Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dodes

+5
Gaius Julius Caesar
Spammer
Dodes
LightBringer
Mrdofúz
9 posters
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

dodes Empty dodes

Odoslať pre yulgar.. 23/11/2017, 16:56

kixes napísal:omg, však kliknem na smajlíky, dám zobraziť ďalšie smajlíky, next category a naspodku. Je to takto blbuvzdorné?
toto neberieš ako urážanie členov však??? (od kixesa skurveného pre mňa)... používaj rovnaký meter na všetkých... či je kixes tvoj kamarátko? od začiatku fóra je podozrivý, ak si to ešte nevšimol, tak neviem.... ale ak si myslíš že je normálny ktorý sem prišiel slušne konverzovať tak si na omyle... ešte sa hrá že založí topic v newbies a pýta sa na hry... isto... sa nechaj ojebávať do p**i... a jebni mi ešte deň navyše za nadávky ale už ma serie, že keď sa z niekým pustím do konfliktu, vždy z toho vyjdem zle len ja, stavím sa, že keby mi kixes nadával v každom príspevku, necháš ho tu ďalej prispievať.....
Anonymous
yulgar..
Anonymný


Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Mrdofúz 23/11/2017, 17:07

Yulgi, prečítaj si toto, vyjadril som sa k prípadu kixes https://battleon.slovakforum.net/t1737p400-topic#192779.

Inak súhlasím s tým, že ťa provokuje, či s nadávkami alebo bez, je mi jasné, že si z teba robí srandu, ale na druhej strane, keby si bol možno menej agresívny, prestal by si ťa všímať. Aj keď ten citovaný príspevok bolo čisté podrypnutie od neho, ešte k tomu to napísal do sekcie, kde predtým ani nechodil, takže to bolo jasne namierené na teba (všimol som si, že okrem teba sa na tú vec pýtal aj niekto iný, takže to mohol napísať kľudne aj niekomu inému)

Ale Dodesa z toho zase neviň, ban to bol oprávnený, to, že ťa vytočil je pochopiteľné, ale treba sa vedieť zdržať, zachovať chladnú hlavu a radšej nereagovať alebo tam tresnúť nejakú vynaliezavú odpoveď (typu gif a podobne) a nechať to plávať, veď ak by ťa kixes neprestával otravovať, dostal by ban aj bez toho, aby si na neho reagoval. Usmiaty smajlík 2 A myslím si, že Dodes je pre kixesa asi taký kamarát ako ty (prečítaj si jeho prvé príspevky na fóre, kedy si dovoľoval aj do Dodesa). Takže radšej sa už k nemu nevyjadruj a časom buchne Dodes ban aj jemu, len to rieš trpezlivo. Wink

_________________
dodes 11_mrd11 dodes Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966872
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre LightBringer 23/11/2017, 17:16

Mrdofúz: Len pri Yulgarovi (no offense bro Yulgar) už nevieš, či dostáva bany za nadávky alebo za príspevky, vid.:
Yulgar napísal:ako si ich deíme itachi?? Very Happy Very Happy
Yulgar napísal:nie, nika a jej sestra sú len pre mňa a Itachiho, však Itachi? Very Happy Very Happy
V poho, však berieme to ako srandu, nikto netvrdí, že to myslel vážne, posrandovať si treba, ale občas mi prídeš Yulgar, že vodu kážeš, víno piješ. A meter je rovnaký na všetkých, zatiaľ som nespozoroval, že by to tak nebolo. Mám ťa rád, aj keď to tak nevyzerá a niekedy by som ti vrazil mojim nosom do tvojho nosa, ale zmierni v kritických chvíľach svoj temperament a nebudeš dostávať bany ako na bežiacom páse. A ten príspevok na xerxesa bol na ban, aj keď bol oprávnený. Nabudúce mu to pošli cez SSku a máš pokoj, kľudne mu prihoď ešte nejaké vulgarizmy, who cares. Len nebuď taký vyprovokovateľný. Pozývam ťa na pivo najbližšie, dáme dáky seminár sebakontroly, howgh Yulgar.

_________________
dodes BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30703
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2195871
Karma : 4214
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre yulgar... 23/11/2017, 17:48

ok tak sorry je mi jasné že kixes nie je kamoš nikoho len som nervózny z toho ako sem prišiel ako velká voda je tu pár dní a začína si vyskakovať a to ma štve, hlavne keď skáče aj do iných ludí čo sem už dlho chodia, proste sa mi to nepáči... dokonca máme podozrenie že hackuje.... a dobre skrýva za slušného a že má záujem sa tu  začleniť, ale prd makový, od toho tu on není... ale dík za pochopenie mrdofúz lightbringer
Anonymous
yulgar...
Anonymný


Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Dodes 23/11/2017, 19:36

Yulgar, dobre vieš že sme sa dohodli že do kixesa nebudeš vyskakovať a ja pomlčím o niečom. Bola dohoda že ty necháš kixesa na pokoji a on nechá teba na pokoji, sedí vec?

_________________
uživatel opustil fórum

Dodes
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6257
Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Dukáty : 492965
Karma : 467

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Spammer 23/11/2017, 20:11

Yulgar, ty už začínaš mať viac tém v topicu pre neregistrovaných ako v normálných sekciách. icon_biggrin Smejúci sa smajlík 2 Inak, prečítaj si potom ten príspevok od Mrdofúza v Rade Starších, je dobrý a nie sme proti tebe, nikto nie je (možno okrem Ziliana a kixesa), ale to sú iné a moméntálne super-tajné kategórie.
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25729
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1688723
Karma : 2089
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Dodes 23/11/2017, 20:16

bohužial ... verejne nemôžem písať, keď tak do SS-siek vysvetlím a Yulgar, keď máš problém tak najprv napíš SS-ku napr. a potom rieš, lebo takto sa veci fakt neriešia ako máš vo zvyku

_________________
uživatel opustil fórum

Dodes
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6257
Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Dukáty : 492965
Karma : 467

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Gaius Julius Caesar 23/11/2017, 20:29

Spammer napísal:Yulgar, ty už začínaš mať viac tém v topicu pre neregistrovaných ako v normálných sekciách. icon_biggrin Smejúci sa smajlík 2 Inak, prečítaj si potom ten príspevok od Mrdofúza v Rade Starších, je dobrý a nie sme proti tebe, nikto nie je (možno okrem Ziliana a kixesa), ale to sú iné a moméntálne super-tajné kategórie.
Destroyed!


_________________
dodes Dice-25637__340 Kocky sú hodené
Gaius Julius Caesar
Gaius Julius Caesar
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 14637
Mesto : Battleon World
Meno : Gaius Julius
dodes Deal_w10
Dukáty : 1137032
Karma : 1476
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Zilian 23/11/2017, 21:44

Yulgar, len pre info, ja niesom ani proti tebe a s Dodesom aj kixesom vychádzam v pohode, takže ja som tu za pacifistu. Very Happy

_________________
Only me, myself and my iron.
Zilian
Zilian
Level 6 | Prispievateľ
Level 6 | Prispievateľ

Príspevky : 106
Dukáty : 55066
Karma : -6

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre kixes 23/11/2017, 21:52

Yulgar, Kamoši?

_________________
Noc se přikrádá a moje stráž začíná. Neskončí až do mého vyhoštění. Nebudu nosit korunu a nezískám slávu. Budu žít a zemřu na svém stanovišti. Jsem meč v temnotě. Jsem strážce na zdech. Jsem oheň, který hoří ve tmě, světlo, které přináší úsvit, roh, který probouzí spící, štít, který chrání uživatelé fóra. Svěřuji svůj život a čest této hlídce, pro tuto noc a pro všechny noci, které přijdou.





- přísaha Battleon hlídky
kixes
kixes
Level 7 | Fanúšik
Level 7 | Fanúšik

Príspevky : 197
Dukáty : 58188
Karma : 8

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Zilian 23/11/2017, 21:54

Uf Very Happy bolo by to super pre vytvorenie pokoju, ale na toto sa asi nedá Very Happy Možno keby si ho podplatil Very Happy

_________________
Only me, myself and my iron.
Zilian
Zilian
Level 6 | Prispievateľ
Level 6 | Prispievateľ

Príspevky : 106
Dukáty : 55066
Karma : -6

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre LightBringer 23/11/2017, 21:57

kixes napísal:Yulgar, Kamoši?
dodes Hand-shake-friends

_________________
dodes BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30703
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2195871
Karma : 4214
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Zilian 23/11/2017, 22:00

Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Only me, myself and my iron.
Zilian
Zilian
Level 6 | Prispievateľ
Level 6 | Prispievateľ

Príspevky : 106
Dukáty : 55066
Karma : -6

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Dodes 23/11/2017, 22:08

Very Happy tak to som zvedavý Very Happy

_________________
uživatel opustil fórum

Dodes
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6257
Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Dukáty : 492965
Karma : 467

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Zilian 23/11/2017, 22:12

Dostal kvôli tebe ban, asi ťa pošle kadeľahšie s priateľstvom Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Only me, myself and my iron.
Zilian
Zilian
Level 6 | Prispievateľ
Level 6 | Prispievateľ

Príspevky : 106
Dukáty : 55066
Karma : -6

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Dodes 23/11/2017, 22:13

ban dostal kôli sebe, takže ...

_________________
uživatel opustil fórum

Dodes
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6257
Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Dukáty : 492965
Karma : 467

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Zilian 23/11/2017, 22:14

Hej ale nebyť jeho tak by asi ťažko nadával napr. takému Lightovi Very Happy

_________________
Only me, myself and my iron.
Zilian
Zilian
Level 6 | Prispievateľ
Level 6 | Prispievateľ

Príspevky : 106
Dukáty : 55066
Karma : -6

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Dodes 23/11/2017, 22:16

Lightovi nadáva pravidelne, to neberiem ako porušenie už ani ...

Dodes
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6257
Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Dukáty : 492965
Karma : 467

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Zilian 23/11/2017, 22:20

Very Happy Very Happy Very Happy To naozaj?

_________________
Only me, myself and my iron.
Zilian
Zilian
Level 6 | Prispievateľ
Level 6 | Prispievateľ

Príspevky : 106
Dukáty : 55066
Karma : -6

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Dodes 24/11/2017, 12:32

kamaráti Very Happy

_________________
uživatel opustil fórum

Dodes
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6257
Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Dukáty : 492965
Karma : 467

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Android 24/11/2017, 12:32

yulgar.. napísal:
kixes napísal:omg, však kliknem na smajlíky, dám zobraziť ďalšie smajlíky, next category a naspodku. Je to takto blbuvzdorné?
toto neberieš ako urážanie členov však??? (od kixesa skurveného pre mňa)... používaj rovnaký meter na všetkých... či je kixes tvoj kamarátko? od začiatku fóra je podozrivý, ak si to ešte nevšimol, tak neviem.... ale ak si myslíš že je normálny ktorý sem prišiel slušne konverzovať tak si na omyle... ešte sa hrá že založí topic v newbies a pýta sa na hry... isto... sa nechaj ojebávať do p**i... a jebni mi ešte deň navyše za nadávky ale už ma serie, že keď sa z niekým pustím do konfliktu, vždy z toho vyjdem zle len ja, stavím sa, že keby mi kixes nadával v každom príspevku, necháš ho tu ďalej prispievať.....
Také malé odporúčanie po tvojom bane, ale nepýtaj sa na detaily, tie nemám, len mám taký tušák. Usmiaty smajlík 2 Keď budeš znova aktivovaný, tak už úplne ignoruj Zilianovu tému, kixesa, jeho príspevky v témach alebo SSkách, ak ti aj tam píše a mám pocit, že minimálne jeden z dvojice Zilian - kixes tu už o chvíľu skončí a tá téma sa čoskoro zamkne, lebo tam je úplne zbytočná a Maťka má znova to šťastie, že je odcestovaná a nemusí čítať tie žvásty, ktoré sa tam na ňu píšu. Usmiaty smajlík 2 Hlavne sa už tej téme nevenuj, myslím si, že tu už dlho nebude, rovnako ako Zilian a kixes. Nič proti vám chlapci, možno si myslíte, že pravidlá neporušujete, ale keď sa na ne pozriete lepšie (a je ich naozaj bohato dosť), tak zistíte, že ich predsa len porušujete, hlavne ty Zilian. Usmiaty smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24854
Dukáty : 1671634
Karma : 2587
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre kixes 24/11/2017, 12:36

Ach jaj, ja len dúfam že sa navonok dostane viac informácii, lebo ma tu všetci máte za blbca a pritom sa tu snažím pomáhať ...

_________________
Noc se přikrádá a moje stráž začíná. Neskončí až do mého vyhoštění. Nebudu nosit korunu a nezískám slávu. Budu žít a zemřu na svém stanovišti. Jsem meč v temnotě. Jsem strážce na zdech. Jsem oheň, který hoří ve tmě, světlo, které přináší úsvit, roh, který probouzí spící, štít, který chrání uživatelé fóra. Svěřuji svůj život a čest této hlídce, pro tuto noc a pro všechny noci, které přijdou.





- přísaha Battleon hlídky
kixes
kixes
Level 7 | Fanúšik
Level 7 | Fanúšik

Príspevky : 197
Dukáty : 58188
Karma : 8

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Android 24/11/2017, 12:39

Neviem o čo ide, ale kým tie informácie vonku nie sú, tak sa nečuduj, že ťa za blbca máme - úplne sa tak chováš, ale pravda je zrejme niekde inde - v SSkách alebo čo už nám bolo niečo naznačené, preto Yulgara krotím, aby sa do toho nevŕtal, kým sa to celé nevyrieši. Ale ak si prišiel naozaj len pomáhať, tak už Yulgara nechaj, pozeral som si všetky verejné konverzácie vaše, ty do neho vŕtaš viac ako on do teba (nemyslím nadávky, celkovo provokovanie) a to sa mi voči Yulgimu nepáči. Usmiaty smajlík 2 
Ak naozaj akokoľvek pomáhaš, vyčleň už z toho Yulgara, prosím. Budeme ti za to viacerí vďační, uvidíš. Usmiaty smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24854
Dukáty : 1671634
Karma : 2587
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre kixes 24/11/2017, 12:44

oukey, snažím sa ...

_________________
Noc se přikrádá a moje stráž začíná. Neskončí až do mého vyhoštění. Nebudu nosit korunu a nezískám slávu. Budu žít a zemřu na svém stanovišti. Jsem meč v temnotě. Jsem strážce na zdech. Jsem oheň, který hoří ve tmě, světlo, které přináší úsvit, roh, který probouzí spící, štít, který chrání uživatelé fóra. Svěřuji svůj život a čest této hlídce, pro tuto noc a pro všechny noci, které přijdou.





- přísaha Battleon hlídky
kixes
kixes
Level 7 | Fanúšik
Level 7 | Fanúšik

Príspevky : 197
Dukáty : 58188
Karma : 8

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Android 24/11/2017, 12:51

Dobre, to som rád. Usmiaty smajlík 2 Bude to už len na vás, myslím, že FrActraL už dal nepriamo, ale jasne ultimátum pre vás oboch, aby ste sa jeden druhému vyhýbali, inak to bude riešiť po svojom. Ale verím, že to nebude musieť robiť. Usmiaty smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24854
Dukáty : 1671634
Karma : 2587
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

dodes Empty Re: dodes

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore

- Similar topics

Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!
 
Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.