Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja téma - hokejbal | 14

+20
Gaius Julius Caesar
XezepusMECHA
nucleon
The Sheriff
Lionfish
Nikuška
peter12
mAt3s25
KickPato
Peny
Android
LightBringer
Spammer
Yulgar
kamarat.25
Thoper
Sverige
K7BO
Peter Leopold
FrActraL
24 posters

Strana 23 z 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre XezepusMECHA 29/9/2020, 19:54

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 GameDay_Logo
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Košická Nová Ves - Košice Juh - #2 zápas - stav série 1:1
Stav zápasu 2:3 PP (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1) KEJ
Je vyrovnané! Najjednoznačnejší zápas včerajšieho hracieho dňa bol práve na ihrisku Košickej Novej Vsi, ktorá zdolala svojho súpera - Košice Juh jednoznačne 5:1. Dnešný deň bol o niečom úplne inom. Košice Juh hrali úplne odlišný hokejbal od toho včerajšieho. Zamerali sa viac na obranu a útok prenechali svojim najlepším a najrýchlejším hráčom, ktorí sa v prípade potreby dobre dokázali vrátiť do obrany. Langlois bol v dnešnom zápase úplne eliminovaný a Košice Juh si tak po skvelom obrate pripísali veľmi cennú výhru a dvojicu domácich zápasov začnú za vyrovnaného stavu. Go South!
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Final-score-coupons
#KEJwin
Košická Nová Ves 2:3 PP Košice Juh (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1)
Pomer striel: 31:20
Stav série: 4:0
Góly: E. Kolander (Noviovandolk, Revaj), M. Varga (Kolander, Jurek) // P. Zjusin (Pawelski, Tkáč), P. Abányi (Velt, Kropp), L. Warnerovski (Richter)

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115941
Karma : 3898
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre XezepusMECHA 29/9/2020, 19:56

GAMEDAY#2 bol skvelý, vyhrali všetci Batteoňáci (LKV, DGV, KEJ..)
Len tak ďalej! Usmiaty smajlík 2 Z mojej strany na dnešok je to všetko, teraz máme dva dni pauzu, my sa zajtra vraciame do Trebišova a v piatok späť do KE icon_razz

Komentáre PHKE a grafiku playoff ešte dnes pridajú Matúš s Robom.. I'm off.. see you on friday!

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115941
Karma : 3898
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre Yulgar 29/9/2020, 21:14

XezepusMECHA napísal:
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 GameDay_Logo
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Košická Nová Ves - Košice Juh - #2 zápas - stav série 1:1
Stav zápasu 2:3 PP (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1) KEJ
Je vyrovnané! Najjednoznačnejší zápas včerajšieho hracieho dňa bol práve na ihrisku Košickej Novej Vsi, ktorá zdolala svojho súpera - Košice Juh jednoznačne 5:1. Dnešný deň bol o niečom úplne inom. Košice Juh hrali úplne odlišný hokejbal od toho včerajšieho. Zamerali sa viac na obranu a útok prenechali svojim najlepším a najrýchlejším hráčom, ktorí sa v prípade potreby dobre dokázali vrátiť do obrany. Langlois bol v dnešnom zápase úplne eliminovaný a Košice Juh si tak po skvelom obrate pripísali veľmi cennú výhru a dvojicu domácich zápasov začnú za vyrovnaného stavu. Go South!
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Final-score-coupons
#KEJwin
Košická Nová Ves 2:3 PP Košice Juh (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1)
Pomer striel: 31:20
Stav série: 4:0
Góly: E. Kolander (Noviovandolk, Revaj), M. Varga (Kolander, Jurek) // P. Zjusin (Pawelski, Tkáč), P. Abányi (Velt, Kropp), L. Warnerovski (Richter)
Bohaaa dobrééééééééé tak toto by som vôbec nečakal....playoff je úplna iná súťaž to vidno Smile

_________________
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 P5JQ1mA

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre Yulgar 29/9/2020, 21:16

asi je načase povyberať kurzy na ďalšie zápasy (piatok sobota Smile )

_________________
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 P5JQ1mA

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre K7BO 30/9/2020, 11:21

XezepusMECHA napísal:
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 GameDay_Logo
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Košická Nová Ves - Košice Juh - #2 zápas - stav série 1:1
Stav zápasu 2:3 PP (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1) KEJ
Je vyrovnané! Najjednoznačnejší zápas včerajšieho hracieho dňa bol práve na ihrisku Košickej Novej Vsi, ktorá zdolala svojho súpera - Košice Juh jednoznačne 5:1. Dnešný deň bol o niečom úplne inom. Košice Juh hrali úplne odlišný hokejbal od toho včerajšieho. Zamerali sa viac na obranu a útok prenechali svojim najlepším a najrýchlejším hráčom, ktorí sa v prípade potreby dobre dokázali vrátiť do obrany. Langlois bol v dnešnom zápase úplne eliminovaný a Košice Juh si tak po skvelom obrate pripísali veľmi cennú výhru a dvojicu domácich zápasov začnú za vyrovnaného stavu. Go South!
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Final-score-coupons
#KEJwin
Košická Nová Ves 2:3 PP Košice Juh (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1)
Pomer striel: 31:20
Stav série: 4:0
Góly: E. Kolander (Noviovandolk, Revaj), M. Varga (Kolander, Jurek) // P. Zjusin (Pawelski, Tkáč), P. Abányi (Velt, Kropp), L. Warnerovski (Richter)
Ohromná playoff Usmiaty smajlík 2 Myslím, že po týchto prvých dvoch dňoch je už ťažké určiť favorita Usmiaty smajlík 2 Snáď Východ je zatiaľ jediný jednoznačný, pričom práve oni mali byť tí, ktorí sa mali najviac trápiť.
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14919
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 848250
Karma : 3323
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre K7BO 30/9/2020, 11:22

X: Chválim Smiley btw tvoje príspevky Usmiaty smajlík 2
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14919
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 848250
Karma : 3323
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre mAt3s25 30/9/2020, 11:44

Včera to bola fajn hra z našej strany. Ak budeme takto pokračovať a zabojujeme v domácich zápasoch, tak môžeme postúpiť.

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17076
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1434441
Karma : 2769
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre KickPato 30/9/2020, 12:21

Muchos hokejbalos včera... lahôdka... brutálna playoff a silné tímy... asi najsinejšia osmička aká v phke vôbec bola

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11107
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 830522
Karma : 1488
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre KickPato 30/9/2020, 12:21

p**i tá Myslava keby mala viacej šťastia trochu ...

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11107
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 830522
Karma : 1488
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre KickPato 30/9/2020, 12:21

v piatok kto príde??

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11107
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 830522
Karma : 1488
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre mAt3s25 30/9/2020, 12:48

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Zchrnu10
DAY #2 | 29.9 | QFINALS | #2 ROUND
Text je prebratý od PHKE
Východ ostal dominantný, Myslava s ďalšou tesnou prehrou, Dargov a Košice Juh vyrovnávali série
.. druhé kolo prinieslo očakávania aj prekvapenia

ŠTVRŤFINÁLE | ZÁPAS #2 | SÉRIA LUNÍK 7 VÝCHOD VS. LUNÍK 7 JUH
VÝSLEDOK ZÁPASU LUNÍK 7 VÝCHOD 4:1 LUNÍK 7 JUH (2:0, 2:0, 0:1)
Pomer striel: 30:21
Vylúčenia: 2:2
Strelci gólov: I. Kremski (Jenčík, Kriška), R. Riller (Jenčík, Kriška), V. Kriška (Kremski), I. Kremski (Adamčík, Tashima) // L. Majerčík (Okolický, Volk)
MVP zápasu: Vladimír Kriška, 1 gól + 2 asistencie
Stav série: 2:0 LKV
Komentár k zápasu: Aj druhý zápas východnej proti južnej sedmičke sa niesol v duchu dominancie domáceho tímu. Už po pár minútach od začiatku stretnutia domáci zakončili svoj tlak v pásme hostí gólom svojho najlepšie strelca zo základnej časti - Kremskeho, ktorý premieňal spomedzi kruhov po peknej nahrávke Jenčíka. Prvá tretina bola pre Východ dominantná, Juh ma nárok na šance len z protiútokov, v pásme sa dlho neudržal. V záverečných minútach prvej tretiny ešte zvyšoval Riller. Do druhej tretiny nastúpili hostia v o čosi väčšom tempe, to ale na silný Východ nestačilo a tí v priebehu troch minút pridali ďalšie dva góly, ich autormi boli Kriška a Kremski, oba góly padli v presilovkách. Jediný čestný zásah si až v tretej tretine pripísal Majerčík, ktorý znižoval na 4:1, tento stav sa ale stal už definitívnym a zatiaľ to bol jediný gól, ktorý Luník 7 Juh v prvých dvoch zápasoch tejto série strelil. Východ hral veľmi koncentrovane a zodpovedne, obrancovia boli vždy na miesta a robili si svoju prácu, v útoku sme videli len útočníkov, hra domácich bola veľmi konzistentná a očividne na Juh veľmi účinná. Stav série je 2:0, nasleduje dvojdňová prestávka. Nasledujúci zápas sa odohrá na vynovenom ihrisku LK7 Juhu v piatok o 15:30
Nasledujúci zápas // Luník 7 Juh- Luník 7 Východ // Štvrťfinále / zápas #3 / 2.10.2020 / 15:30



ŠTVRŤFINÁLE | ZÁPAS #2 | SÉRIA DARGOVSKÝCH HRDINOV VS. SÍDLISKO KVP
VÝSLEDOK ZÁPASU DARGOVSKÝCH HRDINOV 3:2 SN SÍDLISKO KVP (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0, 1:0)
Pomer striel: 25:28
Vylúčenia: 2:1
Strelci gólov: P. Bín (Thoper, Leopold), P. Leopold (Webber, Thoper), P. Bín (rozhodujúci sn) // L. Vortel (Trobber, Hazal), A. Jurín (Vladyra, Richardčík)
MVP zápasu: P. Bín 1 gól + rozhodujúci samostatný nájazd
Stav série: 1:1
Komentár k zápasu: Dargov mal v tomto zápase čo Drakom vracať. V tom prvom ich hostia zdolali 4:6, pričom Dargov hral s náhradným brankárom. Do tohto zápasu Hrdinovia nastupovali s rovnakými formácia a Bergerom v bráne, ale s rozdielnym štýlom hry. Viac sa zamerali na defenzívu a menej otvárali pásmo. Z toho vyplynulo, že nemali toľko útočných akcií ako v prvom zápase, ale zo to vedeli omnoho efektívnejšie brániť, blokovať strely a nepúšťať k vyloženým šanciam prvú a druhú formáciu KVP, ktorá bola včera pre ich prehru kritická. Prvý gól ale padol až na konci prvej tretiny z hokejky hostí, kedy sa prvýkrát v sérii presadil skvele hrajúci Vortel. Po prvej tretine Dargov prehrával, ale len o jediný gól. Do druhej tretiny už domáci naskočili v útočnejšom tempe a vpredu sme videli aj Bauera. To sa nakoniec ukázalo ako efektívne, keď práve tento obranca naštartoval pekný a rýchlu akciu, ktorá skončila gólom. Skóroval Bín po pekných technických asistenciách krídel z prvej formácie - Thopera a Bína. Krátko na to si gól pripísal aj Peťo Leopold, ktorý rutinérsky vymietol šibenicu Dennovej bránky. Dargov zápas otočil, KVP ale ešte v priebehu druhej tretiny vyrovnalo, keď Jurín využíval presilovú hru a Bergerovi našiel medzierku medzi betónmi. Brankára Dargova to očividdne hnevalo. Tretia tretina bola bez gólov, predĺženie opatrné, ale s jednou obrovskou šancou na každej strane. Nasledovali samostatné nájazdy. V novom formáte piatich exekútorv sa na strane Dargovských hrdinov vybrali postupne: Bauer, Webber, Thoper, Leopold a Bín, na strane KVP: Richardčík, Jurín, Vladyra, Mertel, Vortel. Odohralo sa všetkých 5 nájazdov na každej strane, pričom začínali hostia. Z prvej štvorice nájazdov premenili len Jurín a Thoper. Piaty hráča KVP Vortel trafil len tyč a Bín mohol o všetkom rozhodnúť. Rozbehol sa a vo veľkom rýchlom tempe, bez vymýšľania chladnokrvne zakončil popod lapačku Denna. Dargov sa tešil z prvej výhry v sérii, ktorá je po dvoch zápasoch vyrovnaná 1:1 a v piatok sa sťahuje na Sídlisko KVP.
Nasledujúci zápas // Sídlisko KVP - Dargovských hrdinov // Štvrťfinále / zápas #3 / 2.10.2020 / 08:00



ŠTVRŤFINÁLE | ZÁPAS #2 | SÉRIA ŤAHANOVCE VS. MYSLAVA
VÝSLEDOK ZÁPASU ŤAHANOVCE 4:3 MYSLAVA (1:1, 1:0, 2:2)
Pomer striel: 30:30
Vylúčenia: 5:2
Strelci gólov: K. Maxa (Martinko, Tichovský), R. Baumxaer (Zerter, Huba), L. Vagner (Martinko, Svarinský), I. Martinko (Maxa, Vagner) // T. Müller (Tozian, Taragel), R. Janek (Toborovský, Tomaška), B. Toborovský (Varlö, Janek)
MVP zápasu: Igor Martinko 1 gól + 2 asistencie
Stav série: 2:0 TAH
Komentár k zápasu: Myslava odohrala skvelé prvé stretnutie a Ťahanovciam podľahla až v predĺžení, a to napriek tomu, že na konci tretej tretiny ešte hostia vyhrávali. V druhom zápase Myslavčania ukázali, že to nebola náhoda a svoje tempo a mimoriadne útočný hokej hrali aj v druhom stretnutí. Ťahanovce mali očividné problémy s rýchlymi útokmi a nečakanými strelcami hostí a často sa dostávali pod tlak. Výrazný podiel na tom, že domáci nedostávali góly malo hlavne skúsené obranné duo Martinko - Svarinský. Tí boli do hry nasadzovaný pomerne často a takmer vždy, keď sa na ihrisku objavil Toborovský. Chlapci ale potrebovaii oddychovať a hra Ťahanoviec sa začala otvárať. Prvý gól prišiel opäť ako prvom zápase od hostí. Peknou strelou z pohybu zavesil Tomáš Müller a stav bol 0:1 pre Myslavu. Ešte v prvej tretine sa Ťahanovciam podarilo využiť presilovú hru, ktorá je veľkou slabinou Myslavy. Skóroval kapitán Maxa. V druhej tretine sa podarilo Ťahanovciam skórovať po trochu šťastnej akcii Baumaxera, ale aj to sa počíta. 2.1. Na konci tretiny fauloval Martinko a Myslava hrala presilovku. Pár sekúnd pred koncom tretiny ale prišiel ešte jeden faul a Myslava hrala vo výhode o dvoch mužov. V tých posledných pár sekundách druhej tretiny sa už nič neudialo, ale do tretej nastúpili Myslavčania so 65 sekundovou výhodou o dvoch hráčov. Trvalo asi 30 sekúnd, kým to dokázali využiť a Janek vyrovnával na 2:2. Prvá presilovka bola využitá, dohrávalo sa 4 na 5. Na plochu vstúpil Toborovský, po vyhratom buly sa zmocnil loptičky, telom sa prerazil cez obranu Ťahanoviec a chladnokrne využil aj druhú presilovku a poslal Myslavu opäť do vedenia. Hra sa prelievala z protiútokov z jednej strany na druhú, čo vyústilo do vyrovnania približne 5 minút pred koncom tretiny.. Skóroval kanonier Vagner po nahrávkach od obrancov Marinka a Svarinského. Zápas opäť zdá sa smeroval do predĺžnia, ale to by nemohol v poslednej minúte vystreliť bombu ako z dela Martinko, ktorý z modrej čiary prekvapil brankára Myslavy a strhol vedenie a o pár sekúnd aj víťazstvo na svoju stranu. Myslava tak zas stratila zápas na samotnom konci a na domáce ihrisko sa vracia síce po dvoch vynikajúcich výkonoch, ale so stavom 2:0 pre súpera. Tretí a štvrtý zápas je na pláne v piatok a sobotu na ihrisku Myslavy.
Nasledujúci zápas // Myslava - Ťahanovce // Štvrťfinále / zápas #3 / 2.10.2020 / 11:00



ŠTVRŤFINÁLE | ZÁPAS #2 | SÉRIA KOŠICKÁ NOVÁ VES VS. KOŠICE JUH
VÝSLEDOK ZÁPASU KOŠICKÁ NOVÁ VES 2:3 PP KOŠICE JUH (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1)
Pomer striel: 31:20
Vylúčenia: 3:1
Strelci gólov: E. Kolander (Noviovandolk, Revaj), M. Varga (Kolander, Jurek) // P. Zjusin (Pawelski, Tkáč), P. Abányi (Velt, Kropp), L. Warnerovski (Richter)
MVP zápasu: Patri Zjusin 1 gól
Stav série: 1:1
Komentár k zápasu: Nečakaným výsledkom skončil posledný zápas druhého hracieho dňa. Po včerajšom jednoznačnom výsledku, kedy domáci zdolali Južanov 5:1 a herne ich jednoznačne prehrali sa dnes očakával podobný prebeh hry. To sa ale nekonalo a už od začiatku na ihrisko nastúpil úplné "nový" tím Južanov. Hrali omnoho defenzívnejšie a štýl hry zmenili na dvoch obrancov, jedného brániaceho útočník a dvoj útočníkov. Viditeľne sa zamerali aj na Langloisa, strelca hattricku v prvom zápase čo sa ukázalo ako účinné, keďže Francúz si v tomto zápase nepripísal ani jeden bod. Nová Ves ale aj napriek výbornej defenzíve Juhu dokázala dvakrát skórovať. Najskôr to bol Kolander, neskôr Varga. Košice Juh museli do druhej tretiny niečo vymyslieť. Defenzívne síce hrali výborne, ale v útoku nemali jedinú lepšiu šancu, ktorá by mohla skončiť gólom. A to za stavu 2:0 pre Novú Ves potrebovali. Druhá tretina bola zo strany hostí otvorenejšia a útočnejšia, stále to bol ale defenzívny hokejbal. Druhá tretina skončila s rovnakým stavom ako prvá, gól sme v nej nevideli a stále tak bolo 2:0. V tretej tretine hrala Nová Ves svoju hru, Južana ale pritvrdili. Zjusin strelil kontaktný gól a Južania akoby nabrali nový dych. Dve minúty pred koncom zápase sa radovali opäť, keď Abányi po tlaku hostí vyrovnával v presilovke na 2:2 a hra vyústila až do predĺženia. To sa hralo až takmer do konca, kým loptičku na hokejku nedostal najlepší hráč základnej časti Košíc Juh, a zároveň nováčik tímu Warnerovski a s rozvahou nezakončil pomedzi nohy Bromára. Warnerovski videl, že sa mu v strede pásma otvára priestor, nabehol si do neho  keď videl, že sa k nemu blížia obrancovia súpera, zbavil sa loptičky prudkou a presnou strelou, ktorá skončila za chrbtom brankára. Košice Juh tak vyrovnali stav stretnutia a najbližšie sa ukážu na svojom ihrisku, kde boli počas sezóny dominantní. Zápas sa odohrá v piatok o jednej poobede.
Nasledujúci zápas // Košice Juh - Košická Nová Ves // Štvrťfinále / zápas #3 / 2.10.2020 / 13:00

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17076
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1434441
Karma : 2769
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

nucleon and Sverige dali like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre mAt3s25 30/9/2020, 12:55

O chvíľu  začiatok druhých zápasov štvťfinálového kola.

Doterajšie výsledky
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 4:0 (stav série 1:0)
Ťahanovce - Myslava 4:3 PP (stav série 1:0)
Dargovských hrdinov - Sídlisko KVP 4:6 (stav série 0:1)
Košická Nová Ves - Košice juh 5:1 (stav série 1:0)

Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 4:1 (stav série 2:0)
Ťahanovce - Myslava 4:3 (stav série 2:0)
Dargovských hrdinov - Sídlisko KVP 3:2 SN (stav série 1:1)
Košická Nová Ves - Košice juh 2:3 PP (stav série 1:1)

Stavy štvrťfinálových sérií
Luník 7 Východ 2:0 Luník 7 Juh
Ťahanovce 2:0 Myslava
Dargovských hrdinov 1:1 Sídlisko KVP
Košická Nová Ves 1:1 Košice juh

Rozpis a časy zápasov tretieho kola (2.9 v piatok)
Sídlisko KVP - Dargovských hrdinov 08:00
Myslava - Ťahanovce 11:00
Košice Juh - Košická Nová Ves 13:00
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 15:30

Kurzy na piatkové zápasy
Sídlisko KVP 2.34 - 3.87 - 2.58 Dargovských hrdinov
Myslava 2.75 - 3.82 - 2.20 Ťahanovce
Košice Juh 2.50 - 3.57 - 2.42 Košická Nová Ves
Luník 7 Juh 3.68 - 4.85 - 1.75 Luník 7 Východ

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17076
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1434441
Karma : 2769
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

nucleon dal like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre nucleon 30/9/2020, 13:01

XezepusMECHA napísal:
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 GameDay_Logo
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Fe57a9_7991c44d84a2411990eb9d834af875fc~mv2 Luník 7 Východ - Luník 7 Juh - #2 zápas - stav série 2:0 LKV
Stav zápasu 4:1 (2:0, 2:0, 0:1) LKV
Celú základnú časť nič, now two in a row! ♥ Východ porazil Juh aj druhom domácom zápase a zvýšil tak stav série na 2:0. LK7 Juh bol oproti včerajšiemu zápasu o niečo lepší ale to nestačilo proti silnému Východu, ktoré našlo správnu taktiku, ako Juh konečne porážať. Po dvoch tretinách bol stav pohodlných 4:0, čisté konto Kubišovi pokazil len Majerčík. Gólová bilancia po dvoch zápasoch v tejto sérii? 8:1. GO EAST, GO!
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Final-score-coupons
#LKVwinn
Luník 7 Východ 4:1 Luník 7 Juh (2:0, 2:0, 0:1)
Pomer striel: 30:21
Stav série: 2:0 LKV
Góly: I. Kremski (Jenčík, Kriška), R. Riller (Jenčík, Kriška), V. Kriška (Kremski), I. Kremski (Adamčík, Tashima) // L. Majerčík (Okolický, Volk)
Dobre sme ich rozjebali, to tam napíš You are fabolous! Smejúci sa smajlík 2

_________________
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30326
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Steak_10
Dukáty : 1648903
Karma : 3689
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre nucleon 30/9/2020, 13:02

mAt3s25 napísal:
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Zchrnu10
DAY #2 | 29.9 | QFINALS | #2 ROUND
Text je prebratý od PHKE
Východ ostal dominantný, Myslava s ďalšou tesnou prehrou, Dargov a Košice Juh vyrovnávali série
.. druhé kolo prinieslo očakávania aj prekvapenia
Fajný deň. Spokojnosť. You are fabolous! Thumbs Up!

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Giphy

_________________
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30326
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Steak_10
Dukáty : 1648903
Karma : 3689
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre nucleon 30/9/2020, 13:03

Teraz dva dni oddychu (nejaké pivko You are fabolous! Mr. Wildbeerer ) a pokračujeme. 4-0 séria :vianen:

_________________
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30326
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Steak_10
Dukáty : 1648903
Karma : 3689
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre nucleon 30/9/2020, 13:04

PO DRUHOM KOLE..

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Standi15

_________________
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30326
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Steak_10
Dukáty : 1648903
Karma : 3689
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

peter12 dal like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre LightBringer 30/9/2020, 13:15

Fajnotka chlapci včera, som na vás hrdý ako pes smoke Na všetkých. Aj na Matúša, aj keď ako jediný nebodoval.

_________________
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30921
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2212484
Karma : 4231
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre LightBringer 30/9/2020, 13:16

mAt3s25 napísal:O chvíľu  začiatok druhých zápasov štvťfinálového kola.

Doterajšie výsledky
Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 4:0 (stav série 1:0)
Ťahanovce - Myslava 4:3 PP (stav série 1:0)
Dargovských hrdinov - Sídlisko KVP 4:6 (stav série 0:1)
Košická Nová Ves - Košice juh 5:1 (stav série 1:0)

Luník 7 Východ - Luník 7 Juh 4:1 (stav série 2:0)
Ťahanovce - Myslava 4:3 (stav série 2:0)
Dargovských hrdinov - Sídlisko KVP 3:2 SN (stav série 1:1)
Košická Nová Ves - Košice juh 2:3 PP (stav série 1:1)

Stavy štvrťfinálových sérií
Luník 7 Východ 2:0 Luník 7 Juh
Ťahanovce 2:0 Myslava
Dargovských hrdinov 1:1 Sídlisko KVP
Košická Nová Ves 1:1 Košice juh

Rozpis a časy zápasov tretieho kola (2.9 v piatok)
Sídlisko KVP - Dargovských hrdinov 08:00
Myslava - Ťahanovce 11:00
Košice Juh - Košická Nová Ves 13:00
Luník 7 Juh - Luník 7 Východ 15:30

Kurzy na piatkové zápasy
Sídlisko KVP 2.34 - 3.87 - 2.58 Dargovských hrdinov
Myslava 2.75 - 3.82 - 2.20 Ťahanovce
Košice Juh 2.50 - 3.57 - 2.42 Košická Nová Ves
Luník 7 Juh 3.68 - 4.85 - 1.75 Luník 7 Východ
Idem DGV, MYS, KEJ, LKV smoke

_________________
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30921
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2212484
Karma : 4231
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre Peny 30/9/2020, 13:26

nucleon napísal:
mAt3s25 napísal:
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Zchrnu10
DAY #2 | 29.9 | QFINALS | #2 ROUND
Text je prebratý od PHKE
Východ ostal dominantný, Myslava s ďalšou tesnou prehrou, Dargov a Košice Juh vyrovnávali série
.. druhé kolo prinieslo očakávania aj prekvapenia
Fajný deň. Spokojnosť. You are fabolous! Thumbs Up!

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Giphy
Pijeméé icon_biggrin A takto už do konca sérií, jasne?

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31063
Dukáty : 1919319
Karma : 4085
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre Peny 30/9/2020, 13:26

LightBringer napísal:Fajnotka chlapci včera, som na vás hrdý ako pes smoke Na všetkých. Aj na Matúša, aj keď ako jediný nebodoval.
Neprídeš v piatok?

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31063
Dukáty : 1919319
Karma : 4085
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre LightBringer 30/9/2020, 13:26

Prídem smoke

_________________
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30921
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2212484
Karma : 4231
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre Peny 30/9/2020, 13:26

Naozaj?

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31063
Dukáty : 1919319
Karma : 4085
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre LightBringer 30/9/2020, 13:26

No hej. Ojebávam ja niekedy?

_________________
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30921
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2212484
Karma : 4231
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre Peny 30/9/2020, 13:26

Noo.. ak mám byť úprimná, tak áno icon_biggrin

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31063
Dukáty : 1919319
Karma : 4085
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre LightBringer 30/9/2020, 13:27

Tak teraz neojebávam, prídem smoke Nika príde v sobotu sama potom.

_________________
TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30921
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2212484
Karma : 4231
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

TAHwinn - Moja téma - hokejbal | 14 - Stránka 23 Empty Re: Moja téma - hokejbal | 14

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 23 z 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.