Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

David

+19
KickPato
Thoper
Mrdofúz
Lionfish
Capt. rhubarb
Paul McCartney
nucleon
Android
The Sheriff
Gaius Julius Caesar
G.Z.L
FrActraL
nermal
XezepusMECHA
Peter Pettigrew
Spammer
Yulgar
Darkneus
David
23 posters

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Lionfish 11/12/2021, 20:08

Ak to bol zase ten Jakovlev tak ja uz nepochopim nemam nerv!

_________________
David - Stránka 3 782471f86f332c74fbe9423291224df5eb96d085_hq Ak ma chces okradnut tak mas smolu lebo nemam nic
Lionfish
Lionfish
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 12530
Vek : 18
Dukáty : 959948
Karma : 762

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Darkneus 11/12/2021, 20:13

Yulgar napísal:Ak to nebol Jakovlev tak sa podla mňa nasere.... a podla mňa to nebol jakovlev just saying moje slovo nemá váhu
Presne tak
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 299339
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Yulgar 12/12/2021, 21:12

Lionfish napísal:Ak to bol zase ten Jakovlev tak ja uz nepochopim nemam nerv!
Neni

_________________
David - Stránka 3 P5JQ1mA

David - Stránka 3 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Darkneus 12/12/2021, 21:56

UYulgar napísal:
Lionfish napísal:Ak to bol zase ten Jakovlev tak ja uz nepochopim nemam nerv!
Neni
Mas daky dokaz pre tvoje tvrdenie alebo to tvrdis len preto aby si mohol potom hulakat ako pavian keby nahodou sa ukazalo ze to Jakovlev nebol? Pretoze ak daky dokaz mas ze to jakovlev neni tak by si ho uz davno predlozil a ban by bol zruseny, ale ty nikdy nic nemas a ked nahodou daco tak prides ako velky macher s tym, ze: “Ha vidite? Ja sim vam to hovoril! Darkneus je jeden hnusny manipularivny moderator!”
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 299339
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Darkneus 12/12/2021, 22:00

A popravde prestava ma to bavit. Pretoze ked tu jakovlev je, tak ti vadi ze tu je a nedostal hned ban a ked dam preventivne ban na ucet ktori sa javy ako dalsi muktiucet tak som tiez zly … tak mi daj teda recept podla Yulgara. Lebo mi fakt pride ze nech urobim cokolvek tak budes picovat do mna … darkneus na fore nic nerobi preco je moderator? Darkneus dava bany, ako moze byt moderator, darkneus upzornil ze porusujem pravidla, je na mna vysadeny, darneus necha rozdavanie banu na Fractalovi, manipuluje tu cele forum, niekto povie ze sa chivas sproste a darkneus manipuluje cele forum aby bolo proti tebe …
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 299339
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Yulgar 12/12/2021, 23:03

Darkneus napísal:
UYulgar napísal:
Lionfish napísal:Ak to bol zase ten Jakovlev tak ja uz nepochopim nemam nerv!
Neni
Mas daky dokaz pre tvoje tvrdenie alebo to tvrdis len preto aby si mohol potom hulakat ako pavian keby nahodou sa ukazalo ze to Jakovlev nebol? Pretoze ak daky dokaz mas ze to jakovlev neni tak by si ho uz davno predlozil a ban by bol zruseny, ale ty nikdy nic nemas a ked nahodou daco tak prides ako velky macher s tym, ze: “Ha vidite? Ja sim vam to hovoril! Darkneus je jeden hnusny manipularivny moderator!”
nemáš to tak trochu naopak? Ja ti mám dokazovať že to Jakovlev není, tebe drbe? Very Happy Ja tvrdím že to není Jakovlev tak neviem prečo by mal dostať ban tak ty mi daj dôkaz že to jakovlev je... lebo jeho avatar??? nebuď smiešny Jakovlev si také už dlho nedáva Very Happy ja fakt nechápem ako ti mám dať dôkaz keď si myslím že to není on, nemal by si mi dať dôkaz ty že to je on??? si sa trocha pomýlil


Naposledy upravil Yulgar dňa 12/12/2021, 23:06, celkom upravené 1 krát.

_________________
David - Stránka 3 P5JQ1mA

David - Stránka 3 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Yulgar 12/12/2021, 23:06

Darkneus napísal:A popravde prestava ma to bavit. Pretoze ked tu jakovlev je, tak ti vadi ze tu je a nedostal hned ban a ked dam preventivne ban na ucet ktori sa javy ako dalsi muktiucet tak som tiez zly … tak mi daj teda recept podla Yulgara. Lebo mi fakt pride ze nech urobim cokolvek tak budes picovat do mna … darkneus na fore nic nerobi preco je moderator? Darkneus dava bany, ako moze byt moderator, darkneus upzornil ze porusujem pravidla, je na mna vysadeny, darneus necha rozdavanie banu na Fractalovi, manipuluje tu cele forum, niekto povie ze sa chivas sproste a darkneus manipuluje cele forum aby bolo proti tebe …
Dám ti recept podla yyulgara pozorne počúvaj...

keď sa sem registruje nový user a ty ešte nemáš dobrá dôkaz ktorý by ťa aspoň na 20-30% presvedčil o tom že je to Jakovlev iba NEJAKÉ TUŠENIE či čo ... tak mu ban nedaj... však eazy??? a to ti hovorím ako najväčší odporca jakovleva na fóre.... tento nový nestihol ani nič napísať ani sa prejaviť... a recept. č. 2: ten David sa nám sám ponúkol ako na zlatom podnose keď napísal že tu niekoho pozná.... stačilo sa ho opýtať koho, ale niekto uznal že lepšie riešenie je ban... kapišto?

_________________
David - Stránka 3 P5JQ1mA

David - Stránka 3 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Darkneus 12/12/2021, 23:17

Yulgar napísal:
Darkneus napísal:
UYulgar napísal:
Lionfish napísal:Ak to bol zase ten Jakovlev tak ja uz nepochopim nemam nerv!
Neni
Mas daky dokaz pre tvoje tvrdenie alebo to tvrdis len preto aby si mohol potom hulakat ako pavian keby nahodou sa ukazalo ze to Jakovlev nebol? Pretoze ak daky dokaz mas ze to jakovlev neni tak by si ho uz davno predlozil a ban by bol zruseny, ale ty nikdy nic nemas a ked nahodou daco tak prides ako velky macher s tym, ze: “Ha vidite? Ja sim vam to hovoril! Darkneus je jeden hnusny manipularivny moderator!”
nemáš to tak trochu naopak? Ja ti mám dokazovať že to Jakovlev není, tebe drbe? Very Happy Ja tvrdím že to není Jakovlev tak neviem prečo by mal dostať ban tak ty mi daj dôkaz že to jakovlev je... lebo jeho avatar??? nebuď smiešny Jakovlev si také už dlho nedáva Very Happy ja fakt nechápem ako ti mám dať dôkaz keď si myslím že to není on, nemal by si mi dať dôkaz ty že to je on??? si sa trocha pomýlil
Nie nedrbe … poprosil by som aby si sa bavil normalne, ja tiez ta neurazam a osobne nenapadam …ale ked vehementne tu pises ze to nieje jakovlev a miesas sa do toho ako moderujem forum tak by som poprosil aj daky dokaz a nie len neustale vycitky, posmesky a urazanie. Dakujem.
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 299339
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Yulgar 12/12/2021, 23:52

ok sorry.... skúsim to napísať ešte raz inak... ako ti mám JA dať dôkaz o tom, že on NIEJE Jakovlev? veď to postráda logiku... no ja tvrdím že neni lebo není... nenapísal nič ako Jakovlev... nemá v mene zašifrovaného Jakovleva, avatar baby tu malo kopec užívatelov pred Jakovlevom... nechápem ako môžem dokazovať niečo čo neni....

tak a teraz ty... dokazovať sa má niečo čo JE, nie čo neni... tak tvoje dôkazy?

_________________
David - Stránka 3 P5JQ1mA

David - Stránka 3 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Yulgar 12/12/2021, 23:52

proste nikoho neobhajujem len sa mi nepáči tento prístup... a pochybujem že sem ten týpek ešte príde a niečo napíše...

_________________
David - Stránka 3 P5JQ1mA

David - Stránka 3 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Mrdofúz 13/12/2021, 00:20

Myslím si že je to už jedno a obaja máte pravdu. Je ťažké určite kto je a kto nie je Jakovlev, keďže ten užívateľ je načisto drbnutý a má asi v hlave o koliesko menej, pretože si stále myslí, že na Battleone niečo zmôže. Takže už aj takéto preventívne bany pripadajú do úvahy, lebo ten cvokhauz ešte určite neskončil. Možno to bol tento, možno nie. Uvidíme samy. Veď možno sem príde, zistíme, že je to niekto iný a bude všetko na poriadku Wink

_________________
David - Stránka 3 11_mrd11 David - Stránka 3 Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 967332
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Mrdofúz 13/12/2021, 00:21

Týmto by som ukončil toto pojednávanie, aj keď nemám sudcovské kladivko. Hammer

_________________
David - Stránka 3 11_mrd11 David - Stránka 3 Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 967332
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Darkneus 13/12/2021, 08:47

Mrdofúz napísal:Myslím si že je to už jedno a obaja máte pravdu. Je ťažké určite kto je a kto nie je Jakovlev, keďže ten užívateľ je načisto drbnutý a má asi v hlave o koliesko menej, pretože si stále myslí, že na Battleone niečo zmôže. Takže už aj takéto preventívne bany pripadajú do úvahy, lebo ten cvokhauz ešte určite neskončil. Možno to bol tento, možno nie. Uvidíme samy. Veď možno sem príde, zistíme, že je to niekto iný a bude všetko na poriadku Wink
nie nemáme obaja pravdu, lebo ja tu neriešim ban ale Yulgarove neustále napádanie a navážanie sa do mňa.
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 299339
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Darkneus 13/12/2021, 08:56

Yulgar napísal:ok sorry.... skúsim to napísať ešte raz inak... ako ti mám JA dať dôkaz o tom, že on NIEJE Jakovlev? veď to postráda logiku... no ja tvrdím že neni lebo není... nenapísal nič ako Jakovlev... nemá v mene zašifrovaného Jakovleva, avatar baby tu malo kopec užívatelov pred Jakovlevom... nechápem ako môžem dokazovať niečo čo neni....

tak a teraz ty... dokazovať sa má niečo čo JE, nie čo neni... tak tvoje dôkazy?
Vyjasnime si pár vecí, ja sa nepotrebujem ti spovedať. Uživatel jednak porušil pravidlá fóra a jednak ak mám podozrenie na multiúčet, tak mi ban na 7 dní nepríde vobec ustrelený ani prehnaný, obzvlášť ak sa jedná o uživatela ktorý tu má niekolko multiúčtov s permabanom za porušovanie pravidiel a obťažovanie uživateliek. Každý uživatel má prístup k sekcii pre neregistrovaných, takže keby ten ban nebol z pohladu zabanovaného uživatela OK, má možnosť sa vyjadriť. A popravde, ak sem príde ktokolvek nový s avatarom baby v bikinách tak ozaj si nemyslím že sem zrovna 2x zapadne. 

Pravidlá ktoré uživatel porušil:

pravidlo 7

a podozrenie z porušenie pravidla 17

pravidlo ktoré neustále porušuješ ty a prehliadam ho je pravidlo 5. Tak si ho keď tak naštuduj.
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 299339
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Darkneus 13/12/2021, 09:39

Kazdopadne Yulgi, chapem aj tvoj pohlad, ale za tychto okolnosti mi ban prisiel vhodnejsi ako jeho neudelenie … Taktiez tu s tebou nechcem mat konflikt ale poprosil by som o trosku pochopenia … to je cele … ok Smile?
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 299339
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Yulgar 13/12/2021, 21:25

Darkneus napísal:
Mrdofúz napísal:Myslím si že je to už jedno a obaja máte pravdu. Je ťažké určite kto je a kto nie je Jakovlev, keďže ten užívateľ je načisto drbnutý a má asi v hlave o koliesko menej, pretože si stále myslí, že na Battleone niečo zmôže. Takže už aj takéto preventívne bany pripadajú do úvahy, lebo ten cvokhauz ešte určite neskončil. Možno to bol tento, možno nie. Uvidíme samy. Veď možno sem príde, zistíme, že je to niekto iný a bude všetko na poriadku Wink
nie nemáme obaja pravdu, lebo ja tu neriešim ban ale Yulgarove neustále napádanie a navážanie sa do mňa.
Darkneus tak to je smola lebo mrdofúz má pravdu ja tu už neriešim teba tak nebuď precitlivelý teraz riešim čisto len ten davidov ban... a zase neklamme si... ja sa do teba navážam asi tak isto ako ty do mňa takže toto by som uzavrel lebo to nemá zmysel.... a vôbec tu teraz neriešim teba ale ten ban

_________________
David - Stránka 3 P5JQ1mA

David - Stránka 3 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Yulgar 13/12/2021, 21:29

Darkneus napísal:
Yulgar napísal:ok sorry.... skúsim to napísať ešte raz inak... ako ti mám JA dať dôkaz o tom, že on NIEJE Jakovlev? veď to postráda logiku... no ja tvrdím že neni lebo není... nenapísal nič ako Jakovlev... nemá v mene zašifrovaného Jakovleva, avatar baby tu malo kopec užívatelov pred Jakovlevom... nechápem ako môžem dokazovať niečo čo neni....

tak a teraz ty... dokazovať sa má niečo čo JE, nie čo neni... tak tvoje dôkazy?
Vyjasnime si pár vecí, ja sa nepotrebujem ti spovedať. Uživatel jednak porušil pravidlá fóra a jednak ak mám podozrenie na multiúčet, tak mi ban na 7 dní nepríde vobec ustrelený ani prehnaný, obzvlášť ak sa jedná o uživatela ktorý tu má niekolko multiúčtov s permabanom za porušovanie pravidiel a obťažovanie uživateliek. Každý uživatel má prístup k sekcii pre neregistrovaných, takže keby ten ban nebol z pohladu zabanovaného uživatela OK, má možnosť sa vyjadriť. A popravde, ak sem príde ktokolvek nový s avatarom baby v bikinách tak ozaj si nemyslím že sem zrovna 2x zapadne. 

Pravidlá ktoré uživatel porušil:

pravidlo 7

a podozrenie z porušenie pravidla 17

pravidlo ktoré neustále porušuješ ty a prehliadam ho je pravidlo 5. Tak si ho keď tak naštuduj.
darkneus ja ťa chápem veď sám by som jebal permaban každému jakovlevkokotovi ktorý sem príde to bez diskuze... ale nikde v pravidlách nevidím že sa má trestať PODOZRENIE... a k tomu stále si mi nedal tvoje dôkazy o tom, že je to Jakovlev... chápeš len o toto mi ide... poslednú dobu sa mi v živote dejú samé nespravidlové sračky tak som na to ku*va citlivý aj tu na fóre... máme tu dobré pravidlá, takže neviem prečo by sme mali niekomu dávať ban za nejaké nepodložené podozrenie bez JEDINÉHO dôkazu... to je všetko..

a k tomu nič v zlom ale určite nemáš pravdu ten užívatel nič neporušil.. určite nie pravidlo 5... aký nevhodný avatar? oblečené dievča v avatare? Mrdofúz má tancujúce baby ktoré sú viac spro odeté, Peny aj Nika tu mali niekedy svoje fotky ktoré boli omnoho viac sexy ( evil ) ako hentá Dávidova a za to bany neboli? takže úplne bezpredmentné... žiadne porušenie pravidla ani náhodou...

a 17 pravidlo okej to je iná vec ale za to by mal dostať ban keby ho PORUŠIL ne keď máš podozrenie... to je také ako poďme v zime na jahody že eeehm mne sa tento nezdá jebnem mu ban pritom to mohol byť super aktívny používatel ale teraz sa na nás radšej vyzere... darkneus ja to nemyslím v zlom ale nepáči sa mi že si nevieš uznať že lepšie by bolo riešenie spýtať sa ho cez koho tu je než mu dávať ban lebo si ty niečo myslíš.... ak je to Jakovlev... super práca, ale ban dávať až po dôkazoch ne takto.... akoby si nepoznal Jakovleva, však ten sa prezradí po pár príspevkoch tak nechápem prečo si sa tak vyslovene uponáhľal... nenavážam sa do teba len si bol tentokrát podla mňa nespravodlivý no...

A za tú 5 som sa nasral...
§ Pravidlo č. 5 Urážanie, ponižovanie užívateľov


daj mi teraz KONRÉTNY príklad ale fakt bez omáčok... chcem naozaj konkrétny príklad ktorých užívatelov ja urážm alebo ponižujem??? toto si žiadam vysvetliť lebo toto je dosť vážne osočovanie.... nech sa páči vyjadri sa slušne

_________________
David - Stránka 3 P5JQ1mA

David - Stránka 3 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Darkneus 13/12/2021, 21:33

Mna urazas neustale ale whatever … niesom maly chlapec … v pohode … myslim ze ske si to vyjasnili. Ty maj svoj nazor ja svoj zhodneme sa ze sa nezhodneme a mame kazdy pre kazdeho pichopenie … lets move on …
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 299339
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Yulgar 13/12/2021, 21:36

ok je pravda že sa nikde nepohoneme... ty si dal ban bez dôkazov (lebo si mi žiadne doteraz nenapísal) bola to chyba aj keď si to neuznáš, David neporušuje žiadne pravidlo 5 ani 17 (17 možno ale zatial sme to nezistili lebo sme ho neprestovali)...

..... ale ok budem dúfať že to neni Jakovlev a že sem ešte príde a bude to týpek užívatel... uviidíme... lets move on as you say

_________________
David - Stránka 3 P5JQ1mA

David - Stránka 3 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Yulgar 13/12/2021, 21:36

David - Stránka 3 Giphy

_________________
David - Stránka 3 P5JQ1mA

David - Stránka 3 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Darkneus 13/12/2021, 21:39

Uznal by som si ju keby tu bol jediny aktuvny uzivatel ktori by napisal ze sem doporucil Davida. Ziadny taky tu nieje.
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 299339
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Yulgar 13/12/2021, 21:40

nič to nemení na tom že sa ani neprejavil ako jakovlev takže žiadny priamy dôkaz sme nemali... za mňa avatar nestačí... ale ok ... dúfam, že to nebude Jakovlev a že sa mod team poučí a nebude sa to opakovať...

so david if you are our friend... tak nám napíš koho si tu poznal alebo poznáš a budeme ako by sa nič nestalo ok? Smile

_________________
David - Stránka 3 P5JQ1mA

David - Stránka 3 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Darkneus 13/12/2021, 21:42

Nezahrnal by som do toho Mod team preroze ten ban som dal cisto ja bez akejkolvek konzultacie. Samozrwjme som o bane informoval TK a aj forum.

Frac by asi reagival inak a nepride mi fer ho do tohoto zatahovat.
Darkneus
Darkneus
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3940
Vek : 30
Dukáty : 299339
Karma : 533
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Yulgar 13/12/2021, 21:45

uvidíme ako sa k tomu postaví David možno to dá na Jakovleva (if its him) a rovno sem napíše "nenápadný" príspevok typu že :: heej určite som zase dostal ban za to, že chcem peny a vy mi ju závidíte Very Happy a možno to neni on čo podla mňa neni a ak sa nensral tak sem normálne príde a bude prispievať to by bolo ok

_________________
David - Stránka 3 P5JQ1mA

David - Stránka 3 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Yulgar 13/12/2021, 21:45

už mu hádam aj skončil ban si mylsím

_________________
David - Stránka 3 P5JQ1mA

David - Stránka 3 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28680
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2128664
Karma : 1833
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

David - Stránka 3 Empty Re: David

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.