Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy

Goto down

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Empty Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy

Odoslať pre nucleon za 1/2/2012, 15:00

PHKE © 2012
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Tabuka
  Miesto                 Tím    Zápasy     Výhry     Prehry     PPP     Body     Séria         GS            Forma
      1
  x- Ťahanovce
     82
    55
    26
   2
   110   V2
 283:201
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848
      2
  x- Košické Kavečany 
     82
    50
    28
   4
   104   P1
 267:233
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 80696801Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211
      3
  x- Dargov
     82
    50
    29
   3
   103   V3
 271:196
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848
      4
  x- Košice Juh
     82
    47
    30
   5
    99   V1
 271:240
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211
      5
  x- Luník 7 Východ 
     82
    46
    31
   5
    97   V3
 270:233
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211
      6
  x- Sídlisko Ťahanovce      82
    42
    31
   9
    93   P2
 248:261
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848
      7
  x- Šaca
     82
    41
    32
   9
    91   V5
 270:262
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211
      8
  x- Barca
     82
    40
    35
   7
    87   V1
 252:259
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211
      9
  Luník 7 Západ
     82
    40
    38
   4
    84    P3
 270:243
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94295813Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211
     10
  Luník 7 Juh     82
    39
    37
   6
    84   V1
 258:260
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94295813Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848
     11
  Sídlisko KVP
     82
    38
    36
   8
    84   P1
 256:262
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848
     12
  Košická Nová Ves
     82
    37
    38
   7
    81    P1
 245:264
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848
     13
  Myslava
     82
    34
    39
   9
    77    P4
 219:274Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 80696801
     14
  b- Šebastovce
     82
    18
    57
   6
    42  OT1 189:446
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 80696801Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94295813
x- pri tíme znamená istý postup do Play-Off
b- pri tíme znamená istú baráž

EAST CUP
  Miesto                Tím   Zápasy    Výhry    Prehry    PPP    Body    Séria        GS           Forma      
      1  APHK Košice     20    16
     3   1    33    V5 134:48Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211
      2  HK Michalovce     20
    13     7   0    26    V3 114:61Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848
      3  MHK Michaľany     20    12     7   1    25    P2 120:77Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211
      4  AHT Vranov nad Topľou      20    10     8   2    22    V2  64:74Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848
      5  HK 10 Trebišov      20
     8    10   2    18    P3 82:102Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 71852211
      6  Hokejbal Trebejov     20     1    19   0     2   P11 52:199Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy 94389848


Naposledy upravil nucleon dňa 5/7/2012, 23:52, celkom upravené 255 krát.
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20362
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Steak_10
Money : 894821
Karma : 2733
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Empty Re: Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy

Odoslať pre nucleon za 1/2/2012, 15:00

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Pripravovanzpasy
Základná časť sa skončila 
Play-Off sa začne 1.6.2012.
Všetkým zúčastneným tímom ďakujeme za skvelú hru a veríme, že si všetci do jedného štvrtý hokejbal užili naplno. :-)
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Odohranzpasy
Odohrané zápasy (kliknite na "SPOILER" pre zobrazenie zápasov z jednotlivých dní)
1.2.2012
Spoiler:
Barca - Sídlisko KVP 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Myslava
- Košice Juh 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
Luník 7 Východ
- Šaca 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
Ťahanovce - Luník 7 Západ 4:2 (2:2, 0:0, 2:0)
Luník 7 Juh - Sídlisko Ťahanovce 5:4pp (1:2, 2:0, 1:2, 1:0)
Šebastovce - Dargov 0:7 (0:2, 0:2, 0:3)
Košická Nová Ves - Košické Kavečany 2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
2.2.2012
Spoiler:
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 2:3sn (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Dargov 2:5 (1:3, 1:1, 0:1)
Košice Juh
- Košická Nová Ves 4:1 (0:0, 4:1, 0:0)
Barca
- Myslava 2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
Luník 7 Juh
- Luník 7 Východ 4:6 (2:2, 1:2, 1:2)
Luník 7 Západ - Šebastovce 3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
3.2.2012
Spoiler:
Šaca - Dargov 3:4 (0:2, 2:2, 1:0)
Barca - Košické Kavečany 2:4 (1:1, 0:3, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Košice Juh 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Ťahanovce - Košická Nová Ves 5:3 (1:1, 4:1, 0:1)
Šebastovce - Luník 7 Juh 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Sídlisko KVP - Luník 7 Východ 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
Myslava - Luník 7 Západ 5:2 (3:0, 0:1, 2:1)
EC: APHK Košice - AHT Vranov nad Topľou 7:4 (2:1, 4:0, 1:3)
4.2.2012
Spoiler:
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 3:5 (1:2, 2:2, 0:1)
Sídlisko KVP - Myslava 3:4pp (2:1, 1:1, 0:1, 0:1)
Šaca - Šebastovce 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
Košické Kavečany - Košice Juh 2:1pp (1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh 4:5 (2:0, 1:3, 1:2)
Dargov - Luník 7 Východ 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Košická Nová Ves - Barca 5:2 (3:1, 0:0, 2:1)
EC: HK 10 Trebišov - Hokejbal Trebejov 14:5 (4:2, 5:1, 5:2)
5.2.2012
Spoiler:
Myslava - Luník 7 Juh 2:6 (1:0, 1:4, 0:0)
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Košice Juh - Sídlisko KVP 3:5 (0:3, 2:1, 1:2)
Šaca - Barca 5:2 (2:2, 3:0, 0:0)
Košická Nová Ves - Dargov 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
Luník 7 Východ - Luník 7 Západ 2:5 (0:1, 1:3, 1:1)
Šebastovce - Ťahanovce 2:8 (1:5, 1:2, 0:1)
EC: MHK Michaľany - HK Michalovce 2:4 (1:4, 0:0, 1:0)
6.2.2012
Spoiler:
Ťahanovce - Šaca 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Sídlisko Ťahanovce - Barca 6:5sn (3:1, 2:2, 0:2, 0:0, 1:0)
Myslava - Dargov 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
Šebastovce - Košická Nová Ves 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
7.2.2012
Spoiler:
Luník 7 Juh - Ťahanovce 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Sídlisko KVP - Šaca 4:5 (3:0, 1:0, 0:5)
Košice Juh - Luník 7 Východ 4:3pp (1:2, 2:0, 0:1, 1:0)
Košická Nová Ves - Sídlisko Ťahanovce 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Šebastovce - Myslava 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
8.2.2012
Spoiler:
Dargov - Košice Juh 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Ťahanovce - Košické Kavečany 2:1sn (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Šaca - Luník 7 Juh 6:3 (2:2, 3:1, 1:0)
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
Luník 7 Východ
- Barca 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
9.2.2012
Spoiler:
Barca - Šebastovce 4:3 (0:2, 4:0, 0:1)
Luník 7 Západ
- Dargov 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Luník 7 Východ
- Ťahanovce 5:3 (2:2, 1:0, 2:1)
Myslava
- Košické Kavečany 5:2 (3:0, 1:0, 1:2)
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
10.2.2012
Spoiler:
Šaca - Košice Juh 2:3pp (0:1, 2:0, 0:1, 0:1)
Sídlisko KVP
- Košická Nová Ves 3:6 (1:1, 2:3, 0:2)
Ťahanovce - Barca 6:2 (2:0, 4:0, 0:2)
Šebastovce
- Sídlisko Ťahanovce 4:5sn (0:1, 1:2, 3:1, 0:0, 0:1)
Luník 7 Východ
- Košické Kavečany 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Luník 7 Juh - Dargov 3:5 (2:0, 0:3, 1:2)
EC:
AHT Vranov nad Topľou - HK 10 Trebišov 4:3 (4:0, 0:1, 0:2)
11.2.2012
Spoiler:
Košice Juh - Luník 7 Západ 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Dargov - Sídlisko KVP 2:5 (0:0, 2:2, 0:3)
Šaca - Myslava 3:2pp (2:2, 0:0, 0:0, 1:0)
Košická Nová Ves - Luník 7 Juh 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
Košické Kavečany - Šebastovce 7:3 (4:1, 2:1, 1:1)
Luník 7 Východ - Sídlisko Ťahanovce 4:3 (1:0, 0:2, 3:1)
EC: HK Michalovce - APHK Košice 4:2 (0:1, 3:1, 0:1)
12.2.2012
Spoiler:
Luník 7 Juh - Košice Juh 3:1 (3:1, 0:0, 0:0)
Luník 7 Západ - Košická Nová Ves 4:6 (2:4, 0:1, 2:1)
Ťahanovce - Myslava 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
Sídlisko KVP - Šaca 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
Luník 7 Východ
- Šebastovce 2:4 (2:2, 0:0, 0:2)
Dargov - Barca 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
EC: Hokejbal Trebejov - MHK Michaľany 3:9 (1:2, 0:3, 2:4)
13.2.2012
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Myslava 5:3 (2:2, 2:1, 1:0)
Košice Juh
- Ťahanovce 3:4sn (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Košická Nová Ves - Šaca 2:7 (1:3, 0:2, 1:2)
Barca - Luník 7 Západ 4:2 (1:2, 0:0, 3:0)
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 1:3 (0:3, 1:0, 0:0)
14.2.2012
Spoiler:
Ťahanovce - Sídlisko KVP 5:3 (4:2, 0:1, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Šaca 6:5sn (2:0, 0:5, 3:0, 0:0, 1:0)
Košice Juh - Šebastovce 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Luník 7 Východ - Myslava 3:4pp (0:1, 2:1, 1:1, 0:1)
Luník 7 Juh - Barca 3:5 (0:0, 1:3, 2:2)
15.2.2012
Spoiler:
Košické Kavečany - Dargov 4:7 (2:4, 0:1, 2:2)
Sídlisko Ťahanovce - Barca 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Šebastovce - Sídlisko KVP 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Košická Nová Ves - Luník 7 Západ 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
Ťahanovce - Luník 7 Juh 2:4 (0:0, 0:2, 2:2)
Košice Juh - Luník 7 Východ 4:3 (1:2, 2:1, 1:0)
16.2.2012
Spoiler:
Ťahanovce - Dargov 5:2 (1:0, 3:2, 1:0)
Myslava - Košická Nová Ves 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh 1:6 (1:2, 0:1, 0:3)
Košické Kavečany - Šaca 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
Košice Juh - Sídlisko Ťahanovce 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
17.2.2012
Spoiler:
Barca - Sídlisko KVP 6:5pp (2:1, 2:1, 1:3, 1:0)
Dargov - Šebastovce 6:1 (3:1, 1:0, 2:0)
Šaca - Košická Nová Ves 1:0sn (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Myslava - Košické Kavečany 2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 5:6 (2:2, 1:3, 2:1)
Košice Juh - Ťahanovce 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
EC: HK 10 Trebišov - MHK Michaľany 4:5sn (2:0, 2:3, 0:1, 0:0, 0:1)
18.2.2012
Spoiler:
Barca - Košice Juh 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Dargov
- Košické Kavečany 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Košická Nová Ves - Luník 7 Východ 3:1 (3:0, 0:0, 0:1)
Luník 7 Juh - Sídlisko KVP 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 4:6 (2:3, 1:2, 1:1)
Myslava - Šebastovce 2:1pp (1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Ťahanovce - Šaca 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
EC: APHK Košice - Hokejbal Trebejov 14:1 (3:0, 3:0, 8:1)
19.2.2012
Spoiler:
Barca - Košická Nová Ves 3:6 (2:2, 0:2, 1:2)
Šaca - Luník 7 Západ 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 8:5 (2:4, 4:0, 2:1)
Luník 7 Juh - Šebastovce 2:3 (1:3, 1:0, 0:0)
Dargov
- Sídlisko KVP 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
Myslava
- Luník 7 Východ 4:5sn (1:2, 2:1, 1:1, 0:0, 0:1)
EC:
AHT Vranov nad Topľou - HK Michalovce 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
20.2.2012
Spoiler:
Ťahanovce - Barca 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Sídlisko Ťahanovce - Dargov 3:4 (2:1, 1:2, 0:1)
Sídlisko KVP - Košice Juh 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Šebastovce - Košická Nová Ves 5:3 (2:0, 0:3, 3:0)
Šaca - Košické Kavečany 5:6 (2:2, 1:3, 2:1)
21.2.2012
Spoiler:
Myslava - Luník 7 Západ 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
Košice Juh - Barca 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
Dargov - Košická Nová Ves 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Košické Kavečany - Ťahanovce 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
22.2.2012
Spoiler:
Luník 7 Juh - Myslava 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
Sídlisko KVP - Luník 7 Východ 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Šebastovce
- Luník 7 Západ 4:3sn (2:0, 1:1, 0:2, 0:0, 1:0)
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 2:3pp (1:0, 1:1, 0:1, 0:1)
Barca
- Košické Kavečany 5:3 (1:2, 1:0, 3:1)
Košická Nová Ves
- Košice Juh 4:3 (4:2, 0:1, 0:0)
23.2.2012
Spoiler:
Luník 7 Západ - Dargov 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Juh 3:2pp (0:2, 0:0, 2:0, 1:0)
Luník 7 Východ - Šaca 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Myslava - Sídlisko KVP 2:6 (2:3, 0:2, 0:1)
Ťahanovce - Šebastovce 6:4 (4:1, 1:2, 1:1)
24.2.2012
Spoiler:
Dargov - Barca 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
Košice Juh - Šebastovce 6:3 (1:3, 2:0, 3:0)
Košická Nová Ves - Ťahanovce 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
Košické Kavečany - Luník 7 Juh 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Luník 7 Východ - Sídlisko Ťahanovce 6:4 (1:0, 2:3, 3:1)
Luník 7 Západ - Šaca 2:5 (1:0, 0:4, 1:1)
EC: Hokejbal Trebejov - AHT Vranov nad Topľou 2:5 (1:0, 1:3, 0:2)
25.2.2012
Spoiler:
Barca - Sídlisko Ťahanovce 1:4 (0:2, 0:2, 1:0)
Luník 7 Juh - Košice Juh 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
Košická Nová Ves - Košické Kavečany 3:5 (2:2, 0:0, 1:3)
Šaca - Dargov 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Šebastovce - Luník 7 Východ 7:8sn (2:1, 2:4, 3:2, 0:0, 0:1)
Ťahanovce - Myslava 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
Sídlisko KVP - Luník 7 Západ 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
EC: APHK Košice - MHK Michaľany 6:4 (3:3, 2:0, 1:1)
26.2.2012
Spoiler:
Košická Nová Ves - Luník 7 Východ 4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
Košice Juh
- Dargov 2:1sn (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Myslava - Sídlisko KVP 8:3 (6:0, 0:3, 2:0)
Luník 7 Juh - Barca 5:4 (0:3, 2:1, 3:0)
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
EC: HK 10 Trebišov - HK Michalovce 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
27.2.2012
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Myslava 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
Šaca - Šebastovce 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Sídlisko KVP - Ťahanovce 4:3 (0:2, 1:1, 3:0)
Luník 7 Východ - Dargov 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
Košické Kavečany - Košice Juh 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
28.2.2012
Spoiler:
Šebastovce - Barca 1:3 (0:0, 1:0, 0:3)
Košická Nová Ves - Sílisko Ťahanovce 4:3sn (1:2, 2:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Sídlisko KVP 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
Luník 7 Západ - Ťahanovce 5:3 (3:1, 2:2, 0:0)
Myslava - Šaca 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Košice Juh - Dargov 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
29.2.2012
Spoiler:
Barca - Luník 7 Východ 4:7 (1:3, 2:2, 1:2)
Dargov - Myslava 2:4 (0:2, 1:2, 1:1)
Šaca - Košice Juh 5:3 (2:3, 1:0, 2:0)
Luník 7 Juh - Košická Nová Ves 2:6 (1:3, 0:1, 1:2)
Šebastovce - Košické Kavečany 0:5 (0:0, 0:2, 0:3)
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 2:5 (2:2, 0:1, 0:2)
Ťahanovce - Luník 7 Západ 2:3pp (0:1, 2:1, 0:0, 0:1)
1.3.2012
Spoiler:
Šaca - Barca 6:5sn (1:3, 1:1, 3:1, 0:0, 1:0)
Sídlisko KVP - Košické Kavečany 4:5 (2:3, 1:2, 1:0)
Šebastovce - Luník 7 Juh 4:3sn (1:0, 2:3, 0:0, 0:0, 1:0)
Luník 7 Východ - Ťahanovce 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Myslava - Košická Nová Ves 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
2.3.2012
Spoiler:
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Sídlisko KVP - Košická Nová Ves 5:3 (3:2, 0:1, 2:0)
Šebastovce - Košice Juh 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Šaca - Luník 7 Juh 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
Myslava - Barca 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 5:1 (0:0, 3:0, 2:1)
Košické Kavečany - Dargov 4:3 (1:0, 2:3, 1:0)
EC: MHK Michaľany - AHT Vranov nad Topľou 8:4 (2:1, 2:1, 4:2)
3.3.2012
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Ťahanovce 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
Šebastovce - Sídlisko KVP 5:3 (0:2, 4:1, 1:0)
Luník 7 Juh - Šaca 2:5 (0:1, 2:1, 0:3)
Barca - Dargov 0:8 (0:2, 0:1, 0:5)
Košické Kavečany - Luník 7 Východ 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Myslava - Košice Juh 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Luník 7 Západ - Košická Nová Ves 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
EC: HK Michalovce - Hokejbal Trebejov 15:3 (5:1, 5:1, 5:1)
4.3.2012
Spoiler:
Dargov - Ťahanovce 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Šebastovce - Sídlisko Ťahanovce 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Košice Juh - Šaca 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
Košická Nová Ves - Myslava 5:4sn (2:0, 1:3, 1:1, 0:0, 1:0)
Barca - Luník 7 Západ 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 5:2 (2:1, 3:0, 0:1)
EC: HK 10 Trebišov - APHK Košice 2:10 (0:3, 2:5, 0:2)
5.3.2012
Spoiler:
Barca - Sídlisko Ťahanovce 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Sídlisko KVP 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
Ťahanovce - Dargov 4:3sn (2:0, 1:1, 0:2, 0:0, 1:0)
Šebastovce - Košická Nová Ves 1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
Luník 7 Východ - Šaca 5:6pp (3:0, 2:2, 0:3, 0:1)
6.3.2012
Spoiler:
Luník 7 Západ - Myslava 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Barca - Luník 7 Východ 2:9 (1:3, 0:2, 1:4)
Dargov - Luník 7 Juh 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Ťahanovce - Šaca 3:4 (2:0, 1:3, 0:1)
Košice Juh - Košické Kavečany 6:3 (0:1, 4:0, 2:2)
7.3.2012
Spoiler:
Sídlisko KVP - Košice Juh 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
Košická Nová Ves - Luník 7 Západ 6:0 (0:0, 2:0, 3:0)
Myslava - Košické Kavečany 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
Sídlisko Ťahanovce - Šebastovce 9:3 (3:1, 2:0, 4:2)
Luník 7 Východ - Dargov 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
8.3.2012
Spoiler:
Košická Nová Ves - Košické Kavečany 3:4 (1:0, 1:1, 1:3)
Košice Juh - Barca 5:2 (0:1, 2:0, 3:1)
Luník 7 Juh - Sídlisko Ťahanovce 6:5pp (2:3, 0:0, 3:2, 1:0)
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Myslava - Ťahanovce 3:6 (1:1, 2:3, 0:2)
Šaca - Šebastovce 5:4 (3:1, 0:2, 2:1)
9.3.2012
Spoiler:
Barca - Košická Nová Ves 4:3sn (2:0, 1:2, 0:1, 0:0, 1:0)
Dargov - Košické Kavečany 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
Košice Juh - Luník 7 Juh 1:2pp (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)
Luník 7 Východ - Myslava 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 3:5 (3:1, 0:2, 0:2)
Šaca - Ťahanovce 1:6 (1:2, 0:4, 0:1)
EC: AHT Vranov nad Topľou - APHK Košice 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
10.3.2012
Spoiler:
Šebastovce - Sídlisko KVP 2:9 (0:7, 2:0, 0:2)
Myslava - Košice Juh 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Sídlisko Ťahanovce - Dargov 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Šaca - Košická Nová Ves 2:4 (2:0, 0:3, 0:1)
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh 3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
Ťahanovce - Barca 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)
EC: Hokejbal Trebejov - HK 10 Trebišov 3:4 (2:1, 0:3, 1:0)
11.3.2012
Spoiler:
Ťahanovce - Šebastovce 10:2 (2:1, 3:0, 5:1)
Sídlisko KVP - Luník 7 Východ 2:6 (0:2, 1:3, 1:1)
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Košická Nová Ves - Luník 7 Juh 2:4 (0:1, 2:2, 0:1)
Šaca - Barca 4:3pp (1:1, 2:1, 0:1, 1:0)
Myslava - Dargov 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
EC: HK Michalovce - MHK Michaľany 6:4 (4:1, 1:2, 1:1)
12.3.2012
Spoiler:
Košice Juh - Luník 7 Východ 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
Šebastovce - Košické Kavečany 2:6 (0:1, 2:3, 0:2)
Luník 7 Juh - Ťahanovce 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 4:5sn (2:2, 2:2, 0:0, 0:0, 0:1)
Dargov - Šaca 4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
13.3.2012
Spoiler:
Košice Juh - Košická Nová Ves 1:4 (0:3, 0:0, 1:1)
Košické Kavečany - Barca 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Šebastovce - Luník 7 Východ 5:6sn (3:1, 2:3, 0:1, 0:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Myslava 6:1 (2:0, 4:0, 0:1)
Sídlisko KVP - Luník 7 Západ 5:2 (0:0, 4:1, 1:1)
14.3.2012
Spoiler:
Košická Nová Ves - Ťahanovce 3:2pp (1:0, 0:0, 1:2, 1:0)
Košice Juh - Sídlisko Ťahanovce 5:4 (3:2, 0:1, 2:1)
Barca - Luník 7 Juh 2:7 (1:2, 0:2, 1:3)
Košické Kavečany - Luník 7 Východ 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
Dargov - Luník 7 Západ 5:3 (1:2, 3:0, 1:1)
15.3.2012
Spoiler:
Myslava - Šebastovce 8:1 (2:0, 3:0, 3:1)
Šaca - Sídlisko KVP 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Luník 7 Západ - Košice Juh 0:1sn (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Košická Nová Ves 5:2 (3:2, 2:0, 0:0)
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
16.3.2012
Spoiler:
Šaca - Myslava 3:2pp (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)
Ťahanovce - Luník 7 Východ 2:3sn (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1)
Šebastovce - Dargov 0:8 (0:2, 0:1, 0:5)
Sídlisko KVP - Barca 1:7 (0:3, 1:2, 0:2)
Sídlisko Ťahanovce - Košické Kavečany 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Košice Juh - Luník 7 Západ 6:5 (1:0, 3:2, 2:3)
EC: HK 10 Trebišov - AHT Vranov nad Topľou 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
17.3.2012
Spoiler:
Ťahanovce - Šaca 8:2 (4:1, 2:0, 2:1)
Myslava - Luník 7 Juh 4:6 (1:1, 0:2, 3:3)
Dargov - Sídlisko KVP 4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
Luník 7 Východ - Košická Nová Ves 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Barca
- Šebastovce 7:0 (1:0, 2:0, 4:0)
Košice Juh - Košické Kavečany 3:2 (2:2, 1:0, 0.0)
EC: HK Michalovce - APHK Košice 0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
18.3.2012
Spoiler:
Ťahanovce - Sídlisko KVP 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
Luník 7 Západ - Šebastovce 6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
Barca - Myslava 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
Šaca - Košická Nová Ves 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
Luník 7 Juh - Dargov 3:6 (1:2, 2:2, 0:2)
EC: Hokejbal Trebejov - MHK Michaľany 1:12 (0:0, 0:10, 1:2)
19.3.2012
Spoiler:
Barca - Luník 7 Západ 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Dargov - Luník 7 Juh 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Sídlisko KVP - Košická Nová Ves 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Košické Kavečany - Ťahanovce 4:3 (2:0, 1:3, 1:1)
Luník 7 Východ - Košice Juh 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
20.3.2012
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Šaca 4:3sn (1:1, 2:0, 0:2, 0:0, 1:0)
Šebastovce - Myslava 5:2 (3:2, 2:0, 0:0)
Košická Nová Ves - Dargov 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Barca - Košice Juh 4:2 (2:0, 2:1, 0:1)
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 5:3 (0:2, 1:0, 4:1)
Sídlisko KVP - Ťahanovce 3:2 (0:0, 0:1, 3:1)
21.3.2012
Spoiler:
Šaca - Košické Kavečany 2:4 (2:1, 0:1, 0:2)
Myslava - Barca 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 4:2 (3:0, 0:1, 1:1)
Košice Juh - Šebastovce 6:3 (1:1, 2:0, 3:2)
Luník 7 Juh - Košická Nová Ves 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
22.3.2012
Spoiler:
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 2:3 (1:0, 1:3, 0:0)
Luník 7 Juh - Košická Nová Ves 3:4pp (0:0, 2:1, 1:2, 0:1)
Šaca - Luník 7 Západ 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Luník 7 Východ - Šebastovce 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
Sídlisko Ťahanovce - Ťahanovce 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
23.3.2012
Spoiler:
Ťahanovce - Barca 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
Sídlisko Ťahanovce - Dargov 2:4 (1:2, 0:0, 1:2)
Sídlisko KVP - Košice Juh 1:5 (0:0, 1:2, 0:3)
Šebastovce - Košická Nová Ves 2:7 (0:4, 2:2, 0:1)
Šaca - Košické Kavečany 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Myslava - Luník 7 Východ 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
EC: MHK Michaľany - HK 10 Trebišov 7:5 (3:2, 3:3, 1:0)
24.3.2012
Spoiler:
Myslava - Luník 7 Juh 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Barca - Sídlisko Ťahanovce 2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
Šaca - Dargov 5:3 (3:1, 1:1, 1:1)
Košice Juh - Ťahanovce 4:5sn (2:0, 2:0, 0:4, 0:0, 0:1)
Sídlisko KVP - Košická Nová Ves 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
EC: Hokejbal Trebejov - APHK Košice 2:9 (1:1, 1:3, 0:5)
25.3.2012
Spoiler:
Šebastovce - Košické Kavečany 2:10 (0:5, 2:3, 0:2)
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 4:7 (2:2, 1:2, 1:3)
Myslava - Luník 7 Východ 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)
Barca - Šaca 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Sídlisko KVP - Dargov 5:6pp (0:3, 2:1, 3:1, 0:1)
EC: HK Michalovce - AHT Vranov nad Topľou 3:2sn (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0)
26.3.2012
Spoiler:
Košické Kavečany - Košická Nová Ves 2:4 (1:3, 0:1, 1:0)
Ťahanovce - Luník 7 Západ 7:1 (2:1, 3:0, 2:0)
Sídlisko Ťahanovce - Šebastovce 8:2 (2:1, 2:1, 4:0)
Dargov - Barca 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Luník 7 Východ - Šaca 4:6 (3:3, 0:1, 1:2)
27.3.2012
Spoiler:
Košice Juh - Sídlisko Ťahanovce 4:5 (1:1, 2:4, 1:0)
Košická Nová Ves - Ťahanovce 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 2:5 (0:3, 1:1, 1:1)
Luník 7 Západ - Šebastovce 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Myslava - Sídlisko KVP 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
28.3.2012
Spoiler:
Myslava - Dargov 5:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Košice Juh 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
Barca - Šebastovce 4:5 (1:2, 3:0, 0:3)
Košická Nová Ves - Luník 7 Východ 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
Ťahanovce - Košické Kavečany 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
29.3.2012
Spoiler:
Dargov - Košice Juh 3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 0:5 (0:0, 0:5, 0:0)
Luník 7 Západ - Šaca 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Sídlisko Ťahanovce - Myslava 5:3 (2:0, 2:2, 1:1)
Košická Nová Ves - Barca 6:7sn (2:2, 2:2, 2:2, 0:0, 0:1)
30.3.2012
Spoiler:
Šaca - Košice Juh 7:5 (0:3, 3:1, 4:1)
Luník 7 Juh - Dargov 4:2 (4:1, 0:1, 0:0)
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 5:4sn (0:2, 3:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Myslava - Luník 7 Západ 6:7pp (2:5, 2:0, 2:1, 0:1)
Ťahanovce - Šebastovce 10:0 (2:0, 4:0, 4:0)
EC: AHT Vranov nad Topľou - Hokejbal Trebejov 5:6pp (1:2, 2:0, 2:3, 0:1)
31.3.2012
Spoiler:
Šebastovce - Šaca 2:6 (2:3, 0:2, 0:1)
Košické Kavečany
- Sídlisko KVP 3:4 (2:1, 0:2, 1:1)
Košická Nová Ves
- Sídlisko Ťahanovce 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Myslava - Ťahanovce 5:6 (1:1, 2:4, 2:1)
Luník 7 Západ - Barca 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Luník 7 Východ - Dargov 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
EC: MHK Michaľany - APHK Košice 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
1.4.2012
Spoiler:
Košice Juh - Luník 7 Juh 6:4 (1:2, 2:0, 3:2)
Barca
- Košické Kavečany 1:3 (0:3, 0:0, 1:0)
Dargov
- Košická Nová Ves 3:4 (1:2, 0:0, 2:2)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 5:4pp (0:0, 1:3, 3:1, 1:0)
Luník 7 Západ
- Ťahanovce 7:2 (3:1, 2:0, 2:1)
Myslava
- Sídlisko KVP 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
EC:
HK Michalovce - HK 10 Trebišov 5:1 (1:0, 1:1, 3:0)
2.4.2012
Spoiler:
Košice Juh - Šaca 6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
Luník 7 Juh - Šebastovce 8:4 (4:0, 2:2, 2:2)
Luník 7 Západ - Košická Nová Ves 5:4 (1:3, 4:1, 0:0)
Luník 7 Východ - Košické Kavečany 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 3:4 (2:3, 0:1, 1:0)
3.4.2012
Spoiler:
Barca - Luník 7 Juh 2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
Dargov - Ťahanovce 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
Košice Juh - Šebastovce 8:4 (3:1, 2:0, 3:3)
Šaca - Myslava 4:7 (2:3, 2:0, 0:4)
Košické Kavečany - Luník 7 Západ 6:4 (2:3, 2:0, 2:1)
Košická Nová Ves - Luník 7 Východ 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
4.4.2012
Spoiler:
Ťahanovce - Luník 7 Juh 2:1 SN (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Šaca 4:3 PP (0:2, 1:0, 2:1, 1:0)
Šebastovce - Sídlisko KVP 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Myslava - Košice Juh 1:2 PP (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
Barca - Dargov 3:2 SN (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 1:0)
5.4.2012
Spoiler:
Sídlisko KVP - Šaca 7:6 SN (2:1, 3:4, 1:1, 0:0, 1:0)
Myslava - Košické Kavečany 2:6 (1:3, 0:0, 1:3)
Šebastovce - Barca 1:9 (1:2, 0:4, 0:3)
Luník 7 Východ - Ťahanovce 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Juh 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
6.4.2012
Spoiler:
Košice Juh - Košická Nová Ves 3:2 PP (1:0, 1:2, 0:0, 1:0)
Luník 7 Západ - Dargov 3:5 (2:3, 0:1, 1:1)
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Luník 7 Juh - Šaca 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Luník 7 Východ - Šebastovce 7:0 (5:0, 2:0, 0:0)
Barca - Sídlisko KVP 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
EC: AHT Vranov nad Topľou - MHK Michaľany 4:3 SN (2:0, 0:3, 1:0, 0:0, 1:0)
7.4.2012
Spoiler:
Košická Nová Ves - Myslava 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Košice Juh - Luník 7 Západ 1:4 (1:3, 0:1, 0:0)
Dargov - Košické Kavečany 2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Juh 4:8 (2:1, 1:4, 1:3)
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Šaca - Ťahanovce 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
EC: Hokejbal Trebejov - HK Michalovce 3:11 (2:0, 0:5, 1:6)
8.4.2012
Spoiler:
Myslava - Barca 3:2 PP (0:0, 2:1, 0:1, 1:0)
Košická Nová Ves - Dargov 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Šebastovce - Luník 7 Západ 0:8 (0:1, 0:0, 0:7)
Košické Kavečany - Košice Juh 1:2 PP (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Ťahanovce - Luník 7 Juh 7:2 (2:1, 3:0, 2:1)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
EC: APHK Košice - HK 10 Trebišov 3:2 SN (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0)
9.4.2012
Spoiler:
Dargov - Sídlisko KVP 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Košické Kavečany - Šebastovce 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
Barca - Šaca 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Myslava - Luník 7 Západ 3:2 SN (1:0, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0)
Košická Nová Ves - Košice Juh 3:4 (1:0, 1:3, 1:1)
10.4.2012
Spoiler:
Barca - Ťahanovce 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Košické Kavečany - Šaca 7:6 SN (1:1, 2:2, 3:3, 0:0, 1:0)
Košice Juh - Sídlisko KVP 3:6 (3:5, 0:0, 0:1)
Luník 7 Juh - Myslava 5:2 (3:1, 0:0, 2:1)
Košická Nová Ves - Šebastovce 8:5 (2:4, 3:0, 3:1)
Dargov - Sídlisko Ťahanovce 3:5 (1:2, 0:1, 2:2)
11.4.2012
Spoiler:
Luník 7 Východ - Luník 7 Západ 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
Ťahanovce - Sídlisko KVP 3:2 SN (0:0, 0:0, 2:2, 0:0, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Šebastovce 5:4 SN (0:1, 3:1, 1:2, 0:0, 1:0)
Dargov - Košice Juh 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
Košická Nová Ves - Barca 3:6 (1:3, 2:1, 0:2)
12.4.2012
Spoiler:
Luník 7 Západ - Luník 7 Juh 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Košické Kavečany - Luník 7 Východ 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Šaca - Mylava 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Košice Juh - Sídlisko Ťahanovce 9:4 (2:0, 3:2, 4:2)
Sídlisko KVP - Košická Nová Ves 5:3 (0:2, 4:1, 1:0)
13.4.2012
Spoiler:
Košické Kavečany - Ťahanovce 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Šebastovce - Luník 7 Juh 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Šaca - Luník 7 Západ 2:5 (2:2, 0:1, 0:2)
Dargov - Myslava 2:6 (1:0, 1:2, 0:4)
Luník 7 Východ - Barca 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
EC: APHK Košice - AHT Vranov nad Topľou 3:4 PP (0:1, 1:1, 2:1, 0:1)
14.4.2012
Spoiler:
Dargov - Ťahanovce 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
Sídlisko Ťahanovce - Košická Nová Ves 5:3 (3:0, 1:2, 1:1)
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 7:6 SN (2:4, 0:0, 4:2, 0:0, 1:0)
Myslava - Šebastovce 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Šaca - Luník 7 Juh 4:2 (1:1, 3:1, 0:0)
Luník 7 Západ - Barca 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Luník 7 Východ - Košice Juh 3:5 (2:0, 1:0, 0:5)
EC: Hokejbal Trebejov - HK 10 Trebišov 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
15.4.2012
Spoiler:
Barca - Košice Juh 6:4 (4:2, 1:1, 1:1)
Košická Nová Ves - Luník 7 Juh 0:1 PP (0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Ťahanovce - Luník 7 Východ 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Šebastovce - Luník 7 Západ 6:2 (0:1, 3:0, 3:1)
Myslava - Sídlisko Ťahanovce 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Košické Kavečany - Dargov 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
EC: HK Michalovce - MHK Michaľany 10:5 (3:1, 5:2, 2:2)
16.4.2012
Spoiler:
Sídlisko KVP - Šaca 3:2 PP (0:0, 0:0, 2:2, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Barca 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
Dargov - Šebastovce 10:1 (2:0, 3:1, 5:0)
Košice Juh - Ťahanovce 3:4 PP (0:2, 2:1, 1:0, 0:1)
Košická Nová Ves - Myslava 6:2 (3:0, 1:0, 2:2)
17.4.2012
Spoiler:
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
Šaca - Luník 7 Východ 7:9 (2:2, 4:6, 1:1)
Luník 7 Juh - Sídlisko KVP 0:1 PP (0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Barca - Košická Nová Ves 5:6 (3:0, 1:4, 1:2)
Košice Juh - Myslava 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
18.4.2012
Spoiler:
Šaca - Dargov 2:1 SN (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 2:3 (1:1, 0:2 1:0)
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 3:6 (2:2, 1:2, 0:2)
Šebastovce - Ťahanovce 3:8 (3:5, 0:2, 0:1)
19.4.2012
Spoiler:
Košická Nová Ves - Luník 7 Západ 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Myslava - Ťahanovce 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
Barca - Luník 7 Juh 3:2 PP (0:1, 2:0, 0:1, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Šaca 6:5 SN (0:2, 3:2, 2:1, 0:0, 1:0)
Dargov - Luník 7 Východ 1:5 (1:3, 0:1, 0:1)
20.4.2012
Spoiler:
Sídlisko KVP - Šebastovce 8:3 (4:2, 2:1, 2:0)
Košické Kavečany - Košice Juh 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
Barca - Myslava 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
Dargov - Luník 7 Juh 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Košická Nová Ves - Šaca 2:8 (1:3, 0:2, 1:3)
EC: AHT Vranov nad Topľou - HK 10 Trebišov 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
21.4.2012
Spoiler:
Košice Juh - Šebastovce 6:0 (0:0, 3:0, 3:0)
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
Luník 7 Západ - Ťahanovce 3:6 (0:4, 2:1, 1:1)
Myslava - Barca 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
Šaca - Košická Nová Ves 2:3 (0:0, 0:0, 2:3)
EC: APHK Košice - HK Michalovce 6:5 (2:3, 3:1, 1:1)
22.4.2012
Spoiler:
Dargov - Luník 7 Západ 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Luník 7 Juh - Košice Juh 6:4 (3:1, 2:2, 1:1)
Košické Kavečany - Sídlisko KVP 4:3 SN (2:2, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Šebastovce - Ťahanovce 3:7 (2:0, 0:5, 1:2)
EC: MHK Michaľany - Hokejbal Trebejov 18:0 (6:0, 5:0, 7:0)
23.4.2012
Spoiler:
Šaca - Šebastovce 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Myslava - Košické Kavečany 3:4 (3:1, 0:2, 0:1)
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
Košická Nová Ves - Dargov 3:5 (0:4, 0:1, 3:0)
Barca - Košice Juh 3:4 SN (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 0:1)
24.4.2012
Spoiler:
Sídlisko KVP - Luník 7 Západ 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 4:1 (3:1, 0:0, 1:0)
Luník 7 Východ - Barca 0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
Dargov - Šebastovce 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Košické Kavečany - Šaca 4:3 (3:2, 0:1, 1:0)
25.4.2012
Spoiler:
Košice Juh - Sídlisko Ťahanovce 3:2 PP (0:1, 2:1, 0:0, 1:0)
Košická Nová Ves - Ťahanovce 2:3 PP (0:0, 1:2, 1:0, 0:1)
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 4:5 (2:1, 2:2, 0:2)
Myslava - Luník 7 Západ 4:10 (2:3, 0:3, 2:4)
Šebastovce - Barca 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
26.4.2012
Spoiler:
Dargov - Myslava 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Košice Juh 5:7 (3:5, 2:0, 0:2)
Sídlisko KVP - Šaca 3:2 SN (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Západ 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
27.4.2012
Spoiler:
Košické Kavečany - Košická Nová Ves 3:4 (2:1, 0:0, 1:3)
Košice Juh - Šaca 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Barca - Sídlisko KVP 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Dargov - Luník 7 Juh 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
Ťahanovce - Luník 7 Východ 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
Luník 7 Západ - Šebastovce 8:1 (3:1, 2:0, 3:0)
EC: HK 10 Trebišov - MHK Michaľany 3:4 (0:0, 2:2, 1:2)
28.4.2012
Spoiler:
Ťahanovce - Košické Kavečany 3:4 (2:0, 0:1, 1:3)
Košická Nová Ves - Luník 7 Východ 1:2 SN (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1)
Myslava - Sídlisko Ťahanovce 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Luník 7 Juh - Barca 7:3 (2:0, 3:3, 2:0)
Luník 7 Západ - Dargov 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Košice Juh - Sídlisko KVP 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
EC: APHK Košice - Hokejbal Trebejov 13:2 (8:0, 0:1, 5:1)
29.4.2012
Spoiler:
Sídlisko Ťahanovce - Košická Nová Ves 6:2 (3:0, 2:0, 1:2)
Myslava - Košické Kavečany 7:8 PP (3:2, 1:3, 3:2, 0:1)
Luník 7 Východ - Šaca 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Šebastovce - Ťahanovce 0:7 (0:7, 0:0, 0:0)
Barca - Luník 7 Západ 2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
Sídlisko KVP - Luník 7 Juh 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
EC: AHT Vranov nad Topľou - HK Michalovce 4:3 (2:1, 2:0, 0:2)
30.4.2012
Spoiler:
Dargov - Sídlisko Ťahanovce 6:5 SN (3:1, 2:2, 0:2, 0:0, 1:0)
Ťahanovce - Košice Juh 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
Košická Nová Ves - Myslava 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
Košické Kavečany - Luník 7 Východ 4:3 PP (0:3, 2:0, 1:0, 1:0)
Šebastovce - Šaca 5:6 (0:3, 0:3, 5:0)
1.5.2012
Spoiler:
Košické Kavečany - Barca 3:4 (0:3, 1:0, 2:1)
Dargov - Luník 7 Východ 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Košice Juh - Košická Nová Ves 6:2 (3:1, 0:1, 3:0)
Luník 7 Juh - Luník 7 Západ 6:5 PP (3:3, 2:2, 1:1, 1:0)
Ťahanovce - Myslava 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
2.5.2012
Spoiler:
Šaca - Sídlisko Ťahanovce 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Porada vedenia PHKE o Play-Off 1/3
Šebastovce - Sídlisko KVP 5:4 SN (2:3, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0)
3.5.2012
Spoiler:
Košická Nová Ves - Ťahanovce 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)
Sídlisko KVP - Sídlisko Ťahanovce 3:4 (3:1, 0:2, 0:1)
Barca - Šebastovce 1:5 (0:2, 1:0, 0:3)
Šaca - Dargov 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Myslava - Luník 7 Juh 3:1 (0:1, 3:0, 0:0)
4.5.2012
Spoiler:
Luník 7 Západ - Luník 7 Východ 2:1 (2:1, 0.0, 0:0)
Košické Kavečany - Košice Juh 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Barca - Šaca 4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
Dargov - Ťahanovce 6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
Košická Nová Ves - Sídlisko KVP 3:8 (0:4, 3:2, 0:2)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Juh 2:3 SN (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1)
EC: Hokejbal Trebejov - AHT Vranov nad Topľou 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
5.5.2012
Spoiler:
Košice Juh - Luník 7 Západ 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
Šebastovce - Košické Kavečany 2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
Myslava - Luník 7 Východ 3:6 (2:1, 0:3, 1:2)
Ťahanovce - Barca 1:0 SN (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Sídlisko Ťahanovce - Sídlisko KVP 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
Luník 7 Juh - Šaca 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
EC: APHK Košice - HKM Michaľany 2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
6.5.2012
Spoiler:
Luník 7 Východ - Šebastovce 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
Košice Juh - Myslava 4:2 (4:1, 0:0, 0:1)
Luník 7 Západ - Košická Nová Ves 6:1 (3:0, 2:1, 1:0)
Košické Kavečany - Dargov 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Barca - Sídlisko Ťahanovce 3:2 SN (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0)
EC: HK 10 Trebišov - HK Michalovce 7:4 (2:1, 3:1, 2:2)
7.5.2012
Spoiler:
Sídlisko KVP - Dargov 4:6 (2:4, 1:1, 1:1)
Košice Juh - Luník 7 Východ 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
Šebastovce - Košická Nová Ves 8:9 (0:4, 3:3, 5:2)
Luník 7 Juh - Košické Kavečany 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
8.5.2012
Spoiler:
Luník 7 Západ - Myslava 2:7 (1:3, 1:2, 0:2)
Šaca - Ťahanovce 2:5 (1:3, 0:0, 1:2)
Barca - Dargov 4:3 (0:3, 2:0, 2:0)
Košice Juh - Košická Nová Ves 3:1 (0:1, 3:0, 0:0)
Košické Kavečany - Sídlisko Ťahanovce 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
9.5.2012
Spoiler:
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 3:5 (1:3, 0:2, 2:0)
Luník 7 Západ - Sídlisko KVP 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
Myslava - Šebastovce 2:3 PP (0:1, 2:0, 0:1, 0:1)
Šaca - Ťahanovce 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
Košická Nová Ves - Barca 5:4 (1:2, 3:1, 1:1)
10.5.2012
Spoiler:
Šaca - Myslava 8:1 (0:0, 3:0, 5:1)
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 1:0 SN (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Luník 7 Juh - Šebastovce 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Sídlisko Ťahanovce - Luník 7 Východ 4:3 (1:2, 0:1, 3:0)
11.5.2012
Spoiler:
Košice Juh - Dargov 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Ťahanovce - Sídlisko KVP 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Luník 7 Juh - Barca 2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
Košická Nová Ves - Košické Kavečany 5:1 (3:1, 1:1, 1:0)
Luník 7 Východ - Šebastovce 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
Luník 7 Západ - Sídlisko Ťahanovce 3:4 (1:2, 2:1, 0:1)
EC: HKM Michaľany - AHT Vranov nad Topľou 6:3 (1:0, 4:2, 1:1)
12.5.2012
Spoiler:
Dargov - Myslava 9:1 (6:0, 1:0, 2:1)
Košice Juh - Ťahanovce 6:3 (3:0, 1:3, 2:0)
Sídlisko KVP - Šaca 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Luník 7 Západ - Košické Kavečany 2:4 (2:1, 0:3, 0:0)
Barca - Luník 7 Východ 4:6 (2:2, 2:4, 0:0)
EC 17:00: HKM Michalovce - Hokejbal Trebejov 12:3 (3:1, 5:2, 4:0)
13.5.2012
Spoiler:
Ťahanovce - Sídlisko Ťahanovce 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
Šebastovce - Sídlisko KVP 3:10 (0:5, 3:2, 0:3)
Šaca - Košice Juh 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Myslava - Dargov 1:5 (0:3, 1:0, 0:2)
Košická Nová Ves - Luník 7 Juh 3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
EC: HK 10 Trebišov - APHK Košice 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
14.5.2012
Spoiler:
Košická Nová Ves - Šaca 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
Porada vedenia PHKE o Play-Off 3/3
Luník 7 Juh - Šebastovce 4:3 SN (2:1, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0)
Košice Juh - Myslava 7:4 (3:0, 3:1, 1:3)
15.5.2012 -POSLEDNÉ ZÁPASY PHKE
Dargov - Sídlisko Ťahanovce 5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
Luník 7 Západ - Barca 2:6 (0:2, 1:3, 1:1)
Luník 7 Východ - Sídlisko KVP 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Košické Kavečany - Ťahanovce 3:5 (0:1, 2:2, 1:2)
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20362
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Steak_10
Money : 894821
Karma : 2733
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Empty Re: Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy

Odoslať pre nucleon za 16/5/2012, 22:35

Dohrávka EAST CUP zápasov
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Odohranzpasy
16.5.2012
EC: AHT Vranov nad Topľou - APHK Košice 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)

17.5.2012
EC: Hokejbal Trebejov - HK 10 Trebišov 4:10 (0:2, 3:4, 1:4)

18.5.2012
EC: HK Michalovce - HKM Michaľany 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

19.5.2012
EC: HK 10 Trebišov - AHT Vranov nad Topľou 4:2 (1:0, 1:1, 2:0)

20.5.2012
EC: HK Michalovce - APHK Košice 1:2 (0:2, 0:0, 1:0)

21.5.2012
EC: Hokejbal Trebejov - HKM Michaľany 5:10 (3:0, 1:7, 1:3)

22.5.2012
EC: HKM Michaľany - HK 10 Trebišov 11:2 (3:2, 4:0, 4:0)

23.5.2012
EC: Hokejbal Trebejov - APHK Košice 2:17 (1:4, 0:7, 1:6)

24.5.2012
EC: HK Michalovce - AHT Vranov nad Topľou 6:2 (3:0, 2:0, 1:2)

25.5.2012
EC: AHT Vranov nad Topľou - Hokejbal Trebejov 6:5 (1:2, 3:2, 2:1)

26.5.2012
EC: HKM Michaľany - APHK Košice 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)

27.5.2012
EC: HK Michalovce - HK 10 Trebišov 11:4 (3:1, 1:2, 7:1)

28.5.2012
EC: AHT Vranov nad Topľou - HKM Michaľany 5:4 (2:0, 2:1, 1:3)

29.5.2012
EC: Hokejbal Trebejov - HK Michalovce 0:8 (0:1, 0:3, 0:4)

30.5.2012
EC: APHK Košice - HK 10 Trebišov 14:3 (4:1, 5:1, 5:1)
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20362
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Steak_10
Money : 894821
Karma : 2733
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy Empty Re: Tabuľka, zápasy a pripravované zápasy

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.