Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

+23
Fusion
nermal
Mrdofúz
nucleon
G.Z.L
Lionfish
KickPato
mAt3s25
Peny
peter12
Yulgar
The Sheriff
Quadro'Ye
FrActraL
Nikuška
Gaius Julius Caesar
Spammer
Sverige
Peter Leopold
Darkneus
XezepusMECHA
LightBringer
Android
27 posters

Strana 1 z 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Android 22/11/2020, 20:10

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Part_o10
Za vytvorenie grafického banneru ďakujem adminovi K7BOvi

Sú záhadní, nepoznaní, tajomní a predstavujú istú dávku zvláštnosti..
Vítam vás v mojej dvojdielnej denníkovej sérii ktorá sa bude týkať záhadných užívateľov ktorí kedysi chodili alebo stále
chodia na Battleon :: Fórum. Odkiaľ tento nápad? Už dlhšie som premýšľal, že by som na fóre spravil nejakú zaujímavú
sériu, ktorá by sa týkala užívateľov a po dlhom premýšľaní som si povedal, že spraviť "TOP 10 najzáhadnejších užívateľov"
by mohlo byť zaujímavé. Ako som zostavoval rebríček? Rebríček je subjektívny a môj vlastný. Počas niekoľkých rokov,
ktoré som na tomto skvelom fóre strávil som mal možnosť spoznať niekoľko záhadných ľudí, podivínov a dodnes
nevyriešených battleonských účtov, ktoré sú stále zahalené pod rúškom nepoznaných tajomstiev.
Čo znamená záhadný užívateľ? Rebríček tvoria predovšetkým užívatelia, o ktorých vieme veľmi málo a svojim
správaním, vystupovaním alebo čímkoľvek iným sa stali svojim spôsobom záhadnými. Nejde však len o užívateľov
o ktorých máme len hŕstku informácií a takmer vôbec na fórum neprispievajú. Nájdu sa tí, o ktorých si myslíme, že vieme dosť.

Vitajte v prvej časti série TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra (v dnešnej časti miesta #10#6)
- - -
PRIEČKA #10 Pravidlo!
Odkaz na Battleon profil: @Pravidlo!
Počet príspevkov: 247 (užívateľ je stále aktívny)
Dátum registrácie 01.06.2016
- - - Zoznam desiatich najzáhadnejších užívateľov Battleonu otváram užívateľom, ktorý sa sám nazýva Pravidlo!. Samozvaný tvorca nových pravidiel či nového battleonského rádu, ochranca všetkých užívateľov, či záhadný užívateľ s mocou väčšou a pravidlami hrozivejšími ako sám admin K7BO. Popísať si ho môžete ako len chcete. Pravidlo! fórum stále navštevuje, v súčasnosti už ale veľmi nepravidelne a príspevky pridáva už len zriedka v dlhých prestávkových intervaloch. Čo je ale Pravidlo! zač? Známy je hlavne tým, že chce vytvoriť vlastné pravidlá na fóre, prevziať tu moc, vykopnúť a admina a všetkých moderátorov a zabanovať všetých užívateľov, ktorí s jeho diktatúrou nesúhlasia. Napriek tomu to robí veľmi sofistikovanie a je stále bez banu, pretože prakticky neporušuje žiadne pravidlá. Na fóre je už od roku 2016, prvé dva roky bol vcelku aktívny, potom sa ako tak stiahol do úzadia a na Battleone sa ukáže len striedmo. Nikto z nás však nevie čo je zač, čo je jeho cieľ a prečo aj po štyroch rokoch stále navštevuje fórum pod tajomným účtom "Pravidlo!".  Čo ale vieme isto je, že nik nemá v Slovníku cudzích slov z Battleonu ( https://battleon.slovakforum.net/f92-forum ) viac slov a slovných spojení ako práve on. Jedno je však isté. Ak sa niekedy dostane k moci a jeho kruté a prísne pravidlá naberú platnosť, Battleon už nikdy nebude miestom ako ho poznáme.

PRIEČKA #09 Gaius Julius Caesar
Odkaz na Battleon profil: @Gaius Julius Caesar
Počet príspevkov: 7668 (užívateľ je stále aktívny)
Dátum registrácie 23.08.2011
- - - Deviate miesto je pre vás možno prekvapením a poviete si, že prečo je v tomto rebríčku užívateľ, ktorého už predsa roky dobre poznáme a dokonca momentálne patrí medzi najaktívnejších prispievateľov Battleonu. To je síce všetko pravda, ale keď sa na Gaiusa pozrieme ako na celok, na užívateľa od samotného začiatku, je tiež zahalený istým rúškom tajomstva. Spomeňme si na jeho začiatky. Na fórum sa registroval už v druhej polovici roku 2011. Svoje prvé mesiace na fóre trávil ako troll. Áno, presne tak. Užívatelia registrovaní po 2012 - 2013 tomu možno ťažko uveria, ale je to pravda. V rokoch, kedy Gaius na fóre začínal prebiehali rôzne súťaže na fóre. A Gaius bol v nich najlepší. Teda.. on to sám o sebe tvrdil, ale opak bol pravdou. Okrem toho sme všetci boli jeho poddaný. Gaius bol okrem iného najlepší v každej AE hre, v AQ a DF mal dokonca vyšší level ako je vôbec možné dosiahnuť. Presne takéto boli začiatky GJC na fóre. Robil si z nás srandu, vo všetkom bol najlepší. Potom sa ale zrazu všetko naraz zmenilo. Gaius býval síce menej aktívnym užívateľom, ale už nebol najlepší, nebol troll. Postupom času začal prispievať čoraz aktívnejšie, až sa dopracoval do súčasnosti, kedy je považovaný za jedného z najaktávnejších, najsympatickejších a úprimne najvtipnejších užívateľov. Zvláštnosťou tiež je, že tento kedysi troll bol v roku 2020 dokonca dočasným moderátorom a svoju funkciu zvládal perfektne. Prečo sa Gaius tak rapídne zmenil nevieme, sám nám to ešte nepovedal. Takisto je to jeden z užívateľov, ktorý ešte nebol na žiadnom battleonskom stretku, takže ho osobne nikto z nás nepozná, dokonca nemáme ani informáciu o tom, kde býva. Gaius je už jeden z nás - skalných užívateľov, stále však skrýva mnoho osobných tajomstiev.


PRIEČKA #08 Toaletný papier
Odkaz na Battleon profil: @Toaletný papier
Počet príspevkov: 0
Dátum registrácie 19.08.2016
- - - Nasleduje užívateľ, ktorého nikto z nás nepozná a vlastne ani ho nemáme ako poznať. Nenapísal ani jeden príspevok od roku 2016, kedy sa sem registroval. Napriek tomu ho môžeme vidieť prihlasovať sa približne raz-dvakrát za mesiac dodnes. Samotný nickname je sám o sebe vtipný, ale nik z nás netuší, prečo si ho vytvoril, prečo práve "toaletný papier" a hlavne prečo sem stále "pravidelne-nepravidelne" chodí. Málokedy ho bežný užívateľ môže zastihnúť prihláseného, väčšinou trávi na fóre minimum času, prihlási sa a po pár sekundách sa znovu odhlási. Takto funguje v intervaloch približne 2x za mesiac. Je to užívateľ, ktorý niečo alebo niekoho sleduje? Prečo sa už štyri roky prihlasuje takmer každý mesiac bez toho, aby nám napísal aspoň jedinú správu. Niektorí užívatelia sa mu údajne pokúšali napísať aj súkromné správy, tie si Toaletný papier ani len neotvoril. Jeho poslanie na fóre je doposiaľ neznáme a pokiaľ sa rozhodne byť aj naďalej takto tajomní, môžeme len hádať, čo je tento toaleťák zač. Zaujímavý je tiež jeho avatar, v ktorom má chlapíka netrpezlivo čakajúceho na toaletu sprevádzaného múdrym textom: "How long a minute is depends on what side of the toilet door you're on.". Môžeme sa domnievať, že tento účet bol vytvorený počas toho, ako dotyčný trávil čas na toaletnom tróne.


PRIEČKA #07 Pelikán
Odkaz na Battleon profil: @Pelikán
Počet príspevkov: 13
Dátum registrácie 28.01.2019
- - - Siedma priečka patrí užívateľovi exotickému, ale o nič menej záhadnému. Pelikán je tu už skoro dva roky, nepatrí však už medzi aktívnych užívateľov. Naposledy bol prihlásený ešte v lete tohto roka, kedy napísal aj svoj doposiaľ posledný príspevok. Pelikán je naozaj pelikán. Má pelikána v avatare, nenávidí holuby a predovšetkým holupy. To znamená, že tento záhadný užívateľ je úhlavným nepriateľom nášho KickPaťa. Do svojich záľub v profile vpísal: "Budovanie si teritória, klebetenie s ostatnými pelikánmi, vysmievanie sa plameniakom, zabíjanie holupov, posedkávanie si pri riečke a mnoho iného.." a taktiež aj: "Zničiť všetky holupy!". Ďalšou zvláštnosťou je, že v profilovej kolóne "Frakcia", kde ostatní užívatelia majú automaticky napísané: "Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii" má Pelikán manuálne prepísané: "Prelietavec sa nenachádza v žiadnej frakcii". Túto kolónku môže prepisovať len admin (možno aj moderátor), užívateľom sa to nedá. Pelikán síce napísal len 13 príspevkov, vo všetkých však tvrdo vystupuje proti holupom, netají sa ich zabíjaním, užívateľom dokonca niekedy rozposielal voči-holupom-nenávistné SSky. Kto sa pod týmto účtom skrýva, či je to nejaký užívateľ z KE, či pozná KickPaťa osobne nie je známe. Dedukovať tak môžeme podľa toho, že pozná holupy. To sú však len naše dohady a pravda môže byť niekde úplne inde. A keďže už nie je Pelikán aktívny, zrejme sa to nikdy nedozvieme.


PRIEČKA #06 Xyrax
Odkaz na Battleon profil: @Xyrax
Počet príspevkov: 615
Dátum registrácie 18.12.2008
- - - Šiesta a zároveň posledná zverejnená priečka prvej časti záhadných užívateľov patrí Xyraxovi. Mnohí z vás bohužiaľ o tomto užívateľovi nevedia. "Xyro", ako ho jeho kamaráti z fóra volali sa registroval už roku vzniku fóra, avšak na jeho konci, tesne pred Vianocami 2008. Ja som Xyraxa zažil na fóre necelý rok, pokúsim sa ale čo najlepšie popísať, čo bol tento chalan zač. Pri Xyrovi nečerpám len zo svojich poznatkov a keďže niektorí užívatelia ho poznali aj osobne, informácie v tomto texte pochádzajú od viacerých Battleoňákov, čím im ďakujem za pomoc. Xyro napísal pekných 615 príspevkov počas toho, ako bol na fóre. Medzi istou skupinkou užívateľov sa stal veľmi obľúbeným, istý čas nosil moderátorský rank. Viacerí užívatelia, ktorí ho na fóre zažili ho popisujú ako skormného, tichého, inteligentného a tajomného chlapca, ktorý sa nikdy s nikým nesnažil byť za zlé a aj k ľuďom, ktorí sa na jeho adresu nevyjadrovali pekne sa správal slušne a s úctou. Taký bol Xyro. Od ľudí, ktorí sa mali to šťastie stretnúť sa s ním osobne mám informáciu, že Xyro to nemal v živote ľahké, hlavne počas detstva.  Patril medzi skupinku EMO, ktorá bola v tom čase celkom rozšírená, nebol však smutný, práve naopak. Robo ho zo stretka opísal ako chalana, ktorý sa stále usmieval, bol pozitívne naladený, zapájal sa do debát a rozprával svoje príbehy. Úzkej skupine užívateľov spomenul aj o šikane, ktorú na základnej a strednej škole musel strpieť. Na fóre o tom ale nikdy nepísal a túto časť svojho života si nechával takmer len pre seba. Ľahké to nemal vždy ani na fóre.Aj tu sa našla skupinka zbabelých užívateľov, ktorí ho osočovali, vysmievali sa mu, nechceli ho ako moderátora, väčšinou len preto, že bol" tajomnejší a patril do emo subkultúry". Väčšina týchto zbabelcov neskôr dostala ban. Xyrax sa osobne stretol s niekoľkými užívateľmi. Bol na prvom MEGASTRETKU fóra, kde s ním boli nucleon, MiciiQ, G.Z.L, Jabko, Peny, K7BO, KickPato, SimčunQa, mAt3s25 a LightBringer. To ale nebolo prvé a posledné stretko, kde bo Xyro s niekým z fóra. Xyrax, vlastným menom Peťo pochádza zo Zvolena. Tam s sa ním ešte osobne stretol Robo a Matúš. Aj keď je to už niekoľko rokov, chcel by som týchto dvoch chalanov z Východu verejne pochváliť za to,prečo tam za nim šli. Xyro mal v tom čase nejaké problémy v živote a nebol na tom veľmi dobre. Robo s Matúšom sa rozhodli vycestovať za ním do Zvolena, potešiť ho a motivovať k tomu aby bol naďalej dobrým človekom a bojoval s tým, čo mu život prináša. Napriek tomu, aký bol milý a dobrosrdečný nemal kvôli krutosti svojich rovesníkov v detstve veľa kamarátov. Sám Xyrax raz povedal, že svojich najlepších kamarátov nenašiel vo svojej blízkosti v každodennom živote, ale tu na fóre. Veľmi blízki mu boli najmä nucleon, mAt3s25, KickPaťo a Peny, ktorí, okrem toho, že sa k nemu stále správali s úctou a rešpektovali to, aký je, mu dokázali aj osobne (alebo aspoň na diaľku) pomôcť.Od stretnutia s Robom a Matúšom vo Zvolene sa už s Xyrom nik osobne nevidel. Jeho posledné príspevky na fóre nenaznačovali, že by sa chystal z fóra odísť. Posledné prihlásenie na fórum Xyro zaznamenal 2. mája 2011. Odvtedy o ňom nikto viac nepočul.
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24903
Dukáty : 1675856
Karma : 2588
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

XezepusMECHA, LightBringer, Nikuška, Peter Leopold, FrActraL, Yulgar, Quadro'Ye and dali like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre LightBringer 22/11/2020, 20:33

Ranný kávopič Kámoško, mega to je! Odpadol som. Teším sa na druhú časť. Xyra si vážne precítil, páčilo sa mi to.
Som zvedavý, kto bude v druhej päťke. A @Gaius Julius Caesar odhal se, parchante..
 smoke

_________________
6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30844
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2207117
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Peter Leopold, Gaius Julius Caesar, Capt. rhubarb and Hiro Hamada dali like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre XezepusMECHA 22/11/2020, 20:36

Klobúk dole Andy, pekne si sa s tým vyhral Wink Bravo!! Veľmi zaujímavé čítanie. Tým, že to bola len prvá päťka som si istý, že druhý diel bude ešte zaujímavejší. K7BO takisto good job s bannerom. Celé spracovanie témy pôsobí dobre.

PS: Som rád, že sa tu na fóre konečne rozbehlo niečo v tomto štýle. Už aj ja som chcel dávnejšie urobiť nejaký TOP rebríček niečoho, ale vždy som sa s tým zasekol.. a som rád, že už sa našiel aj náhradník, ktorý to bude zrejme robiť za mňa icon_biggrin icon_biggrin Ešte raz, good job.. veľmi sa mi to páčilo.

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115741
Karma : 3898
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Peter Leopold and Gaius Julius Caesar dali like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre LightBringer 22/11/2020, 20:37

Toto je ale iný klenot smoke Až som dostal chuť sa ísť vys... vyspať sa idem, čaute.
Android napísal:PRIEČKA #08 Toaletný papier
Odkaz na Battleon profil: @Toaletný papier
Počet príspevkov: 0
Dátum registrácie 19.08.2016
- - - Nasleduje užívateľ, ktorého nikto z nás nepozná a vlastne ani ho nemáme ako poznať. Nenapísal ani jeden príspevok od roku 2016, kedy sa sem registroval. Napriek tomu ho môžeme vidieť prihlasovať sa približne raz-dvakrát za mesiac dodnes. Samotný nickname je sám o sebe vtipný, ale nik z nás netuší, prečo si ho vytvoril, prečo práve "toaletný papier" a hlavne prečo sem stále "pravidelne-nepravidelne" chodí. Málokedy ho bežný užívateľ môže zastihnúť prihláseného, väčšinou trávi na fóre minimum času, prihlási sa a po pár sekundách sa znovu odhlási. Takto funguje v intervaloch približne 2x za mesiac. Je to užívateľ, ktorý niečo alebo niekoho sleduje? Prečo sa už štyri roky prihlasuje takmer každý mesiac bez toho, aby nám napísal aspoň jedinú správu. Niektorí užívatelia sa mu údajne pokúšali napísať aj súkromné správy, tie si Toaletný papier ani len neotvoril. Jeho poslanie na fóre je doposiaľ neznáme a pokiaľ sa rozhodne byť aj naďalej takto tajomní, môžeme len hádať, čo je tento toaleťák zač. Zaujímavý je tiež jeho avatar, v ktorom má chlapíka netrpezlivo čakajúceho na toaletu sprevádzaného múdrym textom: "How long a minute is depends on what side of the toilet door you're on.". Môžeme sa domnievať, že tento účet bol vytvorený počas toho, ako dotyčný trávil čas na toaletnom tróne.

_________________
6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30844
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2207117
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Peter Leopold and FrActraL dali like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre XezepusMECHA 22/11/2020, 20:38

icon_razz icon_razz Pekná analýza. Páči sa mi aj štýl výberu užívateľov.. že je to taký mix tých, čo príspevky píšu s tými, čo sú úplne ticho, potom aj past members (Xyro) atď. Celkovo dobrý koncept. Mám ešte nejaké tipy, ktoré by mohli byť v druhej TOP 5, ale nechám si ich zatiaľ pre seba..

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115741
Karma : 3898
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Peter Leopold dal like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre LightBringer 22/11/2020, 20:40

Ranný kávopič Ja mám aj dva tipy na prvé miesto, ale tiež si ho nechám pre seba. Idem byť záhadný. Možno sa raz objavím v nejakom rebríčku od Androida.

_________________
6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30844
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2207117
Karma : 4227
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Peter Leopold dal like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre XezepusMECHA 22/11/2020, 20:48

Ty budeš #1 prvý. Ako užívateľ, ktorého nikto nevidel ani neuvidí cez ten cigaretový dym čo okolo seba vytváraš ty komín smoke

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115741
Karma : 3898
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Peter Leopold dal like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Darkneus 22/11/2020, 21:00

Mega príspevok ... velmi sa mi tento formát páči ... toaletny papier ma trochu desi popravde ... hackbot jeden ...


Ale na vela veci soomenutych ohladne dyra som aj zabudol. Pamatam si ze som vtedy sa ho dost zastaval a banoval som uzivatelov co si robili prdel z toho ze je emo. Bolo to vtedy dost uzivatelov. Dokoca nechcem menovat ale myslim ze aj jeden sucasny dostal koli tomu ban. Rad by som vedel co je s nim + este s jednym uzivatelom. Ohladne nich by som este mal ku xyrovi jeden dodatok. Ale nepride mi to vhodne zverejnovat. Ty co vedia o Japkovi, tak mozno tusia coho sa to tyka.
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 299139
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Peter Leopold dal like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Peter Leopold 22/11/2020, 21:09

Veľká pochvala za príspevok, úžasný a veľmi atraktívny formát. Myslím, že prvý svojho druhu (nič podobné, rebríčkové sme tu tuším ešte nemali). Zaujímaví užívatelia, takisto aj ich popisy. "Toaleťák" mi príde najzáhadnejší icon_biggrin Možno tým, že nenapísal ani jeden jediný príspevok a už 2-3 roky sem pravidelne chodí, už len to je samo o sebe trochu desivé.

A Xyro myslím "ukradol" celú túto tému pre seba. Pekný záver a takisto super spomienka na tohto užívateľa. Trochu mi svojim spôsobom pripomína Jabka. Ale skôr len tým, že chodil na fórum, bol aktívny, bol na stretku a zrazu z ničoho nič zmizol. A takisto ako na Jabka, ani na Xyra už nemáme žiadny kontakt. Aspoň my v KE nie. Pamätám, že sme asi 2-3 roky dozadu niečo s chalanmi a Maťou hľadali, ale neúspešne.

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 396840
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Gaius Julius Caesar and Sverige dali like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Darkneus 22/11/2020, 21:15

Na japka mame este stale telepaticke spojenie 😅
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 299139
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Peter Leopold 22/11/2020, 21:18

Tým pádom je Xyro ešte záhadnejší, na neho nemáme nič Wink icon_biggrin Ale možno by nám Jabko vedel niečo ku Xyrovi spomenúť. Len naše spojenie s ním zrejme nie je dosť silné, aby k nám aj prišiel na svojom vesmírnom korábe.

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 396840
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Darkneus 22/11/2020, 21:19

Hej, s Japkovym odstahivanim na inu planetu je signal dost slaby 😕
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 299139
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Peter Leopold 22/11/2020, 21:21

Možno je náročný a len čaká, kým mu postavíme dostatočne dobrú pristávaciu dráhu pre jeho UFO.

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 396840
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Darkneus 22/11/2020, 21:21

Ufo airlines nema pristavaciu plochu? 🤔
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 299139
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Peter Leopold dal like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Peter Leopold 22/11/2020, 21:22

Chcel som napísať ten názov, ale zabudol som ho a vedel som, že ty ho doplníš icon_biggrin UFO Airlines to bolo.. presne icon_biggrin

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 396840
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Peter Leopold 22/11/2020, 21:24

Tiež by som seriózne rád vedel, kto je za týmto icon_biggrin
PRIEČKA #07 Pelikán

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 396840
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Darkneus 22/11/2020, 21:29

Nezabudnem na ten skype s kubom kedy sme zistili ze Japko je proste unikat. Strange(r) things proste
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 299139
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Sverige 22/11/2020, 22:14

@Android All hats off. Prekvapil si ma kvalitou tejto témy. Súhlasím s Leom, takýto formát sme tu ešte nemali a určite tu chýbal. Neostáva mi nič iné, len sa tešiť na druhú časť a byť zvedavý, akú päťku ďalších užívateľov nám v nej prinesieš. #Xyro part bol trochu emotívny, musím uznať. Možno pre mňa aj o to viac, že som ho nemal šancu poznať ani na fóre a o to viac záhadný pre mňa ostáva.

_________________
6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Giphy
Sverige
Sverige
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 19626
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Dukáty : 1341848
Karma : 1965
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Sverige 22/11/2020, 22:15

Škoda, že @Pelikán viac neprispieval icon_biggrin Jeho príspevky a SSky boli topka.

_________________
6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Giphy
Sverige
Sverige
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 19626
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Dukáty : 1341848
Karma : 1965
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Spammer 23/11/2020, 00:39

Masterpiece táto téma Bravo!! Bravo!! Bravo!! Bravo!!
Na Pelikána som už skoro zabudol Very Happy Very Happy Very Happy Viem, že on nemal rád Paťa, ale ani sa mu nečudujem, tiež ho nemám rád, preberá všetky baby na diskotékach --__-- A tým Xyrom si to zakončil najlepšie ako si mohol, takže parádička za mňa... teším sa na druhý part, už sa neviem dočkať na ďalších.. Smile
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25883
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1700802
Karma : 2092
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Spammer 23/11/2020, 00:41

LightBringer napísal:Ranný kávopič Kámoško, mega to je! Odpadol som. Teším sa na druhú časť. Xyra si vážne precítil, páčilo sa mi to.
Som zvedavý, kto bude v druhej päťke. A @Gaius Julius Caesar odhal se, parchante..
 smoke
Gaiusa som tam teda nečakal ale keď to takto zobral Andy z tejto stránky tak je tam vlastne Gaius zaslúžene Very Happy Fakt parádna téma, dal si s ňou veľa prácičky to je vidieť
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25883
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1700802
Karma : 2092
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Spammer 23/11/2020, 00:43

To ale nebolo prvé a posledné stretko, kde bo Xyro s niekým z fóra. Xyrax, vlastným menom Peťo pochádza zo Zvolena. Tam s sa ním ešte osobne stretol Robo a Matúš. Aj keď je to už niekoľko rokov, chcel by som týchto dvoch chalanov z Východu verejne pochváliť za to,prečo tam za nim šli. Xyro mal v tom čase nejaké problémy v živote a nebol na tom veľmi dobre. Robo s Matúšom sa rozhodli vycestovať za ním do Zvolena, potešiť ho a motivovať k tomu aby bol naďalej dobrým človekom a bojoval s tým, čo mu život prináša.
Fuuuuuuuu na toto by som už bol skoro zabudol... Pamätám si ešte ako chalani spomínali, že za ním boli a opisovali aký bol a tak ..... fakt človek ak zabudne na tieto veci, je fajn si ich sem tam pripomenúť.... ale záhadný človek bol ten Xyro... nie v takom význame ako Jabko, ten je záhada sama o sebe, ale svojim spôsobom bol tajomný aj Xyrax
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25883
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1700802
Karma : 2092
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Gaius Julius Caesar 23/11/2020, 10:39

Veľmi interesantná téma, ale to, že sa v nej objavím som nečakal icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin
PS: K tomuto..

Robil si z nás srandu, vo všetkom bol najlepší. Potom sa ale zrazu všetko naraz zmenilo.
Nič sa nezmenilo, ja som stále najlepší.

 Gaius Julius Caesar

_________________
6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Dice-25637__340 Kocky sú hodené
Gaius Julius Caesar
Gaius Julius Caesar
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 14670
Mesto : Battleon World
Meno : Gaius Julius
6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Deal_w10
Dukáty : 1139746
Karma : 1478
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Nikuška dal like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Nikuška 23/11/2020, 10:51

Kawaii! Super to bolo. Záživné čítanie. Som zvedavá, koho vyberieš do druhej časti. Určite by tam mohol byť Jabko a potom už neviem icon_biggrin
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 489785
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

FrActraL dal like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre FrActraL 23/11/2020, 11:19

Nemal som pochybnosti, že to bude dobré, ale milo si ma prekvapil kvalitou, obsahom a celkovým stvárnením. Takisto veľmi pekný vizuál, admin banner tomu veľmi pomohol - dodal rebríčku ešte väčší nádych tajomstva. Usmiaty smajlík 2 Takže spracovanie 10/10, chválim ťa aj za výber užívateľov. Celkom zaujímavá a bez pochýb záhadná zostava. Neviem si predstaviť akú zostavu vyberieš do druhej časti, no mám 3 mená v hlave, ktoré by sa tam mohli podľa mňa objaviť (jedno teda určite, ale to asi všetci vieme, o kom hovrím icon_biggrin )

@Xyrax a jeho popis ma dostal najviac. Som tak trochu rád, že si sa mu venoval zo širšia a popísal si ho viac ako predchádzajúcich záhadných. Lebo ten chlapec bol bezpochýb veľmi záhadný, aj keď sa s ním viacerí z nás stretli.. ja bohužiaľ nie .

Good, teším sa na druhý diel Usmiaty smajlík 2

_________________
6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done." Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
Ak chceš vedieť, čo znamenajú jednotlivé ranky na fóre, klikni sem
6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Fra10
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 11795
Dukáty : 822835
Karma : 1577
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

6 - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.