MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre Peter Leopold za 7/8/2012, 22:00

Ostatné časti:
part 1: https://battleon.slovakforum.net/t1400-topic
part 2: https://battleon.slovakforum.net/t1404-topic
part 3: https://battleon.slovakforum.net/t1414-topic
part 4: https://battleon.slovakforum.net/t1443-topic
part 5: https://battleon.slovakforum.net/t1464-topic

Paľko je späť!: Čaute chľopi, som vás dávno nevidel a toľko toho nového som pozažíval! Napríklad asi pred týždňom, konkrétne dnes o 14:00 som zistil, že som najbohatší človek na svete podľa takej ankety. Tá anketa sa volá: "Je Paľko najbohatší človek na svete?", tak som ju vyhral, mal som presne 27 hlasov, ten za mnou mal 26. A čo ešte, mám zlatý zub drahý. My: Tak nám ho ukáž. Ale akurát som ho kamarátovi požičal, ho chcel vidieť. A ešte niečo nové! Oco kúpil nový salaš, ten starý som zbúral nechtiac, keď som do neho nabúral traktorom. A teraz máme taký salaš celý z ovčej vlny, nieje tam ani kúsok dreva a je to dobré, pretože nám je stále teplo. A tak. Má 12 poschodí, v jednom sú tie sauny, v inom zase obchodné centrum a v jednom máme dokonca futbalové ihrisko, tam chodím hrávať hokej. A novú frajerku mám, volá sa Marika a má 9 rokov. A to nieje všetko chľopy...
Smilepalm: Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm


Bol som loviť žraloky: Asi mesiac dozadu som bol pri mori loviť. Bolo to v ďalekej Ukrajine a loviť sme boli v oceáne. My: V akom Paľko? Vo veľkom. No a vytiahol som takú udicu špeciálnu, bolo na nej napísané, že iba na žraloky môže byť, tak som išiel žraloka uloviť. A tak si sedím a sedím a iba malé ryby plávajú okolo, tak ja ako iste viete sa viem rozprávať so zvieratami, tak som sa ich spýtal, či tu sú žraloky a ony mi povedali, že musím ísť viac na Západ. Tak som išiel a mali pravdu. Asi 30 žralokov bolo pri mojom člnku, tiež z ovčej kože, drevo je pre slabochov. A tak som hodil udicu do vody a čo sa ti mi stalo! Pošmykol som sa a spadol som do vody. 30 žralokov išlo na mňa, desiatim z nich som dal päsťou do hlavy, na mieste boli mŕtvy, s piatimi sa dalo dohodnúť, štrnásť sa ma zľaklo a jedného som ulovil! Bol modrej farby a mal asi 30 metrov, bol asi väčší ako môj otec, ale nie ako náš salaš. Doma sme ho s otcom zjedli. Bol fajný, ešte niekedy pôjdem na žraloka, zoberiem vás zo sebou chľopy?
Smilepalm: Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm


Pobil som bandu zúrivých chlapov: V jeden večer som sa prechádzal po ulici s mojou frajerkou Marikou a zrazu čo nevidím. Predomnou ide asi 10 chľopov, vysokí ako hora, a keď prišli ku mne bližšie, tak kopli moju frajerku do hlavy, letela asi 5 metrov. Ja som neváhal a tomu, čo ju kopol som jednu uvalil. Nebola to silná rana a k tomu mal asi 2,5 metra, no ževraj to neprežil. Ostatných 9 na mňa vytiahlo pištole a také silné, že strieľali 10 nábojov naraz, asi nejaké salašníky (zrejme myslel kalašníky) a začali po mne strieľať! Ja som videl, ale ten film Matrix a začal som sa tým guľkám uhýbať. Jedna ma trafila do hlavy, ale iba tak slabo, tak som si ju vybral a uhýbal som sa ďalej. Potom som zistil, že guľky sa dajú chytať, tak som ich zopár, čo na mňa vystrelili chytil a hodil som im ich do hlavy. 8 z nich to neprežilo. Ten posledný bol asi ich šéf. Mal 4 metre (mal to napísané na tričku) a tipujem 200-400 kilo, skoro ako ja. A hovoril takým divným a trápnym prízvukom... asi bol z Bratislavy. Na neho som išiel už premyslenejšie a úplnou náhodou som mal vo vrecku ceruzku, tak som ju po ňom hodil a trafil som ho rovno do brucha. Neskôr zomrel na otras mozgu.
Smilepalm: Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm


Som najlepší skokan na lyžiach na svete: Čujce chľopy! Sú to presne dva mesiace dozadu, čo som bol na majstrovstvách v skoku na lyžiach v Prešove! (v auguste o_O). Boli tam najlepší lyžiari z celého sveta a najlepší skočil asi 2 kilometre, presnejšie 3,478 metrov do diaľky. Prišiel som na rad ja. Môj manažér mi zabudol dať výstroj, tak som išiel lyžovať nahý. Nemal som ani lyžiarske palice, ani topánky, iba lyže na bosých nohách. Bolo to ťažké, ale ja som tvrdý chlap! Aby mi nebola zima na môj pohlavný orgán, dal som si na seba kravatu! Išiel som na rad! Keďže som mal zlomené obe ruky a jednu nohu, tak som mohol stáť iba na jednej lyži. Druhú nohu som mal vo vzduchu a narovnával som sa s ňou. Rozbehol som sa a vyskočil som! Letel som tak rýchlo, že sa mi roztrhlo tričko (hlavne, že skákal iba v kravate). Letel som dokopy asi pol hodinku a keď mi to zmerali, mal som rovných 7,000 metrov ďiaľku. Vyhral som, ale keby som nemal zlomenú nohu, skočil by som aj dvonásobok, čiže 70,000 metrov.
Smilepalm: Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm


Nabúral som sa do tajnej databázi FBI: Včera som si pozeral stránku policajtov v Amerike, sa volajú, že FBI, neviem, čo to znamená, asi Falošní Brutálni Inžinieri, veď aj sú to klamári! Pravdu hovorím. A len tak som išiel skúsiť heslo dať do databázy, ktorá bola tajná a tak som napísal ako meno: "Falošní Brutálni Inžinieri" a ako heslo som skúsil len tak, že: "Paľko" a išlo to! Videl som mená hľadaných ľudí, napríklad tam boli svetový teroristi ako Lasoma bin Ódin, George Bush, Fico tam bol, ešte Demitra čo bol v novinách teraz, že zostrelil to lietadlo a mnoho iných. A potom som si pozrel takú jednu vec, sa to volalo "Najväčší hrdinovia na svete" no a hádajte, kto bol prvý! No predsa Paľko! Čize ja! Tam písali, že keď ma nájdu, tak mi dajú jeden milión amerických korún, tak som išiel do Ameriky a dali mi tie peniaze. Kúpil som si asi 50 čokolád za ne!
Smilepalm: Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm


Porazil som Vlada Klučku (Vladimíra Klička): Čujce chľopi, čujce! Poznáte vy toho bitkára Vlada Klučku (Vladimíra Klička), nie? No a vraj ho ešte nikto neporazil a je najlepší na svete, tak som sa rozhodol, že ho vyzvem na súboj u nás na salaši reku, máme tu ten bitkársky priestor (boxerský ring). No a neuveríte mi! On tu výzvu prijal a na druhý deň prišiel ku nám na salaš! Celá dedina a celé mesto, ešte aj susedné mestá ako Bratislava a Letanovce prišli pozrieť, dokopy tu bolo, no vyše 10 miliónov ľudí tu mohlo byť! A môj oco odštartoval súboj. Ale ešte predtým by som vám chcel povedať, že počas boja som mal jednu ruku v sadre, pretože som spadol z našeho salaša a on je velikánsky, niekoľko poschodový. No Klučka sa po mne raz zahnal a trafil ma! Ja som chytil také nervy do boha, že som mu sfleku jednu drbol a ležal na zemi! Bol na mieste mŕtvy, ale vraj to potom rozchodil.
Smilepalm: Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm


Naučil som sovu rozprávať: Čaute chaľani. Ako iste viete, rád učím rozprávať zvieratá. Už som naučil koňa i kravu rozprávať a teraz som išiel do lesa niečo hľadať. Najprv som chcel medveďa, ale povedal mi, že sa mu nechce, tak som išiel ďalej a uvidel som sovu, tak som prišiel k nej a povedal som jej, že ju idem naučiť rozprávať a ona kývla hlavou a pribehla ku mne. Bola veľmi šikovná! Za pár minút sa naučila kopu slov, zopár vám ich napíšem: PAĽKO - "Pľúúújko!"; ZVIERATKO - "Zvúúúnek"; PAĽKO JE NAJLEPŠÍ - "Pľúúújko húúúma ela húúú!"; LES - "Lúúúes"; MAMA - "Múúúmia"; POTOK: "Púúútrt" a aj vetu povedala! Očúvajce: AHOJTE, JA SOM SOVA A SOM SOVA - "Húúhajé, hú há huovááá hú há huovááá" a dokonca aj rátať som ju naučil! Do desať, takto to povedala: "Hú, há, héz, huaré, hehé, hííí, hekeheres, hítler, húúúja, hólub".
Smilepalm: Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 35 Battleonský obchodník
Level 35 Battleonský obchodník

Príspevky : 4557
Vek : 26
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Money : 323895
Karma : 1247
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre marko221 za 7/8/2012, 23:10

Palkoooooo tak toto je luxuná čaaaaasť Very Happy Very Happy Najlepšie ako chytal žralokov Very Happy a comeback Very Happy

_________________
MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 26
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Money : 359173
Karma : 526

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre XezepusMECHA za 7/8/2012, 23:24

xD Tak po pravde som už dlhú dobu nečakal, že bude ďalšie pokračovanie týchto úžasne vtipných historiek, ale nakoniec som sa dočkal a to v najnečakanejší deň. Thumbs Up)

Nuž, rehotal som sa ako chorý kôň lol!

...akože každá jedna historka je perfektná, ale Vlado Klučka je proste TOP TOPov Smejúci sa smajlík 2 najlepšia historka z celej histórie klamára Paľka... Smejúci sa smajlík 2
Mŕtvy Klučka, ktorý to nakoniec rozchodil ma proste dostal. xD

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19866
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Ninjutsu_mecha MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Combat-Droid-54327
Money : 1338006
Karma : 2962
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre FrActraL za 7/8/2012, 23:50

Very Happy Very Happy Very Happy vždy najradšej vyberám najlepší príbeh, ale v tejto časti sa to už fakt nedá Very Happy Very Happy Very Happy

Už sa mi pri tom množstve Paľkových záderov ani len nechcelo veriť, že môže prísť ešte s niečim dobrým a vtipným, ale táto časť bola originálna, vynikajúca a dokonca si dovolím povedať, že aj najlepšia. good post +karma

_________________
MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done."
Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 8638
Money : 545971
Karma : 1320
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre Spammer za 7/8/2012, 23:59

Prečítal som to už pred 15 minútami, ale doteraz sa šúlkam po zemi. Very Happy Very Happy Very Happy ... Starý, dobrý Paľko je späť a s ním aj jeho geniálne príhody. Very Happy Výborné! Thx 4 share Thumbs Up)
Spammer
Spammer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 12386
Vek : 26
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 676980
Karma : 1430
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre Android za 8/8/2012, 01:10

Joooj Petrík, ty si nám ale prichystal dvojité prekvapenie. Wink Paľka som tu už naozaj vôbec nečakal a prekvapenie stálo za to. Ak si pamätáš, pri predchádzajúcich častiach som používal to moje pravidlo. "Čím ďalej, tým lepšie" a napriek dlhej prestávke som rád, že to môžem opäť použiť. Wink

Šiesty Paľko prekonal všetkých predchádzajúcich Paľkov. good post ... a Klučka to maximálne dorazil... xDDD

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14477
Money : 863680
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre Dodes za 8/8/2012, 11:55

Facepalm nepochopím toho chlapca Very Happy kolko má rokov?

_________________
uživatel opustil fórum

Dodes
Level 37 Battleonský pisár
Level 37 Battleonský pisár

Príspevky : 6260
Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Money : 464725
Karma : 467

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre K7BO za 8/8/2012, 12:47

Jedna historka lepšia ako druhá Smejúci sa smajlík 2 Keďže som milovník boxu, tak oživený Vlado Klučka u mňa asi vyhráva, vyhlasujem to aj za najväčší zá*eb zo všetkých historiek. Smejúci sa smajlík 2

A fatálne som sa smial na:
Mal 4 metre (mal to napísané na tričku) a tipujem 200-400 kilo, skoro ako ja. A hovoril takým divným a trápnym prízvukom... asi bol z Bratislavy.

A Sove to nejak moc nešlo, Paľko sa musí nabudúce viac posnažiť... Very Happy alebo len natrafil na pokazenú sovu, aj to je možnosť. Smejúci sa smajlík 2

_________________
Hlavný web www.battleon.estranky.cz
Dobrá vec FAQ
Hlavná AQ stránka
TU
Ak chcete rovno hrat kliknite na toto

Zbytočné témy sú pre mna :lock2:
Pekný den vám praje K7BO
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 11721
Vek : 26
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Money : 569554
Karma : 2346
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre K7BO za 8/8/2012, 12:49

@Dodes napísal: Facepalm nepochopím toho chlapca Very Happy kolko má rokov?
(citované z prvej časti: https://battleon.slovakforum.net/t1400-topic )
Najprv treba začať otázkou: KTO je to klamár Paľko?
Odopoveď: No predsa 17 ročný Košický chalan, ktorý je veľmi známy medzi ľudmi, s ktorými prišiel do kontaktu a vymyselli mu takúto prezývku... A prečo? No volá sa Paľko, takže druhá časť je asi jasná a klamár asi preto, že je klamár, logické...

Takže teraz môže mať tých 18-19 rokov Smejúci sa smajlík 2

_________________
Hlavný web www.battleon.estranky.cz
Dobrá vec FAQ
Hlavná AQ stránka
TU
Ak chcete rovno hrat kliknite na toto

Zbytočné témy sú pre mna :lock2:
Pekný den vám praje K7BO
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 11721
Vek : 26
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Money : 569554
Karma : 2346
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre Dodes za 8/8/2012, 13:09

ale nechce sa mi veriť Very Happy

_________________
uživatel opustil fórum

Dodes
Level 37 Battleonský pisár
Level 37 Battleonský pisár

Príspevky : 6260
Mesto : uživatel opustil fórum
Meno : uživatel opustil fórum
Money : 464725
Karma : 467

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre KickPato za 8/8/2012, 21:36

Smejúci sa smajlík 2 Dávno som sa tak dobre nezasmial. LOL Skvelé! xD

_________________
Tento užívateľ nemá podpis... Čo? ... Tak nič, má...
Spoiler ukrýva: Zoznam mojich hudobných recenzií MIX hlášok od klamára Paľka part 6 352501
P. Vagner - Hudobné recenzie:
MIX hlášok od klamára Paľka part 6 2mbjg4
KickPato
KickPato
Level 38 Lovec drakov
Level 38 Lovec drakov

Príspevky : 7980
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Money : 564741
Karma : 1185
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre Yulgar za 8/8/2012, 21:47

Pozerám... nový Paľko na fóre?! Smejúci sa smajlík 2 najprv som myslel, že to je len nejaký ofajč, ale naozaj... Smile

Tak kvalita neklesla, naopak, táto časť je najlepšia zo všetkých, poschodový salaš, skokan na lyžiach a sova to proste rozsekali Very Happy

Ďakujem za príhody Peťo Very Happy

_________________
MIX hlášok od klamára Paľka part 6 6398b7e8e24df33b5a87dc982de28764
Yulgar
Yulgar
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 12543
Vek : 25
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 890337
Karma : 1067
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre mAt3s25 za 8/8/2012, 22:07

Vladimír Klučka Very Happy Very Happy Very Happy
mAt3s25
mAt3s25
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 10846
Vek : 27
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Money : 954534
Karma : 2007
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre LightBringer za 8/8/2012, 22:34

JOHOHOOOOOJ Very Happy Very Happy Very Happy tak teraz som sa veľmi kvalitne nasmial teda Very Happy Very Happy Very Happy a s chuti! Very Happy Very Happy Very Happy paráda Peťo, veľmi si ma prekvapil Paľkom a celkovo, že si ho aj s Arizonou pridal tak rýchlo na fórko Very Happy Very Happy Very Happy

Táto časť nezaostáva za predchádzajúcimi, každý jeden príbeh ma poriadne rozosmial, najviac ale "Pobil som bandu zúrivých chlapov", to bol proste top! xD

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14020
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 968216
Karma : 2369
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre Quadro'Ye za 8/8/2012, 22:57

Dávno som sa tak dobre nepobavil ako na tomto príbehu lol!

Najlepšia časť bola so žralokmi a lyžovačka Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Jack Sparrow Menej je niekedy viac
Quadro'Ye
Quadro'Ye
Level 33 Battleonský sprievodca
Level 33 Battleonský sprievodca

Príspevky : 3318
Money : 216231
Karma : 390
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre Rasky za 9/8/2012, 00:16

To on fakt existuje? Very Happy dobre som sa zasmial tvl Very Happy
Rasky
Rasky
Level 11 Prispievateľ
Level 11 Prispievateľ

Príspevky : 96
Vek : 26
Mesto : Košice
Meno : Rasťisľaf
Money : 65073
Karma : 15

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre Nikuška za 9/8/2012, 15:52

Bože Peťo, ja raz z teba umriem smiechom. MIX hlášok od klamára Paľka part 6 736452

Smejúci sa smajlík 2 Všetky tieto pravdivé príbehy sú skvelé, ale toto ma dostalo najviac:
30 žralokov išlo na mňa, desiatim z nich som dal päsťou do hlavy, na mieste boli mŕtvy, s piatimi sa dalo dohodnúť, štrnásť sa ma zľaklo a jedného som ulovil! Bol modrej farby a mal asi 30 metrov, bol asi väčší ako môj otec, ale nie ako náš salaš.

Ďakujem ti za skvelú dávku smiechu. MIX hlášok od klamára Paľka part 6 736452 Awww yeaaah!
Nikuška
Nikuška
Level 36 Strážca Battleonu
Level 36 Strážca Battleonu

Príspevky : 5019
Vek : 26
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Money : 342073
Karma : 973
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre Fusion za 9/8/2012, 22:55

Toto som nemal čítať Very Happy dnes zrejme nezaspím, lebo sa budem stále smiať Very Happy ďakujem Peťo za masívnu dávku smiechu Very Happy
Fusion
Fusion
Zabávač
Zabávač

Príspevky : 2134
Mesto : Battleon :: Forum
Meno : Mr.Fusion
Money : 7711750
Karma : 374
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre XezepusMECHA za 10/8/2012, 14:09

Peťo, skoro si mi zabil sestru!!! Prečítala si totiž Paľka part 6 a nechcelo sa jej prestať smiať. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19866
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Ninjutsu_mecha MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Combat-Droid-54327
Money : 1338006
Karma : 2962
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre Synko za 10/8/2012, 15:31

To je už čo za vola? Smejúci sa smajlík 2 kvalitne som sa pobavil Very Happy

_________________
MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Gif319x165e0acf7
Synko
Synko
Level 17 Príspevkový dobrodruh
Level 17  Príspevkový dobrodruh

Príspevky : 313
Vek : 24
Meno : Slavo
Money : 70249
Karma : 52

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre Synko za 10/8/2012, 15:31

kopli moju frajerku do hlavy, letela asi 5 metrov.
Very Happy Facepalm Very Happy

_________________
MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Gif319x165e0acf7
Synko
Synko
Level 17 Príspevkový dobrodruh
Level 17  Príspevkový dobrodruh

Príspevky : 313
Vek : 24
Meno : Slavo
Money : 70249
Karma : 52

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre KickPato za 10/8/2012, 16:22

@Synko napísal:
kopli moju frajerku do hlavy, letela asi 5 metrov.
Very Happy Facepalm Very Happy

To musel byť Chuckov kop z otočky...
MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Chucknorris

_________________
Tento užívateľ nemá podpis... Čo? ... Tak nič, má...
Spoiler ukrýva: Zoznam mojich hudobných recenzií MIX hlášok od klamára Paľka part 6 352501
P. Vagner - Hudobné recenzie:
MIX hlášok od klamára Paľka part 6 2mbjg4
KickPato
KickPato
Level 38 Lovec drakov
Level 38 Lovec drakov

Príspevky : 7980
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Money : 564741
Karma : 1185
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre FrActraL za 10/8/2012, 17:12

Alebo mal nejakú mikro frajerku. o_O ... koniec koncov, veď mala len 9 rokov.

_________________
MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done."
Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 8638
Money : 545971
Karma : 1320
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre Yulgar za 10/8/2012, 18:09

mikro frajerku xDDD tebe dnes ide kámo Very Happy

_________________
MIX hlášok od klamára Paľka part 6 6398b7e8e24df33b5a87dc982de28764
Yulgar
Yulgar
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 12543
Vek : 25
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 890337
Karma : 1067
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre Android za 11/8/2012, 01:19

@FrActraL napísal:Alebo mal nejakú mikro frajerku. o_O ... koniec koncov, veď mala len 9 rokov.
HAHA, že MIKRO frajerku. Very Happy

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14477
Money : 863680
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

MIX hlášok od klamára Paľka part 6 Empty Re: MIX hlášok od klamára Paľka part 6

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.