Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liptáci na snehu

+21
Fusion
Capt. rhubarb
Nikuška
Peter Leopold
Gaius Julius Caesar
Yulgar
KickPato
Quadro'Ye
Mrdofúz
Spammer
Peny
LightBringer
G.Z.L
Sverige
FrActraL
mAt3s25
nucleon
Android
marko221
XezepusMECHA
K7BO
25 posters

Strana 1 z 32 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next

Goto down

Liptáci na snehu Empty Liptáci na snehu

Odoslať pre K7BO 11/1/2015, 18:00

Liptáci na snehu Liptyy10
Účastníkom tohto príbehu nie som len ja..
.. v celej tejto story vystupujú tri hlavné postavy. Kubo (teda ja), Marko (manko221) a Megan (pozn. Renault, nie Megan Fox).

Príbeh opisuje tohtotýždňový pondelok (5.1).. vlastne na začiatku dňa sme ani len nemali v pláne, že nejaký príbeh napíšeme, ale jeho priebeh bol natoľko zaujímavý, že sa oň s vami rozhodli podeliť a to nielen textovo, ale i obrázkami a .. ešte jedným bonusom na konci príbehu. Tongue 2


Deň predtým, teda v nedeľu, som sa s Markom dohodol, že sa v pondelok pôjdeme niekde rozhýbať, v zimnom čase obľubujeme korčuľovanie ľadového typu na jednom z liptovskomikulášskych sídlisk. Marko, navzdory toho, že bol mimoriadne unavený, súhlasil a plán na nasledujúci deň sme teda mali ako tak zariadený.. teda nie úplne.. Verejné korčuľovanie prebiehalo na jednom z otvorených hokejbalových ihrísk a začínalo sa až o 16:00, takže sme si dohodli čas stretávky tesne pred štvrtou na autobusovej zastávke. Išli sme autobusom, avšak Markove auto bude neskôr hlavnou postavou v tomto príbehu..


Zabalil som si do vaku všetko potrebné - korčule, ponožtičky do korčúľ (hrubé a teplučké ako ako Robko) a nejaké tie teplotvoriace veci ako rukavice, čapicu a šál, ktoré som aj tak nemusel použiť.. napriek tomu, že v tento deň to v LM vyzeralo ako po snehovej kalamite, nebola až taká zima, akú sme očakávali. Stretli sme sa na zastávke, Marko na nej bol skôr a čakal na mňa ako taký snehuliačik.
Dôležitá poznámka: Marko nenosí v zime čapice ale šiltovku icon_razz


Autobusom sme sa za pár minút zviezli na sídlisko, kde sa korčuľovalo, vystúpili sme a o pár minút sme boli pri ihrisku. Ešte však bolo potrebné vybaviť jednu vec. Marko potreboval požičať korčule, čo nebol najmenší problém, robili to priamo na mieste za neskutočne symbolickú cenu - 50 centov.. o chvíľu sme však asi aj pochopili, prečo tak mimoriadne výhodná cena. Kúpili sme si vstupné, Marko si požičal korčule, obaja sme prešli cez ľadovú plochu (uhýbajúc sa agresívnym korčuliarom) a sadli sme si na striedačku hostí, kde sme sa prezuli do korčúl.
Vlastne.. ešte predtým sa stala jedna vtipná a zároveň katastrofálna a zničujúca situácia. Keď si bol Marko skúšať korčule, popýtal si tak odoka svoju veľkosť a vyskúšal si ich na svojich paprčiach. Sedeli mu vynikajúco, avšak ešte sme chceli zbehnúť do obchodu po nejaký nealkoholický nápoj, tak sme pánom požičiavateľom povedali, že si ich vezmeme, ale prídeme si o ne o ochvíľu. V tom to prišlo. Pán korčuľový požičiavač povedal: "Dobre." a položil korčule nožami na kachličkovú zem, až nás od bolesti zmrazilo. Nekomentovali sme to a dúfali sme, že Marko neskončí na zadku po vstupe na ľad.
Prišlo na obúvanie korčúľ. Markovi to ako obvykle trvalo niekoľko dlhých minút, ale nakoniec to dokázal. Bol obutý! Ja som sa už korčuľoval na ľade plnom snehu, keďže tento deň bol na sneh mimoriadne bohatý a zbadal som ako Marko vchádza na ľad. Ani som ho nemusel počuť, aby som vedel, že akonáhle skočil na ľad, určite si pomyslel: "Do pi*i tie sú tupé ako hovädo!" Naozaj, boli neskutočne tupé, kto vie prečo, však.. Rolling Eyes Marko odišiel domov skôr, nemal záujem byť korčuliarom na tupých korčuľách, ja som sa ešte ostal korčuľovať a s Markom som sa tak rozlúčil a dohodli sme sa, že to skúsime na ďalší deň. V tom momente sme ešte netušili, že sa znova o pár hodín stretneme.


Od Marka som dostal SMSku, či má po mňa prísť na aute, ktoré má už k dispozícii. Mal som príjemný autobusový spoj, ale súhlasil som a tak ma, tuším nejak tesne pred siedmou hodinou, Marko čakal pri nemenovanom obchode Billa. Čakajúc a mrznúc som konečne nastúpil do auta a čakal som, že ma odvezie rovno domov. Márne. Neutral Naša cesta týmto momentom len začala a len teraz sa dostávame k jadru príbehu.. zabudnite na verejné korčuľovanie, prichádza MEGAN! Cool


Keďže my dvaja mávame, v prípade, že spolu sedíme v Markovom aute, dosť spontánne rozhodnutia (vďaka ktorým vlastne vznikli aj všetky naše básničky), sme sa rozhodli spraviť si little road trip na Háj (skromný, ale za to skvostný kopec v Liptovskom Mikuláši). Všade naokolo bola hromada snehu, bola to skutočne tá pravá, zimná jazda. Napriek tomu, že Marko má tendenciu závodiť a zrážať všetko, čo mu príde do cesty, na Háj sme sa aj po mojich prosbách dostali pomaly a bezpečne. Vyšli sme na kopec (stále na aute) a chceli sme zísť cestičkou na ďalšie miesto, ale vďaka bohu sme si včas všimli neskutočne agresívnu a obrovskú kopu snehu. Inými slovami - cesta bola úplne zasnežená, nebolo možné ju prejsť na aute. Pre istotu sme vystúpili a išli si to očeknúť zblízka, ale dostať sa tam na aute by bolo nemožné! Dokonca aj na Megane.
So zasneženými hlavami sme sa vrátili do auta a skotúľali sme sa aj s Meganom späť do mesta.


To však nebolo všetko, išli sme si len po malé občerstvenie do Tesca na kraji mesta. Marko a Megan samozrejme nemohli v kľude ukončiť svoju jazdu a zaviezť ma domov, ale naopak, prišli s nápadom vrátiť sa na Háj a preskúmať ho ešte podrobnejšie. Marko ma svojim zvodným pohľadom presvedčil a nasledujúca zastávka teda bola Tesco -> Háj. Opäť sme sa vrátili na to isté miesto ako prvýkrát, avšak z neho sme pokračovali niekde inde.. vybrali sme sa na.. sám neviem či to môžem nazvať cesta, proste sme zahli na cestu, ktorá bola tak zasnežená, že bolo ťažké určiť, či sme na ceste alebo sa len hompáľame v snehu. Poviem vám, bol to ten pravý snehový adrenalín a to nebolo všetko. Za nami sa objavili svetlá dvoch áut a okamžite, ako tie autá odbočili na rovnakú "cestu" ako my, vedel som, že nás chcú zabiť.. a znásilniť. evil
Samotná cesta však bola ešte väčší zabiják. S Markovým Meganom a Markom za volantom sme sa brodili cez kilogramy snehu a poviem vám, bolo to vskutku temné. icon_biggrin Pár krát sme len tak-tak vyšli, keď sme skoro zapadli a zastavovali sme každých 10 metrov, pretože sme niekoľkokrát búrali do hromady snehu, ktorá nám skončila na čelnom skle a všetko čo sme pred sebou videli bol krásny biely sneh.. icon_biggrin  icon_biggrin
Pomaly, veľmi opatrne sme prerážali masy snehu.. Ja som sa len dúfal, že sa neskotúľame dole z kopca, keďže cesta bola veľmi tenká, už vôbec nie pre dva autá, ak by išlo niečo v oprotismere, boli by sme v prdeli. Neutral Kým som ja dôkladne sledoval cestu okolo seba, Marko mal sebavedomie tak obrovské, že si na chvíľu myslel, že sedíme v tanku, aspoň tak vyzeral.. aj keď.. cítil som sa miestami tak aj ja, ničili sme všetko, čo nám prišlo do cesty!!  Neo
Kopcovitá cesta sa blížila ku konci a pomaly sme z nej schádzali. Prežili sme to!.. to bolo asi prvé, čo napadlo mne - adminovi, avšak Marko mal v tvári taký desivý pohľad, že "Ideme ešte raz?! evil"
Mimochodom, tie dva autá, ktoré sa za nami rútili, bola to akási partia mladých faganov, ktorá sa na tej šialenej snehovej ceste stretla z ďalším kamarátskym autom. Keď sme schádzali z adrenalínovej cesty plnej snehu, tí spomínaní chalani už boli pred nami, čo Marko okomentoval nejak takto: "Tak vám treba! A teraz nám robíte cestičku vy! Pche!" (na slovíčko "Pche" máme platnú licenciu od Juraja Thopera). Pri schádzaní z cestičky sa cesta rozdeľovala na dve strany - doprava a doľava. Vlastne.. na cestu späť do mesta sa dalo vyjsť len odbočením doľava, avšak tri autá mladíkov nám cestu zatarasili, spravili si tam nejakú prestávku alebo čo, skratka debatovali a autá si nechali rozhádzané po ceste. Chvíľu sme váhali, či ich prebúame alebo proste odbočíme doprava. Vtedy sme ešte nevedeli, že odbočením doprava sa dostaneme do slepej uličky, pred nami bola už len zavretá brána a Marko odmietol len tak zastaviť a otočiť sa. S úsmevom na tvári a rukou na ručnej brzde sme sa precíznym driftom otočili na druhú stranu. Rýchlosťou asi 10 km/h sme sa rútili strmhlav oproti partii chalanov, je dosť možné, že Čechov, podľa ŠPZtky jedného českého auta. Marko dal blikaním diaľkových a vystrčením prostredníkom jasne najavo, že potrebujeme prejsť. Chalani nam dali priestor a my sme sa tak dostali na cestu. Na pokojnú cestu, bez kopcov, bez hromady snehu. Zvádli sme to! Wink


Bolo asi niečo po ôsmej hodine večer a boli sme na ceste späť do mesta, trvalo nám pár minút dostať sa späť do LM. Ja som už po ceste myslel na to, ako si doma vyložím nohy na posteľ a budem oddychovať pre TV. To však Marko prišiel s ĎALŠÍM geniálnym nápadom.. ^_^
Marko: "Kubo nedá mi to, poďme natankovať ku Tescu a otočíme to ešte raz!" ..  icon_biggrin poviem vám pravdu, chvíľu som nevedel, že či to myslí vážne alebo len sranduje, ale keď sme naozaj zaparkovali pri Tescu na benzínke, pochopil som, že náš winter road trip sa ešte ani zďaleka neskončil.
Natankované! Opäť cestujeme na náš obľúbený Háj, dnes už po tretíkrát! Avšak.. pri železničnom priecestí, teda na mieste, kde sa začalo stúpanie na kopec mi Marko vložil do rúk jeho S5ku so slovami: "Nakrúcaj to, spravíme si video z našej cesty." Neprišlo mi to ako zlý nápad, dokým som ten telefón nemusel držať v jednej ruke pred čelným sklom. Poviem vám pravdu, príjemné kŕče do ruky som vám ja chytal. icon_razz Ale po chvili som stŕpol natoľko, teda ruka mi stŕpla natoľko, že som ju už ani necítil a nemal som problém zotrvať v polohe držrukunadpalubnoudoskou. Cestou hore na Háj prebehla ľahká, slušná a predovšetkým neúchylná konverzácia.
Môžete raz hádať, kde sme sa rozhodli opäť ísť. So zapnutou kamerou sme znova odbočili na miesto, v ktorom sme takmer zapadli. Áno, opäť sme na našej obľúbenej, adrenalínovej snehovej cestičke.. Wink .. Ešte pred odbočkou sa ma Marko opýtal, či nezložíme básničku, ale ja som radšej navrhol dávať pozor na cestu, cítil som príliš nebezpečné podmienky na básničkovanie.


Cesta už nebola tak brutálne snehová ako prvýkrát, čo je logické, pekne sme si ju odhrnuli.. Ale aj tak sa nám stalo niečo zaujímavé.. ako bolo už v príbehu spomenuté, táto cestička je dosť tenká, dva autá sa vedľa seba zmestia len v pár úsekoch, keď v tom zrazu.. Pred nami boli svetlá auta. Nehýbalo sa. Bolo zapadnuté. A povieme vám.. bol to ešte väčší tank ako Markov Megan! Bol to zapadnutý Medveď, ktorý išiel oproti ním, čo nás prinútili zastaviť, vyjsť s auta a očekovať situáciu. Z auta vystúpil mladý pán, v aute tuším viezol rodinu, ibaže by nie.. a poprosil nás o pomoc. Marko na začiatku navrhol lano, ale keďže sme z Liptova, sme dosť silní na to, aby sme aj Meveďa zo snehu potlačili.. :vianen:
Tlačili sme spredu, pretože bolo potrebné aby cúval.. aby cúval až do miesta, kde by sme ho mohli s našou Megan Fox obísť. Úprime.. ja s Markom sme mali v aute asi väčší strach o posádku v Medveďovi ako tá posádka samotná. Ich manévre tesne pri kraji cesty nás nenechali chladnými, jeden zlý pohyb a obrovský Medveď by sa kotúľal dole kopcom. Marko kontroloval celú situáciu a s prehľadom prerážal masy snehu, zatiaľ čo Medveď mal čo robiť, aby vycúval na miesto, kde by nám spravil priestor. Už sa na neho aj dostal, začali sme ho obiehať, keď v tom zrazu začal cúvať ďalej.. Neutral zrejme si myslel, že Marko sa nedokáže prepchať aj cez ten najužší otvor (na ceste samozrejme, nikde inde).
Nakoniec sa všetko podarilo. Medveď sa síce šuchol o drôtený plot, ale veľmi jemne a my sme ho tak mohli v pokoji obísť. ? Čo by pán Medveď robil, keby mu na pomoc neprišla odťahová služba Manko Renault?! icon_geek


Opäť bolo treba poškrabkať čelné sklo a Marko vystúpil do tuhej zimy. Ja som zatiaľ sedel vo vyhriatom aute, pričom ohrievanie mi príjemne šľahalo na nôžky. Cesta dole kopcom už bola lepšia ako prvýkrát, aj keď i teraz som sa cítil v pár prípadoch neisto, ale Markov výraz hovoril za všetko: "Dám to ako nič."
Zišli sme opäť na cestu, kde predtým stáli českí kamaráti na troch autách. Tentokrát ich tam už nebolo a my sme sa v pokoji mohli dostať na cestu bez toho, aby sme znova driftovali v slepej uličke, aj keď chvíľu som mal ten pocit, že Marko si to opäť raz vychutná.. icon_biggrin Moja stŕpnutá ruka stále nakrúcala priebeh cesty, ale po odbočení na rovnú, bezpečnú cestu sa nakrúcanie skončilo a Marko išiel čeknúť, ako je na tom jeho auto.. Zastali sme niekde na krajnici, vystúpili s auta a s úsmevom na tvári sme si vychutnali pohľad na zasneženú masku Renaultu.
V tom momente nám bolo jasné, že z toho vznikne príbeh a o video sa s vami takisto podelíme. Takže sľubované prekvapko.. fotky Renaultu po akcii a dva videá z tretej cesty plnej adrenalínu, bohužiaľ s viac než čistým zvukom, takže je možné počuť celú našu konverzáciu.. Facepalm  icon_biggrin

____________________________________________________________________________________

Liptáci na snehu Obryyz10 Náš hrdina - Megan! icon_biggrin

Liptáci na snehu 20150110

Liptáci na snehu 20150111
____________________________________________________________________________________
Liptáci na snehu Videyy10 A sľúbené video.. videá.. Prajeme príjemnú zábavu a dobrý adrenalín.. evil
Upozornenie: Vo videu bol použitý Battleon a obávam sa, že aj jeho užívatelia.
Upozornenie 2: Manko je vo videu príliš zvodný, môže vás očariť svojím šarmom.

                                 | Časť 1/2                                                                      | Časť 2/2

|

S pozdravom, Liptáci na snehu! icon_geek
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 14897
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Dukáty : 845832
Karma : 3315
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre XezepusMECHA 11/1/2015, 19:32

Thumbs Up!  Thumbs Up!
.. Ste si spravili parádny snehový deň Zimný banán xD
.. najskôr korčuľovanie na korčuliach a potom korčuľovanie na aute jazyk Smejúci sa smajlík 2
Inak som si spomenul, minulý rok som zažil niečo podobné a úplná náhoda, tiež som bol najprv korčuľovať a potom sme si s kamošom povedali, že si ideme zajazdiť a a tá trasa vyzerala podobne ako vaša a aj naše auto potom skončilo tak podobne ako Megan Smejúci sa smajlík 2 PS: Pozdravte Megan Very Happy

Dobrý príbeh, mohli by ste si viac takýchto Liptákov na snehu dávať, ale opatrne, nech sa nezrúbete z toho kopca lol!

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
Liptáci na snehu Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Liptáci na snehu Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115480
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre XezepusMECHA 11/1/2015, 19:44

Komentovanie vo videách pecka Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 Úplne super bolo si ich pozrieť po tom príbehu, niektoré komentáre som si musel pustiť aj viackrát.. ste poriadni kokosy na snehu xD

"Chladia ma nôžky.. boože.. jeežiš márja.."

"Ty kokos a on vidí za seba?
Pochybujem.
Nejde mu tam inak auto za ním?
Neviem.
Či to svieti synak?
"

"Marko, Markova hlava, Markove telo, Marko.. neviem čo urobil."

xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD

Liptáci na snehu, dobré to bolo! Laughing


Naposledy upravil XezepusMECHA dňa 11/1/2015, 19:46, celkom upravené 2 krát.

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
Liptáci na snehu Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Liptáci na snehu Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115480
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre marko221 11/1/2015, 19:45

Idem citat Very Happy .. som zvedavy co si to tam vymyslel Very Happy ... potom este pripisem ja nieco co sa mi stalo s Megan v piatkovu noc :/

_________________
Liptáci na snehu Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Dukáty : 387614
Karma : 527

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre XezepusMECHA 11/1/2015, 19:48

K7BO napísal:Upozornenie: Vo videu bol použitý Battleon a obávam sa, že aj jeho užívatelia.
Upozornenie 2: Manko je vo videu príliš zvodný, môže vás očariť svojím šarmom.
Thumbs Up! xD
Toľko haluzí sa dalo nájsť v tom príbehu Smejúci sa smajlík 2


Margot123: Ešte nejaké pokračovanie? Výborne, môže byť. lol!

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
Liptáci na snehu Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Liptáci na snehu Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115480
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre Android 11/1/2015, 19:56

hmmm Toto vyzerá viac než dobre, idem čítať Tongue 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24854
Dukáty : 1671634
Karma : 2587
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre marko221 11/1/2015, 20:05

PRIBEH BUXE ESTE UPRAVENY O MOJU CAST PRIBEHU KTORA BUDE PRIDANANESKOR Smile


Naposledy upravil marko221 dňa 11/1/2015, 21:48, celkom upravené 1 krát.

_________________
Liptáci na snehu Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Dukáty : 387614
Karma : 527

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre Android 11/1/2015, 20:18

Pobavil som sa a veľmi Thumbs Up!
Aj časť s korčuľovaním a hlavne s Meganom bola super, som rád, že tu prišiel takýto premakaný príbeh, chcel by som v tom aute sedieť s vami, mám rád takéto závodenie v snehu You are fabolous!


Inak po príbehu som si povedal, že ako asi muselo vyzerať to Markove auto po tom všetkom a zrazu tie fotky Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 Dôkaz, že Megan bol naozaj v úlohe tanku Smejúci sa smajlík 2

PS: Neviem sa prestať smiať na tomto Very Happy
K7BO napísal:Zabalil som si do vaku všetko potrebné - korčule, ponožtičky do korčúľ (hrubé a teplučké ako Robko)

good post A nápad dať do príbehu videá bol ten najlepší, aký ste mohli dostať Very Happy

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24854
Dukáty : 1671634
Karma : 2587
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre marko221 11/1/2015, 21:46

Ja este doplnim nieco k pribehu Smile

Ak sa dobre pamatam tak na Haji vznikli 3 basnicky a tvorili sa fakt ze dobre vysledok ste videli v teme Basnicka. Neviem ci sme v ten den nemali v plane aj tvorit basnicku na nasom obvyklom mieste s fajnovym vyhladom. Bohuzial nic sme nestvorili lebo sme sa ani nechytili do tej extremne sialenej nalady. Este dodam ze ked sme prvy krat presli tou cestickou tak sme auto ometali dobrych 5 minut lebo som uz cez kapotu auta skoro nevidel na cestu a ometalo sa takym stylom ze ja som mal metlicku a ometal som a Kubo ako stal tak zakazdym co som zmietol sneh tak chytal celu kopu snehu (hehehe tak mu treba nemal stat v smere odmetania) a vietor fucal este smerom ktorym som odmetal takze si to vychutnaval naplno Very Happy ...

Uz ked sme sa tak rozbehli  s prihodami z mojho auta  tak tu je este jedna Smile Z piatka Smile 

Moj piatok samozrejme vyzeral tak ze som bol mimoriadne kratko v robote asi len do 14:00 cca (obvykle byvam do 22:00) pretoze v kuchyni sme nemali roboty moc tak som bol poslany domov. Samozrejme dlho som sa nezdrzal doma a uz som bol aj naspat a kupal som sa Very Happy ... v case okolo 16:10 mi volala spoluziacka ci ju nezaveziem vecer z baru v meste domov. tak som si povedal preco nie. To som ale este netusil co sa zomelie v tu noc. Vecer som este chvilu driemal doma a okolo polnoci som sa vybral do mesta (nikto ma nevolal v ten vecer a keby aj volal nesiel by som skor z pracovnych dvovodov na dalsi den). Samozrejme som skoncil v R 66 kde som neprekvapivo stretol svojho sefa (minule ten party zivot prehnal natolko ze zaspal so zapnutym tycovym mixerom v kotli a mixoval popri tom polievku. A ak si myslite ze to mixuje potisku tak ste na omyle Very Happy ... samozrejme o hodinu neskor uz zaspal na zachode a bol tam skoro dve hodiny takze my sme museli ist na verejny zachod alebo do babskej satne Very Happy ) bol som tam mozno hodinu ked mi zvonil mobil. Vysiel som von, volam spat a v telefone sa mi ozvala spoluziacka s tym ze su v jednej dedine na chate a chalan s ktorym bola v bare v LM (mimochodom moj spoluziak) si tam vypil a nezavezie ju ani do mesta ze ci pridem po nu tam. Ako som zistil ta dedina je dobrych 20 kilakov od mesta a je to absolutny zapadakov kde nepoznaju ani nieco take ako odhrnanie snehu z ciest. Volam jej znova. Kde vas najdem. ,, noooo chod na uplny koniec dediny na autobusovu otocku a tam zbadas odbocku do lava tak chod tam. Prisiel som tam pozeram ze tam ziadna odbocka nieje iba vyzsie tesne pred potokom. Tak som vbehol do ulicky. Chvilu som siel popri plotiku tak som bol kludny pretoze chat mala byt bokom. Ale zrazu mi zvoni telefon ze kde som tolko. Zastal som lebo mi bolo jasne ze tato uzka ulicka plna mokreho snehu asi nebude viest na to spravne miesto. Ale co cert nechcel vonku bola tma, do zadu som moc nevidel tak som sa zlahkym skrtom na podvozku znova pohol ze sa otocim po par metroch na sirsom mieste ale este nez som dorazil na miesto ktore som videl a pocital som s tym ze sa tam otocim zistil som ze som zapadol. A ani v pred a ani vzad. Tak som na jednotke rozhojdal auto v s prenumatikami v probleme a vybrodil som sa odtial. Problem som teda vyriesil s prehladom idem k miestu ale ked som tam dosiel zistil som ze sa tam neotocim pretozr tam bol mensi zjazd dole a dole potok. Kopcek vyzeral neprijemne tak som radsej neriskoval a pokracoval este o par metrov dalej. To som ale spravil osudovu chybu pretoze dalej to uz bolo len zamrznute blato a mokry sneh a voda co je nie prave najprijemnejsia kombinacia. Znova som zapadol a tento krat uz moje pokusy dostat sa von boli marne. Tak som si zavolal na pomoc ludi z chaty. Samozrejme museli prist peso pretoze autom by zapadli aj oni. Prisli po desiatich minutach a bola to zostava jeden chalan a tri baby. Tak pome tlacit dal som deku cez masku tak aby predna pneumatika nezaspinila nikoho a mohlo sa ist na vec. Nepomohlo to. Ani som sa nepohol. Tak som nehal s tazkym a nasratym srdcom moju Megan tam. Cestou spat som kvalitne vytopil svoje tenisky a popri tom ako sme sli na chatku som si vsimol medvedie stopy. Nebolo mi zrazu vsetko jedno tak som skical ze som nasiel stopy a vsetci pridali do kroku pochopitelne na chate sme si vsetci zobuli svoje chachtajuce tenksky a mokre ponozky a nehali sme ich v kupelni na radiatore. Iba ked som si sadol do kresla a zbadal som asi 15 ci 16 bab a jedneho chalana som pochopil ze toto nieje len taka hocijaka chata Very Happy ... bola to lesbicka chata. To co sa tam dialo neopisujem pretoze by som dostal realny ban Very Happy . Rano okolo 6 som zobral druhe auto a pome po dedine zhanat niekoho kto ma vytiahne. Po patnastich minutach som chvala bohu nasiel druzstvo kde som sa dozvedel ze akurat zacali krmit a ze musim pockat minimalne hodinu a pol lebo mali len jeden traktor. Tak som si nervozny sadol do auta a cakal. Uz sa aj rozvidnelo a aj som volal do roboty ze pridem neskor. Kratko po 8:30 prisiel za mnou chlapik na stroji ze kde to stojim. Tak som mu povedal kde. S vetou skocim si pre istou aj po retaz a lano a pridem tam ma poslal na to miesto. Dorazili sme k mojej Megan ktora tam uz bola statocne zaspinena. Zapojili sme za zadny zavesny hak (nie za gulu na voziky) moje lano, skocili sme do auta a ja so spiatockou som zacal postupne pridavat a chlap na traktore tahal. Moc ani nepotiahol pretoze lano to nevydrzalo a roztrhlo sa. Tak davaj zvysky do kufra a zapojit ocelove lano, znova spiatocka a tahaj. Prezmenu roztrhlo zeleznu skobu o ktoru bolo lano pripevnene k autu. (Bez srandy, ona to nevydrzala) no vtedy som sa uz aspon o par centimetrov pohol ale aj tak ziadna slava. Prisla na rad retaz. Upevnili sme ju o zadok auta a tahaj. Zrazu som iba pocul buchnutie a v spatnom zrkadle som videl ako traktor cuvol o kus. Vyjdem von a pozeram. Zavesny system odrapeny. Krasa krasa. Vravim si. Nic nevyzeralo tak ze by som bol von z problemu. Aj blatnik zadny som mal zrazu akosi nakrivo. Tak ma chlap obisiel s traktorom cez kriky ze ma zapoji za predny zaves. Zapojili sme to nejak a hybaj. Konecne sa podarilo vytiahol ma a potiahol o par metrov dalej kde som sa otocil s tlaciacou pomocom a siel som naspat. Samozrejme uz som si dal pozor aby som nesiel tym istym miestom kde som zapadol ale aj tak som sa potom vratil do svojich kolaji vysiel som konecne na cestu a vravim si konecne je to vyriesene. Cas bol 8:15 cize 15 minut som meskal do roboty samozrejme v noci som ani minutu nespal takze som si uzil v robote kvalitne stavy az do vecera. Vecer som sa este bol previest aj po dialnici a vyskusat ze ci nieco nebucha alebo nehrkoce. Bohuzial geometriu si musim dat spravit. To som zistil este v ten vecer. co bolo horsie dnes pri tankovani som prisiel na to ze trubica cez ktoru steka benzin do nadrze je odrapena a nieje uplne na svojom mieste. Tak pome ruku pod blatnik a pridrzat to tak aby som mohol natankovat. Nastastie nic netieklo a ani neslo bokom. Preventivne som pozrel este aj k rezervnemu kolesu v kufri. Na moje sklamanie som zistil ze je tam diera o velkosti do vysky mojej S5 a do sirky dvoch tenisovych lopticiek. ... takze za jeden vecer som si kvalitne doriadil svoju Megan. Samozrejme moja mama uz chcela auto dat do srotu Very Happy ... ale ked som videl tu spust na aute co mi narobilo to vytahovanie tak ma az srdce boli :( . Od zajtra bude v servise tak dufam ze mi ju daju doporiadku Smile
 

Ospravedlnujem sa za gramatiku ale pisem cez telefon Wink

_________________
Liptáci na snehu Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Dukáty : 387614
Karma : 527

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre nucleon 11/1/2015, 22:40

Na začatok chcem poďakovať, že som sa opäť mohol objaviť, už nielen v básničke, ale aj v príbehu:
K7BO napísal:Zabalil som si do vaku všetko potrebné - korčule, ponožtičky do korčúľ (hrubé a teplučké ako ako Robko) a nejaké tie teplotvoriace veci ako rukavice, čapicu a šál, ktoré som aj tak nemusel použiť..
Thumbs Up! fucker

Ten váš Háj, to je veľmi dobré miesto. Nielen básničky tam vznikajú, ale aj takéto dobré dobrodružné príbehy Bežec evil Na takúto cestu by som sa s vami niekedy rád vybral, pripojil by som sa a odhŕňali by sme sneh spolu, Paťo i Maťa by vedeli povedať, ako sa z toho vytešujem, raz som si na tom aj auto skoro rozbil Very Happy

Ste borci, že ste spravili aj videá, presne ako Tomáš povedal, pozrieť si to, čo bolo v príbehu napísané je celkom dobrá šupa You are fabolous! Po tých videách mám v momente chuť zájsť na Liptov (na mojom aute) a začať vám tam odhŕňať Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 BTW.. hlášky z auta fajn icon_biggrin icon_biggrin Dostávate moje hlasy do TOP 20 za to, že ste pomohli Medveďovi a aj za to, že si to Manko proste pýtal Very Happy

Cool Dobre chlapi, kvalitná jazda, nabudúce ma volajte s vami, Liptovský sneh je najlepší, pôjdeme búrať a driftovať spolu Very Happy A predtým sa pôjdeme korčuľovať na tupých korčuliach a z Hája pôjdeme na tú chatu za lezbičkami, možno tam ešte sú.. boh ich chráň aby moje šunky odmietli evil
Liptáci na snehu Obama-lol

_________________
Liptáci na snehu Pivko_10 Pivko mi daj.
nucleon
nucleon
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30221
Vek : 111
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Liptáci na snehu Steak_10
Dukáty : 1640966
Karma : 3684
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre mAt3s25 12/1/2015, 23:51

Svietiaci synak v aute.

Zaujímavý, veľmi zaujímavý deň. My sme sa takto šaleli na kolegovej CR-V 4x4. S tou sme búrali kopce snehu a slušne nám to ťahalo aj hore cestou, radosť v takom aute sedieť. A tá naša cesta vyzerala dosť podobne ako tá vaša z videa, chvíľu som si myslel, že ste u nás pri Košiciach, tiež taká úzka cestička a napravo od nej spád dole. icon_biggrin A chválim váš sneh, taký by som teraz tu v KE bral, v tom okamihu by som si dal voľno z roboty a išiel sa vybúrať niekde na sneh.  RockOn!

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
Liptáci na snehu Retro-illustration-pirate-skull-sticker-1539206840.6345673
mAt3s25
mAt3s25
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 17049
Vek : 31
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Dukáty : 1432253
Karma : 2761
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre FrActraL 16/1/2015, 11:58

Zaujímavý príbeh Liptáci, ten nápad s videami bol super, hlášky nemali jedinej chyby Smejúci sa smajlík 2 Thumbs Up! Thumbs Up! Thumbs Up! Thumbs Up! Thumbs Up!

_________________
Liptáci na snehu Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done." Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
Ak chceš vedieť, čo znamenajú jednotlivé ranky na fóre, klikni sem
Liptáci na snehu Fra10
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 11780
Dukáty : 821465
Karma : 1577
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre FrActraL 16/1/2015, 12:00

So zasneženými hlavami sme sa vrátili do auta a skotúľali sme sa aj s Meganom späť do mesta.

Krásne napísané Thumbs Up!

_________________
Liptáci na snehu Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done." Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
Ak chceš vedieť, čo znamenajú jednotlivé ranky na fóre, klikni sem
Liptáci na snehu Fra10
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 11780
Dukáty : 821465
Karma : 1577
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre Sverige 16/1/2015, 12:44

Ten druhý obrázok Megana Shocked Thumbs Up!

Len samá chvála odo mňa k príbehu, teda vlastne k dvom príbehom, aj to korčuľovanie bolo úplne super Thumbs Up! Dokonca som sa cítil ako pri čítaní dobrodružnej knihy, keď som čítal tú druhú časť z Hája a potom pozeral videá Smejúci sa smajlík 2

bananaa)
Nabudúce ma beriete so sebou, pôjdeme sa "kotúľať" s Meganom a roztláčať medveďov Smejúci sa smajlík 2

Liptáci na snehu It+sounds+like+air+rushing+out+the+kettle+_369da0e1fc33ff620d97e721132872d6
Sverige
Sverige
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 19587
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Dukáty : 1338596
Karma : 1963
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre G.Z.L 16/1/2015, 16:05

haha Thumbs Up! tak mne sa stala podobná vec s tými korčulami, tiež mi ich šikovný pán pred požičaním položil na betón a potom som na ľade tancoval a ostatní sa mi za to smiali Very Happy druhá časť príbehu je veľmi dobre napísaná, musím pochváliť Kuba aj Marka za tie vtipné vety a akciu, ktorú ste do príbehu vložili Thumbs Up! good post

a autu sa dúfam okrem tej krásne snehovej pokrývky nič nestalo, bola by ho škoda Very Happy dobré videá, pobavil som sa Very Happy a inak tom prvom videu v 50 sekunde som sa tých dvoch normálne zľakol Very Happy vy ste ich ako okomentovali, neviem čo v tom bolo, ale zjavili sa tam úplne nečakane a ešte tam stáli ako by mali niečo za lubom Very Happy Thumbs Up!

+ KARMA musím vám dať karmu Liptáci Thumbs Up!
G.Z.L
G.Z.L
Level 20 | Rytier Battleonu
Level 20 | Rytier Battleonu

Príspevky : 11619
Vek : 30
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Dukáty : 895989
Karma : 799
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre marko221 17/1/2015, 21:08

Ale ak mám pravdu povedať tak som ich tiež bohvieako nevidel Very Happy ... oprava auta za 190€ Very Happy ... zarobené Very Happy

_________________
Liptáci na snehu Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Dukáty : 387614
Karma : 527

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre Android 18/1/2015, 00:22

G.Z.L napísal:haha Thumbs Up! tak mne sa stala podobná vec s tými korčulami, tiež mi ich šikovný pán pred požičaním položil na betón a potom som na ľade tancoval a ostatní sa mi za to smiali Very Happy druhá časť príbehu je veľmi dobre napísaná, musím pochváliť Kuba aj Marka za tie vtipné vety a akciu, ktorú ste do príbehu vložili Thumbs Up! good post

a autu sa dúfam okrem tej krásne snehovej pokrývky nič nestalo, bola by ho škoda Very Happy dobré videá, pobavil som sa Very Happy a inak  tom prvom videu v 50 sekunde som sa tých dvoch normálne zľakol Very Happy vy ste ich ako okomentovali, neviem čo v tom bolo, ale zjavili sa tam úplne nečakane a ešte tam stáli ako by mali niečo za lubom Very Happy Thumbs Up!

+ KARMA musím vám dať karmu Liptáci Thumbs Up!

Inak ja som si tých dvoch duchov na začiatku tiež prvýkrát nevšimol, až potom som ich zbadal, keď sa Kubo opýtal Marka "Zase tí dvaja?" icon_biggrin icon_biggrin čo to boli zač inak? icon_razz

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 24854
Dukáty : 1671634
Karma : 2587
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre LightBringer 18/1/2015, 00:45

Na Hájiku ste sa vám takto zachcelo blbnúť? jazyk Pekný tuning masky mimochodom a dobrá fujavica, v podobnej som už na tej ceste bol a je to celkom sila šoférovať, keď ani nevieš kde je cesta, ale podľa videa ste si to očividne užívali (tak ako ja) You are fabolous!

_________________
Liptáci na snehu BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30703
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2195871
Karma : 4214
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre LightBringer 18/1/2015, 00:46

mAt3s25 napísal:Svietiaci synak v aute.

Zaujímavý, veľmi zaujímavý deň. My sme sa takto šaleli na kolegovej CR-V 4x4. S tou sme búrali kopce snehu a slušne nám to ťahalo aj hore cestou, radosť v takom aute sedieť. A tá naša cesta vyzerala dosť podobne ako tá vaša z videa, chvíľu som si myslel, že ste u nás pri Košiciach, tiež taká úzka cestička a napravo od nej spád dole. icon_biggrin A chválim váš sneh, taký by som teraz tu v KE bral, v tom okamihu by som si dal voľno z roboty a išiel sa vybúrať niekde na sneh.  RockOn!
Tak to už hej, ber to CR-Včko a hybaj ku nám! Sneh tu už síce nemáme, ale kvôli tebe nasnežíme, chcem si zajazdiť hore kopcom s tou 4x4, zážitok.

_________________
Liptáci na snehu BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30703
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2195871
Karma : 4214
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre FrActraL 20/1/2015, 13:36

Dávajte pozor na tých dvoch pri ceste, strašia tam Very Happy

_________________
Liptáci na snehu Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done." Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
Ak chceš vedieť, čo znamenajú jednotlivé ranky na fóre, klikni sem
Liptáci na snehu Fra10
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 11780
Dukáty : 821465
Karma : 1577
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre marko221 20/1/2015, 21:18

Ale ked nad tym tak rozmyslam tak dole si museli celkom aj tempo nasadit lebo zcisli dole celkom rychlo Very Happy ... kto vie ci sa nespustili na pekaci dole lebo sa tam volako viac smykalo ako pred tym Very Happy

_________________
Liptáci na snehu Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Dukáty : 387614
Karma : 527

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre Peny 20/1/2015, 21:50

Facepalm Liptáci na snehu 736452
Vy ste trubky chalani, na takéto nebezpečné cestičky by vás bolo.. Dancer sama viem, aké to je, mňa pán Thoper tiež raz zobral na podobnú jazdu a poviem vám, celú cestu som čakala, kedy sa niekde skotúľame Crying girl Ale dobrodružstvo to teda bolo, mali ste ho aj vy podľa videí, mimochodom super nápad to nakrúcať, to komentovanie fakt nemalo chýb Liptáci na snehu 736452

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31012
Dukáty : 1914783
Karma : 4070
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre marko221 20/1/2015, 21:52

Ani neviem ako nas to napadlo ale natocili sme to Very Happy ... komentare nekomentujem Very Happy .. netreba Very Happy

_________________
Liptáci na snehu Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Dukáty : 387614
Karma : 527

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre Peny 20/1/2015, 21:59

Tie už netreba komentovať, tie sú už samé o sebe úžasné Liptáci na snehu 736452

_________________
Ahoy! Kawaii emoticon
Peny
Peny
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 31012
Dukáty : 1914783
Karma : 4070
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii
<b>Najlepší prispievateľ</b> Najlepší prispievateľ : MAR 2024

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre marko221 20/1/2015, 22:15

Uz si musim kupit kameru do auta a potom to uz nebude problem s nahravanim ale so zverejnovanim Very Happy

_________________
Liptáci na snehu Logo
marko221
marko221
Zabanovaný battleonský párok
Zabanovaný battleonský párok

Príspevky : 4441
Vek : 30
Mesto : Liptovský Mikuláš
Meno : Marko
Dukáty : 387614
Karma : 527

Návrat hore Goto down

Liptáci na snehu Empty Re: Liptáci na snehu

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 32 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.