Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy

Goto down

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Empty Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy

Odoslať pre nucleon za 1/11/2010, 12:00

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 710
  Miesto             Tím Zápasy  Výhry  Prehry  Body  V-P-PP  Séria  Gólové skóre          Najlepší hráč 
     1 Luník 7 Západ    82   53   29  116 44-19-19   V4    344:257 L.Vagner 215 (114+101)
     2 Dargov     82   52   30  112 42-23-17   V2    365:273  P.Leopold 220 (118+102)  
     3 Košické Kavečany    82   50   32  108 40-24-18   V1    367:281  A.Petrík 215 (114+101)
     4 Luník 7 Východ    82   47   35  105 39-24-19   V1    333:290 R. Riller 210 (100+110)
     5 Luník 7 Juh    82   47   35  104 37-25-20   P1    329:291 J.Thoper 202 (104+98)
     6 Košice Juh    82   47   35  102 36-27-19   V1    342:320 I.Kremski 205 (105+100)
     7 Ťahanovce    82   43   39   98 35-29-19    P1    317:298   M.Griňaj 195 (96+99)
     8 Sídlisko KVP    82   46   36   97 36-30-16   P1    301:293 J.Roszkopf 194 (96+98)
     9 Barca    82   43   39   94 33-31-18    V1    302:298 M.Stašák 200 (100+100)
    10 Sídlisko Ťahanovce      82   31   51   73 24-39-19   P3    282:344 D. Gustáv 185 (95+90)
    11 Šaca    82   18   64   44 10-56-16   P6    257:414 T.Muller 168 (66+102)
    12 Luník 7 Sever    82   14   68   36  8-60-14   P1    256:463 A.Polák 177 (92+85)
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 810
Odohrané zápasy (kliknite na "SPOILER" pre zobrazenie zápasov z jednotlivých dní)
1.11.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
Barca - Luník 7 Sever 6:3 (2:0, 2:1, 2:2)
Luník 7 Západ
- Košické Kavečany 4:5 (3:1, 0:2, 1:2)
Sídlisko Ťahanovce
- Dargov 1:6 (1:2, 0:1, 0:3)
Košice Juh
- Luník 7 Východ 2:5 (0:3, 0:0, 2:2)
Šaca
- Ťahanovce 3:2pp (1:0, 0:1, 1:1, 1:0)
2.11.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Barca 0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
Dargov - Košice Juh 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Sídlisko Ťahanovce 6:4 (1:2, 2:1, 3:1)
Košické Kavečany
- Sídlisko KVP 3:4sn (0:3, 1:0, 2:0, 0:0, 0:1)
Luník 7 Východ - Šaca 6:5 (3:1, 1:1, 2:3)
Luník 7 Sever - Luník 7 Západ 2:4 (1:1, 1:1, 1:2)
3.11.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Dargov 1:3 (0:3, 1:0, 0:0)
Luník 7 Západ
- Luník 7 Juh 2:3pp (0:1, 1:0, 1:1, 0:1)
Šaca - Luník 7 Sever 6:8 (2:2, 3:4, 1:2)
Košice Juh - Ťahanovce 6:2 (0:0, 5:0, 1:2)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 3:4pp (0:2, 0:1, 3:0, 0:1)
Barca - Košické Kavečany 3:4 (2:1, 0:2 , 1:1)
4.11.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Luník 7 Západ 2:0 (0:2, 0:0, 0:0)
Luník 7 Sever - Sídlisko Ťahanovce 5:6pp (3:0, 1:2, 1:3, 0:1)
Košice Juh - Barca 2:3sn (0:1, 0:0, 1:2, 0:0, 0:1)
Luník 7 Juh - Dargov 4:7 (2:1, 0:4, 2:2)
Luník 7 Východ - Košické Kavečany 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Šaca - Sídlisko KVP 6:5 (3:5, 2:0, 1:0)
5.11.2010
Spoiler:
Dargov - Luník 7 Sever 4:1 (0:0 , 0:0, 4:1)
Sídlisko Ťahanovce - Ťahanovce 3:6 (0:3 , 2:2, 1:1)
Barca - Šaca 4:3pp (1:1 , 1:1, 1:1, 1:0)
Košické Kavečany - Košice Juh 9:4 (1:1 , 3:2, 5:1)
Sídlisko KVP - Luník 7 Západ 4:6 (1:1 , 2:3, 1:2)
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 5:4 (2:3 , 1:1, 2:0)
6.11.2010
Spoiler:
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 4:6 (0:1, 2:2, 2:3)
Luník 7 Juh
- Košice Juh 2:3 (1:3, 0:0, 1:0)
Košické Kavečany
- Dargov 5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
Luník 7 Západ
- Barca 4:3 (1:0, 2:3, 1:0)
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 5:2 (2:1, 2:0, 2:1)
Ťahanovce - Luník 7 Sever 7:5 (3:2, 2:1, 2:2)
Dargov - Šaca 6:3 (3:0, 2:3, 1:0)
Barca - Sídlisko Ťahanovce 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
7.11.2010
Spoiler:
Dargov - Luník 7 Západ 4:3pp (3:3, 0:0, 0:0, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 4:8 (1:3, 2:2, 1:3)
Ťahanovce - Košické Kavečany 3:5 (2:2, 1:0, 0:3)
Barca - Luník 7 Juh 5:6pp (2:2, 1:1, 2:2, 0:1)
Luník 7 Sever - Luník 7 Východ 2:7 (0:2, 2:1, 0:4)
Šaca - Košice Juh 4:2 (2:0, 2:0, 0:2)
Sídlisko KVP - Ťahanovce 6:5pp (2:1, 1:2, 2:2, 1:0)
Luník 7 Sever - Košické Kavečany 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
8.11.2010
Spoiler:
Luník 7 Juh - Luník 7 Sever 8:2 (4:1, 2:1, 2:0)
Košice Juh - Sídlisko Ťahanovce 5:4 (5:4, 0:0, 0:0)
Sídlisko KVP - Barca 3:4sn (1:0, 1:1, 1:2, 0:0, 0:1)
Košické Kavečany - Šaca 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
Dargov - Ťahanovce 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Luník 7 Východ - Luník 7 Západ 3:2pp (1:0, 0:0, 1:2, 1:0)
9.11.2010
Spoiler:
Barca - Dargov 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Luník 7 Západ - Košice Juh 6:3 (3:0, 3:2, 0:1)
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Ťahanovce - Luník 7 Východ 5:8 (2:3, 1:2, 2:3)
Luník 7 Sever - Sídlisko KVP 3:2(2:0, 1:0, 0:2)
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 5:7 (1:2, 2:1, 2:4)
10.11.2010
Spoiler:
Barca - Ťahanovce 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
Luník 7 Východ - Dargov 4:5pp (2:0, 1:3, 1:1, 0:1)
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 4:2 (4:1, 0:1, 0:0)
Luník 7 Sever - Košice Juh 3:6 (1:1, 0:4, 2:1)
Šaca - Luník 7 Juh 4:8 (2:2, 1:3, 1:3)
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP4:7 (0:1, 3:5, 1:2)
11.11.2010
Spoiler:
Luník 7 Juh - Ťahanovce 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 5:3 (4:0, 1:1, 1:2)
Košice Juh - Sídlisko KVP 4:6 (2:3, 1:3, 1:0)
Luník 7 Východ - Šaca 4:5 (2:2, 1:2, 1:1)
Barca - Luník 7 Sever 4:5 (2:2, 1:2, 1:1)
Košické Kavečany - Dargov 7:6pp (3:1, 1:2, 2:3, 1:0)
12.11.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Košice Juh 3:4sn (1:0, 0:1, 2:2, 0:0, 0:1)
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 4:2 (4:0, 0:2, 0:0)
Luník 7 Východ - Barca 6:2 (1:2, 3:0, 2:0)
Dargov - Luník 7 Sever 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 2:1 (0:0, 0:1, 2:1)
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 4:8 (1:2, 1:3, 2:3)
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
Luník 7 Juh - Košice Juh 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
13.11.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Šaca 5:1 (3:0, 2:1, 0:0)
Sídlisko Ťahanovce - Dargov 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 5:7 (2:3, 2:3, 1:1)
Košice Juh - Luník 7 Západ 3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
Luník 7 Východ - Luník 7 Sever 6:4 (2:1, 3:0, 1:3)
Barca - Luník 7 Juh 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
Šaca - Luník 7 Západ 2:7 (1:0, 0:4, 1:3)
Sídlisko Ťahanovce - Barca 0:5 (0:2, 0:3, 0:0)
14.11.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Sídlisko KVP 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
Šaca
- Luník 7 Západ 5:2 (2:0, 0:1, 3:1)
Košice Juh
- Sídlisko Ťahanovce 6:5pp (2:1, 3:3, 0:1, 1:0)
Luník 7 Východ
- Luník 7 Juh 3:6 (3:3, 0:2, 0:1)
Luník 7 Sever - Košické Kavečany 2:8 (0:2, 1:5, 1:1)
Barca
- Dargov 4:6 (0:2, 4:2, 0:2)
Luník 7 Východ
- Ťahanovce 5:3 (2:1, 2:0, 1:1)
Luník 7 Sever
- Sídlisko KVP 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
15.11.2010
Spoiler:
Barca - Šaca 4:3 (2:2, 1:0, 1:1)
Sídlisko KVP - Dargov 1:6 (0:0, 0:2, 1:4)
Košice Juh - Sídlisko Ťahanovce 8:5 (3:1, 2:2, 3:2)
Ťahanovce - Košické Kavečany 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
Luník 7 Sever - Luník 7 Juh 4:3sn (2:0, 0:1, 1:2, 0:0, 1:0)
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
16.11.2010
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Ťahanovce 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Luník 7 Sever - Šaca4:8 (2:1, 1:4, 1:3)
Sídlisko KVP - Košice Juh6:7 (0:4, 3:1, 3:2)
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Barca - Luník 7 Východ 4:5 (0:1, 4:2, 0:2)
Košické Kavečany - Dargov 2:5 (0:1, 2:2, 0:2)
17.11.2010
Spoiler:
Dargov - Ťahanovce 3:2 (0:1, 0:0, 3:1)
Košice Juh - Luník 7 Sever 6:3 (2:0, 1:2, 3:1)
Košické Kavečany - Barca 4:3pp (2:2, 0:1, 1:0, 1:0)
Šaca - Luník 7 Juh 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 4:6 (1:2, 1:3, 2:1)
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 2:3sn (2:2, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Košice Juh - Dargov 5:3 (0:2, 3:1, 2:0)
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 7:8 (2:3, 3:2, 2:3)
18.11.2010
Spoiler:
Luník 7 Západ - Ťahanovce 5:3 (1:0, 1:1, 3:2)
Dargov - Šaca 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Košické Kavečany - Luník 7 Východ 4:7 (2:4, 1:3, 1:0)
Luník 7 Sever - Barca 1:2 (0:2, 0:0, 0:1)
Košice Juh - Luník 7 Juh 7:8 (1:3, 4:2, 2:3)
19.11.2010
Spoiler:
Luník 7 Západ - Barca 2:5 (1:4, 0:0, 1:1)
Dargov - Luník 7 Východ 3:6 (1:0, 2:3, 0:3)
Šaca - Košice Juh 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
Sídlisko Ťahanovce - Košické Kavečany 3:4 (0:2, 0:1, 3:1)
Luník 7 Juh - Ťahanovce 8:5 (2:1, 1:1, 5:3)
Sídlisko KVP - Luník 7 Sever 4:3pp (1:0, 0:2, 2:1, 1:0)
Košice Juh - Barca 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
Luník 7 Západ - Dargov 4:1 (2:1, 0:0, 2:2)
20.11.2010
Spoiler:
Luník 7 Sever - Ťahanovce 3:7 (1:3, 0:2, 2:2)
Luník 7 Východ - Sídlisko Ťahanovce 4:5sn (1:2, 2:2, 1:0, 0:0, 0:1)
Barca - Sídlisko KVP 4:5 (2:1, 1:2, 1:2)
Košické Kavečany - Šaca 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Dargov - Košice Juh 4:2 (1:2, 3:0, 0:0)
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 6:5pp (3:0, 0:4, 2:1, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Seve r4:8 (2:4, 1:4, 1:0)
21.11.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Šaca4:5pp (2:0, 2:1, 0:3, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Juh 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Sídlisko KVP - Dargov 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)
Luník 7 Západ - Luník 7 Sever 6:4 (2:3, 0:1, 4:0)
Košice Juh - Luník 7 Východ 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
Košické Kavečany - Barca 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
Ťahanovce - Luník 7 Východ 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Šaca - Sídlisko KVP 5:8 (2:2, 1:4, 2:2)
22.11.2010
Spoiler:
Luník 7 Juh - Dargov 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
Košice Juh
- Košické Kavečany 5:3 (2:0, 1:2, 2:1)
Sídlisko KVP
- Ťahanovce 3:6 (2:4, 0:2, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Šaca 7:6 (4:1, 1:3, 2:2)
Luník 7 Sever - Luník 7 Západ 2:8 (2:3, 0:2, 0:3)
Luník 7 Východ - Barca 3:4 (1:2, 1:2, 1:0)
23.11.2010
Spoiler:
Luník 7 Juh - Barca4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Šaca - Dargov 3:7 (1:2, 0:4, 2:1)
Košice Juh - Sídlisko KVP 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
Luník 7 Sever - Košické Kavečany 4:9 (1:3, 2:2, 1:4)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 2:4 (1:4, 1:0, 0:0)
Ťahanovce - Luník 7 Západ 4:3sn (1:1, 2:0, 0:2, 1:0)
24.11.2010
Spoiler:
Luník 7 Sever - Ťahanovce 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Juh 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
Sídlisko KVP - Košické Kavečany 6:5 (2:2, 1:1, 3:2)
Luník 7 Východ - Šaca 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Luník 7 Západ - Barca 7:6sn (1:2, 3:1, 2:3, 0:0, 1:0)
Dargov - Košice Juh 2:3 (0:2, 0:1, 2:0)
25.11.2010
Spoiler:
Barca - Dargov 4:6 (3:6, 0:0, 1:0)
Košice Juh - Šaca 4:3pp (1:2, 2:1, 0:0, 1:0)
Luník 7 Východ - Košické Kavečany 2:5 (2:0, 0:4, 0:1)
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 3:6 (2:1, 0:3, 1:2)
Luník 7 Sever - Ťahanovce 2:8 (0:4, 1:1, 1:3)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 7:5 (3:2, 2:3, 2:0)
26.11.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Dargov 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Barca - Sídlisko Ťahanovce 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Šaca - Luník 7 Sever 6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 5:6pp (2:3, 0:2, 3:0, 0:1)
Košice Juh - Košické Kavečany 3:4pp (1:0, 1:1, 1:2, 0:1)
27.11.2010
Spoiler:
Barca - Šaca 4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
Luník 7 Východ - Dargov 5:6 (2:3, 1:1, 2:2)
Košice Juh - Luník 7 Západ 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Košické Kavečany - Ťahanovce 2:3 (0:3, 0:0, 2:0)
Luník 7 Sever - Luník 7 Juh 3:8 (1:2, 2:0, 0:6)
Sídlisko KVP - Sídlisko Ťahanovce 1:0sn (0:0, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0)
Dargov - Luník 7 Západ 4:7 (2:3, 2:2, 0:2)
Barca - Sídlisko KVP 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
28.11.2010
Spoiler:
Luník 7 Sever - Luník 7 Východ 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Šaca - Sídlisko KVP 1:4 (0:3, 0:0, 1:1)
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 4:5pp (2:1, 1:0, 1:3, 0:1)
Dargov - Luník 7 Juh 5:3 (1:0, 1:2, 3:1)
Barca - Košice Juh 3:6 (2:3, 1:2, 0:1)
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Košice Juh - Luník 7 Sever 5:6sn (1:1, 3:0, 1:4, 0:0, 0:1)
Luník 7 Juh - Ťahanovce 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
29.11.2010
Spoiler:
Dargov - Sídlisko Ťahanovce 3:4sn (1:0, 2:1, 0:2, 0:0, 0:1)
Košice Juh - Ťahanovce 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Sídlisko KVP - Luník 7 Východ 2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
Šaca - Luník 7 Západ 2:6 (1:4, 0:1, 1:1)
Barca - Luník 7 Sever 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 7:6pp (1:4, 3:2, 2:0, 1:0)
30.11.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Barca 3:7 (2:1, 1:1, 0:5)
Luník 7 Sever - Dargov 3:10 (1:3, 0:4, 2:3)
Luník 7 Východ - Košice Juh 2:4 (1:3, 0:0, 1:1)
Košické Kavečany - Šaca 7:1 (4:0, 2:0, 1:1)
Luník 7 Juh
- Sídlisko KVP 4:6 (2:3, 2:1, 0:2)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)
1.12.2010
Spoiler:
Šaca - Luník 7 Juh 2:6 (0:2, 0:2, 2:2)
Sídlisko Ťahanovce - Košické Kavečany 4:8 (4:3, 0:2, 0:3)
Ťahanovce - Barca 3:2pp (2:0, 0:0, 0:2, 1:0)
Sídlisko KVP - Luník 7 Východ 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Košice Juh - Luník 7 Sever 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)
Luník 7 Západ - Dargov 4:3 (2:1, 0:2, 2:0)
2.12.2010
Spoiler:
Luník 7 Západ - Ťahanovce 5:3 (0:1, 2:1, 3:1)
Sídlisko Ťahanovce - Šaca 4:5pp (1:1, 1:1, 2:2, 0:1)
Barca - Sídlisko KVP 3:5 (2:0, 0:1, 1:4)
Luník 7 Východ - Košice Juh 2:1pp (0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Luník 7 Sever 4:5pp (1:1, 1:2, 2:1, 0:1)
Košické Kavečany - Dargov 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
3.12.2010
Spoiler:
Barca - Šaca 5:3 (0:2, 0:0, 5:1)
Dargov - Sídlisko KVP 8:3 (4:2, 3:0, 1:1)
Luník 7 Juh - Košice Juh 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Ťahanovce - Košické Kavečany 4:2 (3:0, 0:2, 1:0)
Luník 7 Sever - Sídlisko Ťahanovce 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 2:1sn (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Barca 2:6 (0:3, 2:2, 0:1)
Košické Kavečany - Luník 7 Východ 3:4 (0:1, 1:2, 2:1)
4.12.2010
Spoiler:
Šaca - Ťahanovce 4:3pp (2:0, 1:3, 0:0, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Sídlisko KVP - Luník 7 Západ 4:6 (1:2, 2:2, 1:2)
Luník 7 Východ - Barca 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Luník 7 Sever - Dargov 2:9 (0:2, 1:4, 1:3)
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
Barca - Košice Juh 6:7sn (2:1, 2:2, 2:3, 0:0, 0:1)
Dargov - Luník 7 Juh 2:5 (1:3, 1:0, 0:2)
5.12.2010
Spoiler:
Luník 7 Juh - Barca 0:1sn (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Košice Juh - Luník 7 Západ 2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
Sídlisko Ťahanovce - Dargov 2:5 (1:2, 0:3, 1:0)
Sídlisko KVP - Košické Kavečany 4:6 (2:3, 0:1, 2:2)
Luník 7 Východ - Luník 7 Sever 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
Ťahanovce - Šaca 5:4sn (4:1, 0:2, 0:1, 0:0, 1:0)
Luník 7 Sever - Košické Kavečany 3:8 (0:4, 1:0, 2:4)
Luník 7 Východ - Šaca 4:3pp (1:2, 0:1, 2:0, 1:0)
6.12.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Luník 7 Juh 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Šaca - Košické Kavečany 2:5 (0:1, 2:2, 0:2)
Luník 7 Západ - Barca 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
Dargov
- Luník 7 Východ 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Luník 7 Sever - Košice Juh 0:7 (0:2, 0:3, 0:2)
7.12.2010
Spoiler:
Barca - Dargov 4:5 (2:1, 1:3, 1:1)
Košice Juh
- Sídlisko KVP 6:7 (3:1, 1:3, 2:3)
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 5:7 (1:2, 2:3, 2:2)
Luník 7 Východ
- Luník 7 Juh 4:5pp (1:2, 2:2, 1:0, 0:1)
Ťahanovce
- Luník 7 Sever 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Šaca
- Sídlisko Ťahanovce 4:9 (1:5, 2:3, 1:1)
8.12.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Sídlisko KVP 4:3 (2:1, 2:0, 0:2)
Luník 7 Východ - Sídlisko Ťahanovce 6:4 (1:3, 3:0, 2:1)
Šaca - Luník 7 Sever 8:9sn (2:2, 3:3, 3:3, 0:0, 0:1)
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh 3:5 (2:3, 0:0, 1:2)
Košické Kavečany - Barca 3:5 (0:2, 3:2, 0:1)
Dargov - Košice Juh 6:7sn (2:3, 3:1, 1:2, 0:0, 0:1)
9.12.2010
Spoiler:
Barca - Košice Juh 3:6 (0:2, 1:3, 2:1)
Ťahanovce - Dargov 4:5sn (2:0, 0:4, 2:0, 0:0, 0:1)
Luník 7 Sever - Košické Kavečany 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Luník 7 Juh - Šaca 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
Sídlisko KVP
- Sídlisko Ťahanovce 5:4pp (1:0, 2:3, 1:1, 1:0)
Luník 7 Východ - Luník 7 Západ 4:6 (2:3, 1:0, 1:3)
10.12.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Luník 7 Východ 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
Šaca
- Košice Juh 6:2 (2:0: 3:2, 1:0)
Luník 7 Juh
- Barca 2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Luník 7 Západ - Dargov 5:4 (0:1, 5:3, 0:0)
Sídlisko Ťahanovce
- Košické Kavečany 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Luník 7 Sever
- Sídlisko KVP 3:7 (1:3, 0:2, 2:2)
Sídlisko Ťahanovce
- Ťahanovce 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Sídlisko KVP
- Luník 7 Západ 4:3pp (2:2, 0:1, 1:0, 1:0)
11.12.2010
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Juh 2:4 (2:2, 0:1, 0:1)
Luník 7 Západ
- Luník 7 Sever 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
Dargov
- Šaca 8:5 (2:3, 3:1, 3:1)
Barca
- Ťahanovce 5:4sn (2:2, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Košice Juh
- Luník 7 Východ 5:4pp (2:3, 0:1, 2:0, 1:0)
Košické Kavečany
- Sídlisko KVP 4:3 (4:1, 0:2, 0:0)
Ťahanovce - Košice Juh 1:4 (0:1, 0:0, 1:3)
Šaca - Luník 7 Západ 3:6 (3:2, 0:1, 0:3)
12.12.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Luník 7 Juh 5:2 (3:0, 0:2, 2:0)
Košické Kavečany
- Šaca 8:2 (2:1, 2:1, 4:0)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Sever 5:3 (3:2, 0:1, 2:0)
Dargov - Luník 7 Západ 3:2pp (1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Luník 7 Východ - Barca 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
Sídlisko KVP - Košice Juh 5:1 (1:0, 2:0, 2:0)
Barca - Dargov 6:5sn (2:4, 1:1, 2:0, 0:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Luník 7 Sever 5:4 (2:1, 1:2, 2:1)
13.12.2010
Spoiler:
Šaca - Barca 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Luník 7 Sever - Dargov 4:9 (1:2, 3:3, 0:4)
Košice Juh - Luník 7 Juh 6:5 (4:2, 0:1, 2:2)
Ťahanovce - Košické Kavečany 2:4 (0:0, 2:3, 0:1)
Sídlisko KVP - Luník 7 Východ 3:6 (3:2, 0:1, 0:3)
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 6:0 (4:0 0:0, 2:0)
14.12.2010
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Ťahanovce 2:3, (0:1, 1:0, 1:2)
Luník 7 Východ - Dargov 5:4 (1:2, 2:1, 2:1)
Barca
- Luník 7 Sever 5:3 (4:0, 0:1, 1:2)
Košické Kavečany
- Košice Juh 7:8pp (2:1, 2:3, 3:3, 0:1)
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 4:3sn (2:0, 0:0, 1:3, 0:0, 1:0)
Šaca - Sídlisko KVP 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
15.12.2010
Spoiler:
Luník 7 Sever - Šaca 3:4sn (2:2, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
Košické Kavečany - Luník 7 Východ 5:4 (1:0, 2:2, 2:2)
Dargov
- Košice Juh 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Barca 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Luník 7 Západ
- Ťahanovce 6:3 (2:3, 1:0, 3:0)
Sídlisko KVP
- Luník 7 Juh 5:4pp (2:1, 1:3, 1:0, 1:0)
16.12.2010
Spoiler:
Dargov - Šaca 8:4 (3:2, 4:0, 1:2)
Luník 7 Sever - Sídlisko KVP 5:4pp (1:2, 0:1, 3:1, 1:0)
Luník 7 Juh - Sídlisko Ťahanovce 2:6 (0:0, 2:2, 0:4)
Ťahanovce - Luník 7 Východ 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Košice Juh - Luník 7 Západ 6:7sn (2:1, 2:3, 2:2, 0:0, 0:1)
Barca - Košické Kavečany 1:2pp (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
17.12.2010
Spoiler:
Luník 7 Východ - Košické Kavečany 5:2 (2:2, 0:0, 3:0)
Luník 7 Sever - Luník 7 Západ 2:10 (1:4, 1:2, 0:4)
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 5:6pp (2:1, 1:2, 2:2, 0:1)
Ťahanovce - Dargov 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Barca - Sídlisko KVP 7:4 (3:2, 2:1, 2:1)
Šaca - Luník 7 Juh 4:5pp (3:1, 1:2, 0:1, 0:1)
Košické Kavečany
- Sídlisko KVP 4:5 (2:1, 1:3, 1:1)
Luník 7 Východ
- Sídlisko Ťahanovce 4:3pp (3:2, 0:0, 0:1, 1:0)
18.12.2010
Spoiler:
Luník 7 Východ - Luník 7 Sever 8:5 (1:3, 2:0, 5:2)
Barca - Košické Kavečany 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Košice Juh - Ťahanovce 4:6 (2:2, 0:1, 2:3)
Sídlisko Ťahanovce - Dargov 5:6sn (1:4, 2:1, 2:0, 0:0, 0:1)
Šaca - Luník 7 Západ 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Luník 7 Juh - Sídlisko KVP 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Košické Kavečany - Dargov 4:3sn (1:0, 0:2, 2:1, 0:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Barca 4:2 (0:0, 1:2, 3:0)
19.12.2010
Spoiler:
Barca - Luník 7 Západ 3:5 (2:2, 1:2, 0:1)
Dargov - Sídlisko KVP 2:3pp (1:0, 1:1, 0:1, 0:1)
Košické Kavečany - Košice Juh 5:4sn (2:1, 1:1, 1:2, 0:0, 1:0)
Luník 7 Východ
- Luník 7 Juh 2:3 (0:3, 0:0, 2:0)
Luník 7 Sever
- Šaca 7:8pp (1:2, 4:3, 2:2, 0:1)
Ťahanovce
- Sídlisko Ťahanovce 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Košice Juh
- Šaca 8:4 (6:2, 1:1, 1:1)
Ťahanovce
- Sídlisko KVP 5:6pp (2:3, 3:0, 0:2, 0:1)
20.12.2010
Spoiler:
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 4:3sn (2:0, 1:3, 0:0, 0:0, 1:0)
Šaca - Luník 7 Východ 2:6 (1:3, 1:0, 0:3)
Košice Juh - Luník 7 Sever 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)
Luník 7 Juh - Dargov 2:3pp (0:0, 2:2, 0:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce
- Barca 3:7 (1:2, 2:3, 0:2)
Sídlisko KVP
- Ťahanovce 4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
21.12.2010
Spoiler:
Šaca - Košice Juh 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 2:7 (1:1, 1:2, 0:4)
Barca
- Ťahanovce 4:6 (4:2, 0:3, 0:1)
Dargov - Sídlisko KVP 2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
Luník 7 Sever - Sídlisko Ťahanovce 5:6pp (1:4, 1:0, 3:1, 0:1)
Luník 7 Východ - Luník 7 Západ 3:4sn (1:2, 0:1, 2:0, 0:0, 0:1)
22.12.2010
Spoiler:
Luník 7 Západ - Šaca 8:2 (2:0, 1:1, 5:1)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Juh 4:5 (2:1, 1:3, 1:1)
Ťahanovce
- Luník 7 Východ 2:3sn (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Košické Kavečany
- Luník 7 Sever 9:3 (2:3, 1:0, 6:0)
Sídlisko KVP - Barca 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
Košice Juh
- Dargov 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
23.12.2010
Spoiler:
Luník 7 Sever - Dargov 0:8 (0:4, 0:4, 0:2)
Barca - Luník 7 Západ 3:6 (1:3, 2:0, 0:3)
Ťahanovce - Košice Juh 5:7 (3:2, 1:4, 1:1)
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
Šaca - Luník 7 Juh 3:5 (1:2, 0:3, 2:0)
24.12.2010
Spoiler:
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 0:1sn (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Luník 7 Západ
- Luník 7 Sever 8:2 (4:0, 1:1, 3:1)
Ťahanovce
- Šaca 7:3 (2:1, 1:0, 4:2)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

25.12.2010
Spoiler:
Barca - Dargov 4:5sn (0:0, 2:3, 2:1, 0:0, 0:1)
Košice Juh - Košické Kavečany 4:3pp (1:0, 0:2, 2:1, 1:0)
Luník 7 Juh
- Luník 7 Sever 4:3sn (0:2, 0:0, 3:1, 0:0, 1:0)
26.12.2010
Spoiler:
Šaca - Luník 7 Východ 2:5 (1:1, 0:1, 1:3)
Luník 7 Západ
- Sídlisko KVP 2:1pp (0:1, 0:0, 1:0, 1:0)
Luník 7 Juh
- Ťahanovce 1:5 (0:2, 0:3, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce
- Luník 7 Západ 2:4 (1:3, 1:0, 0:1)
27.12.2010
Spoiler:
Košice Juh - Barca 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Dargov - Luník 7 Východ 5:6sn (1:2, 3:2, 1:1, 0:0, 0:1)
Ťahanovce - Košické Kavečany 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Sídlisko KVP - Luník 7 Sever 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 2:7 (1:1, 0:2, 1:4)
28.12.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Sídlisko Ťahanovce 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Ťahanovce - Luník 7 Západ 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Košice Juh - Luník 7 Východ 5:4 (1:2, 2:1, 2:1)
Luník 7 Sever - Barca 6:2 (0:0, 4:0, 2:2)
Šaca - Dargov 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 5:4pp (1:1, 0:2, 3:1, 1:0)
29.12.2010
Spoiler:
Košice Juh - Sídlisko KVP 5:3 (2:0, 1:1, 2:2)
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh 3:2sn (1:0, 0:2, 2:0, 0:0, 1:0)
Luník 7 Sever - Košické Kavečany 4:5pp (2:1, 1:2, 1:1, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce
- Dargov 3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
Barca
- Luník 7 Východ 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
30.12.2010
Spoiler:
Luník 7 Juh - Barca 7:5 (3:3, 1:2, 3:0)
Košice Juh - Luník 7 Sever 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Dargov
- Luník 7 Západ 6:5pp (2:2, 2:2, 1:1, 1:0)
Košické Kavečany - Šaca 1:2sn (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)
31.12.2010
Spoiler:
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Luník 7 Sever
- Ťahanovce 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce
- Košice Juh 3:5 (2:4, 1:0, 0:1)
1.1.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Dargov 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Sídlisko KVP
- Šaca 4:2 (0:0, 4:0, 0:2)
Barca - Košické Kavečany 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
2.1.2010
Spoiler:
Košice Juh - Luník 7 Juh 2:5 (1:3, 0:2, 1:0)
Luník 7 Sever - Luník 7 Východ 1:8 (1:0, 0:4, 0:4)
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 3:5 (1:1, 1:0, 1:4)
3.1.2010
Spoiler:
Košice Juh - Luník 7 Západ 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Barca - Šaca 6:4 (2:2, 3:1, 1:1)
Luník 7 Juh
- Dargov 5:4pp (1:2, 1:1, 2:1, 1:0)
Luník 7 Východ - Ťahanovce 2:3pp (1:2, 1:0, 0:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce
- Sídlisko KVP 3:6 (1:3, 1:2, 1:1)
4.1.2010
Spoiler:
Luník 7 Západ - Ťahanovce 5:4 (4:2, 1:0, 0:2)
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 3:2pp (2:0, 0:1, 0:1, 1:0)
Košice Juh - Sídlisko KVP 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
Šaca - Luník 7 Sever 5:6sn (1:2, 3:1, 1:2, 0:0, 0:1)
5.1.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Luník 7 Západ 4:8 (1:3, 2:4, 1:1)
Dargov
- Luník 7 Juh 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Barca
- Luník 7 Východ 4:3sn (1:1, 2:2, 0:0, 0:0, 1:0)
Šaca - Košice Juh 0:5 (0:0, 0:3, 0:2)
Ťahanovce
- Košické Kavečany 4:3pp (1:2, 2:0, 0:1, 1:0)
Luník 7 Sever
- Sídlisko Ťahanovce 4:5pp (2:1, 1:1, 1:2, 0:1)
6.1.2010
Spoiler:
Luník 7 Juh - Ťahanovce 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Luník 7 Sever
- Barca 4:8 (2:4, 1:2, 1:2)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 3:7 (1:2, 2:1, 0:4)
Košické Kavečany
- Dargov 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
7.1.2010
Spoiler:
Barca - Košické Kavečany3:5 (1:2, 0:2, 2:1)
Sídlisko KVP - Dargov 6:3 (1:0, 3:1, 2:2)
Luník 7 Sever - Košice Juh 1:8 (0:5, 0:2, 1:1)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Juh 5:1 (4:0, 0:1, 1:0)
Luník 7 Východ - Šaca 8:3 (2:1, 5:0, 1:2)
8.1.2010
Spoiler:
Šaca - Luník 7 Západ 1:6 (1:2, 0:1, 0:3)
Ťahanovce - Sídlisko KVP 5:6sn (1:3, 2:1, 2:1, 0:0, 0:1)
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh 5:3 (1:0, 1:1, 3:2)
Dargov
- Luník 7 Východ 6:4 (3:2, 0:2, 3:0)
9.1.2010
Spoiler:
Košice Juh - Luník 7 Západ 6:5 (0:3, 1:2, 5:0)
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
Barca - Sídlisko KVP 8:7sn (4:2, 1:3, 2:2, 0:0, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce
- Dargov 2:8 (1:5, 0:1, 1:2)
10.1.2010
Spoiler:
Košice Juh - Barca 6:2 (0:2, 2:0, 3:0)
Luník 7 Sever
- Luník 7 Juh 1:5 (1:2, 0:0, 0:3)
Šaca
- Ťahanovce 2:3pp (2:1, 0:1, 0:0, 0:1)
11.1.2010
Spoiler:
Barca - Sídlisko Ťahanovce 4:3pp (1:0, 2:0, 0:3, 1:0)
Dargov - Luník 7 Sever 7:5 (1:2, 2:2, 4:1)
Sídlisko KVP - Košické Kavečany 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Luník 7 Juh - Šaca 6:2 (3:2, 1:0, 2:0)
12.1.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Košice Juh 4:5sn (1:2, 1:2, 2:0, 0:0, 0:1)
Košické Kavečany
- Šaca 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Luník 7 Juh - Sídlisko KVP 4:6 (2:1, 1:2, 1:3)
Luník 7 Východ
- Luník 7 Západ 2:3sn (0:0, 2:2, 0:0, 0:0, 0:1)
13.1.2010
Spoiler:
Dargov - Košické Kavečany 7:5 (2:1, 1:1, 4:3)
Ťahanovce - Barca 6:4 (2:3, 3:1, 1:0)
Luník 7 Sever
- Luník 7 Východ 4:5 (1:2, 2:0, 1:3)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Luník 7 Juh - Košice Juh 7:3 (2:1, 3:1, 2:1)
14.1.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Luník 7 Sever 7:3 (4:0, 1:1, 2:2)
Luník 7 Západ
- Sídlisko Ťahanovce 6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
Barca
- Dargov 4:5pp (2:0, 1:3, 1:1, 0:1)
Košické Kavečany - Luník 7 Východ 5:2 (3:0, 1:0, 1:2)
15.1.2010
Spoiler:
Dargov - Ťahanovce 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
Barca
- Luník 7 Západ 3:5 (1:5, 1:0, 1:0)
Košické Kavečany - Košice Juh 2:7 (2:2, 0:2, 0:3)
Sídlisko KVP
- Šaca 4:5sn (1:1, 2:1, 1:2, 0:0, 0:1)
Luník 7 Sever
- Sídlisko Ťahanovce 8:1 (0:0, 7:0, 1:1)
Ťahanovce - Luník 7 Východ 5:6 (1:3, 2:1, 2:2)
16.1.2010
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 4:3pp (0:2, 2:1, 1:0, 1:0)
Šaca - Dargov 2:7 (1:3, 0:3, 1:1)
Luník 7 Juh - Barca 1:2sn (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
17.1.2010
Spoiler:
Sídlisko KVP - Ťahanovce 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Šaca
- Sídlisko Ťahanovce 2:6 (2:4, 0:1, 0:1)
Luník 7 Sever
- Luník 7 Juh 4:9 (3:1, 1:5, 0:3)
Luník 7 Východ
- Košice Juh 5:4 (4:2, 0:1, 1:1)
18.1.2010
Spoiler:
Dargov - Luník 7 Západ 4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
Sídlisko KVP
- Luník 7 Sever 4:2 (0:2, 1:0, 3:0)
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
Košické Kavečany - Barca 7:5 (3:3, 1:1, 3:1)

19.1.2010

Spoiler:
Barca - Sídlisko KVP 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Luník 7 Juh - Dargov 4:6 (1:3, 2:0, 1:3)
Košice Juh
- Ťahanovce 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Šaca
- Luník 7 Východ 1:5 (1:1, 0:2, 0:2)
20.1.2010
Spoiler:
Luník 7 Sever - Košické Kavečany 2:6 (0:3, 0:3, 2:0)
Sídlisko Ťahanovce
- Luník 7 Východ 1:7 (0:3, 1:2, 0:2)
Šaca
- Luník 7 Západ 4:5 (0:2, 0:2, 4:1)
21.1.2010
Spoiler:
Luník 7 Sever - Barca 4:5 (3:3, 1:0, 0:2)
Luník 7 Západ
- Dargov 6:4 (1:1, 2:1, 3:2)
Košické Kavečany
- Košice Juh 5:2 (4:0, 0:0, 1:2)
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 6:5sn (3:1, 1:1, 1:3, 0:0, 1:0)
22.1.2010
Spoiler:
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 4:3pp (1:0, 1:1, 1:2, 1:0)
Sídlisko KVP
- Košické Kavečany 4:3 (3:1, 0:1, 1:1)
Šaca
- Luník 7 Sever 4:7 (2:3, 1:2, 1:2)
23.1.2010
Spoiler:
Košice Juh - Luník 7 Západ 3:4sn (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Barca
- Luník 7 Juh 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
Luník 7 Východ
- Dargov 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
24.1.2010
Spoiler:
Porada kapitánov ohľadom Play-Off: Časť 1/2
25.1.2010
Spoiler:
Porada kapitánov ohľadom Play-Off: Časť 2/2
26.1.2010
Spoiler:
Barca - Šaca 8:4 (3:2, 4:1, 1:1)
Dargov - Sídlisko KVP 5:2 (0:0, 1:1, 4:1)
Košice Juh - Luník 7 Juh 5:4sn (1:2, 2:2, 1:0, 0:0, 1:0)
27.1.2010
Sídlisko Ťahanovce - Košické Kavečany 7:8sn (1:1, 2:5, 4:1, 0:0, 0:1)
Luník 7 Východ
- Luník 7 Sever 7:3 (2:1, 2:1, 3:1)
Ťahanovce - Luník 7 Západ 4:5pp (1:2, 2:2, 1:0, 0:1)
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 910
Základná časť sa skončila. Play-Off sa začína 5.2.2010 v sobotu... Všetkým tímom ďakujeme za účasť

_________________
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Pifkze10 
GIVE ME LIBERTY OR GIVE ME A BEER!
Срать тебе в рот!
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 6gj8d3
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20462
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Steak_10
Money : 901253
Karma : 2735
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Empty Re: Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy

Odoslať pre nucleon za 4/2/2011, 20:00

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Logo11
Začiatok Play-Off: 5.2.2011
Odmeny pre víťaza Play-Off:
Spoiler:
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Odmeny10
Víťaz 1. hokejbalu: Dargov (vo finále z Ťahanovcami)
Druhé hokejbalové Play-Off sa začalo! 8 najlepších tímov postúpilo do boja o 300 eur, hokejbalový diplom a pohár od sponzora! Ktorý tím si odnesie tieto odmeny?
Výsledná tabuľka:
Luník 7 Západ 116
Dargov 112
Košické Kavečany 108
Luník 7 Východ 105
Luník 7 Juh 104
Košice Juh 102
Ťahanovce 98
Sídlisko KVP 97

Barca 94
Sídlisko Ťahanovce 73
Šaca 44
Luník 7 Sever 36
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20462
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Steak_10
Money : 901253
Karma : 2735
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Empty Re: Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy

Odoslať pre nucleon za 4/2/2011, 20:00

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Logo11
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Graf10
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Po4semi
Štvrťfinále
Spoiler:
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 90075872

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Hodnot10
FINÁLE
Luník 7 Západ vs Luník 7 Juh 2:0 (6:4, 3:2pp, 0:0, 0:0)

Semifinále
Luník 7 Západ vs Košické Kavečany 4:3 (3:4, 8:6, 6:3, 3:5, 5:1, 5:6pp, 4:2)
Dargov vs Luník 7 Juh 2:4 (1:2, 2:4, 3:2sn, 3:5, 4:2, 3:4)

Štvrťfinále
Luník 7 Západ vs Sídlisko KVP 4:1 (4:2, 6:3, 3:5, 9:2, 4:1)
Dargov vs Ťahanovce 4:2 (6:4, 4:5sn, 6:4, 5:3, 5:6sn, 6:5sn)
Košické Kavečany vs Košice Juh 4:3 (3:4sn, 3:2, 2:6, 5:4pp, 7:5, 2:3, 3:2pp)
Luník 7 Východ vs Luník 7 Juh 3:4 (3:6, 6:5, 4:5, 5:4sn, 3:2pp, 1:2pp, 4:6)

5 najlepších hráčov Play-Off
Meno a priezvisko - Tím - Góly - Asistencie - Body
1. Juraj Thoper - LKJ - 24 - 22 - /46/
2. Peter Leopold - DGV - 18 - 19 - /37/
3. Rastislav Vratolecký - LKZ - 24 - 22 - /46/
4. Lukáš Vagner - LKZ - 18 - 18 - /36/
5. Anton Petrík - KEK - 19 - 19 - /38/

5 najlepších obrancov Play-Off
Meno a priezvisko - Tím - Góly - Asistencie - Body
1. Ivan Talovský - LKJ - 11 - 22 - /33/
2. Peter Šedák - LKZ - 13 - 20 - /33/
3. Tibor Sečák - LKZ - 9 - 21 - /30/
4. Ján Topolanský - KEK - 10 - 20 - /30/
5. Daniel Klepáč - LKJ - 7 - 24 - /31/

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Zapasy10
FINÁLE
1.4.2011
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh 6:4 (2:2, 1:0, 3:2) Stav série LKZ 1:0 LKJ

3.4.2011
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Stav série LKZ 0:0 LKJ

5.4.2011
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Stav série LKZ 0:0 LKJ

7.4.2011
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Stav série LKZ 0:0 LKJ

SEMIFINÁLE
Spoiler:
11.3.2011
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 3:4 (0:2, 1:1, 2:1) Stav série LKZ 0:1 KEK

12.3.2011
Dargov - Luník 7 Juh 1:2 (0:2, 0:0, 1:0) Stav série DGV 0:1 LKJ

13.3.2011
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 8:6 (2:1, 3:3, 3:2) Stav série LKZ 1:1 KEK

14.3.2011
Dargov
- Luník 7 Juh 2:4 (1:1, 0:2, 0:1) Stav série DGV 0:2 LKJ

15.3.2011
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 3:6 (0:1, 1:2, 2:4) Stav série LKZ 2:1 KEK

16.3.2011
Luník 7 Juh
- Dargov 2:3sn (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 0:1) Stav série DGV 1:2 LKJ

17.3.2011
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 5:3 (2:1, 1:1, 2:1) Stav série LKZ 2:2 KEK

18.3.2011
Luník 7 Juh
- Dargov 3:5 (1:2, 0:2, 2:1) Stav série DGV 1:3 LKJ

19.3.2011
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 5:1 (3:0, 2:0, 0:1) Stav série LKZ 3:2 KEK

20.3.2011
Dargov - Luník 7 Juh 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) Stav série DGV 2:3 LKJ

21.3.2011
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 6:5pp (2:3, 0:2, 3:0, 1:0) Stav série LKZ 3:3 KEK

22.3.2011
Luník 7 Juh
- Dargov 4:3 (2:0, 1:2, 1:1) Stav série DGV 2:4 LKJ

23.3.2011
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) Stav série LKZ 4:3 KEK
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Atvray10
Spoiler:
5.2.2011
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP 4:2 (2:1, 0:1, 2:0) Stav série LKZ 1:0 SKP
Košické Kavečany - Košice Juh 3:4sn (1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 0:1) Stav série KEK 0:1 KEJ

7.2.2011
Dargov - Ťahanovce 6:4 (3:1, 1:1, 2:2) Stav série DGV 1:0 TAH
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 3:6 (0:3, 2:1, 1:2) Stav série LKV 0:1 LKJ

9.2.2011
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP 6:3 (1:1, 1:1, 3:1) Stav série LKZ 2:0 SKP
Košické Kavečany - Košice Juh 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) Stav série KEK 1:1 KEJ

11.2.2011
Dargov - Ťahanovce 4:5sn (2:1, 0:2, 2:1, 0:0, 0:1) Stav série DGV 1:1 TAH
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 6:5 (3:1, 1:2, 2:2) Stav série LKV 0:0 LKJ

13.2.2011
Sídlisko KVP - Luník 7 Zápas 3:5 (2:0, 1:2, 0:3) Stav série LKZ 2:1 SKP
Košice Juh - Košické Kavečany 6:2 (2:0, 1:1, 3:1) Stav série KEK 1:2 KEJ

15.2.2011
Ťahanovce - Dargov 4:6 (0:1, 3:3, 1:2) Stav série DGV 2:1 TAH
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 5:4 (2:2, 1:1, 2:1) Stav série LKV 1:2 LKJ

17.2.2011
Sídlisko KVP - Luník 7 Západ 2:9 (0:3, 1:2, 0:4) Stav série LKZ 3:1 SKP
Košice Juh - Košické Kavečany 4:5pp (2:1, 2:2, 0:1, 0:1) Stav série KEK 2:2 KEJ

19.2.2011
Ťahanovce - Dargov 3:5 (3:1, 0:3, 0:1) Stav série DGV 3:1 TAH
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 4:5sn (1:1, 2:0, 1:3, 0:0, 0:1) Stav série LKV 2:2 LKJ

21.2.2011
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) Stav série LKZ 4:1 SKP
Košické Kavečany
- Košice Juh 7:5 (2:1, 2:3, 3:1) Stav série KEK 3:2 KEJ

23.2.2011

Dargov - Ťahanovce 5:6sn (1:2, 2:2, 2:1, 0:0, 0:1) Stav série DGV 3:2 TAH
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 3:2pp (2:0, 0:1, 0:1, 1:0) Stav série LKV 3:2 LKJ

25.2.2011
Košice Juh - Košické Kavečany 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) Stav série KEK 3:3 KEJ

27.2.2011
Ťahanovce - Dargov 5:6sn (2:0, 1:3, 2:2, 0:0, 0:1) Stav série DGV 4:2 TAH
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 2:1pp (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) Stav série LKV 3:3 LKJ

1.3.2011
Košické Kavečany
- Košice Juh 3:2pp (0:1, 1:0, 1:1, 1:1) Stav série KEK 4:3 KEJ

3.3.2011

Luník 7 Východ
- Luník 7 Juh 4:6 (1:0, 2:3, 1:3) Stav série LKV 3:4 LKJ


Naposledy upravil nucleon dňa 4/4/2011, 09:17, celkom upravené 1 krát.
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20462
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Steak_10
Money : 901253
Karma : 2735
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Empty Re: Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy

Odoslať pre nucleon za 2/4/2011, 21:03

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Hlavnlogo
Prvé aprílové dni budú otvorené najdôležitejšou udalosťou v druhom Košickom hokejbalovom turnaji. Začína sa dlho očakávané finále, do ktorého sa v tomto turnaji dostali dva Luníky. Luník 7 Západ, ktorý skončil na prvom mieste v základnej časti a silou nabitý Luník 7 Juh. Ktorý z Luníkov bude lepší?

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Tatistiky
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Pofina10
FINÁLE
Luník 7 Západ vs Luník 7 Juh 3:4 (6:4, 3:2pp, 3:4sn, 5:7, 6:2, 4:5, 4:5)

5 najlepších hráčov finále Play-Off

Meno a priezvisko - Tím - Góly - Asistencie - Body
1. Juraj Thoper - LKJ - 10 - 11 - /21/
2. Rastislav Vratolecký - LKZ - 11 - 10 - /21/
3. Lukáš Vagner - LKZ - 6 - 12 - /18/
4. Ivan Talovský - LKJ - 5 - 9 - /14/
5. Dárius Hoffmann - LKZ - 6 - 6 - /12/

3 najlepší obrancovia finále Play-Off
Meno a priezvisko - Tím - Góly - Asistencie - Body
1. Ivan Talovský - LKJ - 5 - 9 - /14/
2. Peter Šedák - LKZ - 3 - 9 - /11/
3. Daniel Klepáč - LKJ - 0 - 7 - /7/

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Rozpiszpasov
Turnaj sa skončil
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Odohranzpasy

13.4, 7. vzájomný zápas: Luník 7 Západ 4:5 Luník 7 Juh
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Lunk7zpadvs Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Lunk7juh
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ
4:5
(1:1, 1:2, 2:2)

Počet striel
Luník 7 Juh: 41
Luník 7 Západ:
41

Góly

1.tretina
01:35 (LKZ) - Lukáš Vagner (Hoffmann, Šedák) LKZ 0:1 LKJ
04:41 (LKJ) - Martin Vikstát (Thoper, Majerčík) LKZ 1:1 LKJ
2.tretina
02:22 (LKJ) - Juraj Thoper (Talovský, Klepáč) LKZ 1:2 LKJ
06:17 (LKZ) - Rastislav Vratolecký (Vagner, Peters) LKZ 2:2 LKJ
08:45 (LKJ) - Martin Macík (Majerčík, Talovský) LKZ 2:3 LKJ
3.tretina
00:55 (LKZ) - Michael Peters (Vratolecký, Sečák) LKZ 3:3 LKJ
03:04 (LKJ) - Lukáš Majerčík (Thoper, Patriček) LKZ 3:4 LKJ
05:36 (LKJ) - Ivan Talovský (Klepáč, Thoper) LKZ 3:5 LKJ
07:24 (LKZ) - Dárius Hoffmann (Šedák, Vratolecký) LKZ 4:5 LKJ

11.4, 6. vzájomný zápas: Luník 7 Juh 5:4 Luník 7 Západ
Spoiler:

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Lunk7juhvs Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Lunk7zpad
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ
5:4
(2:0, 1:1, 2:3)

Počet striel
Luník 7 Juh: 22
Luník 7 Západ:
18

Góly

1.tretina
05:31 (LKJ) - Lukáš Majerčík (Topolanský, Thoper) LKJ 1:0 LKZ
07:45 (LKJ) - Ivan Talovský (Majerčík, Klepáč) LKJ 2:0 LKZ
2.tretina
03:25 (LKJ) - Ivan Talovský (Thoper, Patriček) LKJ 3:0 LKZ
04:25 (LKZ) - Rastislav Vratolecký (Vagner, Peters) LKJ 3:1 LKZ
3.tretina
03:21 (LKJ) - Juraj Thoper (Talovský, Majerčík) LKJ 4:1 LKZ
03:55 (LKZ) - Rastislav Vratolecký (Šedák, Peters) LKJ 4:2 LKZ
05:40 (LKJ) - Juraj Thoper (Vikstát, Patriček) LKJ 5:2 LKZ
07:50 (LKZ) - Dárius Hoffmann (Vratolecký, Šedák) LKJ 5:3 LKZ
08:42 (LKZ) - Lukáš Vagner (Vratolecký, Griňaj) LKJ 5:4 LKZ


9.4, 5. vzájomný zápas: Luník 7 Západ 6:2 Luník 7 Juh
Spoiler:

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Lunk7zpadvs Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Lunk7juh
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh
6:2
(1:0, 3:1, 2:1)

Počet striel
Luník 7 Západ: 29
Luník 7 Juh:
21

Góly

1.tretina
04:42 (LKZ) - Rastislav Vratolecký (Griňaj, Vagner) LKZ 1:0 LKJ
2.tretina
01:50 (LKZ) - Marcel Griňaj (Vagner, Hoffmann) LKZ 2:0 LKJ
02:35 (LKJ) - Juraj Thoper (Majerčík, Talovský) LKZ 2:1 LKJ
05:11 (LKZ) - Dárius Hoffmann (Vratolecký, Šedák) LKZ 3:1 LKJ
09:49 (LKZ) - Peter Šedák (Sečák, Vagner) LKZ 4:1 LKJ
3.tretina
03:35 (LKZ) - Rastislav Vratolecký (Šedák, Sečák) LKZ 5:1 LKJ
05:41 (LKJ) - Igor Patriček (Thoper, Klepáč) LKZ 5:2 LKJ
08:25 (LKZ) - Michael Peters (Hoffmann, Vagner) LKZ 6:2 LKJ


7.4, 4. vzájomný zápas: Luník 7 Juh 7:5 Luník 7 Západ
Spoiler:

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Lunk7juhvs Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Lunk7zpad
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ
7:5
(2:1, 3:2, 2:2)

Počet striel
Luník 7 Juh: 35
Luník 7 Západ:
33

Góly

1.tretina
02:23 (LKJ) - Juraj Thoper (Patriček, Talovský) LKJ 1:0 LKZ
03:23 (LKZ) - Peter Šedák (Vratolecký, Vagner) LKJ 1:1 LKZ
07:14 (LKJ) - Daniel Klepáč (Majerčík, Vikstát) LKJ 2:1 LKZ
2.tretina
01:05 (LKJ) - Marcel Macík (Talovský, Vikstát) LKJ 3:1 LKZ
03:21 (LKZ) - Rastislav Vratolecký (Garma, Hoffmann) LKJ 3:2 LKZ
03:58 (LKJ) - Juraj Thoper (Klepáč, Macík) LKJ 4:2 LKZ
06:16 (LKZ) - Rastislav Vratolecký (Peters, Vagner) LKJ 4:3 LKZ
09:21 (LKJ) - Martin Vikstát (Talovský, Thoper) LKJ 5:3 LKZ
3.tretina
02:20 (LKZ) - Lukáš Vagner (Peters, Garman) LKJ 5:4 LKZ
05:34 (LKJ) - Juraj Thoper (Talovský, Majerčík) LKJ 6:4 LKZ
07:41 (LKZ) - Rastislav Vratolecký (Hoffmann, Vagner) LKJ 6:5 LKZ
08:50 (LKJ) - Ivan Talovský (Thoper, Klepáč) LKJ 7:5 LKZ

5.4, 3. vzájomný zápas: Luník 7 Juh 4:3sn Luník 7 Západ
Spoiler:
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Lunk7juhvs Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Lunk7zpad
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh
4:3sn
(0:2, 1:1, 2:0, 0:0, 1:0)

Počet striel
Luník 7 Juh: 22
Luník 7 Západ:
25

Góly

1.tretina
01:55 (LKZ) - Lukáš Vagner (Vratolecký, Peters) LKJ 0:1 LKZ
06:16 (LKZ) - Dárius Hoffmann (Šedák, Vratolecký) LKJ 0:2 LKZ
2.tretina
01:05 (LKZ) - Rastislav Vratolecký (Sečák, Vagner) LKJ 0:3 LKZ
05:26 (LKJ) - Juraj Thoper (Talovský, Vikstát) LKJ 1:3 LKZ
3.tretina
01:59 (LKJ) - Igor Patriček (Thoper, Majerčík) LKJ 2:3 LKZ
07:31 (LKJ) - Martin Vikstát (Thoper, Klepáč) LKJ 3:3 LKZ
Predĺženie
bez gólov
Samostatné nájazdy
Martin Vikstát (LKJ): PREMENIL Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 2cr3xw1
Rastislav Vratolecký (LKZ): PREMENIL Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 2cr3xw1
Lukáš Majerčík (LKJ): PREMENIL Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 2cr3xw1
Lukáš Vagner (LKZ): PREMENIL Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 2cr3xw1
Juraj Thoper (LKJ): PREMENIL Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 2cr3xw1
Dárius Hoffmann (LKZ): NEPREMENIL

3.4, 2. vzájomný zápas: Luník 7 Západ 3:2pp Luník 7 Juh
Spoiler:
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Lunk7zpad vs Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Lunk7juh
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh
3:2pp
(1:0, 0:1, 1:1, 1:0)

Počet striel
Luník 7 Západ: 27
Luník 7 Juh:
22

Góly

1.tretina
02:21 (LKZ) - Dárius Hoffmann (Vagner, Vratolecký) LKZ 1:0 LKJ
2.tretina
09:25 (LKJ) - Ivan Talovský (Thoper) LKZ 1:1 LKJ
3.tretina
04:05 (LKZ) - Rastislav Vratolecký (Peters, Šedák) LKZ 2:1 LKJ
Prázdna brána: 09:21 (LKJ) - Lukáš Majerčík (Thoper, Klepáč) LKZ 2:2 LKJ
Predĺženie
06:24 (LKZ) - Michael Peters (Hoffmann, Sečák) LKZ 3:2pp LKJ

1.4, 1. vzájomný zápas: Luník 7 Západ 6:4 Luník 7 Juh
Spoiler:
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Lunk7zpad vs Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Lunk7juh
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh
6:4
(2:2, 1:0, 3:2)
Počet striel
Luník 7 Západ: 31
Luník 7 Juh:
27

Góly

1.tretina
06:32 (LKZ) - Rastislav Vratolecký (Garman, Peters) LKZ 1:0 LKJ
06:58 (LKJ) - Juraj Thoper (Majerčík, Macík) LKZ 1:1 LKJ
08:12 (LKJ) - Lukáš Majerčík (Thoper, Talovský) LKZ 1:2 LKJ
09:33 (LKZ) - Dárius Hoffmann (Šedák, Sečák) LKZ 2:2 LKZ
2.tretina
05:05 (LKZ) - Lukáš Vagner (Vratolecký, Hoffmann) LKZ 3:2 LKJ
3.tretina
01:35 (LKZ) - Lukáš Vagner (Vagner, Šedák) LKZ 4:2 LKJ
04:54 (LKJ) - Juraj Thoper (Vikstát, Talovský) LKZ 4:3 LKJ
06:20 (LKZ) - Michael Peters (Vratolecký, Vagner) LKZ 5:3 LKJ
08:35 (LKJ) - Ivan Talovský (Thoper, Patriček) LKZ 5:4 LKJ
09:32 (LKZ) - Peter Šedák (Šedák, Peters) LKZ 6:4 LKJ
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Vhry
300€
Pohár od sponzora
Diplom pre víťaza

_________________
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Pifkze10 
GIVE ME LIBERTY OR GIVE ME A BEER!
Срать тебе в рот!
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 6gj8d3
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20462
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Steak_10
Money : 901253
Karma : 2735
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Empty Re: Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.