Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre adames2x za 5/3/2012, 20:01

Takže zdravím Vás v mojom prvom príspevku, kde zhrniem pár zažitkov zo sobotnej party v klube Happy End, ktorý sa nachádza v srdci Slovenska - na Liptove.

Úvod, prípravy a cesta.

Nápad ísť pozrieť sa na Drum'n'Bass party prišiel na svet u mňa za pomerne zaužívanej metódy. Nudil som sa cez matiku a kontroloval mobilom čo je nové na nete. Stačil mi jediný pohľad na line-up a bol som neskutočne namotaný na túto akciu. Písali totiž, že by sa mal dostaviť holandský DJ a producent Lenzman aj s live vokalistkou Riyou, ktorá pochádza z UK v sprievode austrálskeho DJa Royalstona a najväčšie kapacity v smere d'n'b z Česka, Slovenska a Poľska. Medzi nimi samozrejme aj sám pán producent B-Complex a to len za neuveriteľných 5€ a navyše klub mám vzdialený pár kilometrov. Samozrejme som dal vedieť starým party people, ktorých poznám z predošlých akcií a pár spolužiakov. Sčasti som uspel čo bolo ešte lepšie.
V sobotu ráno (v deň party) som vstal s neuveriteľnou náladou, nakoľko ma čakal super deň a vonku po dlhej dobe svietilo slniečko. Zvolal som teda spolužiaka Rasťa, že ideme kúpiť energy drink, veď večer už bude určite všetko zatvorené. Samozrejme ako správny fajnšmeker vyberám podľa ceny, takže po treťom navštívenom obchode sa mi podarilo vybrať výhodný energy drink, z ktorého som cestou domov polku vypil.
Doma som si začal robiť warm-up náladu a pušťal čoraz rýchlejší d'n'b (Nakoniec som skončil pri 180 BPM Hardstyle). Nakoniec som to doma nevydržal a šiel predčasne von. Stretol som tam bývalých spolužiakov, ktorý nás odkopli na stanicu. Ale aj tak sme mali ešte 2 hodiny čas. Bola celkom kosa tak sme si to striholi rovno na železničnú stanicu, kde sme sa zoznámili s ujom bezdomovcom. Hneď dostal prezývku fekálista. Dozvedeli sme sa od neho celkom zaujímavé veci, napríklad, že radiátor sa skladá z 32 políčok, alebo ako dnes pral bundu. Keď sme napokon pretrpeli dlhé 2 hodiny s fekálistom, vybrali sme sa na autobus do jasnej, kde nás čakal tretí party people - Marko. Hneď sme zistili, že cesta bude veselá. Niektorý už tam nevládali nastúpiť do autobusu, ale nakoniec to bravúrne zvládli. Po chvíľke sme došli pred klub Happy End.

Vchádzame dnu!

Nakoľko som tam ešte nebol nechal som sa navigovať podguráženými cestujúcimi. Už po vstupe som si urobil o nich mienku. Cenovú. Tí, ľudia nevedia čo majú pýtať. Za jeden kus bundy na uskladnenie do šatne pýtali jedno euro. Keď som si spomenul ako som bol pred nedávnom v klube na oveľa vyššej úrovni a na oveľa väčšej akcii, kde zato nepýtali nič, dosť ma to prekvapilo. Ale no reku dobre, čo už s tým...
O dve minútky som už stál dnu a premeriaval pre mňa nový klub. Hneď mi padli do očí repráky, nakoľko som jeden z tých, ktorý hodnotia aj zvuk v kluboch. Na repráku bolo napísane: "Function One", čo vo mne len nadchlo ešte väčšiu eufóriu. V klube to už fičalo ako sa na d'n'b patrí. Chvíľu som sa ešte kochal a potom som šiel testovať parket. Vlastne kašlal som na parket len som dubasil ako sa na túto hudbu patrí Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) 633559

Hlavný klinec programu.

Na stagy sa striedali dvaja DJs. Baba s jedným chalanom. Hneď ma nadchlo, že hrajú s gramofónov čo k d'n'b patrí, no v dnešnej dobe sa to už často nevída. Hrali fakt super, nemôžem im nič vytknúť. Malo to fakt šťavu, miestami jemne prvky dubstepu, čo bolo úplne super.
Po nich sa nám ako druhý predstavil Bifidus Aktif. O tomto chlapíkovi som prednedávnom čítal jeden super článok v našom zrejme jedinom časopise zameraným na DJing. Len mi potvrdil to, že v článku neklamali. Rozbíjal nás vyše hodiny nakoľko Mr. B-Complex sa trošku opozdil. Absolútne mi tých pár minút nevadilo, len čo to vo mne zdvihlo vačšie očakávania. B-Complex hral fakt super, nahodil parádne tempo a maximálne nás rozbil. Stál som hneď pod stagom a ani chvíľu som sa nenudil. Keď som mal dosť, tak tam vždy dal čosi pomalšie, ako keby už vedel, kedy sú ľudia pod ním vyšťavený a potrebujú vydýchnuť. Dočkal som sa fakt všetkého čo som chcel. Počul som "Promises" od Nera a dokonca aj legendárny singel "One", ktorý zložili v roku 2010 Swedish House Mafia v remixe od "Netsky".
Samozrejme čo by to bola za party, keby B-Complex nezhral d'n'b hymnu "Beautiful Lies", ktorú pred časom zložil. S touto pesničkou sa s nami rozlúčil a prenechal mixák holanďanovi Lenzmanovi. Samozrejme to by som nebol ja, keby som si s ním nepodal ruku. A keď som tak nad tým rozmýšlal, prečo nie rovno aj fotku. Tak som za ním skočil na stage a požiadal pána fotografa o menší cvak. Bol som síce vytešený ale v hube som mal sucho ako v... Čo sa samozrejme nedalo porovnať s topánkami, kde sa mi noha potila ako...
Tak som chudák polomŕtvy došiel k baru, ze piť. Pán barman mi podal cenník. Písali tam, že jedna malá flaška nealka stojí 2,5€. Pravda to byť nemohla lebo by som tomu aj tak neuveril ale, keď sa ma opýtal, či mám vybraté tak som si pomyslel: Hej? 2,5€ chceš? no dobre teraz s tebou vy***em ja... Vyšiel som hore na poschodie zobral spiacému týpkovi pohár a načapoval si fajnej vody z hajzla. Z chuti som ovlažil hrdlo - nanešťastie teplou vodou. Nepamätám, že by som v dakom podniku na hajzloch výdal teplú vodu, ale just keď si ju žiadam najmenej Happy End ju mal. Ale padla lepšie ako tie 2,5€, čo odo mňa pýtali dole. Nohy ma už celkom kvalitne boleli tak som si hore sadol, kde som stretol kolegu party people Rasťa. Povedal, že mu je zle nakoľko si dal doma pred akcoiu 4 volské oka a zapil ich energy drinkom. Natešený som zbadal, že po ľavej ruke si predchádzajúci flek majiteľ zabudol flašku s vínkom, kde mi naspodku nechal niečo na môj suchý krk. Padlo celkom fajne a ani sa oň nik nehlásil.
Vyčerpaný som sledoval, čo sa deje pod nami. Dole ľudí rozbíjal Lenzman aj s jeho vokalistkou. Vokalistka to mohla byť dobrá, ale tuná som jej nerozumel ani slovo, len čo mi to jej kričanie spôsobovalo menšie bolesti v ušiach. Sedeli sme tam ešte asi tak hodinu a kývali hlavami, lebo viac sme nevládali. Nastal čas, kedy Jasnú opúšťal posledný autobus. To bolo okolo druhej ráno. Opustili budovu a celkom ma pobavilo, že niekto v aute pred klubom počúva dákeho Žbirku alebo ký ďas to bol. Na zástavke sme skočili do plného busu, kde som sa cítil trochu divne lebo všetci okolo mňa boli v miernom až pokročilom stave napitosti. Mne v tom bránila finančná situácia si niečo dať ale hlavne to, že som si to chcel aj pamätať.

Cesta naspať.

Autobus nanešťastie chodí len na hlavnú stanicu a MHD nemá vo zvyku okolo tretej ráno chodiť. Kolega party people býva v meste, takže si z toho až takú ťažkú hlavu nerobil, keď ho autobus vyhodil tak povediac pre domom. Ale ja to mám dobrých 5 kilometrov pešibusom. A tak som po štyroch hodinách skákania na drum'n'bass,s letnou bundou, bez čiapky o teplote -10°C a s menšými žalúdočnými problémami, ktoré mi spôsobilo zrejme pokazené zakysané straciatellové mlieko z Lidla vybral domov.
Nepamätám si noc kedy som povedal viac nadávok. Nadával som na celý svet, prečo ja musím ťahať nohy za sebou domov. Na sebadôvere mi veru nepridalo ani tích zhruba 50 taxíkov, ktoré okolo mňa svišťali. Každému som zato samozrejme šťavnato v duchu vynadal. Čas sme si krátili tým, že sme chodili po zamrznutých mlákach a hodnotili, ktorá najlepšie praská (úroveň predškolského veku). Ani neviem ako som došiel domov, proste som to dokázal a zaspal v riflách, ale napriek všetkým zlým veciam, čo sa mi prihodili to bol pre mňa nezabudnuteľný večer po ktorom mi d'n'b prirástlo ešte viac k srdcu.
adames2x
adames2x
Music lover
Music lover

Príspevky : 212
Vek : 25
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Adam Gonda
Money : 93621
Karma : 60

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre nucleon za 5/3/2012, 20:29

vitajte na fore idem si prečítať príbeh Smile
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20462
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Steak_10
Money : 901273
Karma : 2735
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre nucleon za 5/3/2012, 20:37

Skvelý príbeh! good post

Musím sa priznať, že ti moc závidím toho B-Complexa, mám ho tiež veľmo v láske Smejúci sa smajlík 2

Cenníky ma neprekvapili, ani tá úschovňa, tam už pýtajú za všetko peniaze, zachvíľu aj hajzle budú na mince na takýchto party o_O
---
Mimochodom super veta... (2 vety) Very Happy

Hneď dostal prezývku fekálista. Dozvedeli sme sa od neho celkom zaujímavé veci, napríklad, že radiátor sa skladá z 32 políčok, alebo ako dnes pral bundu.
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20462
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Steak_10
Money : 901273
Karma : 2735
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre Spammer za 5/3/2012, 21:28

Radiátor sa skladá z 32 políčok Smejúci sa smajlík 2 tak keď nemal čo robiť, tak porátal. Smejúci sa smajlík 2
---
Skvelý príbeh, takéto príbehy z akcií mám rád, inak tá cena tých minetálok ma vôbec neprekvapila, odomňa raz pýtali za pollitrovú minerálku (čistú!) 1,50 € a za Red Bull 3 €... ma j3bnúť išlo...

+karma a Vitaj na fóre welcome
Spammer
Spammer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 12381
Vek : 26
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 676459
Karma : 1429
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre Quadro'Ye za 5/3/2012, 21:34

B-Complex je fajn, museli ste mať super zábavu... Hlavne s fekalistom Very Happy Very Happy Very Happy Perfektný príbeh Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) 658366

_________________
Jack Sparrow Menej je niekedy viac
Quadro'Ye
Quadro'Ye
Level 33 Battleonský sprievodca
Level 33 Battleonský sprievodca

Príspevky : 3318
Money : 216211
Karma : 390
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre mAt3s25 za 5/3/2012, 21:45

Býva preplnený ten Happy End na takýchto akciách?
mAt3s25
mAt3s25
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 10833
Vek : 27
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Money : 953458
Karma : 2006
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre nermal za 5/3/2012, 21:46

vitajte na fore a pravidla ale nie....

Hádam sa ti tu bude páčiť....Príbeh vyzerá dobre tak si ho hádam niekedy aj prečítam....
nermal
nermal
Level 33 Battleonský sprievodca
Level 33 Battleonský sprievodca

Príspevky : 3069
Vek : 23
Mesto : Hluzikotopia
Meno : Nermal Lamren
Money : 243356
Karma : 695
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre mAt3s25 za 5/3/2012, 21:48

Mimochodom príbeh sa mi páčil, keď už sme pri tom (nezabudni mi prosím odpovedať na otázku), nepotrebujem to pre mňa, kamarát sa pýta.
mAt3s25
mAt3s25
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 10833
Vek : 27
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Money : 953458
Karma : 2006
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre LightBringer za 5/3/2012, 22:01

Mne sa podarilo raz byť v Happy Ende, bolo tam super, ale táto akcia na ktorej si bol ty musela byť vymakaná riadne Smile

Inak odkiaľ presnejšie si z LM?

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14009
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 967340
Karma : 2368
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre adames2x za 5/3/2012, 22:10

Podbreziny, jj bolo parádne len trošku pišťanie v ušiach na druhý deň nakoľko to nie je bohviečo stáť pre function one bez štupľov

_________________
adames2x
adames2x
Music lover
Music lover

Príspevky : 212
Vek : 25
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Adam Gonda
Money : 93621
Karma : 60

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre FrActraL za 5/3/2012, 22:20

Function One??? Tak to si vychytal kámo, to už je iná dimenzia, čo? Smejúci sa smajlík 2

_________________
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done."
Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 8631
Money : 545311
Karma : 1320
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre XezepusMECHA za 5/3/2012, 22:30

Veľmi fajn príbeh! Smile závidím B-Complex x)

---

FrActraL: To je už brutálna dimenzia kamarát Smejúci sa smajlík 2

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19854
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Ninjutsu_mecha Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Combat-Droid-54327
Money : 1337110
Karma : 2961
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre Android za 5/3/2012, 23:32

Ďalší Lipták na fóre welcome

Skvelý príbeh mimochodom, ticho závidím. Razz

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14477
Money : 863660
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre mAt3s25 za 6/3/2012, 19:40

Nápoje pomaly drahšie ako samotné vstupné. o_O
mAt3s25
mAt3s25
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 10833
Vek : 27
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Money : 953458
Karma : 2006
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre nucleon za 6/3/2012, 21:07

Jj si treba nosiť čaj v termoske Very Happy
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20462
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Steak_10
Money : 901273
Karma : 2735
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre marko221 za 6/3/2012, 22:39

Šak ja som si tam dal Fernet a Colu a platil som 4,50€ ma skoro jeblo o zem keď mi zadrel tú cenu

_________________
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 26
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Money : 359153
Karma : 526

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre Yulgar za 7/3/2012, 22:03

Zverstvo toto... radšej by som sedel doma ako rozhadzovať tak nezmyselné peniaze za také veci...

Normálne: Fernet 1 euro cca, Cola 80 centov... spolu? = 1,80 euro... nie 4,50 euro... hrúza tie ceny

_________________
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) 6398b7e8e24df33b5a87dc982de28764
Yulgar
Yulgar
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 12531
Vek : 25
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 889517
Karma : 1067
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre nucleon za 7/3/2012, 22:12

Keď si smädný, nieje čo riešiť! Facepalm
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20462
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Steak_10
Money : 901273
Karma : 2735
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre XezepusMECHA za 10/3/2012, 22:08

FACEPAAALM! Smejúci sa smajlík 2

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19854
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Ninjutsu_mecha Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Combat-Droid-54327
Money : 1337110
Karma : 2961
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre nucleon za 10/3/2012, 22:08

Tak mňa by asi aj ten smäd prešiel, keby som tie ceny videl Smejúci sa smajlík 2
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20462
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Steak_10
Money : 901273
Karma : 2735
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre nucleon za 10/3/2012, 22:09

Tak mňa by asi aj ten smäd prešiel, keby som tie ceny videl Smejúci sa smajlík 2
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20462
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Steak_10
Money : 901273
Karma : 2735
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre XezepusMECHA za 10/3/2012, 22:14

To asi každého... len vieš, to je klasický marketingový ťah... ľudia si tam vlastné doniesť nemôžu a čo, smädní neostanú Smejúci sa smajlík 2 Ale čo to tebe vravím, veď si predsa pracovník marketingu. Very Happy

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19854
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Ninjutsu_mecha Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Combat-Droid-54327
Money : 1337110
Karma : 2961
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre nucleon za 10/3/2012, 22:17

Však jasne, niet lepšieho marketingového pracovníka ako som ja Smejúci sa smajlík 2... ale už aj mne by bolo nechutné dávať také ceny... Smejúci sa smajlík 2
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20462
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Steak_10
Money : 901273
Karma : 2735
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre XezepusMECHA za 10/3/2012, 22:20

Máš pravdu... (ja by som dal ešte viac) Smejúci sa smajlík 2

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19854
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Ninjutsu_mecha Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Combat-Droid-54327
Money : 1337110
Karma : 2961
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre Android za 10/3/2012, 22:24

Chlapci u mňa to máte FREE Smejúci sa smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14477
Money : 863660
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná) Empty Re: Let It Snow 3.3.2012 (Happy End Jasná)

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.