Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

+14
mAt3s25
Mrdofúz
FrActraL
Peny
Yulgar
Quadro'Ye
KickPato
Android
nucleon
LightBringer
K7BO
XezepusMECHA
Spammer
Sverige
18 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre Sverige So 26 júl 2014, 23:45

Hneď na začiatok vás chcem upozorniť, že "(príbeh z Paríža)" nepredstavuje miesto, kde som sa s prvým z vás stretol, nerád by som vás zavádzal hneď v mojom prvom príbehu icon_biggrin 


Pierko
V tento príjemný parížsky večer som si našiel čas na to, aby som napísal príbeh, ktorý som vám sľúbil. Nebude to teda žiadne prekvapenie, v tomto príbehu vám napíšem niečo o mojom prvom stretnutí s niekým z vás, väčšina už vie o koho ide. Smile Napíšem vám, prečo som sa rozhodol nečakať a uvidieť aspoň jedného užívateľa tohto fóra a precestovať za ním takmer cez celé Slovensko.


Tu na fóre som s vami od začiatku Apríla, takže niečo cez tri mesiace, predtým som o vás vôbec nevedel. Registroval som sa sem vďaka láske k MechQuestu a hlavne preto, že ste jediná poriadna stránka na Slovensku, ktorá sa týmto hrám venuje. No vôbec som nečakal, že tu okrem hier budem diskutovať aj o niečom inom.. už po pár dňoch som pochopil, že toto fórum je skvelé miesto plné úžasných ľudí, s ktorými sa dá kecať o hocičom. icon_geek Netrvalo mi dlho, aby som sa s väčšinou z vás zoznámil aspoň cez internet, som vďačný za to, že som spoznal toľko super ľudí a to už vlastne za pár dní, čo som tu bol.. sorry no, túto zbrklosť mám v krvi icon_biggrin icon_biggrin


Dokázal som si spraviť obraz o každom jednom z vás.. každý jeden ste niečím charakteristický a keby to bolo možné, tak by som vás chcel stretnúť úplne všetkých naraz. Nuž povedal som si, že sa kúsok upokojím a začnem s jedným užívateľom, od ktorého sa určite dozviem ešte niečo viac aj o ostatných. A keďže som chalan.. icon_biggrin .. tak som si vybral Peny icon_biggrin .. ale nebolo to len kvôli tomu, predtým, ako som s tou myšlienkou stretka prišiel som si s Peny dosť často písal cez SSky a keď som jej túto moju myšlienku poslal v súkromnej správe, opýtala sa ma, či nechce byť prvá, s kým sa stretnem. Vôbec ma v tej chvíli nenapadlo sa jej spýtať to isté, ale keď som si prečítal túto správu, potešil som sa dvojnásobne.. až tak, že som jej 4 dni neodpísal, pretože som si myslel, že som spätnú správu už poslal Very Happy


Dohodli sme sa na dátume 5.7, čo boli 2 dni pred odchodom Peny do Anglicka, chcel som ju stihnúť ešte predtým, bol som veľmi nedočkavý. Ako sa blížil ten deň - 5.7, začal som byť čoraz nervóznejší a zároveň čoraz šťastnejší, pretože som vedel, že sa stretnem s najkrajším z vás (nič proti Robo icon_biggrin ).
4.7.. hodiny práve odbili 20:00 a ja som si povedal: "Do čerta, o pár hodín cestujem do Košíc, mám strach, nemám strach, cítim sa dobre, pokoj Sverige, pokoj!" icon_biggrin Mamka mi ešte na upokojene spravila lievance a nezabudla ma zabiť nejakou poznámkou, pretože to ona zvykne veľmi často robiť, v tej večer to bolo konkrétne: "A nezabudni tú košickú dievčinu pobozkať, keď už za ňou tak ďaleko cestuješ." icon_biggrin Snažl som sa udržať smiech v sebe a odpovedal som nedokončenou vetou: "Ale mama, ona je...." V tej chvíli som už ani nevedel, čo som chcel povedať, ale na tom nezáležalo, ešte v ten večer som si posledný krát skontroloval, či som si zbalil všetko potrebné na skorý ranný odchod vlakom.  Peňežník (mimochodom asi 2 hodiny som prerátaval, na čo všetko Maťku pozvem a koľko peňazí si tak budem musieť zobrať icon_biggrin )


Konečne prišiel ten deň. 5.7, bolo niečo pred piatou a ja som sa pomaly vytrácal z bytu, keď v tom sa na mňa vo dverách vyrútila mama, a zopakovala mi bozkávaciu poznámku z predošlého večera. --__-- Zasmial som sa a išiel som smerom na našu modernú, futuristickú stanicu v Púchove. icon_biggrin Kúpil som si lístok a čakal som ešte 15 minút do príchodu, vlak nemeškal, ale chcel som byť skôr, viete.. istota, možno to bude znieť smiešne, ale pre mňa to bol veľmi veľký deň. icon_razz Po nástupe do vlaku som si chcel pospať, aby som bol v Košiciach svieži ako Rybanasuchu, ale únava na mňa vôbec nešla, tak som si čítal knižku a od Liptovského Mikuláša som sa pustil do debaty s Košičanom Vladom, ktorý cestoval z Liptova na Východ, celkom v poho týpek, rozprával mi príhody zo stavby, keď ho chcel opitý kamarát zabiť tehlou.. icon_biggrin icon_biggrin Dosť bolo vlaku, príchod do Košíc! letec


Vystúpil som na stanici (nepatrne krajšej ako je tá naša) a rozhliadol som sa okolo seba, pretože som potreboval urýchlene nájsť 2 veci: toalety a bufet Very Happy Keďže do Košíc často necestujem, trvalo mi to asi 5 minút, našťastie som všetko stihol, takže som sa nepočúral, ani som neumrel  hladom. Po príchode do KE som mal zavolať Maťke, ktorá mala prísť po mňa na stanicu, tak som vybral telefón a strašne som znervóznel Facepalm Povedal som si, počkám ešte 5 minút. Počas tých 5 minút som sa fascinovane pozeral na železničnú informačnú tabuľu, ktorá signalizovala príchody a odchody vlakov. Ubehlo tých spomínaných 5 minút a ja som sa konečne odhodlal zavolať na číslo, ktoré som dostal. Netrpezlivo som čakal, kedy sa m ozve človek na druhej strane a v tom to prišlo.. Huh?! .. Huhm?! príťažlivý ženský hlas ma natoľko očaril, že som chvíľu nevedel, čo mám povedať.. icon_biggrin .. nakoniec som Maťke, ktorá mala sexy východniarsky akcent povedal, že som už na stanici a, že ju tu počkám. icon_biggrin Maťka si dala 10 minút, kým po mňa príde, čo je na dievča hádam aj rekord, good job Maťka! icon_biggrin


:vianen: Cítil som sa ako najväčší šéf z Púchova, keď po mňa prišlo doposiaľ najkrajšie dievča, aké som kedy videl na veľkom čiernom bavoráku.. Awww yeaaah! Mal som možnosť vidieť Peny na fotografii, ale ľudia, ktorí ste s Maťkou ešte neboli musím vám povedať, že naživo ostanete úplne mimo reality, pretože to bolo aj na mňa moc a to mám v Púchove šumné devy.. icon_biggrin Okamžite sme sa zoznámili, podali sme si ruky, ja som si spomenul, že sa volám Tomáš, tak som sa predstavil a spomenul som si na to, čo hovorila mama, takže aj to bolo, viac nie, naokolo boli ľudia. icon_biggrin Hneď po najkrajšom zoznámení v mojom živote som nasadol do veľkého auta a ešte som sa ani nestihol spýtať, kde ideme a Maťka na mňa vyhŕkla so slovami: "Pôjdeme ku mne zaviezť auto, nebývam ďaleko od mesta, odtiaľ pôjdeme po vlastných, bude to tak lepšie." samozrejme s príjemným východniarskym akcentom. icon_biggrin Napriek tomu, že som veľmi komunikatívny typ, bál som sa, že nebudem vedieť, čo mám hovoriť, pretože Maťa je proste príliš pekné dievča na to, aby ste pred ňou mohli hovoriť hocijaké sprostosti. icon_biggrin Avšak to sa rázom zmenilo, pretože Maťka je úplne ukecaná a vtipná baba, takže už o pár minút som sa s ňou rozprával ako s dlhoročnou kamarátkou, no stále bolo na mne vidno, že som úplne zamilovaný. icon_biggrin (prečo má frajera, prečo!! icon_biggrin ) Cesta ku slečne domov netrvala dlho, celú sme ju prekecali, dozvedel som sa veľa vecí o Maťke a keď sa to tak vezme, tak aj o sebe ( icon_biggrin ) a po pár mnútach sme zaparkovali pred Maťkinou bytovkou a ja som si predstavoval, že som v krásnom sne, kde ma tak krásne dievča odvezie ku sebe domov a pozve ma hore na návštevu icon_razz to bol však iba môj sen, ktorý sa m narýchlo premietal v hlave, takže o tom netreba písať. icon_biggrin


Auto zaparkované, ostávalo sa len dohodnúť, kde budeme pokračovať a keďže som nebol domáci a som gentleman, nechal som výber na slečnu, ktorá akoby mala program vopred určený, pretože mi povedala plán, ktorý som nemohol odmietnuť.... icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin 


Reštika bola prvé miesto, kde sme zavítali, aby sme sa posilnili, keďže ja som mal iba jeden sendvič zo stanice a Maťka ešte neobedovala. Neodolal som vyprážanému syru v ponuke a Maťa neodolala môjmu neodolanému výberu neodolateľného vyprážaného syru z ponuky a tak sme si vybrali to isté. icon_razz Počas obeda som sa sa dozvedel mnoho vecí, väčšina z nich boli samé zaujímavosti o vás užívateľoch, takže už viem o vás viac ako si myslíte, takže pozor na mňa všetci, odteraz môžem byť nebezpečný.. bom icon_biggrin


Po výbornom jedle nasledovala prechádzka naprieč Košicami! Prešli sme cez celé hlavné námestie, videl som nádhernú stavbu - Dóm sv. Alžbety, nádhernú fontánu, pri ktorej sme sa zdržali dlhšie, posedeli sme si a robili sme to, čo nám išlo najlepšie, kecali sme, kecali a ústa sa nám nešli zatvoriť.. icon_biggrin Škoda len, že som nemal možnosť fontánu vidieť v noci, to by bola romantika ako... či čo to trepem, bolo by to pekné.. icon_biggrin Ďalej sme navštívili košický park, prechádzali sme sa mestom a Maťka mi ukázala svoje sídlisko, kde celý život vyrastala, bolo to všetko jedným slovom úžasné. Smile Vlastne už dávno som sa nedokázal s niekým len tak prechádzať a rozprávať sa s ním niekoľko hodín a to bola táto slečna pre mňa úplne nový človek, ale to čo ste o nej všetci hovorili sa potvrdilo, viete čo. Usmiaty smajlík 2


Po dlhých prechádzkach sme sa opäť vybrali do mesta, aby sme dali naším nohám oddych pri osviežujúcej zmrzke pohodak Ak vás to zaujíma, tak ja som s vybral čokoládovú a citrónovú, Maťka jahodovú a banánovú, ja som bol stále zamilovaný, Maťa stále krásna, mňa boleli nohy, Maťu asi tiež a tak ďalej a tak ďalej no.. icon_biggrin 


Ani som sa nenazdal a začalo sa schyľovať k večeru a keďže som do Košíc prišiel len na jeden deň, musel som sledovať čas, aby som stihol večerný vlak, no po tom, čo som za ten jeden deň prežil sa mi domov vôbec nechcelo. Smile Bol to jeden z mojich najlepších dní v živote, spoznal som Košice, spoznal som jedného z vás a pokiaľ je pravda čo mi Maťa povedali, že všetci ste takí ukecaný a pohoďový ako ona, tak sa chcem s vami všetkými stretnúť! icon_razz icon_biggrin Po zmrzline som mal ešte nejaké dve hodinky do odchodu vlaku, keďže sme sa dosť zdržali hlavne v parku, kde sme si okrem vysedávania na lavičke aj zabehali, jemne zacvičili a nerád to hovorím, ale aj zatancovali.. icon_biggrin A nerád to hovorím preto, že som tancoval s bývalou tanečníčkou veľmi príťažlivých tancov a ja som sa cítil ako úplny neschopák.. Facepalm  icon_biggrin Ale slečnu Maťku som už vtedy považoval za svoju dobrú kamarátku a tak som si vôbec neprišiel ako hlupák (pozor, nie holupák) a bavil som sa spolu s ňou. Laughing 


Po náročnom dni plnom prechádzok nám obom vyhladlo aj vysmädlo a tak sme sa išli zregenerovať do fastfoodu s veľmi príjemným prostredím a pokojnou terasou. Večera bola ľahká, všimol som si, že Maťka si vybrala jedlo, ktoré sa presne hodí k jej pekným krivkám, tak ja som chcel vyzerať akože sa tiež o seba starám a dal som si zeleninu.. icon_geek icon_biggrin Po ľahkej večeri nasledovala cesta na stanicu, Maťka ma svojou prítomnosťou potešila a veľmi jej ďakujem, že sa jej chcelo merať cestu peši až na stanicu len aby ma odprevadila a dokonca so mnou počkala na vlak. Usmiaty smajlík 2 Najradšej by som si ju zobral so sebou domov alebo sa nasťahoval do Košíc, pretože v tej deň to tam naozaj stálo za to. Smile Na záver som dostal od Maťky dve pekné veci: sľúb, že pri ďalšom výlete do Košíc ma vezme ku sebe domov ( evil evil evil evil ) a tá druhá vec bolo to najkrajšie, čo som mohol na záver dostať... = Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) A1


Vlak prišel, ja som musel nastupovať a nasledovalo posledné rozlúčenie. Sad Posledné z toho dňa, ale určite nie posledné úplne. Takýchto dní chcem zažiť ešte niekoľko..
.. cesta domov bola plná spomienok, bol som unavený, tak som takmer celú cestu spal s neuveríte, snívalo sa mi o tom, že som stále s Maťou. icon_biggrin Ešte tesne po odchode z Košíc som krátko rozprával so sympatickým starším pánom cestujúcim z Košíc do Bratislavy a povedal som mu, aký deň som práve zažil. Okrem toho som mu povedal, že som Púchovčan a nech ma zobudí, keď budem doma vo veľkomeste.. Very Happy


Neviem čo mám viac povedať, ešte teraz spomínam na ten deň a na všetko, čo som počas neho prežil. Smile Jedno veľké ĎAKUJEM Maťka, odteraz si moja najobľúbenejšia Martina na svete a vedieš môj rebríček najkrajších dievčat, ktoré som v živote stretol icon_biggrin 


PS: Keby si nemala frajera, tak by som povedal, že sa ti páčim, pretože máš strašne neodolateľný a zvodný pohľad, vždy keď si sa na mňa pozrela som ti chcel nahlas povedať: "Tak poďme" Smejúci sa smajlík 2 Facepalm Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2


Pierko End of the story.. icon_geek 
Sverige
Sverige
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 19513
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Dukáty : 1332361
Karma : 1962
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre Spammer Ne 27 júl 2014, 21:48

Tento príbeh bol tak milý, prečítal som si ho 2x a zajtra si ho ešte určite zopakujem Thumbs Up! Nuž, ako si napísal, kto s Maťou nebol, neuvidí pravú krásu. ^_^

Dávam ti + KARMA , premiéra ako lusk! good post
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25408
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1662514
Karma : 2084
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre XezepusMECHA Ne 27 júl 2014, 22:49

Sverige napísal:a od Liptovského Mikuláša som sa pustil do debaty s Košičanom Vladom, ktorý cestoval z Liptova na Východ, celkom v poho týpek, rozprával mi príhody zo stavby, keď ho chcel opitý kamarát zabiť tehlou.. icon_biggrin icon_biggrin
Vo vlaku človek stretne toľko zaujímavých ľudí Smejúci sa smajlík 2 Potešil ma tvoj príbeh, tešil som sa naň a nie nadarmo, celkom dlhý a hlavne zábavný! Smejúci sa smajlík 2 Ja som inak vyzeral nejak podobne ako ty, keď som bol s Maťkou prvýkrát a tiež to je jeden z mojich pamätných dní Usmiaty smajlík 2 Nuže.. niekedy sa za slečnou musíme vybrať spolu, predsa dvaja Tomášovia sú viac než jeden Smejúci sa smajlík 2

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2114900
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre XezepusMECHA Ne 27 júl 2014, 22:50

Inač máš super mamku Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 .. a vitaj z dovolenky! Waterball

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2114900
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre K7BO Po 28 júl 2014, 20:56

Krásny príbeh.. Usmiaty smajlík 2 .. Desert vychutnal som si ho, zasmial som sa, parádička Sverige icon_geek
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14858
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 841002
Karma : 3306
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre LightBringer Po 28 júl 2014, 21:39

xD ďalší, ktorý po stretku s Maťou povedal, že stretol najkrajšie dievča Smejúci sa smajlík 2 .. ja som si to povedal tiež Very Happy

_________________
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30491
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2178927
Karma : 4196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre nucleon Ut 29 júl 2014, 14:20

Pekne napísané Sverige, vedel by som to čítal aj keby to bolo 10x dlhšie a veľmi si na tom príbehu cením, že si ma tam spomenul a nepriamo si mi dal najavo, že som druhý najkrajší, to môže byť. Very Happy Very Happy

_________________
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30016
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Steak_10
Dukáty : 1623707
Karma : 3677
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre Sverige St 30 júl 2014, 12:41

Díky za komentáre, potešili mi a som rád, že sa vám môj prvý príbeh páčil Usmiaty smajlík 2

Dokázal by som toho napísať omnoho viac, ale už v polovici písania som mal pocit, že to bude príliš dlhé, takže som to napísal tak stručnejšie, každopádne som za ten jeden deň toho zažil toľko, že by som dokázal písať príbeh na pokračovanie Smejúci sa smajlík 2

_________________
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Giphy
Sverige
Sverige
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 19513
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Dukáty : 1332361
Karma : 1962
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre Android St 30 júl 2014, 21:03

Po dlhej dobe príbeh v Denníku a tento fakt stál za to! good post good post Thumbs Up!

Páči sa mi ako si spomenul všetky časti, odchod z Púchova, ktorý si stále tak pekne vyzdvihoval, musím sa tam ísť niekedy pozrieť, hlavne na tú futuristickú stanicu Smejúci sa smajlík 2 , potom samotné Košice a aj niečo z odchodu a najlepšia časť jednoznačne Smejúci sa smajlík 2 :

Sverige napísal:Ak vás to zaujíma, tak ja som s vybral čokoládovú a citrónovú, Maťka jahodovú a banánovú, ja som bol stále zamilovaný, Maťa stále krásna, mňa boleli nohy, Maťu asi tiež a tak ďalej a tak ďalej no.. icon_biggrin

+ KARMA Úžasný príbeh Sverige Bravo!!

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24590
Dukáty : 1649392
Karma : 2581
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre KickPato St 30 júl 2014, 21:29

celkom dosť som sa bavil, keď som to čítal Very Happy Very Happy ešte nejaký napíš, bude to fajn Very Happy

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829361
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre Quadro'Ye Št 31 júl 2014, 00:13

Pekné, vtipné, príbeh ako má byť a veľmi sa mi páči tvoj humor Bravo!!
A je cítiť tú radosť, ktorú si prežil, dal si ju do príbehu a to je dôležité, super Very Happy

_________________
Jack Sparrow Menej je niekedy viac
Quadro'Ye
Quadro'Ye
Level 15 | Rezident Battleonu
Level 15 | Rezident Battleonu

Príspevky : 3688
Dukáty : 269732
Karma : 414
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre LightBringer Št 31 júl 2014, 14:16

Sverige napísal:Díky za komentáre, potešili mi a som rád, že sa vám môj prvý príbeh páčil Usmiaty smajlík 2

Dokázal by som toho napísať omnoho viac, ale už v polovici písania som mal pocit, že to bude príliš dlhé, takže som to napísal tak stručnejšie, každopádne som za ten jeden deň toho zažil toľko, že by som dokázal písať príbeh na pokračovanie Smejúci sa smajlík 2
Kľudne si mohol, veď keď je príbeh dobrý, tak sa ľahko a dobre číta, veď si zober Peťove cestovateľské, dlhé a človek si ho prečíta aj 2x za sebou. Ak budeš ešte niečo niekedy písať, budem rád. A kľudne aj o Maťi, môžeš aj viac evil

_________________
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30491
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2178927
Karma : 4196
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre K7BO Pi 01 august 2014, 10:43

Čo viac chceš ešte vedieť, čo viac chceš ešte TY vedieť prosím ťa.. Smejúci sa smajlík 2
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14858
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 841002
Karma : 3306
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre Yulgar Pi 01 august 2014, 14:03

až teraz som si našiel konečne čas na tento príbeh a musím povedať že peckovo si ho napísal Sverige, ja ti to celkom závidím, lebo si tu ani nie polroka a už si sa stretol s Maťou, ideš si svojím tempom, to sa mi páči Very Happy Very Happy Very Happy a pozdravuj odo mňa Mamku a mohli by sme sa niekedy stretnúť, ja som z Blavy, to nemám ďaleko ku tebe Very Happy

_________________
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28212
Vek : 28
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2089893
Karma : 1817
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre Sverige Po 04 august 2014, 10:05

LightBringer napísal:
Sverige napísal:Díky za komentáre, potešili mi a som rád, že sa vám môj prvý príbeh páčil Usmiaty smajlík 2

Dokázal by som toho napísať omnoho viac, ale už v polovici písania som mal pocit, že to bude príliš dlhé, takže som to napísal tak stručnejšie, každopádne som za ten jeden deň toho zažil toľko, že by som dokázal písať príbeh na pokračovanie Smejúci sa smajlík 2
Kľudne si mohol, veď keď je príbeh dobrý, tak sa ľahko a dobre číta, veď si zober Peťove cestovateľské, dlhé a človek si ho prečíta aj 2x za sebou. Ak budeš ešte niečo niekedy písať, budem rád. A kľudne aj o Maťi, môžeš aj viac evil
 icon_geek Dobre, budem teda brať na vedomie a keď budem najbližšie niečo písať, zaručene nebudem šetriť slovami, spravili ste mi radosť. icon_razz 

Yulgar: Prečo nie, skontaktujeme sa a niečo dohodneme a mamku som už pozdravil, povedal som jej, že ju pozdravuje Yulgar a odkázala ti, že máš čudné meno Very Happy
Sverige
Sverige
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 19513
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Dukáty : 1332361
Karma : 1962
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre Peny Po 04 august 2014, 12:23

Úžasný deň, opakujeme Tomáš! Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) 348410 

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30699
Dukáty : 1888014
Karma : 4045
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : FEB 2024

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre Spammer Po 04 august 2014, 22:01

Sverige najbližšie sa zastav aj v Trebišove.. ku Maťke pôjdeme spolu, ja to mám pár krokov autom jazyk
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25408
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1662514
Karma : 2084
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre Yulgar Ut 05 august 2014, 00:34

takže kedy plánujete ďalšie priateľské stretnutie? Smejúci sa smajlík 2 bude príbeh part 2? Very Happy

_________________
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28212
Vek : 28
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2089893
Karma : 1817
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre XezepusMECHA St 06 august 2014, 23:11

Normálne seriál sa z toho urobí Smejúci sa smajlík 2 tentokrát už bez zátvorky (príbeh z paríža) Cígoman

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2114900
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre Android Št 07 august 2014, 12:32

Part II: Príbeh z domova Smejúci sa smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24590
Dukáty : 1649392
Karma : 2581
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre nucleon Št 07 august 2014, 16:36

Moje stretko s druhým Battleoňáčikom (príbeh z domova)

STRETKO SO MNOU :vianen:

_________________
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30016
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Steak_10
Dukáty : 1623707
Karma : 3677
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre FrActraL So 09 august 2014, 00:07

Všetkých Košičanov ti treba vystriedať a potom sa vrhnúť na ostatných Smejúci sa smajlík 2

Cígoman Alebo rovno na MEGASTRETKO, kde budeme všetci Tongue 2

_________________
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done." Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
Ak chceš vedieť, čo znamenajú jednotlivé ranky na fóre, klikni sem
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Fra10
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 11753
Dukáty : 818585
Karma : 1577
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre nucleon Ne 10 august 2014, 22:37

MEGASTRETKO treba zaradiť.. inač okrem chaty by mohlo by fakt aj to MEGASTRETKO.. a čo tak opäť Liptovský Mikuláš, aquapark? hmm? Smile

_________________
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30016
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Steak_10
Dukáty : 1623707
Karma : 3677
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre nucleon Ne 10 august 2014, 22:37

Sverige som počul, že si s Maťou posielate SMSky po večeroch, je to pravda? Smejúci sa smajlík 2

_________________
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30016
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Steak_10
Dukáty : 1623707
Karma : 3677
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre KickPato Po 11 august 2014, 12:36

smsky po večeroch sú fajn, vzhľadom na toto ma napadlo, že som ti už dlho večer nenapísal Robko Very Happy

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829361
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža) Empty Re: Moje stretko s prvým Battleoňáčikom (príbeh z Paríža)

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.