Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paťove recenzie/24

+17
The Sheriff
Quadro'Ye
LightBringer
Sverige
K7BO
Yulgar
Peter Leopold
Peny
mAt3s25
XezepusMECHA
nucleon
Capt. rhubarb
Mrdofúz
FrActraL
Spammer
Android
KickPato
21 posters

Strana 1 z 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Paťove recenzie/24

Odoslať pre KickPato 2/4/2016, 22:12

Paťove recenzie/24 Fu58o0

Interpret: Cosmic Gate
Album: Sign of the Times
Rok: 2009
Krajina: Paťove recenzie/24 30tjva0 Nemecko
Počet pesničiek: 13

1/ Open Your Heart (feat. Tiff Lacey)
Po dlhšom čase som sa vrátil k albumu nemeckého dua Cosmic Gate, ktorých si myslím
netreba predstavovať. Kultové trance duo, ktoré je autorom kopy legendárnych pesničiek
ako Exploration Of Space, Fire Wire, F.A.V (ktorá je v tomto albume) a samozrejme mnohých
iných. V roku 2009 Cosmic Gate vydali svoj štvrtý štúdiový album s názvom "Sign of The Times".
Zaujimavý názov albumu, v ktorom sa nachádza 13 pesničiek začína s intro songom, ktorý dostal
pomenovanie "Open Your Heart". Prvý song v albume je vokálovka, ktorá obzvlásť poteší, keď
si pozriete, koho hlas je v pesničke použitý. Úžasná, dokonalá Tiff Lacey, ktorá nie je vo svete
vokálového trance-u žiadny nováčik. Pesnička sa začína krásnou deep melódiou s perfektnou
atmosférou v typickom Cosmic Gate štýle. Niekde v polovici druhej minútu nastupuje na scénu
Tiff Lacey, ktorá opäť raz nesklamala a svojim hlasom mi postavila všetky chlpy na rukách.
Fenomenálny hlas a pôsobivá deep melódia v pozadí - čo môže byť na úvod albumu lepšie?
Výborný prvý track, Tiff považujem za veľmi dobrý výber k tejto pesničke. Skvelá práca.
Hodnotenie: 9/10

2/ London Rain
Londýnsky dážď. Druhý track albumu, ktorý síce pri svojom názve nemá meno vokalistu, ktorý
jejdáva hlas. Spevákom je Jan Loechcel, pre mňa neznámejšie meno, poznať ho môžeme
napr. s pesničky "Move On" od nemenej známej legendy trance hudby - ATB. Mimochodom, treba
vôbec predstavovať tento kúsok? London Rain patrí aspoň u mňa medzi jedny z najznámejších
pesničiek od Cosmic Gate vôbec a tiež medzi jednu z najlepších a to bez najmenšieho zaváhania.
Vokály sú zvládnuté perfektne, Jan ako vokalista sedí a je dôkazom, že aj neznámejšie meno môže
byť veľmi kvalitné. Čo je však v tejto pesničke omnoho výraznejšie ako spev je určite samotná
hudba, hlavne refrén pesničky. Skvelý rozbeh so vokálmi nás dokonale priprave na to, čo sa bude
diať v refréne. A ten je ozaj ohromný! Hudba neskôr pomaly utíchne a začína sa prekrásny gradujúci
build-up dochutený vokálmi. Build-up je na konci a.. BOOM! Prichádza refrén, ktorý považujem za niečo
úžasné, perfektné, dokonalé a podľa môjho názoru ide o jednu z najlepších častí celého albumu.
Bezchybný masterpiece, legendárny song!
Hodnotenie: 10/10

3/ Flatine (feat. Kyler England)
Prechádzame na song číslo 3, ktorý je taktiež vokálový. Tentokrát je na rade opäť vokalistka a je ňou
už známejšia Kyler England. Podobne ako pri prvej pesničke má aj táto dlhší rozbeh s jednoduchou
melódiou, do ktorej sa neskôr zapoja ako vokály od Kyler. V porovnaní s prvým songom by som túto
pesničku hodnotil nižšie po všetkých stránkach. Ako po hudobnej, tak po vokálovej, čím ale nechcem
povedať, že by sa mi song nepáčil. Práve naopak, aj tento kúsok Cosmic Gate vyšiel a vytvorili ďalší
pekný vokálový song. Veľmi počúvateľný, pohodový song, avšak v prípade "Open Your Heart" s Tiff Lacey
som bol očarený viac. Ale skvelá tvorba.
Hodnotenie: 7/10

4/ Sign Of The Times
Ďalší song nesie názov albumu, teda "Sign Of The Times". Po troch vokálovkách ide o prvý song, ktorý
je čisto len hudba, bez speváčky či speváka. Opäť je to veľmi jednoduchá vec na typický štýl CG s
temnou atmosférou. V podstate celý song je len taká jednoduchá oddychovka, žiadny peckový refrén
ako bol napríklad v "London Rain" by sme tu nenašli. Ja som si po prvom vypočutí tohto tracku povedal, že
mi strašne pripomína úplne inú pesničku, tiež od Cosmic Gate. Doplo mi, že Kozmická Brána má svoj štýl
trance-u, hlavne v tomto albume si ho pevne drží a preto je normálne, že niektoré pesničky sa v istých
miestach na seba môžu podobať. V tomto prípade sa mi jedna časť podobá na rozbeh pri pesničke F.A.V, ku
ktorej sa ešte v tejto recenzii dostaneme. Určite budete vedieť, ktorú časť myslím. Koniec koncov, takisto
pohodovka, rovnako ako v predošlom prípade. Tu je však o čosi menšie hodnotenie.
Hodnotenie: 6.5/10

5/ Under Your Spell (feat. Aruna)
Dostávame sa k pesničke s názvom "Under Your Spell". Jedna zo známejšej tvorby, myslím, že väčšina
z vás tento kúsok pozná a vokalistku Arunu taktiež nemusím predstavovať. Svoj hlas prepožičala niekoľkým
svetoznámym producentom, medzi ktorými sú aj Ferry Corsten, ATB či Myon & Shane 54. Aruna patrí
medzi jedny z mojich najobľúbenejších vokalistiek a som obzvlásť rád, že to s ňou skúsili aj Cosmic Gate, pretože
jej hlas sa do ich hudby hodí úplne perfektne! To sa potvrdilo aj v tomto songu, ktorému nechýba prakticky
nič. Aruna je ako obvykle skvelá a bezchybná, jej hlas vás prenesie do úplne inej dimenzie a v spojení s
kvalitnou hudbou je tento song niečím, čo si veľmi rýchlo obľúbite. Takže skvelá hudba, skvelé vokály a
track, ktorý si zaručene nevypočujete len jedenkrát. Odporúčam ho počúvať na dobrých slúchadlách, vlastne
toto odporúčanie patrí pre každý song v tomto albume, ktorému od začiatku až do samotného konca nechýba
tá správna atmosféra, ktorú Cosmic Gate poctivo dodržiavajú. "Under Your Spell" dostáva veľmi dobrú osmičku.
Hodnotenie: 8/10

6/ Not Enough Time (feat. Emma Hewitt)
Moje uši sa potešili, keď videli featuring k tejto pesničke. Dovolím si povedať, že najlepšia trance vokalista, ktorou
nie je nik iný ako Emma Hewitt. Myslím, že aj pri tejto pesničke môžem napísať, že je rovnako známy ako
predchádzajúca, dokonca v tomto prípade by som mohol tvrdiť, že ide o jednu z najznámejších pesničiek nielen
z tohto albumu, ale celkovo od Cosmic Gate. Či to je božskou vokalistkou Emmou alebo skratka tým, že je
celý song úžasný, to už nechám na vás. Keď sa Emma Hewitt do niečoho pustí, s vysokou pravdepodobnosťou
to bude niečo veľké, kvaitné a nezabudnuteľné. Výnimka sa neudiala ani pri "Not Enough Time" a kozmickým
pánom sa podarilo vytvoriť ďalší bezchybný song, ktorý mimochodom Emme sedí ako uliaty. Toto je presne
hudba, ktorá pasuje k jej úžasnému hlasu, rovnako ako sa Emma dokonale spojila s Dashovou hudbou, aj
Cosmic Gate by mohli uvažovať o ďalších kolaboráciách s touto fenomenálnou speváčkou. Celý tento song
má ten správny šmrnc, od začiatku do konca a po každej stráne. Vynikajúce vokály, hudba, refrén. Kvalitka.
Hodnotenie: 9/10

7/ F.A.V
Šup na sedmičku! Konečne sme tu, na tejto song som sa tešil obzvlásť špeciálne. Do tretice opäť poviem, že
je to jeden zo songov, ktorý netreba predstavovať, v mojom prípade to bol spolu s "Exploration Of Space"
jeden z úplne prvých, ktorý som od Cosmic Gate počul, čím som si ich tvorbu okamžite obľúbil a nevedel
som sa z nej odtrhnúť a spustiť z nej moje krásne uši. "F.A.V" je dokonalou ukážkou toho, že aj nevokálovky
dokážu byť úplne bezchybné, čisté a pri tomto tracku to platí desaťnásobne. Takže, ak mám začať od
úplného začiatku songu, rozbeh považujem za to najlepšie, čo v tomto albume je, opäť dark atmosféra
s výbornými hudobnými prvkami, ktorá niekde pred polovicou pesničky pomaly utícha a prelieva sa
do skvelého predrefrénového rozbehu, podľa ktorého okamžite spoznáte, že ide o tento song. Vlastne samotný
rozbeh považujem za jeden z najcharakteristickejších znakov týchto dvoch pánov, pretože tento song
je jasná práca Cosmic Gate, "F.A.V" by som označil za ikonickú skladbu. Tesne pred refrénom sa napájajú
silné synthy, veľmi podobné ako v remixe na najznámejší track od CG - Exploration Of Space. A refrén..
.. nepopísateľný, zimomriavkový. Okrem toho, že tento song suverénne radím na prvé miesto v tomto
albume, takisto by si našiel popredné miesto medzi tými najlepšími trance songami vôbec! Úplné čistá a
dokonalá práca bez jediného kazu. Masterpiece.
Hodnotenie: 10/10

8/ Trip to P.D.
Po geniálnom "F.A.V" sa presúvame k ďalšej nevokálovke, ktorú som vôbec nepoznal, dokým som si ju
nevypočul práve v tomto albume. Dostala zaujímavý názov "Trip to P.D.", teda "Výlet do Paťovho Domu".
V tomto prípade už ide o niečo rýchlejší a živší začiatok ako to bolo v prechádzajúcich songoch. Nevedel
som vlastne, čo od tejto pesničky môžem očakávať, či ma prekvapí nejakým refrénom alebo melódiou.
Nemusel som čakať ani do polovice pesničky a to prekvapenie prišlo. Prudký prechod do novej melódie, ktorá
mi po F.A.Vku znova natiahla všetky chlpy, aj tie na nohách. Nechápem, prečo som sa k tomuto songu
dostal až tak neskoro, ale to nevadí, mal som možnosť si ho vypočuť spolu s ostatnými pesničkami v tomto
albume a som milo prekvapený. "Trip to P.D." sa mi javí ako jedna z najlepších pesničiek v tomto albume.
Nevedel som si vybrať, aké bodové hodnotenie by som jej dal, nakoniec ostanem pri deviatke, porovnateľnej
s prvým intro songom. Ďakujem Cosmic Gate, fenomenály track!
Hodnotenie: 9/10

9/ Only Time (feat. Tommy Clint)
Deviatka začína celkom zhurta, chvíľu som si myslel, že sa mi prepol playlist a začala mi hrať úplne iná hudba.
Nezvyčajný začiatok na Cosmic Gate, ale povedal som si, že to môže byť príjemné osvieženie. Keby som nevidel
meno vokalistu, tipoval by som to na Christiana Burnsa. To by som sa ale mýlil, pretože spevákom v tejto pesničke
je Tommy Clint, pre mňa menej známy človek. Ako som už spomenul na začiatku, celá táto pesnička je v trocha
inom štýle ako zvyšok albumu, čo však nepovažujem za nevýhodu, možno je to práveže aj dobré. Je to taký mix
mužských vokálov, svižnej hudby a klasického deep pozadia od Kozmíkov. Zaujímavý track, vypočutý niekoľkokrát.
Hodnotenie: 7/10

10/ Arctic Sunset
Prichádzame k desiatke, ktorá má názov "Arktický západ slnka" (za preklad ďakujem Leovi, peniaze pošlem hudobným holupom).
Až do polovice je tento song v jednoduchej, oddychovej melódii. Od polovice dochádza k malej zmene, neviem
či by som ju mohol nazvať refrénom, ten by som v tomto songu asi nehľadal a dosť by som ho priradil k tracku
číslo 4 "Sign Of The Times". Takže jednoduchá pesnička, v ktorej nie je čo veľa hodnotiť, počúvateľné, ale tak
na jedno vypočutie, možno ako prechod medzi ostatnými songami. "Arctic Sunset" by som si vedel skôr predstaviť
v nejakom dobrom remixe, kľudne aj priamo od Cosmic Gate, niečo na štýl refrénu zo songu F.A.V. Ale inak môže byť.
Hodnotenie: 6.5/10

11/ Body Of Conflict (feat. Denise Rivera
Opäť niečo temnejšie, už hneď od prvých sekúnd znie kozmická deep melódia, ktorou je naladená väčšina songov
v albume. Telo konfliktu je ďalšia vokálovka, tentokrát s ďalšou menej známou vokalistkou - Denise Rivera. Cosmic
pri každej vokálovke dokazujú, že spevákov a speváčky si vedia vyberať veľmi dobre. Neviem či je to len náhoda, ale
všetky vokály v songoch od Cosmic Gate sú úplne kvalitné. Bude to určite aj tým, že tento album je ako stvorený pre
vokály a som rád, že o ne v "Sign of the Times" nie je vôbec núdza. Za polovicou pesničky prichádza už možno známenšia
melódia, ktorú by mohla poznať väčšina z vás, ak teda Cosmic Gate aspoň trocha poznáte. Zaujímavá tvorba, vokalistka
nesklamala a melódia je v tradičnom deep, dark a neviem ešte akom štýle. Ako celok to sedí úplne perfektne.
Hodnotenie: 7.5/10

12/ Whatever
Ďalší song by som opäť zaradil do skupiny jednoduchých, oddychových songov, v ktorých sa nič prevratné neudeje.
Žiadny build-up, refrén či výraznejšia zmena hudbu, podobne ako v prípadoch "Sign of the Times" a "Arctic Sunset".
V podstate hodnotenie je rovnaké ako pri dvoch spomenutých songoch, takže ako prechod medzi songami dobrý, ale
je to ďalšia z vecí, ktoré si vypočujem jedenkrát a ďalej s k nim nevraciam. Ale keďže tento album je robený v štýle, ktorý
Cosmicom nenormálne vyšiel, aj tieto jednoduché songy bez vokálov sa veľmi dobre počúvajú. Hodnotím rovnako ako
štvorku a desiatku.
Hodnotenie: 6.5/10

13/ Seize The Day feat. Jades
Posledný track v albume je vokálovka s názvom "Seize The Day". Spevákom pre tento song sa stal Jades, ktorý svoju
prácu v tejto pesničke odviedol naozaj vynikajúco. Som rád, že práve táto pesnička bola použitá ako outro, myslím, že
nie náhodou je pomalšia ako predchádzajúce songy, takže na záver albumu ideálny kúsok. Pomalá, relaxačná hudba a
kvalitné vokály dodávajú pesničke všetko do má mať a vďaka tomu sa veľmi dobre počúva. Takže outro potešilo rovnako
ako aj intro, zimomriavky zaručené aj pri tomto tracku. Album je za nami, moje záverečné zhodnotenie je veľmi pozitívne.
Cosmic Gate nesklamali ani v tomto albume, ktorý obsahoval ako neznáme, tak aj známejšie songy, ktoré si myslím možno
zaradiť aj medzi do najlepšie, čo nám trance ponúka. Celý album, od prvej po poslednú pesničku bol veľmi atmosferický, deep
trance, ktorým je "Sign of the Times" typický je veľmi počúvateľný a nedokážete sa od neho odtrhnúť kým si nevypočujete
úplne celý album. Kto ešte nemal možnosť si tento album vypočuť, čo najskôr sa do neho pustite, určite nebudete ľutovať.
Album vynikajúci, po hudobnej, melodickej aj vokálovej stránke nemám čo vytknúť, ďakujem Kozmická Brána!
Hodnotenie: 8/10

Celkové hodnotenie albumu: 90,5%

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829961
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre KickPato 2/4/2016, 22:14

Umiestnenie tohto albumu oproti ostatným z mojich recenzií:

#1 Tiësto - Just Be (2004) 94,7 %
#2 Armin van Buuren - Imagine (2008) 92,5 %
#3 Dash Berlin - The New Daylight (2009) 91,8 %
#4 Cosmic Gate - Sign of the Times (2009) 90,5 %
#5 Dash Berlin - #Musicislife (2012) 90,0 %

Príjemné čítanie recenzie Wink

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829961
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre Android 3/4/2016, 02:17

Parádna, zatiaľ najlepšia recenzia, čo si napísal!! Usmiaty smajlík 2 Dúfam, že čoskoro pridáš niečo nové, treba to zas poriadne rozbehnúť (chvíľu som neveril, že to tu naozaj vidím Thumbs Up! lol! ) .. si super holúpok! ^_^ 

.. inak album som ešte celý nepočul, po tejto recenzii si ho určite stiahnem, poznám 7 pesničiek z tých trinástich, takže sa mám na čo tešiť podľa toho, čo si napísal Usmiaty smajlík 2 

PS: 4. miesto? .. fúúha, to sa oplatí počuť teda Wink Usmiaty smajlík 2 

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24854
Dukáty : 1671654
Karma : 2587
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre Spammer 3/4/2016, 15:54

Cosmic Gate!!! Usmiaty smajlík 2 tak tí sú úplne peckoví, jeden z mojich najobľúbenejších trancových producentov vôbec a album mám už samozrejme vypočutý, hneď niekoľkokrát Usmiaty smajlík 2 

Stále mám v kompe celú diskografiu Cosmic Gate, dokonalá a nerozlučná dvojčika icon_geek 

TOP PICKS FROM THIS ALBUM (SIGN OF THE TIMES):
#1 LONDON RAIN
#2 F.A.V
#3 NOT ENOUGH TIME

Ďakujeme za ďalšiu skvelú recenziu! Usmiaty smajlík 2 
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25729
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1688743
Karma : 2089
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre FrActraL 4/4/2016, 00:17

Ako každá recenzia, kvalitka Thumbs Up) 

Vlastne nie, táto recenzia bola ešte väčšia kvalitka ako všetky recenzie doteraz.. Thumbs Up) Thumbs Up) Priznám sa, že z albumu poznám len dve pesničky, takže popri čítaní recenzie som si vypočul danú pesničku, ktorú som práve čítal a nechal som ju hrať až dokonca. A až potom som išiel ďalej a pokračoval v čítaní. Smile 

Super, potešil si ma z touto témou.. good post + KARMA

_________________
Paťove recenzie/24 Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done." Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
Ak chceš vedieť, čo znamenajú jednotlivé ranky na fóre, klikni sem
Paťove recenzie/24 Fra10
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 11780
Dukáty : 821485
Karma : 1577
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre FrActraL 4/4/2016, 00:19

FAV! ♥

_________________
Paťove recenzie/24 Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done." Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
Ak chceš vedieť, čo znamenajú jednotlivé ranky na fóre, klikni sem
Paťove recenzie/24 Fra10
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 11780
Dukáty : 821485
Karma : 1577
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre Mrdofúz 8/4/2016, 12:05

A ide sa čítať Mastičkár ^_^ (a počúvať Paťove recenzie/24 352501 )

_________________
Paťove recenzie/24 11_mrd11 Paťove recenzie/24 Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966892
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre Mrdofúz 8/4/2016, 12:19

Fúúú, no čo k tomu napísať Smile Smile Smile 

.. asi len toľko, že je to poriadne dobrá recenzia, ani sa nemusím tejto hudbe veľmi rozumieť a popri čítaní tejto témy si viem album užiť omnoho viac, pretože si všímam všetko čo v jednotlivých pesničkách je Smile 

Vymakaná recenzia, najviac sa mi páčili Open Your Heart a London Rain. Wink Paťove recenzie/24 658366 


_________________
Paťove recenzie/24 11_mrd11 Paťove recenzie/24 Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 13707
Dukáty : 966892
Karma : 1296
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre Capt. rhubarb 8/4/2016, 13:32

Takto popísať každý jeden song Shocked Cool Super napísané, album si "kúpim" .. evil 

 Let Jolly Roger wave If you like to sail the sea..

_________________
Paťove recenzie/24 The_pi10
Capt. rhubarb
Capt. rhubarb
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 16213
Dukáty : 1069837
Karma : 1476
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre nucleon 8/4/2016, 16:47

#4 miesto - dobrôtka! Thumbs Up! Thumbs Up! Thumbs Up! Thumbs Up! ..

.. mne sa album veľmi páčil, tuším si ho musím nanovo stiahnuť celý, niektoré tie songy si už nepamätám.. Ale klasiky ako London Rain alebo F.A.V sú jeden z najväčších masterpieces od Cosmic Gate vôbec.. snáď už len Exploration of Space a Fire Wire k nim pridať..

 evil Dobrá recenzia, chutila ma.. ďalšiu prosím.. evil

_________________
Paťove recenzie/24 Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30221
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Paťove recenzie/24 Steak_10
Dukáty : 1640987
Karma : 3685
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre XezepusMECHA 8/4/2016, 18:41

Recenzia!! Huh?! Heart Eyes Heart Eyes Konečne!! .. a hneď takáto!! Usmiaty smajlík 2 

Súhlasím s umiestnením v rebríčku ostatných recenzií, aj mne sa tento album veľmi páčil, mám ho na disku, takže som si vypočul pesničku, ktorú som momentálne čítal a poviem ti, zhodujem sa so všetkým čo si tam popísal .. Wink Ako vždy, dobre a kvalitne napísané, to čo bolo na pesničkách dobré si vyzdvihol, to čo bolo slabšie si takisto spomenul, nemám čo kritizovať, snáď sa len tešiť na ďalšiu recenziu, dúfam, že Markusov "Watch the World" je recenzia istá. Wink Wink .. super Paťo.. skvelý príspevok a karma istá.. good post + KARMA

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
Paťove recenzie/24 Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Paťove recenzie/24 Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115500
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre XezepusMECHA 8/4/2016, 18:45

Na dnešný upršaný deň sa hodí aj toto Usmiaty smajlík 2 



Pekná prácička od chlapcov z Cosmic Gate vo fantastickom remixe.. Usmiaty smajlík 2 Usmiaty smajlík 2

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
Paťove recenzie/24 Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Paťove recenzie/24 Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115500
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre mAt3s25 8/4/2016, 21:54

Temní chlapci. Ktorú pesničku si mám pustiť?

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
Paťove recenzie/24 Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17049
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1432273
Karma : 2761
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre Peny 8/4/2016, 22:14

Och, album plný mojich obľúbených pesničiek! Paťove recenzie/24 68968 

Som rada, že si sa pustil práve do tohto, dúfam, že okrem Markusa ešte niečo v najbližšej dobe napíšeš Paťko Paťove recenzie/24 90630 Paťove recenzie/24 348410 

Moja TOP päťka z albumu:
1. Open Your Heart (feat. Tiff Lacey)
2. London Rain
3. F.A.V
4. Not Enough Time (feat. Emma Hewitt)
5. Trip to P.D.

 Paťove recenzie/24 68968 Ňuňu album.. ^_^

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31012
Dukáty : 1914803
Karma : 4070
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre Peny 8/4/2016, 22:14

mAt3s25 napísal:Temní chlapci. Ktorú pesničku si mám pustiť?
Matúško, všetky!! Paťove recenzie/24 90630 Paťove recenzie/24 736452

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31012
Dukáty : 1914803
Karma : 4070
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre mAt3s25 8/4/2016, 22:23

Možno časom.. Zatiaľ si dám tvoje prvé tri z rebríčka.

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
Paťove recenzie/24 Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17049
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1432273
Karma : 2761
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre Peter Leopold 8/4/2016, 23:49

Vždy, keď si tvoje recenzie dočítam, tak si musím recenzovaný album stiahnuť. Usmiaty smajlík 2 Aj mňa, príležitostného poslucháča vašej trance hudby dokážu tvoje slová dostatočne inšpirovať a dať mi chuť si album vypočuť. A tak to spravím aj s týmto, ďakujem za tip. Usmiaty smajlík 2 Už zajtra cestou do Bratislavy mi bude hrať v aute. Wink

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 396600
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre KickPato 10/4/2016, 15:56

ďakujem za pozitívne komentáre Smile ďalšia recenzia bude Markus Schulz - Watch The World, potom sa uvidí, čo vyberiem ďalšie

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829961
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre Spammer 11/4/2016, 02:26

Super, paráda!! Awww yeaaah! Tešíme sa, inak rozmýšľam, čo by si mohol spraviť ako ďalšie po Markusovi, nejaké návrhy niekto? Wink Usmiaty smajlík 2
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25729
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1688743
Karma : 2089
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre Android 11/4/2016, 17:29

KickPato napísal:ďakujem za pozitívne komentáre Smile ďalšia recenzia bude Markus Schulz - Watch The World, potom sa uvidí, čo vyberiem ďalšie
Na toho Markusa sa teraz teším dvojnásobne Usmiaty smajlík 2 recenzia + album, vypočujem a prečítam si to naraz! Usmiaty smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24854
Dukáty : 1671654
Karma : 2587
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre Android 11/4/2016, 17:30

Pridáš recenziu hneď ako vyjde album, či niekedy neskôr? Smile

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24854
Dukáty : 1671654
Karma : 2587
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre Android 11/4/2016, 17:32

Dáávame si s FrActraLom Usmiaty smajlík 2  PS: Pozdravuje vás všetkých! Heart Eyes Thumbs Up! .. a teba Robo miluje a chce ísť s tebou na rande Paťove recenzie/24 68968 


_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24854
Dukáty : 1671654
Karma : 2587
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre Yulgar 15/4/2016, 00:26

čo ste mali párty u vás? Very Happy Very Happy Very Happy teplý bratia Very Happy Very Happy

_________________
Paťove recenzie/24 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28476
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2112350
Karma : 1825
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre nucleon 18/4/2016, 00:54

Pupuši fucker

_________________
Paťove recenzie/24 Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30221
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Paťove recenzie/24 Steak_10
Dukáty : 1640987
Karma : 3685
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre nucleon 18/4/2016, 00:56

Hneď si musím pustiť Exploration of Space Thumbs Up! Šupa to je evil

_________________
Paťove recenzie/24 Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30221
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Paťove recenzie/24 Steak_10
Dukáty : 1640987
Karma : 3685
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/24 Empty Re: Paťove recenzie/24

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.