Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

+13
nucleon
Spammer
nermal
XezepusMECHA
G.Z.L
Peny
Lionfish
The Sheriff
Gaius Julius Caesar
Sverige
Kazuto1
Quadro'Ye
ARGON
17 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre ARGON 24/10/2020, 23:16

ZAPLATIL SOM SI ZA UPGRADE! Necelych 50 eur som za to vyj*bal aby som teraz musel riesit ako ko*ot milion veci kym mi vratia moj ucet na ktorom mi uz plynie upgrade a kym sa k tomu dotrepem tak a mi to aj minie a viem ze mi to nepreplatia alebo nepredlzia a este mi aj zmazu temu na oficialnom fore?
ARGON
ARGON
Level 3 | Nováčik
Level 3 | Nováčik

Príspevky : 27
Dukáty : 26945
Karma : -5
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre ARGON 24/10/2020, 23:18

Gaius Julius Caesar napísal:
ARGON napísal:Zmazal mi nejaky noob heslo co sa na tom neda rozumiet? Mal som ho ulozene vzdy ked som si zapol hru tak som mal vyplnene meno aj heslo a teraz zrazu prihlasim sa a do p**i ku*vy heslo nikde meno nikde. Meno postavy si pamatam nie som ko*ot ale kde do p**i mam zobrat heslo? KU*VA KEBY SI TEN UPGRADE NEROBIM. Ale takto ma to nasralo. Na oficialnom suporte mi nevedia pomoct tak mi to aspon vy slovensky suport nejak zresetujte vratte alebo co do p**i.
Nerozumiem čo myslíš tým "zmazal mi nejaký noob heslo". Heslo sa nedá zmazať. Pochybujem, že sa ti naň niekto nabúral a zmenil ti ho (nikomu si nepísal nikde svoje heslo?). Ak nám chceš povedať to, že ti zmizlo auto-vyplnené heslo z kolónky na login page, tak je to "chyba" prehliadača alebo si si to sám odklikol. Za to my nemôžeme a nie sme ani oprávnení robiť také veci ako meniť zabudnuté heslá. To je už tvoj problém. Resetuj si ho a prestaň tu nadávať.
Zmazane heslo som mal. Nikdy som ho nemusel pisat ako ko*ot teraz som prisiel a heslo nikde a nedalo sa mi prihlasit postava v p**i. Ked som sa neprihlasil ani na 300000 pokus tak som mal chut ist im tam do Kanady ci kde do p**i a rozj*bat im to tam nech mi vratia peniaze.
ARGON
ARGON
Level 3 | Nováčik
Level 3 | Nováčik

Príspevky : 27
Dukáty : 26945
Karma : -5
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre ARGON 24/10/2020, 23:18

nermal napísal:Ak si pisal temu na ofic battleon fore tak ty ju zmazali pretoze oni nie su support a taketo veci neriesia. Musis napisat priamo AE supportakom a nie na forum, ako peny uz pisala vyzera to tak ze sa ty len zmazalo zapametsnie hesla a mena v prehliadaci v tom pripade staci ako uz vsetci pisali preposlanie hesla na email, a nemusis nic riesit cez AE support, ak nahodou nevies email na ktory si si registroval postavicku tak to budes musiet uz riesit cez ten support. To bude uz trosku komplikovanejsie a budu od teba pravdepodobne chciet nejaky dokaz ze ta postavicka naozaj patri tebe, kedze si si kupoval upgrade mozes im napr ukazat cislo platby alebo nieco podobne. Upgrade ty bohuzial nebudu moct predlzit kedze zabudnutie hesla nie je problem na ich strane.Ak tvoj ucet bol naozaj fakt hacknuty tak by malo platatit tiez ze im musis dokazat ze ucet je naozaj tvoj, ale pri hacknutych uctoch je to komplikovanejsie a nemusis ten ucet dostat na 100% spat.
Tak to je dobry support ked tam take veci neriesia. Mantaci. Preto som prisiel napisat sem.
ARGON
ARGON
Level 3 | Nováčik
Level 3 | Nováčik

Príspevky : 27
Dukáty : 26945
Karma : -5
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre ARGON 24/10/2020, 23:19

Spammer napísal:
Gaius Julius Caesar napísal:
ARGON napísal:Zmazal mi nejaky noob heslo co sa na tom neda rozumiet? Mal som ho ulozene vzdy ked som si zapol hru tak som mal vyplnene meno aj heslo a teraz zrazu prihlasim sa a do p**i ku*vy heslo nikde meno nikde. Meno postavy si pamatam nie som ko*ot ale kde do p**i mam zobrat heslo? KU*VA KEBY SI TEN UPGRADE NEROBIM. Ale takto ma to nasralo. Na oficialnom suporte mi nevedia pomoct tak mi to aspon vy slovensky suport nejak zresetujte vratte alebo co do p**i.
Nerozumiem čo myslíš tým "zmazal mi nejaký noob heslo". Heslo sa nedá zmazať. Pochybujem, že sa ti naň niekto nabúral a zmenil ti ho (nikomu si nepísal nikde svoje heslo?). Ak nám chceš povedať to, že ti zmizlo auto-vyplnené heslo z kolónky na login page, tak je to "chyba" prehliadača alebo si si to sám odklikol. Za to my nemôžeme a nie sme ani oprávnení robiť také veci ako meniť zabudnuté heslá. To je už tvoj problém. Resetuj si ho a prestaň tu nadávať.
Keď vymažeš cookies & cache, tak sa ti zrezetujú väčšinou všetky uložené heslá. To sa mohlo stať. Zaslanie hesla na email pomôže.
Nic som nemazal do p**e ziadne cookies cache ci co za p**oviny ani nerozumiem co to pises za hovna.
ARGON
ARGON
Level 3 | Nováčik
Level 3 | Nováčik

Príspevky : 27
Dukáty : 26945
Karma : -5
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre nucleon 25/10/2020, 01:14

Pokoj borče, pokoj evil

Až som sa zľakol, aký si prchký. Veď my ti nejako už pomôžeme.

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Tenor

_________________
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30247
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Steak_10
Dukáty : 1642977
Karma : 3685
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre nucleon 25/10/2020, 01:17

V prvom rade vitaj. Sme fanforum, máme radi hry, nedostávame žiadne peniaze od Artixa (vraj sme pýtali veľa), takže nie sme žiadny oficiálny support, ktorý ti zresetuje heslo, tak na to sa už vykašli, my ti nič nezresetujeme. Howgh.

Ak problém spočíva v zabudnutom hesle (nech sa ti už vymazalo akokoľvek - zrušil sa ti autofil v prehliadači a pod.), drž sa našimi radami a daj si preposlať heslo na email. Ak problém spočíva v tom, že máš podozrenie alebo dôkaz, že ti na účte niekto hrá a nabúral sa ti tam, okamžite napíš na hráčsky AE support. Malá rada: Nezakladaj témy na oficiálnom fóre, tie radi mažú.. A ak si zabudol heslo a zároveň nevieš heslo ani na mail (alebo nevieš ani mail kde si registrovaný), tak postupuj rovnako, píš na AE hráčsky support.

A hlavne si už do budúcna pamätaj aspoň heslo alebo email, junáku Thumbs Up!

_________________
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30247
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Steak_10
Dukáty : 1642977
Karma : 3685
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Spammer dal like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Quadro'Ye 25/10/2020, 02:06

Myslím že už viacerý máme mišung v tom čo sa ti vlastne stalo s heslom a ty si asi tiež ponáhľaš vyriešiť svoj problém, aby sa ti nemíňali ďalšie dni memberstva. Preto ti tu vypíšem všetky možné riešenia, ktoré sa ťa môžu týkať. Vyber ti to, ktoré týka tvojho problému. A znova opakujem to, čo už napísali vyššie viacerí: My nie sme slovenskí administrátori AQW, nič také neexistuje, preto nemáme moc ti tvoju postavičku vrátiť, môžeme ti len poradiť.

Ak si zabudol heslo na AQW účet, ale vieš sa dostať na email, ktorý si použil pri registrácii: Ak sa ti stalo toto a vyzerá, že sa ti to stalo. Písal si nám, že si nemusel doteraz vypisovať heslo, to znamená že si ho mal asi automaticky uložené, tak si dal len login aby si sa prihlási. Takže ti asi nejako zmizlo alebo sa ti aktualizoval prehliadač... dôvodov môže byť viac. V takomto prípade je riešenie jednoduché. Ak si nevieš spomenúť na heslo tak si ho prepošli na email. Ak to urobíš, do pár minút ti na mail príde nové heslo a môžeš hrať. To heslo si môžeš potom kedykoľvek zmeniť tu: https://account.aq.com/ ... Resetovať heslo si môžeš tu: https://account.aq.com/Forgot.aspx

Ak si zabudol len emailovú adresu, ale vieš login: Ale toto sa ťa asi netýka, no ak náhodou, tak emial môžeš podľa svojho accountu vyhľadať na tomto linku: https://account.aq.com/FindEmail.aspx

Ak si zabudol svoje heslo + nemáš prístup na email (nevieš ktorý si použil pri registrácii alebo nevieš ani heslo na email) / dostal si ban alebo ťa niekto hackol / máš inak zablokovaný účet alebo si použil príliš veľký počet nesprávnych loginov: V tomto prípade je to ako nermal povedal trochu zložitejší proces a ak sa ťa týka, tak ti budeme držať palce, aby sa ti podarilo svoju postavu získať späť. Takže ak si sa našiel v tomto probléme, tak musíš ísť na túto stránku: https://support.artix.com/hc/en-us/requests/new ... Zo zoznamu si vyber AQWorlds (úplne prvé) a vyplň potrebné údaje. Svoj email (ktorý si použil pri registrácii), help category zase vyber čo sa ti najviac hodí (v tvojom prípade asi account recovery alebo other isue...) a v rámčeku description skús čo najpodrobnejšie popísať čo sa stalo a odporúčam ti napísať tam aj nejaké tie omáčky, že je to tvoj účet lebo toto a toto, aby vedeli, že je to naozaj tvoj účet. Napíš kľudne kedy si zaň naposledy hral, kedy si si spravil upgrade, daj presný dátum upgradeu a do príloh im potom pošli napr. aj screenshot výpisu z bankového účtu. Možno bude nakoniec to, že máš upgrade aj rozhodujúce pri tom, aby ti uverili, že je to tvoj účet. Takže ak je toto tvoj problém, tak ti odporúčam spraviť si fotku z bankovej platby, napíš im do description kedy si si robil upgrade a kedy si naposledy hral. Toto si oni môžu overiť a na základe tohto si myslím, že ti uveria a účet ti obnovia.

Skús to vyriešiť ale hneď dnes, neviem ako rýchlo momentálne AE tím odpovedá na support správy Smile Držím palce a dúfam, že si čoskoro zahráš za svoju upgrade postavičku. A do budúcnosti si radšej zmeň heslo na také, ktoré si budeš pamätať a hlavne si k tej postave priraď nejaký aktívny email, na ktorý sa vieš dostať pre prípad, že by si už to heslo zabudol. Tak hádam teda že ti to pomôže ak ešte niečo bude tak daj vedieť.

_________________
Jack Sparrow Menej je niekedy viac
Quadro'Ye
Quadro'Ye
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3688
Dukáty : 270352
Karma : 414
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

nucleon, Spammer and The Sheriff dali like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Spammer 25/10/2020, 11:00

Pekný návod Quadro, toto by už mohlo pomôcť... je tam asi všetko, čo by sa ho mohlo týkať nenapadá ma kde inde by mohol ten jeho problém tkvieť.
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25756
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1690983
Karma : 2089
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Spammer 25/10/2020, 11:00

nucleon napísal:Pokoj borče, pokoj evil

Až som sa zľakol, aký si prchký. Veď my ti nejako už pomôžeme.

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Tenor
 Smejúci sa smajlík 2
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25756
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1690983
Karma : 2089
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre The Sheriff 25/10/2020, 11:54

Quadro'Ye napísal:Ak si zabudol svoje heslo + nemáš prístup na email (nevieš ktorý si použil pri registrácii alebo nevieš ani heslo na email) / dostal si ban alebo ťa niekto hackol / máš inak zablokovaný účet alebo si použil príliš veľký počet nesprávnych loginov: V tomto prípade je to ako nermal povedal trochu zložitejší proces a ak sa ťa týka, tak ti budeme držať palce, aby sa ti podarilo svoju postavu získať späť. Takže ak si sa našiel v tomto probléme, tak musíš ísť na túto stránku: https://support.artix.com/hc/en-us/requests/new ... Zo zoznamu si vyber AQWorlds (úplne prvé) a vyplň potrebné údaje. Svoj email (ktorý si použil pri registrácii), help category zase vyber čo sa ti najviac hodí (v tvojom prípade asi account recovery alebo other isue...) a v rámčeku description skús čo najpodrobnejšie popísať čo sa stalo a odporúčam ti napísať tam aj nejaké tie omáčky, že je to tvoj účet lebo toto a toto, aby vedeli, že je to naozaj tvoj účet. Napíš kľudne kedy si zaň naposledy hral, kedy si si spravil upgrade, daj presný dátum upgradeu a do príloh im potom pošli napr. aj screenshot výpisu z bankového účtu. Možno bude nakoniec to, že máš upgrade aj rozhodujúce pri tom, aby ti uverili, že je to tvoj účet. Takže ak je toto tvoj problém, tak ti odporúčam spraviť si fotku z bankovej platby, napíš im do description kedy si si robil upgrade a kedy si naposledy hral. Toto si oni môžu overiť a na základe tohto si myslím, že ti uveria a účet ti obnovia.
Podľa mňa je problém presne tu Quadro Usmiaty smajlík 2 Aj napriek faktu, že dokázať o "stratenej" postave je ťažké, takmer na 100% nemožné (tých parametrov, aby si uverili, že si to ty a mohli so to overiť až tak veľa zase nie je), ale ten výpis z bankového účtu a zverejnenie dátumu zakúpenia memberstva by mohlo pomôcť.. Takže nakoniec budeš @ARGON aj rád, že si si kúpil membership tesne predtým ako si zabudol heslo. Wish you a good luck Wink
The Sheriff
The Sheriff
Level 17 | Profesionál
Level 17 | Profesionál

Príspevky : 7939
Mesto : Western Battleon
Meno : Mr. Sheriff
Dukáty : 546087
Karma : 792
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre nucleon 25/10/2020, 12:28

Quadro'Ye napísal:Myslím že už viacerý máme mišung v tom čo sa ti vlastne stalo s heslom a ty si asi tiež ponáhľaš vyriešiť svoj problém, aby sa ti nemíňali ďalšie dni memberstva. Preto ti tu vypíšem všetky možné riešenia, ktoré sa ťa môžu týkať. Vyber ti to, ktoré týka tvojho problému. A znova opakujem to, čo už napísali vyššie viacerí: My nie sme slovenskí administrátori AQW, nič také neexistuje, preto nemáme moc ti tvoju postavičku vrátiť, môžeme ti len poradiť.

Ak si zabudol heslo na AQW účet, ale vieš sa dostať na email, ktorý si použil pri registrácii: Ak sa ti stalo toto a vyzerá, že sa ti to stalo. Písal si nám, že si nemusel doteraz vypisovať heslo, to znamená že si ho mal asi automaticky uložené, tak si dal len login aby si sa prihlási. Takže ti asi nejako zmizlo alebo sa ti aktualizoval prehliadač... dôvodov môže byť viac. V takomto prípade je riešenie jednoduché. Ak si nevieš spomenúť na heslo tak si ho prepošli na email. Ak to urobíš, do pár minút ti na mail príde nové heslo a môžeš hrať. To heslo si môžeš potom kedykoľvek zmeniť tu: https://account.aq.com/ ... Resetovať heslo si môžeš tu: https://account.aq.com/Forgot.aspx

Ak si zabudol len emailovú adresu, ale vieš login: Ale toto sa ťa asi netýka, no ak náhodou, tak emial môžeš podľa svojho accountu vyhľadať na tomto linku: https://account.aq.com/FindEmail.aspx

Ak si zabudol svoje heslo + nemáš prístup na email (nevieš ktorý si použil pri registrácii alebo nevieš ani heslo na email) / dostal si ban alebo ťa niekto hackol / máš inak zablokovaný účet alebo si použil príliš veľký počet nesprávnych loginov: V tomto prípade je to ako nermal povedal trochu zložitejší proces a ak sa ťa týka, tak ti budeme držať palce, aby sa ti podarilo svoju postavu získať späť. Takže ak si sa našiel v tomto probléme, tak musíš ísť na túto stránku: https://support.artix.com/hc/en-us/requests/new ... Zo zoznamu si vyber AQWorlds (úplne prvé) a vyplň potrebné údaje. Svoj email (ktorý si použil pri registrácii), help category zase vyber čo sa ti najviac hodí (v tvojom prípade asi account recovery alebo other isue...) a v rámčeku description skús čo najpodrobnejšie popísať čo sa stalo a odporúčam ti napísať tam aj nejaké tie omáčky, že je to tvoj účet lebo toto a toto, aby vedeli, že je to naozaj tvoj účet. Napíš kľudne kedy si zaň naposledy hral, kedy si si spravil upgrade, daj presný dátum upgradeu a do príloh im potom pošli napr. aj screenshot výpisu z bankového účtu. Možno bude nakoniec to, že máš upgrade aj rozhodujúce pri tom, aby ti uverili, že je to tvoj účet. Takže ak je toto tvoj problém, tak ti odporúčam spraviť si fotku z bankovej platby, napíš im do description kedy si si robil upgrade a kedy si naposledy hral. Toto si oni môžu overiť a na základe tohto si myslím, že ti uveria a účet ti obnovia.

Skús to vyriešiť ale hneď dnes, neviem ako rýchlo momentálne AE tím odpovedá na support správy Smile Držím palce a dúfam, že si čoskoro zahráš za svoju upgrade postavičku. A do budúcnosti si radšej zmeň heslo na také, ktoré si budeš pamätať a hlavne si k tej postave priraď nejaký aktívny email, na ktorý sa vieš dostať pre prípad, že by si už to heslo zabudol. Tak hádam teda že ti to pomôže ak ešte niečo bude tak daj vedieť.
 Thumbs Up!

_________________
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30247
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Steak_10
Dukáty : 1642977
Karma : 3685
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre peter12 25/10/2020, 12:40

dúfam, že ten návod od Quadra pomôže Smile je tam všetko super práca Quadro Thumbs Up)
peter12
peter12
Level 22 | Príspevkový lord
Level 22 | Príspevkový lord

Príspevky : 20650
Vek : 27
Mesto : Petržalka
Meno : Peter
Dukáty : 1582338
Karma : 1042
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Sverige 25/10/2020, 14:47

nucleon napísal:V prvom rade vitaj. Sme fanforum, máme radi hry, nedostávame žiadne peniaze od Artixa (vraj sme pýtali veľa), takže nie sme žiadny oficiálny support, ktorý ti zresetuje heslo, tak na to sa už vykašli, my ti nič nezresetujeme. Howgh.

Ak problém spočíva v zabudnutom hesle (nech sa ti už vymazalo akokoľvek - zrušil sa ti autofil v prehliadači a pod.), drž sa našimi radami a daj si preposlať heslo na email. Ak problém spočíva v tom, že máš podozrenie alebo dôkaz, že ti na účte niekto hrá a nabúral sa ti tam, okamžite napíš na hráčsky AE support. Malá rada: Nezakladaj témy na oficiálnom fóre, tie radi mažú.. A ak si zabudol heslo a zároveň nevieš heslo ani na mail (alebo nevieš ani mail kde si registrovaný), tak postupuj rovnako, píš na AE hráčsky support.

A hlavne si už do budúcna pamätaj aspoň heslo alebo email, junáku Thumbs Up!
Ja som vedel, že vám Artix dal tú ponuku, ale vy ste boli svine nenažrané!

_________________
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Giphy
Sverige
Sverige
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 19587
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Dukáty : 1338636
Karma : 1963
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Lionfish 25/10/2020, 14:59

ARGON napísal:Zdrz sa ko*otskych narazov debilko. Ste support tak vas ziadam o to aby ste mi vratili heslo ZBYTOCNE SA MI MINA TEN UPGRADE. Este 2 dni a dam si ho cely preplatit alebo budem pozadovat predlzenie toto je pekne nap**u ze si clovek nieco zapati oni mu zmazu heslo aby sa nemohol prihlasit do uctu a potom si znova kupoval j*b ugprade dobra taktika. Len mi zmente to heslo a idem.
Tak si mas pamatat heslo to je tvoja chiba nie nasa
Lionfish
Lionfish
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 12488
Vek : 18
Dukáty : 956691
Karma : 760

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Yulgar 25/10/2020, 18:33

Lionfish napísal:
ARGON napísal:Zdrz sa ko*otskych narazov debilko. Ste support tak vas ziadam o to aby ste mi vratili heslo ZBYTOCNE SA MI MINA TEN UPGRADE. Este 2 dni a dam si ho cely preplatit alebo budem pozadovat predlzenie toto je pekne nap**u ze si clovek nieco zapati oni mu zmazu heslo aby sa nemohol prihlasit do uctu a potom si znova kupoval j*b ugprade dobra taktika. Len mi zmente to heslo a idem.
Tak si mas pamatat heslo to je tvoja chiba nie nasa
Presne tak neviem čo tu teraz vyskakuje a nadáva všetkým. Nech sa upokojí

_________________
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28476
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2112370
Karma : 1825
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Yulgar 25/10/2020, 18:34

Ktorý trt is dá upgrade na postavu predtým ako si overí či vie jej heslo.... riaď sa tým čo ti napísal Quadro, inak to nevyriešime.

_________________
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28476
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2112370
Karma : 1825
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Mrdofúz 26/10/2020, 10:30

Myslím, že už ju našiel. Včera tu nebol fuz Huráá

_________________
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 11_mrd11 AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966912
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Mrdofúz 26/10/2020, 10:31

Yulgar napísal:Ktorý trt is dá upgrade na postavu predtým ako si overí či vie jej heslo.... riaď sa tým čo ti napísal Quadro, inak to nevyriešime.
Ten návod od Quadra je veľmi komplexný.

_________________
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 11_mrd11 AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966912
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Yulgar 26/10/2020, 13:04

Len ten ARGON asi neni komplexný úplne

_________________
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28476
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2112370
Karma : 1825
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Yulgar 26/10/2020, 13:05

Proste si zabudol heslo, priznaj si to... daj si ho preposlať a ak nevieš ani mail alebo čo tak píš na AE a vyriešené nemáme ti čo viac k tomu napísať a vôbec nie keď tu budeš dookola nadávať

_________________
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28476
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2112370
Karma : 1825
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Lionfish 26/10/2020, 14:10

Mozno iba zabudol heslo

_________________
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 782471f86f332c74fbe9423291224df5eb96d085_hq Ak ma chces okradnut tak mas smolu lebo nemam nic
Lionfish
Lionfish
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 12488
Vek : 18
Dukáty : 956691
Karma : 760

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Mrdofúz 27/10/2020, 10:39

Lionfish napísal:Mozno iba zabudol heslo
Pochopil som to tak. A možno naň aj prišiel, už tu nebol dva dni Usmiaty smajlík 2 Tak dúfam, že sa problém vyriešil a ARGON už hrá.

_________________
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 11_mrd11 AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966912
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre XezepusMECHA 27/10/2020, 15:19

Tak ako ARGON, podarilo sa?

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115520
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre ARGON 27/10/2020, 19:26

Ale p**u sa podarilo co sa malo podarit? 2dni som tu nebol lebo som sa je*al s povinostami a cakal som ze ked sa sem doj*bem tam uz budem mat to heslo zresetovane a poslane v sprave ale ani p**u. Vy si zo mna uz naozaj robite dobry den? Do p**i ako keby som tu uz 10 prispevkov nenapisal ze potrebujem RESET HESLA...
ARGON
ARGON
Level 3 | Nováčik
Level 3 | Nováčik

Príspevky : 27
Dukáty : 26945
Karma : -5
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre ARGON 27/10/2020, 19:26

Napisem to este raz do p**i a velkym RESET HESLA
ARGON
ARGON
Level 3 | Nováčik
Level 3 | Nováčik

Príspevky : 27
Dukáty : 26945
Karma : -5
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 2 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.