Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre adames2x za 30/6/2012, 23:23

Tak na to ako budem tento článok písať som sa tešil už od začiatku tak ja si ho vychutnám dúfam, že aj vy Smile článok bude podrobnejší hlavne v tom čo hrali DJi, aby ste mali predstavu tí čo ste tam neboli.

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 12479ew

Úvod

Takže len tak na úvod, prečo práve Tiësto. Prečo on, keď boli v danom dátume na výber mená ako Markus Schulz či Paul van Dyk. Trance zobžňujem, trance milujem, trancom žijem, no najviac zbožňujem chlapíka, ktorý má v ňom podľa mňa najväčšie zásluhy a to je pán Tiësto! Takže preto som sa rozhodol pre túto akciu, i keď dobre viem, čo hrá momentálne Tiësto. Raz za čas príjemne padne vypočuť si aj iný žáner, než trance. Takže som si hneď v prvej vlne zakúpil lístky na tohto pána nevediac o tom, aké mená ho ešte doplnia. Po pár mesiacoch čakania sa line-up ako iste viete rozšíril o momentálne najžiadanejších mladých talentov v obore Electro a Progressive Housu a to pánov: Arty, Hardwell a Nicky Romero. Táto informácia samozrejme nemohla nič pokaziť, akurát čo niektorí nerozhodní si už vedeli vybrať. Na akciu som šiel s kolegom party-peoplom Rasťom, nakoľko zvyšok posádky bol v Taliansku a v Piešťanách.
Po nekonečných pár týždňoch strávených odpočítavaním sekúnd v škole mi odpočítavací widget na mobile konečne zasvietil na nulu a mohlo sa ísť Smile

Spoiler:
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 33y486d

Prípravy a cesta

Tak prípravy sme nechali viac menej na náhodu a hneď potom, čo sme dostali vysvedčenie sme sa pobalili a šli kúpiť nejaké palivo na večer do jednoty. Samozrejme predavačka moju obrannú vetu, že radler je len malinovka neodsúhlasila a tak nakoľko mám 18 až za polroka, som musel o kúpu požiadať bezdomovca Jana Kvapku, ktorý je na Podbrezinách celkom populárny. Po kúpe som sa náhodou zmienil o lístku na Tiësta, pričom Rasťo práve zistil, že ten jeho je v obývačke za sklom. Tak sme si prešli trasu Dolné Podbreziny - Vitálišovce ešte raz hore dole a vydali sa na vlak do mesta. Samozrejme to by sme neboli na Slovensku, aby sa príjemný ženský hlas z rozhlasu neozval, že bude meškať asi 10 minút. Po prečkaní sme nasadli do fekálmi navoňaného kupé dôchodcov kde sme mali miestenky. Bol som rád, že noc predtým som poriadne nespal a mohol som to dohnať vo vlaku. Po načerpaní síl sme sa na konečnej zástavke rozlúčili s fekalistami a išli na nejakú večeru.
Zatúlali sme sa do japonskej reštaurácie, kde predávali Sushi. Rasťovi sa to moc nepozdávalo a nakoniec vysvitlo, že mal aj pravdu. Ja som si objednal kaviár z lososa, zatiaľ čo on dal prednosť krevete. Pitie sme nemali nakoľko za jedno blbé pivo tí nenažranci pýtali 2,20€ (v ponuke mi padlo do oka aj šampanské za 106€...)
Tá "večera" vyzerala lepšie ako chutila. Vlastne to bol len dáky predkrm, nakoľko to vyzeralo ako jednohubka. Dostali sme k tomu paličky no po 10 minútovej babračke sme to nakoniec zjedli pekne po Liptovsky - rukami. Na fotke pripájam obrázok týchto dvoch "dobrôt".

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 11l2z44

Posilnený "večerou" sme sa vybrali ešte po Red Bull a vydali sa na električku číslo 4; ktorá nás mala odviesť na Zlaté Piesky. Po dvoj minútovom špekulovaní sa nám podarilo si kúpiť z automatu lístky a vyrazili sme. Pred areálom už bolo počuť nádherný 128 BPM kopák od pánov Barnes & Heatcliff, ktorý sa krásne šíril po okolí. Pred areálom sme stretli pár známych z akcií a posilnili svoje telo a dušu Absolut Vodkou: Cranberry (ináč odporúčam pre tých čo sú fajnšmekri a nedajú do úst etanol za 3,50€...). Po vstupe do areálu nám pán Sek U Riťák povyhadzoval všetky zásoby pitia do koša. Toto nechám bez komentára, asi mu vadil náš džús za 35 centov a bál sa, že by sme stánky s pitím pripravili o 4€ za ich pitie.
Pomaly sme teda zaujali miesto pred stagom, ktorý bol široký 45 metrov. Teda riadne monštrum:

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 2he9idj

Tam to už rozbíjali páni Barnes & Heatcliff. Zahrali nám pár noviniek z ich produkcie, na ktoré sa už vážne neviem dočkať a rozhádzali ich tričká a náramky.

Spoiler:
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 4u6gyg

Po nich vo veľkom očakávaní nastúpil na stage Arty. Podľa môjho názoru jeho set hodnotím ako najhorší z akcie a nezachránil ho ani tým, že zahral Calling Rebound mashup, Around The World, Axwell - Heart Is King v mashupe s REM - Loosing My Religion a Kate. K Artymu house teda vôbec nejde. Toľko môj názor, iní vypisujú, že najlepší set....

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 72szds

Ako ďalší vybehol na stage pán Nicky Romero, na ktorého som sa veľmi tešil, nakoľko sledujem jeho sety dlhšiu dobu a vie teda pekne rozvalcovať dav. Dal ľudom čo od neho čakali. Set začal pesničkou Nicktim už vo vokálovej verzii, ktorú spravil spoločne s Aviciim. Teda teším sa, keď to konečne vydajú. Ďalej nám doprial pesničky ako Metropolis, Wild One a Titanium na ktorých spolupracoval alebo zremixoval s Gueťákom. Načisto ma dostal pesničkou "Axwell, Tim Mason & Laidback Luke vs Adele - The Moment Is Rolling In God's Air (DJ Funkadelic Bootleg)", ktorú som vôbec nečakal, i keď škoda, že najlepšiu časť prepol do Bingo Players - Rattle a krátko potom Nari & Milani - Atom a Dada Life - Kick Ou The Epic Motherf***er. Tiež sme počuli jeho novinku s Fedde Le Grandom nazývanú Sparks a kopu noviniek od neho, ktoré ešte nevyšli ako napríklad kolaborácia s dvojičkami NERVO. Takisto aj Toulouse a na moje prekvapenie Greyhound, ktory je nazivo neskutocny. Ku koncu nám hodil jeho preposledný release s producentom ZROQ - WTF!? a za tým to zaklincoval pesničkou od Knife Party - Internet Friends pričom skočil na stage a príkazal nám, aby sme skákali najviac ako vieme. Tak pohľad okolo to bol nádherný - celé Zlaté Piesky ruky hore. Takisto potešila aj Insomnia (dáky remix, neviem presne na túto pesničku je ich snáď milión ale bol to asi Feddeho Bootleg). Nicky potiahol ešte asi o polhodinu dlhšie ako mal a to bolo super. Nicky dal perfektný set a dal ľudom čo od neho čakali.


Hneď po ňom si to pekne odštartoval Hardwell pesničkou Spaceman v nejakom jeho Intro Mixe. Parádna vec na odštartovanie super setu, ktorý zahral. Chvíľu ma nudil ale potom zaradil vyšší stupeň a ukáza, že nehrá pred Headlinerom len tak pre nič za nič. Zahral nám jeho hity ako: Cobra, The World, Encoded. Takisto sa mi páčilo ako vsunul do spacemana acapellu od Gotye feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know...fakt to tam pasovalo. Z Hardwellowho playlistu si na názvy spomínam menej, no hral fakt samé rozbíjačky Smile Spomínam si jedine na Aviciiho - Fade Into Darkness. Takisto potiahol ešte o polhodinu dlhšie a ku koncu začal kričat do mikrofónu "TIESTO, TIESTO..." načo sa k nemu pridali celé Zlaté Piesky a onedlho naozaj zhasli svetlá a...


...za obrovského kriku sa spustila pesnička Chasing Summers. V tomto je Tiësto neprekonateľný. Intro pesničký má odjakživa parádne (len taká rekapitulácia z historie na jeho intro pesničky: Forever Today, Ten Seconds Before Sunrise, Kaleidoscope či Las Vegas...). Chasing Summers je ďalšia výborná na začiatok.Hneď po nich nasledovali pesničky Deniz Koyu - Bong (ktorú mimochodom zahrali všetci DJi) a Coldplay - Paradise (Tiësto Remix). O malú chvíľu Gotye feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know (Tiësto Remix) a o malú chvíľu Zero 76. Tuná samozrejme pribehol na stage Hardwell a spolu s Tiëstom vyskočili na pult a fackovali vzduch. Nakoľko som ešte nevidel, že by niekde Tiësto behal po pulte tak ma to celkom dostalo, to robieva fakt raritne. Aby toho nebolo dosť tak hneď za tým odpálili ich novinku - remix skupiny The Naked And Famous - Young Blood. Nádherný pocit vidieť týchto dvoch majstrov vedľa seba skákať po pulte.

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 3521xqf

Ďalej nám Tiësto doprial vypočuť si pesničky ako C'Mon a Hell Yeah! (naživo neskutočné)a potom spravil menší návrat do histórie a zahral nám oprášené pesničky Delerium - Silence a Lethal Industry. Ešte by sa patrilo spomenúť aká obrovská rozbíjačka je jeho nová pesnička so Swanky Tunes - Make Some Noise. Na takomto ozvučení to znelo fakt perfektne. Ďalej zahral zvyšné pesničky z jeho poslednej kompilácie pričom vynechal Avestu, Deeper Love a In My Mind (to dal Nicky Romero). Takisto co som necakal pustil Epic. Jediné čo mi do jeho setu nepatrilo bol Nicktim ale tak to je už jedno. Set by nebol setom aby nebol ukončený Maximal Crazy. V tejto chvíli za Tiëstom vybehol Hardwell a kričali spolu do mikrofónu (veď to poznáte Hardwellové frázičky "put your fking hands in the air" a "Let me see those hands appear in the air.")Takto Tiësto skončil set Maximal Crazy-om.
Ale Hardwell ešte ostal na pódiu a spýtal sa "Do you want some more Tiësto?!" Zleté Piesky samozrejme áno. Tak Tiësto vybehol a pustil ešte raz Maximal Crazy zo stredu z tej najlepšej časti. Potom Hardwell zopakoval takú istú otázku ešte raz a zase Tiësto pustil Maximal z tej najlepšej časti. "Bratislava make some noise if you wanna hear more Maximal Crazy". A takto to Tiësto s Hardwellom zoapkovali 7 krát.

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 9itkkiDnes sa ho niekto na Twitri spýtal koľko razí to vlastne zopakovali a napisál že sedem Very Happy Ako prídavok za dostatočné "urobenie hluku" zahral nakoniec ešte Traffic (nejaký nový remix, ale fakt dobrý, nie tie nepodarky...) a po skončení setu podal ruky celej prvej rade. A mne, ktorý som na toto myslel splnil môj sen. Fotka dole Smile

Spoiler:

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 4k9ohw

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 29kqk93

Koniec bol už povznášajúci, ale stala sa nám ešte jedna zaujímavá príhoda na hlavnej stanici Very Happy Zhodou náhod na našom nástupišti a na rovnakej koľaji stál nejaký vlak (nad ktorým svietilo "nenastupovat"). Ale tak videli sme tam sedieť par ludi tak sme si tam predsa len sadli. Iba keď sa ten vlak zrazu pohol. Smerom dobrým ale o polhodinu skôr a prázdny. Tak sme sa len smiali, že ho ide len preparkovať. Ako som tak kukal z okna tam som videl, že zamieril do nejakej garáže. Rasťo zistil, že sa jedná o čističku nakoľko tam všade striekala voda. Preistotu sme rýchlo za jazdy vyskočili nakoľko sa nám nedali ani pozatvárať okná a rozbehli sa naspäť na stanicu z kade nám o 15 minút odchádzal vlak. Miernym šprintom nakoľko ďalší šiel až o dve hodiny a to sa nám akosi čakať nechcelo...

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Aes29x

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 333iko5

Nakoniec sme to stihli presne a ešte aj vychytali v kupé skvelých východniarov takže cesta s5 ubehla parádne Smile
Záporne hodnotím, že tam nemali lasere.
Kladne hodnotím, ohňostroje, veľa konfiet a perfektne osvetlenie + ozvučenie. Stage takisto prekrásny.


Naposledy upravil adames2x dňa 1/7/2012, 21:23, celkom upravené 1 krát.

_________________
adames2x
adames2x
Music lover
Music lover

Príspevky : 212
Vek : 25
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Adam Gonda
Money : 93621
Karma : 60

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Quadro'Ye za 1/7/2012, 12:21

Príbeh je tak dobrý, ako pre teba samotná akcia. Smile Znova si ukázal, že si z tej skupiny užívateľov, ktorí píšu príbehy s chuťou a je to aj vidno. Thumbs Up) Spracovanie výborné, čítalo sa mi to perfektne, vtip ti nechýbal, dokonca je ho v tvojich príbehoch stále viac a viac! good post

Podľa opisu akcie to muselo byť niečo úžasné, tak som rád, že si si to naplno užil a podelil sa s tým s nami. Smile

_________________
Jack Sparrow Menej je niekedy viac
Quadro'Ye
Quadro'Ye
Level 33 Battleonský sprievodca
Level 33 Battleonský sprievodca

Príspevky : 3318
Money : 216211
Karma : 390
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre FrActraL za 1/7/2012, 13:05

Súhlasím s Quadrom. Aj u teba vidno, že rád píšeš takéto príbehy. Skvele spracované, obrázky výborne obohatili príbeh, čítal sa výborne, vtipné veci nechýbali. Mne sa najviac páčila príhoda z vlaku, do ktorého ste nemali nasadnúť, tam by som v tej chvíli chcel byť s vami. Smejúci sa smajlík 2 A Ján Kvapka bol tiež super. Smejúci sa smajlík 2

BTW: Máš HTC, však? Smejúci sa smajlík 2
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 8631
Money : 545311
Karma : 1320
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre G.Z.L za 1/7/2012, 13:47

Tiesto by si mal dať vybaviť slovenské občianstvo, však tu je každý rok 2x pomaly. Very Happy Ale nečudo, jeho to tu baví, ľudí to tu baví, tak to má byť! Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 352501

Príbeh super, obrázky tiež a to s tým vlakom Very Happy Very Happy Very Happy

FrAc: Podľa dolnej lišty zrejme áno. Smejúci sa smajlík 2
G.Z.L
G.Z.L
Level 37 Battleonský pisár
Level 37 Battleonský pisár

Príspevky : 6573
Vek : 26
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Money : 453041
Karma : 630
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Dodes za 1/7/2012, 13:52

dobrý príbeh dobre sa to čítalo a vpodstate si povedal skoro všetko čo kamoška čo tam bola Very Happy takže viem že neklamala Very Happy .... a niečo spomínala myslím že niekomu tam vypadol kábel či čo... asi hardwell myslím niečo spomínala je to pravda? Razz

_________________
uživatel opustil fórum

Dodes
Level 37 Battleonský pisár
Level 37 Battleonský pisár

Príspevky : 6260
Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Money : 464705
Karma : 467

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre XezepusMECHA za 1/7/2012, 14:47

Maximal Crazy 7x??? Very Happy To bolo fakt maximal crazy, škoda, že som tam nebol, mne padla voľba na TopFest, ale kebyže je Tiesto inokedy, tak neváham a som tam. Smile Fajn príbeh. Chválim Smiley

good post +karma

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19854
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Ninjutsu_mecha Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Combat-Droid-54327
Money : 1337110
Karma : 2961
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Android za 1/7/2012, 15:34

To posledné video je najlepšie, epické Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 658366

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14477
Money : 863660
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Nikuška za 1/7/2012, 17:19

Pekne. Usmiaty smajlík 2 Škoda, že mi to tento víkend nevyšlo, ani Tiesto, ani Topfest. Ale aj tak som mala najlepší víkend v tomto roku a som si istá, že Tiesto sa tu ešte zastaví a to už budem mať čas hádam aj ja. Smejúci sa smajlík 2

PS: Pekné auto ako odvoz Thumbs Up)
Nikuška
Nikuška
Level 36 Strážca Battleonu
Level 36 Strážca Battleonu

Príspevky : 5011
Vek : 26
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Money : 341362
Karma : 972
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Synko za 1/7/2012, 18:27

To jedlo vyzerá fakt zaujímavo... Very Happy No ešte radšej ako to jedlo by som okúsil to fajnové autíčko. Very Happy

Dobrý príbeh, akcia musela byť fakt super. Wink

_________________
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Gif319x165e0acf7
Synko
Synko
Level 17 Príspevkový dobrodruh
Level 17  Príspevkový dobrodruh

Príspevky : 313
Vek : 24
Meno : Slavo
Money : 70229
Karma : 52

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Yulgar za 1/7/2012, 18:56

Super príbeh, pekné fotky a videá (to posledné hlavne) a tie vtipné situácie a hlášky stáli za to... Smejúci sa smajlík 2 Chválim Smiley good post Awww yeaaah!

_________________
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 6398b7e8e24df33b5a87dc982de28764
Yulgar
Yulgar
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 12531
Vek : 25
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 889517
Karma : 1067
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Spammer za 1/7/2012, 19:43

Zhodou náhod na našom nástupišti a na rovnakej koľji stál nejaký vlak (nad ktorým svietilo "nenastupovat"). Ale tak videli sme tam sedieť par ludi tak sme si tam predsa len sadli. Iba keď sa ten vlak zrazu pohol. Smerom dobrým ale o polhodinu skôr a prázdny. Tak sme sa len smiali, že ho ide len preparkovať. Ako som tak kukal z okna tam som videl, že zamieril do nejakej garáže. Rasťo zistil, že sa jedná o čističku nakoľko tam všade striekala voda.

Najlepšia časť, chcel by som byť v tom vlaku s vami. Very Happy Very Happy Very Happy

Čo sa týka príbehu a samotnej akcie, nemám čo vytknúť, výborne napísané, obrázky perfektne vložené, Chválim Smiley
Spammer
Spammer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 12381
Vek : 26
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 676459
Karma : 1429
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre adames2x za 1/7/2012, 20:56

Very Happy dakujem ano pribehy pisem rad hoci sa mi ani nezda ze tam davam dost vtipu... Co sa tyka tej casti s vlakom to bol fakt unikat Very Happy este tie Rastove hlasky ked sa pohol... "naozaj sme v dobrom vlaku?...heeej vsak aha ideme pomaly...a preco ideme do garaze? Very Happy"

Co sa tyka jedla, otrasne (prejavilo sa to aj na spiatocnej ceste vlakom Very Happy)

Ano mobil HTC Desire S Smile

Co sa tyka technickych problemov hardwellovi vypadol zrejme nachvilu kabel a pocas romerovho setu vypadol na minutu cely lavy reprak. Takisto ti co boli vpredu tak videli ako tam konstrukterovi co menil konfety prdla jedna v ruke a rozletelo sa to medzi nas Very Happy

_________________
adames2x
adames2x
Music lover
Music lover

Príspevky : 212
Vek : 25
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Adam Gonda
Money : 93621
Karma : 60

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre marko221 za 1/7/2012, 21:33

Vcera Martin Solveig surovo vypol posledný track Arneja asi v polovičke vraj ... To ako fakt nemusel
Tak ak si na to suši namixoval somarín potom tak sa nečudujem Very Happy ... alebo si snad myslel nejake jedlo tam?? ... Smile
Na tých hláškach ste sa museli celkom slušne smiať Very Happy ... ale po tom zistení vám asi nebolo moc do smiechu čo?? Very Happy ... Inak príbeh super, to Maximal crazy vie potešiť Very Happy ... chlapci to roztočili poriadne Smile

_________________
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 26
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Money : 359153
Karma : 526

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre adames2x za 1/7/2012, 21:37

dal som za tym jablkovy dzus za 60 centov ano Very Happy
No my sme sa stale smiali a ja hlavne na tom, ako to budem pisat Very Happy

_________________
adames2x
adames2x
Music lover
Music lover

Príspevky : 212
Vek : 25
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Adam Gonda
Money : 93621
Karma : 60

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre nucleon za 1/7/2012, 21:45

Dobre dal ujo Tiesto veru. Keď tak na to pozerám, tak to musela byť gigantická akcia, ale neľutujem, že som bol tam, kde som bol. Usmiaty smajlík 2
Ale zase Maximal Crazy 7x za sebou by som chcel zažiť Smejúci sa smajlík 2
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20462
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Steak_10
Money : 901273
Karma : 2735
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre adames2x za 1/7/2012, 22:00


_________________
adames2x
adames2x
Music lover
Music lover

Príspevky : 212
Vek : 25
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Adam Gonda
Money : 93621
Karma : 60

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Peny za 2/7/2012, 15:40

Škoda, že to takto vyšlo, Tiesto opäť nesklamal, ako tak čítam, no môj výber neľutujem, dni úžasné dni s najúžasnejšími ľudmi za mnou. :-)

_________________
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Ebeqea
Peny
Peny
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20488
Money : 1067587
Karma : 2559
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre XezepusMECHA za 2/7/2012, 18:53

@adames2x napísal:https://www.youtube.com/watch?v=4-AhOPUC2Dc&feature=share

maly nahlad, ale polka aj tak chyba Very Happy

Sila, to video! Thumbs Up)

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19854
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Ninjutsu_mecha Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Combat-Droid-54327
Money : 1337110
Karma : 2961
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre FrActraL za 3/7/2012, 17:00

Tiesto & Hardwell by mali začať pravidelne hrávať spolu a vytvoriť nejakú spoločnú group... Čo ja viem, napr. Tieswell alebo Hardsto.

_________________
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done."
Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 8631
Money : 545311
Karma : 1320
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre adames2x za 3/7/2012, 22:57

v podstate na Ibize vystupuje v Pachi Hardwell ako Tiestov host takze to tam asi ludia vidia castejsie nez my tu raz za storocie Very Happy

ozaj pripajam Aftermovie ktore dnes vyslo Usmiaty smajlík 2
https://www.youtube.com/watch?v=OH1omkuotYU

_________________
adames2x
adames2x
Music lover
Music lover

Príspevky : 212
Vek : 25
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Adam Gonda
Money : 93621
Karma : 60

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre nucleon za 3/7/2012, 23:26

Paráda, ma začína čoraz viac srať, že tu neprišiel inokedy ako ten víkend Smejúci sa smajlík 2
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20462
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Steak_10
Money : 901273
Karma : 2735
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre marko221 za 4/7/2012, 00:18

Sak to to

_________________
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 26
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Money : 359153
Karma : 526

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre XezepusMECHA za 4/7/2012, 12:18

@FrActraL napísal:Tiesto & Hardwell by mali začať pravidelne hrávať spolu a vytvoriť nejakú spoločnú group... Čo ja viem, napr. Tieswell alebo Hardsto.

Hardsto xD tvrdé cesto Very Happy

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19854
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Ninjutsu_mecha Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Combat-Droid-54327
Money : 1337110
Karma : 2961
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Peny za 4/7/2012, 18:06

Aftermovie mohlo byť lepšie spravené, ale muselo byť úžasne Usmiaty smajlík 2 Ten stage bol naozaj vymakaný Usmiaty smajlík 2

_________________
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Ebeqea
Peny
Peny
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20488
Money : 1067587
Karma : 2559
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre FrActraL za 5/7/2012, 17:15

Video na "Silence" nieje? (by som aj pohľadal, keby sa mi chce)

_________________
Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done."
Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 8631
Money : 545311
Karma : 1320
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Tiësto Only Open Air (29.6.2012) Empty Re: Tiësto Only Open Air (29.6.2012)

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.