Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HODNOSTI NA FÓRE

Goto down

HODNOSTI NA FÓRE Empty HODNOSTI NA FÓRE

Odoslať pre K7BO 10/6/2020, 21:21

HODNOSTI NA BATTLEON :: FÓRE
UPDATED 10.06.2020
ČO SÚ TO HODNOSTI?
Hodnosti alebo inak ranky sú špeciálne označenia pre užívateľov, ktorí majú na fóre špeciálnu funkciu.
Líšia sa svojimi právomocami, funkciami a na rozdiel od vedľajších rankov [link] nie sú voľne získateľné. Udeľuje ich len administrátor fóra @K7BO

ZOZNAM AKTÍVNYCH HODNOSTÍ NA BATTLEON :: FÓRE

HODNOSTI NA FÓRE Fcodg5
NÁZOV RANKU: Zakladateľ / Administrátor
FARBA NICKU ZAKLADATEĽA / ADMINISTRÁTORA
POPIS: Zakladateľ / Administrátor, kedysi fungujúci pod názvom Hlavný administrátor (a ešte dávnejšie len pod názvom Administrátor) je najvyšší rank na Battleone. Je to rank jedného užívateľa - zakladateľa Battleon fóra, ktorý je zároveň i hlavným administrátorom fóra, ktorý má ako jediný prístup ku všetkým právomociam a technickým možnostiam fóra. Zakladateľ či administrátor sa stará prakticky o všetko, čo je a fóre. Zabezpečuje jeho plynulý chod, robí updaty, vytvára nové skiny a podobne. Je to zároveň jediný rank, ktorý má možnosť udeľovať iným užívateľom ďalšie vyššie hodnosti.
PRÁVOMOCI: Všetky právomoci spojené s činnosťami Battleon :: Fóra
UŽÍVATELIA S RANKOM: @K7BO


HODNOSTI NA FÓRE Admini10
NÁZOV RANKU: Administrátor
FARBA NICKU ADMINISTRÁTORA
POPIS: Spoločne s Hlavným administrátorom (Zakladateľom) je to jediný rank, ktorý oprávňuje jeho nositeľa vstúpiť do administrácie Battleon :: Fóra. Administrátor je niečo medzi Hlavným adminom a moderátorom. Jednou z jeho úloh je moderovanie a dozeranie na plynulý chod fóra, dôležitejšou funkciou je však pomoc Hlavnému administrátori pri práci priamo v administrácii. Týka sa to predovšetkým technických či programovacích záležitostí vnútri fóra. Administrátor takisto asistuje hlavnému adminovi pri tvorbe eventov, grafiky či updatov na fóre.
PRÁVOMOCI: Moderovanie tém (zamykanie, odomykanie, mazanie, archivovanie, presúvanie), udeľovanie banov, vstup do administrácie (s obmedzenými možnosťami), značkovanie tém (vytvorenie témy pod značkou "Dôležité", "Oznámenie" a "Aktuálne")
UŽÍVATELIA S RANKOM: @Dam, @Homopromptusgraphicus


HODNOSTI NA FÓRE Modera10
NÁZOV RANKU: Moderátor
FARBA NICKU MODERÁTORA
POPIS: Hlavný rank zabezpečujúci kontrolu a správu plynulého chodu fóra. Moderátori pozorne sledujú príspevky a správanie užívateľov na fóre. Ich "svätou knihou" sú pravidlá Battleon fóra, podľa ktorých vykonávajú svoju funkciu. Moderátori v prípade porušovania týchto pravidiel editujú či mažú príspevky, moderujú témy, prípadne posielajú reporty Hlavnému administrátorovi fóra. V prípade hrubého porušenia pravidiel udeľujú bany.
PRÁVOMOCI: Moderovanie tém (zamykanie, odomykanie, mazanie, archivovanie, presúvanie), udeľovanie banov
UŽÍVATELIA S RANKOM: @Darkneus, @FrActraL, @mkatre, @Rybanasuchu


HODNOSTI NA FÓRE Techni10
NÁZOV RANKU: Technik
FARBA NICKU TECHNIKA
POPIS: Technik fóra je jeden z novších rankov na Battleone. Funkciou užívateľa - nositeľa tohto ranku je technická výpomoc a sledovanie bezpečnosti na Battleon :: Fóre. Technikom je overený užívateľ, človek s technickými znalosti v oblasti kódovania a webovej bezpečnosti zameranej na diskusné fóra. Hlavnou činnosťou Technika je posielanie reportov (hlásení) o chybách v systéme, na ktorom je fórum postavené Hlavnému administrátorovi, v niektorých prípadoch aj priamo ich oprava. Vedľajšou úlohou, na ktorú Technik dozerá je aj bezpečnosť orientovaná hlavne na VPN a IP adresy neprispôsobivých užívateľov.
PRÁVOMOCI: Žiadne zo systému vyplývajúce právomoci. Technik môže akurát dostať prístup k súkromným informáciám a kódom fóra, ktoré mu dobrovoľne poskytne Hlavný administrátor
UŽÍVATELIA S RANKOM: @Dam


HODNOSTI NA FÓRE 2agkj84
NÁZOV RANKU: V.I.P
FARBA RANKU V.I.P
POPIS: V súčasnosti nie veľmi využívaný rank. V.I.P užívateľ je support fóra, ktorý pomáha ostatným užívateľom s otázkami smerovanými na fórum či hry od spoločnosti Artix Entertainment, ktorým sa Battleon :: Forum venuje. V.I.P užívateľ má dostatočný prehľad o Battleon fóre a takisto dobrý prehľad v minimálne jednej z AE hier.
PRÁVOMOCI: Žiadne
UŽÍVATELIA S RANKOM: @Last Moon, @Robo0000100


HODNOSTI NA FÓRE Xkzndw
NÁZOV RANKU: Zabávač
FARBA NICKU ZABÁVAČA
POPIS: Zabávač je špeciálny rank venovaný užívateľovi, ktorý pre fórum vytvára rôzne užívateľské mini-hry či kvízy. Príkladom sú Fusion's Games - čo sú zábavné kvízové hry pre AE hráčov Battleon :: Fóra pýtajúce sa (pomerne jednoduché) otázky zo sveta hier Artix Entertainment. Pridávané sú nepravidelne. Okrem mini-hier Zabávač sem-tam spolupracuje aj na tvorbe väčších hlasovaní či súťaží tvorenými Hlavnými administátorom Battleonu.
PRÁVOMOCI: Žiadne
UŽÍVATELIA S RANKOM: @Fusion


RANK NEMÁ OBRÁZOK
NÁZOV RANKU: Štatistický Úrad Battleonu
FARBA NICKU ŠTATISICKÉHO ÚRADU BATTLEONU
POPIS: Uzatvorený rank, ktorého nositeľom je administrátotský užívateľ Stats Department. Tento užívateľ slúži na oživenie fóra tým, že ostatným užívateľom prináša rôzne štatistiky a grafiky zo sveta fóra a z rôznych jeho oblastí. V súčasnosti sa zameriava hlavne na prispievateľské štatistiky a každý mesiac ponúka grafický pohľad na desiatku najlepších prispievateľov uplynulého mesiaca. Takisto je zakladateľom Battleonských ankiet [link], ktoré zahájili svoj prvý ročník. Štatistický Úrad Battleonu bude postupom času pridávať na fórum rôzne zaujímavosti odvíjajúce sa od bežného, každodenného života na fóre.
PRÁVOMOCI: Prístup ku štatistikám fóra (zahŕňajúce top prispievateľov, počet nových príspevkov, tém a podobne)
UŽÍVATELIA S RANKOM: @Stats Department


RANK NEMÁ OBRÁZOK
NÁZOV RANKU: Prispievateľ mesiaca
FARBA NICKU PRISPIEVATEĽA MESIACA
POPIS:  Prestížny rank, ktorý získa užívateľ z najvyšším počtom príspevkov za mesiac. Udeľuje sa vždy v prvý deň nového mesiaca a ruší sa posledným dňom v mesiaci (prípadne, že užívateľ svoje príspevkové prvenstvo v nasledujúcom mesiaci neobháji). Odmenou pre najlepšieho prispievateľa mesiaca je tak okrem pobytu na Nástenke slávy a bodov do TOP 20 aj zlatý rank (minimálne) na jeden mesiac.
PRÁVOMOCI: Žiadne
UŽÍVATELIA S RANKOM: Update každý mesiac podľa toho, kto sa stane najlepším prispievateľom
REKORDÉRI: Pripravuje sa
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 13674
Vek : 27
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Money : 725477
Karma : 2861
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Peny, LightBringer, Peter Leopold, FrActraL, Gaius Julius Caesar, Blacksmith, Hiro Hamada and Dam dali like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.