Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

+14
Peter Pettigrew
Mrdofúz
The Sheriff
Darkneus
nucleon
G.Z.L
Lionfish
Android
LightBringer
Peny
peter12
Spammer
Fusion
Sverige
18 posters
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Tiger100 31/10/2021, 08:13

Teší ma , Jakovlev!

Môžeš mi o sebe povedať viac?
Tiger100
Tiger100
Level 4 | Oťukaný užívateľ
Level 4 | Oťukaný užívateľ

Príspevky : 65
Dukáty : 27063
Karma : 2
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Jakovlevv 31/10/2021, 08:18

A kto vlastne si??
Anonymous
Jakovlevv
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Tiger100 31/10/2021, 08:22

Som Tiger , teší ma!

Patrím medzi novších užívateľov na tomto diskusnom fore. Zaujala ma táto téma.
Tiger100
Tiger100
Level 4 | Oťukaný užívateľ
Level 4 | Oťukaný užívateľ

Príspevky : 65
Dukáty : 27063
Karma : 2
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Jakovlevv 31/10/2021, 08:24

A co ta na nej take zaujalo nechapem.... ved ma ani nepoznas ale mas dobreho tigra
Anonymous
Jakovlevv
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Tiger100 31/10/2021, 08:27

Ďakujem , je to moje obľúbené zviera! (:

Zaujala ma z dôvodu, že z teba niečo cítim. Sklamanie, možno nenaplnená láska tu na fóre, neviem. Mohol by si mi o tom povedať viac a možno by som ti vedel pomôcť.
Tiger100
Tiger100
Level 4 | Oťukaný užívateľ
Level 4 | Oťukaný užívateľ

Príspevky : 65
Dukáty : 27063
Karma : 2
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Jakovlevv 31/10/2021, 08:28

Tak super....konecne je tu niekto kto mi nehovori mrzko a chce sa somnou rozpravat....
Anonymous
Jakovlevv
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Tiger100 31/10/2021, 08:30

Na to som tu (:
Tiger100
Tiger100
Level 4 | Oťukaný užívateľ
Level 4 | Oťukaný užívateľ

Príspevky : 65
Dukáty : 27063
Karma : 2
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Jakovlevv 31/10/2021, 08:31

Nechapem na co si tu....co to znamena tiger
Anonymous
Jakovlevv
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Tiger100 31/10/2021, 08:31

Povedzme , že som typ človeka , ktorý si vypočuje tých , ktorých ostatní už ohŕdli (:
Tiger100
Tiger100
Level 4 | Oťukaný užívateľ
Level 4 | Oťukaný užívateľ

Príspevky : 65
Dukáty : 27063
Karma : 2
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Jakovlevv 31/10/2021, 08:32

Nechapem co si prave napisal ty tiger.....
Anonymous
Jakovlevv
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Tiger100 31/10/2021, 08:33

To je v poriadku. (:

Povedz mi , prečo ta ostatní ohŕdli? Tých ostatných myslíš užívateľov tohto diskusného fóra , priamo tu? Prečo sa to vlastne stalo?
Tiger100
Tiger100
Level 4 | Oťukaný užívateľ
Level 4 | Oťukaný užívateľ

Príspevky : 65
Dukáty : 27063
Karma : 2
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Jakovlevv 31/10/2021, 08:35

Hej tu na fore....lebo tu chodi jedna pekna baba vola sa PENY ale to je jej prezivka len tuu n a fore inak sa vola Martina ma pekne meno a ona je rovnako pekna ako svoje meno.... raz som sa s nou stretol ale ona si to nepameta alebo nechce pamatat a to len kvoli tomu ze ostatny tu na BATTLEONE mi ju zavidia alebo nvm co a idu vsetci proti mne aj moderatori tak mi davaju ban....a presvedcili ju ze ja som niekto iny nie ten coju stretol s kym zazila pekne chvile a chcu ma od nej drzat dalej tak mi stale davaju bany za to ze som nic neporusil....zabanovali mi uz asi 3 ucty a stale dookola to iste a ja chcem iba jedno spojit sa s nou a nikde inde ako na tomto fore to uz nejde lebo ma ignoruje kvoli ludom co jej o mmne povedali klamstva a nechce verit ze ja som ten s ktorym prezila pekne chvile....sice boli kratko ale ja ju milujem a chcem jej to povedat
Anonymous
Jakovlevv
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Tiger100 31/10/2021, 08:37

Páni , tvoj príbeh ma naozaj veľmi zaujal! Som rád , že som ti napísal!

Ale nerozumiem, prečo si dostal ban? Čo bolo jeho dôvodom? Nemôžeš dostať ban len tak pre nič za nič. Nebolo v tom niečo čo si mi nepovedal? Nemohlo sa stať, že si niekoho verbálne urážal alebo si nerešpektoval podmienky a pravidla správania sa na tomto diskusnom fóre?
Tiger100
Tiger100
Level 4 | Oťukaný užívateľ
Level 4 | Oťukaný užívateľ

Príspevky : 65
Dukáty : 27063
Karma : 2
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Jakovlevv 31/10/2021, 08:41

Ja neviem preco som dostal ban....no takto ti poviem ja som niekedi napisal nadavky ale to uz potom potom ako som dostavavaal bany za nic!!!!!!ja som nikdy nezacal nadavat uraza len tak pre nic za nic....a oni mi dali ban vies preco???lebo zistili ze som s PENY nieco mal a oni vsetci na tomto fore po nej idu aj moderatori a ja som im slusne iba povedal ako to s nami bolo a ze by som sa s nou chcel znova stretnut a to ked oni zistili tak to KEBY SI VIDEL....ako zacali penit a dohadovali sa spolu ze sa spoja proti mne daju mi ban aby mali oni o PENY sancu.....
Anonymous
Jakovlevv
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Tiger100 31/10/2021, 08:43

Páni , som v nemom úžase.

Toto sa naozaj celé stalo, tak ako to popisuješ?
Tiger100
Tiger100
Level 4 | Oťukaný užívateľ
Level 4 | Oťukaný užívateľ

Príspevky : 65
Dukáty : 27063
Karma : 2
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Jakovlevv 31/10/2021, 08:44

Ano
Anonymous
Jakovlevv
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Tiger100 31/10/2021, 08:45

A všetko , čo si napísal je skutočne pravda?

To , že sa s tým pohľadným dievčaťom - tu na fóre ako Peny ( zaregistroval som ju , viem o koho ide , ale nepoznám ju ) naozaj stretol? To , že ju poznáš a ona pozná teba? Aj to , že ste niečo spoločne zažili? Je to všetko pravda?
Tiger100
Tiger100
Level 4 | Oťukaný užívateľ
Level 4 | Oťukaný užívateľ

Príspevky : 65
Dukáty : 27063
Karma : 2
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Jakovlevv 31/10/2021, 08:45

Ano
Anonymous
Jakovlevv
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Tiger100 31/10/2021, 08:47

Spomenul si , že sa chcú všetci proti tebe spojiť , aj moderátori a že to celé plánujú , aby si nechali to dievča pre seba. To sú dosť závažné obvinenia , hlavne smerom na moderátorov. Si si istý , že to tak je? Ako si môžeš byť taký istý niečím takým? Ak to plánovali poza tvoj chrbát , ako by si na to mohol prísť , Jakovlevv?
Tiger100
Tiger100
Level 4 | Oťukaný užívateľ
Level 4 | Oťukaný užívateľ

Príspevky : 65
Dukáty : 27063
Karma : 2
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Jakovlevv 31/10/2021, 08:49

Prezradil mi to jeden odtialto co to na nich hral a co bol na mojej strane....ale potom som sa aj s nim pohadal a ukazal mi nejake obrazky kde si pisali o mne aj o PENY ako ju chcu pre seba a vedeli o mne vsetko...a pisali ako ma idu od nej odtrhnut a aj ine veci...a on mi to vsetko prezradil tak som s nim niekedy pisal a on mi vravel vsetko ako je....a niktory si potom zacaliuvedomovat ze aha on sa naozaj POZNA S PENY lebo som mal na to dokazi a mal som aj fotky PENY ale aj tak si sli svoje ze nie ze tomu treba dat ban a podobne a zacali ma urazat
Anonymous
Jakovlevv
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Tiger100 31/10/2021, 08:50

Veľmi závažné obvinenia , ale ak to je pravda , tak by sa to malo riešiť!

Je neprípustné , aby moderátori s užívateľmi plánovali takéto nepríjemné veci len preto , že si sem príde niekto slušne diskutovať s niekým , ku komu niečo cíti!

To je neprípustné!

Môžem sa opýtať? Ty sa s tou Peny poznáš ako? Odkedy a kde ste sa spoznali? Čo stojí za príbehom?
Tiger100
Tiger100
Level 4 | Oťukaný užívateľ
Level 4 | Oťukaný užívateľ

Príspevky : 65
Dukáty : 27063
Karma : 2
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Jakovlevv 31/10/2021, 08:52

Chod do denniku to je taka hneda ikonka tu na fore a chod nizsie tam si najdi pribeh pod mojim menom Jakovlve uz mam ban a pribeh sa vola HOTELOVY PRIBEH a tam sa vsetko dozvies... ja sa s nou nepoznam od malicka ani niesme s mesta...ale stretli sme sa a nieco sa medzi nami stalo... ale ked som chcel napisat podrobnosti a ukazat im aj nejake fotky tak uz mi dali ban a potom aj na dalsie ucty.....zavist cista aj tie komentare sprav si an to nazor samm
Anonymous
Jakovlevv
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Tiger100 31/10/2021, 08:53

Myslím , že som ho našiel. Mal by to byť tento príbeh ( prikladám príslušný odkaz ):

https://battleon.slovakforum.net/t2446-topic?

Idem sa pustiť do čítania! Teším sa na to! Vyzeráš , že ti na tej dievčine veľmi záleží. Možno ani nevie , aké má šťastie , že si sem prišiel.
Tiger100
Tiger100
Level 4 | Oťukaný užívateľ
Level 4 | Oťukaný užívateľ

Príspevky : 65
Dukáty : 27063
Karma : 2
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Jakovlevv 31/10/2021, 08:55

Hej to je on precitaj si ho ak chces dik aj komentare....dik... S tebou sa mi dobre pise si chapavy clovek a nie si z tej gangsterskej skupiny co ma tu chce znicit a nepustit ma k PENY ktora v hlbke duse ku mne urcite este nieco cifti lebo vies ze minulost nezakryjes a ju chcu iba zmanipoulovat lebo su to hyeni na cele s moderatormi fuj......
Anonymous
Jakovlevv
Anonymný


Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Tiger100 31/10/2021, 08:57

Príbeh ma zaujal , mám ho rozčítaný (:

Je písaný veľmi zaujímavým a zábavným štýlom. Je vidieť , že si chlapec plný života a vtipu , užívaš si , kde sa dá. (:

Až na tú tvoju angličtinu , xoxo , ale nie všetci sme dokonalí! (:

Pokračujem v čítaní , Jakovlevv. Je to veľmi zauímavé!
Tiger100
Tiger100
Level 4 | Oťukaný užívateľ
Level 4 | Oťukaný užívateľ

Príspevky : 65
Dukáty : 27063
Karma : 2
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban - Stránka 3 Empty Re: Mohli by ste mi VELMI PROSIM odobrat ban

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat hore

- Similar topics

Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!
 
Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.