Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ear-Gasmic, Europa2Point

+13
Peny
XezepusMECHA
mAt3s25
Nikuška
Peter Leopold
nermal
FrActraL
adames2x
marko221
Dodes
Spammer
nucleon
K7BO
17 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre K7BO 25/3/2012, 22:00

Ear-Gasmic, Europa2Point Europa2point300x250
Ear-Gasmic 2012

Srdečne Vás vítam pri mojom novom príbehu. Tak v skratke na úvod - príbeh bude o akcii Ear-Gasmic, na ktorej som bol spolu s Markom (marko221) v Trnave 17.3 až 18.3. Prajem príjemné čítanie, k príbehu sú pripojené aj fotky, takže sa moc nesmejte, lebo beda!

Tak všetko sa začína 17.3 v Liptovskom Mikuláši. Je sobota, vstal som s krásnym pocitom, že som sa dočkal skvele akcie - Ear-Gasmic. Je to mimochodom akcia organizovaná v malom Trnavskom klube Europa2Point (menší ako Dopler v Bratislave), ktorej hlavným interpretom je skvelý nemecký DJ Alex M.O.R.P.H. známy najmä svojimi singlami ako Sunset Boulevard, Walk The Edge, An Angel’s Love a kopou skvelých remixov. Nevedel som sa dočkať večera, čas ubiehal naozaj veľmi pomaly.

Vlak mi odchádzal okolo štvrtej. Na stanicu som prišiel asi 15 minút dopredu, pre istotu, že budú plné okienka ľudí alebo bude teta za okienkom nervózna a neschopná, však aj také sú. Kúpil som si lístok, áno, iba ja, Marko ma totiž čakal v Trnave, pretože od piatka bol už na Západe, presnejšie v Bratislave s rodinnými príslušníkmi, nejdem menovať. Vlak prišiel, ja som nasadol, okamžite som si sadol na voľné miesto, nebolo to kupé, ale nevadí. Zobliekol som si bundu, usadil som sa, vytiahol som si mobil, slúchadlá a počúval som hudbu skoro celú cestu. Asi v štvrťke cesty si ku mne prisadol jeden pán. Bol to pán v mladom veku, 25 rokov, mal väčšiu postavu, nie zase moc, aby som nepreháňal, mal prenikavý pohľad a krátke svetlohnedé vlasy. Ale to vás asi absolútne nezaujíma, tak prejdem ďalej. Kým som ja cestoval vo vlaku, Marko stihol v Trnave na stanici pozrieť celý film Jamesa Bonda, ktorý ho neskutočne bavil, no nevedel si ho vynachváliť. Vlak dorazil do Trnavy, vonka už bola tma, ja som mal úsmev na tváričke. Marko ma čakal pri vlaku s otvoreným náručím a kyticou a bonboniérou. Srandujem, bonboniéru nedoniesol. Uvítali sme sa a vyrazili sme hľadať cestu. Mali sme ešte dosť času, akcia sa začínala o 21:00, v Trnave sme sa stretli už okolo 19:30 - 19:45.

Bufety na stanici neboli otvorené, tak sme sa išli prevetrať von. Na parkovisku pri stanici sme videli taxík, ktorý mal na bočnej strane nálepku „Europa2Point“, tak nás napadlo spýtať sa na cestu, keďže je to taxík asi priamo pre ten klub. Pán v taxíku nám povedal, že máme ísť hneď doľava a potom stále rovno, rovno, rovno, rovno, rovno a potom to uvidíme. Cestou tam sme sa ešte stihli porozprávať o somarinách, zastavili sme sa v Bille, ktorú už zatvárali, kvôli času, tak nás tam nanešťastie zamkli. Ale nie, stihli sme ujsť, Marko si kúpil bagetu. Ja som bol tiež troška hladný, tak som Markovi kúsok odhryzol... z bagety. Určite sme sa nerozprávali o Robovi a Paťovi, určite nie. Kúsok ďalej sme zbadali krásnu bielu limuzínu, no neodfoť sa (/foto prikladám/). Po čase chôdze rovno, ako nám chlapík povedal sme si povedali, že už ideme rovno asi pridlho, tak sme zastali a začali kričať od strachu. Nie, robím si srandu, nezastali sme, kričali sme popri chôdzi. Rozhodli sme sa vrátiť, cestou sa Marko spýtal na klub, dostali sme radu za zlato, konkrétne za 15 euro a išli sme ku klubu, boli sme blízko.

Ear-Gasmic, Europa2Point Cameraicon Photo 1: K7BO's Limo
Sľúbená limuzínka (táto fotka ma mimochodom stála 32 euro)
Ear-Gasmic, Europa2Point P3170001p


Sme tam! Je presne okolo osem hodín približne a boli sme prví pred klubom. Von sme urobili ešte asi 300 fotečiek (/tie najlepšie priložím/) až nám z toho vyhladlo. Našťastie bola oproti klubu nádherná benzínová pumpa žltej farby tuším. Rád by som urobil opis, ale to asi nikoho nezaujíma, že. Pche (toto som si požičal od Thopera za fľašu bieleho). Vošli sme na benzínku, predavačka bola príjemná mladá pani, vlastne nebola, bola to obyčajná mhmuum...... NEJDEM HREŠIŤ!!!  Ale zasmiali sme sa, pretože dve dievčatá, ktoré si pri pultíku s kávami asi 5 minút niečo obzerali dostali perfektný kill od predavačky, ktorá im povedala: „Dievčatá, čo tam máte televízor? Si už vyberte niečo.“ No kebyže mne niečo také povie, tak tam asi dôjde k vražde z nešťastnej náhody. Vrátili sme sa von, jedli sme, ľudia pomaly prichádzali pred klub, organizátori (ktorých musím pochváliť, úprimne) klub pomaly otvárali a brali vstupné. Lístky sa kupovali priamo na mieste, no ja s Markom som mal už dlhšie kúpené V.I.P lístky (cez internet, nech vidia, že Liptáci na to majú!), takže sme preukázali iba občianskymi preukazmi a dostali sme na ruky krásne žlté pásky.

Ear-Gasmic, Europa2Point Cameraicon Photo 2: K7BO In Da Front Of Club
Ako prví dvaja pred klubom Europa2Point Usmiaty smajlík 2
Ear-Gasmic, Europa2Point P3170002s


Ear-Gasmic, Europa2Point CameraiconPhoto 3: marko221 In Da Front Of Club
A tu je marko221
Ear-Gasmic, Europa2Point P3170004


Klub bol ešte vcelku prázdny, ale bol pekný, dole bar, plocha na tancovanie a pekne spravený pultík. Navštívili sme aj V.I.P plochu, v ktorej sme sa moc nezdržali, taktiež tam bol bar a gauče na sedenie. Musím pochváliť cenník, najmä malú minerálku (čistú vodu) za 1,20 €, RedBull za 3,50 €, iný sortiment sme vďakabohu netestovali. S Markom sme sa usadili k voľnému stolu, prvý DJ už hral, bol to Joe Cormack z Českej Republiky. Na stole boli čipsy, neuveriteľné bolo, že boli zdarma, tam sme ich hneď zjedli! Chcel som ísť aj k iným stolom, ale som predsa človek, nebudem jesť iným. Joe Cormack zahral veľmi dobre, potešili ma najmä pesničky Antillas feat. Fiora - Damaged, Daniel Kandi - Symphonica, Gaia - J’ai Envie De Toi alebo Gareth Emery feat. Christina Noveli - Concrete Angel. Ja som sa troška ondil s mobilom, robil mi zle (mal som so sebou „starý“ SE W995, kvôli spoľahlivému nahrávaniu, ktoré bolo nespoľahlivé.

Ako druhý DJ, presnejšie DJka, slečna, prišla zahrať jediná slovenská progressive-trance DJka Nifra, ktorá robí songy aj pre známe Coldharbour Recordings, s ktorými pracuje Markus Schulz. Nifra je kočka, bolo pre ňu pripravené pekné intro, parket bol už plný a dve hodinky progressive-trance sa začali! Hneď v úvode to rozbalila s Omnia & Ira - The Fusion, nechýbala ani jej pesnička Dark Harbour a ďalšie dobré pesničky, ktoré spolu vytvorili perfektný set. Alex M.O.R.P.H. mal začať hrať o 00:30. Ešte predtým sme išli znova na pumpu, niečo si dať jesť, teta za pokladňou mala znova náladu, ale to dáme bokom.

00:20. S Markom sme boli vo V.I.P zóne, rovno nad pódiom, keďže Alex M.O.R.P.H. mal údajne cez V.I.P zónu prejsť k pultu. A prešiel! Bolo to grandiózne, už v diaľke som ho videl, Marka som poklepkal po pleci, lebo by si ho ani nevšimol a keď bol Alex už úplne blízko, tak som poklepkal aj jeho! Otočil sa a dal mi thumbs up! Veľmi som sa potešil a ešte viac som sa tešil na set, ktorý zadelí. Po celý set Alexa, čiže 2 hodiny od 00:30 do 2:30 sme s Markom stáli vo V.I.P zóne rovno nad Alexom. Mimochodom je to chlapík presne ako ho poznáme, silnejšia postava, väčšia briadka a jeho obľúbený doplnok - šiltovka. Set strýčka Alexa začal! Intro bolo pripravené perfektné, dokonca si vraj sám Alex ešte pred koncertom intro natočil na mobil, tak sa mu páčilo. A nečudujem sa, organizátori urobili veľmi dobrú prácu. Potom nasledovali 2 hodiny perfektného upliftingu, proste konečne poriadny trance koncert, Alex zahral poväčšine staršie, kvalitné pesničky, medzi nimi aj nejaké novinky, kvôli ktorým nechcel zverejniť svoj tracklist.
Celý jeho set bol perfektný, ale to čo prišlo ku koncu sa ťažko opisuje. Na to proste človek potrebuje byť na mieste, pretože ten pocit bol jedinečný,  nezabudnuteľný. Konkrétne sa jedná o posledné dve pesničky. Prvá z nich známa novinka An Angel’s Love. Všetci na parkete i v klube zdvihli ruky hore, ja takisto, zavrel som si oči a počúval som tú nádheru. Miestnosť bola ozvučená výborne, repárky boli dobré, bol to neuveriteľný zážitok, nádherná pesnička. Anjelská láska sa pomaly dostávala do záveru a Alex začal ukončievať svoj set. Ukončil to tradične úplným spomalením pesničky a ľudia začali tlieskať. Ale to nebolo všetko. Alex nás ešte prekvapil jedným známym remixom a to Veracocha - Carte Blanche (Alex M.O.R.P.H. Remix). Bol to záver ako sa patrí, celý set bol perfektný, musím povedať, že sa naozaj oplatilo ísť, bol to úžasný koncert, úžasná akcia.

Alex skončil a ja som sa s Markom okamžite natrepal k bráničke, cez ktorú pôjde Alex preč. Prezliekol sa ešte dole a pán z klubu nám povedal, že Alex sa ide fotiť a rozdávať autogramy medzi ľudí (dole na parket). Utekal som ako za teplými párkami, len aby som sa k nemu dostal. Tlačil som sa medzi ľudí tak, ako to išlo a nakoniec som sa ocitol rovno pred ním. Ešte tam bolo pár ľudí, tých som nechal odfotiť sa a ešte sa mi prišťastilo, že jeden chlapík rozdával letáky Ear-Gasmic, tak som zobral dva na podpis (aj Markovi, ten bol kúsok ďalej).
Podišiel som k Alexovi a s neuveriteľnou hrdosťou a šťastím som mu povedal:Can you sign me this flyer, please?
Alex len povedal, teda skôr mi naznačil, aby som sa otočil, leták mi dal na chrbát, aby mal pevný podklad a podpísal sa, to isté urobil aj s letákom číslo 2 pre Marka. Hneď ako dopísal, ďalší chalan mu tiež podstrčil leták na podpis, nuž neváhal som a ostal som robiť stojan, čo aj podotkol jeden z prítomných. „Máš fajne, robíš mu stojan.“ A ľudia musím vám povedať, nikdy som si nemyslel, že mi bude príjemné robiť stojan, ale toto za to naozaj stálo. Ear-Gasmic, Europa2Point 77287 Osobný stojan Alexa M.O.R.P.H.a.
Jeden leták som si nechal ja, jeden som dal Markovi a počkal som, kým Alex podpíše letáky ostatným ľudom, potom som k nemu prišiel znova a poprosil ho o fotku. Yeah, to bol pocit, fotka z Alexom M.O.R.P.H.om, o tom som pred niekoľkými mesiacmi ani len nesníval a teraz sa to stalo realitou.
Marko sa takisto s Alexom odfotil, bol tam s ním ešte nejaký chalan, čo sa mu tam vtrepal, nevadí, hlavne, že je Alex. Ear-Gasmic, Europa2Point 333282
No a potom som išiel k Alexovi do tretice, pretože som sa rozhodol, že si dám podpísať aj tričko. Doteraz ho mám vystavené v izbe, je mi ľúto ho oprať, ale asi na to príde, veď koniec koncov, podpis mám aj inde.
A do štvorice sme sa s Alexom odfotili ja a Marko spoločne a potom sme sa s ním rozlúčili. Ten pocit po tom, to si ani neviete predstaviť, bolo to niečo úžasné, neopísateľné. To bol Alex M.O.R.P.H..

Ear-Gasmic, Europa2Point Cameraicon Photo 4: marko221, Alex M.O.R.P.H. & K7BO
Najlepšia fotka, najkrajšia spomienka. Usmiaty smajlík 2 Sám veľký Alex M.O.R.P.H.
Ear-Gasmic, Europa2Point 1582k


Nasledoval set Ear-Gasmic Trance Classics od Davida Hanca. To sme už boli s Markom dole, ale naše ruky boli hore v rytme najväčších trance klasík ako AvB - Communication, Tiesto - Adagio for Strings a mnoho iných, ktoré si už nepamätám, ale viem, že boli. Ear-Gasmic, Europa2Point 77287
V klub sme boli asi do štvrtej rána, potom sme išli taxíkom na stanicu. Chytili sme taxík, ktorý stál rovno pred klubom, pripravený z neho odvážať ľudí. Nasadli sme, pán taxikár tiež nasadol, pripútal sa, naštartoval, zaradil, nezapol svetlá, išli sme, chytili nás. Už som videl vzadu to krásne oslnivé striedanie modrej a červenej. Prešli sme pár metrov a páni zelení nás zastavili za svetlá. Pán taxikár si to s nimi vybavil, trvalo to dákych 10 minút, ale všetko, pohodička jak má byť a išli sme na stanicu.
Tam sme si sadli na lavičku a odpočívali sme, vlak nám išiel až za takmer 2 hodiny. Ja som si kúpil kávu, Marko tuším niečo na jedenie. Neskôr si o lavičku vedľa prisadli dvaja chlapíci, ktorých sme stretli v klube, bolo nám jasné, že už majú dosť... alkoholu v krvi samozrejme.
Naproti ešte sedela taká skupinka, asi dve baby a dvaja chalani, tiež z klubu, tí sa iba smiali, ako jeden z tých chlapíkov, ktorí sedeli vedľa nás zaspával a pomaličky padal do strany.
Konečne prišiel vlak, už sa celkom rozvidnievalo, na stanicu sme prišli v tme, odchádzali sme v svetle. Húúú, sila čo?

Sadli sme si do úplne posledného vozňa, bol úplne prázdny, dokonca sme si sadli aj na posledné miesta a usalašili sme sa. No cesta späť bola zaujímavá, až by som povedal fotografická. Zahrali sme sa na fotografov, DJov, retardov a všetko sme to samozrejme pofotili. Okrem toho som si vo vlaku kúpil ešte dve kávičky, jednu hneď po vstupe v bufete či kde to bolo, tam sme kúsok aj posedeli a potom druhú v už spomínanom poslednom vagóne od chlapca s vozíkom plným jedla a pitia. Čo si budeme vyprávať, zbytočné reči preč, prejdime k práci profesionálov, k fotkám umeleckým, vysoko kvalitným - bezchybným!

Ear-Gasmic, Europa2Point Cameraicon Photo 5: Podpis Alexa na tričku
Doteraz som tričko nevypral, je mi ľúto to spraviť
Ear-Gasmic, Europa2Point P3180040


Ear-Gasmic, Europa2Point CameraiconPhoto 6: Stop Making Photos Of Me!
Marka chytila fotografistická mánia. Som obeť! (ten papierik predomnou je letáčik, zo zadnej strany podpísaný Alexom)
Ear-Gasmic, Europa2Point P3180042


Ear-Gasmic, Europa2Point CameraiconPhoto 7: Tak no...
Obsah fotky: K7BO, Markova bunda, Markova čiapka, Markove slúchadlá.
Ear-Gasmic, Europa2Point P3180045


Ear-Gasmic, Europa2Point CameraiconPhoto 8: Unavený Marko
Už bolo všetkého na neho priveľa
Ear-Gasmic, Europa2Point P3180046b


Ear-Gasmic, Europa2Point CameraiconPhoto 9: Marko ako "DJ"
Keby niečo, tak mu to sluší. Usmiaty smajlík 2
Ear-Gasmic, Europa2Point P3180047


Ear-Gasmic, Europa2Point CameraiconPhoto 10: Marko ako "DJ" 2
Žiadny koment! Smejúci sa smajlík 2
Ear-Gasmic, Europa2Point P3180051o


Ear-Gasmic, Europa2Point CameraiconPhoto 11: Hmmm...
No poďme ďalej...
Ear-Gasmic, Europa2Point P3180052


Ear-Gasmic, Europa2Point CameraiconPhoto 12: DJ Admin
Autogramy nerozdávam...
Ear-Gasmic, Europa2Point P3180054


Ear-Gasmic, Europa2Point CameraiconPhoto 13: DJ K7BO In Da Work
Pokus o nejaký mix na Markovom zvláštnom prehrávači
Ear-Gasmic, Europa2Point P3180057


Ear-Gasmic, Europa2Point CameraiconPhoto 14: ?!Marko?!
Áno, ja vám môžem zaručiť, že je úplne zdravý, naozaj.
Ear-Gasmic, Europa2Point P3180060


Ear-Gasmic, Europa2Point CameraiconPhoto 15: Kňoflík x)
Nedostatok spánku robí svoje.
Ear-Gasmic, Europa2Point P3180061


Ear-Gasmic, Europa2Point CameraiconPhoto 16: Nikdy nezabudneme
Skvelý koncert, skvelý zážitok, skvelé spomienky, ktoré sa nikdy nevytratia
Ear-Gasmic, Europa2Point Imag0063fb


Takže to je záver, verím, že sa vám príbeh páčil, fotky takisto a dúfam, že pán Alex si ešte niekedy nájde čas pre Slovensko.

Ďakujem za prečítanie. Ear-Gasmic, Europa2Point 333282


Naposledy upravil K7BO dňa 11/5/2016, 00:59, celkom upravené 1 krát.

_________________
Hlavný web www.battleon.estranky.cz
Dobrá vec FAQ
Hlavná AQ stránka
TU
Ak chcete rovno hrat kliknite na toto

Zbytočné témy sú pre mna :lock2:
Pekný den vám praje K7BO
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14873
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 843657
Karma : 3311
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre nucleon 25/3/2012, 22:29

Hou-hou! Príbeh, zajtra si ho prečítam, teším sa už Smejúci sa smajlík 2
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30166
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Ear-Gasmic, Europa2Point Steak_10
Dukáty : 1636623
Karma : 3683
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre Spammer 26/3/2012, 10:49

Ear-Gasmic, Europa2Point Warning Upozornenie: Príbeh obsahuje veľké množstvo vtipných hlášok


Toto sa vážne oplatilo čítať. Smejúci sa smajlík 2 VŠETKÝM ODPORÚČAM PREČITAŤ SI PRÍBEH SLOVO PO SLOVE, pretože je tam napísaný dej, vieme si predstaviť, čo sa odohrávalo, je to napísané veľmi dobre, využité vety do ktorých si vložil vtip, príbeh ako má byť. Usmiaty smajlík 2

A ZÁVIDÍM FOTKU!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked A fotky na ceste domov nekomentujem, to sa stačí iba smiať. Very Happy Very Happy Very Happy
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25666
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1684412
Karma : 2086
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre Dodes 26/3/2012, 18:32

Very Happy haha príbeh celý prečítaný jediný koho z toho celého poznám okrem vás dvoch je Nifra a musím potvrdiť že je to kočka Smile ... iste ste sa moc zabavili:D a tie fotky Very Happy

_________________
uživatel opustil fórum

Dodes
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6257
Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Dukáty : 492825
Karma : 467

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre marko221 26/3/2012, 20:10

No tak hádam nevyzeráme ako pripečený Very Happy ....
Kubo - príbeh si kvalitne spísal a dobre som sa zasmial hoci som to sám zažil Very Happy ... Trochu ťa doplním ak nebude vadiť Smile .... Pri Nifre si zabudol dopísať jednu pecku od Orjana Nilsena - Legion .... príbeh je skvelý Smile Karm up Smile ... pridávam video ako si Alex natočil svoje intro Smile


_________________
Ear-Gasmic, Europa2Point Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Dukáty : 387474
Karma : 527

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre nucleon 26/3/2012, 23:42

Som rád, že ste sa o mne a o Paťovi vôbec nerozprávali... Smejúci sa smajlík 2

Príbeh namakaný, čo si budeme vyprávať, fotky ste dobre pofotili, niečo z vás bude... Smejúci sa smajlík 2

Aaa ešte niečo... Fotka "Kňoflík" je na Oscara Smejúci sa smajlík 2


Naposledy upravil nucleon dňa 27/3/2012, 18:56, celkom upravené 1 krát.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30166
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Ear-Gasmic, Europa2Point Steak_10
Dukáty : 1636623
Karma : 3683
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre adames2x 27/3/2012, 14:38

tak vy ste páni Smile ta fotka s ruksakom na hlave ma zabila Very Happy Very Happy Very Happy
inac ten klub je asi dost maly ze?

_________________
adames2x
adames2x
Music lover
Music lover

Príspevky : 212
Vek : 28
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Adam Gonda
Dukáty : 121941
Karma : 60

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre FrActraL 27/3/2012, 14:58

Super príbeh a tie fotky Very Happy Very Happy Very Happy

Kňoflík je super Very Happy Very Happy Very Happy a najlepšia hláška určite: Určite sme sa nerozprávali o Robovi a Paťovi, určite nie.

Karm up good post Very Happy

_________________
Ear-Gasmic, Europa2Point Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done." Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
Ak chceš vedieť, čo znamenajú jednotlivé ranky na fóre, klikni sem
Ear-Gasmic, Europa2Point Fra10
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 11775
Dukáty : 820885
Karma : 1577
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre Spammer 27/3/2012, 14:58

Ear-Gasmic, Europa2Point 01
Najlepšie hlášky

1.
Bol to pán v mladom veku, 25 rokov, mal väčšiu postavu, nie zase moc, aby som nepreháňal, mal prenikavý pohľad a krátke svetlohnedé vlasy. Ale to vás asi absolútne nezaujíma, tak prejdem ďalej.


2.
Marko ma čakal pri vlaku s otvoreným náručím a kyticou a bonboniérou. Srandujem, bonboniéru nedoniesol.


3.
...tak nás tam nanešťastie zamkli. Ale nie, stihli sme ujsť...


4.
Ja som bol tiež troška hladný, tak som Markovi kúsok odhryzol... z bagety.


5.
Určite sme sa nerozprávali o Robovi a Paťovi, určite nie.


6.
...tak sme zastali a začali kričať od strachu. Nie, robím si srandu, nezastali sme, kričali sme popri chôdzi.


7.
...dostali sme radu za zlato, konkrétne za 15 euro...


8.
Pche (toto som si požičal od Thopera za fľašu bieleho).


9.
...predavačka bola príjemná mladá pani, vlastne nebola, bola to obyčajná mhmuum...... NEJDEM HREŠIŤ!!!


10.
Dievčatá, čo tam máte televízor? Si už vyberte niečo.


11.
No kebyže mne niečo také povie, tak tam asi dôjde k vražde z nešťastnej náhody.


12.
Na stole boli čipsy, neuveriteľné bolo, že boli zdarma, tam sme ich hneď zjedli!


13.
...kvôli spoľahlivému nahrávaniu, ktoré bolo nespoľahlivé.


14.
...teta za pokladňou mala znova náladu, ale to dáme bokom.


15.
Otočil sa a dal mi thumbs up!


16.
Utekal som ako za teplými párkami...


17.
...nikdy som si nemyslel, že mi bude príjemné robiť stojan, ale toto za to naozaj stálo.


18. TOP TOP TOP TOP TOP Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
...nasadol, pripútal sa, naštartoval, zaradil, nezapol svetlá, išli sme, chytili nás.


19.
Zahrali sme sa na fotografov, DJov, retardov a všetko sme to samozrejme pofotili.


20.
...prejdime k práci profesionálov, k fotkám umeleckým, vysoko kvalitným - bezchybným!
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25666
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1684412
Karma : 2086
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre nucleon 27/3/2012, 18:55

Súhlasím Spammer Very Happy Very Happy Very Happy Ja som sa dosť smial aj na 6 xD
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30166
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Ear-Gasmic, Europa2Point Steak_10
Dukáty : 1636623
Karma : 3683
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre nermal 27/3/2012, 21:56

Príbeh sa páčil aj ked trance nepočuvam...Ta fotka s ruksakom je super...Niečo mi to pripomína ale neviem čo....Som rád že sa vám podarilo dosať na koncert vášho oblubeného DJa..škoda...mne sa asi nikdy na nejakí koncert kam by som chcel ísť asi len tak lachko nepodarí....
nermal
nermal
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 11578
Vek : 27
Mesto : Hluzikotopia
Meno : Nermal Lamren
Dukáty : 852645
Karma : 1324
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre Peter Leopold 28/3/2012, 17:31

Pútavý, vtipne spracovaný príbeh. Smile Chválim Smiley vloženie fotiek do deja, človek hneď lepšie vie o čom číta a lepšie si to môže predstaviť. Smile Fotky ma rozosmiali. Smejúci sa smajlík 2

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 396440
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre Nikuška 29/3/2012, 14:53

Ma mrzí, že som nebola s vami, pretože pri fotení tých posledných fotiek musela byť zábava. Smejúci sa smajlík 2
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 489385
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre marko221 29/3/2012, 15:03

Tomu ver že bola Very Happy .... nám bilo celú cestu Very Happy je tak admin? Very Happy šak ty si tiež mala dobrých ludí okolo seba nie? Smile

_________________
Ear-Gasmic, Europa2Point Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Dukáty : 387474
Karma : 527

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre adames2x 29/3/2012, 17:00

inac sa cudujem ze ste mali skoro prazdny vagon, lebo vacsinou ked s vami cestujem tak spime na schodoch alebo na zachodoch Very Happy

_________________
adames2x
adames2x
Music lover
Music lover

Príspevky : 212
Vek : 28
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Adam Gonda
Dukáty : 121941
Karma : 60

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre nucleon 29/3/2012, 20:49

Adam: To poznám Smejúci sa smajlík 2 Ja som si vždy vravel. "Najluxusnejšie miesta sú v uličkách." Smejúci sa smajlík 2
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30166
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Ear-Gasmic, Europa2Point Steak_10
Dukáty : 1636623
Karma : 3683
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre mAt3s25 29/3/2012, 23:09

Sa smejem na kňoflíku Smejúci sa smajlík 2
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17046
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1431973
Karma : 2761
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre Nikuška 30/3/2012, 15:54

Prezraďte, o čom ste sa NErozprávali o Robkovi a Paťkovi? Smejúci sa smajlík 2
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 489385
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre marko221 30/3/2012, 15:57

Ja ti neviem ... ak si dobre pamatám tak sme tam videli zopár holupov takže to bola okamžitá hláška AHA HOLUP Very Happy ... aaa o robovi napríklad keď som jedol tú bagetu ... o čom prestne ani vlastne neviem to boli iba také momentové reči že sme vás tam spomenuli pokial si dobre pamatám Usmiaty smajlík 2

_________________
Ear-Gasmic, Europa2Point Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Dukáty : 387474
Karma : 527

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre Nikuška 30/3/2012, 16:00

Určite toho bolo viac, ale nechceš prezradiť. Smejúci sa smajlík 2
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 489385
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre nucleon 30/3/2012, 16:03

Paťo bol holup a ja bageta... Holupy jedia bagety... sh*t!
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30166
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Ear-Gasmic, Europa2Point Steak_10
Dukáty : 1636623
Karma : 3683
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre Nikuška 30/3/2012, 16:11

Nádherná logika. Smejúci sa smajlík 2 Začni si dávať pozor ty moja bagetka... teda nie moja Smejúci sa smajlík 2
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 489385
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre marko221 30/3/2012, 16:11

No tak nakoniec EDIT Smile .... zaplo len čo som si spomenul na pivo čo si kupim cestou domov Very Happy .... Robo spomínali sme tam tvoju taktiku PROSIM VÁS IDEME DOBRE?? Very Happy a toto sme trepali celú cestu ani neviem prečo ale dobre sme sa na tom smiali Very Happy Very Happy ... a paťo tie tvoje holupy by si si ma viac strážiť lebo jeden ma skoro trafil Very Happy Very Happy

_________________
Ear-Gasmic, Europa2Point Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Dukáty : 387474
Karma : 527

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre Nikuška 30/3/2012, 16:23

Prosím vás ideme dobre Very Happy Very Happy Very Happy a spýtali ste sa to niekoho? Very Happy
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 489385
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre XezepusMECHA 30/3/2012, 17:18

Perfektný príbeh, nasmial som sa, skvelé hláška zakomponované do deja, hlavne kvety od Marka a panika pri ceste do klubu... Smejúci sa smajlík 2

Pri fotke, čo máte s Alexom som vyzeral asi nejak takto:

Ear-Gasmic, Europa2Point CerealGuySpit
---
Fotky na konci super Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
Ear-Gasmic, Europa2Point Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Ear-Gasmic, Europa2Point Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115340
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Ear-Gasmic, Europa2Point Empty Re: Ear-Gasmic, Europa2Point

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.