A teraz som tu, píšem príspevok, už relatívne triezvy, ale Englishman, tiež opitý ako lodná trieska prišiel so skvelým nápadom. A okrem skvelého nápadu prišiel aj s fľaškou anglickej vodky a o polnoci nás s FFmanom pozval von. Tak o niekoľko minút pokračujeme v alkolickom dni, neviem čo môžem očakávať, po polnoci už o sebe asi nebudem vedieť, ak sa ráno zobudím v tehličke, napíšem vám report. Zatiaľ všetko. Have a nice day Battleon.


A Cup of English Tea.. Day_in10 12th & 13th day in England.
Včerajším dňom som nestíhol pridať report. Riešili sa tu iné veci (no user a pod.) a ja som tiež nemal stabilné pripojenie na internet, takže sa mi to nechcelo písať veľmi narýchlo. Týmto momentom tak pridám niečo z včerajška a už aj z dneška, keďže nás čaká naplánovaný deň a pokiaľ nám niečo z domu nepadne na hlavu, tak nás čaká príjemný day. Začnem včerajškom. Už v sobotu večer som dal to know, že ideme pokračovať v alkoholickej partičke s Fastfoodmanom, Englishmanom a jeho vodkou v prímestí. Bolo to naozaj v prímestí, neďaleko domčeka a to je asi všetko, čo vám o tom napíšem, pretože viac si z toho už nepamätám. Zrejme som sa musel opiť, ale to sú len dohady a oláhovské konšpirácie. Ráno som sa zobudil nečakane plný síl, spolubývajúci takisto, FFman už o deviatej ráno do seba tlačil mastné fastfoody, ktoré si bol kúpiť v neďalekom shopíku, ja som si musel dať osviežujúci kúpeľ, detaily z neho písať nebudem, možno Robovi. Včerajší de sme veľmi na výber toho nemali, nebolo pekne, pršalo, bolo chladno, tak sme sa rozhodli pre domáci gaučing v našej tehličke, kde sme okrem hrania hier, pitia piva a jedenia nezdravého jedla mohli celý deň pozorovať stav s právanie sa nášho domu. Všetko v kostolnom poriadku, až podozrivo. Len sa bojím, že akonáhle vytiahneme päty z domu, tehly sa začnú biť a voda nás bude zas raz trollovať. Nevermind, čo dnes? V prvom rade okolo dvanástej - jednej niekam na obed, fastfood už ani nechcem vidieť. Dám si niečo cestoviné, príp. cukor, inak ak poznáte nejaké dobré sladké jedlá tu v UK, môžete ich napísať bellow to the posts. Poobede chvíľka prestávky a predvečerom nás konečne čaká cesta do Londýna. Pocestujeme tam dnes, večer strávime v meste, kde sme aj ubytovaní, vraciame sa zajtra večer späť k Mancity. Pevne verím, že dom bude podobne bezpečný ako tento náš. Pri tých všetkých nástrahách, ktoré nám zrobil sa čudujem, že ešte stojí. Asi mu už začínam veriť. Report z Londýna zajtra večer. Have a nice day Battleon.


A Cup of English Tea.. Day_in10 14th & 15th day in England.
Opäť dvojdielny denník, inak to nejde. Nedá písať každý deň a zároveň si dávať pozor na tehly v dome. Isto viete a spomínal som, že včerajšok sme strávili v Londýne. Presnejšie sme tam vyzerali už v pondelok predvečerom, kde sme v hlavnom meste Anglicka pretrvali cez noc a vrátili sme sa včera večer, takže cca tých 20 - 22 hodín sme tam boli. Bol to len malý trip, byť v UK a nepozrieť hlavné mesto je ako byť u nucleona a nevidieť jeho ritnú svätyňu. Toľko k príbehu o rytnej svätini. Ešte tú noc, kedy sme prišli do Londýna sme sa neonúvali a hneď sme išli na pivo, prechádza počká. Stretli sme sa s nejakými ľuďmi, s ktorými sme boli dohodnutí, oni nám vybavili aj jeden noc ubytka, takže všetko už bolo zariadené, dom príjemný (jj, znova dom, ale tento nebol tehlový a išla v ňom voda, i keď som mal v noci pocit, ako by na mňa niečo zo stropu padalo. Chvíľu som si nebol istý, či to bola omietka alebo FFmanov hambáč). Včerajšok sme v Londýne strávili prechádzkami, navštívili sme nejaké puby, pobehali tie tradičné anglické pamätihodnosti, pozdravili Veľkého Bena a pred odchodom sme sa išli poriadne, teda veľmi opatrne opiť nech je cesta späť príjemnejšia. Srandujem samozrejme, neopili sme sa, dali sme si po 7 slušných pív a išli sme domov. Takže Londýn bol OK, dnešok tiež, pretože dom si od nás asi oddýchol, prípadne si uvedomil, že nie sme až takí zlí ľudia a preto nám pripravil malé prekvapenie. Ráno tiekla teplá voda, z chladničky nepáchli FFmanove nedojedené zvyšky jedla, tehličky sa neposunuli a držali poctivo pokope. Ešte aj to počasie je dnes príjemné. Práve odbilo 10 am, idem si dať vonka cigu, dnes ma čaká stretko so Sverigem, zajtra letím naspäť domov. Have a nice day Battleon.


A Cup of English Tea.. Day_in10 16th & 17th day in England.
Posledný british report ja na svete. Bude sa týkať skôr 15th a 16th dňa (teda predvčerajška a včerajška). Predvčerajšok som popísala len tak zľahka a ráno, takže o pokračovaní dňa nepribudli žiadne informácie a ani ich neplánujem utajiť. Wednesday, the 9th. Do obeda povaľovanie sa v dome, ktorý nám ani po dvoch týždňoch nespadol na hlavu, pričom prvé príznaky prejavoval už po prvej noci, odvtedy sa to začalo pribúdajúcimi dňami zlepšovať i zhoršovať, nevyspateľnosť tehál bola vysoká. Stredu poobede, ako som už spomenul, som sa stretol s jedným z nás. Yep, s niekým z Battleonu. Bol to Sverige, ktorý prišiel do UK dva dni po mne, ale nebýval blízko Mancity, takže sme si našli čas až tesne pred mojím odchodom, zatiaľ čo Sve si bude užívať anglický čaj až do 27.8. So Sverim sme sa stretli u nás, v malom prímestí Manchesteru, kde prišiel aj s jedným svojim kamarátom - spolubývajúcim, ktorý nepatrne pripomínal diétnu verziu môjho Fastfoodmana. Po obzretí domu sme sa vybral na neskorší obed (všetci: Ja, Sverige, FFman, Englisman aj Sverigeho spoluobývateľ Mike). Ďalšia zastávka bola jasná - sme Manchster. A aj plány v meste boli viac než jasné. Vlastne o nich ani nie je čo veľmi písať, pretože tie plány sa týkali väčšinou pivka. Chvíľková prechádzka po Mancity nám neskôr začala útočiť na nohy a po pociťívaní únavy sme sa zdekovali do nášho obľúbeného pubu, kde sme prvýkrát zavítali aj s mojimi house mates. Bolo asi 7 hodín predvečerom, keď sme došli do podniku, do 8 pm sme už v sebe mali možno zo 4 pivká a nálada bola viac než dobrá, to isté môžem povedať aj o atmosfére. Som potešený, že som po nejakom čase mohol vidieť znova kohosi z vás a bonus k tomu, nebol to Yulgar. Bavi som sa hlavne so Sverigem, pokecali sme o Battleone, o živote, po odbití desiatej hodiny večernej sme sa už rozprávali asi len o pive, dievčatách a športe (o tých dievčatách vlastne stále v spojitosti s Battleonom, dozvedel som sa dosť kompromitujúce informácie o Sverigemu, nemôžem povedať, ale uplatiť sa nechám). O jednej sme skončili, odišli sme ku nám. Vyspali sme sa, pričom Sverigeho som neupozornil na nástrahy nášho domu, nechcel som v ňom vzbudzovať strach. Prebudili sme sa, Sverige ležal pokojne, nespadli na neho žiadne tehly, voda neprotestovala, ďalšie až podozrivo dobré ráno. 16th day in England. Do obedu sme vyspávali, boli sme, slušne povedané, nadrbaní ako činky, o 2 pm sme sa odhodlali ísť na obed. Po obede som si od Sverigeho vypočul prednášku o škodlivosti cigariet, počas jeho monológu, ktorý som ani nepočúval som vyfajčil štvrťku krabičky. Posledný večer v Anglicku sme strávili u nás v lokále, nie v Mancity, išli sme do pubíku v prímestí, kde sme si zaspomínali na tých 17 dní strávených v UK a čo čert nechcel, zase sme sa skoro opili. Predposledný deň bol skvelý, takmer od obeda až do noci strávený v jednom pube, v komunite dobrých ľudí.. a Sverigeho. 17th day, skoré ranné vstávanie a odchod. Ja a Fastfoodman sme sa rozlúčili s Englismanom, ktorý v Tehličke ešte pár dní ostával, rozlúčka bola aj so Sverim, ktorý sa pobral na svoje britské miesto, ráno a vlastne celý môj pobyt v Anglicku sme zakončili tak, ako sme ho začali, tradičným anglickým čajom a odišli sme na letisko. Budúci rok ma čaká Amerika, Fastfoodman sa sľúbil, že ma príde pozrieť, pevne verím, že sa mi na zámorský výlet podarí nalákať aj Englismana, nerád by som prijal fakt, že som týchto dvoch chlapíkov videl dnes ráno naposledy. Celkom som si už na nich zvykol. Sverige, díky za stretko, si človek plný prekvapení a po posledných dvoch dňoch aj plný piva. Have a nice day Battleon. Bye England.


_________________
A Cup of English Tea.. BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30833
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2206107
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre Dodes 14/8/2017, 11:23

ufff. toto je na dlhé čítanie, takže asi až doma Smile

_________________
uživatel opustil fórum

Dodes
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6257
Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Dukáty : 493205
Karma : 467

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre mAt3s25 14/8/2017, 11:31

Zase tieto čajové príbehy, dosť, že som ich musel čítať v pirátskej téme.

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
A Cup of English Tea.. Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17064
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1433609
Karma : 2767
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre LightBringer 14/8/2017, 11:34

Ty, aby si sa tu neozval. Si čakal, kým to sem postnem, aby si mohol rýpať ty čierny mrak, všakže?

_________________
A Cup of English Tea.. BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30833
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2206107
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre mAt3s25 14/8/2017, 11:35

Dosť, že si tvojimi príspevkami zaplnil skoro celú dovolenkovú tému, ešte ideš dymiť aj do Denníka. Zalez.

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
A Cup of English Tea.. Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17064
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1433609
Karma : 2767
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre LightBringer 14/8/2017, 11:36

Ty vypadni, daj si anglický čaj a ukľudni sa. Nosíš tu len temnotu. Radšej si prečítaj môj príbeh a čuš.

_________________
A Cup of English Tea.. BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30833
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2206107
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre mAt3s25 14/8/2017, 11:38

Čítal som ich oriebežne, keď si ich pridával z Anglicka, nemám záujem sa k tomu znova vracať.

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
A Cup of English Tea.. Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17064
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1433609
Karma : 2767
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre LightBringer 14/8/2017, 11:39

smoke Tak odtiaľto oddym a neruiš mi moju rannú siestu s čajom a kávou.

_________________
A Cup of English Tea.. BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30833
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2206107
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre mAt3s25 14/8/2017, 11:39

Čajom a kávou?

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
A Cup of English Tea.. Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17064
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1433609
Karma : 2767
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre LightBringer 14/8/2017, 11:40

smoke Každý máme svoje metódy. Ale chcel som napísať cigaretou a kávou.

_________________
A Cup of English Tea.. BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30833
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2206107
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre mAt3s25 14/8/2017, 11:40

Anglický čaj si kde vynechal? Už nie si patriot? O čom je potom tento príbeh?

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
A Cup of English Tea.. Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17064
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1433609
Karma : 2767
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre LightBringer 14/8/2017, 11:41

Na slovensku po slovensky. Ranná ciga, káva a v chladničke pivo, ale to až neskôr. By som po skombinovaný všetkých troch naraz sral ako lion Riller.

_________________
A Cup of English Tea.. BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30833
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2206107
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre mAt3s25 14/8/2017, 11:41

Rolling Eyes

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
A Cup of English Tea.. Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17064
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1433609
Karma : 2767
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre LightBringer 14/8/2017, 11:42

Môžem ťa požiadať, aby si prestal písať do tohto topicu? Vznáša sa nad ním temný mrak, keď si tu.

_________________
A Cup of English Tea.. BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30833
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2206107
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre mAt3s25 14/8/2017, 11:43

Nie, nemôžeš. Rolling Eyes

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
A Cup of English Tea.. Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17064
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1433609
Karma : 2767
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre LightBringer 14/8/2017, 11:43

smoke Tak tu buď, ale nerýp, lebo na teba zasvietim baterkou ty upír.

_________________
A Cup of English Tea.. BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30833
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2206107
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre mAt3s25 14/8/2017, 11:44

Rolling Eyes Všimol si si, že A Cup of English Tea.. sa stal presne príbehom číslo 100 v Denníku?

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
A Cup of English Tea.. Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17064
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1433609
Karma : 2767
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre LightBringer 14/8/2017, 11:44

Nevšimol. Dostávam za to odmenu od tvojej korporácie?

_________________
A Cup of English Tea.. BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30833
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2206107
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre mAt3s25 14/8/2017, 11:45

Dostaneš akurát šálkou čaju po hube Hluzikotopia Ale anglickou.

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
A Cup of English Tea.. Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17064
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1433609
Karma : 2767
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre LightBringer 14/8/2017, 11:46

Odmenu beriem. Letíme do Anglicka spolu budúci rok?

_________________
A Cup of English Tea.. BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30833
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2206107
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre mAt3s25 14/8/2017, 11:46

Veď budeš v USA si vravel.

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
A Cup of English Tea.. Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17064
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1433609
Karma : 2767
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre LightBringer 14/8/2017, 11:46

smoke Nie na celé leto.. týždeň - dva v Anglicku by som dal. Možno aj Škótsko teraz, ale s tebou chcem ísť.

_________________
A Cup of English Tea.. BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30833
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2206107
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre mAt3s25 14/8/2017, 11:48

Ok. Chceš radšej do Anglicka či Škótska?

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
A Cup of English Tea.. Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17064
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1433609
Karma : 2767
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre LightBringer 14/8/2017, 11:48

Asi Škótsko by som už dával ďalší rok, nech to prestriedam.

_________________
A Cup of English Tea.. BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30833
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2206107
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre mAt3s25 14/8/2017, 11:49

Dobre. Ja pôjdem do Anglicka, ďaleko od teba. Pod jednou tehlou s tebou bývať nebudem. Smog mi nerobí dobre.

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
A Cup of English Tea.. Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17064
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1433609
Karma : 2767
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

A Cup of English Tea.. Empty Re: A Cup of English Tea..

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 41 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.