Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paťove recenzie/23

+14
Nikuška
K7BO
Peny
Mrdofúz
nucleon
G.Z.L
Quadro'Ye
Android
FrActraL
XezepusMECHA
LightBringer
Spammer
Yulgar
KickPato
18 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Paťove recenzie/23

Odoslať pre KickPato 24/2/2014, 00:00

Paťove recenzie/23 2nhf4fs

Interpret: Markus Schulz
Album: Scream 2
Rok: 2014
Krajina: Paťove recenzie/23 Vrps36 Nemecko
Počet pesničiek: 17

1/ Reloaded
Po dlhšej dobe som sa rozhodol napísať recenziu a vyšlo to na nový album
nemeckého producenta Markusa Schulza. Prečo práve táto voľba? Okrem toho, že
Markus Schulz patrí už dlhé roky medzi mojich najobľúbenejších producentov
je stále verný svojmu unikátnemu štýlu vo svete trance hudby. Album je pomenovaný
ako pokračovanie prechádzajúceho Scream, teda Scream II. Bude dvojka aspoň
tak dobrá ako jeho prechádzajúci braček alebo ho ešte dokonca prekoná?
Ste pripravení na pokračovanie prvého príbehu? Poďme na to.
Začíname s Reloaded, intro skladbou, ktorá nadchne už od prvých sekúnd.
Som rád, že je "to typické" Markusove počuť od začiatku skladby, páči sa mi
prechod do druhej melódie, celá skladba pôsobí veľkolepo a vybrať ju pre intro
bola dobrá voľba. Veľmi kvalitný začiatok albumu, spokojnosť s prvou skladbou.
Hodnotenie: 9/10

2/ Revolution & Venom One feat. Chris Madin
Revolution je druhá skladba v albume a prvá vokálovka, do ktorej je zapojený
Chris Madin, tým, ktorí ho nepoznajú by som ho mohol pripomenúť pesničkou
Silence In Your Heart od Dasha Berlina. Ako v každej recenzii, aj u Markusovho
Scream 2 spomeniem, že ženské vokály sú pre môj vkus podstatne lepšie ako
mužské, ale ako sa to stalo aj v prípade Jonathan Mendelsohna, aj Chris Madin
sa stal vokalistom, ktorý mi vôbec neprekáža a jeho skladby si rád vypočujem.
Markusova skladba Revolution nie je výnimkou, hudba je veľmi dobrá a pre
Chrisa pasuje rovnako dobre ako Dashova. Druhá albumová skladba ma takisto
nesklamala, som rád, že som si opäť mohol vypočuť a pripomenúť tohto vokalistu.
Hodnotenie: 8/10

3/ Blown Away feat. Liz Primo
Po prvý krát sa v svete vokalistiek stretávam s menom Liz Primo. Rád objavujem
new voices, tak som sa s veľkou chuťou pustil aj do skladby číslo 3. Hlas Liz
je naozaj zaujímavý, priznám sa, že pri prvých slovách som jej hlasu neprišiel
úplne na chuť, ale to sa po pár sekundách zmenilo. Naopak, vokály v tejto skladbe
hodnotím ako prácu na veľmi vysokej úrovni, ale refrénová časť je to najperfektnejšie, čo
v tejto skladbe je. Po Liziných vokáloch ide časť len pre hudbu, ale to najlepšie
príde približne v polovici pesničky. Ten Schulzomnia (Schulz + Omnia) štýl je maximálne
dokonalý! Mixuje sa s vokálmi, čo mi vôbec nevadí, znie to skutočne dobre a jasom
si len s najväčšou chuťou vychutnával každú sekundu tejto fantastickej skladby.
Ťažko hľadať nejaké chyby, vokálom som okamžite prišiel na chuť, hudba je viac než
dobrá, séria dobrých skladieb sa predĺžila, ani Blown Away nesklamala, silný hudobný
pôžitok bol na mieste. Krásne!
Hodnotenie: 9.5/10

4/ Remember This
Skladba číslo 4 nesnie názov Remember This. Skladba, pri ktorej som po prvom
vypočutí ťažko hľadal nejaké slová a hneď som pochopil, prečo práve ten názov.
Perfektne čistý a dokonalý Coldharbour sound! Pesnička, ktorá charakterizuje
Markusovu tvorbu, dielo bez jediného kazu, jedine mi bolo ľúto dĺžky albumovej
verzie, ktorá nemá ani 3 minúty. Remember This je skladba, ktorá sa nedá vypočuť
len raz, po jednom pustení si ju musíte vychutnať znova a znova. Každý moment, úplne
všetko v tejto skladbe je bezchybné, toto je Markus Schulz na najvyššej úrovni! Som
nesmierne rád, že som si Remember This mohol vypočuť, môžem ju bez akéhoľvek váhania
oznažiť ako najlepšiu pesničku tohto albumu, wonderful masterpiece. Pesnička existuje
na YouTube aj s klipom, ktorý si odporúčam pozrieť. Momentálne je ťažké hľadať nejakú
chybu nie len v tejto pesničke, ale v celkom albume a tak si stále vychutnávam poctivú
a vydarenú prácu Mr. Markusa.
Hodnotenie: 10/10

5/ Erase You feat. Lady V
Máme tu ďalšiu vokálovku, tentokrát s Lady V a názvom Erase You. S vokalistkou som
bol od začiatku spokojný, hudba sa mi takisto hneď zapáčila a tak som sa tešil na
refrén a veril som, že ma prekvapí kvalitnou, masívnou melódiou! Predrefrénové vokály
Lady V sú veľmi dobré a to najpodstatnejšie zvládol Markus Schulz opäť na výbornú.
Po vokáloch nasledoval prechod do skvelej a veľmi chytľavej melódie.. to bolo tak dobré, že
som si ju musel vypočuť niekoľkokrát! Celá skladba je vynikajúca, perfektná hudba
sprevádzaná dobrými vokálmi, Markus to opäť zvládol. Erase You je skladba, ktorú si budem
pamätať veľmi dlho, rovnako ako prechádzajúce vo mne zanechala pozitívny hudobný
zážitok a hádam ani nedokážem spočítať, koľko krát som si ju už dnes pustil.
Hodnotenie: 9/10

6/ Destino
Pokračujeme s Destino, skladbou, ktorá už od začiatku môže pripomínať Remember This.
Dá sa povedať, že bola vyprodukovaná vo veľmi podobnom štýle ako už vyššie spomínaná
a to beriem v tvomto prípade ako veľkú výhodu, Remember This bol skutočne silný
zážitok a Destino za ničím nezaostáva. Opäť je tu počuť silnú prácu Coldharboru a
rovnako ako pri skladbe číslo 4, aj tu som si so zimomriavkami pochutnával na ďalšej
vynikajúcej produkcii. Destino si dovolím nazvať ako úspešné pokračovanie Remember This
a to v plnej paráde. Opäť by sa dala chváliť každá časť, každá sekunda skladby, toto je
hudba, ku ktorej sa vždy rád vrátim a Destino je ďalšia skladba, ktorá sa u mňa zapíše
ako jedna z najlepších od fenomenálneho Markusa Schulza. Destino je viac ako len hudba, kto
nezažije, nepochopí. :-) Keď som už k Destinu tak výrazne vložil Remember This, tak v
prípade, že by som ich navzájom porovnával - Remember This som označil za najlepšiu skladbu
v albume, takže je o čosi lepšia, ale aj rovnako aj Destino odo mňa dostáva jednoznačnú a
zaslúženú desiatku. Ďakujem za túto skladbu.
Hodnotenie: 10/10

7/ Muse feat. Adina Butar
Tak pri tejto skladbe som už vopred tušil, že sa mám na čo tešiť a určite sa dočkám
vysokých kvalít. No a veruže som sa ich aj dočkal. Adinu som si už spojil s Markusom, keďže
som mal možnosť vypočuť si skladby s predchádzajúceho albumu Scream, kde Adina spievala.
Universe Is Mine a Caught boli skladby, ktoré Adine perfektne sadli a som tak rád, že
si to myslel aj Markus a skúsil to s ňou aj v Scream dvojke. Skutočne ideálny hlas
pre Markusovu hudbu, jej vokály sa s deep trancom vedia dobre zladiť. V skladbe Muse
svoje kvality dokázali ako Adina po vokálovej stránke, tak aj Markus po tej hodubnej.
Opäť pekné zladenie spevu s hudbou. Mimochodom, refrén je tak výborný, že Muse určite
prekonala predchádzajúce dve pesničky s touto vokalistkou. Bol by som veľmi rád, keby
som si ešte niekedy mohol vypočuť ďalšiu tvorbu v spojení Markus & Adina.
Hodnotenie: 9.5/10

8/ Dancing In The Key Of Life
Na striedačku ďalšia skladba bez vokálov. Opäť musím vyzdvihnúť a pocháliť, že aj
v Dancing In The Key Of Life je stále zachované to tradičné "Markusove", stále je
jasné, koho skladbu počúvame. Ja som vždy tvrdil, že skladba, ktorá je vytvorená
v typickom Schulzovom štýle nemôže nič pokaziť, stále si stojím za týmto názorom
a tak som si aj túto skladbu vedel vychutnať. Mimochodom mi miestami jemne, ale fakt
jemne pripomenula skladbu Fortuna od Beat Service, ale to už len tak pre zaujímavosť. =D
Hodnotenie: 7.5/10

9/ Lord Knows feat. Liz Horsman
Liz Horsman & Lord Knows. Solídne vokáliky s príjemným hudobným doprovodom vytvárajú
veľmi pohodovú atmosféru a celkový dojem s tejto skladby. Pre mňa ide opäť o novú
vokalistku, vlastne novú vokalistku v trance hudbe celkovo, nenašiel som od nej
skoro nič, takže sám neviem, odkiaľ ju pán Markus zobral, ale nemôžem sa na nič
sťažovať, hlas mi sedel, hudba bola v poriadku. Inak mi svojim hlasom propomína inú
speváčku, ale akú, to som nespomeniem. Takže Lord Knows by som zhodnotil veľmi podobne
ako prechádzajúcu skladbu, takže bodové ohodnotenie rovnaké.
Hodnotenie: 7.5/10

10/ Fireworks & Klauss Goulart feat. Paul Aiden
Pri Fireworks si môžem s chuti vyberať, čo budem chváliť ako prvé. Klavír, hudbu
alebo vokály... Začnem teda tým, čo mi prinieslo hromadu zimomriavok už od prvého
momentu, ako som si túto skladbu pustil. Na Markusovu tvorbu nezvyčajný, ale nádherný
úvod sprevádzaný klavírom. Do neho sa po chvíli pridávajú takisto veľmi dobré vokály
Paula Aidena, spolu to znie veľmi dobre. Prechod od klavíru a vokálov do ďalšej časti, ktorú
môžem takisto zaslúžene pochváliť. Skladba je pekná v tom, že striedanie toho všetkého, čo
v nej je - hudby, klavíru a vokálov je tak perfektné, že toto je ďalší moment, kedy jedno
vypočutie nestačí. Od prvého vypočutia sa skladba Fireworks stala mojou obľúbenou, veľká
vec a veľký zážitok. Takisto samozrejme nemôžem zabudnúť na cítiteľnú prácu brazílskeho
trance producenta Klaussa Goularta. Markus, Klauus & Paul - výborná práca!
Hodnotenie: 9.5/10

11/ In The Shadows
Takisto ako Fireworks, ďalšia skladba, ktorá dokáže zamraziť hneď od začiatku, s
radosťou môžem povedať, že toto je Markus Schulz, akého ho poznáme, toto je Coldharbour!
Tajomné vokály v pozadí a fantastický deep trance v plnej kráse! Hudbička je na
vysokej úrovni a obzvlášť musím vyzdvihnúť tie chvíľkové momenty medzi hudbou, konkrétne
na začiatku a niekde už na konci skladby, znie to neuveriteľne, slúchadla = úplne iný
svet. In The Shadows by som si prial počuť na Transmission, toto je skladba pre také
koncerty, Markus ma tak počas celého albumu dokáže udržať v úžase a skladbu za skladbou
si vychutnávam najviac ako sa dá. Výborná skladba, dovolím si napísať, že jedna z
najlepších v albume. Opäť to neostalo pri jedno vypočutí, toto si dokážem vychutnať aj
niekoľkokrát za sebou. Fakt úžasné, čo najviac takýto pesničiek!
Hodnotenie: 9.5/10

12/ Make You Fall feat. Ceece Peniston
Ej, ďalšia nová vokalista, v tomto albume sa to nimi hemží ako nikde inde. Musím, ale
povedať, že táto ma spomedzi všetkých v Scream dvojke zaujala najmenej. Nie je to
nepočúvateľné, to by som si nedovolil tvrdiť, ale pre mňa nič výnimočné, nesedí
mi do Markusovej hudby ako prechádzajúci vokalisti a vokalistky, čo sa hudobnej
stránky týka, Markus opäť nezávahal, takže to kritizovať nebudem, len tie vokály.
Možno to skúsiť čisto bez vokálov alebo by som si kľudne vedel predstaviť inú
vokalistku, pretože hudba je veľmi fajn, ale na túto speváčku by som si zvyknúť
nevedel. Napriek tomu, že ide o veľmi populárnu a úspešnú speváčku svetového
formátu, jej hlas by som si vedel predstaviť v iných žánroch, ako je trance. Takže
hudba fajn, vokály o čosi menej, ale inak dobrá skladba.
Hodnotenie: 6/10

13/ Mango
A opäť sa vraciame do dielne Coldharbouru! Mango je ďalšiu s typických Markusových
masívnych deep trance skladieb, takže s mojej strany veľká spokojnosť, ako u každej
skladby v tomto štýle. Obzvlásť tieto skladby, či už Mango, In The Shadows, Remember
This, Destino alebo iné rád počúvam na mojich milovaných headphonoch, pretože ten
zvuk je nenahraditeľný a to je aj jeden z dôvodou prečo patrí Markusova tvorba
medzi moju najobľúbenejšiu. Typický, masívny sound, to sa ani nemôže nepáčiť.
Takže po predchádzajúcich slabších vokáloch som opäť na vlne vysoko kvalitnej
hudby, o ktorú v tomto albume stále nie je núdza. Mango - spokojnosť, výborná
skladba.
Hodnotenie: 8/10

14/ Mardi Gras
Dostávame sa k ďalšiemu veľdielu s názvom Mardi Gras. V tejto skladbe je všetko, čo
by si pod dokonalou Schulzovou produkciou predstavujem, dobrý začiatok a perfektná časť
po prvom prechode, ktorá mi svojou melódiou pripomenula jednu z hymien Transmissionu.
Síce je to v tak kvalitnom albume akým je Scream 2 odvážne tvrdiť, ale spomedzi všetkých
skladieb sa Mardi Gras určite zaradí medzi tie najlepšie, pre mňa je to nezabudnuteľná
tvorba, ktorú som si obľúbil od prvého vypočutia. Vďaka skladbám, akou je aj Mardi Gras
je tak počas počúvania celého albumu jasné, že počúvame nenahraditeľný a unikátny štýl
Markusa Schulza! Mardi Gras je výborná, takúto hudbu si dokážem vychutnať kedykoľvek a
som strašne rád, že o skladby, ako Mardi Gras nie je v tomto albume vôbec núdza.
Hodnotenie: 9.5/10

15/ Gravity feat. Amy Kirkpatrick
Markus asi našiel po ceste ďalšiu speváčku, tentokrát Amy Kirkpatrick z veľmi chutným
hlasom. Aj keď mi je ťažko povedať čo, ale niečo mi na tejto pesničke chýba, celkový
dojem po jej vypočutí nebol zlý, ale narozdiel od iných skladieb v tomto albume, Gravity
je tá, ktorú si stačí vypočuť raz, takže v mojej vymyslenej škále kvality by som to videl
na taký stred, ani sklamanie, ani prekvapenie.
Hodnotenie: 6.5/10

16/ Reflection
Reflection je taká oddychovečka na ešte nie úplný záver albumu. Znova príjemná hudba, tu
by som si to však vedel predstaviť aj s vokálmi, myslím si, že by to túto skladbu
pozitívne obohatilo, samotná hudba nepôsobí zle, ale som si istý, že s vhodnými
vokálmi by to bolo o niečom úplne inom a v takom prípade by som si jasne vedel
predstaviť podstatne vyššie obodovanie. Takže Reflection hodnotím priemerme, podobne ako
pri predchádzajúcej pesničke.
Hodnotenie: 7/10

17/ Towards The Sun feat. Rex Mundi
Dostali sme sa na záver Scream dvojky, kde v poslednej skladbe Markus spolupracoval s Rex
Mundi. V pohode skladba na záver albumu, ktorý vo mne zanechal viac než pozitívny dojem.
Pred tým, ako som sa do Scream dvojky pustil som si položil otázku, či tento album
dokáže prekonať kvalitný Scream. Z môjho hodnotenia jednotlivých skladieb by sa možno
dalo odpovedať na porovnávaciu otázku a s veľkým potešením tak môžem povedať, že Scream 2
ma vôbec nesklamal a považujem ho za ešte úspešnejšie pokračovanie prvej časti. V podstate
som počas celého albumu nepocítil jedinú slabšiu chvíľku, Markus sa ukázal v plnej kráse a
album priniesol množstvo skladieb, na ktoré sa len tak ľahko nebude dať zabudnúť. Som rád, že
pri Scream 2 som si mohol vychutnať Markusa tak, ako som ho vždy poznal, dokázal som si užiť
každú jednu pesničku, každú minútu, jedno vypočutie tohto albumu nestačí, Scream 2 je kus
kvalitnej práce, toto je hudba, ktorú si od Markusa predstavujem a dovolím si bez väčšieho
pochybovania tvrdiť, že Scream 2 sa tak stal veľkým adeptom pre môj album tohto roka. Odporúčanie
z mojej strany je samozrejmosť, Markusov Scream 2 je album na veľmi vysokej úrovni. :-)
Hodnotenie: 7/10

Celkové hodnotenie albumu: 81,5%

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829941
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre Yulgar 25/2/2014, 18:04

Twisted Evil najlepšia recenzia!!!!

_________________
Paťove recenzie/23 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28476
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2112330
Karma : 1825
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre Spammer 25/2/2014, 19:16

TOPka!

Výborná recenzia Paťo, znova si posunul svoje recenzie na vyššiu úroveň Neo ... Najlepšia Usmiaty smajlík 2
A k albumu mám rovnaký názor, Markus je kráľ trancu. king 
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25729
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1688723
Karma : 2089
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre LightBringer 25/2/2014, 19:54

Premakaná recenzia priateľ Patrik Wink dosť si toho napísal, zaujímavé čítanie good post good post  good post  good post


Naposledy upravil LightBringer dňa 1/3/2014, 09:42, celkom upravené 1 krát.

_________________
Paťove recenzie/23 BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30703
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2195871
Karma : 4214
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre LightBringer 25/2/2014, 20:02

Idem si kúpiť album ( Yaaaaaaahr )

_________________
Paťove recenzie/23 BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30703
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2195871
Karma : 4214
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre XezepusMECHA 25/2/2014, 21:40

Bravo!! Perfection Paťo Bravo!!

Stotožňujem sa s poslednou vetou v recenzii
Rencenzió napísal:... Scream 2 je album na veľmi vysokej úrovni. :-)
... a rovnako hodnotím aj ja tvoju recenziu. Usmiaty smajlík 2 Super Paťo, díky za Scream 2, teším sa na ďalšiu. Usmiaty smajlík 2

By the way... NAJLEPŠIA Wink

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
Paťove recenzie/23 Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Paťove recenzie/23 Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115480
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre FrActraL 25/2/2014, 22:23

Už to býva pri tvojich recenziách zvykom, ale zas si napísal recenziu ešte lepšiu ako minule. good post

Album som počúval súbežne s čítaním recenzie, pesničku po pesničke, o to väčší zážitok z tohto albumu som mal. Paťove recenzie/23 658366

Môj dojem z albumu je takisto pozitívny, Scream 2 je odteraz mojim obľúbeným albumom. Thumbs Up) 

PS: Čo bude ďalšie? Wink

_________________
Paťove recenzie/23 Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done." Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
Ak chceš vedieť, čo znamenajú jednotlivé ranky na fóre, klikni sem
Paťove recenzie/23 Fra10
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 11780
Dukáty : 821465
Karma : 1577
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre Android 28/2/2014, 23:47

+ KARMA + KARMA + KARMA + KARMA + KARMA + KARMA + KARMA + KARMA + KARMA + KARMA + KARMA + KARMA + KARMA + KARMA + KARMA + KARMA
NAJlepšia recenzia!

Fakt paráda tento album, hádam stačí, keď napíšem, že som si ho vypočul 10x za sebou, proste nádhera, Markus Schulz ako sa patrí. Smile

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24854
Dukáty : 1671634
Karma : 2587
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre Quadro'Ye 1/3/2014, 00:03

V momente idem na album Paťove recenzie/23 352501 Podľa recenzie sa mám na čo tešiť, super Paťo, len tak ďalej good post

_________________
Jack Sparrow Menej je niekedy viac
Quadro'Ye
Quadro'Ye
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3688
Dukáty : 270312
Karma : 414
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre G.Z.L 1/3/2014, 00:31

Paťo, ako vždy skvelá práca Bravo!!

Mne sa najviac páčil song #7 Muse Wink
G.Z.L
G.Z.L
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 11619
Vek : 30
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Dukáty : 895989
Karma : 799
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre nucleon 1/3/2014, 00:39

Bro, zas si to perfektne napísal! Wink

Máš pochvalu, len tak ďalej a všetci sa tešíme a čakáme na ďalšiu recenziu, pokiaľ viem, tak Dash Berlin má v lete nový album, ale aj predtým by si niečo mohol zrecenzovať. Usmiaty smajlík 2

Najlepší song: REMEMBER THIS Paťove recenzie/23 352501 Smile

_________________
Paťove recenzie/23 Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30221
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Paťove recenzie/23 Steak_10
Dukáty : 1640966
Karma : 3684
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre LightBringer 1/3/2014, 09:42

Vagneris, práve som si vypočul album.. kvalita Chválim Smiley teším sa na ďalšiu recenziu Yaaaaaaahr

_________________
Paťove recenzie/23 BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30703
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2195871
Karma : 4214
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre Mrdofúz 2/3/2014, 14:18

Veľké plus tvojich recenzií a to hlavne tejto - pri každej skladbe nešetríš slovami, píšeš toho dosť a to sa mi na tom čo robíš najviac páči. Bravo!!

Máš už nápad na ďalšiu? Smile

_________________
Paťove recenzie/23 11_mrd11 Paťove recenzie/23 Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966872
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre Peny 2/3/2014, 14:38

Úžasné, čo viac k tomu dodať Paťove recenzie/23 68968

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31012
Dukáty : 1914783
Karma : 4070
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre Quadro'Ye 2/3/2014, 19:15

Tak naozaj je ten album tak dobrý ako tvrdíš, počúval som ho včera, aj dnes, najviac sa mi páčili #3 Blown Away, #5 Erase You, #7 Muse Thumbs Up)

_________________
Jack Sparrow Menej je niekedy viac
Quadro'Ye
Quadro'Ye
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3688
Dukáty : 270312
Karma : 414
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre KickPato 7/3/2014, 16:43

Ďakujem za všetky pozitívne komentáre Thumbs Up! Ohľadom ďalšej recenzie.. zrejme Dash Berlin a jeho nový album v lete Wink

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829941
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre Yulgar 7/3/2014, 17:40

Dash Berlin na nič nečaká, na ďalší album sa teším ! Smejúci sa smajlík 2

_________________
Paťove recenzie/23 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28476
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2112330
Karma : 1825
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre LightBringer 7/3/2014, 18:29

KickPato napísal:Ďakujem za všetky pozitívne komentáre thumbsup)Ohľadom ďalšej recenzie.. zrejme Dash Berlin a jeho nový album v lete Wink
Dúfam, že tam bude aj toto! Usmiaty smajlík 2


_________________
Paťove recenzie/23 BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30703
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2195871
Karma : 4214
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre K7BO 7/3/2014, 20:58

Recenzia = Thumbs Up!
Album = Thumbs Up!

Paťko, ani Markus nesklamali, budem sa tešiť na Dashov album a recenziu najviac ako sa dá. Tongue 2

Ekonóm: MUSÍ! ÚPLNE NAJ NAJ! Wooow
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14897
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 845832
Karma : 3315
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre Spammer 7/3/2014, 22:30

Znova čítam, znova počúvam. Wink Proste Scream II Smile
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25729
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1688723
Karma : 2089
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre FrActraL 8/3/2014, 00:30

Týždeň do Transmission!

_________________
Paťove recenzie/23 Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done." Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
Ak chceš vedieť, čo znamenajú jednotlivé ranky na fóre, klikni sem
Paťove recenzie/23 Fra10
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 11780
Dukáty : 821465
Karma : 1577
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre Android 8/3/2014, 00:53

7!

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24854
Dukáty : 1671634
Karma : 2587
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre Mrdofúz 8/3/2014, 17:20

KickPato napísal:Ďakujem za všetky pozitívne komentáre thumbsup)Ohľadom ďalšej recenzie.. zrejme Dash Berlin a jeho nový album v lete Wink
Nemáš začo, budem sa tešiť Smile
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966872
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre XezepusMECHA 8/3/2014, 18:35

Transmission už o týždeň, nenormálne sa teším, Košičania nezabudnite prísť po mňa Thumbs Up! Thumbs Up! Thumbs Up! Thumbs Up! Thumbs Up! Thumbs Up! Thumbs Up!

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
Paťove recenzie/23 Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Paťove recenzie/23 Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115480
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre Peny 8/3/2014, 21:24


Budeme v sobotu počuť? Paťove recenzie/23 68968

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31012
Dukáty : 1914783
Karma : 4070
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/23 Empty Re: Paťove recenzie/23

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.