Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Strana 1 z 26 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next

Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Android Št 24 december 2020, 22:28

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Part_t10
Za vytvorenie grafického banneru ďakujem adminovi K7BOvi

Sú záhadní, nepoznaní, tajomní a predstavujú istú dávku zvláštnosti..
Vítam vás v mojej dvojdielnej denníkovej sérii ktorá sa bude týkať záhadných užívateľov ktorí kedysi chodili alebo stále
chodia na Battleon :: Fórum. Odkiaľ tento nápad? Už dlhšie som premýšľal, že by som na fóre spravil nejakú zaujímavú
sériu, ktorá by sa týkala užívateľov a po dlhom premýšľaní som si povedal, že spraviť "TOP 10 najzáhadnejších užívateľov"
by mohlo byť zaujímavé. Ako som zostavoval rebríček? Rebríček je subjektívny a môj vlastný. Počas niekoľkých rokov,
ktoré som na tomto skvelom fóre strávil som mal možnosť spoznať niekoľko záhadných ľudí, podivínov a dodnes
nevyriešených battleonských účtov, ktoré sú stále zahalené pod rúškom nepoznaných tajomstiev.
Čo znamená záhadný užívateľ? Rebríček tvoria predovšetkým užívatelia, o ktorých vieme veľmi málo a svojim
správaním, vystupovaním alebo čímkoľvek iným sa stali svojim spôsobom záhadnými. Nejde však len o užívateľov
o ktorých máme len hŕstku informácií a takmer vôbec na fórum neprispievajú. Nájdu sa tí, o ktorých si myslíme, že vieme dosť.

Vitajte v druhej časti série TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra (v dnešnej časti miesta #5#1)
- - -
PRIEČKA #5 Bard
Odkaz na Battleon profil: @Bard
Počet príspevkov: 73 (užívateľ je stále aktívny)
Dátum registrácie 06.12.2017
- - - Presúvame sa do druhej polovice najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra a pokračujeme v poradí piatym umiestneným. Na piatej priečke sa umiestnil užívateľ známy pod menom Bard. Tento neznámy užívateľ sa registroval v decembri pred tromi rokmi (2017) a počas prvých 2 rokoch chodil na fórum len veľmi zriedkavo. Sem tam sa prihlásil, príležitostne niečo napísal a potom dokázal byť aj 3 mesiace neaktívny. V aktuálnom roku 2020 je ho na fóre vidieť častejšie. Ani nie po jeho príspevkoch, veď tých má dohromady od roku 2017 len 70 (ku dnešnému dňu). Aktívnejší je ale v tom zmysle, že fórum sleduje a prihlasuje sa naň podstatne častejšie ako počas prvých rokov od registrácie. Ak by sme si mali zanalyzovať Bardov profil, nájdeme tam nasledovné dve veci: Volá sa Michael a pod menom má napísané "I love bugs! TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 2161976" Viac nám už jeho profil neprezrádza. Po prečítaní jeho príspevkov, ktoré na fórum pridal možno usúdiť, že je to normálny a pohodový užívateľ. Čím je potom záhadný? Veď to znie, ako keby to bol prostý člen óra. Bolo by to možné, keby sa Bard neprezentoval tak trochu nenápadným spôsobom ako niekto, kto Battleon pozná už od jeho začiatku. Dokonca nielen Battleon, ale aj admina a niektorých užívateľov zaregistrovaných v prvých mesiacoch existencie fóra. Obzvlášť záhadným je jedna z jeho prvých správ na fóre, ktorú napísal ešte v roku 2017 a znela:
Bard: Pamätám si, že skiny tu K7BO vždy robil pravidelne a vždy mal každý nový niečo do seba, ale tento je omnoho premakanejší, pekne sa to tu upgradlo. TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 3687822833 A pripájam sa a prajem vám peknú zimu, sviatky, veselé vianoce a divokého Silvestra, ako to už u vás (hlavne partie okolo Matúša) býva zvykom TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 3690104582
Správu nájdete tu: https://battleon.slovakforum.net/t2337p100-topic#195522. Už v nej znel Bard ako niekto, kto buď pozná admina alebo aspoň toto fórum. Inými slovami naznačil, že poznal Battleon už dávnejšie, ešte predtým ako sa sem registroval. ďalšou záhadou v danom príspevku je časť: ".. ako to už u vás (hlavne partie okolo Matúša) býva zvykom" z čoho tiež vyplýva akoby poznal Matúša (prípadne Košičanov), buď osobne alebo len z fóra. Možností o tom, kto je Bard je hneď niekoľko. Môže to byť niekto z Košíc, kto pozná našich užívateľov osobne, čo by dávalo zmysel podľa vyššie citovanej správy. Takisto to môže byť užívateľ, ktorý bol kedysi na našom fóre zaregistrovaný dávnejšie, čo by dávalo ešte väčší zmysel po tom, čo napísal, že si pamätá staršie skiny, ktoré K7BO na Battleone robil. Bard v súčasnosti nepíše veľa príspevkov, prispieva hlavne do nermalovych a Gaiusových ankiet, kde len napíše za koho hlasoval. Prihlasuje sa sem ale pomerne pravidelne, preto nám možno raz sám odhalí tajomstvo svojej identity.


PRIEČKA #4 BattleonLeaks & BattleonLeaks Interviews
Odkaz na Battleon profil: @BattleonLeaks & @BattleonLeaks Interviews
Počet príspevkov: 10 pre BattleonLeaks a 0 pre BattleonLeaks Intervies
Dátum registrácie 21.06.2014 ako BattleonLeaks a 02.03.2019 ako BattleonLeaks Interviews
- - - Na štvrté miesto som sa rozhodol umiestniť dva "príbuzenské" účty. Sú nimi BattleonLeaks a menej známe BattleonLeaks Interviews. Začneme prvým menovaným. BattleonLeaks myslím, že väčšina z vás dôverne pozná. Nejde o aktívneho užívateľa, ktorý by na fórum prispieval bežné príspevky. Dokopy ich má len 10, registrovaný je od roku 2014. BattleonLeaks ale slúži pre iný účel. Ako už hovorí jeho vlastná téma, ktorú nájdete tu: https://battleon.slovakforum.net/t1929-topic#94877, BattleonLeaks je, ctiujem:
BattleonLeaks je nezávislé a zároveň tajné internetové spravodajstvo o užívateľoch Battleon :: Fóra. Jeho zakladatelia a zároveň majitelia účtu "BattleonLeaks" sú traja užívatelia fóra pracujúci v utajení. Správy sú publikované nepravidelne, často bez oznámenia a zahŕňajú všetkých užívateľov bez akejkoľvek výnimky. Poslaním BattleonLeaks nie je začierňovať či urážať užívateľov, ale zverejňovať pravdivé informácie, ktoré z určitých dôvodov zostali ponorené v hlbinách tajomstiev.
Ide teda o účet, ktorý produkuje veľmi vtipné správy o rôznych utajovaných skutočnostiach fóra, ako je napr. Steak Corporation či holupy. Príspevky od BattleonLeaks nájdete hlavne v tejto sekcii: https://battleon.slovakforum.net/f26-forum (ak ste dané témy ešte nečítali, odporúčam vám si ich prečítať).. Podľa obsahu je samozrejmé, že za BattleonLeaks stojí niekto, kto fórum a jeho užívateľov dobre pozná, niektorých zrejme aj osobne. Domnievame sa preto, že za týmto účtom môže stáť užívateľ / skupina užívateľov ktorého, resp. ktorých poznáme aj osobne (boli na stretkách, chatách a podobne). Ak je to pravdou, daný užívateľ (užívatelia) to veľmi dobre skrývajú, pretože zatiaľ som ja osobne nespozoroval ani náznak toho, kto by to mohol byť. Na niektorých stretkách a aj na chate sme sa o tomto účte rozprávali, nikto ale nejavil najmenší náznak toho, že by za nim mohol stáť. Keď si rozkliknete účet BattleonLeaks, nájdete v ňom, že má 3 členov. To ale môže, no zároveň nemusí byť pravda. Preto vôbec doteraz nevieme kto, ani koľko užívateľov za týmto účtom stojí. Ani to, či je za tým niekto, koho poznáme aj osobne. Druhým účtom je rovnomenný BattleonLeaks Interviews, k tomu však len v skratke, keďže tento účet nenapísal ani jeden príspevok. Interviews boli registrované necelých 5 rokov po prvom BattleonLeaks. Zaujímavosťou je, že vždy. keď sa prihlási jeden BattleonLeaks účet, prihlási sa aj druhý. Pri BattleonLeaks Interviews by sme sa mohli domnievať, že môže ísť o nejaký budúci projekt rozhovoru s užívateľmi. Napovedať to môže profilový avatar, či text v profile, ktorý znie: "Rozhovory rôzneho charakteru s užívateľmi Battleonu" - stále ale nevieme komu tento účet patrí a aké má s ním úmysly.


PRIEČKA #3 Viem_o_vás
Odkaz na Battleon profil: @Viem_o_vás
Počet príspevkov: 0
Dátum registrácie 09.04.2019
- - - Otvárame TOP 3 najzáhadnejších užívateľov. Na tretiu priečku sa dostal menej známy užívateľ, pri ktorom je záhadou už jeho samotný nick. Hovorí si Viem_o_vás. Asi uznáte, že už len jeho meno je samo o sebe záhadné alebo pri najmenšom zvláštne či podozrivé. Kto ale tento užívateľ je? Nikto nevie. Nikto ho nepozná, nikdy sme na fóre nemali jeho príspevky, nevieme o ňom prakticky nič. Nie je to ale len taký prázdny profil, ktorý je na fóre úplne nečinný. Viem_o_vás predsa len nie je úplne ticho. Tento užívateľ do verejných tém síce neprispieva, no za to sa vyskytoval v súkromných správach niektorých užívateľov. Podľa prezradení od niektorých našich aktívnych užívateľov som sa dozvedel, že Viem_o_vás písal súkromné správy. Pár som ich od neho dostal aj ja. Na poslednú som ale tak trochu zabudol, odpísal na ňu neskoro a odvtedy ma už Viem_o_vás nekontaktoval. Nie je známe podľa čoho si vyberal užívateľov, ktorým písal, ale bola to iba istá a veľmi náhodná skupinka ľudí, ktorí medzi sebou nemajú žiadnu spojitosť. Preto zrejme išlo naozaj o náhodu pri tom, ako si užívateľov vyberal. A aké to boli správy? Nanajvýš zvláštne. Rovnako zvláštne ako jeho profil, ktorý si môžete pozrieť na tomto linku: https://battleon.slovakforum.net/u649. Jeho avatar pôsobí tajomne, profil má prázdny a jediné, čo je v ňom napísané je: "Tajomstvo bude čoskoro odhalené". Aké a kedy, to nikto nevie. Viem_o_vás je na fóre registrovaný od roku 2019, štýl jeho súkromných správ sa mení a nie je rovnaký. Najviac to vyzerá ako nejaká zábavná textová hra, kde vám Viem_o_vás kladie bizarné a miestami vtipné otázky, na ktoré musíte odpovedať, akoby ste boli v nejakej hre. Iné SSky sú o čosi zvláštnejšie. Niekoľko z nich som pozbieral od ľudí, ktorým písal, čo si o nich myslíte môžete posúdiť sami. Všetky SSky som zverejnil so súhlasom tých, ktorí mi ich poslali. Na vrhu citácie je namiesto Viem_o_vás prepísané meno užívateľa, ktorému správa prišla:
Táto správa prišla nucleonovi: Zdravim ťa, nucleon. Osud Battleonu je ohrozený tajnou skupinou užívateľov. Si ochotný mu pomôcť? Všetko je anonymné. Battleon ťa potrebuje. Odpovedz na túto správu v čo najkratšom možnom čase, pokiaľ to ide. Je to dôležité.
Táto správa prišla Nikuške: Zdravim ťa, užívateľka. Nemusíš sa tejto správy báť. Je ale prísne anonymná a nemôže sa dostať von. Píšem ju unikátne len tebe. Si ochotná v nej pokračovať a dozvedieť sa veci, ktoré si nikdy nevedela a priamo sa ťa týkajú? Rozhodnutie je na tebe. Môžeš mlčať a na túto správu zabudnúť. Tiež ale môžeš pokračovať a dozvedieť sa tajomstvá, ktoré by pred tebou ostali za iných okolností navždy zakryté.
Táto správa prišla LightBringerovi: Zdravim ťa, LightBringer. Počul som, že kvôli tebe raz skoro zhorel Battleon. Viem že ako privítanie to nie je najvhodnejšia správa, ale potrebujem sa ťa niečo opýtať. V prípade záujmu odpíš na túto správu alebo ju ignoruj a vymaž.
Táto správa prišla mne (Android) a niečo v podobnom štýle aj nermalovi, Peny a KickPaťovi: Už sa blížime ku veľkému odhaleniu, ktoré odkryje obrovskú pravdu Battleonu a niektorých jeho užívateľov. Si na to pripravený?
Táto správa prišla mAt3s25ovi: Ďakujem za tvoju odpoveď, Matúš! Počul som, že si raz zahalil Battleon do nekonečnej temnoty. K tomu sa ale vrátim neskôr. Mám pre teba otázku, ktorá je veľmi dôležitá a bude neskôr viesť k veľkému odhaleniu. Odpovedz na ňu pravdivo a vyber si 3 užíateľov tohto fóra, ktorým by si zveril aj svoje najväčšie tajomstvá, ktoré si ešte niekomu nepovedal. Ak splníš túto úlohu a odpovieš mi, čaká ťa odmena v mojom tajomstve, ktoré ti prezradím o niekom tebe blízkom, koho poznáš. To tajomstvo ešte určite nevieš, ale poteší ťa poznať ho. Rozhodni sa, či mi odpovieš, je to na tebe.


PRIEČKA #2 Pozorovateľ
Odkaz na Battleon profil: @Pozorovateľ
Počet príspevkov: 0
Dátum registrácie 10.10.2019
- - - Dostávame sa na posledného zverejneného pred prvou priečkou. Na druhom mieste je užívateľ, o ktorom väčšina z vás zrejme ani nevie, že existuje. Hovorí si Pozorovateľ. Už len jeho nick vzbudzuje pocit záhadnosti či nepoznanosti. Naviac sa k tomu pridáva aj to, že užívateľ je skrytý a preto ho bežným spôsobom v zozname užívateľov nenájdete. K jeho profilu sa ale môžete dostať cez tento priamy odkaz: https://battleon.slovakforum.net/u706, kde zistíte, že Pozorovateľ bol na fórum registrovaný koncom roka 2019, čo nie je až tak dávno. Jeho identita ale dodnes ostáva nepoznaná a zakrytá tým najtmavším rúškom tajomstva. Pozorovateľ nenapísal ani jeden príspevok, nikomu nenapísal ani jednu súkromnú správu a je možné, že ani nikdy nebol prihlásený na fóre (alebo bol prihlásený iba raz). O jeho aktivite sa nič nevie a bežní užívatelia a dokonca ani moderátori nemajú o jeho pohybe na fóre žiadne stopy. Jeho profil je skrytý a prípadná aktivita na fóre úplne zahalená. Je preto možné sa domnievať, že sem Pozorovateľ nechodí vôbec alebo druhá, ešte záhadnejšia možnosť - chodí sem aktívne a niečo (alebo niekoho) pozoruje - čím by dával zmysel jehho nick "Pozorovateľ". Tu ale tajuplnosť tohto užívateľa nekončí. Pozorovateľ má v avatare neznámeho a podivne vyzerajúceho muža v obleku a klobúku. Jeho profilové údaje sú úplne prázdne, nevyplnené, až na jednu kolónku, ktorá sa vymyká z logiky. Má vyplnenú svoju obľúbenú triedu, kde si vybral možnosť "Pirate". Či tým má niečo jeho profil naznačovať alebo to bol len náhodný výber bez hlbšieho zmyslu, nevieme. Jeho profil si cez priamy link môžete pozrieť sami. Najväčšia zvláštnosť prichádza v momente, keď sa pozriete na jeho rank. Má rank, ktorý nie je verejne známy, ktorý nemá žiaden iný užívateľ, ani nebol nikdy videný na fóre - "Battleon Team" - TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 VTSyQsT. Užívateľ nevyzerá ako administrátorský nick, nemá farebný rank a zrejme ani žiadne špeciálne právomoci. Kto sa ale pod týmto užívateľom skrýva a čo na fóre pozoruje (a či je vôbec aktívny) sa nevie a zrejme sa to ani nedozvieme. Jednou z možností je, že ide o akýsi pomocný nickname admina K7BO či Dana, ale to sú len moje hypotézy, ktoré môžu byť absolútne nepravé.


PRIEČKA #1 Jabko (TheBlackKing)
Odkaz na Battleon profil: @Jabko + @TheBlackKing
Počet príspevkov: 4535 (301 ako Jabko + 4234 ako TheBlackKing)
Dátum registrácie 27.01.2008 ako Jabko a 13.01.2009 ako TheBlackKing
- - - Prvé miesto v rebríčku najzáhadnejších Battleoňákov obsadil užívateľ, ktorého ste tu možno niektorí aj čakali. Prvá priečka patrí Jabkovi, neskôr známemu aj pod novým nickom TheBlackKing (známy aj pod skratkou TBK). Čím je ale Jabko taký záhadný a prečo si zaslúži prvé miesto viac ako ktokoľvek iný? Na túto otázku vám odpoviem v nasledujúcich riadkoch, na začiatok by som ale rád Jabka bližšie predstavil a vďaka informáciám, ktoré som od niektorých z vás získal vám ho trocha viac priblížil. Jabko sa krstným menom volá Peťo, pôvodom je z Bratislavy, presnejšie Petržalky. Niekoľkokrát navštívil aj Liptovský Mikuláš, čo je bydlisko nášho admina (K7BO), kde Jabko chodieval za svojou babkou. Na fórum sa registroval 27.1.2008 ako tretí užívateľ hneď po adminovi K7BO-vi a Asaturu-ovi. Na svojom prvom nicku s legendárnym avatarom ľadového sliziaka nazbieral dohromady 301 príspevkov. Svoj druhý nick - TheBlackKing zaregistoval približne o rok neskôr, kde z neho za necelé 3 roky na fórku napísal 4234 príspevkov. V nasledujúcich riadkoch sa budem venovať Peťovi ako človeku mimo fóra a neskôr ako užívateľovi na fóre. Nasledujúce slová nie sú moje vlastné poznatky ale info od ľudí, ktorí s Jabkom niekoľkokrát boli a dobre ho poznajú. Peťo bol človek s veľmi svojskou povahou, bol originálny, jedinečný, proste Jabko, či už hovoríme o jeho vystupovaní, správaní, štýle ako sa staval k ľuďom, či konkrétne ku chalanom a dievčatám. Bol známy tým, že počúval rap, hlavne slovenský, jeho najobľúbenejšie bolo zoskupenie Kontrafakt. Zúčastnil sa prvého MEGASTRETKA fóra, na ktoré cestoval vlakom z Bratislavy. Aktívnych užívateľov, ktorí tiež boli na tomto MEGASTRETKU som poprosil, aby jednou vetou opísali svoje prvé stretnutie s Jabkom a dojmy z neho:

nucleon "Svojský týpek, ktorého si nechcel nasrať ale keď si sa s nim kamošil, bol to najlepší borec do partie"
G.Z.L "Člen prvého megastretka, ktorého bolo stále vidieť a stále počuť, padol mi do oka od začiatku čo som ho spoznal na stanici"
Peny "Ku dievčatám veľmi úctivý, ku chalanom drzý Peťo s veľmi ostrými názormi, ktoré často presadzoval aj cez hnev a nikdy nerobil kompromisy"
K7BO "Legendárny užívateľ, ktorý osobným dojmom pôsobil absolútne odlišne ako na internete - vyzretejšie a chladnejšie"
KickPato "Vulgárny zasran, čo na megastretku zmlátil cigáňa, nechcel by som sa s ním pobiť, obľúbil som si ho od prvého momentu"
mAt3s25 "Keď ho nepoznáte alebo len spoznávate, neznášate ho lebo je arogantný, neskôr zistíte, že je to celkom fajn chalan"
LightBringer "Veľmi talentovaný a všestranný chlapec, na fóre blbec, naživo kráľ partie"

Okrem MEGASTRETKA boli s Jabkom v osobnom kontake ešte východniarski užívatelia, keď po nepríjemnej nehode skončil v nemocnici pri Košiciach, kde sa liečil niekoľko týždňov. Užívatelia ako Matúš, Robo, Paťo či Maťka ho prekvapili, keď sa ním prišli do nemocnice na návštevu. Niektorí ho boli pozrieť aj viackrát. Jabko sa im za to odvďačil veľmi emotívnymi a úprimnými správami na fóre a označil ich za ľudí, ktorí pre neho veľa znamenajú. Peťo bol ako osoba popisovaný ako svojrázny, sebavedomý, miestami drzý, ale v partii veľmi obľúbený a hlavne nápadný. Nevšimnúť si ho na takom MEGASTRETKU nebolo vraj ani na minútu možné. Väčšinu času pôsobil pokojným a vyrovnaným dojmom, dokázal sa ale aj poriadne vytočiť a za každú cenu (aj krikom) si presadiť svoje. Ku chalanom bol zvyčajne odmeranejší ako k dievčatám - k tým sa správal krotkejšie, ale veľmi sebavedomo no zároveň úctivo a nikdy vraj nemal v osobnom kontakte blbé narážky. Zaujímavým faktom je aj, že od malička ako dieťa sa venoval karate, v ktorom zaznamenal aj niekoľko úspechov a vyhral i niektoré súťaže, dokonca aj medzinárodné. Ešte jedna kuriozita na záver tejto časti - Peťo sa na MEGASTRETKU takisto dostal do potýčky s nejakým okoloidúcim tmavším občanom, ktorý do neho schválne drgol. Bitka vraj trvala veľmi krátko a Jabko pár ranami vybavil provokatéra, ktorý radšej odišiel. Tu končí popis Peťa ako človeka mimo fóra. Časť - fórum. Jabko či TheBlackKing bol veľmi aktívnym prispievateľom a medzi rokmi 2008 a 2011 zrejme aj najviditeľnejším a najvýraznejším užívateľom. To hneď z niekoľkých dôvodov. Prvý je jeho aktivita, ktorou predčil všetkých ostatných, ďalej sú to neslávne známe hádky s Darkneusom (vtedy ešte ako jozo.nz) po takmer celom fóre, no hlavne v pokecových sekciách, kde sa s Jabkom doťahovali o takmer všetkom o čom sa dalo. Známe boli ich "vojnové kvízy", kde si kládli rôzne otázky, ale skôr ako pokojný priateľský kvíz pri pivečku to pôsobilo ako kvízová hádka na život a na smrť. Jabkova osobnosť na fóre bola podľa ľudí, ktorí s ním boli osobne diametrálne odlišná ako naživo. A to vraj až v takej miere, že na pri prvom osobnom stretnutí sa im nechcelo veriť, že toto je ten Jabko, ktorého poznajú z fóra. A teraz prejdime k tej skutočne záhadnej časti. Dodnes sa nevie, či to Jabko myslel vážne, ale tvrdil, že sa zaujíma a verí v numerológiu a rôzne vypočítateľné predpovede. K7BO s Darkneusom skúšali cez Skype spraviť malý, ale o to záhadnejší experiment. Počas toho, ako si spolu volali si zároveň písali s Jabkom na fóre sa rozhodli overiť Jabkove čudné schopnosti, keďže vraj vedel až podozrivo dobre triafať niečo, na čo ľudia myslia. K7BO s Darkneusom si na Skype napr. povedali nejaké slovo, číslo alebo vybrali emotikon z fóra, ktorý mal potom Jabko trafiť (ten vôbec nemal odkiaľ vedieť, čo si zvolili, bolo to len medzi nimi na Skype). Strašidelný moment prišiel po tom, keď sa Jabkovi cez nejaké zvláštne a nepochopiteľné výpočty podarilo niekoľkokrát uhádnuť správu možnosť. Niekedy to mohla byť náhoda, ale niekedy bolo možností toľko veľa, že slovo náhoda by bolo v tom prípade prisilné. Podobné veci potvrdil aj Matúš, ktorý raz Jabka podobne otestoval, avšak nie na fóre ale súkromne (cez internet). Naživo s ním tieto jeho schopnosti nikto nikdy neskúšal. Jabko bol jedinečný, zvláštny, no zároveň úžasný užívateľ, ktorý bol pevnou súčasťou Battleonu. Jabko je často popisovaný ako užívateľ, ktorý je ako spojenie troch rôznych ľudí. Na fóre sa dokázal správať agresívne, nepríjemne, posmešne, potom dokázal byť úplne slušný, krotký či ohľaduplný. Naživo vraj zas pôsobil totálne inak ako na fóre - skrátka to bol vraj veľmi zaujímavý typ človeka. Osobne to bol vraj ale týpek, ktorého by chcel za kamaráta skoro každý. Ako o ňom povedal nucleon: "Kamarátov si vážil nadovšetko a bol to týpek do partie. K ľuďom, ktorí ho nemali radi sa správal útočne a nedal sa ničím odbiť."
Svoj posledný príspevok na Battleon napísal 30.11.2011 o 16:08, citujem:
TheBlackKing: Prosím vás, Štefan Penis je najlepší Very Happy
Hneď po napísaní tohto príspevku sa odhlásil a odvtedy Battleon nikdy nenavštívil. Na Jabka sa postupne stratili všetky dovtedajšie kontakty, ktorých nebolo málo. Nevedeli o ňom dokonca ani kamaráti, ktorých sa Košičanom podarilo vypátrať. Jabko koncom roka zmizol nielen z fóra, ale akoby aj z osobného života. Podľa posledných údajov, ktoré sme o ňom náhodne zistili by sa mal zdržiavať v rakúskom Leondingu. To sú ale informácie staré približne 3 roky. Čo sa s Jabkom skutočne stalo, kde sa momentálne nachádza, čo bol v skutočnosti za človeka, ako dokázal vecí, ktoré sa nedajú vysvetliť a prečo opustil Battleon - to sú všetko otázky, na ktoré už možno nikdy nenájdeme odpoveď.

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 18253
Money : 1162496
Karma : 2169
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

FrActraL, Yulgar, Sverige, BattleonLeaks, Lionfish, Bard, AKANE and dali like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Peter Pettigrew Št 24 december 2020, 22:45

Ja sa  v tom velmi neorientujem ale vyzera to zaujimavo. Mas palec horce a tu karmu ci ako to volate 😎😎👌

_________________
TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Giphy Wait a second, let's recap. Last night, we lost my car, we accepted stolen money from a transsexual stripper, and now some space
nerds want us to find something we can't pronounce. I hate to say it, Chester, but maybe we need to cut back on the shibbying.
Peter Pettigrew
Peter Pettigrew
Level 31 Krotiteľ moglinov
Level 31 Krotiteľ moglinov

Príspevky : 2061
Vek : 26
Mesto : Svidník
Meno : Filip
Money : 166624
Karma : 195
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

FrActraL dal like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre nermal Št 24 december 2020, 22:58

super príspevok.Jabko  nesklamal a je na prvom mieste.trošku som sklamaný že sa lord best nedostal na žiadnu priečku ale to bude pre fórum asi najlepšie.

Jabko vráť sa spať na fórum predsa nemôžeš chcieť aby tvoj posledný príspevok po ktorom si navždy zmizol z fóra bol toto:
TheBlackKing: napísal:Prosím vás, Štefan Penis je najlepší  Very Happy
nermal
nermal
Level 36 Strážca Battleonu
Level 36 Strážca Battleonu

Príspevky : 5317
Vek : 25
Mesto : Hluzikotopia
Meno : Nermal Lamren
Money : 404621
Karma : 950
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Yulgar dal like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Yulgar Št 24 december 2020, 22:58

Prečítané od začiatku do konca.. neutoval som ani jeden riadok. good post Pecka omnoho lepšia ako prvá časť a samozrejme Jabko na prvom mieste to zabil úplne... najlepšia a najzaujímavejšia časť zo všetkých.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 LightheartedOrneryEider-small

_________________
This Is the Path I Walk. Not You Or Anyone Can Change That.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Giphy.gif?cid=ecf05e47el9crjpc0cglu2usge3kov2794b736qlk7gaw8dm&rid=giphy
Yulgar
Yulgar
Level 43 Battleonský mudrc
Level 43 Battleonský mudrc

Príspevky : 16306
Vek : 26
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 1159622
Karma : 1196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Yulgar Št 24 december 2020, 23:00

@nermal napísal:super príspevok.Jabko  nesklamal a je na prvom mieste.trošku som sklamaný že sa lord best nedostal na žiadnu priečku ale to bude pre fórum asi najlepšie.

Jabko vráť sa spať na fórum predsa nemôžeš chcieť aby tvoj posledný príspevok po ktorom si navždy zmizol z fóra bol toto:
TheBlackKing: napísal:Prosím vás, Štefan Penis je najlepší  Very Happy
Presne tiež som si hovoril, že je totálne čudné napísať príspevok s penisom a odísť z fóra... Huh?! Huhm?! divné samo o sebe.... PS: kto bol preboha Štefan Penis?? Možno on stojí za Jabkovým zmiznutím?

_________________
This Is the Path I Walk. Not You Or Anyone Can Change That.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Giphy.gif?cid=ecf05e47el9crjpc0cglu2usge3kov2794b736qlk7gaw8dm&rid=giphy
Yulgar
Yulgar
Level 43 Battleonský mudrc
Level 43 Battleonský mudrc

Príspevky : 16306
Vek : 26
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 1159622
Karma : 1196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Yulgar Št 24 december 2020, 23:01

PRIEČKA #2 Pozorovateľ
Odkaz na Battleon profil: @Pozorovateľ
Počet príspevkov: 0
Toto je tiež dosť zvláštne...

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Tenor

_________________
This Is the Path I Walk. Not You Or Anyone Can Change That.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Giphy.gif?cid=ecf05e47el9crjpc0cglu2usge3kov2794b736qlk7gaw8dm&rid=giphy
Yulgar
Yulgar
Level 43 Battleonský mudrc
Level 43 Battleonský mudrc

Príspevky : 16306
Vek : 26
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 1159622
Karma : 1196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre nermal Št 24 december 2020, 23:05

@Yulgar napísal:
@nermal napísal:super príspevok.Jabko  nesklamal a je na prvom mieste.trošku som sklamaný že sa lord best nedostal na žiadnu priečku ale to bude pre fórum asi najlepšie.

Jabko vráť sa spať na fórum predsa nemôžeš chcieť aby tvoj posledný príspevok po ktorom si navždy zmizol z fóra bol toto:
TheBlackKing: napísal:Prosím vás, Štefan Penis je najlepší  Very Happy
Presne tiež som si hovoril, že je totálne čudné napísať príspevok s penisom a odísť z fóra... Huh?! Huhm?! divné samo o sebe.... PS: kto bol preboha Štefan Penis?? Možno on stojí za Jabkovým zmiznutím?
neviem mne sa zdá že to bol nejaký futbalista alebo niečo také ale určite jeho meno nechcem googliť.
nermal
nermal
Level 36 Strážca Battleonu
Level 36 Strážca Battleonu

Príspevky : 5317
Vek : 25
Mesto : Hluzikotopia
Meno : Nermal Lamren
Money : 404621
Karma : 950
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Yulgar Št 24 december 2020, 23:09

No toto asi nebude on tak neviem už... je to celé divné že zrovna po takejto random správe už nepríde to je fakt dosť divné nemyslíš?

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 XlVsfAW6QqunNyxIxoZyvKkuIvuL6xV0dKsh_USf6j8NFrN__g7VoDcm2tGPG3s8-eizoDnplR4H18menWEr7pn3xWEqK_DM8E7bKwIVLp0AkvVj-p4hzu65eQBhcZ03BT8W8PKFNVMtuD4XYa6OlNvrudgVAjIvy5Y

_________________
This Is the Path I Walk. Not You Or Anyone Can Change That.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Giphy.gif?cid=ecf05e47el9crjpc0cglu2usge3kov2794b736qlk7gaw8dm&rid=giphy
Yulgar
Yulgar
Level 43 Battleonský mudrc
Level 43 Battleonský mudrc

Príspevky : 16306
Vek : 26
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 1159622
Karma : 1196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre nermal Št 24 december 2020, 23:10

Je to proste Jabko to my obyčajný smrtelníci nikdy nepochopíme.
nermal
nermal
Level 36 Strážca Battleonu
Level 36 Strážca Battleonu

Príspevky : 5317
Vek : 25
Mesto : Hluzikotopia
Meno : Nermal Lamren
Money : 404621
Karma : 950
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Yulgar Št 24 december 2020, 23:14

Nechápem celé je to čudné aj to že sa úplne stratil ako teplý prd a nikto nič...... môžu  za to mačky

_________________
This Is the Path I Walk. Not You Or Anyone Can Change That.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Giphy.gif?cid=ecf05e47el9crjpc0cglu2usge3kov2794b736qlk7gaw8dm&rid=giphy
Yulgar
Yulgar
Level 43 Battleonský mudrc
Level 43 Battleonský mudrc

Príspevky : 16306
Vek : 26
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 1159622
Karma : 1196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre nermal Št 24 december 2020, 23:29

áno mačky môžu za všetko..... no počkať!!! Huhm?!
nermal
nermal
Level 36 Strážca Battleonu
Level 36 Strážca Battleonu

Príspevky : 5317
Vek : 25
Mesto : Hluzikotopia
Meno : Nermal Lamren
Money : 404621
Karma : 950
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Yulgar Št 24 december 2020, 23:37

čo ak je ten druhý užívatel POZOROVATEL v skutočnosti mačka?

_________________
This Is the Path I Walk. Not You Or Anyone Can Change That.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Giphy.gif?cid=ecf05e47el9crjpc0cglu2usge3kov2794b736qlk7gaw8dm&rid=giphy
Yulgar
Yulgar
Level 43 Battleonský mudrc
Level 43 Battleonský mudrc

Príspevky : 16306
Vek : 26
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 1159622
Karma : 1196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre nermal Št 24 december 2020, 23:44

čo ak si v skutočnosti ty mačka? Hmm
nermal
nermal
Level 36 Strážca Battleonu
Level 36 Strážca Battleonu

Príspevky : 5317
Vek : 25
Mesto : Hluzikotopia
Meno : Nermal Lamren
Money : 404621
Karma : 950
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Yulgar Št 24 december 2020, 23:45

@nermal napísal:čo ak si v skutočnosti ty mačka? Hmm
Čo.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Tenor

_________________
This Is the Path I Walk. Not You Or Anyone Can Change That.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Giphy.gif?cid=ecf05e47el9crjpc0cglu2usge3kov2794b736qlk7gaw8dm&rid=giphy
Yulgar
Yulgar
Level 43 Battleonský mudrc
Level 43 Battleonský mudrc

Príspevky : 16306
Vek : 26
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 1159622
Karma : 1196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Darkneus Št 24 december 2020, 23:56

Vsak ale uz som pisal ze bard je uzivatel
Prveho fora na estrankach ... to nieje zahadny uzivatel ... pozna mna aj admina
Darkneus
Darkneus
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 2689
Vek : 27
Money : 177528
Karma : 412
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Yulgar Pi 25 december 2020, 00:01

Jj niečo sa vravelo presne ale není to úplne.... Tie správy čo písal sem na fórum keď sa regol boli čudné aj keby to bol niekto z estránok a vedel aj veci o fóre a nikdy nenapísal kto presne je ... to je také že si myslíme že je to niekto ale zároveň nevieme kto je to Hmm


Naposledy upravil Yulgar dňa Pi 25 december 2020, 00:15, celkom upravené 1 krát.

_________________
This Is the Path I Walk. Not You Or Anyone Can Change That.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Giphy.gif?cid=ecf05e47el9crjpc0cglu2usge3kov2794b736qlk7gaw8dm&rid=giphy
Yulgar
Yulgar
Level 43 Battleonský mudrc
Level 43 Battleonský mudrc

Príspevky : 16306
Vek : 26
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 1159622
Karma : 1196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Yulgar Pi 25 december 2020, 00:10

Takže keby chodil iba na estránky tak by nemal ako vedieť o tom ako sa vyvíjal Battleon fórum.. je to celé čudné.... skôr som myslel či to není niekto typu Asaturu alebo podobne...

_________________
This Is the Path I Walk. Not You Or Anyone Can Change That.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Giphy.gif?cid=ecf05e47el9crjpc0cglu2usge3kov2794b736qlk7gaw8dm&rid=giphy
Yulgar
Yulgar
Level 43 Battleonský mudrc
Level 43 Battleonský mudrc

Príspevky : 16306
Vek : 26
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 1159622
Karma : 1196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Darkneus Pi 25 december 2020, 00:18

Precitane ... super spracovanie Smile
Darkneus
Darkneus
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 2689
Vek : 27
Money : 177528
Karma : 412
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Darkneus Pi 25 december 2020, 00:19

@Yulgar napísal:Takže keby chodil iba na estránky tak by nemal ako vedieť o tom ako sa vyvíjal Battleon fórum.. je to celé čudné.... skôr som myslel či to není niekto typu Asaturu alebo podobne...
Bard je bard ... asaturu je asaturu kekebrus je kekebrus ... proste ked sa pozries na estranged tak sa dovtipis kto ie bard Smile
Darkneus
Darkneus
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 2689
Vek : 27
Money : 177528
Karma : 412
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Yulgar Pi 25 december 2020, 00:23

Kekebrus netuším kto je Very Happy Ale Bard je jeho nové meno ktoré mal tu na Battleone nie? Ale stále nieje odpoveď na otázku že odkial vedel tolko vecí o BATTLEON FÓRE aj keby bol registrovaný iba na estránkach... musel tu nejako chodiť keď dokonca vedel aj o užívateloch z Battleonu ktorý z estránkami nemali nič spoločné....

_________________
This Is the Path I Walk. Not You Or Anyone Can Change That.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Giphy.gif?cid=ecf05e47el9crjpc0cglu2usge3kov2794b736qlk7gaw8dm&rid=giphy
Yulgar
Yulgar
Level 43 Battleonský mudrc
Level 43 Battleonský mudrc

Príspevky : 16306
Vek : 26
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 1159622
Karma : 1196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Spammer Pi 25 december 2020, 00:36

Tiež mi ten Bard úplne tak jednoducho do toho celého nezapadá. Presne tak ako keby sme už vlastne vedeli čo je to za týpka, ani nepôsobí tajomne a nič, ale zároveň tam toľko vecí nesedí... Ja som tu prišiel v roku 2010 a estranky som už poznal len ako web, ktorý už nefungoval asi aktívne a Admin sa presunul sem a venoval sa aktívne fóru. O estránkach sme sa rozprávali aj na stretkách a ak si dobre spomínam (ale opravte ma ak som to dojebal a poviem somarinu) tak 99% ľudí čo chodilo na estránky nechodilo na fórum a naopak 99% ľudí z fóra nebolo na estránkach. Takže prakticky dve úplne rozdielne komunity ľudí. Takže ak Bard nieje ani Asaturu a títo starí užívatelia (čo na 99,9% nieje) a bol iba registrovaný na estránkach (čo je na 90% isté), tak ako sakra vedel o tom, čo sa dialo na fóre v jeho začiatkoch, keď tu vôbec nechodil a bol súčasťou totálne rozdielnej komunity a nebol na Battleone nikdy registrovaný... Very Happy On mi proste príde, ako keby sme presne vedeli kto je, ale zároveň si myslíme, že vieme všetko, ale nevieme druhú polovicu pravdy... neviem príde mi to tak. Možno sa mýli.
Spammer
Spammer
Level 43 Battleonský mudrc
Level 43 Battleonský mudrc

Príspevky : 15747
Vek : 27
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 922696
Karma : 1556
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Yulgar and BattleonLeaks dali like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Spammer Pi 25 december 2020, 00:38

Všetko fajn, super čítanie a veľmi zaujímavé.. dobre spracovaný Andy Wink Ale keď som prečítal part Jabka, tak som bol

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Keanu-Reeves-Woah

Najepší part zo všetkých 10 široko ďaleko...
Spammer
Spammer
Level 43 Battleonský mudrc
Level 43 Battleonský mudrc

Príspevky : 15747
Vek : 27
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 922696
Karma : 1556
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Yulgar Pi 25 december 2020, 00:44

@Spammer napísal:Tiež mi ten Bard úplne tak jednoducho do toho celého nezapadá. Presne tak ako keby sme už vlastne vedeli čo je to za týpka, ani nepôsobí tajomne a nič, ale zároveň tam toľko vecí nesedí... Ja som tu prišiel v roku 2010 a estranky som už poznal len ako web, ktorý už nefungoval asi aktívne a Admin sa presunul sem a venoval sa aktívne fóru. O estránkach sme sa rozprávali aj na stretkách a ak si dobre spomínam (ale opravte ma ak som to dojebal a poviem somarinu) tak 99% ľudí čo chodilo na estránky nechodilo na fórum a naopak 99% ľudí z fóra nebolo na estránkach. Takže prakticky dve úplne rozdielne komunity ľudí. Takže ak Bard nieje ani Asaturu a títo starí užívatelia (čo na 99,9% nieje) a bol iba registrovaný na estránkach (čo je na 90% isté), tak ako sakra vedel o tom, čo sa dialo na fóre v jeho začiatkoch, keď tu vôbec nechodil a bol súčasťou totálne rozdielnej komunity a nebol na Battleone nikdy registrovaný... Very Happy On mi proste príde, ako keby sme presne vedeli kto je, ale zároveň si myslíme, že vieme všetko, ale nevieme druhú polovicu pravdy... neviem príde mi to tak. Možno sa mýli.
Presne toto!! Aj mne prišlo že sa účelovo trochu priznal čiastkovo k tomu kto by mohol byť ale ten druhý part alebo niečo....... čo ja viem ani to neviem nazvať nie je úplne dokončený..... hlavne tie veci z fórom kde v 2017 keď sem prišiel vedel také veci čo pomaly ani ja nie ROFL

_________________
This Is the Path I Walk. Not You Or Anyone Can Change That.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Giphy.gif?cid=ecf05e47el9crjpc0cglu2usge3kov2794b736qlk7gaw8dm&rid=giphy
Yulgar
Yulgar
Level 43 Battleonský mudrc
Level 43 Battleonský mudrc

Príspevky : 16306
Vek : 26
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 1159622
Karma : 1196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Capt. Rhubarb Pi 25 december 2020, 01:04

Ten ViemOVás kontaktoval aj mňa a bol naozaj divný. Písal mi niekoľko správ a po jednej som začínal vytvárať v mojej mysli teóriu, že ten užívateľ je niečo ako veľmi sofistikovaný zber informácií. Napr. mi začal písať niečo v štýle, že mi prezradí tajomstvo osoby YYY ak mu odpoviem na pár otázok (ktoré sa týkali napr. mňa alebo niekoho iného, užívateľa ZZZ napr. o ktorom som mu mohol niečo povedať). A potom som si povedal, že aha, tento možno takto systematicky získava informácie o každom na fóre s tým, že ich vymieňa za iné informácie, ktoré už získal od niekoho iného. A takto dookola. Podľa toho čo mi písal to vyzeralo, akoby začínal s nejakými informáciami, ktoré poznal a vymieňal ich za iné - tie zase za iné - tie zase za iné - a tie zase za iné.

Šialená teória, nemôže to byť pravda a určite ani nie je, ale chvíľu som mal z toho celého naozaj taký dojem. Pri tom nešlo o žiadne citlivé informácie, ale ten spôsob akým to robil bol tak premyslený, že som si ho všimol až neskôr, keď som mu už popísal veci, ktorý som možno ani nemusel. Za mňa je ten užívateľ záhada, ktorá mohla byť aj vyššie.

Ale Jabko na prvom mieste ma nesklamal. Spomedzi všetkých desiatich (po prečítaní aj prvého partu) určite najzaujímavejší subjekt. Chodiace ovocie.

_________________
TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 The_pi10
Capt. Rhubarb
Capt. Rhubarb
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 10916
Money : 640916
Karma : 1126
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

LightBringer and Yulgar dali like na tento príspevok

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Yulgar Pi 25 december 2020, 01:09

@Capt. Rhubarb napísal:Ten ViemOVás kontaktoval aj mňa a bol naozaj divný. Písal mi niekoľko správ a po jednej som začínal vytvárať v mojej mysli teóriu, že ten užívateľ je niečo ako veľmi sofistikovaný zber informácií. Napr. mi začal písať niečo v štýle, že mi prezradí tajomstvo osoby YYY ak mu odpoviem na pár otázok (ktoré sa týkali napr. mňa alebo niekoho iného, užívateľa ZZZ napr. o ktorom som mu mohol niečo povedať). A potom som si povedal, že aha, tento možno takto systematicky získava informácie o každom na fóre s tým, že ich vymieňa za iné informácie, ktoré už získal od niekoho iného. A takto dookola. Podľa toho čo mi písal to vyzeralo, akoby začínal s nejakými informáciami, ktoré poznal a vymieňal ich za iné - tie zase za iné - tie zase za iné - a tie zase za iné.

Šialená teória, nemôže to byť pravda a určite ani nie je, ale chvíľu som mal z toho celého naozaj taký dojem. Pri tom nešlo o žiadne citlivé informácie, ale ten spôsob akým to robil bol tak premyslený, že som si ho všimol až neskôr, keď som mu už popísal veci, ktorý som možno ani nemusel. Za mňa je ten užívateľ záhada, ktorá mohla byť aj vyššie.

Ale Jabko na prvom mieste ma nesklamal. Spomedzi všetkých desiatich (po prečítaní aj prvého partu) určite najzaujímavejší subjekt. Chodiace ovocie.
Tak tento znie tiež dosť čudne.... naozaj ale riadny odrb ak si takto vymieňaš info, možno to len zakrývaš za nejakú hru a vlastne zisťuješ o niekom veci tým, že ich iný zisťujú za teba a ty to len šikovne robíš tak aby ti to povedali Huhm?! fakt šialená teória ale aj tak, znie to cool a zaujímavo Very Happy Christmas Thumbs UP

_________________
This Is the Path I Walk. Not You Or Anyone Can Change That.

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Giphy.gif?cid=ecf05e47el9crjpc0cglu2usge3kov2794b736qlk7gaw8dm&rid=giphy
Yulgar
Yulgar
Level 43 Battleonský mudrc
Level 43 Battleonský mudrc

Príspevky : 16306
Vek : 26
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 1159622
Karma : 1196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2 Empty Re: TOP 10 najzáhadnejších užívateľov Battleon :: Fóra 2

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 26 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.