Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nazdar!

+23
Android
FrActraL
Sverige
XezepusMECHA
Capt. rhubarb
Bard
Peny
Nikuška
K7BO
Dodes
Quadro'Ye
Zilian
mkatre
Fusion
mAt3s25
Mrdofúz
Spammer
KickPato
nucleon
nermal
LightBringer
Gaius Julius Caesar
XeriIsBack
27 posters

Strana 1 z 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Goto down

Nazdar! Empty Nazdar!

Odoslať pre XeriIsBack 13/10/2017, 08:14

Čaute, čaute Very Happy po dlhej dobe som si spomenul na toto fórum a musím povedať, že ste ma prekvapili ako to tu stále žije Very Happy Hlavne chcem pozdraviť tých ľudí, čo tu so mnou boli ešte len na začiatku, keď nás bola iba hŕstka Very Happy A povedzte mi ako vám ide život, či ešte študujete a kde Smile A kam sa toto fórum za ten čas dostalo Very Happy

_________________
Paladin 4 ever!!!!
XeriIsBack
XeriIsBack
Premium member
Premium member

Príspevky : 532
Vek : 28
Mesto : LC
Meno : Richard
Dukáty : 114269
Karma : 9

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre Gaius Julius Caesar 13/10/2017, 08:22

Skláňam sa pred mojim dlhoročným rímskym priateľom, ktorého som spoznal len dnes. Vitaj späť na fóre po rokoch XeriIsBack(IsBack).
Nazdar! 197-77
A tradične, cíť sa tu dobre a buď znova aktívny.
Je to veľká udalosť, na počesť ti dovolím vypočuť si moju veľkolepú hymnu, ako malá pozornosť na tvoje uvítanie. Nech žije Rím! Ave.



_________________
Nazdar! Dice-25637__340 Kocky sú hodené
Gaius Julius Caesar
Gaius Julius Caesar
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 14637
Mesto : Battleon World
Meno : Gaius Julius
Nazdar! Deal_w10
Dukáty : 1137032
Karma : 1476
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre G.Z.L 13/10/2017, 08:32

He is back! Shocked warrior LEGENDA XERIDIAS IS BACK! Awww yeaaah! Bože vitaj človeče, teba by som tu vážne nečakal a o to radšej ťa tu vidím, aj keď tomu sám neverím Very Happy Very Happy A neodchádzaj už prosíím! icon_geek Very Happy 

Nazdar! Tenor
G.Z.L
G.Z.L
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 11634
Vek : 30
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Dukáty : 897109
Karma : 799
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre XeriIsBack 13/10/2017, 09:03

Tak vám teda ďakujem za privítanie Smile

G.Z.L: Som rád, že ťa tu po toľkých rokoch stále vidím, strašná nostalgia toto  icon_biggrin A neboj sa, nikam sa neponáhľam... akurát už si nemôžem dovoliť byť taký aktívny ako kedysi

_________________
Paladin 4 ever!!!!
XeriIsBack
XeriIsBack
Premium member
Premium member

Príspevky : 532
Vek : 28
Mesto : LC
Meno : Richard
Dukáty : 114269
Karma : 9

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre G.Z.L 13/10/2017, 09:22

Nevieš si predstaviť akú radosť si nám spravil, nedávno sa nám vrátil jeden užívateľ po 5 rokoch a teraz ty, ktorý si bol jeden z úplne prvých, dokonca neviem, či si nebol aj jeden z prvej 10 registrovaných užívateľov icon_biggrin 

Inak čo sa nás týka, tak môžem povedať, že sa nám darí všetkým dobre, väčšina z nás študuje, čo sa fórka týka, tak stále to tu funguje rovnako usporiadane, veľa z nás stále hráva AE hry, pribudli nám noví hráči, Battleonko funguje furt ako herné, ale len aj ako diskusné fórum, takže stále je tu reč o všetkom. Usmiaty smajlík 2 

Admin pravidelne pridáva nové veci, niekoľko nových zaujímavých eventov (alebo ako to nazvať icon_biggrin ) sa ešte chystá + o chvíľu bude ďalšie hlasovanie o TOP 20 užívateľov fórka Smile

A čo je na fórku najlepšie je, že je tu stále zostava, ktorú si ty poznal, teda môžem povedať, že minimálne 90% ľudí z nich, takže tu stále vládne taká tá rodinná atmosféra a chodíme si sem stále pokecať ako kamaráti, hráči a nielen ako užívatelia, ktorí sa nepoznajú. Smile 
Som rád, že si sa k našej parte vrátil aj ty Xeri icon_geek
G.Z.L
G.Z.L
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 11634
Vek : 30
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Dukáty : 897109
Karma : 799
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre LightBringer 13/10/2017, 09:25

XeriIsBack napísal:Čaute, čaute Very Happy po dlhej dobe som si spomenul na toto fórum a musím povedať, že ste ma prekvapili ako to tu stále žije Very Happy Hlavne chcem pozdraviť tých ľudí, čo tu so mnou boli ešte len na začiatku, keď nás bola iba hŕstka Very Happy A povedzte mi ako vám ide život, či ešte študujete a kde Smile A kam sa toto fórum za ten čas dostalo Very Happy
Nazdar! 8QmIp

_________________
Nazdar! BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30703
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2195871
Karma : 4214
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre G.Z.L 13/10/2017, 09:33

Nie si sám, kto je prekvapený, Light icon_biggrin Xeri nás teda poriadne "nastrašil" scare
G.Z.L
G.Z.L
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 11634
Vek : 30
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Dukáty : 897109
Karma : 799
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre G.Z.L 13/10/2017, 09:34

A ešte ten rank! icon_biggrin Smejúci sa smajlík 2 Ach jaj, to je paráda Very Happy Very Happy 
Nazdar! 15ejos8
G.Z.L
G.Z.L
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 11634
Vek : 30
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Dukáty : 897109
Karma : 799
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre XeriIsBack 13/10/2017, 09:55

No viem, že som bol jedným z prvých, kto tu boli Very Happy vtedy som vedel užívateľov spočítať na jeden a pol ruke Very Happy A neboj sa, aj ja som rád, že som sa vedel dostať na starý mail, na ktorom som reaktivoval tento účet Very Happy

A ty si na tom ako? Smile tiež študuješ? Kde? A čo? Very Happy

No ja sa asi zdržím hlasovania čo sa týka toho eventu, dlho aom tu nebol a veľa z vás nepoznám, takže by to bolo neobjektívne Very Happy

To som rád Smile A volaj ma Rišo prosím ťa Very Happy to Xeri mi teraz príde.. hm.. až príliš detinské Very Happy a ak by sa dalo, tak by som poprosil K7BO aby mi zmenil nick Razz

Hej! Vtedy ten premiu user niečo znamenal! Very Happy ... mohol si chodiť do premium sekcie Very Happy aj keď teraz tam už nikto aj tak nechodí...

_________________
Paladin 4 ever!!!!
XeriIsBack
XeriIsBack
Premium member
Premium member

Príspevky : 532
Vek : 28
Mesto : LC
Meno : Richard
Dukáty : 114269
Karma : 9

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre G.Z.L 13/10/2017, 10:18

Teraz by si už musel použiť viac rúk, ale ako som napísal, stále je tu taká tá priateľská komorná atmosféra, čo sa mi od začiatku Battleonu páči najviac Smile Very Happy 

Ja teraz študujem poslendný rok v Prešove na športovej fakulte Smile A ty si ako na tom? Štúdium, práca či leňošenie? Very Happy 

Čo sa toho hlasovania týka, môžeš zahlasovať za tých, ktorých si pamätáš ako najobľúbenejších, prečo nie (napríklad takému mne keby sa jeden hlas šikol, to by som sa veľmi potešil icon_biggrin Very Happy Very Happy ).

Tak teda Rišo Smile teší ma, i keď si bude ťažké zvyknúť na to, nevolať ťa Xeridias, haha Very Happy Very Happy Very Happy
G.Z.L
G.Z.L
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 11634
Vek : 30
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Dukáty : 897109
Karma : 799
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre XeriIsBack 13/10/2017, 10:42

Ja momentálne študujem v Brne na strojárskej fakulte Smile robím len cez prázdniny a leňošiť budem asi tak na dôchodku, ak mi fico dovolí sa ho dožiť Very Happy

No ešte porozmýšľam Very Happy

To je na tom najhoršie Very Happy pozrieť sa na seba, čo človek robil pred 8 rokmi Very Happy a svoje staré príspevky už naozaj radšej nejdem čítať Very Happy

_________________
Paladin 4 ever!!!!
XeriIsBack
XeriIsBack
Premium member
Premium member

Príspevky : 532
Vek : 28
Mesto : LC
Meno : Richard
Dukáty : 114269
Karma : 9

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre Android 13/10/2017, 10:50

Ja som sa síce Xeri registroval až po tom, čo si už odišiel z Battleonu (pozeral som, že pred týmto návratom si napísal poslednú správu v roku 2009, ja som sa registroval až rok na to), ale chcem povedať, že to neznamená, že som ťa nepoznal, práve naopak icon_biggrin icon_razz 

Sú skratka užívatelia ako si ty, Asaturu, mkatre, Jabko a pod., ktorých nemusíš na fórku zažiť (síce s Jabkom som si písaval, ale bohužiaľ nie dlho), no človek vás aj tak pozná, pretože o vás píšu ostatní, ktorí tu s vami boli. icon_biggrin Takže som rád, že som sa od pár ľudí dozvedel aj niečo o tebe (áno, boli to samé chváli, takže obľúbený si tu zrejme naozaj bol icon_biggrin icon_razz ) takže ja ťa s radosťou vítam a dúfam, že ťa to budem vídať čo najčastejšie. Usmiaty smajlík 2 Inak, môžeš ma volať Ander/Andy, rád ťa spoznávam Rišo Usmiaty smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24854
Dukáty : 1671634
Karma : 2587
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre nermal 13/10/2017, 19:08

welcomeČauko, výtam ta spat na fore aj ked si tu bol dávno predo mnou Very Happy Ten rank čo máš sa mi páči, ako si ho vlastne dostal?
nermal
nermal
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 11695
Vek : 27
Mesto : Hluzikotopia
Meno : Nermal Lamren
Dukáty : 857559
Karma : 1326
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre XeriIsBack 13/10/2017, 20:03

Díky Andrej Smile som rád, že sa aspoň takto môžeme "poznať"  icon_biggrin a som rád, že si počul teda len tie dobré veci Very Happy

Aj tebe dakujen nemal Smile a ten rank si myslím ak si dobre pamätám, tak kubo ti dal nejaký kvíz ohľadom AQ a ak si správne odpovedal na otázky, tak si to dostal Very Happy ale asi tam boli aj nejaké iné podmienky Smile

_________________
Paladin 4 ever!!!!
XeriIsBack
XeriIsBack
Premium member
Premium member

Príspevky : 532
Vek : 28
Mesto : LC
Meno : Richard
Dukáty : 114269
Karma : 9

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre nermal 13/10/2017, 20:21

XeriIsBack napísal:Díky Andrej Smile som rád, že sa aspoň takto môžeme "poznať"  icon_biggrin a som rád, že si počul teda len tie dobré veci Very Happy

Aj tebe dakujen nemal Smile a ten rank si myslím ak si dobre pamätám, tak kubo ti dal nejaký kvíz ohľadom AQ a ak si správne odpovedal na otázky, tak si to dostal Very Happy ale asi tam boli s nejaké iné podmienky Smile
Ked som bol na fore este novy  myslel som si ze to je rank za ktory sa plati kazdy mesiac icon_biggrin  Podobne na styl aqw memberstva.
nermal
nermal
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 11695
Vek : 27
Mesto : Hluzikotopia
Meno : Nermal Lamren
Dukáty : 857559
Karma : 1326
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre Android 13/10/2017, 23:05

nermal: teraz si dal Kubovi nápad na dobrý biznis icon_biggrin Smejúci sa smajlík 2 Užívatelia si tu začnú platiť ranky.. a keď sa admin naštve, tak spoplatní aj členstvo na fóre.. neplatíš - máš ban icon_biggrin Smejúci sa smajlík 2 

Xeri.. teda Rišo icon_biggrin pozerám, že ty si asi jediný, ktorý má ešte tento rank, ako posledný mohykán icon_biggrin icon_razz .. ešte existuje tá miestnosť, do ktorej si s ním mal prístup?? Ja som tento rank tuším nikdy nemal a ani neviem, dokedy bol vlastne aktívny... Smejúci sa smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24854
Dukáty : 1671634
Karma : 2587
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre Sverige 14/10/2017, 09:41

Víta ťa tu aj jeden Sverige, ktorý sa tu registroval tiež po tebe icon_biggrin welcome 
BTW XeriIsBack a Xeridias sú oba tvoje nicky? .. lebo ak áno, si 10. registrovaný užívateľ na Battleone, čo je dosť dobrý dôvod na to, aby sme ťa uctievali icon_biggrin

_________________
Nazdar! Giphy
Sverige
Sverige
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 19587
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Dukáty : 1338596
Karma : 1963
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre Yulgar 14/10/2017, 11:09

sakra, vitaj u nás xeriisback Very Happy Very Happy a to som si myslel, že tu poznám všetkých užívateľov, a zrazu príde niekto, kto tu bol ešte predomnou a to som si myslel, že som bol registrovaný ako jeden z prvých... sakra!! Angry Very Happy Very Happy Very Happy vítam ťa medzi nami, ja som yulgar Smile

_________________
Nazdar! 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28476
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2112330
Karma : 1825
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre XeriIsBack 14/10/2017, 23:49

Andrej: hej, tá miestnosť tu stále je Very Happy a stále do nej mám prístup Very Happy tak tam môžem kecať sám so sebou asi Very Happy

Sverige: áno, oba sú moje nicky Smile a ďakujem za privítanie Smile

Yulgar: zdravím, yulgar Smile tak som ťa asi prekvapil... ale to asi viacej ľudí vrátane mňa samotného Very Happy

_________________
Paladin 4 ever!!!!
XeriIsBack
XeriIsBack
Premium member
Premium member

Príspevky : 532
Vek : 28
Mesto : LC
Meno : Richard
Dukáty : 114269
Karma : 9

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre nucleon 15/10/2017, 21:10

Borče, pamätáš si ma ešte? evil To som ja, nucleon.
A skoro ma, ľudovo povedané, jeblo, keď som ťa tu našiel icon_biggrin Smejúci sa smajlík 2 evil Servus späť, stále bývaš v Lučenci inak? Ako sa má mkatre? Smejúci sa smajlík 2

_________________
Nazdar! Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30221
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Nazdar! Steak_10
Dukáty : 1640967
Karma : 3685
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre XeriIsBack 15/10/2017, 23:40

Nazdar! Very Happy a hej, pamatam si ta, aj ked ty si prisiel uz az tak.. nie velmi dlho pred tym ako som ja odisiel, alebo tak nejak Very Happy A no.. ako sa to vezme Very Happy trvaly pobyt mam stale tam, ale som tam akurat cez vikendy, aj to len niektore Very Happy a co sa mata tyka, tak toho som uz davno nevidel :/ este sem raz za cas zajde?

_________________
Paladin 4 ever!!!!
XeriIsBack
XeriIsBack
Premium member
Premium member

Príspevky : 532
Vek : 28
Mesto : LC
Meno : Richard
Dukáty : 114269
Karma : 9

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre Capt. rhubarb 16/10/2017, 00:08

My sa ešte nepoznáme, takže ťa privítam ako keby si bol nováčik, aj keď si tu bol registrovaný roky predmnou a poznáš vlastne celú históriu fóra icon_biggrin icon_biggrin 
 Pirate gang! Vítam ťa tu, pirát Xeridias s pekným obláčikovo modrým rankom!
mkatreho som zaregistroval viac, ten tu bol minulý rok na chvíľu, ale to sa tu zdržal len pár dní, potom zmizol.. inak zaujímavosť je, že mkatre bol registrovaný ako u11, čiže hneď po tebe, vy ste sa poznali, keď ste sa registrovali na fórum? icon_biggrin 

Treba sem aj jeho povolať znova, tzv. návrat legiend do služby Battleonu!

 Jack Sparrow

_________________
Nazdar! The_pi10
Capt. rhubarb
Capt. rhubarb
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 16213
Dukáty : 1069817
Karma : 1476
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre XeriIsBack 16/10/2017, 00:19

Tak dakujem za privitanie Very Happy a hej, poznali sme sa uz ked sme sa registrovali Smile

_________________
Paladin 4 ever!!!!
XeriIsBack
XeriIsBack
Premium member
Premium member

Príspevky : 532
Vek : 28
Mesto : LC
Meno : Richard
Dukáty : 114269
Karma : 9

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre Capt. rhubarb 16/10/2017, 00:29

Skús ho v LC vypátrať, zaklopať mu na dvere a zavolať späť na fórum. Mr. Zombie Ak sa ti to podarí, dostaneš aj finančnú odmenu.. od nucleona icon_biggrin

_________________
Nazdar! The_pi10
Capt. rhubarb
Capt. rhubarb
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 16213
Dukáty : 1069817
Karma : 1476
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre LightBringer 16/10/2017, 11:54

Vy ste s mkatre-m ako spoznali? Kamaráti od destva? Boli ste spolu v lučeneckom gangu alebo?

_________________
Nazdar! BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30703
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2195871
Karma : 4214
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Nazdar! Empty Re: Nazdar!

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.